Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 17
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 17

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 6 32
(KNLTB) T.C. Domstad (Utrecht) 1 6 31
(KNLTB) E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6 25
(KNLTB) T.C. Zandvoort 2 7 23
(KNLTB) G.T.R. (Spaubeek) 1 7 22
(KNLTB) A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 17
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6 14
(KNLTB) A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3 0

Uitslagen

5 juni 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-6
1e HE Gerard ter Woorst (1,5206) / Philippe Brand (1,8759) 4-6, 1-6
2e HE Friso Schonck (3,1008) / Yannick van der Weerden (2,6522) 6-7, 6-3, 3-0
1e DE Britt Schreuder (1,3290) / Eva Vedder (1,5891) 0-1
2e DE Lisanne van Riet (1,7064) / Jeltje Loomans (1,1111) 1-6, 4-6
 HD Friso Schonck (3,1963) - Gerard ter Woorst (2,1204) / Philippe Brand (1,8901) - Yannick van der Weerden (2,8418) Opgave thuis
 DD Lisanne van Riet (2,0174) - Britt Schreuder (1,8428) / Eva Vedder (1,5730) - Jeltje Loomans (0,8902) 1-6, 1-6
1e GD Gerard ter Woorst (2,1204) - Britt Schreuder (1,8428) / Philippe Brand (1,8901) - Eva Vedder (1,5730) Opgave thuis
2e GD Friso Schonck (3,1963) - Anne-Fleur Schonck (2,1478) / Yannick van der Weerden (2,8418) - Jeltje Loomans (0,8902) Opgave uit
5 juni 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Rick Louwerse (1,8988) / Michel van der Goes (1,8331) 6-7, 2-6
2e HE Reinoud Haal (2,3450) / Lamar Kiel (3,6811) 6-3, 6-1
1e DE Marjolein Klompmaker (1,8506) / Marilien de Vries (2,1747) 6-2, 2-6, 7-5
2e DE Jennifer Andringa (3,2430) / Ilona van de Wetering (2,1824) 6-2, 5-7, 2-6
 HD Rick Louwerse (2,7812) - David Valstar (2,5557) / Michel van der Goes (1,4516) - Lamar Kiel (3,7744) 4-6, 4-6
 DD Marjolein Klompmaker (2,8208) - Jennifer Andringa (2,3420) / Ilona van de Wetering (2,0058) - Marilien de Vries (2,4502) 6-0, 2-6, 7-5
1e GD Jennifer Andringa (2,3420) - David Valstar (2,5557) / Ilona van de Wetering (2,0058) - Michel van der Goes (1,4516) 2-6, 6-7
2e GD Marjolein Klompmaker (2,8208) - Reinoud Haal (2,4745) / Lamar Kiel (3,7744) - Marilien de Vries (2,4502) 4-6, 7-6, 6-7
5 juni 2016 T.C. Zandvoort 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 5-3
1e HE Joris Bodin (1,4205) / Pascal Wilkat (1,5332) 3-6, 6-7
2e HE Daan van Randtwijk (2,1972) / Steven Gallacher (2,5221) 6-1, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij (1,9610) / Sarina Berghmans (3,7220) 7-5, 6-2
2e DE Nicky van Bakel (2,3397) / Michelle Soons (2,6444) 6-3, 6-2
 HD Joris Bodin (0,8131) - Daan van Randtwijk (2,4953) / François Brand (2,0173) - Steven Gallacher (2,2786) 4-6, 6-3, 1-6
 DD Charlotte van der Meij (1,6443) - Nicky van Bakel (1,9353) / Sarina Berghmans (2,4378) - Michelle Soons (1,8841) 6-2, 6-0
1e GD Nicky van Bakel (1,9353) - Joris Bodin (0,8131) / Michelle Soons (1,8841) - Pascal Wilkat (1,3374) Opgave thuis
2e GD Charlotte van der Meij (1,6443) - Daan van Randtwijk (2,4953) / Sarina Berghmans (2,4378) - François Brand (2,0173) Opgave uit

29 mei 2016 T.C. Zandvoort 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Joris Bodin (1,2439) / Michel van der Goes (2,0097) 5-7, 4-6
2e HE Daan van Randtwijk (2,1972) / Lamar Kiel (3,6811) 6-1, 6-3
1e DE Charlotte van der Meij (2,0484) / Marilien de Vries (2,0000) 6-1, 6-3
2e DE Nicky van Bakel (2,1182) / Ilona van de Wetering (2,3293) 7-5, 6-7, 3-6
 HD Joris Bodin (0,8743) - Duco van der Veer (2,6122) / Michel van der Goes (1,3006) - Lamar Kiel (3,6717) 7-6, 6-2
 DD Charlotte van der Meij (1,6443) - Andrea van den Hurk (1,4463) / Marilien de Vries (2,4502) - Dorien Geertsema (2,7757) 6-3, 6-2
1e GD Joris Bodin (0,8743) - Andrea van den Hurk (1,4463) / Michel van der Goes (1,3006) - Ilona van de Wetering (1,9791) 7-6, 6-4
2e GD Nicky van Bakel (1,9353) - Duco van der Veer (2,6122) / Dorien Geertsema (2,7757) - Lamar Kiel (3,6717) 6-2, 6-4
29 mei 2016 G.T.R. (Spaubeek) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Pascal Wilkat (1,6608) / Reinoud Haal (2,2349) 6-2, 6-3
2e HE François Brand (2,1389) / Rick Louwerse (2,0423) 3-6, 6-7
1e DE Sarina Berghmans (3,7220) / Marlieke Jager (2,3033) 0-6, 1-6
2e DE Michelle Soons (2,7810) / Jennifer Andringa (3,1354) 7-5, 6-3
 HD François Brand (2,1185) - Steven Gallacher (2,1306) / David Valstar (2,2266) - Rick Louwerse (2,5937) 6-1, 4-6, 6-0
 DD Sarina Berghmans (2,4163) - Michelle Soons (2,1988) / Marlieke Jager (1,8188) - Jennifer Andringa (2,3592) 4-6, 7-6, 6-3
1e GD Pascal Wilkat (1,5003) - Michelle Soons (2,1988) / David Valstar (2,2266) - Marlieke Jager (1,8188) 6-4, 6-3
2e GD Steven Gallacher (2,1306) - Sarina Berghmans (2,4163) / Reinoud Haal (2,5956) - Jennifer Andringa (2,3592) 5-7, 2-6
29 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7-1
1e HE Philippe Brand (2,1053) / Romano Tatuhey (1,6236) 6-4
2e HE Yannick van der Weerden (2,6522) / Jan-Wouter Roep (1,3615) 2-6, 2-6
1e DE Eva Vedder (1,6265) / Daevenia Achong (2,2524) 6-4, 6-3
2e DE Jeltje Loomans (1,3572) / Shura Poppe (1,5234) 6-2, 6-0
 HD Yannick van der Weerden (2,9043) - Philippe Brand (1,8901) / Romano Tatuhey (1,9385) - Jan-Wouter Roep (1,2660) Opgave uit
 DD Eva Vedder (1,6574) - Jeltje Loomans (0,9355) / Shura Poppe (1,9367) - Daevenia Achong (2,0272) 6-2, 6-3
1e GD Eva Vedder (1,6574) - Philippe Brand (1,8901) / Daevenia Achong (2,0272) - Romano Tatuhey (1,9385) Opgave uit
2e GD Yannick van der Weerden (2,9043) - Jeltje Loomans (0,9355) / Shura Poppe (1,9367) - Jan-Wouter Roep (1,2660) 6-3, 5-7, 7-6

22 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 1-7
1e HE Michel van der Goes (2,0259) / Pascal Wilkat (1,8231) 6-4, 3-6, 1-6
2e HE Lamar Kiel (3,6811) / François Brand (2,1389) 4-6, 5-7
1e DE Ilona van de Wetering (2,1719) / Maxine Palmen (1,9446) 3-6, 4-6
2e DE Stéphanie Zaaijer (2,4333) / Michelle Soons (3,0346) 4-6, 6-7
 HD Lamar Kiel (3,5838) - Michel van der Goes (1,2291) / François Brand (2,1730) - Steven Gallacher (2,1834) 3-6, 1-6
 DD Marilien de Vries (2,3145) - Stéphanie Zaaijer (3,3540) / Maxine Palmen (2,9404) - Sarina Berghmans (2,4283) 6-7, 6-4, 6-7
1e GD Ilona van de Wetering (1,9791) - Michel van der Goes (1,2291) / Michelle Soons (2,1988) - Pascal Wilkat (1,5003) Opgave uit
2e GD Marilien de Vries (2,3145) - Lamar Kiel (3,5838) / Sarina Berghmans (2,4283) - Steven Gallacher (2,1834) Opgave thuis
22 mei 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Romano Tatuhey (1,6236) / Gerard ter Woorst (1,8195) 7-5, 6-3
2e HE Jan-Wouter Roep (1,3615) / Friso Schonck (3,3322) 6-0, 6-0
1e DE Daevenia Achong (2,2524) / Britt Schreuder (1,3290) 1-6, 4-6
2e DE Shura Poppe (1,5234) / Lisanne van Riet (1,7064) 6-0, 6-3
 HD Romano Tatuhey (1,9385) - Jan-Wouter Roep (1,2660) / Friso Schonck (3,4038) - Benjamin Reek (2,2405) 6-1, 7-5
 DD Daevenia Achong (2,0272) - Shura Poppe (1,9367) / Britt Schreuder (1,8428) - Lisanne van Riet (2,0174) 3-6, 6-1, 2-6
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-2
1e HE David Valstar (2,0000) / Joris Bodin (1,5216) 0-6, 2-6
2e HE Reinoud Haal (2,3450) / Duco van der Veer (3,5333) 7-6, 6-2
1e DE Marjolein Klompmaker (1,7131) / Charlotte van der Meij (1,8518) 6-1, 6-2
2e DE Marlieke Jager (2,3033) / Nicky van Bakel (2,2804) 4-6, 3-6
 HD David Valstar (2,7312) - Reinoud Haal (2,6369) / Joris Bodin (0,8516) - Duco van der Veer (2,5155) 6-3, 7-6
 DD Marlieke Jager (2,1784) - Marjolein Klompmaker (2,6842) / Charlotte van der Meij (1,5838) - Nicky van Bakel (1,8247) 2-6, 7-5, 7-6
1e GD Reinoud Haal (2,6369) - Marjolein Klompmaker (2,6842) / Joris Bodin (0,8516) - Nicky van Bakel (1,8247) Niet gespeeld
2e GD David Valstar (2,7312) - Marlieke Jager (2,1784) / Duco van der Veer (2,5155) - Charlotte van der Meij (1,5838) Niet gespeeld

8 mei 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Romano Tatuhey (1,8056) / Rick Louwerse (1,9080) 6-1, 6-4
2e HE Jan-Wouter Roep (1,5030) / Reinoud Haal (2,1510) 6-1, 7-5
1e DE Shura Poppe (1,5637) / Marjolein Klompmaker (1,7567) 6-3, 1-6, 7-5
2e DE Daevenia Achong (2,6037) / Marlieke Jager (2,0360) 6-3, 7-5
 HD Romano Tatuhey (1,7300) - Jan-Wouter Roep (1,3896) / Reinoud Haal (2,5956) - David Valstar (2,3939) 6-3, 6-4
 DD Shura Poppe (2,0646) - Daevenia Achong (2,2629) / Jennifer Andringa (2,0441) - Marjolein Klompmaker (2,6268) 6-3, 6-4
1e GD Daevenia Achong (2,2629) - Romano Tatuhey (1,7300) / Marlieke Jager (1,9861) - David Valstar (2,3939) 7-6, 6-7, 6-7
2e GD Shura Poppe (2,0646) - Jan-Wouter Roep (1,3896) / Rick Louwerse (2,4726) - Jennifer Andringa (2,0441) 6-2, 6-3
8 mei 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Friso Schonck (2,1604) / Joris Bodin (1,4022) 1-6, 2-6
2e HE Benjamin Reek (1,8023) / Daan van Randtwijk (2,1107) 6-1, 7-6
1e DE Britt Schreuder (1,3354) / Charlotte van der Meij (1,9616) 6-3, 7-5
2e DE Lisanne van Riet (1,8778) / Nicky van Bakel (1,9719) 6-4, 5-7, 6-3
 HD Gerard ter Woorst (2,0217) - Friso Schonck (3,1837) / Joris Bodin (0,9537) - Duco van der Veer (2,6950) 1-6, 5-7
 DD Britt Schreuder (1,6159) - Lisanne van Riet (2,0481) / Charlotte van der Meij (1,7796) - Andrea van den Hurk (1,8378) 6-3, 5-7, 1-6
1e GD Gerard ter Woorst (2,0217) - Britt Schreuder (1,6159) / Joris Bodin (0,9537) - Andrea van den Hurk (1,8378) 5-7, 6-1, 6-7
2e GD Lisanne van Riet (2,0481) - Benjamin Reek (2,4460) / Daan van Randtwijk (2,2875) - Nicky van Bakel (1,7274) 6-4, 7-5
8 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 5-3
1e HE Philippe Brand (1,9387) / Pascal Wilkat (2,0000) 6-4, 0-6, 4-6
2e HE Yannick van der Weerden (2,9381) / Steven Gallacher (2,1991) 6-7, 7-6, 6-4
1e DE Eva Vedder (1,7225) / Maxine Palmen (1,8582) 6-4, 6-3
2e DE Jeltje Loomans (1,3572) / Sarina Berghmans (3,7220) 6-1, 6-2
 HD Yannick van der Weerden (2,7946) - Philippe Brand (1,8236) / Pascal Wilkat (1,7418) - François Brand (2,1588) 6-4, 3-6, 4-6
 DD Jeltje Loomans (0,8730) - Eva Vedder (1,7288) / Maxine Palmen (2,9404) - Michelle Soons (2,2418) 6-1, 7-5
1e GD Eva Vedder (1,7288) - Philippe Brand (1,8236) / Sarina Berghmans (2,2989) - François Brand (2,1588) 6-2, 6-2
2e GD Jeltje Loomans (0,8730) - Yannick van der Weerden (2,7946) / Michelle Soons (2,2418) - Pascal Wilkat (1,7418) 3-6, 6-3, 6-7

24 april 2016 G.T.R. (Spaubeek) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 0-0
1e HE Pascal Wilkat (2,0000) / Maik Gijzen (2,1697) Opgave uit
2e HE François Brand (2,1389) / Yannick Verwater (2,8999) Opgave uit
1e DE Maxine Palmen (1,8582) / Noa Liauw-A-Fong (1,7934) Opgave uit
2e DE Michelle Soons (3,0346) / Sherine Salem (2,7322) Opgave uit
 HD François Brand (2,1588) - Steven Gallacher (2,1834) / Maik Gijzen (2,4516) - Yannick Verwater (1,6111) Opgave uit
 DD Maxine Palmen (2,9404) - Sarina Berghmans (2,2989) / Noa Liauw-A-Fong (3,0969) - Sherine Salem (2,8485) Opgave uit
1e GD Pascal Wilkat (1,7418) - Michelle Soons (2,2418) / Noa Liauw-A-Fong (3,0969) - Yannick Verwater (1,6111) Opgave uit
2e GD Steven Gallacher (2,1834) - Sarina Berghmans (2,2989) / Sherine Salem (2,8485) - Maik Gijzen (2,4516) Opgave uit
24 april 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
1e HE Bas van der Valk (2,3333) / Philippe Brand (2,0498) 4-6, 2-6
2e HE Michel van der Goes (2,0556) / Yannick van der Weerden (2,9146) 6-3, 6-0
1e DE Stéphanie Zaaijer (2,4333) / Jeltje Loomans (1,3572) 3-6, 2-6
2e DE Ilona van de Wetering (2,1719) / Regien Vleems (3,0088) 6-3, 6-2
 HD Bas van der Valk (2,0000) - Niels van Hal (2,5730) / Philippe Brand (1,8681) - Yannick van der Weerden (2,6940) 6-3, 7-5
 DD Dorien Geertsema (2,7757) - Ilona van de Wetering (1,8217) / Jeltje Loomans (0,8730) - Regien Vleems (2,0209) 3-6, 6-1, 5-7
1e GD Michel van der Goes (1,0717) - Ilona van de Wetering (1,8217) / Regien Vleems (2,0209) - Philippe Brand (1,8681) 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Niels van Hal (2,5730) - Dorien Geertsema (2,7757) / Yannick van der Weerden (2,6940) - Jeltje Loomans (0,8730) 3-6, 1-6
24 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Willem Hornikx (1,7958) / Friso Schonck (2,0278) 6-1, 6-1
2e HE Reinoud Haal (2,0000) / Benjamin Reek (1,9062) 1-6, 2-6
1e DE Marlieke Jager (1,9796) / Britt Schreuder (1,3388) 4-6, 4-6
2e DE Jennifer Andringa (3,1354) / Lisanne van Riet (1,8778) 0-6, 2-6
 HD Rick Louwerse (2,2514) - David Valstar (2,0000) / Friso Schonck (2,2774) - Benjamin Reek (2,3770) 7-5, 1-6, 4-6
 DD Jennifer Andringa (2,0000) - Marjolein Klompmaker (2,2609) / Anne-Fleur Schonck (2,4127) - Britt Schreuder (1,9058) 2-6, 3-6
1e GD Marjolein Klompmaker (2,2609) - David Valstar (2,0000) / Gerard ter Woorst (2,1667) - Britt Schreuder (1,9058) 3-6, 0-6
2e GD Jennifer Andringa (2,0000) - Willem Hornikx (2,5771) / Benjamin Reek (2,3770) - Lisanne van Riet (1,8333) 6-7, 6-4, 7-6
24 april 2016 T.C. Zandvoort 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 2-6
1e HE Joris Bodin (1,0966) / Philip Pakebusch (1,8333) 5-7, 3-6
2e HE Daan van Randtwijk (2,0181) / Jan-Wouter Roep (1,6667) 4-6, 2-6
1e DE Charlotte van der Meij (1,8700) / Shura Poppe (1,6022) 4-6, 2-6
2e DE Nicky van Bakel (2,0676) / Daevenia Achong (2,4258) 6-1, 6-4
 HD Joris Bodin (0,8889) - Daan van Randtwijk (1,9861) / Philip Pakebusch (1,8903) - Romano Tatuhey (2,0153) 6-2, 3-6, 5-7
 DD Nicky van Bakel (1,8357) - Andrea van den Hurk (1,8138) / Shura Poppe (2,0720) - Daevenia Achong (2,6291) 6-2, 6-2
1e GD Charlotte van der Meij (1,5593) - Daan van Randtwijk (1,9861) / Daevenia Achong (2,6291) - Romano Tatuhey (2,0153) 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Andrea van den Hurk (1,8138) - Duco van der Veer (2,6780) / Shura Poppe (2,0720) - Jan-Wouter Roep (1,5153) 2-6, 3-6

17 april 2016 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Zizou Bergs (2,0000) / Bas van der Valk (2,1667) 6-4, 3-6, 6-1
2e HE Friso Schonck (3,2810) / Michel van der Goes (2,1667) 4-6, 6-2, 6-3
1e DE Britt Schreuder (1,3388) / Ilona van de Wetering (2,1154) 6-4, 6-1
2e DE Lisanne van Riet (2,0000) / Stéphanie Zaaijer (2,2667) 3-6, 6-3, 6-1
 HD Benjamin Reek (2,0000) - Zizou Bergs (2,0000) / Niels van Hal (2,8536) - Bas van der Valk (2,1667) 1-6, 6-7
 DD Britt Schreuder (1,8958) - Anne-Fleur Schonck (2,5281) / Ilona van de Wetering (1,9142) - Stéphanie Zaaijer (3,2568) 6-1, 6-1
1e GD Friso Schonck (2,8922) - Britt Schreuder (1,8958) / Michel van der Goes (1,4142) - Ilona van de Wetering (1,9142) 7-5, 1-6, 6-7
2e GD Benjamin Reek (2,0000) - Lisanne van Riet (1,8333) / Niels van Hal (2,8536) - Stéphanie Zaaijer (3,2568) 6-1, 6-3
17 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Philippe Brand (1,8862) / Willem Hornikx (1,9815) 3-6, 3-6
2e HE Yannick van der Weerden (2,9146) / Rick Louwerse (1,9080) 5-7, 2-6
1e DE Jeltje Loomans (1,5423) / Marlieke Jager (1,8892) 6-2, 6-2
2e DE Eva Vedder (1,5400) / Marjolein Klompmaker (2,0000) 6-7, 0-1
 HD Philippe Brand (2,1667) - Yannick van der Weerden (2,8495) / Reinoud Haal (2,1667) - Rick Louwerse (2,0000) 7-5, 7-5
 DD Jeltje Loomans (0,8889) - Eva Vedder (1,9640) / Jennifer Andringa (2,0000) - Marlieke Jager (1,9167) 6-3, 6-2
1e GD Philippe Brand (2,1667) - Eva Vedder (1,9640) / Marjolein Klompmaker (2,0833) - Reinoud Haal (2,1667) 7-5, 7-6
2e GD Yannick van der Weerden (2,8495) - Jeltje Loomans (0,8889) / Jennifer Andringa (2,0000) - Willem Hornikx (2,6604) 6-7, 4-6
17 april 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Zandvoort 2 0-0
1e HE Maik Gijzen (2,0000) / Daan van Randtwijk (2,0181) 4-6, 0-1
2e HE Yannick Verwater (2,8999) / Joris Bodin (1,0966) 5-7, 6-4, 3-6
1e DE Nadine Gobin (2,5018) / Charlotte van der Meij (1,5981) 7-6, 6-1
2e DE Sherine Salem (2,6964) / Nicky van Bakel (2,1182) 3-6, 2-6
 HD Maik Gijzen (2,5349) - Yannick Verwater (1,8333) / Joris Bodin (0,8333) - Duco van der Veer (2,6086) 6-2, 6-4
 DD Nadine Gobin (1,9167) - Sherine Salem (2,8485) / Charlotte van der Meij (1,6622) - Andrea van den Hurk (1,9167) 1-6, 1-6
1e GD Nadine Gobin (1,9167) - Maik Gijzen (2,5349) / Joris Bodin (0,8333) - Andrea van den Hurk (1,9167) 3-6, 1-6
2e GD Noa Liauw-A-Fong (3,1802) - Yannick Verwater (1,8333) / Nicky van Bakel (1,7877) - Daan van Randtwijk (1,9167) 6-0, 6-2
17 april 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 7-1
1e HE Romano Tatuhey (2,0000) / Pascal Wilkat (1,8333) 7-6, 4-6, 6-3
2e HE Jan-Wouter Roep (1,8333) / François Brand (2,0000) 6-3, 6-2
1e DE Shura Poppe (1,6518) / Maxine Palmen (1,7590) 7-6, 6-1
2e DE Daevenia Achong (2,4333) / Michelle Soons (2,9549) 6-1, 6-2
 HD Romano Tatuhey (2,0153) - Jan-Wouter Roep (1,8903) / François Brand (2,0000) - Steven Gallacher (1,8333) 6-3, 6-1
 DD Shura Poppe (2,4050) - Daevenia Achong (2,8865) / Maxine Palmen (2,7910) - Sarina Berghmans (1,8333) 5-7, 6-2, 6-1
1e GD Daevenia Achong (2,8865) - Romano Tatuhey (2,0153) / Michelle Soons (2,3333) - Pascal Wilkat (1,8333) 6-7, 2-6
2e GD Shura Poppe (2,4050) - Jan-Wouter Roep (1,8903) / Sarina Berghmans (1,8333) - Steven Gallacher (1,8333) 6-1, 6-0

10 april 2016 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Pascal Wilkat (2,0000) / Friso Schonck (2,0000) 6-2, 6-4
2e HE Steven Gallacher (2,0000) / Gerard ter Woorst (2,1944) 3-6, 6-3, 1-6
1e DE Maxine Palmen (1,6683) / Britt Schreuder (1,3940) 4-6, 0-6
2e DE Sarina Berghmans (3,7220) / Lisanne van Riet (2,0000) 3-6, 5-7
 HD Pascal Wilkat (2,0000) - François Brand (2,0000) / Benjamin Reek (2,0000) - Friso Schonck (2,0000) 6-2, 6-4
 DD Maxine Palmen (2,7492) - Michelle Soons (2,0000) / Britt Schreuder (2,0000) - Dayna Townsend (2,0000) 3-6, 1-6
1e GD Steven Gallacher (2,0000) - Sarina Berghmans (2,0000) / Gerard ter Woorst (2,0000) - Dayna Townsend (2,0000) 3-6, 6-3, 7-6
2e GD François Brand (2,0000) - Michelle Soons (2,0000) / Benjamin Reek (2,0000) - Lisanne van Riet (2,0000) 3-6, 6-7
10 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 0-0
1e HE Willem Hornikx (2,0000) / Yannick Verwater (2,8888) 6-3, 6-2
2e HE Rick Louwerse (2,0000) / Sven Taal (2,4482) 4-6, 6-2, 6-3
1e DE Marlieke Jager (2,0000) / Nadine Gobin (2,3351) 6-3, 7-6
2e DE Jennifer Andringa (3,1354) / Domenica Krens (3,4859) Opgave uit
 HD Reinoud Haal (2,0000) - David Valstar (2,0000) / Sven Taal (3,8668) - Yannick Verwater (2,0000) 7-6, 7-6
 DD Marlieke Jager (2,0000) - Marjolein Klompmaker (2,0000) / Nadine Gobin (2,0000) - Domenica Krens (3,3400) 6-3, 6-2
1e GD Reinoud Haal (2,0000) - Marjolein Klompmaker (2,0000) / Nadine Gobin (2,0000) - Yannick Verwater (2,0000) 6-1, 6-7, 6-7
2e GD Jennifer Andringa (2,0000) - Willem Hornikx (2,6604) / Domenica Krens (3,3400) - Sven Taal (3,8668) 6-3, 6-0
10 april 2016 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-4
1e HE Daan van Randtwijk (1,6667) / Philippe Brand (2,1084) 0-6, 4-6
2e HE Joris Bodin (1,0966) / Yannick van der Weerden (2,9146) 6-1, 6-3
1e DE Charlotte van der Meij (1,4786) / Eva Vedder (1,7169) 2-6, 1-6
2e DE Nicky van Bakel (2,0000) / Jeltje Loomans (1,7090) 1-6, 0-6
 HD Joris Bodin (1,0000) - Duco van der Veer (2,6919) / Philippe Brand (2,0000) - Yannick van der Weerden (2,6828) 7-6, 6-4
 DD Charlotte van der Meij (1,7466) - Nicky van Bakel (1,7466) / Eva Vedder (1,9730) - Jeltje Loomans (0,9167) 3-6, 3-6
1e GD Joris Bodin (1,0000) - Andrea van den Hurk (2,0000) / Eva Vedder (1,9730) - Philippe Brand (2,0000) 7-6, 6-2
2e GD Charlotte van der Meij (1,7466) - Daan van Randtwijk (2,0000) / Jeltje Loomans (0,9167) - Yannick van der Weerden (2,6828) 6-2, 7-5
10 april 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 1-7
1e HE Bas van der Valk (2,0000) / Jan-Wouter Roep (2,0000) 4-6, 4-6
2e HE Michel van der Goes (2,0000) / Philip Pakebusch (2,0000) 3-6, 1-6
1e DE Ilona van de Wetering (2,0000) / Shura Poppe (1,6926) 4-6, 6-7
2e DE Stéphanie Zaaijer (2,0000) / Daevenia Achong (2,6000) 4-6, 1-6
 HD Niels van Hal (2,6836) - Bas van der Valk (2,0000) / Philip Pakebusch (2,0000) - Romano Tatuhey (2,0000) 2-6, 4-6
 DD Marilien de Vries (2,0000) - Stéphanie Zaaijer (3,1735) / Daevenia Achong (2,9698) - Shura Poppe (2,7741) 5-7, 6-1, 5-7
1e GD Michel van der Goes (1,5000) - Ilona van de Wetering (2,0000) / Daevenia Achong (2,9698) - Romano Tatuhey (2,0000) 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Niels van Hal (2,6836) - Marilien de Vries (2,0000) / Shura Poppe (2,7741) - Jan-Wouter Roep (2,0000) 4-6, 3-6