Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 25
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 25

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 7 51
(KNLTB) U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7 37
(KNLTB) Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 31
(KNLTB) L.T.C. Soestdijk 1 7 31
(KNLTB) K.J.L.T.C. Kampen 1 7 26
(KNLTB) T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 7 20
(KNLTB) L.T.C. Uden 1 7 18
(KNLTB) T.V. De Krekel (Veghel) 2 7 8

Uitslagen

5 juni 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 5-3
1e HE Michiel Harmsen (2,8665) / Tommie van Gruijthuijsen (2,4348) 6-4, 1-6, 2-6
2e HE Michiel Wolters (3,6217) / Lex Lambèrt (3,4445) 6-2, 6-3
1e DE Anna Kostiouk (2,4239) / Milou Flohil (3,4709) 6-0, 6-1
2e DE Roos Gerritsen (2,9608) / Laurine Palmen (3,1716) 6-3, 6-7, 3-6
 HD Paul Sevinga (2,2876) - Michiel Wolters (2,1032) / Tommie van Gruijthuijsen (1,8467) - Sjoerd Janssen (3,8414) 7-6, 7-6
 DD Elleke Brölman (2,1451) - Roos Gerritsen (2,4948) / Milou Flohil (3,6459) - Laurine Palmen (1,8754) 6-1, 6-1
1e GD Elleke Brölman (2,1451) - Paul Sevinga (2,2876) / Laurine Palmen (1,8754) - Tommie van Gruijthuijsen (1,8467) 6-7, 6-2, 6-7
2e GD Anna Kostiouk (2,6691) - Michiel Harmsen (2,5688) / Milou Flohil (3,6459) - Lex Lambèrt (3,6916) 7-5, 6-4
5 juni 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 2 8-0
1e HE Sander van Dongen (1,7201) / Niels Veldhuizen (4,3396) 6-2, 6-1
2e HE Robin Sietsma (2,6601) / Stef Geven (4,1944) 6-0, 6-0
1e DE Myrthe Wittkämper (2,9188) / Suzan Spierings (3,3371) 6-0, 6-1
2e DE Julia van Wissen (2,2030) / Robin Vugs (3,1464) 6-2, 6-3
 HD Robin Sietsma (3,2798) - Laurens Haxelmans (3,0818) / Niels Veldhuizen (4,9872) - Stef Geven (4,1258) 6-1, 6-2
 DD Julia van Wissen (1,8478) - Eva Boschloo (2,0116) / Suzan Spierings (3,0439) - Robin Vugs (3,1422) Opgave uit
1e GD Eva Boschloo (2,0116) - Sander van Dongen (2,0384) / Suzan Spierings (3,0439) - Niels Veldhuizen (4,9872) Opgave uit
2e GD Julia van Wissen (1,8478) - Laurens Haxelmans (3,0818) / Robin Vugs (3,1422) - Stef Geven (4,1258) 6-0, 6-0
5 juni 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / L.T.C. Uden 1 5-3
1e HE Johan van Urk (2,4662) / Wouter van den Berg (1,7794) 0-6, 3-6
2e HE Matthijs Penninks (2,5572) / Bas van Lith (3,0188) 6-3, 5-7, 4-6
1e DE Vivian van Niekerk (2,3350) / Anniek Stofmeel (3,3798) 6-2, 6-2
2e DE Chantal Migo (3,6935) / Esther Grandia (3,3034) 7-5, 7-6
 HD Wilbrand Menzo (2,7654) - Matthijs Penninks (3,0353) / Wouter van den Berg (1,9380) - Bas van Lith (2,9806) Opgave thuis
 DD Susanne Munting (3,1111) - Chantal Migo (3,0388) / Milou Brand (3,0595) - Anniek Stofmeel (3,3937) 6-4, 7-5
1e GD Susanne Munting (3,1111) - Johan van Urk (2,5166) / Milou Brand (3,0595) - Wouter van den Berg (1,9380) 6-0, 6-2
2e GD Vivian van Niekerk (3,0579) - Wilbrand Menzo (2,7654) / Esther Grandia (3,4483) - Bas van Lith (2,9806) 6-3, 6-3
5 juni 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sidané Pontjodikromo (1,8467) / Tim van den Dijssel (2,3642) 7-5, 6-7, 6-7
2e HE Julian van Heur (2,9049) / Dille Rikkert (1,9026) 6-3, 6-3
1e DE Mirjam Berkhout (3,1911) / Barbara Huyskes (1,8611) 5-7, 2-6
2e DE / Opgave thuis
 HD Julian van Heur (3,3817) - Sidané Pontjodikromo (3,0421) / Dennis Kockx (1,4916) - Dille Rikkert (1,8919) 4-6, 4-6
 DD / Opgave thuis
1e GD Mirjam Berkhout (2,5942) - Sidané Pontjodikromo (3,0421) / Anouk Tigu (1,3597) - Tim van den Dijssel (1,5518) Opgave uit
2e GD / Opgave thuis

29 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.C. Uden 1 8-0
1e HE Sidané Pontjodikromo (1,8467) / Bas van Lith (3,0188) 6-2, 6-2
2e HE Julian van Heur (2,9900) / Patrick van Lokven (2,6290) 6-3, 6-1
1e DE Julyette Steur (2,0000) / Milou Brand (2,8262) 6-0, 6-0
2e DE Mirjam Berkhout (3,3960) / Esther Grandia (3,1668) 6-1, 6-1
 HD Sidané Pontjodikromo (3,6637) - Julian van Heur (3,5466) / Patrick van Lokven (2,3909) - Bas van Lith (2,7446) 7-6, 6-2
 DD Julyette Steur (2,0000) - Mirjam Berkhout (2,8542) / Esther Grandia (3,4937) - Anniek Stofmeel (3,3896) 6-2, 6-2
1e GD Sidané Pontjodikromo (3,6637) - Julyette Steur (2,0000) / Milou Brand (2,9881) - Bas van Lith (2,7446) 6-1, 6-1
2e GD Mirjam Berkhout (2,8542) - Julyette Steur (2,0000) / Anniek Stofmeel (3,3896) - Patrick van Lokven (2,3909) 6-4, 6-3
29 mei 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 6-2
1e HE Sander van Dongen (1,8376) / Tommie van Gruijthuijsen (2,2952) 7-5, 6-4
2e HE Laurens Haxelmans (2,5851) / Lex Lambèrt (3,4244) 6-4, 6-4
1e DE Julia van Wissen (2,2030) / Milou Flohil (3,4709) 6-1, 6-3
2e DE Myrthe Wittkämper (2,9199) / Laurine Palmen (2,9931) 4-6, 6-1, 6-0
 HD Laurens Haxelmans (2,8558) - Robin Sietsma (3,2084) / Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) - Sjoerd Janssen (3,8414) 4-6, 6-1, 5-7
 DD Julia van Wissen (1,8478) - Eva Boschloo (1,8401) / Milou Flohil (3,6459) - Laurine Palmen (2,0457) 7-6, 6-4
1e GD Eva Boschloo (1,8401) - Sander van Dongen (1,8669) / Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) - Laurine Palmen (2,0457) 3-6, 4-6
2e GD Myrthe Wittkämper (2,7724) - Laurens Haxelmans (2,8558) / Lex Lambèrt (3,6916) - Milou Flohil (3,6459) 6-4, 6-2
29 mei 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 0-8
1e HE Stef Geven (4,1944) / Michiel Harmsen (2,8665) 2-6, 1-6
2e HE Roel van den Hanenberg (3,5122) / Paul Sevinga (2,9570) 2-6, 2-6
1e DE Antonia Balzert (2,8462) / Anna Kostiouk (2,4496) 1-6, 1-6
2e DE Anouk Smits (4,3395) / Roos Gerritsen (2,9608) 6-3, 3-6, 4-6
 HD Roel van den Hanenberg (3,9304) - Niels Veldhuizen (4,9872) / Michiel Harmsen (2,5688) - Paul Sevinga (2,2876) 2-6, 3-6
 DD Antonia Balzert (3,1500) - Suzan Spierings (2,7344) / Roos Gerritsen (2,6895) - Elleke Brölman (2,1677) 1-6, 5-7
1e GD Stef Geven (4,1258) - Suzan Spierings (2,7344) / Paul Sevinga (2,2876) - Elleke Brölman (2,1677) 2-6, 1-6
2e GD Niels Veldhuizen (4,9872) - Anouk Smits (4,3233) / Anna Kostiouk (2,6691) - Michiel Harmsen (2,5688) 2-6, 0-6
29 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / K.J.L.T.C. Kampen 1 8-0
1e HE Tim van den Dijssel (2,4534) / Matthijs Penninks (2,4715) 6-1, 7-6
2e HE Dille Rikkert (2,0000) / Johan van Urk (2,4159) 6-2, 6-1
1e DE Barbara Huyskes (1,8611) / Chantal Migo (3,6935) 6-2, 6-1
2e DE Anouk Tigu (1,5912) / Vivian van Niekerk (2,3350) 6-3, 7-5
 HD Dennis Kockx (1,5631) - Dille Rikkert (1,8919) / Wilbrand Menzo (2,7029) - Johan van Urk (2,5166) 6-3, 6-3
 DD Anouk Tigu (1,4583) - Stephanie Oostveen (3,0039) / Susanne Munting (2,9296) - Vivian van Niekerk (2,9308) 6-1, 6-2
1e GD Tim van den Dijssel (1,5518) - Barbara Huyskes (1,5206) / Matthijs Penninks (3,0353) - Chantal Migo (3,0388) 6-2, 6-4
2e GD Dennis Kockx (1,5631) - Stephanie Oostveen (3,0039) / Wilbrand Menzo (2,7029) - Susanne Munting (2,9296) 6-2, 6-4

22 mei 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Johan van Urk (2,4159) / Sidané Pontjodikromo (1,8467) 2-6, 4-6
2e HE Matthijs Penninks (2,4715) / Julian van Heur (2,9900) 6-7, 3-6
1e DE Vivian van Niekerk (2,3350) / Julyette Steur (2,0000) 0-6, 1-6
2e DE Chantal Migo (3,6935) / Mirjam Berkhout (3,3960) 2-6, 1-6
 HD Wilbrand Menzo (2,7042) - Johan van Urk (2,5166) / Julian van Heur (3,3817) - Victor van Ruissen (1,9797) 6-3, 2-4
 DD Vivian van Niekerk (2,9308) - Susanne Munting (2,9572) / Julyette Steur (1,8984) - Mirjam Berkhout (2,5942) 1-6, 0-6
1e GD Chantal Migo (2,9228) - Matthijs Penninks (3,0353) / Julyette Steur (1,8984) - Victor van Ruissen (1,9797) Opgave uit
2e GD Susanne Munting (2,9572) - Wilbrand Menzo (2,7042) / Mirjam Berkhout (2,5942) - Sidané Pontjodikromo (3,0421) Opgave uit
22 mei 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-4
1e HE Michiel Harmsen (3,1874) / Sander van Dongen (1,7201) 6-4, 0-6, 3-6
2e HE Paul Sevinga (2,9570) / Robin Sietsma (2,6601) 4-6, 3-6
1e DE Elleke Brölman (2,0695) / Myrthe Wittkämper (2,9199) 6-1, 6-7, 6-2
2e DE Roos Gerritsen (2,9608) / Julia van Wissen (2,2030) 7-6, 6-3
 HD Paul Sevinga (2,2967) - Michiel Wolters (2,0477) / Laurens Haxelmans (3,0818) - Robin Sietsma (3,2798) 6-3, 3-6, 4-6
 DD Roos Gerritsen (2,4234) - Anna Kostiouk (2,6691) / Julia van Wissen (1,8478) - Eva Boschloo (2,0116) 5-7, 4-6
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 / T.V. De Krekel (Veghel) 2 6-2
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2,2952) / Niels Veldhuizen (4,3396) 6-4, 6-1
2e HE Rens Jonker (5,5180) / Roel van den Hanenberg (3,4906) 3-6, 1-6
1e DE Laurine Palmen (2,9931) / Mandy van den Eerenbeemt (2,5040) 3-6, 6-0, 6-3
2e DE Milou Flohil (3,4709) / Robin Vugs (3,1464) 2-6, 6-4, 3-6
 HD Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) - Sjoerd Janssen (3,8414) / Stef Geven (4,1258) - Niels Veldhuizen (4,9872) 6-2, 6-2
 DD Milou Flohil (3,7173) - Laurine Palmen (1,8577) / Suzan Spierings (3,0439) - Robin Vugs (3,1422) 6-3, 5-7
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave uit
22 mei 2016 L.T.C. Uden 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
1e HE Patrick van Lokven (2,6290) / Dennis Kockx (1,2838) 3-6, 2-6
2e HE Bas van Lith (3,0188) / Dille Rikkert (2,0000) 2-6, 1-6
1e DE Anniek Stofmeel (3,3798) / Barbara Huyskes (1,8611) 1-6, 5-7
2e DE Milou Brand (2,9390) / Stephanie Oostveen (2,8114) 5-7, 6-4, 6-4
 HD Patrick van Lokven (2,3194) - Bas van Lith (2,7446) / Dille Rikkert (1,8919) - Tim van den Dijssel (1,5518) 3-6, 2-6
 DD Anniek Stofmeel (3,3896) - Esther Grandia (3,4437) / Barbara Huyskes (1,5206) - Anouk Tigu (1,4583) 3-6, 2-6
1e GD Milou Brand (2,9881) - Bas van Lith (2,7446) / Anouk Tigu (1,4583) - Tim van den Dijssel (1,5518) 2-6, 3-6
2e GD Patrick van Lokven (2,3194) - Esther Grandia (3,4437) / Stephanie Oostveen (3,0849) - Dennis Kockx (1,6969) 4-6, 2-6

8 mei 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e HE Johan van Urk (2,6208) / Michiel Harmsen (2,4690) 6-2, 7-6
2e HE Matthijs Penninks (2,5680) / Michiel Wolters (3,3604) 6-3, 6-3
1e DE Vivian van Niekerk (2,2667) / Elleke Brölman (2,1917) 4-6, 3-6
2e DE Susanne Munting (3,9775) / Roos Gerritsen (2,9608) 3-6, 4-6
 HD Wilbrand Menzo (2,8410) - Matthijs Penninks (2,9947) / Michiel Wolters (2,1297) - Paul Sevinga (2,3746) 5-7, 7-6, 6-7
 DD Chantal Migo (2,8296) - Vivian van Niekerk (2,7439) / Anna Kostiouk (2,6688) - Roos Gerritsen (2,9100) 7-6, 2-6, 2-6
1e GD Susanne Munting (2,8214) - Johan van Urk (2,2984) / Paul Sevinga (2,3746) - Elleke Brölman (2,2436) 5-7, 5-7
2e GD Chantal Migo (2,8296) - Wilbrand Menzo (2,8410) / Anna Kostiouk (2,6688) - Michiel Harmsen (2,2630) 6-4, 2-6, 7-6
8 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Victor van Ruissen (2,0000) / Sander van Dongen (2,0043) 2-6, 2-6
2e HE Sidané Pontjodikromo (1,7740) / Robin Sietsma (2,9631) 6-7, 3-6
1e DE Kim van Heur (2,5467) / Myrthe Wittkämper (2,6621) 6-1, 5-7, 7-5
2e DE Mirjam Berkhout (3,3960) / Julia van Wissen (2,2030) 0-3
 HD Sidané Pontjodikromo (4,0832) - Julian van Heur (4,1033) / Laurens Haxelmans (2,3930) - Robin Sietsma (3,2084) Opgave thuis
 DD Mirjam Berkhout (3,4497) - Kim van Heur (2,7715) / Julia van Wissen (1,8478) - Eva Boschloo (1,9355) 0-6, 0-6
1e GD Kim van Heur (2,7715) - Victor van Ruissen (2,0833) / Eva Boschloo (1,9355) - Sander van Dongen (1,9624) 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Julian van Heur (4,1033) - Mirjam Berkhout (3,4497) / Laurens Haxelmans (2,3930) - Myrthe Wittkämper (2,3097) 6-3, 1-6, 7-6
8 mei 2016 L.T.C. Uden 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 4-4
1e HE Patrick van Lokven (2,6290) / Tommie van Gruijthuijsen (2,2952) Opgave thuis
2e HE Bas van Lith (3,0894) / Lex Lambèrt (3,3136) 6-3, 6-2
1e DE Esther Grandia (3,2791) / Milou Flohil (3,3811) 6-4, 7-5
2e DE Milou Brand (3,0829) / Laurine Palmen (2,7875) 6-2, 6-7, 6-3
 HD Patrick van Lokven (2,2771) - Bas van Lith (2,5040) / Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) - Sjoerd Janssen (3,6717) 6-4, 6-4
 DD Milou Brand (2,7755) - Anniek Stofmeel (3,0983) / Milou Flohil (3,8761) - Laurine Palmen (2,3382) 2-6, 4-6
1e GD Esther Grandia (3,3257) - Patrick van Lokven (2,2771) / Laurine Palmen (2,3382) - Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) 5-7, 2-6
2e GD Anniek Stofmeel (3,0983) - Bas van Lith (2,5040) / Milou Flohil (3,8761) - Lex Lambèrt (3,9803) 1-6, 7-5, 6-7
8 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.V. De Krekel (Veghel) 2 8-0
1e HE Dennis Kockx (1,2838) / Niels Veldhuizen (4,1263) 6-3, 6-4
2e HE Tim van den Dijssel (2,4262) / Roel van den Hanenberg (3,5204) 6-0, 7-6
1e DE Anouk Tigu (1,6297) / Mandy van den Eerenbeemt (2,3990) 6-1, 6-1
2e DE / Opgave uit
 HD Tim van den Dijssel (1,6873) - Dennis Kockx (1,6969) / Niels Veldhuizen (4,9872) - Roel van den Hanenberg (4,0489) 6-1, 6-2
 DD / Opgave uit
1e GD Tim van den Dijssel (1,6873) - Stephanie Oostveen (3,1543) / Roel van den Hanenberg (4,0489) - Mandy van den Eerenbeemt (1,9861) 6-7, 6-4, 7-6
2e GD / Opgave uit

24 april 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 4-4
1e HE Robin Sietsma (2,7658) / Johan van Urk (2,7761) 3-6, 2-6
2e HE Laurens Haxelmans (2,3716) / Matthijs Penninks (2,8292) 1-6, 2-6
1e DE Julia van Wissen (1,9408) / Vivian van Niekerk (2,5736) 2-6, 1-6
2e DE Myrthe Wittkämper (2,6621) / Susanne Munting (3,9775) 6-4, 6-3
 HD Sander van Dongen (2,0949) - Robin Sietsma (3,2384) / Matthijs Penninks (2,9253) - Wilbrand Menzo (2,7358) 6-0, 6-3
 DD Julia van Wissen (1,9167) - Eva Boschloo (2,0694) / Vivian van Niekerk (2,6897) - Chantal Migo (2,4837) 6-3, 6-3
1e GD Myrthe Wittkämper (2,0143) - Laurens Haxelmans (2,0977) / Susanne Munting (3,0886) - Johan van Urk (2,4557) 6-3, 5-7, 6-7
2e GD Eva Boschloo (2,0694) - Sander van Dongen (2,0949) / Chantal Migo (2,4837) - Wilbrand Menzo (2,7358) 7-6, 6-3
24 april 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Michiel Harmsen (2,3333) / Sidané Pontjodikromo (1,8141) 6-7, 5-7
2e HE Michiel Wolters (2,9258) / Julian van Heur (3,6077) 7-6, 2-6, 3-6
1e DE Anna Kostiouk (2,1687) / Kim van Heur (2,6852) 0-6, 1-6
2e DE / Opgave uit
 HD Paul Sevinga (2,3925) - Michiel Wolters (2,2012) / Sidané Pontjodikromo (4,0328) - Victor van Ruissen (2,6431) 6-3, 6-2
 DD / Opgave uit
1e GD Elleke Brölman (2,2436) - Michiel Harmsen (2,2968) / Kim van Heur (2,7715) - Julian van Heur (4,2775) 6-4, 6-1
2e GD / Opgave uit
24 april 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 0-8
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2,1163) / Dennis Kockx (1,2990) 3-6, 3-6
2e HE Lex Lambèrt (2,9210) / Tim van den Dijssel (2,5104) 6-4, 0-6, 1-6
1e DE Laurine Palmen (2,8156) / Barbara Huyskes (1,8676) 4-6, 6-4, 0-6
2e DE Milou Flohil (3,0896) / Stephanie Oostveen (2,8114) 4-6, 4-6
 HD Sjoerd Janssen (3,2366) - Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) / Dennis Kockx (1,6969) - Dille Rikkert (1,6275) 6-7, 2-6
 DD Laurine Palmen (2,3075) - Milou Flohil (3,3090) / Anouk Tigu (1,4583) - Marlot Meddens (1,8333) 1-6, 1-6
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2,0126) - Milou Flohil (3,3090) / Barbara Huyskes (1,5206) - Tim van den Dijssel (1,6873) 0-6, 2-6
2e GD Lex Lambèrt (3,4841) - Laurine Palmen (2,3075) / Marlot Meddens (1,8333) - Dille Rikkert (1,6275) 3-6, 3-6
24 april 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 2 / L.T.C. Uden 1 1-7
1e HE Niels Veldhuizen (3,9169) / Bas van Lith (3,0680) 4-6, 0-6
2e HE Stef Geven (4,1944) / Patrick van Lokven (2,6290) 5-7, 2-6
1e DE Mandy van den Eerenbeemt (2,3990) / Milou Brand (3,0378) 6-3, 6-2
2e DE / Opgave thuis
 HD Stef Geven (4,0091) - Niels Veldhuizen (4,4703) / Bas van Lith (2,6923) - Patrick van Lokven (2,2771) 6-2, 1-6, 3-6
 DD / Opgave thuis
1e GD Stef Geven (4,0091) - Mandy van den Eerenbeemt (1,9167) / Bas van Lith (2,6923) - Anniek Stofmeel (3,1240) 3-6, 1-6
2e GD / Opgave thuis

17 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 7-1
1e HE Sidané Pontjodikromo (1,8141) / Tommie van Gruijthuijsen (2,1662) 4-2
2e HE Julian van Heur (3,6077) / Lex Lambèrt (3,0434) 6-0, 6-4
1e DE Kim van Heur (2,6852) / Milou Flohil (3,1927) 6-1, 7-5
2e DE Noortje van Leeuwen (3,6622) / Laurine Palmen (2,8186) 5-7, 1-6
 HD Julian van Heur (4,2775) - Sidané Pontjodikromo (4,0832) / Sjoerd Janssen (3,2366) - Lex Lambèrt (3,4841) 6-4, 6-3
 DD Kim van Heur (2,7715) - Mirjam Berkhout (3,4497) / Milou Flohil (3,4655) - Laurine Palmen (2,3075) 6-3, 7-5
1e GD Kim van Heur (2,7715) - Sidané Pontjodikromo (4,0832) / Laurine Palmen (2,3075) - Sjoerd Janssen (3,2366) 6-1, 7-6
2e GD Mirjam Berkhout (3,4497) - Julian van Heur (4,2775) / Milou Flohil (3,4655) - Lex Lambèrt (3,4841) 6-4, 7-5
17 april 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 2 7-1
1e HE Johan van Urk (2,7761) / Niels Veldhuizen (3,9169) 6-0, 6-3
2e HE Matthijs Penninks (2,8961) / Roel van den Hanenberg (3,5380) 6-4, 6-7, 6-4
1e DE Vivian van Niekerk (2,6277) / Eveliene Paashuis (3,4572) 6-1, 6-2
2e DE Susanne Munting (3,7964) / Robin Vugs (3,1940) 7-6, 2-6, 2-6
 HD Wilbrand Menzo (2,7358) - Matthijs Penninks (2,9253) / Niels Veldhuizen (4,4703) - Stef Geven (4,0091) 4-6, 6-1, 6-1
 DD Chantal Migo (2,4837) - Vivian van Niekerk (2,6897) / Robin Vugs (3,1422) - Eveliene Paashuis (3,5354) 6-4, 6-3
1e GD Susanne Munting (3,0886) - Johan van Urk (2,4557) / Robin Vugs (3,1422) - Roel van den Hanenberg (4,0489) 7-6, 7-5
2e GD Chantal Migo (2,4837) - Wilbrand Menzo (2,7358) / Stef Geven (4,0091) - Eveliene Paashuis (3,5354) 6-4, 6-4
17 april 2016 L.T.C. Uden 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 1-7
1e HE Bas van Lith (3,0680) / Sander van Dongen (2,0043) 2-6, 3-6
2e HE Patrick van Lokven (2,4896) / Laurens Haxelmans (2,5480) 6-4, 5-7, 3-6
1e DE Esther Grandia (3,2791) / Julia van Wissen (1,9408) 3-6, 0-6
2e DE Anniek Stofmeel (3,7938) / Myrthe Wittkämper (2,1965) 5-7, 6-3, 6-3
 HD Bas van Lith (2,6923) - Patrick van Lokven (2,0417) / Sander van Dongen (2,1528) - Robin Sietsma (3,2641) 3-6, 2-6
 DD Esther Grandia (3,3257) - Milou Brand (2,5804) / Julia van Wissen (1,9167) - Eva Boschloo (2,0694) 3-6, 6-0, 0-6
1e GD Milou Brand (2,5804) - Patrick van Lokven (2,0417) / Myrthe Wittkämper (2,1292) - Laurens Haxelmans (2,2125) 2-6, 4-6
2e GD Anniek Stofmeel (3,1240) - Bas van Lith (2,6923) / Eva Boschloo (2,0694) - Sander van Dongen (2,1528) 5-7, 3-6
17 april 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 8-0
1e HE Dennis Kockx (1,2990) / Michiel Harmsen (2,3333) 6-3, 6-1
2e HE Tim van den Dijssel (2,5663) / Michiel Wolters (2,6647) 6-2, 6-2
1e DE Barbara Huyskes (2,0122) / Anna Kostiouk (2,0000) 7-6, 6-4
2e DE Marlot Meddens (1,9500) / Roos Gerritsen (2,9608) 2-6, 6-4, 6-4
 HD Dennis Kockx (1,8194) - Dille Rikkert (1,7500) / Michiel Harmsen (2,2680) - Paul Sevinga (2,2617) 6-2, 6-4
 DD Marlot Meddens (1,8333) - Anouk Tigu (1,4583) / Roos Gerritsen (2,9100) - Elleke Brölman (2,1713) 6-2, 6-3
1e GD Barbara Huyskes (1,6667) - Tim van den Dijssel (1,8333) / Elleke Brölman (2,1713) - Michiel Wolters (2,0762) 5-7, 6-4, 7-6
2e GD Anouk Tigu (1,4583) - Dille Rikkert (1,7500) / Anna Kostiouk (2,6688) - Paul Sevinga (2,2617) 6-4, 6-0

10 april 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Uden 1 6-2
1e HE Michiel Harmsen (2,1944) / Bas van Lith (3,0499) 0-6, 6-3, 6-4
2e HE Michiel Wolters (2,3794) / Patrick van Lokven (2,7116) 6-2, 4-6, 3-6
1e DE Anna Kostiouk (2,0000) / Milou Brand (3,0378) 6-0, 6-0
2e DE Roos Gerritsen (3,0842) / Esther Grandia (3,1449) 6-3, 7-6
 HD Paul Sevinga (2,0000) - Michiel Harmsen (2,0000) / Patrick van Lokven (2,1500) - Bas van Lith (3,0654) 6-7, 6-4, 3-6
 DD Elleke Brölman (2,3034) - Roos Gerritsen (3,1658) / Milou Brand (2,2912) - Anniek Stofmeel (2,8600) 6-2, 6-4
1e GD Elleke Brölman (2,3034) - Michiel Wolters (2,1367) / Esther Grandia (3,1992) - Patrick van Lokven (2,1500) 6-1, 6-2
2e GD Anna Kostiouk (2,8100) - Paul Sevinga (2,0000) / Anniek Stofmeel (2,8600) - Bas van Lith (3,0654) 7-5, 4-6, 7-6
10 april 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HE Niels Veldhuizen (3,9169) / Sidané Pontjodikromo (1,8141) 3-6, 1-6
2e HE Roel van den Hanenberg (3,4638) / Julian van Heur (3,7983) 6-7, 3-6
1e DE Antonia Balzert (3,1500) / Kim van Heur (2,3269) 3-6, 6-3, 6-3
2e DE Suzan Spierings (3,6493) / Opgave uit
 HD Roel van den Hanenberg (3,8259) - Niels Veldhuizen (4,2639) / Julian van Heur (4,7740) - Sidané Pontjodikromo (4,2304) 6-2, 1-6, 2-6
 DD Suzan Spierings (2,3354) - Antonia Balzert (3,1500) / Opgave uit
1e GD Roel van den Hanenberg (3,8259) - Suzan Spierings (2,3354) / Julian van Heur (4,7740) - Kim van Heur (2,9382) 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Antonia Balzert (3,1500) - Niels Veldhuizen (4,2639) / Opgave uit
10 april 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 / K.J.L.T.C. Kampen 1 4-4
1e HE Tommie van Gruijthuijsen (2,1667) / Johan van Urk (2,6980) 6-2, 1-6, 6-4
2e HE Lex Lambèrt (2,7000) / Matthijs Penninks (3,1026) 0-6, 0-6
1e DE Anke van den Broek (3,0858) / Vivian van Niekerk (2,6277) Opgave thuis
2e DE Laurine Palmen (2,8491) / Chantal Migo (3,6479) 6-4, 6-2
 HD Tommie van Gruijthuijsen (2,0104) - Sjoerd Janssen (3,1533) / Matthijs Penninks (3,0086) - Wilbrand Menzo (2,9178) 6-3, 5-7, 5-7
 DD Laurine Palmen (2,7156) - Lisa Quik (2,9223) / Chantal Migo (2,1806) - Susanne Munting (2,7781) 6-2, 6-2
1e GD Tommie van Gruijthuijsen (2,0104) - Laurine Palmen (2,7156) / Johan van Urk (2,2285) - Susanne Munting (2,7781) 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Lex Lambèrt (3,4323) - Lisa Quik (2,9223) / Wilbrand Menzo (2,9178) - Vivian van Niekerk (2,7715) 6-4, 5-7, 6-7
10 april 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sander van Dongen (1,9486) / Dennis Kockx (1,3340) 5-7, 6-7
2e HE Robin Sietsma (2,5921) / Tim van den Dijssel (2,6342) 5-7, 2-6
1e DE Myrthe Wittkämper (2,0000) / Barbara Huyskes (2,1789) 3-6, 1-6
2e DE Julia van Wissen (2,0000) / Stephanie Oostveen (2,6447) 7-5, 6-1
 HD Laurens Haxelmans (2,0000) - Robin Sietsma (3,1433) / Dennis Kockx (1,9167) - Dille Rikkert (2,0000) 6-7, 6-7
 DD Julia van Wissen (2,0000) - Eva Boschloo (2,0000) / Marlot Meddens (1,7500) - Stephanie Oostveen (3,0710) 4-6, 6-1, 6-4
1e GD Eva Boschloo (2,0000) - Sander van Dongen (2,0000) / Tim van den Dijssel (2,0000) - Barbara Huyskes (1,8333) 2-6, 4-6
2e GD Laurens Haxelmans (2,0000) - Myrthe Wittkämper (2,0000) / Dille Rikkert (2,0000) - Anouk Tigu (1,5500) 4-6, 6-7