Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 26
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 26

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 43
(KNLTB) T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 7 36
(KNLTB) T.C. Venlo 1 7 28
(KNLTB) E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7 26
(KNLTB) R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 7 25
(KNLTB) L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 7 23
(KNLTB) B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 7 20
(KNLTB) T.C. Venray 1 7 14

Uitslagen

5 juni 2016 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 3-3
1e HE Sander Geeris (1,5841) / Bob Perik (2,3719) 6-0, 6-1
2e HE Jochem Mol (2,3767) / Frank van Gils (2,7251) 6-2, 5-7, 6-0
1e DE Laura Rijkers (2,1035) / Marjolein Theeuwen (2,5423) 6-7, 4-6
2e DE Lotte van den Heuvel (2,7674) / Iris Mathijssen (2,8084) 7-6, 3-6, 5-7
 HD Sander van Eck (3,1584) - Jochem Mol (2,4461) / Bowen Straatman (2,6596) - Frank van Gils (2,3666) 6-1, 3-6, 7-6
 DD Laura Rijkers (2,1299) - Lotte van den Heuvel (2,6649) / Iris Mathijssen (2,1002) - Marjolein Theeuwen (2,9852) 3-6, 4-6
1e GD Laura Rijkers (2,1299) - Sander Geeris (2,2167) / Iris Mathijssen (2,1002) - Bob Perik (2,9377) Niet gespeeld
2e GD Lotte van den Heuvel (2,6649) - Sander van Eck (3,1584) / Marjolein Theeuwen (2,9852) - Bowen Straatman (2,6596) Niet gespeeld
5 juni 2016 T.C. Venray 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 3-5
1e HE Stijn Mertens (2,8937) / Stan Peters (3,8216) 6-2, 6-2
2e HE Tim Cornelissen (3,9798) / Thomas Boesten (4,6045) 6-2, 7-6
1e DE Amber van Dulmen (3,2868) / Floor Boesten (2,5776) 2-6, 2-6
2e DE Julie Cremers (3,8995) / Dyonne America (3,6680) 6-4, 3-6, 2-6
 HD Ron van der Wouw (2,7592) - Tim Cornelissen (3,4175) / Thomas Boesten (3,3732) - Stan Peters (3,8655) 4-6, 6-2, 3-6
 DD Julie Cremers (3,6274) - Amber van Dulmen (3,8892) / Dyonne America (3,8997) - Floor Boesten (1,6963) Opgave thuis
1e GD Ron van der Wouw (2,7592) - Julie Cremers (3,6274) / Thomas Boesten (3,3732) - Floor Boesten (1,6963) Opgave thuis
2e GD Stijn Mertens (3,1305) - Amber van Dulmen (3,8892) / Dyonne America (3,8997) - Stan Peters (3,8655) 7-5, 2-6, 7-6
5 juni 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 4-4
1e HE Sam van Dijk (1,8676) / Nick Faessen (2,7004) 6-3, 7-5
2e HE Niels Jaap van Dam (2,6014) / Sebastian Heinrichs (3,2809) 6-4, 6-4
1e DE Lucky van Gennip (2,9019) / Savannah Sendar (2,4353) 4-6, 4-6
2e DE Sanne Luijks (4,9896) / Clara Heinrichs (2,8220) 2-6, 2-6
 HD Tim Fleerkamp (3,0807) - Daan van Berge Henegouwen (2,8726) / Benedikt Heinrichs (3,4586) - Nick Faessen (1,8128) 5-7, 5-7
 DD Lucky van Gennip (3,2127) - Sanne Luijks (3,7077) / Joan van Lochem (3,7603) - Clara Heinrichs (2,4140) 6-4, 4-6, 6-2
1e GD Sanne Luijks (3,7077) - Daan van Berge Henegouwen (2,8726) / Savannah Sendar (3,1587) - Nick Faessen (1,8128) Opgave thuis
2e GD Lucky van Gennip (3,2127) - Sam van Dijk (3,3179) / Joan van Lochem (3,7603) - Sebastian Heinrichs (3,7591) Opgave uit
5 juni 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Venlo 1 4-4
1e HE Jorg van der Vloed (2,1848) / Léon Lobach (1,5351) 2-6, 1-6
2e HE Daan Vonsée (2,7734) / Frans Folkvord (2,6967) 6-4, 7-6
1e DE Friso Schonck (3,1008) / Manon Veldman (2,7412) 2-6, 6-2, 2-6
2e DE Michelle Verhoeven (3,8848) / Rosil Hesen (4,0658) 6-0, 6-0
 HD Daan Vonsée (3,7554) - Morten Bakker (3,3316) / Léon Lobach (2,2878) - Frans Folkvord (2,8899) 2-6, 2-6
 DD Friso Schonck (3,1963) - Michelle Verhoeven (3,4860) / Manon Veldman (3,2891) - Rosil Hesen (4,0082) 2-6, 2-6
1e GD Jorg van der Vloed (3,0304) - Friso Schonck (3,1963) / Manon Veldman (3,2891) - Léon Lobach (2,2878) Opgave uit
2e GD Morten Bakker (3,3316) - Michelle Verhoeven (3,4860) / Rosil Hesen (4,0082) - Frans Folkvord (2,8899) Opgave uit

29 mei 2016 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Venlo 1 6-2
1e HE Sander Geeris (1,2741) / Léon Lobach (1,8227) 6-7, 1-6
2e HE Jochem Mol (2,5869) / Frans Folkvord (2,5538) 7-5, 6-3
1e DE Laura Rijkers (2,1090) / Chanel Janssen (3,0220) 1-6, 6-4, 6-4
2e DE Lotte van den Heuvel (2,4503) / Manon Veldman (2,9025) 6-3, 2-6, 4-6
 HD Sander Geeris (2,2621) - Sander van Eck (3,4593) / Raoul Killaars (3,4270) - Frans Folkvord (2,6914) 6-1, 6-4
 DD Lotte van den Heuvel (2,7698) - Laura Rijkers (2,1299) / Manon Veldman (3,2140) - Rosil Hesen (4,0082) 6-0, 6-3
1e GD Sander Geeris (2,2621) - Laura Rijkers (2,1299) / Frans Folkvord (2,6914) - Rosil Hesen (4,0082) 6-0, 6-0
2e GD Lotte van den Heuvel (2,7698) - Sander van Eck (3,4593) / Raoul Killaars (3,4270) - Manon Veldman (3,2140) 4-6, 7-5, 7-6
29 mei 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 3-5
1e HE Stan Peters (3,8216) / Sam van Dijk (1,8676) 1-6, 3-6
2e HE Thomas Boesten (4,6045) / Niels Jaap van Dam (2,6014) 6-7, 5-7
1e DE Floor Boesten (2,5776) / Janneke de Rijk (3,6285) Opgave uit
2e DE Dyonne America (3,4810) / Lucky van Gennip (3,1239) 4-6, 6-7
 HD Stan Peters (3,7485) - Thomas Boesten (3,2636) / Niels Jaap van Dam (2,8618) - Tim Fleerkamp (3,1998) 6-7, 6-3, 3-6
 DD Floor Boesten (1,6963) - Dyonne America (3,8200) / Janneke de Rijk (3,6882) - Lucky van Gennip (3,2841) Opgave uit
1e GD Floor Boesten (1,6963) - Thomas Boesten (3,2636) / Janneke de Rijk (3,6882) - Tim Fleerkamp (3,1998) Opgave uit
2e GD Dyonne America (3,8200) - Stan Peters (3,7485) / Lucky van Gennip (3,2841) - Sam van Dijk (3,4713) 2-6, 3-6
29 mei 2016 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Bowen Straatman (3,7222) / Jorg van der Vloed (2,1848) 1-6, 1-6
2e HE Bob Perik (2,5282) / Daan Vonsée (2,6918) 6-4, 6-1
1e DE Marjolein Theeuwen (2,4770) / Patricia Böntgen (2,0000) 6-2, 4-6, 3-6
2e DE Iris Mathijssen (2,6859) / Friso Schonck (3,3322) 5-7, 3-6
 HD Frank van Gils (2,6201) - Bowen Straatman (2,7334) / Jorg van der Vloed (2,8558) - Morten Bakker (3,2823) 1-6, 7-6, 6-3
 DD Iris Mathijssen (2,1387) - Marjolein Theeuwen (3,1347) / Michelle Verhoeven (3,4146) - Patricia Böntgen (2,0000) 6-4, 6-3
1e GD Frank van Gils (2,6201) - Marjolein Theeuwen (3,1347) / Friso Schonck (3,0460) - Daan Vonsée (3,5314) 4-6, 7-5, 7-6
2e GD Bowen Straatman (2,7334) - Iris Mathijssen (2,1387) / Morten Bakker (3,2823) - Michelle Verhoeven (3,4146) 6-2, 6-2
29 mei 2016 T.C. Venray 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 2-6
1e HE Stijn Mertens (2,5242) / Nick Faessen (2,8074) 2-6, 2-6
2e HE Tim Cornelissen (3,9343) / Sebastian Heinrichs (3,2982) 4-6, 4-6
1e DE Amber van Dulmen (3,2868) / Savannah Sendar (2,4539) 1-6, 1-6
2e DE Julie Cremers (3,8995) / Clara Heinrichs (2,8220) 3-6, 2-6
 HD Ron van der Wouw (2,8891) - Stijn Mertens (3,1862) / Benedikt Heinrichs (3,3045) - Sebastian Heinrichs (3,7313) 6-1, 6-3
 DD Julie Cremers (3,5560) - Amber van Dulmen (3,8892) / Joan van Lochem (3,7603) - Clara Heinrichs (2,4263) 3-6, 7-5, 4-6
1e GD Julie Cremers (3,5560) - Tim Cornelissen (3,5284) / Nick Faessen (1,8128) - Savannah Sendar (3,1587) 3-6, 2-6
2e GD Ron van der Wouw (2,8891) - Amber van Dulmen (3,8892) / Joan van Lochem (3,7603) - Benedikt Heinrichs (3,3045) 6-1, 7-5

22 mei 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-3
1e HE Jorg van der Vloed (2,1848) / Sander Geeris (1,2854) 6-7, 4-6
2e HE Daan Vonsée (2,6918) / Sander van Eck (2,8310) 6-4, 6-0
1e DE Elke Vromans (2,0000) / Laura Rijkers (2,1090) 3-6, 4-6
2e DE Friso Schonck (3,3322) / Lotte van den Heuvel (2,4503) 6-1, 6-3
 HD Jorg van der Vloed (3,0304) - Daan Vonsée (3,7554) / Sander Geeris (2,2167) - Sander van Eck (2,8201) Niet gespeeld
 DD Elke Vromans (2,0000) - Friso Schonck (3,4038) / Laura Rijkers (2,3870) - Lotte van den Heuvel (2,7636) 6-3, 4-6, 2-6
1e GD Elke Vromans (2,0000) - Daan Vonsée (3,7554) / Sander Geeris (2,2167) - Laura Rijkers (2,3870) Niet gespeeld
2e GD Friso Schonck (3,4038) - Jorg van der Vloed (3,0304) / Jochem Mol (2,3128) - Lotte van den Heuvel (2,7636) Niet gespeeld
22 mei 2016 T.C. Venlo 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 2-2
1e HE Léon Lobach (1,8227) / Frank van Gils (2,7251) 6-1, 6-2
2e HE Raoul Killaars (2,9025) / Bob Perik (2,5282) 4-6, 2-6
1e DE Chanel Janssen (3,0220) / Marjolein Theeuwen (2,4770) 7-5, 6-2
2e DE Manon Veldman (2,9025) / Iris Mathijssen (2,6859) 5-7, 5-7
 HD / Niet gespeeld
 DD / Niet gespeeld
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 / T.C. Venray 1 8-0
1e HE Sam van Dijk (1,9733) / Stijn Mertens (2,3655) 6-2, 6-3
2e HE Niels Jaap van Dam (2,6014) / Tim Cornelissen (3,8245) 7-5, 6-3
1e DE Janneke de Rijk (3,8680) / Amber van Dulmen (3,0714) 7-6, 0-6, 6-4
2e DE Lucky van Gennip (3,3081) / Julie Cremers (3,7077) 6-3, 6-0
 HD Daan van Berge Henegouwen (2,7681) - Tim Fleerkamp (3,4096) / Ron van der Wouw (3,0378) - Stijn Mertens (2,8864) 7-6, 2-6, 6-3
 DD Janneke de Rijk (4,2582) - Lucky van Gennip (3,7665) / Amber van Dulmen (3,7212) - Julie Cremers (2,9008) 6-1, 6-2
1e GD Niels Jaap van Dam (2,9763) - Lucky van Gennip (3,7665) / Tim Cornelissen (3,4494) - Julie Cremers (2,9008) 6-7, 6-3, 7-6
2e GD Sam van Dijk (3,7048) - Janneke de Rijk (4,2582) / Stijn Mertens (2,8864) - Amber van Dulmen (3,7212) 6-4, 7-6
22 mei 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 4-4
1e HE Nick Faessen (2,8133) / Stan Peters (3,7480) 6-1, 6-0
2e HE Sebastian Heinrichs (3,2982) / Thomas Boesten (4,6045) 6-4, 6-3
1e DE Savannah Sendar (2,4610) / Dyonne America (3,4045) 6-3, 5-7, 6-2
2e DE Clara Heinrichs (2,6691) / Floor Boesten (2,7916) 7-5, 2-6, 2-6
 HD Nick Faessen (1,8128) - Benedikt Heinrichs (3,1968) / Thomas Boesten (3,3048) - Stan Peters (3,9669) 6-3, 6-4
 DD Clara Heinrichs (2,2940) - Joan van Lochem (3,5021) / Dyonne America (4,1681) - Floor Boesten (1,7963) 4-6, 6-7
1e GD Savannah Sendar (3,0214) - Benedikt Heinrichs (3,1968) / Floor Boesten (1,7963) - Thomas Boesten (3,3048) 2-6, 3-6
2e GD Joan van Lochem (3,5021) - Sebastian Heinrichs (3,5828) / Stan Peters (3,9669) - Dyonne America (4,1681) 6-7, 3-6

8 mei 2016 T.C. Venray 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 0-8
1e HE Stijn Mertens (2,4691) / Sander Geeris (1,3764) 4-6, 3-6
2e HE Tim Cornelissen (3,8018) / Sander van Eck (2,8364) 3-6, 6-3, 4-6
1e DE Amber van Dulmen (3,0714) / Daphne van den Heuvel (1,8627) 1-6, 1-6
2e DE Julie Cremers (3,7077) / Lotte van den Heuvel (2,4503) 1-6, 2-6
 HD Stijn Mertens (2,8207) - Tim Cornelissen (3,4518) / Sander Geeris (2,2832) - Jochem Mol (2,5419) 1-6, 1-6
 DD Julie Cremers (2,9008) - Amber van Dulmen (3,7212) / Lotte van den Heuvel (2,7698) - Laura Rijkers (2,1299) 6-2, 2-6, 3-6
1e GD Julie Cremers (2,9008) - Tim Cornelissen (3,4518) / Sander Geeris (2,2832) - Laura Rijkers (2,1299) 1-6, 3-6
2e GD Stijn Mertens (2,8207) - Amber van Dulmen (3,7212) / Daphne van den Heuvel (1,9167) - Jochem Mol (2,5419) 1-6, 2-6
8 mei 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / T.C. Venlo 1 3-5
1e HE Nick Faessen (2,7299) / Léon Lobach (1,8678) 4-6, 7-6, 5-7
2e HE Benedikt Heinrichs (2,9406) / Frans Folkvord (2,6852) 3-6, 2-6
1e DE Savannah Sendar (2,3158) / Rosil Hesen (4,0658) 6-0, 6-1
2e DE Joan van Lochem (3,3129) / Manon Veldman (3,3821) 2-6, 4-6
 HD Benedikt Heinrichs (3,1968) - Sebastian Heinrichs (3,6384) / Frans Folkvord (2,5212) - Léon Lobach (2,4033) 6-7, 4-6
 DD Savannah Sendar (2,9331) - Joan van Lochem (3,8737) / Rosil Hesen (3,8963) - Manon Veldman (3,0869) 6-7, 6-3, 6-2
1e GD Savannah Sendar (2,9331) - Nick Faessen (1,7681) / Manon Veldman (3,0869) - Léon Lobach (2,4033) 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Joan van Lochem (3,8737) - Sebastian Heinrichs (3,6384) / Rosil Hesen (3,8963) - Frans Folkvord (2,5212) 1-6, 7-6, 7-6
8 mei 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 1-7
1e HE Stan Peters (3,6886) / Frank van Gils (2,7287) 4-6, 2-6
2e HE Martijn Ravestein (4,7232) / Bowen Straatman (3,7222) 2-6, 6-3, 3-6
1e DE Floor Boesten (2,6822) / Marjolein Theeuwen (2,6094) 3-6, 6-3, 3-6
2e DE Dyonne America (3,2700) / Iris Mathijssen (2,8091) 6-2, 2-6, 4-6
 HD Stan Peters (3,9669) - Thomas Boesten (3,3048) / Bob Perik (2,8824) - Bowen Straatman (2,7164) 1-6, 6-3, 2-6
 DD Floor Boesten (1,7963) - Dyonne America (4,0940) / Marjolein Theeuwen (3,1211) - Iris Mathijssen (2,2258) 5-7, 6-1, 4-6
1e GD Floor Boesten (1,7963) - Martijn Ravestein (4,0525) / Marjolein Theeuwen (3,1211) - Bob Perik (2,8824) 6-2, 6-7, 7-6
2e GD Dyonne America (4,0940) - Thomas Boesten (3,3048) / Iris Mathijssen (2,2258) - Frank van Gils (2,6201) 1-6, 5-7
8 mei 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 2-6
1e HE Niels Jaap van Dam (2,5026) / Jorg van der Vloed (2,2927) 0-6, 1-6
2e HE Daan van Berge Henegouwen (3,3923) / Daan Vonsée (2,7995) 7-6, 1-6, 3-6
1e DE Janneke de Rijk (3,8680) / Patricia Böntgen (2,0000) 1-6, 3-6
2e DE Lucky van Gennip (3,4819) / Michelle Verhoeven (3,7701) 7-6, 6-3
 HD Niels Jaap van Dam (3,1574) - Daan van Berge Henegouwen (2,9850) / Daan Vonsée (3,2752) - Morten Bakker (3,3342) 6-4, 3-6, 6-2
 DD Janneke de Rijk (4,1027) - Lucky van Gennip (3,5808) / Michelle Verhoeven (3,7089) - Friso Schonck (3,1837) 4-6, 6-2, 1-6
1e GD Daan van Berge Henegouwen (2,9850) - Lucky van Gennip (3,5808) / Jorg van der Vloed (2,9134) - Friso Schonck (3,1837) 5-7, 4-6
2e GD Niels Jaap van Dam (3,1574) - Janneke de Rijk (4,1027) / Morten Bakker (3,3342) - Michelle Verhoeven (3,7089) 4-6, 0-6

24 april 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Venray 1 2-6
1e HE Jorg van der Vloed (2,0199) / Stijn Mertens (2,7868) 4-6, 0-6
2e HE Morten Bakker (3,6018) / Tim Cornelissen (3,6515) 6-1, 6-2
1e DE Dayna Townsend (2,0000) / Amber van Dulmen (3,5007) 6-2, 1-0
2e DE Friso Schonck (2,0278) / Julie Cremers (3,4957) 5-7, 6-4, 6-0
 HD Jorg van der Vloed (2,6640) - Daan Vonsée (2,7142) / Stijn Mertens (3,0905) - Ron van der Wouw (3,1604) 4-6, 6-3, 6-7
 DD Michelle Verhoeven (3,5477) - Dayna Townsend (2,2395) / Amber van Dulmen (4,0812) - Julie Cremers (3,0488) Opgave thuis
1e GD Daan Vonsée (2,7142) - Friso Schonck (2,2774) / Julie Cremers (3,0488) - Tim Cornelissen (3,5671) 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Morten Bakker (3,1186) - Michelle Verhoeven (3,5477) / Amber van Dulmen (4,0812) - Stijn Mertens (3,0905) 2-6, 7-5, 6-7
24 april 2016 T.C. Venlo 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 5-3
1e HE Frans Folkvord (2,6852) / Stan Peters (3,6886) 6-1, 4-6, 6-2
2e HE Raoul Killaars (2,7721) / Thomas Boesten (4,6045) 6-2, 6-1
1e DE Chanel Janssen (2,9531) / Floor Boesten (2,8489) 6-3, 2-6, 3-6
2e DE Manon Veldman (3,5775) / Dyonne America (3,0074) 5-7, 6-3, 6-1
 HD Raoul Killaars (3,4660) - Léon Lobach (2,5113) / Stan Peters (3,8599) - Thomas Boesten (3,2065) 6-4, 6-4
 DD Manon Veldman (2,9619) - Rosil Hesen (3,8994) / Floor Boesten (1,9722) - Dita Hauerlandova (3,9167) 3-6, 0-6
1e GD Frans Folkvord (2,3753) - Manon Veldman (2,9619) / Floor Boesten (1,9722) - Thomas Boesten (3,2065) 2-6, 3-6
2e GD Rosil Hesen (3,8994) - Léon Lobach (2,5113) / Dita Hauerlandova (3,9167) - Stan Peters (3,8599) 6-2, 4-6, 7-6
24 april 2016 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 8-0
1e HE Sander Geeris (1,3764) / Daan van Berge Henegouwen (3,3923) 6-2, 6-1
2e HE Jochem Mol (2,6402) / Tim Fleerkamp (3,4953) 6-3, 6-0
1e DE Laura Rijkers (2,0323) / Lucky van Gennip (3,4819) 6-0, 6-2
2e DE Lotte van den Heuvel (2,4503) / Opgave uit
 HD Sander Geeris (2,4497) - Jochem Mol (2,6405) / Tim Fleerkamp (3,3556) - Daan van Berge Henegouwen (2,8828) 6-3, 7-5
 DD Daphne van den Heuvel (1,9167) - Laura Rijkers (2,1299) / Opgave uit
1e GD Jochem Mol (2,6405) - Daphne van den Heuvel (1,9167) / Daan van Berge Henegouwen (2,8828) - Lucky van Gennip (3,5808) 6-2, 6-1
2e GD Sander Geeris (2,4497) - Lotte van den Heuvel (2,7698) / Opgave uit
24 april 2016 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 4-4
1e HE Frank van Gils (2,8576) / Nick Faessen (2,5688) 7-5, 6-4
2e HE Bob Perik (2,5990) / Sebastian Heinrichs (3,2047) 6-4, 6-1
1e DE Marjolein Theeuwen (2,5646) / Savannah Sendar (2,3884) 6-2, 3-6, 2-6
2e DE Iris Mathijssen (2,7610) / Clara Heinrichs (2,8546) 2-6, 6-4, 2-6
 HD Frank van Gils (2,6966) - Bowen Straatman (2,8653) / Benedikt Heinrichs (3,3425) - Sebastian Heinrichs (3,6180) 6-1, 6-1
 DD Iris Mathijssen (2,0265) - Marjolein Theeuwen (3,0973) / Joan van Lochem (4,1987) - Clara Heinrichs (2,1806) 6-1, 6-4
1e GD Marjolein Theeuwen (3,0973) - Bob Perik (2,8350) / Nick Faessen (1,8727) - Savannah Sendar (2,9709) 4-6, 7-5, 6-7
2e GD Iris Mathijssen (2,0265) - Bowen Straatman (2,8653) / Joan van Lochem (4,1987) - Benedikt Heinrichs (3,3425) 6-7, 6-3, 6-7

17 april 2016 T.C. Venray 1 / T.C. Venlo 1 3-5
1e HE Stijn Mertens (2,7868) / Léon Lobach (1,9033) 1-6, 5-7
2e HE Tim Cornelissen (3,6027) / Raoul Killaars (2,9775) 3-6, 0-6
1e DE Julie Cremers (3,3540) / Chanel Janssen (3,0076) 7-5, 3-6, 2-6
2e DE Amber van Dulmen (3,6067) / Rosil Hesen (3,9401) 7-5, 7-5
 HD Stijn Mertens (2,9340) - Ron van der Wouw (3,2386) / Léon Lobach (2,5963) - Frans Folkvord (2,3931) 6-7, 3-6
 DD Julie Cremers (2,9682) - Amber van Dulmen (4,5763) / Manon Veldman (2,3747) - Chanel Janssen (3,8502) 6-1, 6-1
1e GD Tim Cornelissen (3,6819) - Julie Cremers (2,9682) / Frans Folkvord (2,3931) - Rosil Hesen (3,9739) 3-6, 3-6
2e GD Ron van der Wouw (3,2386) - Amber van Dulmen (4,5763) / Raoul Killaars (3,5034) - Manon Veldman (2,3747) 6-0, 6-4
17 april 2016 B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Stan Peters (3,6053) / Daan Vonsée (2,8717) 6-4, 6-7, 5-7
2e HE Sjoerd Volleberg (4,3293) / Morten Bakker (3,6394) 2-6, 2-6
1e DE Dyonne America (3,0074) / Dayna Townsend (2,0000) 4-6, 5-7
2e DE Floor Boesten (2,9609) / Friso Schonck (3,2810) 6-0, 6-2
 HD Stan Peters (3,8532) - Thomas Boesten (3,1357) / Jorg van der Vloed (2,5354) - Morten Bakker (3,2516) 2-6, 5-7
 DD Dyonne America (4,2329) - Floor Boesten (2,1667) / Friso Schonck (2,8922) - Michelle Verhoeven (3,4405) 4-6, 6-3, 6-1
1e GD Floor Boesten (2,1667) - Sjoerd Volleberg (4,6151) / Dayna Townsend (2,0624) - Jorg van der Vloed (2,5354) 6-2, 2-6, 7-6
2e GD Dyonne America (4,2329) - Thomas Boesten (3,1357) / Michelle Verhoeven (3,4405) - Daan Vonsée (2,6169) 7-5, 7-5
17 april 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 1-7
1e HE Sam van Dijk (2,0000) / Frank van Gils (2,8398) 4-6, 6-4, 6-4
2e HE Tim Fleerkamp (3,4464) / Bob Perik (2,6295) 2-6, 4-6
1e DE Lucky van Gennip (3,4819) / Marjolein Theeuwen (2,6709) 3-6, 1-6
2e DE Janneke de Rijk (3,7843) / Iris Mathijssen (3,0102) 3-6, 1-6
 HD Niels Jaap van Dam (3,1507) - Daan van Berge Henegouwen (2,7053) / Frank van Gils (2,8651) - Bowen Straatman (3,1282) 6-7, 3-6
 DD Lucky van Gennip (3,5808) - Janneke de Rijk (4,1007) / Marjolein Theeuwen (3,1582) - Iris Mathijssen (2,1897) 1-6, 0-6
1e GD Tim Fleerkamp (3,2209) - Janneke de Rijk (4,1007) / Bob Perik (2,9000) - Marjolein Theeuwen (3,1582) 2-6, 1-6
2e GD Sam van Dijk (3,7048) - Lucky van Gennip (3,5808) / Bowen Straatman (3,1282) - Iris Mathijssen (2,1897) 5-7, 2-6
17 april 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Nick Faessen (2,5608) / Sander Geeris (1,6162) 4-6, 1-6
2e HE Benedikt Heinrichs (2,7657) / Jochem Mol (2,8151) 4-6, 3-6
1e DE Savannah Sendar (2,2230) / Daphne van den Heuvel (1,9922) 4-6, 3-6
2e DE Joan van Lochem (3,7020) / Lotte van den Heuvel (2,0000) 7-5, 6-4
 HD Benedikt Heinrichs (3,2014) - Sebastian Heinrichs (3,4790) / Sander Geeris (3,0196) - Jochem Mol (2,7750) 1-6, 0-6
 DD Clara Heinrichs (2,0833) - Joan van Lochem (4,1987) / Laura Rijkers (2,1828) - Daphne van den Heuvel (1,9167) 2-6, 3-6
1e GD Savannah Sendar (2,8604) - Nick Faessen (1,8194) / Laura Rijkers (2,1828) - Sander Geeris (3,0196) 1-6, 4-6
2e GD Clara Heinrichs (2,0833) - Sebastian Heinrichs (3,4790) / Lotte van den Heuvel (2,8671) - Jochem Mol (2,7750) 1-6, 6-0, 6-7

10 april 2016 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / T.C. Venray 1 8-0
1e HE Frank van Gils (3,0161) / Stijn Mertens (2,6052) 2-6, 6-0, 6-3
2e HE Bob Perik (2,6295) / Tim Cornelissen (3,7887) 6-2, 6-2
1e DE Marjolein Theeuwen (2,7615) / Amber van Dulmen (3,5757) 6-1, 6-3
2e DE Iris Mathijssen (3,3387) / Julie Cremers (3,1570) 6-4, 6-0
 HD Frank van Gils (2,9392) - Bowen Straatman (3,5052) / Ron van der Wouw (3,4228) - Tim Cornelissen (3,5667) 6-0, 6-1
 DD Marjolein Theeuwen (3,3047) - Iris Mathijssen (2,3626) / Julie Cremers (2,7263) - Amber van Dulmen (4,4930) 6-3, 6-1
1e GD Marjolein Theeuwen (3,3047) - Bob Perik (3,0507) / Julie Cremers (2,7263) - Tim Cornelissen (3,5667) 6-4, 6-3
2e GD Iris Mathijssen (2,3626) - Bowen Straatman (3,5052) / Amber van Dulmen (4,4930) - Stijn Mertens (2,8085) 6-3, 6-2
10 april 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 5-3
1e HE Jorg van der Vloed (2,1500) / Nick Faessen (2,3692) 6-2, 7-6
2e HE Daan Vonsée (3,0385) / Sebastian Heinrichs (3,0379) 6-3, 6-2
1e DE Friso Schonck (2,0000) / Savannah Sendar (2,2230) 1-6, 4-6
2e DE Michelle Verhoeven (3,7566) / Clara Heinrichs (2,8742) 0-6, 3-6
 HD Daan Vonsée (2,5336) - Morten Bakker (3,2921) / Benedikt Heinrichs (3,0506) - Nick Faessen (1,9167) 2-6, 1-6
 DD Anne-Fleur Schonck (2,7202) - Friso Schonck (2,0000) / Joan van Lochem (4,0474) - Clara Heinrichs (2,0000) 6-3, 6-2
1e GD Jorg van der Vloed (2,6290) - Anne-Fleur Schonck (2,7202) / Sebastian Heinrichs (3,4372) - Savannah Sendar (2,6976) 7-6, 6-0
2e GD Michelle Verhoeven (3,6188) - Morten Bakker (3,2921) / Benedikt Heinrichs (3,0506) - Joan van Lochem (4,0474) 6-0, 6-2
10 april 2016 T.C. Venlo 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 2 5-3
1e HE Léon Lobach (2,0000) / Niels Jaap van Dam (2,4197) 7-6, 6-3
2e HE Frans Folkvord (2,7290) / Daan van Berge Henegouwen (3,4659) 6-1, 6-3
1e DE Chanel Janssen (2,8270) / Lucky van Gennip (3,8129) 6-3, 3-6, 5-7
2e DE Rosil Hesen (4,1640) / Janneke de Rijk (3,5084) 6-1, 6-4
 HD Frans Folkvord (2,0000) - Raoul Killaars (3,1449) / Niels Jaap van Dam (3,7852) - Daan van Berge Henegouwen (2,9319) 3-6, 7-5, 5-7
 DD Rosil Hesen (3,9211) - Manon Veldman (2,6198) / Lucky van Gennip (3,6904) - Janneke de Rijk (4,0174) 6-1, 6-1
1e GD Léon Lobach (2,5963) - Manon Veldman (2,6198) / Janneke de Rijk (4,0174) - Daan van Berge Henegouwen (2,9319) 6-0, 6-3
2e GD Raoul Killaars (3,1449) - Rosil Hesen (3,9211) / Niels Jaap van Dam (3,7852) - Lucky van Gennip (3,6904) 1-6, 0-6
10 april 2016 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / B.R.Z. (Beek (Limburg)) 1 8-0
1e HE Sander Geeris (1,6162) / Stan Peters (3,6053) 6-2, 6-1
2e HE Jochem Mol (2,8151) / Thomas Boesten (4,6045) 6-1, 6-3
1e DE Daphne van den Heuvel (2,0000) / Floor Boesten (2,9531) 6-1, 6-3
2e DE Laura Rijkers (2,0346) / Dyonne America (3,0020) 6-3, 2-6, 6-3
 HD Jochem Mol (2,8373) - Maarten Meijs (2,1500) / Thomas Boesten (3,0524) - Sjoerd Volleberg (4,6151) 6-0, 6-3
 DD Daphne van den Heuvel (2,0000) - Lotte van den Heuvel (2,9504) / Floor Boesten (2,0000) - Dyonne America (4,1496) 2-6, 6-3, 6-3
1e GD Laura Rijkers (2,2281) - Jochem Mol (2,8373) / Floor Boesten (2,0000) - Thomas Boesten (3,0524) 6-3, 6-4
2e GD Maarten Meijs (2,1500) - Lotte van den Heuvel (2,9504) / Sjoerd Volleberg (4,6151) - Dyonne America (4,1496) 6-0, 6-2