Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 15
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 15

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 35
(KNLTB) T.C. Bilthoven 1 7 31
(KNLTB) D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 29
(KNLTB) A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7 27
(KNLTB) T.V. Hoorn 1 7 26
(KNLTB) L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 26
(KNLTB) H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 20
(KNLTB) T.C. Zandvoort 3 7 18

Uitslagen

5 juni 2016 T.V. Hoorn 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE David Josepa (2,0000) / Kevin Griekspoor (1,0000) 2-6, 0-6
2e HE Milco Trampe (1,5653) / Mark Logger (1,4751) 6-4, 4-6, 6-4
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal (0,9710) / Romy Kerkhove (2,5833) 6-4, 6-1
2e DE Jitske Frankenhuis (2,3664) / Maud van Gorkom (2,6994) 3-6, 7-6, 4-6
 HD Milco Trampe (1,9558) - Wesley de Kwaadsteniet (3,1029) / Mark Logger (1,6486) - Colin de Heer (3,0646) 7-5, 6-4
 DD Jaimy-Gayle van de Wal (2,0215) - Jitske Frankenhuis (2,7735) / Quinty Janssen (3,8861) - Andrea van den Hurk (1,3311) 1-6, 6-1, 6-1
1e GD Lisette Brand (2,9372) - Milco Trampe (1,9558) / Mark Logger (1,6486) - Andrea van den Hurk (1,3311) Opgave thuis
2e GD Jaimy-Gayle van de Wal (2,0215) - Wesley de Kwaadsteniet (3,1029) / Maud van Gorkom (2,4287) - Colin de Heer (3,0646) Opgave uit
5 juni 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Wilco Geenen (2,1779) / Michal Nevřela (1,3230) 2-6, 3-6
2e HE Roger Versteeg (2,0471) / Tim van der Horst (2,3881) 1-6, 5-7
1e DE Debby Haak (1,9189) / Lisa Borckink (2,1225) 7-6, 6-1
2e DE Vivian Polak (1,8346) / Annick Verhaar (3,0126) 6-1, 6-4
 HD Roger Versteeg (2,2304) - Richard van de Wetering (2,0442) / Michal Nevřela (1,5686) - Timion Meijs (2,2201) 2-6, 7-6, 6-3
 DD Kimberley van Heugten (2,1050) - Vivian Polak (2,0322) / Lisa Borckink (1,6068) - Dido Blonk (1,4848) 7-6, 3-6, 3-6
1e GD Richard van de Wetering (2,0442) - Debby Haak (2,3612) / Dido Blonk (1,4848) - Timion Meijs (2,2201) 6-2, 6-3
2e GD Wilco Geenen (1,7483) - Kimberley van Heugten (2,1050) / Annick Verhaar (3,6870) - Tim van der Horst (1,9086) 6-2, 3-6, 7-6
5 juni 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Laurens Deelstra (2,7739) / Tom Clavel (1,6722) 7-5, 4-6, 6-4
2e HE Lothar Miedema (3,7671) / Thom van der Wiel (2,1601) 2-6, 1-6
1e DE Noumea Witmus (2,6079) / Martine Dijkman (1,5967) 3-6, 1-6
2e DE Julia-Star Darnold (3,1500) / Florence Na (2,4312) 3-6, 4-6
 HD Laurens Deelstra (3,3247) - Lothar Miedema (3,1997) / Thom van der Wiel (2,7800) - Tom Clavel (2,4369) 6-0, 2-6, 4-6
 DD Noumea Witmus (2,5998) - Julia-Star Darnold (2,9616) / Martine Dijkman (2,0575) - Florence Na (2,6103) 4-6, 0-6
1e GD Noumea Witmus (2,5998) - Laurens Deelstra (3,3247) / Martine Dijkman (2,0575) - Tom Clavel (2,4369) 6-7, 2-6
2e GD Julia-Star Darnold (2,9616) - Lothar Miedema (3,1997) / Florence Na (2,6103) - Thom van der Wiel (2,7800) 0-6, 1-6
5 juni 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Menno van de Bor (1,8155) / Krzysztof Muzalewski (2,1852) 6-3, 6-4
2e HE Daan de Ru (2,3847) / Senne Braun (1,2801) 2-6, 1-6
1e DE Gina Spek (2,1667) / Eliessa Vanlangendonck (0,8924) 1-6, 2-6
2e DE Myrthe van der Meer (2,2815) / Andreea Ehritt-Vanc (1,5314) 1-6, 2-6
 HD Menno van de Bor (1,6348) - Daan de Ru (1,6954) / Arnout van Weelde (2,1206) - Lennard van Weelde (2,2330) 6-2, 6-4
 DD Ilse Puijker (2,3973) - Gina Spek (2,4262) / Andreea Ehritt-Vanc (1,1691) - Anouk Sterk (1,4481) 1-6, 1-6
1e GD Daan de Ru (1,6954) - Myrthe van der Meer (2,5679) / Eliessa Vanlangendonck (1,6215) - Senne Braun (1,7828) 5-7, 6-7
2e GD Menno van de Bor (1,6348) - Ilse Puijker (2,3973) / Arnout van Weelde (2,1206) - Anouk Sterk (1,4481) 6-4, 4-6, 6-7

29 mei 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Bilthoven 1 3-5
1e HE Menno van de Bor (1,9822) / Dennis Mertens (2,0000) 6-4, 2-6, 1-0
2e HE Daan de Ru (2,2917) / Tim van der Horst (2,5061) 3-6, 2-6
1e DE Myrthe van der Meer (2,0686) / Lisa Borckink (2,2777) 4-6, 0-6
2e DE Ilse Puijker (3,3088) / Annick Verhaar (3,0629) 2-6, 1-6
 HD Menno van de Bor (1,7106) - Daan de Ru (1,8668) / Dennis Mertens (2,0833) - Timion Meijs (2,1253) 4-1
 DD Gina Spek (2,2978) - Babs van Kampen (1,7898) / Lisa Borckink (1,7662) - Jessica Brouwer (1,7744) 6-4, 4-5
1e GD Daan de Ru (1,8668) - Babs van Kampen (1,7898) / Jessica Brouwer (1,7744) - Timion Meijs (2,1253) Opgave thuis
2e GD Ilse Puijker (2,3973) - Menno van de Bor (1,7106) / Dennis Mertens (2,0833) - Annick Verhaar (3,6870) Opgave uit
29 mei 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
1e HE Lennard van Weelde (2,8988) / Richard van de Wetering (2,1570) 3-6, 6-7
2e HE Senne Braun (1,4230) / Wilco Geenen (2,1575) 6-4, 6-3
1e DE Eliessa Vanlangendonck (0,8924) / Debby Haak (1,9189) 6-1, 6-4
2e DE Andreea Ehritt-Vanc (1,8407) / Vivian Polak (1,6944) 6-1, 6-2
 HD Arnout van Weelde (2,1376) - Krzysztof Muzalewski (1,7948) / Richard van de Wetering (2,0824) - Wilco Geenen (1,7590) 2-6, 5-7
 DD Anouk Sterk (1,5598) - Andreea Ehritt-Vanc (1,2034) / Vivian Polak (1,9686) - Kimberley van Heugten (1,9578) 6-2, 6-1
1e GD Eliessa Vanlangendonck (1,8118) - Senne Braun (1,9055) / Kimberley van Heugten (1,9578) - Wilco Geenen (1,7590) 2-6, 6-2, 7-6
2e GD Arnout van Weelde (2,1376) - Anouk Sterk (1,5598) / Debby Haak (2,2198) - Richard van de Wetering (2,0824) 6-2, 6-3
29 mei 2016 T.C. Zandvoort 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-6
1e HE Mark Logger (1,3891) / Thimo van der Lecq (1,5163) 1-6, 1-6
2e HE Koen Wiggemans (2,1109) / Laurens Deelstra (2,9817) 1-6, 6-7
1e DE Jetske Viveen (2,0148) / Noumea Witmus (2,5672) 2-6, 6-2, 6-2
2e DE Quinty Janssen (2,8888) / Julia-Star Darnold (3,3108) 3-6, 6-7
 HD Colin de Heer (2,9912) - Koen Wiggemans (1,4166) / Thimo van der Lecq (1,4383) - Laurens Deelstra (3,3602) 6-7, 2-6
 DD Jetske Viveen (1,7000) - Maud van Gorkom (2,0908) / Noumea Witmus (2,7270) - Julia-Star Darnold (3,3282) 7-6, 3-6, 1-6
1e GD Colin de Heer (2,9912) - Maud van Gorkom (2,0908) / Laurens Deelstra (3,3602) - Noumea Witmus (2,7270) 6-3, 5-7, 7-6
2e GD Mark Logger (1,6486) - Quinty Janssen (3,7298) / Thimo van der Lecq (1,4383) - Julia-Star Darnold (3,3282) 1-6, 1-6
29 mei 2016 T.V. Hoorn 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Alexander Blom (1,7756) / Tom Clavel (1,6197) 6-4, 4-6, 6-0
2e HE Milco Trampe (1,6219) / Thom van der Wiel (2,0564) 6-3, 6-2
1e DE Lisette Brand (2,5438) / Martine Dijkman (1,6043) 3-6, 1-6
2e DE Jitske Frankenhuis (2,5029) / Florence Na (2,1807) 6-2, 6-2
 HD Milco Trampe (1,9103) - Wesley de Kwaadsteniet (3,2010) / Tom Clavel (2,6120) - Thom van der Wiel (2,6776) 2-6, 6-2, 3-6
 DD Lisette Brand (2,4721) - Jitske Frankenhuis (2,7347) / Florence Na (2,5665) - Martine Dijkman (2,2013) 2-6, 4-6
1e GD Lisette Brand (2,4721) - Alexander Blom (2,2504) / Martine Dijkman (2,2013) - Tom Clavel (2,6120) 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Jitske Frankenhuis (2,7347) - Wesley de Kwaadsteniet (3,2010) / Florence Na (2,5665) - Thom van der Wiel (2,6776) 6-1, 6-2

22 mei 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-1
1e HE Roger Versteeg (2,0471) / Menno van de Bor (1,9822) 1-6, 4-6
2e HE Wilco Geenen (2,1575) / Daan de Ru (2,2917) 6-1, 6-4
1e DE Debby Haak (1,9189) / Myrthe van der Meer (2,0686) 6-1, 6-1
2e DE Vivian Polak (1,6944) / Babs van Kampen (1,9686) 4-6, 6-1, 6-0
 HD / Niet gespeeld
 DD / Niet gespeeld
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Zandvoort 3 2-1
1e HE Tom Clavel (1,6197) / Colin de Heer (2,1138) 6-2, 6-2
2e HE Thom van der Wiel (2,1601) / Koen Wiggemans (2,4412) Niet gespeeld
1e DE Martine Dijkman (1,6043) / Romy Kerkhove (2,5833) 6-0, 6-1
2e DE Aleksandra Malovic (3,0402) / Jetske Viveen (2,0148) 2-6, 6-3, 6-7
 HD / Niet gespeeld
 DD / Niet gespeeld
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
22 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Hoorn 1 2-6
1e HE Eric Haase (2,0000) / Milco Trampe (1,6996) 4-6, 2-6
2e HE Laurens Deelstra (3,1353) / Wesley de Kwaadsteniet (2,9065) 6-3, 7-5
1e DE Noumea Witmus (2,7127) / Lisette Brand (2,2583) 6-2, 4-6, 6-3
2e DE Julia-Star Darnold (3,2027) / Jitske Frankenhuis (2,5029) 6-7, 2-6
 HD Eric Haase (2,1494) - Laurens Deelstra (2,9930) / Milco Trampe (1,9603) - Wesley de Kwaadsteniet (3,4062) 1-6, 5-7
 DD Noumea Witmus (2,7270) - Julia-Star Darnold (3,1244) / Lisette Brand (2,4721) - Jitske Frankenhuis (2,7347) Opgave thuis
1e GD Noumea Witmus (2,7270) - Eric Haase (2,1494) / Lisette Brand (2,4721) - Milco Trampe (1,9603) Opgave thuis
2e GD Julia-Star Darnold (3,1244) - Laurens Deelstra (2,9930) / Jitske Frankenhuis (2,7347) - Wesley de Kwaadsteniet (3,4062) 5-7, 0-6
22 mei 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-4
1e HE Michal Nevřela (1,3364) / Lennard van Weelde (2,8287) 6-2, 7-5
2e HE Tim van der Horst (2,5061) / Senne Braun (1,4230) 3-6, 6-4, 2-6
1e DE Dido Blonk (1,6713) / Eliessa Vanlangendonck (0,8924) 1-6, 1-6
2e DE Lisa Borckink (2,2777) / Andreea Ehritt-Vanc (1,8407) 4-6, 2-6
 HD / Niet gespeeld
 DD Jessica Brouwer (1,6151) - Lisa Borckink (1,4516) / Andreea Ehritt-Vanc (1,1691) - Anouk Sterk (1,4049) 6-7, 1-4
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld

8 mei 2016 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
1e HE Mark Logger (1,6793) / Senne Braun (1,2584) 6-3, 6-4
2e HE Colin de Heer (2,1667) / Lennard van Weelde (2,6826) 6-4, 6-2
1e DE Jetske Viveen (2,1667) / Anouk Sterk (2,0889) 6-2, 1-0
2e DE Quinty Janssen (2,8888) / Andreea Ehritt-Vanc (1,9509) 3-6, 0-6
 HD Mark Logger (1,9253) - Koen Wiggemans (1,4326) / Arnout van Weelde (2,1261) - Krzysztof Muzalewski (1,6816) 7-5, 6-2
 DD Romy Kerkhove (2,1545) - Maud van Gorkom (2,0000) / Anouk Sterk (1,6403) - Andreea Ehritt-Vanc (1,4489) 0-6, 3-6
1e GD Jetske Viveen (1,7000) - Koen Wiggemans (1,4326) / Anouk Sterk (1,6403) - Arnout van Weelde (2,1261) Opgave uit
2e GD Romy Kerkhove (2,1545) - Colin de Heer (2,9912) / Andreea Ehritt-Vanc (1,4489) - Krzysztof Muzalewski (1,6816) 1-6, 2-6
8 mei 2016 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-6
1e HE Thom van der Wiel (1,9760) / Michal Nevřela (1,4825) 1-6, 6-3, 4-6
2e HE Tom Clavel (1,5801) / Tim van der Horst (2,2149) 6-1, 6-2
1e DE Florence Na (2,3636) / Jessica Brouwer (1,9028) 3-6, 7-5, 6-2
2e DE Martine Dijkman (1,3542) / Annick Verhaar (3,2712) 1-6, 4-6
 HD Rens Kamphuis (2,7710) - Thom van der Wiel (2,6776) / Michal Nevřela (1,5686) - Timion Meijs (2,2064) 2-6, 2-6
 DD Florence Na (2,4629) - Martine Dijkman (1,9528) / Jessica Brouwer (1,9065) - Dido Blonk (1,6979) 4-6, 3-6
1e GD Tom Clavel (2,5634) - Florence Na (2,4629) / Timion Meijs (2,2064) - Dido Blonk (1,6979) 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Rens Kamphuis (2,7710) - Martine Dijkman (1,9528) / Tim van der Horst (1,9930) - Annick Verhaar (3,7426) 7-5, 5-7, 6-7
8 mei 2016 T.V. Hoorn 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 0-8
1e HE Milco Trampe (1,4802) / Menno van de Bor (2,2355) 3-6, 5-7
2e HE Wesley de Kwaadsteniet (2,7845) / Daan de Ru (2,3276) 4-6, 1-6
1e DE Jitske Frankenhuis (2,3056) / Myrthe van der Meer (2,1843) 2-6, 3-6
2e DE Daniëlle Kruijver (3,9009) / Gina Spek (2,1667) 0-6, 0-6
 HD Milco Trampe (1,7713) - Wesley de Kwaadsteniet (3,3348) / Daan de Ru (1,9573) - Menno van de Bor (2,0170) 6-7, 5-7
 DD Jitske Frankenhuis (2,5726) - Daniëlle Kruijver (3,4735) / Babs van Kampen (1,9278) - Gina Spek (2,2978) 4-6, 0-6
1e GD Jitske Frankenhuis (2,5726) - Milco Trampe (1,7713) / Menno van de Bor (2,0170) - Babs van Kampen (1,9278) 6-7, 3-6
2e GD Daniëlle Kruijver (3,4735) - Wesley de Kwaadsteniet (3,3348) / Daan de Ru (1,9573) - Myrthe van der Meer (2,5679) 7-6, 0-6, 6-7
8 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-5
1e HE Thimo van der Lecq (1,6944) / Roger Versteeg (1,9313) 6-0, 6-1
2e HE Laurens Deelstra (2,9712) / Wilco Geenen (2,0013) 3-6, 6-3, 1-6
1e DE Noumea Witmus (2,6802) / Debby Haak (1,9722) 0-6, 5-7
2e DE Julia-Star Darnold (3,2027) / Vivian Polak (1,6944) 1-6, 3-6
 HD Thimo van der Lecq (1,7037) - Laurens Deelstra (2,9930) / Roger Versteeg (2,1261) - Richard van de Wetering (1,9992) 6-4, 6-2
 DD Noumea Witmus (2,7270) - Julia-Star Darnold (3,1564) / Vivian Polak (1,9686) - Kimberley van Heugten (1,8864) 1-6, 0-6
1e GD Laurens Deelstra (2,9930) - Noumea Witmus (2,7270) / Richard van de Wetering (1,9992) - Debby Haak (2,2198) 5-7, 1-6
2e GD Thimo van der Lecq (1,7037) - Julia-Star Darnold (3,1564) / Wilco Geenen (1,7257) - Kimberley van Heugten (1,8864) 6-3, 6-1

24 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Hoorn 1 4-4
1e HE Richard van de Wetering (2,0000) / Alexander Blom (1,9422) 5-7, 6-7
2e HE Roger Versteeg (1,8333) / Milco Trampe (1,5880) 2-6, 3-6
1e DE Debby Haak (1,9722) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,0000) 4-6, 2-6
2e DE Vivian Polak (1,8333) / Jitske Frankenhuis (2,1667) 6-7, 7-6, 6-3
 HD Wilco Geenen (1,7682) - Roger Versteeg (2,1795) / Milco Trampe (1,8492) - Wesley de Kwaadsteniet (3,1963) 4-6, 7-6, 6-4
 DD Kimberley van Heugten (2,1536) - Vivian Polak (2,1111) / Lisette Brand (2,2833) - Jaimy-Gayle van de Wal (2,0069) 6-2, 6-3
1e GD Wilco Geenen (1,7682) - Kimberley van Heugten (2,1536) / Alexander Blom (2,0903) - Jitske Frankenhuis (2,4125) 6-4, 6-2
2e GD Debby Haak (2,0651) - Richard van de Wetering (1,8446) / Milco Trampe (1,8492) - Jaimy-Gayle van de Wal (2,0069) 5-7, 1-6
24 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7-1
1e HE Menno van de Bor (2,2604) / Laurens Deelstra (2,8502) 7-5, 6-3
2e HE Daan de Ru (2,2184) / Wilco Moggré (2,5167) 6-3, 6-3
1e DE Babs van Kampen (1,8194) / Noumea Witmus (2,9461) 6-3, 3-6, 3-6
2e DE Myrthe van der Meer (2,1843) / Julia-Star Darnold (3,1476) 6-0, 6-0
 HD Daan de Ru (2,1303) - Menno van de Bor (2,3190) / Wilco Moggré (3,0413) - Laurens Deelstra (2,5738) 6-3, 6-4
 DD Babs van Kampen (1,9866) - Gina Spek (2,4497) / Julia-Star Darnold (2,9850) - Noumea Witmus (2,3090) 6-0, 7-6
1e GD Gina Spek (2,4497) - Daan de Ru (2,1303) / Noumea Witmus (2,3090) - Laurens Deelstra (2,5738) 6-3, 6-4
2e GD Menno van de Bor (2,3190) - Myrthe van der Meer (2,6936) / Wilco Moggré (3,0413) - Julia-Star Darnold (2,9850) 6-3, 6-1
24 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Zandvoort 3 7-1
1e HE Michal Nevřela (1,5242) / Koen Wiggemans (2,0235) 6-0, 6-2
2e HE Tim van der Horst (2,0760) / Mark Logger (1,8333) 6-7, 4-6
1e DE Dido Blonk (1,8333) / Jetske Viveen (2,0278) 6-2, 6-2
2e DE Jessica Brouwer (2,0000) / Romy Kerkhove (2,4167) 6-2, 3-6, 6-2
 HD Timion Meijs (2,2798) - Michal Nevřela (1,9140) / Koen Wiggemans (1,0139) - Colin de Heer (2,8563) 6-4, 6-3
 DD Jessica Brouwer (1,9913) - Lisa Borckink (2,0833) / Jetske Viveen (1,6714) - Quinty Janssen (3,4955) 6-4, 6-1
1e GD Michal Nevřela (1,9140) - Lisa Borckink (2,0833) / Koen Wiggemans (1,0139) - Romy Kerkhove (2,0138) 7-5, 0-6, 7-6
2e GD Dido Blonk (1,8125) - Timion Meijs (2,2798) / Mark Logger (1,9253) - Quinty Janssen (3,4955) 4-6, 6-2, 7-6
24 april 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Krzysztof Muzalewski (1,9946) / Thom van der Wiel (2,1436) 1-6, 2-6
2e HE Senne Braun (1,2908) / Tom Clavel (1,5407) 6-4, 6-2
1e DE Eliessa Vanlangendonck (1,0000) / Martine Dijkman (1,3542) 7-5, 6-1
2e DE Andreea Ehritt-Vanc (2,1814) / Florence Na (2,1667) 6-1, 6-3
 HD Arnout van Weelde (2,4130) - Krzysztof Muzalewski (1,7431) / Thom van der Wiel (2,6232) - Rens Kamphuis (2,6397) 6-3, 7-6
 DD Anouk Sterk (2,0120) - Eliessa Vanlangendonck (2,0000) / Martine Dijkman (1,5830) - Florence Na (2,1580) 7-6, 6-3
1e GD Arnout van Weelde (2,4130) - Anouk Sterk (2,0120) / Tom Clavel (2,2157) - Martine Dijkman (1,5830) 0-6, 6-4, 7-6
2e GD Senne Braun (2,0057) - Andreea Ehritt-Vanc (1,6408) / Florence Na (2,1580) - Rens Kamphuis (2,6397) 6-4, 6-0

17 april 2016 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7-1
1e HE Thom van der Wiel (2,3102) / Daan de Ru (2,0000) 6-2, 6-2
2e HE Tom Clavel (1,5627) / Menno van de Bor (2,1667) 6-4, 7-5
1e DE Martine Dijkman (1,6667) / Babs van Kampen (1,7083) 6-4, 7-6
2e DE Florence Na (2,1667) / Ilse Puijker (3,3088) 6-2, 6-1
 HD Tom Clavel (2,2157) - Rens Kamphuis (2,4734) / Daan de Ru (2,1303) - Menno van de Bor (2,5838) Opgave uit
 DD Florence Na (1,9826) - Martine Dijkman (1,6667) / Gina Spek (2,3123) - Myrthe van der Meer (2,6841) 6-1, 6-7, 6-1
1e GD Tom Clavel (2,2157) - Martine Dijkman (1,6667) / Babs van Kampen (1,9866) - Daan de Ru (2,1303) Opgave uit
2e GD Florence Na (1,9826) - Rens Kamphuis (2,4734) / Menno van de Bor (2,5838) - Ilse Puijker (2,5259) 1-6, 2-6
17 april 2016 T.V. Hoorn 1 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE Alexander Blom (1,8333) / Michal Nevřela (1,6534) 4-6, 1-6
2e HE Milco Trampe (1,9213) / Timion Meijs (2,0000) 6-0, 6-2
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal (1,0000) / Jessica Brouwer (2,0000) 6-3, 7-5
2e DE Jitske Frankenhuis (2,0000) / Dido Blonk (2,0000) 6-1, 3-6, 0-6
 HD Milco Trampe (2,0320) - Wesley de Kwaadsteniet (3,1136) / Timion Meijs (2,1684) - Tim van der Horst (2,0833) 6-4, 3-6, 7-6
 DD Jitske Frankenhuis (2,4250) - Lisette Brand (2,2125) / Jessica Brouwer (1,9211) - Annick Verhaar (3,5128) 6-4, 6-4
1e GD Jaimy-Gayle van de Wal (1,8333) - Alexander Blom (1,9167) / Tim van der Horst (2,0833) - Dido Blonk (2,0000) 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Lisette Brand (2,2125) - Wesley de Kwaadsteniet (3,1136) / Michal Nevřela (2,0000) - Annick Verhaar (3,5128) 4-6, 4-6
17 april 2016 T.C. Zandvoort 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 2-6
1e HE Koen Wiggemans (1,8056) / Wilco Geenen (2,3079) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Colin de Heer (2,0000) / Roger Versteeg (2,0000) 6-7, 5-7
1e DE Jetske Viveen (1,8333) / Debby Haak (2,1667) 4-6, 5-7
2e DE Quinty Janssen (2,8888) / Vivian Polak (1,8333) 0-6, 1-6
 HD Koen Wiggemans (1,0833) - Mark Logger (2,3315) / Richard van de Wetering (1,8978) - Roger Versteeg (2,0824) 6-4, 6-0
 DD Quinty Janssen (3,3950) - Romy Kerkhove (1,7917) / Vivian Polak (2,1667) - Kimberley van Heugten (2,0465) 0-6, 2-6
1e GD Colin de Heer (2,7740) - Romy Kerkhove (1,7917) / Debby Haak (2,1846) - Richard van de Wetering (1,8978) 6-7, 3-6
2e GD Jetske Viveen (1,8616) - Mark Logger (2,3315) / Wilco Geenen (1,6711) - Kimberley van Heugten (2,0465) 6-3, 4-6, 7-6
17 april 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-4
1e HE Thimo van der Lecq (1,8333) / Lennard van Weelde (2,1667) 6-1, 6-1
2e HE Laurens Deelstra (2,8502) / Senne Braun (1,6582) 1-6, 2-6
1e DE Erika Vogelsang (1,5333) / Anouk Sterk (2,0000) 6-4, 6-4
2e DE Noumea Witmus (2,8885) / Andreea Ehritt-Vanc (2,2917) 3-6, 1-6
 HD Thimo van der Lecq (2,0000) - Michiel de Krom (1,7954) / Arnout van Weelde (2,1806) - Lennard van Weelde (2,0833) 6-0, 6-1
 DD Erika Vogelsang (1,1435) - Julia-Star Darnold (2,8940) / Anouk Sterk (2,0000) - Andreea Ehritt-Vanc (2,0264) 1-6, 3-6
1e GD Erika Vogelsang (1,1435) - Thimo van der Lecq (2,0000) / Anouk Sterk (2,0000) - Arnout van Weelde (2,1806) 7-5, 6-2
2e GD Laurens Deelstra (2,3922) - Noumea Witmus (2,1273) / Andreea Ehritt-Vanc (2,0264) - Senne Braun (2,1540) 6-3, 4-6, 6-7

10 april 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Hoorn 1 5-3
1e HE Lennard van Weelde (2,0000) / Alexander Blom (2,0000) 5-7, 6-4, 4-6
2e HE Senne Braun (1,8333) / Milco Trampe (1,9491) 7-6, 4-6, 6-3
1e DE Anouk Sterk (2,0000) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,0000) 6-3, 0-6, 0-6
2e DE Andreea Ehritt-Vanc (2,5500) / Lisette Brand (2,0000) 6-1, 6-1
 HD Arnout van Weelde (2,0000) - Krzysztof Muzalewski (2,0000) / Alexander Blom (2,0000) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0067) 6-1, 6-1
 DD Anouk Sterk (2,0000) - Andreea Ehritt-Vanc (2,5500) / Jitske Frankenhuis (2,0000) - Lisette Brand (2,0000) 6-1, 6-1
1e GD Anouk Sterk (2,0000) - Arnout van Weelde (2,0000) / Jaimy-Gayle van de Wal (2,0000) - Alexander Blom (2,0000) 2-6, 4-6
2e GD Andreea Ehritt-Vanc (2,5500) - Krzysztof Muzalewski (2,0000) / Milco Trampe (1,9167) - Jitske Frankenhuis (2,0000) 6-2, 7-5
10 april 2016 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Daan de Ru (1,8333) / Koen Wiggemans (2,0000) 6-0, 2-6, 4-6
2e HE Menno van de Bor (2,0000) / Mark Logger (2,0000) 0-6, 1-6
1e DE Babs van Kampen (2,0000) / Romy Kerkhove (2,2500) 6-0, 6-1
2e DE Gina Spek (2,0000) / Jetske Viveen (2,0000) 6-7, 2-6
 HD Menno van de Bor (2,8166) - Daan de Ru (2,0000) / Colin de Heer (2,5471) - Koen Wiggemans (1,0000) 7-5, 7-6
 DD Gina Spek (2,3391) - Ilse Puijker (2,3391) / Quinty Janssen (3,2924) - Romy Kerkhove (1,7500) 6-1, 1-6, 6-2
1e GD Ilse Puijker (2,3391) - Daan de Ru (2,0000) / Jetske Viveen (2,0000) - Mark Logger (2,5639) 3-6, 3-6
2e GD Menno van de Bor (2,8166) - Babs van Kampen (2,0000) / Quinty Janssen (3,2924) - Colin de Heer (2,5471) 5-7, 6-3, 7-6
10 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Richard van de Wetering (2,0000) / Rens Kamphuis (2,0903) 7-6, 4-6, 7-5
2e HE Wilco Geenen (2,2241) / Tom Clavel (1,5026) 3-6, 4-6
1e DE Debby Haak (2,0000) / Martine Dijkman (2,0000) 6-1, 5-7, 3-6
2e DE Vivian Polak (2,0000) / Florence Na (2,0000) 6-1, 6-3
 HD Roger Versteeg (2,0000) - Richard van de Wetering (2,0000) / Thom van der Wiel (2,5577) - Tom Clavel (2,2157) 6-0, 6-2
 DD Kimberley van Heugten (2,0000) - Vivian Polak (2,0000) / Martine Dijkman (2,0000) - Florence Na (2,0000) 1-6, 6-3, 4-6
1e GD Roger Versteeg (2,0000) - Debby Haak (2,0000) / Tom Clavel (2,2157) - Martine Dijkman (2,0000) 6-7, 7-5, 6-7
2e GD Wilco Geenen (1,7906) - Kimberley van Heugten (2,0000) / Thom van der Wiel (2,5577) - Florence Na (2,0000) 6-4, 6-2
10 april 2016 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-3
1e HE Dennis Mertens (2,0000) / Roy de Valk (1,0000) 5-7, 3-6
2e HE Tim van der Horst (2,1172) / Laurens Deelstra (2,7530) 6-2, 6-1
1e DE Lisa Borckink (2,3333) / Noumea Witmus (2,6663) 6-2, 6-2
2e DE Annick Verhaar (3,4500) / Julie Belgraver (3,1639) 6-3, 6-0
 HD Tim van der Horst (2,0833) - Timion Meijs (2,2474) / Roy de Valk (1,0000) - Michiel de Krom (1,7954) 5-7, 5-7
 DD Jessica Brouwer (2,0000) - Annick Verhaar (3,5128) / Julia-Star Darnold (2,8481) - Julie Belgraver (5,3506) 6-0, 6-3
1e GD Dennis Mertens (2,0000) - Lisa Borckink (2,0000) / Roy de Valk (1,0000) - Noumea Witmus (2,1806) 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Timion Meijs (2,2474) - Jessica Brouwer (2,0000) / Laurens Deelstra (2,2049) - Julia-Star Darnold (2,8481) 6-2, 6-3