Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 24
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 24

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 40
(KNLTB) L.T.V. Lelystad 1 7 31
(KNLTB) O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7 31
(KNLTB) T.A.M. (Groningen) 2 7 30
(KNLTB) T.V. Woolderes (Hengelo) 2 7 27
(KNLTB) T.V. Beekhuizen (Velp) 2 7 27
(KNLTB) T.C. Veracket (Groningen) 1 7 17
(KNLTB) L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7 16

Uitslagen

5 juni 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
1e HE Bob Resink (3,0132) / Emiel de Graaf (3,4280) 6-4, 6-3
2e HE Stan Bolhuis (2,6371) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,5970) 7-5, 6-2
1e DE Michelle Bliek (3,3320) / Tessa van der Ploeg (2,1944) 6-3, 4-6, 4-6
2e DE Lidwien Mentink (2,9505) / Rowena van der Ploeg (3,6206) 6-2, 6-2
 HD Stan Bolhuis (2,4045) - Yoram Hilberts (1,7464) / Emiel de Graaf (3,6075) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6738) 6-3, 3-6, 6-2
 DD Michelle Bliek (2,5297) - Kim de Groot (4,2939) / Rowena van der Ploeg (2,7714) - Tessa van der Ploeg (1,9861) 4-6, 6-7
1e GD Lidwien Mentink (1,9613) - Yoram Hilberts (1,7464) / Tessa van der Ploeg (1,9861) - Emiel de Graaf (3,6075) 6-2, 6-2
2e GD Kim de Groot (4,2939) - Bob Resink (2,6860) / Rowena van der Ploeg (2,7714) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6738) 7-6, 6-7, 7-6
5 juni 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 8-0
1e HE Henny Meijer (2,6408) / Jasper Krol (2,7986) 6-4
2e HE Paul van den Tempel (2,4644) / Ricardo van Zutphen (3,2057) 6-3, 7-5
1e DE Fleur Eggink (1,6837) / Nikki Kolman (3,9777) 6-1, 7-5
2e DE Danique Gimbrère (1,8380) / Laura Stokkel (4,2080) 6-3, 6-2
 HD Henny Meijer (2,4657) - Sander Jans (2,5784) / Jasper Krol (2,0791) - Ricardo van Zutphen (1,8260) Opgave uit
 DD Fleur Eggink (0,5401) - Elja Vegter (2,3647) / Nikki Kolman (2,9783) - Laura Stokkel (3,0833) 6-3, 6-0
1e GD Elja Vegter (2,3647) - Sander Jans (2,5784) / Laura Stokkel (3,0833) - Jasper Krol (2,0791) Opgave uit
2e GD Danique Gimbrère (3,8573) - Paul van den Tempel (2,2131) / Nikki Kolman (2,9783) - Ricardo van Zutphen (1,8260) Opgave uit
5 juni 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
1e HE Raymond Kip (3,3998) / Freek Consten (3,0130) 7-6, 7-6
2e HE Jort Mensink (2,7841) / Koen Slijkhuis (3,3406) 6-3, 6-3
1e DE Nicole Wandel (2,8810) / Marleen Jansen (3,0508) 6-1, 6-0
2e DE Puck Luttikhuis (2,9896) / Myrthe Pelskamp (3,0314) 6-2, 5-7, 2-6
 HD Raymond Kip (3,8963) - Jort Mensink (3,1567) / Koen Slijkhuis (2,5823) - Freek Consten (2,7303) 6-4, 6-4
 DD Puck Luttikhuis (3,3398) - Melissa Beumer (3,0875) / Sanne Otten (2,5407) - Myrthe Pelskamp (2,7009) 6-3, 6-4
1e GD Jort Mensink (3,1567) - Nicole Wandel (2,6225) / Sanne Otten (2,5407) - Koen Slijkhuis (2,5823) 6-4, 6-2
2e GD Raymond Kip (3,8963) - Melissa Beumer (3,0875) / Freek Consten (2,7303) - Marleen Jansen (4,2838) 2-6, 1-6
5 juni 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / L.T.V. Lelystad 1 3-5
1e HE Jorrit ter Maat (2,7147) / Anwar Salam (1,2543) 4-6, 3-6
2e HE Adilson Timoteo Afonso (4,0558) / Imad Cherrat (2,8384) 6-4, 4-6, 1-6
1e DE Karen Loranc (3,6498) / Alexa de Bont (2,3704) 6-2, 2-6, 1-6
2e DE Maxim van Ossenbruggen (3,1763) / Annemieke Witte (3,2639) 6-2, 6-0
 HD Mike Luttikhuis (2,0272) - Jorrit ter Maat (3,0097) / Anwar Salam (2,2683) - Imad Cherrat (1,9770) 2-6, 3-6
 DD Maxim van Ossenbruggen (3,2764) - Karen Loranc (3,0968) / Annemieke Witte (2,6220) - Yvonne Peeters (3,2987) 6-3, 6-4
1e GD Jorrit ter Maat (3,0097) - Karen Loranc (3,0968) / Alexa de Bont (3,0722) - Anwar Salam (2,2683) 3-6, 4-6
2e GD Adilson Timoteo Afonso (3,8144) - Maxim van Ossenbruggen (3,2764) / Yvonne Peeters (3,2987) - Imad Cherrat (1,9770) 7-6, 6-2

29 mei 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e HE Raymond Kip (3,3998) / Anwar Salam (1,2662) 1-6, 2-6
2e HE Jort Mensink (2,8565) / Imad Cherrat (2,6256) 6-3, 7-6
1e DE Nicole Wandel (3,2227) / Alexa de Bont (2,0000) 6-3, 6-3
2e DE Bo Luttikhuis (2,9165) / Annemieke Witte (2,9444) 6-0, 6-0
 HD Raymond Kip (3,8963) - Jort Mensink (3,3743) / Anwar Salam (2,1191) - Imad Cherrat (1,9770) 6-7, 3-6
 DD Bo Luttikhuis (3,1039) - Melissa Beumer (3,2356) / Alexa de Bont (2,9480) - Yvonne Peeters (3,1536) 6-3, 6-2
1e GD Nicole Wandel (2,7561) - Jort Mensink (3,3743) / Annemieke Witte (2,2778) - Anwar Salam (2,1191) 6-3, 6-2
2e GD Raymond Kip (3,8963) - Bo Luttikhuis (3,1039) / Imad Cherrat (1,9770) - Yvonne Peeters (3,1536) 6-7, 6-4, 6-7
29 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 5-3
1e HE Freek Consten (2,8876) / Jorrit ter Maat (2,7654) 4-6, 6-1, 0-6
2e HE Koen Slijkhuis (3,4487) / Adilson Timoteo Afonso (3,9587) 6-3
1e DE Marleen Jansen (3,0999) / Karen Loranc (3,6089) 6-0, 2-6, 6-2
2e DE Myrthe Pelskamp (2,8029) / Maxim van Ossenbruggen (3,3136) 2-6, 5-7
 HD Freek Consten (2,5545) - Koen Slijkhuis (2,5823) / Jorrit ter Maat (2,9607) - Adilson Timoteo Afonso (3,8144) 6-3, 6-2
 DD Sanne Otten (2,5419) - Marleen Jansen (4,1783) / Karen Loranc (3,1028) - Maxim van Ossenbruggen (3,3478) 4-6, 2-6
1e GD Freek Consten (2,5545) - Sanne Otten (2,5419) / Karen Loranc (3,1028) - Jorrit ter Maat (2,9607) 6-2, 2-6, 7-6
2e GD Koen Slijkhuis (2,5823) - Myrthe Pelskamp (2,7009) / Maxim van Ossenbruggen (3,3478) - Adilson Timoteo Afonso (3,8144) Opgave uit
29 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
1e HE Sander Jans (2,2011) / Emiel de Graaf (3,4280) 6-1, 6-1
2e HE Paul van den Tempel (2,2447) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,5970) 6-2, 6-1
1e DE Danique Gimbrère (2,0000) / Tessa van der Ploeg (2,0278) 7-6, 6-4
2e DE Elja Vegter (3,9032) / Rowena van der Ploeg (3,6718) 4-6, 0-6
 HD Henny Meijer (2,2183) - Sander Jans (2,4171) / Emiel de Graaf (3,5878) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6322) 6-1, 6-3
 DD Elja Vegter (2,1628) - Danique Gimbrère (3,8573) / Astrid Carton (3,1078) - Rowena van der Ploeg (2,8269) 6-7, 3-6
1e GD Henny Meijer (2,2183) - Elja Vegter (2,1628) / Tessa van der Ploeg (1,9167) - Emiel de Graaf (3,5878) 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Paul van den Tempel (2,2382) - Danique Gimbrère (3,8573) / Astrid Carton (3,1078) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6322) 7-6, 6-3
29 mei 2016 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 2-4
1e HE Jasper Krol (2,7986) / Yoram Hilberts (2,2328) 6-4, 4-6, 7-5
2e HE Ricardo van Zutphen (3,2057) / Stan Bolhuis (2,8704) 3-6, 4-6
1e DE Laura Stokkel (4,2080) / Michelle Bliek (3,0456) 4-6, 0-6
2e DE Nikki Kolman (3,9777) / Kim de Groot (3,9233) 3-6, 0-6
 HD Jasper Krol (2,1347) - Ricardo van Zutphen (1,8260) / Stan Bolhuis (2,5909) - Bob Resink (3,0593) 7-6, 6-7, 7-6
 DD Nikki Kolman (2,9783) - Laura Stokkel (3,0833) / Kim de Groot (4,4557) - Lidwien Mentink (2,1115) 3-6, 6-4, 0-6
1e GD Laura Stokkel (3,0833) - Ricardo van Zutphen (1,8260) / Lidwien Mentink (2,1115) - Bob Resink (3,0593) 0-0,
2e GD Jasper Krol (2,1347) - Nikki Kolman (2,9783) / Michelle Bliek (2,5297) - Yoram Hilberts (1,7464) 0-0

22 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-2
1e HE Yoram Hilberts (2,2328) / Sander Jans (2,2011) 6-4, 7-5
2e HE Stan Bolhuis (2,8704) / Henny Meijer (2,4544) 7-6, 2-6, 6-1
1e DE Kim de Groot (3,9233) / Fleur Eggink (1,6837) 5-7, 2-6
2e DE Michelle Bliek (3,0456) / Elja Vegter (3,9032) 4-6, 3-6
 HD Stan Bolhuis (2,5909) - Bob Resink (3,0593) / Sander Jans (2,4171) - Henny Meijer (2,1558) 6-4, 6-7, 6-4
 DD Kim de Groot (4,4557) - Lidwien Mentink (2,1115) / Fleur Eggink (0,4630) - Elja Vegter (2,1628) 5-2
1e GD Lidwien Mentink (2,1115) - Bob Resink (3,0593) / Elja Vegter (2,1628) - Henny Meijer (2,1558) 6-2, 6-2
2e GD Michelle Bliek (2,5297) - Yoram Hilberts (1,7464) / Esther Gimbrère-Akkerman (4,3262) - Sander Jans (2,4171) 6-2, 6-2
22 mei 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
1e HE Jorrit ter Maat (2,7696) / Jort Mensink (2,7956) 7-5, 6-2
2e HE Adilson Timoteo Afonso (3,8660) / Raymond Kip (3,4222) 1-6, 6-4, 4-6
1e DE Karen Loranc (3,7763) / Nicole Wandel (2,9350) 6-4, 6-7, 6-2
2e DE Maxim van Ossenbruggen (3,4855) / Melissa Beumer (2,7662) 5-7, 6-3, 6-3
 HD Adilson Timoteo Afonso (4,2768) - Jorrit ter Maat (3,1579) / Jort Mensink (3,2072) - Raymond Kip (3,7406) 6-1, 7-5
 DD Karen Loranc (3,2633) - Maxim van Ossenbruggen (3,6300) / Melissa Beumer (3,0731) - Nicole Wandel (2,2639) 4-6, 1-6
1e GD Jorrit ter Maat (3,1579) - Karen Loranc (3,2633) / Jort Mensink (3,2072) - Melissa Beumer (3,0731) 6-4, 6-4
2e GD Maxim van Ossenbruggen (3,6300) - Adilson Timoteo Afonso (4,2768) / Nicole Wandel (2,2639) - Raymond Kip (3,7406) 6-1, 6-3
22 mei 2016 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-2
1e HE Anwar Salam (1,2662) / Freek Consten (2,8876) 6-1
2e HE Imad Cherrat (2,6256) / Koen Slijkhuis (3,4487) 7-5, 6-2
1e DE Alexa de Bont (2,0000) / Marleen Jansen (3,0999) 6-1, 6-4
2e DE Yvonne Peeters (3,5485) / Myrthe Pelskamp (2,8029) 1-6, 2-6
 HD / Niet gespeeld
 DD Alexa de Bont (2,9480) - Annemieke Witte (2,2778) / Sanne Otten (2,5419) - Myrthe Pelskamp (2,7009) 6-7, 6-3, 2-6
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
1e HE Emiel de Graaf (3,4261) / Jasper Krol (2,7172) 0-6, 6-4, 1-6
2e HE Pieter-Dirk Gerritsen (4,5970) / Ricardo van Zutphen (3,2057) 3-6, 2-6
1e DE Tessa van der Ploeg (2,0278) / Nikki Kolman (3,9777) 6-2, 6-0
2e DE Rowena van der Ploeg (3,7208) / Laura Stokkel (4,0347) 6-4, 6-0
 HD Emiel de Graaf (3,7138) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6322) / Jasper Krol (1,9083) - Ricardo van Zutphen (1,7546) 6-7, 3-6
 DD Astrid Carton (2,9583) - Rowena van der Ploeg (2,6373) / Laura Stokkel (3,1619) - Nikki Kolman (3,1470) 6-1, 5-7, 1-6
1e GD Tessa van der Ploeg (2,0000) - Emiel de Graaf (3,7138) / Laura Stokkel (3,1619) - Ricardo van Zutphen (1,7546) 6-1, 6-4
2e GD Astrid Carton (2,9583) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,6322) / Nikki Kolman (3,1470) - Jasper Krol (1,9083) 2-6, 2-6

8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 7-1
1e HE Henny Meijer (2,3771) / Raymond Kip (3,4222) 6-1, 6-2
2e HE Paul van den Tempel (2,6118) / Jort Mensink (2,7373) 6-2, 6-4
1e DE Fleur Eggink (1,6837) / Bo Luttikhuis (2,9165) 6-4, 6-1
2e DE Elja Vegter (4,1111) / Nicole Wandel (2,9350) 4-6, 6-2, 1-6
 HD Henny Meijer (2,2183) - Sander Jans (2,5493) / Raymond Kip (3,7406) - Jort Mensink (3,1806) 6-1, 6-1
 DD Fleur Eggink (0,4630) - Elja Vegter (2,1842) / Bo Luttikhuis (3,1039) - Melissa Beumer (2,8453) 6-2, 6-0
1e GD Fleur Eggink (0,4630) - Paul van den Tempel (2,2365) / Nicole Wandel (2,2639) - Raymond Kip (3,7406) 6-4, 7-6
2e GD Elja Vegter (2,1842) - Sander Jans (2,5493) / Jort Mensink (3,1806) - Melissa Beumer (2,8453) 6-3, 5-7, 7-6
8 mei 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / L.T.V. Lelystad 1 2-6
1e HE Emiel de Graaf (3,4261) / Anwar Salam (1,2662) 4-6, 1-6
2e HE Pieter-Dirk Gerritsen (4,8093) / Imad Cherrat (2,6256) 2-6, 0-6
1e DE Astrid Carton (3,6626) / Alexa de Bont (2,0000) 0-6, 0-6
2e DE Rowena van der Ploeg (3,6746) / Annemieke Witte (2,4987) 6-1, 6-3
 HD Emiel de Graaf (3,7138) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,8030) / Imad Cherrat (1,9770) - Anwar Salam (2,0636) 2-6, 4-6
 DD Astrid Carton (3,4399) - Rowena van der Ploeg (2,7738) / Alexa de Bont (2,8344) - Yvonne Peeters (2,8024) 6-4, 2-6, 7-5
1e GD Astrid Carton (3,4399) - Emiel de Graaf (3,7138) / Annemieke Witte (2,2778) - Anwar Salam (2,0636) Opgave thuis
2e GD Rowena van der Ploeg (2,7738) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,8030) / Yvonne Peeters (2,8024) - Imad Cherrat (1,9770) 2-6, 4-6
8 mei 2016 T.C. Veracket (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
1e HE Jasper Krol (2,3316) / Freek Consten (3,0899) 6-4, 6-7, 2-6
2e HE Ricardo van Zutphen (2,9525) / Koen Slijkhuis (3,7244) 6-7, 6-7
1e DE Laura Stokkel (3,9391) / Sanne Otten (3,2542) 7-5, 6-7, 4-6
2e DE Krista de Jong (5,1506) / Marleen Jansen (3,0570) 2-6, 1-6
 HD Jasper Krol (1,7948) - Ricardo van Zutphen (1,7182) / Freek Consten (2,5545) - Koen Slijkhuis (2,5823) 6-2, 6-4
 DD Laura Stokkel (3,1619) - Nikki Kolman (3,2184) / Marleen Jansen (4,1451) - Sanne Otten (2,4741) 7-6, 6-3
1e GD Jasper Krol (1,7948) - Laura Stokkel (3,1619) / Koen Slijkhuis (2,5823) - Sanne Otten (2,4741) 3-6, 3-6
2e GD Ricardo van Zutphen (1,7182) - Krista de Jong (3,6557) / Freek Consten (2,5545) - Marleen Jansen (4,1451) 3-6, 4-6
8 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 5-3
1e HE Bob Resink (3,0132) / Mike Luttikhuis (2,0936) 5-7, 3-6
2e HE Stan Bolhuis (3,0550) / Jorrit ter Maat (2,7464) 4-6, 6-0, 6-1
1e DE Michelle Bliek (3,1345) / Karen Loranc (3,7365) 7-6, 6-3
2e DE Kim de Groot (3,7767) / Maxim van Ossenbruggen (3,5741) 3-6, 3-6
 HD Stan Bolhuis (3,0547) - Bob Resink (3,0593) / Mike Luttikhuis (1,8954) - Jorrit ter Maat (3,0200) 7-5, 6-7, 7-6
 DD Kim de Groot (4,3801) - Lidwien Mentink (2,1883) / Maxim van Ossenbruggen (3,7106) - Karen Loranc (3,3770) 6-7, 3-6
1e GD Yoram Hilberts (1,7464) - Michelle Bliek (2,6376) / Mike Luttikhuis (1,8954) - Karen Loranc (3,3770) 7-6, 7-5
2e GD Bob Resink (3,0593) - Lidwien Mentink (2,1883) / Jorrit ter Maat (3,0200) - Maxim van Ossenbruggen (3,7106) 6-3, 6-2

24 april 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE Mike Luttikhuis (1,8497) / Sander Jans (2,4634) 6-3, 4-6, 1-6
2e HE Jorrit ter Maat (2,7102) / Henny Meijer (2,5508) 6-7, 0-6
1e DE Karen Loranc (3,7365) / Fleur Eggink (1,6837) 2-6, 3-6
2e DE Maxim van Ossenbruggen (3,6826) / Elja Vegter (3,8150) 7-6, 6-4
 HD Mike Luttikhuis (2,0914) - Jorrit ter Maat (2,9308) / Sander Jans (2,4404) - Paul van den Tempel (2,0241) 6-4, 6-2
 DD Karen Loranc (3,4971) - Maxim van Ossenbruggen (3,7106) / Fleur Eggink (0,4630) - Elja Vegter (2,1127) 3-6, 6-7
1e GD Jorrit ter Maat (2,9308) - Maxim van Ossenbruggen (3,7106) / Fleur Eggink (0,4630) - Paul van den Tempel (2,0241) 2-6, 2-6
2e GD Mike Luttikhuis (2,0914) - Karen Loranc (3,4971) / Elja Vegter (2,1127) - Henny Meijer (2,1469) 6-7, 7-5, 7-6
24 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Raymond Kip (3,2265) / Bob Resink (3,1748) 0-6, 6-7
2e HE Jort Mensink (2,8019) / Stan Bolhuis (2,8971) 6-2, 4-6, 6-3
1e DE Bo Luttikhuis (3,0690) / Michelle Bliek (3,0014) 3-6, 7-6, 6-2
2e DE Nicole Wandel (2,9888) / Kim de Groot (3,7277) 6-3, 6-1
 HD Raymond Kip (3,9927) - Jort Mensink (3,4242) / Bob Resink (2,6079) - Jorden Vogel (2,8396) 6-3, 6-4
 DD Melissa Beumer (2,5444) - Bo Luttikhuis (3,2455) / Kim de Groot (4,3153) - Lidwien Mentink (2,1168) 7-6, 7-6
1e GD Nicole Wandel (2,2639) - Raymond Kip (3,9927) / Bob Resink (2,6079) - Lidwien Mentink (2,1168) 2-6, 2-6
2e GD Melissa Beumer (2,5444) - Jort Mensink (3,4242) / Jorden Vogel (2,8396) - Michelle Bliek (2,7710) 6-4, 4-6, 6-7
24 april 2016 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 6-2
1e HE Anwar Salam (1,4012) / Jasper Krol (2,2648) 6-2
2e HE Imad Cherrat (2,7629) / Ricardo van Zutphen (2,7568) 6-4, 7-6
1e DE Alexa de Bont (2,0000) / Nikki Kolman (3,9777) 7-6, 6-3
2e DE Annemieke Witte (2,4987) / Laura Stokkel (3,9391) 6-2, 2-6, 6-1
 HD Anwar Salam (1,6096) - Imad Cherrat (1,9770) / Ricardo van Zutphen (2,0769) - Jasper Krol (1,9959) 4-6, 6-7
 DD Alexa de Bont (3,0207) - Yvonne Peeters (2,5000) / Nikki Kolman (3,5521) - Laura Stokkel (3,0621) 6-2, 6-3
1e GD Anwar Salam (1,6096) - Yvonne Peeters (2,5000) / Ricardo van Zutphen (2,0769) - Nikki Kolman (3,5521) 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Imad Cherrat (1,9770) - Annemieke Witte (2,2778) / Jasper Krol (1,9959) - Laura Stokkel (3,0621) Opgave uit
24 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
1e HE Freek Consten (3,0899) / Emiel de Graaf (3,3621) 6-2, 6-2
2e HE Koen Slijkhuis (3,7244) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,9539) 6-0, 6-0
1e DE Marleen Jansen (2,7796) / Astrid Carton (3,9986) 4-6, 6-4, 5-7
2e DE Myrthe Pelskamp (2,8513) / Rowena van der Ploeg (3,6526) 6-4, 6-1
 HD Freek Consten (2,7081) - Koen Slijkhuis (2,5823) / Pieter-Dirk Gerritsen (3,5328) - Emiel de Graaf (3,7138) Opgave uit
 DD Marleen Jansen (4,0595) - Sanne Otten (2,3350) / Astrid Carton (3,5571) - Rowena van der Ploeg (2,8339) 2-6, 6-4, 2-6
1e GD Sanne Otten (2,3350) - Koen Slijkhuis (2,5823) / Astrid Carton (3,5571) - Emiel de Graaf (3,7138) Opgave uit
2e GD Myrthe Pelskamp (2,8016) - Freek Consten (2,7081) / Rowena van der Ploeg (2,8339) - Pieter-Dirk Gerritsen (3,5328) 6-1, 6-3

17 april 2016 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 3-5
1e HE Yoram Hilberts (2,1355) / Freek Consten (2,9006) 6-1, 6-0
2e HE Bob Resink (3,2720) / Koen Slijkhuis (3,6136) 6-1, 5-7, 6-1
1e DE Michelle Bliek (2,8918) / Marleen Jansen (2,9275) 2-6, 0-6
2e DE Kim de Groot (3,6947) / Myrthe Pelskamp (2,8926) 0-6, 2-6
 HD Yoram Hilberts (1,4348) - Bob Resink (2,5536) / Freek Consten (2,7081) - Koen Slijkhuis (2,3786) 5-7, 6-1, 2-6
 DD Kim de Groot (4,2597) - Lidwien Mentink (2,1326) / Sanne Otten (2,1667) - Marleen Jansen (4,1289) 3-6, 1-6
1e GD Lidwien Mentink (2,1326) - Bob Resink (2,5536) / Koen Slijkhuis (2,3786) - Sanne Otten (2,1667) 6-1, 6-2
2e GD Michelle Bliek (2,7016) - Yoram Hilberts (1,4348) / Freek Consten (2,7081) - Myrthe Pelskamp (2,8710) 2-6, 0-6
17 april 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e HE Paul van den Tempel (2,7748) / Anwar Salam (1,4012) 3-6, 4-6
2e HE Sander Jans (2,6402) / Imad Cherrat (2,5862) 6-7, 6-1, 6-4
1e DE Fleur Eggink (1,7219) / Annemieke Witte (2,3784) 7-5, 7-5
2e DE Elja Vegter (3,8150) / Alexa de Bont (2,0000) 1-6, 4-6
 HD Henny Meijer (2,2612) - Paul van den Tempel (2,2347) / Anwar Salam (1,7014) - Imad Cherrat (2,3719) 5-7, 7-6, 5-7
 DD Fleur Eggink (0,7222) - Elja Vegter (2,4355) / Yvonne Peeters (2,2500) - Annemieke Witte (2,1667) 6-4, 6-3
1e GD Sander Jans (2,5714) - Fleur Eggink (0,7222) / Anwar Salam (1,7014) - Yvonne Peeters (2,2500) 6-1, 6-2
2e GD Henny Meijer (2,2612) - Elja Vegter (2,4355) / Alexa de Bont (3,0207) - Imad Cherrat (2,3719) 7-5, 6-2
17 april 2016 T.C. Veracket (Groningen) 1 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 2-6
1e HE Jasper Krol (2,0981) / Mike Luttikhuis (2,0000) 6-3, 0-6, 4-6
2e HE Ricardo van Zutphen (2,5675) / Jorrit ter Maat (2,7244) 7-6, 1-6, 4-6
1e DE Laura Stokkel (3,7425) / Karen Loranc (3,8607) 3-6, 6-3, 5-7
2e DE Nikki Kolman (3,7911) / Maxim van Ossenbruggen (3,8312) 0-6, 4-6
 HD Jasper Krol (2,0139) - Ricardo van Zutphen (2,0833) / Mike Luttikhuis (2,0000) - Jorrit ter Maat (2,7560) 7-5, 7-6
 DD Laura Stokkel (3,0691) - Nikki Kolman (3,5755) / Karen Loranc (3,5138) - Maxim van Ossenbruggen (3,6902) 2-6, 7-6, 6-3
1e GD Jasper Krol (2,0139) - Laura Stokkel (3,0691) / Mike Luttikhuis (2,0000) - Karen Loranc (3,5138) 6-3, 3-6, 6-7
2e GD Ricardo van Zutphen (2,0833) - Nikki Kolman (3,5755) / Jorrit ter Maat (2,7560) - Maxim van Ossenbruggen (3,6902) 5-7, 6-7
17 april 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 4-4
1e HE Emiel de Graaf (3,7059) / Jort Mensink (2,6433) 6-3, 7-5
2e HE Pieter-Dirk Gerritsen (4,9539) / Raymond Kip (3,2265) 5-7, 5-7
1e DE Astrid Carton (3,9986) / Nicole Wandel (2,9888) 4-6, 2-6
2e DE Rowena van der Ploeg (3,5829) / Bo Luttikhuis (3,1400) 1-6, 2-6
 HD Emiel de Graaf (3,9697) - Pieter-Dirk Gerritsen (4,1002) / Raymond Kip (3,7010) - Jort Mensink (3,1675) 7-6, 1-6, 7-6
 DD Astrid Carton (3,9177) - Rowena van der Ploeg (3,2652) / Melissa Beumer (2,1125) - Bo Luttikhuis (3,0794) 4-6, 6-4, 6-4
1e GD Astrid Carton (3,9177) - Emiel de Graaf (3,9697) / Melissa Beumer (2,1125) - Jort Mensink (3,1675) 2-6, 6-7
2e GD Rowena van der Ploeg (3,2652) - Pieter-Dirk Gerritsen (4,1002) / Nicole Wandel (2,0833) - Raymond Kip (3,7010) 6-3, 6-3

10 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
1e HE Freek Consten (2,2949) / Henny Meijer (2,7938) 2-6, 7-6, 5-7
2e HE Koen Slijkhuis (3,6069) / Sander Jans (2,6468) 6-4, 3-6, 3-6
1e DE Marleen Jansen (2,9275) / Fleur Eggink (1,7219) 2-6, 3-6
2e DE Myrthe Pelskamp (2,9427) / Elja Vegter (3,6422) 6-3, 6-1
 HD Freek Consten (2,2824) - Koen Slijkhuis (2,0000) / Sander Jans (2,8574) - Paul van den Tempel (2,6864) 7-6, 4-6, 2-6
 DD Myrthe Pelskamp (2,7877) - Sanne Otten (2,0000) / Fleur Eggink (0,9167) - Elja Vegter (2,6477) 5-7, 1-6
1e GD Sanne Otten (2,0000) - Koen Slijkhuis (2,0000) / Fleur Eggink (0,9167) - Paul van den Tempel (2,6864) 1-6, 0-6
2e GD Marleen Jansen (4,0456) - Freek Consten (2,2824) / Elja Vegter (2,6477) - Henny Meijer (2,3966) 2-6, 4-6
10 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-4
1e HE Raymond Kip (3,2265) / Jasper Krol (2,0981) 3-6, 2-6
2e HE Jort Mensink (2,5434) / Ricardo van Zutphen (2,7417) 2-6, 7-6, 6-7
1e DE Nicole Wandel (3,0504) / Laura Stokkel (3,6809) 7-5, 6-7, 6-0
2e DE Bo Luttikhuis (3,1896) / Nikki Kolman (3,7114) 6-0, 6-1
 HD Raymond Kip (3,5822) - Jort Mensink (3,2857) / Jasper Krol (2,0833) - Ricardo van Zutphen (2,0000) 5-7, 3-6
 DD Bo Luttikhuis (3,2245) - Melissa Beumer (2,2094) / Laura Stokkel (3,0784) - Nikki Kolman (3,4088) 6-3, 6-7, 6-1
1e GD Melissa Beumer (2,2094) - Jort Mensink (3,2857) / Nikki Kolman (3,4088) - Ricardo van Zutphen (2,0000) 2-6, 7-5, 7-6
2e GD Nicole Wandel (2,0000) - Raymond Kip (3,5822) / Laura Stokkel (3,0784) - Jasper Krol (2,0833) 4-6, 1-6
10 april 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7-1
1e HE Mike Luttikhuis (2,0000) / Emiel de Graaf (3,7059) 6-3, 0-6, 6-4
2e HE Jorrit ter Maat (2,7638) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,9539) 6-1, 7-5
1e DE Karen Loranc (4,0129) / Astrid Carton (3,7958) 0-3
2e DE Maxim van Ossenbruggen (4,0979) / Rowena van der Ploeg (3,3304) 6-4, 3-6, 6-4
 HD Mike Luttikhuis (2,0000) - Jorrit ter Maat (2,2778) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,5140) - Emiel de Graaf (3,9697) 6-1, 6-4
 DD Karen Loranc (3,7181) - Maxim van Ossenbruggen (3,6948) / Astrid Carton (3,7600) - Rowena van der Ploeg (3,2247) 6-1, 7-5
1e GD Mike Luttikhuis (2,0000) - Karen Loranc (3,7181) / Emiel de Graaf (3,9697) - Astrid Carton (3,7600) 7-5, 6-4
2e GD Jorrit ter Maat (2,2778) - Maxim van Ossenbruggen (3,6948) / Pieter-Dirk Gerritsen (4,5140) - Rowena van der Ploeg (3,2247) 3-6, 7-6, 6-7
10 april 2016 L.T.V. Lelystad 1 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Anwar Salam (1,8130) / Yoram Hilberts (2,0000) 6-3, 6-1
2e HE Imad Cherrat (2,6502) / Bob Resink (3,1963) 6-4, 6-2
1e DE Annemieke Witte (2,0000) / Michelle Bliek (3,2702) 4-6, 2-6
2e DE Alexa de Bont (2,0000) / Kim de Groot (3,6947) 6-0, 6-3
 HD Anwar Salam (2,1667) - Imad Cherrat (2,8845) / Yoram Hilberts (1,0833) - Bob Resink (2,0000) 6-1, 2-6, 6-2
 DD Annemieke Witte (2,0000) - Yvonne Peeters (2,0000) / Lidwien Mentink (2,0000) - Kim de Groot (4,4264) 3-6, 6-3, 1-6
1e GD Alexa de Bont (3,4248) - Anwar Salam (2,1667) / Lidwien Mentink (2,0000) - Bob Resink (2,0000) 6-3, 6-4
2e GD Yvonne Peeters (2,0000) - Imad Cherrat (2,8845) / Michelle Bliek (2,7849) - Yoram Hilberts (1,0833) 4-6, 3-6