Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 23
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 23

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 40
(KNLTB) T.V. Pijnacker 1 7 37
(KNLTB) B.L.T.V. (Breda) 1 7 32
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 7 31
(KNLTB) T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7 27
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 7 21
(KNLTB) T.V. De Boskreek (Breskens) 1 7 17
(KNLTB) L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 7 16

Uitslagen

5 juni 2016 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 1-7
1e HE Remy Scherbeyn (2,6923) / Roland van de Kerkhof (2,0689) 4-6, 3-6
2e HE Rowin Tazelaar (3,2543) / Pepijn van Doorn (2,5399) 6-2, 2-6, 6-7
1e DE Margot Martens (2,8177) / Anne Luijpen (2,1373) 0-6, 6-3, 6-2
2e DE Stťphanie van Balen (5,0391) / Loes Siderius (2,7254) 0-6, 0-6
 HD Rowin Tazelaar (3,6888) - Remy Scherbeyn (3,0985) / Roland van de Kerkhof (2,6202) - Pepijn van Doorn (3,4340) 2-6, 4-6
 DD Margot Martens (2,5911) - Stťphanie van Balen (3,7268) / Anne Luijpen (2,0709) - Loes Siderius (3,0298) 0-6, 1-6
1e GD Remy Scherbeyn (3,0985) - Margot Martens (2,5911) / Anne Luijpen (2,0709) - Roland van de Kerkhof (2,6202) Opgave thuis
2e GD Rowin Tazelaar (3,6888) - Stťphanie van Balen (3,7268) / Loes Siderius (3,0298) - Pepijn van Doorn (3,4340) Opgave thuis
5 juni 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 6-2
1e HE Raymond Schot (2,4536) / Ronald Blonk (2,9956) 6-1, 2-6, 6-3
2e HE Maarten Jansen (3,6951) / Jeroen Kuppens (3,2091) 0-6, 1-6
1e DE Arianne de Winter (2,3279) / Lexie Stevens (1,9914) 2-6, 7-5, 6-3
2e DE Anniek Jansen (3,7418) / Rebecca Keijzerwaard (2,9930) 7-6, 6-3
 HD Raymond Schot (1,4630) - Bart Koster (3,9641) / Christian Vroomen (2,8506) - Ronald Blonk (2,5875) 3-6, 6-4, 6-3
 DD Arianne de Winter (2,7665) - Anniek Jansen (3,0953) / Lexie Stevens (2,5154) - Carlijn Ketting (2,5463) 7-6, 6-3
1e GD Raymond Schot (1,4630) - Arianne de Winter (2,7665) / Jeroen Kuppens (2,0252) - Carlijn Ketting (2,5463) 6-1, 3-6, 7-6
2e GD Anniek Jansen (3,0953) - Maarten Jansen (4,3023) / Rebecca Keijzerwaard (1,8565) - Christian Vroomen (2,8506) 1-6, 3-6
5 juni 2016 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 5-3
1e HE UriŽl Maarsen (2,0494) / Sven den Exter (2,1612) 6-7, 6-3, 6-4
2e HE Timo Tergau (2,9147) / Christian van Diemen-Ribas (2,4068) 1-6, 1-6
1e DE Bianca de Bruijn (2,0499) / Dainah Cameron (1,5256) 3-6, 0-6
2e DE Mirjam Swarte (3,0163) / Shandra de Graaff (2,0748) 4-6, 2-6
 HD Timo Tergau (2,6973) - Sander de With (2,4622) / Christian van Diemen-Ribas (2,5883) - Sven den Exter (2,3920) 7-5, 4-6, 6-3
 DD Marloes Hendriksen (2,3036) - Bianca de Bruijn (2,3506) / Dainah Cameron (2,8919) - Shandra de Graaff (2,1438) 7-6, 4-6, 6-4
1e GD UriŽl Maarsen (2,9359) - Mirjam Swarte (1,9868) / Dainah Cameron (2,8919) - Christian van Diemen-Ribas (2,5883) 5-7, 6-3, 7-6
2e GD Marloes Hendriksen (2,3036) - Sander de With (2,4622) / Shandra de Graaff (2,1438) - Sven den Exter (2,3920) 4-6, 7-5, 7-6
5 juni 2016 L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 3-5
1e HE Joop Bos (2,6402) / Thomas Janssens (2,8476) 6-4, 1-3
2e HE Lukas Steenbakkers (3,6848) / Lars de Jongh (3,2959) 3-6, 2-6
1e DE Diana Chehoudi (2,0700) / Tine de Geest (1,6942) 6-1, 6-2
2e DE Susanne Rehorst (2,9023) / Margriet Timmermans (2,7808) 6-4, 2-6, 6-3
 HD Joop Bos (2,8395) - Lukas Steenbakkers (3,2145) / Thomas Janssens (3,1161) - Lars de Jongh (2,4928) Opgave thuis
 DD Diana Chehoudi (2,9630) - Susanne Rehorst (3,8495) / Tine de Geest (3,1498) - Margriet Timmermans (2,8407) 7-6, 6-2
1e GD Diana Chehoudi (2,9630) - Lukas Steenbakkers (3,2145) / Tine de Geest (3,1498) - Lars de Jongh (2,4928) Opgave thuis
2e GD Susanne Rehorst (3,8495) - Joop Bos (2,8395) / Thomas Janssens (3,1161) - Margriet Timmermans (2,8407) Opgave thuis

29 mei 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 5-3
1e HE Raymond Schot (2,4536) / Lars de Jongh (3,2436) 6-4, 6-1
2e HE Bart Koster (3,4990) / Opgave uit
1e DE Arianne de Winter (2,2431) / Janneke Luitjes (2,2610) 5-7, 6-0, 0-6
2e DE Anniek Jansen (3,7418) / Margriet Timmermans (2,7823) 6-1, 2-6, 0-6
 HD Maarten Jansen (4,1643) - Raymond Schot (1,4630) / Opgave uit
 DD Arianne de Winter (2,7854) - Anniek Jansen (3,2619) / Tine de Geest (2,8125) - Janneke Luitjes (3,3800) 7-5, 2-6, 6-2
1e GD Bart Koster (3,8831) - Arianne de Winter (2,7854) / Lars de Jongh (2,5553) - Margriet Timmermans (2,8907) 4-6, 3-6
2e GD / Opgave uit
29 mei 2016 T.V. Pijnacker 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e HE UriŽl Maarsen (2,4134) / Roland van de Kerkhof (1,8333) 6-3, 6-7, 7-5
2e HE Sander de With (3,2827) / Pepijn van Doorn (2,5766) 3-6, 6-1, 5-7
1e DE Marloes Hendriksen (2,0000) / Anne Luijpen (2,3040) 5-7, 4-6
2e DE Mirjam Swarte (2,8805) / Loes Siderius (2,9775) 2-6, 3-6
 HD Timo Tergau (2,8574) - UriŽl Maarsen (3,0884) / Roland van de Kerkhof (2,4110) - Pepijn van Doorn (3,3684) 6-3, 6-1
 DD Bianca de Bruijn (2,3720) - Mirjam Swarte (2,0601) / Anne Luijpen (1,9894) - Loes Siderius (2,9981) 6-2, 6-2
1e GD Mirjam Swarte (2,0601) - Timo Tergau (2,8574) / Roland van de Kerkhof (2,4110) - Anne Luijpen (1,9894) Opgave uit
2e GD Marloes Hendriksen (2,3036) - Sander de With (2,4622) / Loes Siderius (2,9981) - Pepijn van Doorn (3,3684) Opgave thuis
29 mei 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 7-1
1e HE Sven den Exter (2,0175) / Nicholas Rennie (2,5981) 4-6, 3-6
2e HE Christian van Diemen-Ribas (2,6784) / Remy Scherbeyn (2,5200) 7-5, 6-0
1e DE Dainah Cameron (1,5256) / Margot Martens (2,8177) 6-1, 6-1
2e DE Shandra de Graaff (2,0748) / Opgave uit
 HD Christian van Diemen-Ribas (2,6694) - Sven den Exter (2,4450) / Nicholas Rennie (3,0076) - Remy Scherbeyn (3,0330) 6-4, 6-0
 DD Dainah Cameron (2,8919) - Shandra de Graaff (2,1438) / Opgave uit
1e GD Dainah Cameron (2,8919) - Christian van Diemen-Ribas (2,6694) / Nicholas Rennie (3,0076) - Margot Martens (2,5911) Opgave uit
2e GD Shandra de Graaff (2,1438) - Sven den Exter (2,4450) / Opgave uit
29 mei 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 7-1
1e HE Ronald Blonk (3,0138) / Lukas Steenbakkers (3,5158) 6-0, 6-2
2e HE Jeroen Kuppens (3,2091) / Joop Bos (2,6402) Opgave uit
1e DE Danique Baart (2,0000) / Diana Chehoudi (2,0700) Opgave thuis
2e DE Marissa Niroj (3,2426) / Susanne Rehorst (2,9822) 6-4, 7-5
 HD Christian Vroomen (2,8506) - Ronald Blonk (2,6670) / Lukas Steenbakkers (3,2145) - Joop Bos (2,8395) Opgave uit
 DD Danique Baart (2,1667) - Marissa Niroj (2,8250) / Diana Chehoudi (2,9630) - Susanne Rehorst (3,8495) 6-4, 6-4
1e GD Danique Baart (2,1667) - Jeroen Kuppens (2,0252) / Diana Chehoudi (2,9630) - Lukas Steenbakkers (3,2145) Opgave uit
2e GD Marissa Niroj (2,8250) - Christian Vroomen (2,8506) / Susanne Rehorst (3,8495) - Joop Bos (2,8395) Opgave uit

22 mei 2016 L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 3-5
1e HE Lukas Steenbakkers (3,5158) / Raymond Schot (2,4536) 0-6, 0-6
2e HE Joop Bos (2,6402) / Maarten Jansen (3,6951) 6-0, 6-1
1e DE Diana Chehoudi (2,1464) / Arianne de Winter (2,1528) 5-7, 6-4, 7-5
2e DE Susanne Rehorst (2,9972) / Anniek Jansen (3,7418) 6-0, 2-6, 6-4
 HD Lukas Steenbakkers (3,2145) - Joop Bos (2,8395) / Raymond Schot (1,4630) - Bart Koster (3,8831) Opgave thuis
 DD Diana Chehoudi (2,8310) - Susanne Rehorst (3,8239) / Anniek Jansen (3,4118) - Arianne de Winter (2,8508) 2-6, 3-6
1e GD Lukas Steenbakkers (3,2145) - Diana Chehoudi (2,8310) / Raymond Schot (1,4630) - Anniek Jansen (3,4118) Opgave thuis
2e GD Joop Bos (2,8395) - Susanne Rehorst (3,8239) / Bart Koster (3,8831) - Arianne de Winter (2,8508) Opgave thuis
22 mei 2016 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 1-4
1e HE Roland van de Kerkhof (1,8333) / Sven den Exter (2,0175) 6-1, 6-3
2e HE Joris Peters (3,0827) / Christian van Diemen-Ribas (2,6784) 2-6, 5-7
1e DE Loes Siderius (2,9775) / Dainah Cameron (1,5256) 2-6, 1-6
2e DE Cathelijn Koolen (2,0000) / Shandra de Graaff (2,0748) Opgave thuis
 HD Roland van de Kerkhof (2,5661) - Joris Peters (3,2502) / Christian van Diemen-Ribas (2,7747) - Sven den Exter (2,6098) Niet gespeeld
 DD Cathelijn Koolen (1,7281) - Loes Siderius (2,9001) / Dainah Cameron (2,9636) - Shandra de Graaff (2,3287) Opgave thuis
1e GD Cathelijn Koolen (1,7281) - Roland van de Kerkhof (2,5661) / Dainah Cameron (2,9636) - Christian van Diemen-Ribas (2,7747) Niet gespeeld
2e GD Loes Siderius (2,9001) - Joris Peters (3,2502) / Shandra de Graaff (2,3287) - Sven den Exter (2,6098) Niet gespeeld
22 mei 2016 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. Pijnacker 1 0-8
1e HE Nicholas Rennie (2,2840) / Timo Tergau (2,9751) 5-7, 7-5, 3-6
2e HE / Sander de With (3,2944) Opgave thuis
1e DE Tahnee van Hoeck (2,8010) / Bianca de Bruijn (2,1375) 2-6, 3-6
2e DE Zara de Schutter (2,8029) / Mirjam Swarte (3,0247) 5-7, 4-6
 HD / Timo Tergau (2,4706) - Sander de With (1,9312) Opgave thuis
 DD Tahnee van Hoeck (3,4372) - Zara de Schutter (2,9976) / Bianca de Bruijn (2,2703) - Marloes Hendriksen (1,8199) 4-6, 3-6
1e GD Nicholas Rennie (3,0754) - Zara de Schutter (2,9976) / Timo Tergau (2,4706) - Mirjam Swarte (1,9516) 5-7, 6-7
2e GD / Sander de With (1,9312) - Marloes Hendriksen (1,8199) Opgave thuis
22 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 1-7
1e HE Lars de Jongh (3,2200) / Ronald Blonk (3,1336) 3-6, 6-7
2e HE Thomas Janssens (2,6158) / Jeroen Kuppens (2,8567) 6-7, 4-6
1e DE Janneke Luitjes (2,2610) / Carlijn Ketting (2,0309) 3-6, 6-7
2e DE Margriet Timmermans (2,8195) / Rebecca Keijzerwaard (3,2766) 3-6, 6-3, 4-6
 HD Lars de Jongh (2,4928) - Thomas Janssens (3,1161) / Jeroen Kuppens (2,1127) - Ronald Blonk (2,5875) 5-7, 7-6, 0-6
 DD Janneke Luitjes (3,5160) - Tine de Geest (3,5508) / Rebecca Keijzerwaard (1,8565) - Lexie Stevens (2,6940) 2-6, 2-6
1e GD Tine de Geest (3,5508) - Thomas Janssens (3,1161) / Carlijn Ketting (3,0425) - Jeroen Kuppens (2,1127) 2-6, 4-6
2e GD Lars de Jongh (2,4928) - Janneke Luitjes (3,5160) / Lexie Stevens (2,6940) - Ronald Blonk (2,5875) 2-6, 6-2, 7-6

8 mei 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 3-5
1e HE Jeroen Kuppens (3,0171) / Christian van Diemen-Ribas (2,8673) 3-6, 4-6
2e HE Ronald Blonk (2,9471) / Sven den Exter (2,0253) 3-6, 4-6
1e DE Lexie Stevens (2,1783) / Shandra de Graaff (1,8784) 6-1, 7-6
2e DE Carlijn Ketting (1,9404) / Dainah Cameron (1,5431) 0-6, 0-6
 HD Christian Vroomen (3,1025) - Ronald Blonk (2,8431) / Christian van Diemen-Ribas (2,8198) - Sven den Exter (2,3550) 7-6, 3-6, 6-3
 DD Lexie Stevens (2,3420) - Rebecca Keijzerwaard (1,6566) / Shandra de Graaff (2,5226) - Dainah Cameron (3,2759) 4-6, 3-6
1e GD Carlijn Ketting (2,2050) - Jeroen Kuppens (1,6839) / Dainah Cameron (3,2759) - Christian van Diemen-Ribas (2,8198) 4-6, 3-6
2e GD Rebecca Keijzerwaard (1,6566) - Christian Vroomen (3,1025) / Shandra de Graaff (2,5226) - Sven den Exter (2,3550) 6-7, 7-5, 7-6
8 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e HE Lars de Jongh (3,5592) / Pepijn van Doorn (2,2462) 6-2, 4-6, 7-6
2e HE Thomas Janssens (3,0311) / Joris Peters (2,9302) 6-4, 6-4
1e DE Tine de Geest (1,8333) / Anne Luijpen (2,1651) 2-6, 6-4, 6-1
2e DE Margriet Timmermans (2,8491) / Loes Siderius (2,8275) 6-3, 6-4
 HD Lars de Jongh (2,4052) - Thomas Janssens (2,7851) / Pepijn van Doorn (3,6992) - Roland van de Kerkhof (2,7179) 2-6, 4-6
 DD Janneke Luitjes (3,2135) - Tine de Geest (2,6250) / Anne Luijpen (1,9920) - Loes Siderius (3,3008) 6-2, 0-6, 3-6
1e GD Lars de Jongh (2,4052) - Margriet Timmermans (2,9463) / Joris Peters (3,0877) - Anne Luijpen (1,9920) 7-6, 3-6, 7-6
2e GD Janneke Luitjes (3,2135) - Thomas Janssens (2,7851) / Roland van de Kerkhof (2,7179) - Loes Siderius (3,3008) 2-6, 2-6
8 mei 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Pijnacker 1 1-7
1e HE Raymond Schot (2,1667) / UriŽl Maarsen (2,7218) 6-7, 7-5, 6-7
2e HE Bart Koster (3,2626) / Sander de With (3,4900) 3-6, 1-6
1e DE Arianne de Winter (2,2994) / Bianca de Bruijn (1,8333) 6-4, 6-4
2e DE Anniek Jansen (3,5876) / Nancy van Doorn (4,0303) 7-5, 5-7, 4-6
 HD Bart Koster (3,8831) - Anniek Jansen (3,3826) / Timo Tergau (2,8574) - UriŽl Maarsen (3,0884) 4-6, 0-6
 DD Arianne de Winter (2,7534) - Anniek Jansen (3,3826) / Marloes Hendriksen (2,4329) - Bianca de Bruijn (2,3720) 6-4, 5-7, 2-6
1e GD Maarten Jansen (3,8710) - Arianne de Winter (2,7534) / Nancy van Doorn (2,6860) - Sander de With (2,6065) 4-6, 4-6
2e GD Bart Koster (3,8831) - Anniek Jansen (3,3826) / Marloes Hendriksen (2,4329) - Timo Tergau (2,8574) Opgave thuis
8 mei 2016 L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 3-5
1e HE Joop Bos (2,6402) / Rowin Tazelaar (3,2543) Opgave thuis
2e HE Lukas Steenbakkers (3,5158) / Remy Scherbeyn (2,5200) Opgave thuis
1e DE Diana Chehoudi (2,4258) / Margot Martens (2,5800) 6-2, 6-2
2e DE Susanne Rehorst (2,7006) / Tahnee van Hoeck (2,5175) 6-2, 6-2
 HD Joop Bos (2,8395) - Lukas Steenbakkers (3,2145) / Rowin Tazelaar (3,6888) - Remy Scherbeyn (3,0330) Opgave thuis
 DD Diana Chehoudi (3,1077) - Susanne Rehorst (4,1126) / Margot Martens (2,1560) - Tahnee van Hoeck (3,2036) 6-4, 6-4
1e GD Diana Chehoudi (3,1077) - Lukas Steenbakkers (3,2145) / Margot Martens (2,1560) - Remy Scherbeyn (3,0330) Opgave thuis
2e GD Susanne Rehorst (4,1126) - Joop Bos (2,8395) / Tahnee van Hoeck (3,2036) - Rowin Tazelaar (3,6888) Opgave thuis

24 april 2016 B.L.T.V. (Breda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 6-2
1e HE Roland van de Kerkhof (1,8333) / Ronald Blonk (2,8896) 6-1, 6-1
2e HE Pepijn van Doorn (2,4670) / Jeroen Kuppens (2,7151) 6-4, 7-6
1e DE Anne Luijpen (2,1651) / Rebecca Keijzerwaard (3,0406) 3-6, 6-3, 6-3
2e DE Loes Siderius (3,0027) / Tahnee Luns (2,8974) 6-0, 6-4
 HD Pepijn van Doorn (3,6629) - Joris Peters (2,7792) / Christian Vroomen (2,9419) - Ronald Blonk (2,6521) 4-6, 6-7
 DD Anne Luijpen (2,0833) - Cathelijn Koolen (1,9167) / Rebecca Keijzerwaard (1,7375) - Danique Baart (2,0000) 6-4, 3-6, 6-4
1e GD Anne Luijpen (2,0833) - Joris Peters (2,7792) / Rebecca Keijzerwaard (1,7375) - Christian Vroomen (2,9419) 7-6, 3-6, 6-7
2e GD Loes Siderius (3,3008) - Roland van de Kerkhof (2,7179) / Tahnee Luns (3,7131) - Jeroen Kuppens (1,8793) Opgave uit
24 april 2016 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 2-6
1e HE Rowin Tazelaar (3,2543) / Raymond Schot (2,1667) 3-6, 0-6
2e HE Mart Flikweert (2,6551) / Bart Koster (3,1653) 6-1, 6-2
1e DE Margot Martens (2,1667) / Arianne de Winter (2,4410) 3-6, 6-3, 0-6
2e DE Tahnee van Hoeck (2,0000) / Anniek Jansen (4,1051) 3-6, 6-7
 HD Rowin Tazelaar (3,6055) - Remy Scherbeyn (3,0231) / Bart Koster (3,9566) - Raymond Schot (1,7222) 4-6, 4-6
 DD Tahnee van Hoeck (3,0044) - Brigith de Waele (2,0000) / Anniek Jansen (3,6701) - Arianne de Winter (3,1370) 7-5, 1-6, 1-6
1e GD Remy Scherbeyn (3,0231) - Brigith de Waele (2,0000) / Raymond Schot (1,7222) - Arianne de Winter (3,1370) 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Mart Flikweert (3,7421) - Margot Martens (1,8995) / Anniek Jansen (3,6701) - Bart Koster (3,9566) 6-2, 6-4
24 april 2016 T.V. Pijnacker 1 / L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 5-3
1e HE UriŽl Maarsen (2,8284) / Lukas Steenbakkers (3,3777) 6-0
2e HE Sander de With (3,5265) / Thijmen Loof (4,2882) 3-6, 6-2, 6-3
1e DE Mirjam Swarte (2,8223) / Diana Chehoudi (2,5120) 6-3, 3-6, 1-6
2e DE Nancy van Doorn (4,0303) / Susanne Rehorst (2,4695) 1-6, 1-6
 HD Timo Tergau (2,8574) - UriŽl Maarsen (2,7548) / Lukas Steenbakkers (3,2145) - Thijmen Loof (4,1962) Opgave uit
 DD Bianca de Bruijn (2,3720) - Mirjam Swarte (2,0601) / Diana Chehoudi (3,4166) - Susanne Rehorst (4,2237) 6-2, 6-2
1e GD Timo Tergau (2,8574) - Bianca de Bruijn (2,3720) / Susanne Rehorst (4,2237) - Lukas Steenbakkers (3,2145) Opgave uit
2e GD UriŽl Maarsen (2,7548) - Nancy van Doorn (2,2183) / Diana Chehoudi (3,4166) - Thijmen Loof (4,1962) 6-4, 6-7, 6-7
24 april 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 7-1
1e HE Sven den Exter (2,0253) / Philip Fagoo (3,1663) 6-2, 6-0
2e HE Christian van Diemen-Ribas (2,9893) / Lars de Jongh (3,4176) 6-2, 7-5
1e DE Dainah Cameron (1,5662) / Janneke Luitjes (2,1667) 6-4, 6-1
2e DE Shandra de Graaff (1,8990) / Margriet Timmermans (2,8765) 6-4, 6-4
 HD Sven den Exter (3,0681) - Christian van Diemen-Ribas (2,9325) / Philip Fagoo (3,0000) - Thomas Janssens (2,6900) 6-2, 5-7, 6-4
 DD Dainah Cameron (3,3839) - Shandra de Graaff (3,0347) / Janneke Luitjes (2,9515) - Margriet Timmermans (2,8671) 7-5, 6-1
1e GD Christian van Diemen-Ribas (2,9325) - Dainah Cameron (3,3839) / Margriet Timmermans (2,8671) - Thomas Janssens (2,6900) 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Sven den Exter (3,0681) - Shandra de Graaff (3,0347) / Lars de Jongh (2,1729) - Janneke Luitjes (2,9515) 6-3, 6-4

17 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 5-3
1e HE Ronald Blonk (2,8896) / Ruud Martens (1,9760) 1-6, 3-6
2e HE Jeroen Kuppens (2,8404) / Nicholas Rennie (2,7750) 2-6, 3-6
1e DE Carlijn Ketting (2,0392) / Margot Martens (2,4068) 6-0, 7-5
2e DE Rebecca Keijzerwaard (3,0406) / Claire van Damme (3,6306) 6-4, 7-5
 HD Christian Vroomen (2,8576) - Ronald Blonk (2,5816) / Nicholas Rennie (3,2460) - Remy Scherbeyn (3,1805) 4-6, 2-6
 DD Lexie Stevens (2,5493) - Rebecca Keijzerwaard (1,7771) / Margot Martens (1,8995) - Claire van Damme (3,6702) 6-4, 6-0
1e GD Carlijn Ketting (2,4004) - Jeroen Kuppens (1,8793) / Margot Martens (1,8995) - Ruud Martens (1,7554) 6-4, 6-3
2e GD Lexie Stevens (2,5493) - Christian Vroomen (2,8576) / Claire van Damme (3,6702) - Remy Scherbeyn (3,1805) 6-4, 6-4
17 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 / T.V. Pijnacker 1 3-5
1e HE Lars de Jongh (3,2668) / Timo Tergau (3,0443) 6-4, 2-6, 1-6
2e HE Philip Fagoo (3,0000) / UriŽl Maarsen (2,9980) 5-7, 4-6
1e DE Janneke Luitjes (2,0000) / Bianca de Bruijn (2,0000) 0-6, 1-6
2e DE Margriet Timmermans (2,8765) / Nancy van Doorn (4,0303) 6-2, 6-0
 HD Lars de Jongh (2,5644) - Thomas Janssens (2,7502) / Timo Tergau (2,7228) - Sander de With (2,7459) 6-4, 3-6, 6-2
 DD Margriet Timmermans (2,8090) - Tine de Geest (2,1516) / Bianca de Bruijn (2,4586) - Mirjam Swarte (2,2383) 4-6, 3-6
1e GD Tine de Geest (2,1516) - Thomas Janssens (2,7502) / Sander de With (2,7459) - Mirjam Swarte (2,2383) 4-6, 4-6
2e GD Lars de Jongh (2,5644) - Janneke Luitjes (3,3036) / UriŽl Maarsen (2,5666) - Nancy van Doorn (1,8959) 6-7, 6-3, 7-6
17 april 2016 L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 0-8
1e HE Joop Bos (2,6155) / Sven den Exter (2,0766) 4-6, 5-7
2e HE Lukas Steenbakkers (3,1860) / Christian van Diemen-Ribas (3,1500) 0-6, 1-6
1e DE Diana Chehoudi (2,5027) / Dainah Cameron (1,5683) 5-7, 1-6
2e DE Susanne Rehorst (2,3937) / Shandra de Graaff (2,0000) 2-6, 2-6
 HD Joop Bos (2,5500) - Lukas Steenbakkers (3,0000) / Sven den Exter (3,4127) - Christian van Diemen-Ribas (3,1617) 2-6, 2-6
 DD Diana Chehoudi (3,2565) - Susanne Rehorst (4,2128) / Dainah Cameron (3,4766) - Shandra de Graaff (3,1243) 2-6, 6-4, 6-7
1e GD Diana Chehoudi (3,2565) - Joop Bos (2,5500) / Dainah Cameron (3,4766) - Christian van Diemen-Ribas (3,1617) Opgave thuis
2e GD Susanne Rehorst (4,2128) - Lukas Steenbakkers (3,0000) / Sven den Exter (3,4127) - Shandra de Graaff (3,1243) Opgave thuis
17 april 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
1e HE Raymond Schot (2,0000) / Roland van de Kerkhof (2,0000) 3-6, 6-2, 3-6
2e HE Bart Koster (3,0726) / Pepijn van Doorn (2,6281) 2-6, 4-6
1e DE Arianne de Winter (2,3214) / Anne Luijpen (2,2782) 5-7, 3-6
2e DE Anniek Jansen (4,1051) / Loes Siderius (3,0027) 3-6, 3-6
 HD Bart Koster (3,9970) - Raymond Schot (1,9167) / Pepijn van Doorn (3,5796) - Joris Peters (2,6125) 6-2, 6-4
 DD Arianne de Winter (3,2203) - Anniek Jansen (3,5322) / Karen Evers (2,0000) - Christine de Kroon-Vink (2,0000) 2-6, 3-6
1e GD Raymond Schot (1,9167) - Arianne de Winter (3,2203) / Joris Peters (2,6125) - Anne Luijpen (2,0000) 7-6, 3-6, 7-6
2e GD Bart Koster (3,9970) - Anniek Jansen (3,5322) / Roland van de Kerkhof (2,7179) - Loes Siderius (3,3913) 1-6, 3-6

10 april 2016 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
1e HE Christian van Diemen-Ribas (3,1500) / Raymond Schot (2,0000) 6-2, 1-6, 5-7
2e HE Sven den Exter (2,0773) / Bart Koster (3,0716) 6-1, 6-1
1e DE Dainah Cameron (1,5779) / Arianne de Winter (2,2786) 6-1, 6-3
2e DE Shandra de Graaff (2,0000) / Anniek Jansen (4,1051) 6-3, 6-3
 HD Sven den Exter (3,8427) - Christian van Diemen-Ribas (3,1500) / Bart Koster (3,8971) - Maarten Jansen (3,5431) 6-1, 6-1
 DD Dainah Cameron (3,5480) - Jamie Jillissen (2,0000) / Anniek Jansen (3,2272) - Arianne de Winter (3,2203) 6-1, 6-1
1e GD Christian van Diemen-Ribas (3,1500) - Jamie Jillissen (2,0000) / Raymond Schot (2,0000) - Arianne de Winter (3,2203) 6-7, 3-6
2e GD Sven den Exter (3,8427) - Shandra de Graaff (3,2721) / Anniek Jansen (3,2272) - Maarten Jansen (3,5431) 0-0
10 april 2016 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 4 5-3
1e HE Ruud Martens (1,9760) / Thomas Janssens (3,0311) 6-3, 6-2
2e HE Nicholas Rennie (2,9021) / Lars de Jongh (3,1398) 4-6, 6-3, 6-0
1e DE Margot Martens (2,0000) / Tine de Geest (2,0000) 4-6, 0-2
2e DE Zara de Schutter (3,0000) / Margriet Timmermans (2,8174) 6-4, 7-5
 HD Mart Flikweert (3,6815) - Nicholas Rennie (3,1500) / Thomas Janssens (2,7940) - Lars de Jongh (2,6575) 4-6, 4-6
 DD Tahnee van Hoeck (3,2083) - Zara de Schutter (3,0000) / Janneke Luitjes (3,3442) - Margriet Timmermans (2,6250) 7-6, 6-7, 6-3
1e GD Margot Martens (2,0000) - Ruud Martens (1,8194) / Thomas Janssens (2,7940) - Tine de Geest (2,0000) 6-2, 6-2
2e GD Mart Flikweert (3,6815) - Zara de Schutter (3,0000) / Lars de Jongh (2,6575) - Janneke Luitjes (3,3442) 6-7, 0-6
10 april 2016 T.V. Pijnacker 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 3-5
1e HE Sander de With (3,5067) / Ronald Blonk (2,6253) 6-7, 6-3, 4-6
2e HE UriŽl Maarsen (3,0172) / Christian Vroomen (3,9017) 6-4, 6-3
1e DE Mirjam Swarte (2,8146) / Lexie Stevens (2,2092) 1-6, 1-6
2e DE Nancy van Doorn (4,0303) / Carlijn Ketting (2,0392) 1-6, 0-6
 HD Timo Tergau (2,8502) - Sander de With (2,9722) / Ronald Blonk (2,6441) - Christian Vroomen (2,5844) 6-7, 6-3, 6-3
 DD Bianca de Bruijn (2,0000) - Mirjam Swarte (2,0000) / Rebecca Keijzerwaard (2,0000) - Lexie Stevens (2,8592) 2-6, 4-6
1e GD Timo Tergau (2,8502) - Bianca de Bruijn (2,0000) / Ronald Blonk (2,6441) - Rebecca Keijzerwaard (2,0000) 1-6, 4-6
2e GD UriŽl Maarsen (2,8048) - Nancy van Doorn (2,0000) / Christian Vroomen (2,5844) - Carlijn Ketting (2,1667) 4-6, 6-2, 7-6
10 april 2016 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 5-3
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Imil Chehoudi (2,0000) Opgave uit
2e HE Joris Peters (3,1163) / Lukas Steenbakkers (3,0000) 6-2, 6-1
1e DE Anne Luijpen (2,0000) / Diana Chehoudi (2,6693) 4-6, 3-6
2e DE Loes Siderius (2,8956) / Susanne Rehorst (2,5917) 5-7, 6-7
 HD Roland van de Kerkhof (2,7179) - Joris Peters (2,6125) / Imil Chehoudi (3,5911) - Lukas Steenbakkers (3,0000) Opgave uit
 DD Sharon Roselle (3,0610) - Loes Siderius (3,3080) / Diana Chehoudi (3,3398) - Susanne Rehorst (4,3877) 3-6, 2-6
1e GD Anne Luijpen (2,0000) - Joris Peters (2,6125) / Diana Chehoudi (3,3398) - Imil Chehoudi (3,5911) Opgave uit
2e GD Sharon Roselle (3,0610) - Roland van de Kerkhof (2,7179) / Lukas Steenbakkers (3,0000) - Susanne Rehorst (4,3877) 6-1, 6-1