Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 16
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 16

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 42
(KNLTB) T.C. Bakkum 1 7 37
(KNLTB) T.A.M. (Groningen) 1 7 28
(KNLTB) T.C. Alkmaar 1 7 28
(KNLTB) T.C. Bemmel 1 7 27
(KNLTB) L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7 26
(KNLTB) L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 22
(KNLTB) L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7 14

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Bakkum 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 5-3
1e HE Ruud Vis (1,7876) / Timothy Blok (2,4049) 6-3, 7-5
2e HE Huub de Boer (2,3292) / Marcel Marlon Sudzum (3,3242) 6-0, 7-6
1e DE Kim van der Horst (0,7654) / Femke van Diemen (2,7198) 6-1, 6-2
2e DE Kim Popping (1,7344) / Claire Verwerda (1,9793) 2-6, 6-2, 4-6
 HD Ruud Vis (1,0273) - Huub de Boer (1,9476) / Timothy Blok (2,8949) - Robin Nicolai (2,2782) 3-6, 6-1, 3-6
 DD Kim Popping (2,7584) - Gaby Beelen (1,9087) / Martina Nevrlka (2,3426) - Femke van Diemen (1,6657) 5-7, 6-3, 3-6
1e GD Ruud Vis (1,0273) - Gaby Beelen (1,9087) / Martina Nevrlka (2,3426) - Timothy Blok (2,8949) 7-6, 6-0
2e GD Huub de Boer (1,9476) - Kim Popping (2,7584) / Femke van Diemen (1,6657) - Robin Nicolai (2,2782) 2-6, 7-5, 7-6
5 juni 2016 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Alkmaar 1 7-1
1e HE Stefan Bodde (1,7961) / Bart van Haarlem (2,0323) 6-3, 7-5
2e HE Ilco van Buuren (2,3610) / Boris Spanjaard (2,5702) 6-1, 7-5
1e DE Josanne van Bennekom (1,4848) / Elise TamaŽla (2,2130) 2-6, 1-6
2e DE Lizzy Bitter (1,6597) / Marrit Boonstra (1,8916) 6-4, 6-0
 HD Stefan Bodde (1,7134) - Marc Geers (1,7242) / Bart van Haarlem (2,3041) - Boris Spanjaard (2,3680) 2-6, 6-3, 6-4
 DD Josanne van Bennekom (1,7003) - Lizzy Bitter (1,7636) / Elise TamaŽla (1,3952) - Marrit Boonstra (1,7470) Opgave uit
1e GD Josanne van Bennekom (1,7003) - Ilco van Buuren (1,8601) / Elise TamaŽla (1,3952) - Bart van Haarlem (2,3041) Opgave uit
2e GD Lizzy Bitter (1,7636) - Marc Geers (1,7242) / Marrit Boonstra (1,7470) - Boris Spanjaard (2,3680) Opgave uit
5 juni 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-6
1e HE Kevin Benning (2,2040) / Thomas Rohof (2,1830) 0-6, 2-6
2e HE Mark Geurts (3,2144) / Floris Pagano Mirani (2,4235) 3-6, 6-3, 3-6
1e DE Iris Verboven (2,3080) / Sophie van Rosendael (2,3163) 4-6, 6-1, 6-3
2e DE April van Gennip (2,5358) / Julia van Rosendael (2,4925) 1-6, 0-6
 HD Kevin Benning (1,2961) - Mark Geurts (2,4651) / Thomas Rohof (2,5339) - Floris Pagano Mirani (2,8138) 5-7, 7-6, 1-6
 DD Iris Verboven (2,7826) - April van Gennip (2,6471) / Julia van Rosendael (3,0900) - Sophie van Rosendael (2,6135) 3-6, 3-6
1e GD Kevin Benning (1,2961) - April van Gennip (2,6471) / Floris Pagano Mirani (2,8138) - Sophie van Rosendael (2,6135) Opgave thuis
2e GD Mark Geurts (2,4651) - Iris Verboven (2,7826) / Thomas Rohof (2,5339) - Julia van Rosendael (3,0900) Opgave uit
5 juni 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bemmel 1 6-2
1e HE Ingmar Scholte (2,5882) / Stefan Nab (1,9828) 6-7, 3-6
2e HE Job van Eijk (2,7322) / Nick van Boxtel (2,1500) 6-2, 6-4
1e DE DaniŽlle Koetje (1,4816) / Marjolein Kamphuis (2,2957) 6-3, 7-5
2e DE Ireen Kuipers (2,8330) / Shanna de Cortie (1,2679) 3-6, 3-6
 HD Job van Eijk (2,4334) - Koen de Haan (2,1247) / Stefan Nab (2,7243) - Nick van Boxtel (2,2071) 3-6, 6-4, 7-6
 DD DaniŽlle Koetje (2,1588) - Ireen Kuipers (2,0900) / Shanna de Cortie (1,3410) - Hilde ten Wolde (1,9362) 7-6, 2-6, 6-4
1e GD DaniŽlle Koetje (2,1588) - Ingmar Scholte (2,3824) / Hilde ten Wolde (1,9362) - Stefan Nab (2,7243) Opgave uit
2e GD Ireen Kuipers (2,0900) - Koen de Haan (2,1247) / Marjolein Kamphuis (1,7710) - Nick van Boxtel (2,2071) Opgave uit

29 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Ingmar Scholte (2,7736) / Thomas Rohof (1,8874) 6-3, 6-4
2e HE Job van Eijk (2,5827) / Floris Pagano Mirani (2,5816) 3-6, 3-6
1e DE DaniŽlle Koetje (1,4816) / Julia van Rosendael (2,4925) 6-4, 6-4
2e DE Ireen Kuipers (2,6026) / Sophie van Rosendael (2,3825) 3-6, 0-6
 HD Job van Eijk (2,2447) - Koen de Haan (2,0489) / Thomas Rohof (2,4453) - Floris Pagano Mirani (3,0519) 6-4, 6-7, 4-6
 DD DaniŽlle Koetje (2,2808) - Ireen Kuipers (2,1903) / Julia van Rosendael (2,8350) - Sophie van Rosendael (2,3232) 6-3, 6-2
1e GD DaniŽlle Koetje (2,2808) - Ingmar Scholte (2,4884) / Julia van Rosendael (2,8350) - Thomas Rohof (2,4453) 6-4, 7-5
2e GD Ireen Kuipers (2,1903) - Koen de Haan (2,0489) / Sophie van Rosendael (2,3232) - Martijn Helmonds (2,4730) 6-4, 6-4
29 mei 2016 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 7-1
1e HE Stefan Bodde (1,8945) / Timothy Blok (2,4096) 7-5, 6-2
2e HE Ilco van Buuren (2,3691) / Marcel Marlon Sudzum (3,2627) 6-1, 6-1
1e DE Josanne van Bennekom (1,6630) / Claire Verwerda (1,9305) 6-3, 6-1
2e DE Lizzy Bitter (1,6597) / Femke van Diemen (2,7198) 6-3, 6-0
 HD Marc Geers (1,4874) - Stefan Bodde (1,7134) / Timothy Blok (2,8986) - Robin Nicolai (2,5135) 6-1, 6-3
 DD Josanne van Bennekom (1,8100) - Lizzy Bitter (1,6888) / Femke van Diemen (1,7761) - Martina Nevrlka (2,1863) 6-4, 6-3
1e GD Josanne van Bennekom (1,8100) - Ilco van Buuren (1,9364) / Timothy Blok (2,8986) - Martina Nevrlka (2,1863) 6-4, 6-1
2e GD Lizzy Bitter (1,6888) - Marc Geers (1,4874) / Femke van Diemen (1,7761) - Robin Nicolai (2,5135) 6-3, 2-6, 6-7
29 mei 2016 T.C. Alkmaar 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Bart van Haarlem (2,1118) / Ruud Vis (1,6022) 6-7, 6-4, 2-1
2e HE Boris Spanjaard (2,4968) / Huub de Boer (2,5236) 4-6, 5-7
1e DE Lara van Tiggelen (1,4390) / Kim van der Horst (0,8198) 1-6, 2-6
2e DE Marrit Boonstra (1,7598) / Kim Popping (1,9410) 5-7, 7-5, 4-6
 HD Bart van Haarlem (2,2785) - Boris Spanjaard (2,5422) / Huub de Boer (1,8920) - Ruud Vis (1,0366) 3-6, 4-6
 DD Marrit Boonstra (1,8801) - Elise TamaŽla (1,4730) / Kim Popping (2,7720) - Gaby Beelen (1,9298) 6-4, 1-6, 6-2
1e GD Bart van Haarlem (2,2785) - Lara van Tiggelen (1,6650) / Ruud Vis (1,0366) - Gaby Beelen (1,9298) 1-6, 3-6
2e GD Boris Spanjaard (2,5422) - Elise TamaŽla (1,4730) / Kim van der Horst (2,0670) - Huub de Boer (1,8920) 6-3, 6-4
29 mei 2016 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7-1
1e HE Luuk Kool (2,5716) / Kevin Benning (2,2742) 3-6, 2-6
2e HE Stefan Nab (1,9828) / Mark Geurts (3,2144) 6-2, 6-4
1e DE Shanna de Cortie (1,2679) / April van Gennip (2,5358) 6-0, 6-2
2e DE Marjolein Kamphuis (2,2957) / Opgave uit
 HD Stefan Nab (3,1687) - Nick van Boxtel (2,4064) / Kevin Benning (0,9081) - Mark Geurts (2,3182) 2-6, 6-2, 6-1
 DD Shanna de Cortie (1,3410) - Hilde ten Wolde (1,9362) / Opgave uit
1e GD Marjolein Kamphuis (1,9466) - Stefan Nab (3,1687) / April van Gennip (2,5562) - Kevin Benning (0,9081) 7-5, 6-3
2e GD Hilde ten Wolde (1,9362) - Nick van Boxtel (2,4064) / Opgave uit

22 mei 2016 T.C. Bakkum 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Ruud Vis (1,6884) / Stefan Bodde (1,6348) 4-6, 4-6
2e HE Huub de Boer (2,2728) / Ilco van Buuren (2,3045) 2-6, 6-4, 6-2
1e DE Kim van der Horst (0,7654) / Josanne van Bennekom (1,6870) 3-6, 5-7
2e DE Kim Popping (1,8976) / Lizzy Bitter (1,4750) 2-6, 4-6
 HD Ruud Vis (1,3472) - Huub de Boer (2,0079) / Stefan Bodde (1,6595) - Marc Geers (1,6757) 6-4, 4-6, 7-5
 DD Kim van der Horst (2,1226) - Gaby Beelen (2,0083) / Josanne van Bennekom (1,7003) - Lizzy Bitter (1,7636) 6-4, 6-2
1e GD Ruud Vis (1,3472) - Gaby Beelen (2,0083) / Ilco van Buuren (1,8601) - Josanne van Bennekom (1,7003) 6-3, 2-6, 7-6
2e GD Huub de Boer (2,0079) - Kim Popping (2,5872) / Marc Geers (1,6757) - Lizzy Bitter (1,7636) 6-1, 3-6, 6-7
22 mei 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.C. Alkmaar 1 5-3
1e HE Timothy Blok (2,4096) / Bart van Haarlem (2,1118) 4-6, 7-5, 6-4
2e HE Marcel Marlon Sudzum (3,2627) / Boris Spanjaard (2,4968) 1-6, 0-6
1e DE Claire Verwerda (1,9305) / Elise TamaŽla (2,2130) 2-6, 5-7
2e DE Annemiek Wissink (2,5990) / Lara van Tiggelen (1,4390) 1-6, 0-6
 HD Timothy Blok (2,5940) - Robin Nicolai (2,1887) / Bart van Haarlem (2,3502) - Boris Spanjaard (2,4181) 6-4, 1-4
 DD Martina Nevrlka (2,2305) - Femke van Diemen (1,8351) / Elise TamaŽla (1,3952) - Lara van Tiggelen (1,7455) 2-6, 7-5, 6-2
1e GD Martina Nevrlka (2,2305) - Timothy Blok (2,5940) / Lara van Tiggelen (1,7455) - Boris Spanjaard (2,4181) Opgave uit
2e GD Femke van Diemen (1,8351) - Robin Nicolai (2,1887) / Elise TamaŽla (1,3952) - Bart van Haarlem (2,3502) Opgave uit
22 mei 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Thomas Rohof (1,8874) / Luuk Kool (2,5716) 6-2, 6-4
2e HE Martijn Helmonds (2,1232) / Stefan Nab (1,9828) 5-7, 6-4, 0-6
1e DE Julia van Rosendael (2,4925) / Shanna de Cortie (1,2679) 3-6, 6-3, 5-7
2e DE Sophie van Rosendael (2,3825) / Marjolein Kamphuis (2,2957) 3-6, 6-2, 6-4
 HD Floris Pagano Mirani (3,0519) - Thomas Rohof (2,3473) / Nick van Boxtel (2,3143) - Stefan Nab (3,1687) 4-6, 2-6
 DD Julia van Rosendael (2,9181) - Sophie van Rosendael (2,5012) / Shanna de Cortie (1,5639) - Hilde ten Wolde (1,9362) 7-5, 6-0
1e GD Thomas Rohof (2,3473) - Julia van Rosendael (2,9181) / Shanna de Cortie (1,5639) - Luuk Kool (1,7977) Opgave uit
2e GD Martijn Helmonds (2,5144) - Sophie van Rosendael (2,5012) / Marjolein Kamphuis (1,7710) - Nick van Boxtel (2,3143) Opgave thuis
22 mei 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
1e HE Kevin Benning (2,2966) / Koen de Haan (3,0956) 7-6, 6-7, 6-2
2e HE Mark Geurts (3,1345) / Ingmar Scholte (2,7736) 5-7, 3-6
1e DE Iris Verboven (2,4135) / Ireen Kuipers (2,3670) 2-6, 6-0, 6-1
2e DE April van Gennip (2,4548) / DaniŽlle Koetje (1,4861) 3-6, 1-6
 HD Kevin Benning (0,8456) - Mark Geurts (2,2711) / Koen de Haan (2,0568) - Ingmar Scholte (2,4899) 6-4, 6-4
 DD Iris Verboven (2,6517) - April van Gennip (2,3493) / Ireen Kuipers (2,3321) - DaniŽlle Koetje (2,5034) 4-6, 4-6
1e GD Kevin Benning (0,8456) - April van Gennip (2,3493) / Ingmar Scholte (2,4899) - DaniŽlle Koetje (2,5034) 6-0, 3-6, 6-7
2e GD Mark Geurts (2,2711) - Iris Verboven (2,6517) / Koen de Haan (2,0568) - Ireen Kuipers (2,3321) 2-6, 4-6

8 mei 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 4-4
1e HE Thomas Rohof (1,9981) / Timothy Blok (2,3360) 5-7, 7-5, 3-1
2e HE Martijn Helmonds (2,1232) / Marcel Marlon Sudzum (3,2627) 6-0, 7-6
1e DE Nienke de Jong (2,0000) / Anastasiya Mulder (2,4325) 2-6, 3-6
2e DE Julia van Rosendael (2,1832) / Femke van Diemen (2,8559) 5-7, 4-6
 HD Floris Pagano Mirani (3,3301) - Thomas Rohof (2,5482) / Timothy Blok (2,5754) - Robin Nicolai (2,1903) 6-4, 6-4
 DD Julia van Rosendael (2,6769) - Sophie van Rosendael (2,2460) / Femke van Diemen (1,8659) - Martina Nevrlka (2,0307) 6-3, 5-7, 4-6
1e GD Floris Pagano Mirani (3,3301) - Nienke de Jong (2,6630) / Femke van Diemen (1,8659) - Robin Nicolai (2,1903) 1-6, 1-6
2e GD Martijn Helmonds (2,6990) - Sophie van Rosendael (2,2460) / Marcel Marlon Sudzum (3,0000) - Martina Nevrlka (2,0307) 6-3, 6-3
8 mei 2016 T.C. Bemmel 1 / T.C. Alkmaar 1 4-4
1e HE Stefan Nab (2,1391) / Bart van Haarlem (2,0623) 6-4, 6-2
2e HE Luuk Kool (2,3056) / Boris Spanjaard (2,5961) 7-5, 4-6, 2-6
1e DE Marjolein Kamphuis (2,2003) / Lara van Tiggelen (1,5722) 3-6, 3-6
2e DE Shanna de Cortie (1,2781) / Elise TamaŽla (2,1667) 1-6, 6-3, 6-4
 HD Stefan Nab (2,9097) - Nick van Boxtel (2,4638) / Bart van Haarlem (2,3330) - Boris Spanjaard (2,7758) 4-6, 1-6
 DD Shanna de Cortie (1,2426) - Marjolein Kamphuis (2,0201) / Lara van Tiggelen (1,7965) - Elise TamaŽla (1,4941) 3-6, 4-6
1e GD Shanna de Cortie (1,2426) - Luuk Kool (1,9167) / Lara van Tiggelen (1,7965) - Boris Spanjaard (2,7758) 4-6, 7-5, 7-6
2e GD Marjolein Kamphuis (2,0201) - Nick van Boxtel (2,4638) / Elise TamaŽla (1,4941) - Bart van Haarlem (2,3330) 6-3, 6-3
8 mei 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Koen de Haan (2,1816) / Stefan Bodde (2,0309) 7-6, 4-6, 2-6
2e HE Ingmar Scholte (2,5148) / Ilco van Buuren (2,5526) 2-6, 2-6
1e DE DaniŽlle Koetje (1,7862) / Josanne van Bennekom (1,5320) 6-0, 2-6, 6-0
2e DE Ireen Kuipers (2,3241) / Lizzy Bitter (1,7724) 3-6, 2-6
 HD Koen de Haan (1,9580) - Ingmar Scholte (2,1668) / Stefan Bodde (1,8696) - Marc Geers (1,9956) 4-6, 5-7
 DD DaniŽlle Koetje (2,4346) - Ireen Kuipers (2,4198) / Josanne van Bennekom (1,9586) - Lizzy Bitter (1,8157) 6-3, 3-6, 2-6
1e GD DaniŽlle Koetje (2,4346) - Ingmar Scholte (2,1668) / Josanne van Bennekom (1,9586) - Ilco van Buuren (2,0529) 3-6, 4-6
2e GD Ireen Kuipers (2,4198) - Koen de Haan (1,9580) / Lizzy Bitter (1,8157) - Marc Geers (1,9956) 2-6, 2-6
8 mei 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Bakkum 1 1-7
1e HE Kevin Benning (2,4468) / Ruud Vis (1,6944) 2-6, 6-7
2e HE Mark Geurts (2,9648) / Huub de Boer (2,8492) 2-6, 4-6
1e DE Iris Verboven (2,4135) / Kim van der Horst (1,0629) 1-6, 3-6
2e DE April van Gennip (2,2779) / Kim Popping (2,0614) 6-7, 4-6
 HD Kevin Benning (0,7592) - Mark Geurts (2,0889) / Ruud Vis (1,4024) - Huub de Boer (1,9052) 4-6, 2-6
 DD April van Gennip (2,4742) - Iris Verboven (2,9104) / Kim Popping (2,2009) - Gaby Beelen (1,7494) 7-5, 7-5
1e GD Kevin Benning (0,7592) - April van Gennip (2,4742) / Ruud Vis (1,4024) - Gaby Beelen (1,7494) 6-7, 3-6
2e GD Mark Geurts (2,0889) - Iris Verboven (2,9104) / Huub de Boer (1,9052) - Kim van der Horst (1,6466) 2-6, 1-6

24 april 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Timothy Blok (2,3333) / Stefan Nab (2,2502) 4-6, 6-7
2e HE Marcel Marlon Sudzum (3,2118) / Luuk Kool (2,3056) 4-6, 1-6
1e DE Janine Hemmes (2,1829) / Hilde ten Wolde (2,0000) Opgave uit
2e DE Linda Gerth-Verhoeve (1,8333) / Shanna de Cortie (1,3275) 3-6, 3-6
 HD Timothy Blok (2,6508) - Robin Nicolai (2,1126) / Nick van Boxtel (2,4148) - Stefan Nab (2,6794) 6-3, 6-4
 DD Martina Nevrlka (2,0307) - Femke van Diemen (1,7127) / Hilde ten Wolde (1,9362) - Shanna de Cortie (1,4238) Opgave uit
1e GD Martina Nevrlka (2,0307) - Timothy Blok (2,6508) / Hilde ten Wolde (1,9362) - Luuk Kool (1,9167) Opgave uit
2e GD Femke van Diemen (1,7127) - Robin Nicolai (2,1126) / Shanna de Cortie (1,4238) - Nick van Boxtel (2,4148) 3-6, 6-3, 6-7
24 april 2016 T.C. Bakkum 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Ruud Vis (1,6944) / Ingmar Scholte (2,5148) 7-6, 6-2
2e HE Huub de Boer (2,8492) / Job van Eijk (2,4080) 3-6, 6-3, 6-3
1e DE Kim van der Horst (1,0629) / DaniŽlle Koetje (1,7862) 7-5, 7-5
2e DE Gaby Beelen (2,4854) / Ireen Kuipers (2,3241) 6-7, 1-6
 HD Ruud Vis (1,4024) - Huub de Boer (1,9052) / Job van Eijk (2,2447) - Koen de Haan (2,1353) 6-3, 6-2
 DD Kim van der Horst (1,6466) - Kim Popping (2,2009) / DaniŽlle Koetje (2,4346) - Ireen Kuipers (2,4198) 4-6, 2-6
1e GD Ruud Vis (1,4024) - Gaby Beelen (1,9298) / DaniŽlle Koetje (2,4346) - Ingmar Scholte (2,4899) 2-6, 7-5, 7-6
2e GD Huub de Boer (1,9052) - Kim van der Horst (1,6466) / Ireen Kuipers (2,4198) - Koen de Haan (2,1353) 6-7, 3-6
24 april 2016 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 6-2
1e HE Stefan Bodde (1,7552) / Kevin Benning (2,6542) 6-7, 6-1, 2-6
2e HE Ilco van Buuren (2,6588) / Mark Geurts (2,8089) 6-2, 6-1
1e DE Josanne van Bennekom (1,6477) / Iris Verboven (2,3056) 6-0, 6-3
2e DE Lizzy Bitter (1,9182) / April van Gennip (2,1248) 6-2, 6-0
 HD Stefan Bodde (1,8168) - Marc Geers (2,2158) / Kevin Benning (0,8194) - Mark Geurts (1,9861) 6-7, 6-3, 4-6
 DD Josanne van Bennekom (2,1274) - Lizzy Bitter (2,0451) / Iris Verboven (2,5410) - April van Gennip (2,1798) 7-6, 6-4
1e GD Josanne van Bennekom (2,1274) - Ilco van Buuren (2,1168) / April van Gennip (2,1798) - Kevin Benning (0,8194) 6-4, 6-2
2e GD Lizzy Bitter (2,0451) - Marc Geers (2,2158) / Iris Verboven (2,5410) - Mark Geurts (1,9861) 6-2, 7-5
24 april 2016 T.C. Alkmaar 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Bart van Haarlem (1,9887) / Thomas Rohof (2,1667) 5-7, 4-6
2e HE Nassim Slilam (2,0354) / Martijn Helmonds (1,9756) 5-1
1e DE Lara van Tiggelen (1,6944) / Sophie van Rosendael (2,2668) 6-2, 6-2
2e DE Marrit Boonstra (1,9472) / Julia van Rosendael (2,0253) 6-1, 6-3
 HD Boris Spanjaard (3,1154) - Bart van Haarlem (2,5754) / Floris Pagano Mirani (2,8050) - Thomas Rohof (2,2406) 6-7, 6-3, 7-5
 DD Elise TamaŽla (1,5833) - Marrit Boonstra (1,9943) / Nienke de Jong (2,3842) - Julia van Rosendael (2,5454) 6-1, 6-2
1e GD Lara van Tiggelen (1,8970) - Boris Spanjaard (3,1154) / Floris Pagano Mirani (2,8050) - Nienke de Jong (2,3842) 6-7, 6-1, 7-6
2e GD Nassim Slilam (3,0567) - Elise TamaŽla (1,5833) / Martijn Helmonds (2,6990) - Sophie van Rosendael (2,2460) Opgave uit

17 april 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 2-6
1e HE Floris Pagano Mirani (2,5313) / Stefan Bodde (1,8333) 2-6, 6-7
2e HE Martijn Helmonds (2,0688) / Ilco van Buuren (2,5904) 6-4, 7-5
1e DE Julia van Rosendael (1,8864) / Josanne van Bennekom (1,8333) 0-6, 0-6
2e DE Sophie van Rosendael (2,0884) / Lizzy Bitter (2,0702) 6-3, 6-7, 2-6
 HD Floris Pagano Mirani (2,4142) - Martijn Helmonds (2,9736) / Stefan Bodde (2,0000) - Marc Geers (2,3752) 0-6, 4-6
 DD Julia van Rosendael (2,3542) - Nienke de Jong (2,0000) / Lizzy Bitter (2,3144) - Josanne van Bennekom (1,9810) 2-6, 2-6
1e GD Nienke de Jong (2,0000) - Floris Pagano Mirani (2,4142) / Lizzy Bitter (2,3144) - Stefan Bodde (2,0000) 6-7, 6-7
2e GD Sophie van Rosendael (2,4281) - Martijn Helmonds (2,9736) / Ilco van Buuren (1,8333) - Josanne van Bennekom (1,9810) 6-3, 7-6
17 april 2016 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 4-4
1e HE Ingmar Scholte (2,3010) / Timothy Blok (2,2831) 5-7, 4-6
2e HE Job van Eijk (2,5007) / Marcel Marlon Sudzum (3,1283) 6-1, 6-0
1e DE DaniŽlle Koetje (1,8333) / Femke van Diemen (2,7170) 6-3, 6-3
2e DE Ireen Kuipers (2,1667) / Claire Verwerda (1,9445) 4-6, 0-6
 HD Job van Eijk (2,5072) - Koen de Haan (2,3746) / Timothy Blok (2,0833) - Robin Nicolai (2,0000) 6-2, 6-7, 6-3
 DD DaniŽlle Koetje (2,4287) - Ireen Kuipers (2,0944) / Claire Verwerda (2,1398) - Martina Nevrlka (1,9236) 4-6, 6-4, 5-7
1e GD DaniŽlle Koetje (2,4287) - Ingmar Scholte (2,3329) / Martina Nevrlka (1,9236) - Timothy Blok (2,0833) 6-0, 6-1
2e GD Ireen Kuipers (2,0944) - Koen de Haan (2,3746) / Femke van Diemen (1,8403) - Robin Nicolai (2,0000) 2-6, 4-6
17 april 2016 T.C. Bemmel 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Luuk Kool (2,1667) / Ruud Vis (1,8333) 2-6, 0-6
2e HE Stefan Nab (2,2928) / Huub de Boer (2,7442) 6-2, 6-7, 6-3
1e DE Marjolein Kamphuis (2,1667) / Kim van der Horst (1,2018) 3-6, 1-6
2e DE Shanna de Cortie (1,3684) / Kim Popping (2,0000) 6-1, 6-0
 HD Stefan Nab (2,3875) - Nick van Boxtel (2,0542) / Ruud Vis (1,6667) - Huub de Boer (2,4188) 2-6, 2-6
 DD Shanna de Cortie (1,6057) - Hilde ten Wolde (2,0000) / Kim Popping (2,0671) - Gaby Beelen (1,7500) 7-5, 7-5
1e GD Hilde ten Wolde (2,0000) - Stefan Nab (2,3875) / Gaby Beelen (1,7500) - Ruud Vis (1,6667) 3-6, 5-7
2e GD Marjolein Kamphuis (1,8333) - Nick van Boxtel (2,0542) / Kim van der Horst (1,8226) - Huub de Boer (2,4188) 4-6, 6-7
17 april 2016 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Alkmaar 1 2-6
1e HE Kevin Benning (2,4626) / Nassim Slilam (2,1500) 6-1, 6-7, 1-6
2e HE Mark Geurts (2,6492) / Boris Spanjaard (2,6822) 3-6, 3-6
1e DE Iris Verboven (2,1667) / Lara van Tiggelen (1,8333) 2-6, 3-6
2e DE April van Gennip (1,9332) / Marrit Boonstra (2,1500) 2-6, 3-6
 HD Kevin Benning (0,9167) - Mark Geurts (1,9167) / Nassim Slilam (3,0567) - Bart van Haarlem (2,5613) 6-2, 6-1
 DD Iris Verboven (2,2500) - April van Gennip (2,0833) / Marrit Boonstra (2,1582) - Elise TamaŽla (1,8333) 0-6, 2-6
1e GD Kevin Benning (0,9167) - April van Gennip (2,0833) / Bart van Haarlem (2,5613) - Lara van Tiggelen (1,8403) 7-5, 7-5
2e GD Mark Geurts (1,9167) - Iris Verboven (2,2500) / Boris Spanjaard (3,1829) - Elise TamaŽla (1,8333) 2-6, 1-6

10 april 2016 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Stefan Bodde (2,0000) / Luuk Kool (2,0000) 6-3, 6-4
2e HE Ilco van Buuren (2,7571) / Stefan Nab (2,0000) 6-3, 6-2
1e DE Josanne van Bennekom (2,0000) / Marjolein Kamphuis (2,0000) 6-1, 6-0
2e DE Lizzy Bitter (2,0000) / Shanna de Cortie (1,4210) 5-7, 5-7
 HD Stefan Bodde (2,0000) - Marc Geers (2,6502) / Stefan Nab (2,0000) - Nick van Boxtel (2,0000) 6-3, 6-7, 6-4
 DD Josanne van Bennekom (2,0000) - Lizzy Bitter (2,0000) / Shanna de Cortie (1,7724) - Hilde ten Wolde (2,0000) 6-1, 4-6, 6-7
1e GD Lizzy Bitter (2,0000) - Stefan Bodde (2,0000) / Marjolein Kamphuis (2,0000) - Nick van Boxtel (2,0000) 4-6, 3-6
2e GD Ilco van Buuren (2,0000) - Josanne van Bennekom (2,0000) / Hilde ten Wolde (2,0000) - Stefan Nab (2,0000) 6-4, 6-1
10 april 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 5-3
1e HE Timothy Blok (2,4712) / Kevin Benning (2,2174) 6-2, 6-2
2e HE Marcel Marlon Sudzum (3,0000) / Mark Geurts (2,7698) 7-6, 3-6, 1-6
1e DE Linda Gerth-Verhoeve (2,0000) / Iris Verboven (2,0000) 7-6, 6-4
2e DE Annemiek Wissink (2,5990) / April van Gennip (2,0000) 3-6, 5-7
 HD Timothy Blok (2,0000) - Robin Nicolai (2,0000) / Sam van Dijk (3,7048) - Kevin Benning (1,0000) 6-2, 6-3
 DD Martina Nevrlka (2,0000) - Femke van Diemen (2,0000) / Iris Verboven (2,0833) - April van Gennip (2,0000) 7-6, 6-1
1e GD Martina Nevrlka (2,0000) - Timothy Blok (2,0000) / April van Gennip (2,0000) - Kevin Benning (1,0000) 5-7, 6-2, 6-7
2e GD Femke van Diemen (2,0000) - Robin Nicolai (2,0000) / Iris Verboven (2,0833) - Sam van Dijk (3,7048) 6-2, 6-4
10 april 2016 T.C. Alkmaar 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e HE Bart van Haarlem (2,0721) / Ingmar Scholte (2,1223) 4-6, 6-1, 6-4
2e HE Boris Spanjaard (2,5820) / Job van Eijk (2,6844) 4-6, 6-7
1e DE Elise TamaŽla (2,0000) / DaniŽlle Koetje (2,0000) 0-6, 4-6
2e DE Lara van Tiggelen (2,0000) / Ireen Kuipers (2,0000) 4-6, 6-0, 3-1
 HD Nassim Slilam (2,8333) - Boris Spanjaard (3,0880) / Koen de Haan (2,6988) - Job van Eijk (2,6165) 5-7, 6-2, 5-7
 DD Elise TamaŽla (2,0000) - Marrit Boonstra (2,1500) / DaniŽlle Koetje (2,0000) - Ireen Kuipers (2,0000) 6-2, 7-6
1e GD Lara van Tiggelen (2,0000) - Bart van Haarlem (2,9947) / DaniŽlle Koetje (2,0000) - Ingmar Scholte (2,0833) 3-6, 6-3, 7-6
2e GD Nassim Slilam (2,8333) - Marrit Boonstra (2,1500) / Koen de Haan (2,6988) - Ireen Kuipers (2,0000) 3-6, 6-7
10 april 2016 T.C. Bakkum 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Ruud Vis (2,0000) / Thomas Rohof (2,0000) 6-3, 6-3
2e HE Huub de Boer (2,6631) / Martijn Helmonds (2,1500) 6-2, 4-6, 5-7
1e DE Kim van der Horst (1,3638) / Sophie van Rosendael (2,0278) 6-2, 6-3
2e DE Gaby Beelen (2,3187) / Julia van Rosendael (2,0000) 4-6, 1-6
 HD Ruud Vis (2,0000) - Huub de Boer (2,8871) / Floris Pagano Mirani (2,0000) - Thomas Rohof (2,0000) 6-2, 6-4
 DD Kim van der Horst (2,0833) - Gaby Beelen (2,0833) / Julia van Rosendael (2,0000) - Sophie van Rosendael (2,0000) 6-3, 6-2
1e GD Gaby Beelen (2,0833) - Ruud Vis (2,0000) / Floris Pagano Mirani (2,0000) - Julia van Rosendael (2,0000) 6-3, 6-4
2e GD Huub de Boer (2,8871) - Kim van der Horst (2,0833) / Sophie van Rosendael (2,0000) - Martijn Helmonds (2,8713) 6-3, 5-7, 7-6