Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 14
Bijgewerkt t/m 12 juli 2016 Home


2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 14

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7 49
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 3 7 35
(KNLTB) O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7 28
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7 28
(KNLTB) T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 27
(KNLTB) L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 7 23
(KNLTB) T.V. Woolderes (Hengelo) 1 7 19
(KNLTB) G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 15

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Salland (Bathmen) 3 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE Maikel Borg (2,2398) / Bart van Opstal (2,2658) 7-5, 6-4
2e HE Dominik Pfeiffer (1,5494) / Martijn Janssens (2,0929) 6-1, 3-0
1e DE Lotte van Leeuwen (1,3345) / Mandy Wolfert (1,9162) 6-2, 3-0
2e DE Annelou Nab (1,9543) / Charlotte Swaans (2,0917) 1-6, 3-6
 HD Maikel Borg (2,0130) - Dominik Pfeiffer (1,6598) / Bart van Opstal (1,8677) - Coen van Gils (2,0443) 6-0, 6-3
 DD Annelou Nab (1,9712) - Priscilla Visser (2,2576) / Mandy Wolfert (1,8580) - Leslie Butkiewicz (1,3613) 6-2, 2-6, 3-6
1e GD Priscilla Visser (2,2576) - Maikel Borg (2,0130) / Charlotte Swaans (1,7889) - Martijn Janssens (2,0343) 4-1
2e GD Lotte van Leeuwen (1,9498) - Dominik Pfeiffer (1,6598) / Leslie Butkiewicz (1,3613) - Coen van Gils (2,0443) 7-6, 6-3
5 juni 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 8-0
1e HE Tom Smit (2,2410) / Rick Tania (1,7241) 6-2, 6-4
2e HE Glenn Resodihardjo (2,7266) / Erik Goris (2,1262) 6-1, 1-6, 6-3
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,2270) / Daisy de Groot (1,8465) 3-6, 6-3, 6-0
2e DE Sanne Jansen (1,9242) / Myrthe Mooi (2,6003) 7-6, 2-6, 6-0
 HD Tom Smit (1,6631) - Bart Overbeek (1,8313) / Rick Tania (2,0059) - Erik Goris (1,9877) Opgave uit
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,7671) - Sanne Jansen (3,1453) / Daisy de Groot (2,2693) - Moesha van Leeuwen (2,7944) 6-0, 6-2
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,7671) - Bart Overbeek (1,8313) / Daisy de Groot (2,2693) - Rick Tania (2,0059) Opgave uit
2e GD Femke Strijbis (2,1519) - Glenn Resodihardjo (2,0385) / Moesha van Leeuwen (2,7944) - Erik Goris (1,9877) Opgave uit
5 juni 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 8-0
1e HE Bart Stevens (1,2959) / Jorrin Rikkert (2,9351) 6-0, 6-0
2e HE Mats Hermans (1,6516) / Pascal Nijland (2,7102) 6-0, 6-1
1e DE Tiffany H÷berth (2,4749) / Lisa Lubben (2,4088) 6-3, 6-2
2e DE Debbie Gach (1,9057) / Ghislaine van Baal (2,0043) 6-1, 1-0
 HD Bart Stevens (1,0242) - Mats Hermans (1,0801) / Pascal Nijland (2,3420) - Jorrin Rikkert (2,8147) 5-1
 DD Debbie Gach (2,8048) - Tiffany H÷berth (1,2312) / Ghislaine van Baal (1,6516) - Lisa Lubben (2,2660) 6-2, 6-4
1e GD Tiffany H÷berth (1,2312) - Mats Hermans (1,0801) / Jorrin Rikkert (2,8147) - Lisa Lubben (2,2660) Opgave uit
2e GD Bart Stevens (1,0242) - Debbie Gach (2,8048) / Pascal Nijland (2,3420) - Ghislaine van Baal (1,6516) 6-2, 2-1
5 juni 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-4
1e HE Rutger-Jan Lange (2,6447) / Michel Meijer (1,0778) 0-6, 1-6
2e HE Bart van Monsjou (2,0558) / Ryan Nijboer (1,0679) 6-7, 0-6
1e DE Carlijn Prinsze (2,7440) / Miriam Westerink (2,7391) 6-7, 3-6
2e DE Medy Blankvoort (1,6367) / Lo´s Wagenvoort (1,7218) 6-1, 6-0
 HD Bart van Monsjou (1,9167) - Quirijn van Veen (2,6608) / Michel Meijer (1,3952) - Lody Teeuwsen (1,8184) 7-5, 7-5
 DD Federica van Adrichem (2,0584) - Medy Blankvoort (1,8096) / Annelie de Vries (1,6892) - Miriam Westerink (1,9596) 6-3, 6-4
1e GD Quirijn van Veen (2,6608) - Federica van Adrichem (2,0584) / Michel Meijer (1,3952) - Annelie de Vries (1,6892) Opgave thuis
2e GD Rutger-Jan Lange (2,1381) - Medy Blankvoort (1,8096) / Ryan Nijboer (2,2629) - Lo´s Wagenvoort (2,8069) Opgave uit

29 mei 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
1e HE Quirijn van Veen (2,0148) / Rick Tania (1,6434) 6-4, 6-2
2e HE Rutger-Jan Lange (2,5585) / Erik Goris (2,1620) 5-7, 6-2, 3-6
1e DE Carlijn Prinsze (2,5713) / Daisy de Groot (2,0359) 3-6, 0-6
2e DE Medy Blankvoort (1,8284) / Moesha van Leeuwen (2,7412) 6-1, 7-5
 HD Quirijn van Veen (3,0435) - Rutger-Jan Lange (2,4681) / Rick Tania (1,8480) - Erik Goris (1,9351) 6-7, 0-6
 DD Medy Blankvoort (2,0258) - Federica van Adrichem (2,4440) / Myrthe Mooi (2,0151) - Daisy de Groot (1,8130) 1-6, 7-5, 6-3
1e GD Federica van Adrichem (2,4440) - Quirijn van Veen (3,0435) / Rick Tania (1,8480) - Daisy de Groot (1,8130) 6-4, 6-3
2e GD Rutger-Jan Lange (2,4681) - Medy Blankvoort (2,0258) / Erik Goris (1,9351) - Myrthe Mooi (2,0151) 4-6, 6-4, 7-6
29 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 6-2
1e HE Maikel Borg (2,2398) / Jorrin Rikkert (3,1888) 6-1, 1-0
2e HE Dominik Pfeiffer (1,5494) / Pascal Nijland (2,7102) 6-3, 6-0
1e DE Annelou Nab (2,0389) / Ghislaine van Baal (1,9396) 7-5, 6-2
2e DE Lotte van Leeuwen (1,3614) / Maurien Rikkert (2,0118) 6-1, 6-4
 HD Maikel Borg (2,0747) - Dominik Pfeiffer (1,7296) / Jorrin Rikkert (2,8663) - Pascal Nijland (2,2953) 6-0, 7-5
 DD Annelou Nab (1,7606) - Priscilla Visser (2,0596) / Lisa Lubben (2,3473) - Maurien Rikkert (2,5435) 2-6, 5-7
1e GD Priscilla Visser (2,0596) - Maikel Borg (2,0747) / Ghislaine van Baal (1,7016) - Pascal Nijland (2,2953) Opgave thuis
2e GD Lotte van Leeuwen (1,9498) - Dominik Pfeiffer (1,7296) / Maurien Rikkert (2,5435) - Jorrin Rikkert (2,8663) Opgave uit
29 mei 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 6-2
1e HE Michel Meijer (1,2102) / Tom Smit (2,2059) 6-3, 6-2
2e HE Ryan Nijboer (1,0679) / Glenn Resodihardjo (2,7266) 6-2, 6-0
1e DE Annelie de Vries (2,0000) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,3937) 0-0
2e DE Bo van Beveren (3,1430) / Sanne Jansen (1,9242) 4-6, 0-4
 HD Michel Meijer (1,8774) - Lody Teeuwsen (2,1324) / Tom Smit (1,4395) - Bart Overbeek (1,6498) 6-3, 7-6
 DD Annelie de Vries (2,1568) - Miriam Westerink (2,1492) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,4743) - Femke Strijbis (1,7904) 4-6, 7-5, 6-1
1e GD Annelie de Vries (2,1568) - Michel Meijer (1,8774) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,4743) - Bart Overbeek (1,6498) 6-2, 6-4
2e GD Bo van Beveren (2,7279) - Ryan Nijboer (2,6341) / Femke Strijbis (1,7904) - Glenn Resodihardjo (1,7647) 6-4, 7-6
29 mei 2016 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 1-7
1e HE Coen van Gils (2,1186) / Bart Stevens (1,3180) 5-7, 2-6
2e HE Bart van Opstal (2,3193) / Marc Merry (1,5940) 6-7, 6-2, 4-6
1e DE Mandy Wolfert (1,7477) / Laura Heinrichs (0,8202) 5-7, 4-6
2e DE Leslie Butkiewicz (1,9303) / Debbie Gach (2,0033) 2-6, 3-6
 HD Martijn Janssens (1,9809) - Coen van Gils (2,0443) / Mats Hermans (1,1584) - Bart Stevens (1,0242) 2-6, 3-6
 DD Charlotte Swaans (1,7642) - Mandy Wolfert (1,9205) / Debbie Gach (2,7423) - Tiffany H÷berth (1,2494) 6-2, 7-5
1e GD Leslie Butkiewicz (1,2209) - Bart van Opstal (1,8396) / Mats Hermans (1,1584) - Tiffany H÷berth (1,2494) 3-6, 4-6
2e GD Martijn Janssens (1,9809) - Charlotte Swaans (1,7642) / Marc Merry (1,5066) - Laura Heinrichs (1,4171) 4-6, 6-7

22 mei 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e HE Rick Tania (1,6434) / Michel Meijer (1,2102) 4-6, 2-6
2e HE Erik Goris (2,2493) / Lody Teeuwsen (2,2086) 7-6, 1-6, 0-0
1e DE Daisy de Groot (2,0359) / Lo´s Wagenvoort (1,7218) 4-6, 6-4, 6-7
2e DE Moesha van Leeuwen (2,7412) / Bo van Beveren (3,1430) 0-6, 4-6
 HD Erik Goris (1,9877) - Rick Tania (1,9675) / Michel Meijer (1,6100) - Lody Teeuwsen (2,0022) Opgave thuis
 DD Myrthe Mooi (2,0151) - Moesha van Leeuwen (2,7944) / Miriam Westerink (2,1492) - Annelie de Vries (2,1568) 1-6, 5-7
1e GD / Opgave thuis
2e GD / Opgave uit
22 mei 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 7-1
1e HE Bart Stevens (1,3616) / Maikel Borg (2,0129) 6-2, 6-4
2e HE Mats Hermans (1,6516) / Quinten Kleiboer (3,3441) 6-2, 6-0
1e DE Laura Heinrichs (0,8202) / Dide Beijer (2,0000) 6-3, 6-2
2e DE Tiffany H÷berth (2,4749) / Lotte van Leeuwen (1,3614) 4-6, 3-6
 HD Mats Hermans (1,1584) - Marc Merry (1,5066) / Quinten Kleiboer (5,1971) - Maikel Borg (2,0353) 6-1, 6-4
 DD Tiffany H÷berth (1,2994) - Debbie Gach (2,8138) / Dide Beijer (2,0000) - Melanie Vlak (2,1806) 6-1, 6-2
1e GD Bart Stevens (1,0330) - Laura Heinrichs (1,5900) / Maikel Borg (2,0353) - Lotte van Leeuwen (1,8895) 7-6, 6-1
2e GD Marc Merry (1,5066) - Debbie Gach (2,8138) / Melanie Vlak (2,1806) - Quinten Kleiboer (5,1971) 6-0, 6-3
22 mei 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 1-7
1e HE Pascal Nijland (2,6320) / Coen van Gils (2,1800) 5-7, 3-6
2e HE Jorrin Rikkert (3,1888) / Martijn Janssens (2,0929) 4-6, 6-7
1e DE Maurien Rikkert (1,8736) / Leslie Butkiewicz (2,1180) 2-6, 2-6
2e DE Ghislaine van Baal (1,8732) / Mandy Wolfert (1,9355) 1-6, 2-6
 HD Pascal Nijland (2,3819) - Jorrin Rikkert (2,6705) / Bart van Opstal (1,7923) - Coen van Gils (2,1307) 3-6, 2-6
 DD Lisa Lubben (2,3121) - Ghislaine van Baal (1,6931) / Leslie Butkiewicz (1,3871) - Charlotte Swaans (2,0110) 4-6, 2-6
1e GD Pascal Nijland (2,3819) - Ghislaine van Baal (1,6931) / Bart van Opstal (1,7923) - Mandy Wolfert (1,7344) 6-2, 7-5
2e GD Jorrin Rikkert (2,6705) - Maurien Rikkert (2,3635) / Charlotte Swaans (2,0110) - Martijn Janssens (2,1488) 2-6, 4-6
22 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 7-1
1e HE Tom Smit (2,4093) / Quirijn van Veen (1,7799) 6-3, 7-5
2e HE Glenn Resodihardjo (2,5982) / Rutger-Jan Lange (2,6255) 3-6, 7-6, 5-7
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,3937) / Carlijn Prinsze (2,5713) 6-4, 6-2
2e DE Sanne Jansen (2,2992) / Medy Blankvoort (1,7605) 6-0, 7-5
 HD Tom Smit (1,4395) - Bart Overbeek (1,6926) / Quirijn van Veen (3,0435) - Rutger-Jan Lange (2,4681) 6-1, 6-4
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,5815) - Femke Strijbis (1,9119) / Medy Blankvoort (1,8038) - Federica van Adrichem (2,3196) 4-6, 6-4, 6-2
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,5815) - Bart Overbeek (1,6926) / Medy Blankvoort (1,8038) - Rutger-Jan Lange (2,4681) 7-5, 6-3
2e GD Femke Strijbis (1,9119) - Glenn Resodihardjo (1,7647) / Federica van Adrichem (2,3196) - Quirijn van Veen (3,0435) 6-3, 6-7, 7-6

8 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 3 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
1e HE Maikel Borg (1,6796) / Quirijn van Veen (2,0000) Opgave thuis
2e HE Dominik Pfeiffer (1,6293) / Rutger-Jan Lange (2,5206) 6-4, 6-3
1e DE Lotte van Leeuwen (1,5077) / Carlijn Prinsze (2,5713) 6-1, 6-1
2e DE Annelou Nab (1,7891) / Medy Blankvoort (2,1109) 2-6, 5-7
 HD Maikel Borg (2,0353) - Dominik Pfeiffer (1,7296) / Quirijn van Veen (3,0435) - Rutger-Jan Lange (2,4681) Opgave thuis
 DD Annelou Nab (1,7894) - Priscilla Visser (1,8499) / Medy Blankvoort (2,0005) - Federica van Adrichem (2,5163) 3-6, 0-6
1e GD Priscilla Visser (1,8499) - Maikel Borg (2,0353) / Medy Blankvoort (2,0005) - Rutger-Jan Lange (2,4681) Opgave thuis
2e GD Annelou Nab (1,7894) - Dominik Pfeiffer (1,7296) / Federica van Adrichem (2,5163) - Quirijn van Veen (3,0435) 6-4, 7-5
8 mei 2016 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-4
1e HE Bart van Opstal (2,3900) / Michel Meijer (1,2102) 2-6, 4-6
2e HE Martijn Janssens (2,1117) / Ryan Nijboer (1,2160) 2-6, 6-2, 0-6
1e DE Charlotte Swaans (1,8752) / Margo Verbeet (2,2993) 6-7, 3-6
2e DE Leslie Butkiewicz (2,1180) / Bo van Beveren (3,4420) 2-6, 6-1, 6-4
 HD Bart van Opstal (1,9104) - Coen van Gils (2,0329) / Lody Teeuwsen (1,8982) - Alwin van Engelenburg (3,3781) 6-2, 7-6
 DD Mandy Wolfert (1,5246) - Leslie Butkiewicz (1,5585) / Margo Verbeet (2,0949) - Annelie de Vries (1,8488) 6-3, 6-4
1e GD Martijn Janssens (2,3940) - Charlotte Swaans (2,2186) / Annelie de Vries (1,8488) - Michel Meijer (1,6597) 6-7, 6-4, 7-6
2e GD Coen van Gils (2,0329) - Mandy Wolfert (1,5246) / Bo van Beveren (3,5691) - Ryan Nijboer (3,0052) 2-6, 6-3, 6-7
8 mei 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
1e HE Jorrin Rikkert (3,1888) / Erik Goris (2,0963) 4-6, 2-6
2e HE Pascal Nijland (2,3366) / Rick Tania (1,7147) 4-6, 4-6
1e DE Ghislaine van Baal (1,8167) / Moesha van Leeuwen (2,6051) 6-3, 6-2
2e DE Lisa Lubben (2,0278) / Myrthe Mooi (3,2859) 1-6, 6-7
 HD Pascal Nijland (2,2925) - Jorrin Rikkert (2,1111) / Erik Goris (1,8995) - Rick Tania (1,9835) 6-4, 4-6, 0-6
 DD Ghislaine van Baal (1,9687) - Lisa Lubben (2,4371) / Myrthe Mooi (1,8831) - Daisy de Groot (1,6914) 6-3, 6-3
1e GD Ghislaine van Baal (1,9687) - Pascal Nijland (2,2925) / Erik Goris (1,8995) - Moesha van Leeuwen (2,6060) 6-4, 7-6
2e GD Lisa Lubben (2,4371) - Jorrin Rikkert (2,1111) / Rick Tania (1,9835) - Daisy de Groot (1,6914) 0-6, 6-2, 6-7
8 mei 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e HE Bart Stevens (1,3616) / Tom Smit (2,4093) 6-3, 3-6, 6-1
2e HE Marc Merry (1,7614) / Glenn Resodihardjo (2,5710) 6-1, 6-1
1e DE Laura Heinrichs (0,9213) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,3937) 6-1, 6-2
2e DE Debbie Gach (2,0828) / Sanne Jansen (2,2872) 6-1, 6-2
 HD Mats Hermans (0,8607) - Bart Stevens (0,9489) / Tom Smit (1,7887) - Bart Overbeek (1,7844) 6-4, 3-6, 4-6
 DD Tiffany H÷berth (1,3853) - Debbie Gach (2,8794) / Femke Strijbis (1,7997) - Sanne Jansen (3,0953) 6-1, 6-2
1e GD Tiffany H÷berth (1,3853) - Marc Merry (1,7398) / Bart Overbeek (1,7844) - Kimberley Wehrmann-Cassar (1,4180) 2-6, 6-4, 7-6
2e GD Laura Heinrichs (1,7982) - Bart Stevens (0,9489) / Femke Strijbis (1,7997) - Glenn Resodihardjo (1,7024) 6-1, 6-3

24 april 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 4-4
1e HE Erik Goris (2,0799) / Coen van Gils (2,0000) 3-6, 6-4, 7-5
2e HE Rick Tania (1,6937) / Guus Oerlemans (1,7916) 7-5, 6-2
1e DE Moesha van Leeuwen (2,4438) / Charlotte Swaans (1,9678) 2-6, 0-6
2e DE Daisy de Groot (1,8167) / Leslie Butkiewicz (2,3152) 2-6, 2-6
 HD Erik Goris (1,8339) - Rick Tania (2,2718) / Martijn Janssens (2,0403) - Bart van Opstal (1,7769) 6-4, 6-4
 DD Daisy de Groot (1,5010) - Myrthe Mooi (1,8678) / Leslie Butkiewicz (1,7778) - Mandy Wolfert (1,8889) 2-6, 3-6
1e GD Myrthe Mooi (1,8678) - Rick Tania (2,2718) / Charlotte Swaans (2,0403) - Martijn Janssens (2,0403) 7-5, 3-6, 7-6
2e GD Moesha van Leeuwen (2,4252) - Erik Goris (1,8339) / Mandy Wolfert (1,8889) - Coen van Gils (2,2808) 1-6, 4-6
24 april 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 3-5
1e HE Bart van Monsjou (1,8983) / Marc Merry (1,9450) 2-6, 3-6
2e HE Rutger-Jan Lange (2,4081) / Mats Hermans (1,6749) 4-6, 6-7
1e DE Carlijn Prinsze (2,3349) / Tiffany H÷berth (2,4186) 3-6, 1-6
2e DE Medy Blankvoort (2,5762) / Debbie Gach (1,8962) 6-2, 6-0
 HD Bart van Monsjou (1,9167) - Quirijn van Veen (3,0435) / Marc Merry (1,7055) - Mats Hermans (0,8607) 4-6, 6-3, 3-6
 DD Federica van Adrichem (2,5163) - Medy Blankvoort (2,0719) / Debbie Gach (2,7280) - Tiffany H÷berth (1,2588) 6-4, 4-6, 7-5
1e GD Medy Blankvoort (2,0719) - Bart van Monsjou (1,9167) / Tiffany H÷berth (1,2588) - Mats Hermans (0,8607) 3-6, 4-6
2e GD Rutger-Jan Lange (2,6092) - Federica van Adrichem (2,5163) / Marc Merry (1,7055) - Debbie Gach (2,7280) 7-5, 6-2
24 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 3 3-5
1e HE Tom Smit (2,2960) / Maikel Borg (1,6796) 7-5, 4-6, 3-6
2e HE Glenn Resodihardjo (2,5308) / Roel Oostdam (2,0000) 6-7, 2-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,6126) / Annelou Nab (1,6862) 6-1, 6-2
2e DE Sanne Jansen (2,2872) / Lotte van Leeuwen (1,5392) 7-5, 0-6, 1-6
 HD Tom Smit (1,6384) - Bart Overbeek (1,7648) / Maikel Borg (1,8034) - Roel Oostdam (2,0000) 5-7, 3-6
 DD Sanne Jansen (3,0397) - Femke Strijbis (1,9167) / Lotte van Leeuwen (2,3456) - Priscilla Visser (1,8443) 2-6, 1-6
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,6141) - Bart Overbeek (1,7648) / Priscilla Visser (1,8443) - Maikel Borg (1,8034) 1-6, 7-5, 7-6
2e GD Femke Strijbis (1,9167) - Glenn Resodihardjo (1,8889) / Annelou Nab (1,7626) - Roel Oostdam (2,0000) 2-6, 6-3, 7-6
24 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 5-3
1e HE Michel Meijer (1,5435) / Robert Constantinovici (1,0000) 7-5, 6-0
2e HE Lody Teeuwsen (2,2453) / Jorrin Rikkert (3,3368) 6-1, 6-1
1e DE Margo Verbeet (2,2585) / Maurien Rikkert (1,8704) 3-6, 6-7
2e DE Bo van Beveren (3,4354) / Ghislaine van Baal (1,8167) 4-6, 1-6
 HD Michel Meijer (2,0000) - Lody Teeuwsen (2,0833) / Robert Constantinovici (1,8079) - Pascal Nijland (1,9707) 6-2, 6-1
 DD Miriam Westerink (2,2074) - Annelie de Vries (2,0000) / Ghislaine van Baal (1,7847) - Lisa Lubben (2,4010) 6-3, 6-2
1e GD Miriam Westerink (2,2074) - Alwin van Engelenburg (3,2441) / Lisa Lubben (2,4010) - Jorrin Rikkert (2,1667) 6-7, 6-3, 6-7
2e GD Margo Verbeet (2,3624) - Michel Meijer (2,0000) / Maurien Rikkert (2,1667) - Pascal Nijland (1,9707) 7-5, 6-0

17 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Robert Constantinovici (1,0000) / Quirijn van Veen (2,0000) 6-2, 6-4
2e HE Pascal Nijland (2,1930) / Rutger-Jan Lange (2,5426) 3-6, 0-6
1e DE Maurien Rikkert (2,0093) / Carlijn Prinsze (2,1667) 6-3, 6-2
2e DE Ghislaine van Baal (1,8367) / Medy Blankvoort (2,5762) 6-3, 4-6, 7-5
 HD Pascal Nijland (1,9707) - Robert Constantinovici (1,3874) / Quirijn van Veen (3,0435) - Bas Haverlag (2,8863) 6-2, 6-2
 DD Lisa Lubben (2,2792) - Ghislaine van Baal (1,9167) / Federica van Adrichem (2,3333) - Medy Blankvoort (2,0833) 5-7, 7-6, 6-2
1e GD Lisa Lubben (2,2792) - Robert Constantinovici (1,3874) / Medy Blankvoort (2,0833) - Rutger-Jan Lange (2,9628) 1-6, 6-3, 6-7
2e GD Maurien Rikkert (2,1667) - Jorrin Rikkert (2,1667) / Carlijn Prinsze (3,1192) - Bas Haverlag (2,8863) 6-3, 6-2
17 april 2016 T.C. Salland (Bathmen) 3 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7-1
1e HE Maikel Borg (1,6944) / Erik Goris (1,9106) 2-6, 6-4, 6-3
2e HE Dominik Pfeiffer (1,8602) / Rick Tania (1,6144) 6-4, 6-3
1e DE Lotte van Leeuwen (1,5710) / Moesha van Leeuwen (2,3486) 0-6, 6-3, 6-3
2e DE Annelou Nab (1,6862) / Myrthe Mooi (3,2859) 6-2, 6-2
 HD Dominik Pfeiffer (1,9167) - Stephan Gerritsen (1,6667) / Erik Goris (1,6142) - Rick Tania (2,1412) 7-6, 6-2
 DD Lotte van Leeuwen (2,3456) - Priscilla Visser (1,9167) / Myrthe Mooi (1,9905) - Daisy de Groot (1,5000) 4-6, 4-6
1e GD Priscilla Visser (1,9167) - Maikel Borg (1,8333) / Rick Tania (2,1412) - Daisy de Groot (1,5000) 4-6, 7-5, 7-6
2e GD Stephan Gerritsen (1,6667) - Annelou Nab (2,0618) / Moesha van Leeuwen (2,2811) - Erik Goris (1,6142) 6-4, 6-3
17 april 2016 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 5-3
1e HE Bart van Opstal (2,4343) / Tom Smit (2,0570) 6-2, 7-5
2e HE Martijn Janssens (2,1707) / Glenn Resodihardjo (2,4622) 6-3, 2-6, 6-3
1e DE Charlotte Swaans (1,8333) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8071) 6-3, 5-7, 2-6
2e DE Mandy Wolfert (2,0556) / Sanne Jansen (2,2797) 6-3, 6-1
 HD Bart van Opstal (2,1273) - Coen van Gils (2,7001) / Tom Smit (1,4028) - Bart Overbeek (1,6320) 7-6, 6-7, 6-4
 DD Mandy Wolfert (1,8333) - Leslie Butkiewicz (1,8333) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8959) - Sanne Jansen (3,0397) 4-6, 7-5, 6-7
1e GD Charlotte Swaans (1,9130) - Martijn Janssens (1,9130) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8959) - Bart Overbeek (1,6320) 6-3, 6-7, 6-7
2e GD Leslie Butkiewicz (1,8333) - Coen van Gils (2,7001) / Sanne Jansen (3,0397) - Glenn Resodihardjo (1,8333) 7-5, 6-4
17 april 2016 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7-1
1e HE Marc Merry (1,8217) / Michel Meijer (1,7399) 4-6, 4-6
2e HE Mats Hermans (1,8207) / Alwin van Engelenburg (2,1252) 6-1, 6-2
1e DE Laura Heinrichs (0,9213) / Margo Verbeet (2,2585) 2-6, 6-3, 6-2
2e DE Tiffany H÷berth (2,4186) / Bo van Beveren (3,4354) 7-5, 6-3
 HD Mats Hermans (0,8607) - Marc Merry (1,8190) / Alwin van Engelenburg (3,1292) - Michel Meijer (2,0000) 7-6, 6-2
 DD Debbie Gach (2,8059) - Tiffany H÷berth (1,2588) / Miriam Westerink (2,1064) - Bo van Beveren (3,6262) 6-0, 6-2
1e GD Mats Hermans (0,8607) - Laura Heinrichs (1,7982) / Lody Teeuwsen (2,0833) - Margo Verbeet (2,3624) 6-4, 6-2
2e GD Marc Merry (1,8190) - Debbie Gach (2,8059) / Miriam Westerink (2,1064) - Alwin van Engelenburg (3,1292) 6-2, 6-4

10 april 2016 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 1-7
1e HE Michel Meijer (2,0000) / Stephan Gerritsen (1,4392) 6-1, 6-2
2e HE Lody Teeuwsen (2,1614) / Dominik Pfeiffer (2,0000) 3-6, 6-2, 5-7
1e DE Margo Verbeet (2,2245) / Lotte van Leeuwen (1,7002) 1-6, 3-6
2e DE Miriam Westerink (2,7391) / Annelou Nab (1,6862) 0-6, 3-6
 HD Lody Teeuwsen (2,0000) - Alwin van Engelenburg (3,0308) / Maikel Borg (1,8333) - Dominik Pfeiffer (2,0000) 7-5, 6-7, 4-6
 DD Bo van Beveren (3,5289) - Miriam Westerink (2,0197) / Lotte van Leeuwen (2,4858) - Priscilla Visser (2,0000) 4-6, 3-6
1e GD Bo van Beveren (3,5289) - Michel Meijer (2,0000) / Priscilla Visser (2,0000) - Maikel Borg (1,8333) 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Margo Verbeet (2,3624) - Alwin van Engelenburg (3,0308) / Annelou Nab (2,0618) - Stephan Gerritsen (1,6667) 3-6, 4-6
10 april 2016 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 0-8
1e HE Erik Goris (1,9300) / Marc Merry (2,0000) 6-7, 1-6
2e HE Rick Tania (1,6277) / Mats Hermans (2,0494) 2-6, 1-6
1e DE Moesha van Leeuwen (2,3486) / Laura Heinrichs (0,9213) 2-6, 2-6
2e DE Daisy de Groot (1,8081) / Debbie Gach (2,0516) 4-6, 2-6
 HD Erik Goris (1,4113) - Rick Tania (1,9167) / Bart Stevens (1,3734) - Mats Hermans (0,9167) 2-6, 2-6
 DD Daisy de Groot (1,5000) - Myrthe Mooi (1,9113) / Tiffany H÷berth (1,3056) - Debbie Gach (2,8727) 2-6, 3-6
1e GD Myrthe Mooi (1,9113) - Rick Tania (1,9167) / Marc Merry (2,0000) - Tiffany H÷berth (1,3056) 2-6, 0-6
2e GD Moesha van Leeuwen (2,1667) - Erik Goris (1,4113) / Bart Stevens (1,3734) - Laura Heinrichs (2,0000) 2-6, 0-6
10 april 2016 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 3-5
1e HE Bart van Monsjou (2,0000) / Bart van Opstal (2,3897) 6-2, 6-3
2e HE Rutger-Jan Lange (2,3172) / Martijn Janssens (2,3528) 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Carlijn Prinsze (2,0000) / Charlotte Swaans (2,0000) 1-6, 1-6
2e DE Medy Blankvoort (2,8915) / Leslie Butkiewicz (2,0000) 6-2, 6-4
 HD Quirijn van Veen (3,1268) - Bart van Monsjou (2,0000) / Coen van Gils (2,6168) - Bart van Opstal (2,0833) 3-6, 6-2, 6-3
 DD Federica van Adrichem (2,0000) - Medy Blankvoort (2,0000) / Leslie Butkiewicz (2,0000) - Mandy Wolfert (2,0000) 7-5, 6-7, 3-6
1e GD Rutger-Jan Lange (2,9554) - Federica van Adrichem (2,0000) / Martijn Janssens (2,0000) - Charlotte Swaans (2,0000) 2-6, 3-6
2e GD Carlijn Prinsze (3,1192) - Quirijn van Veen (3,1268) / Mandy Wolfert (2,0000) - Coen van Gils (2,6168) 1-6, 2-6
10 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 4-4
1e HE Tom Smit (2,0570) / Robert Constantinovici (1,0000) 7-5, 3-6, 1-6
2e HE Glenn Resodihardjo (2,3338) / Pascal Nijland (2,5293) 3-6, 1-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2,0000) / Maurien Rikkert (1,8426) 7-6, 6-3
2e DE Sanne Jansen (2,2797) / Ghislaine van Baal (1,8873) 3-6, 5-7
 HD Tom Smit (1,6667) - Bart Overbeek (1,9822) / Robert Constantinovici (1,0000) - Pascal Nijland (1,8333) 6-4, 6-7, 6-4
 DD Sanne Jansen (3,0258) - Femke Strijbis (2,0000) / Ghislaine van Baal (2,0000) - Lisa Lubben (2,2094) 4-6, 1-6
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9822) - Bart Overbeek (1,9822) / Ghislaine van Baal (2,0000) - Robert Constantinovici (1,0000) 6-1, 6-4
2e GD Femke Strijbis (2,0000) - Glenn Resodihardjo (2,0000) / Jorrin Rikkert (2,0000) - Maurien Rikkert (2,0000) 6-0, 6-4