Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdelingnr 8
Bijgewerkt t/m 11 juli 2016 Home


2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse afdelingnr 8

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 40
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 2 7 38
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 2 7 33
(KNLTB) Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 31
(KNLTB) A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 27
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 7 25
(KNLTB) L.T.C. Naaldwijk 2 7 21
(KNLTB) T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7 9

Uitslagen

5 juni 2016 L.T.C. Naaldwijk 2 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 6-2
1e HE Marcus Hilpert (1,3523) / Jos van der Beek (2,4542) 6-3, 6-0
2e HE Guy Stokman (2,1218) / Sidney de Boer (1,9906) 4-6, 2-6
1e DE Nicolette van Uitert (1,9901) / Bo Verhulsdonk (2,3246) 6-2, 7-5
2e DE Sem Wensveen (2,0841) / Mireille Bink (2,1000) 6-3, 7-5
 HD Guy Stokman (4,6695) - Marcus Hilpert (1,4872) / Sidney de Boer (0,7298) - Jos van der Beek (2,5078) Opgave uit
 DD Nicolette van Uitert (1,7275) - Kim Kilsdonk (1,6658) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3103) - Bo Verhulsdonk (2,2725) 6-1, 6-3
1e GD Nicolette van Uitert (1,7275) - Marcus Hilpert (1,4872) / Sidney de Boer (0,7298) - Mireille Bink (2,4897) Opgave uit
2e GD Sem Wensveen (2,8604) - Guy Stokman (4,6695) / Jos van der Beek (2,5078) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,3103) Opgave thuis
5 juni 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Guus Koevermans (1,4091) / Casper Bonapart (1,7864) 5-7, 7-6, 0-6
2e HE Amadatus Admiraal (1,9514) / Bart Brons (2,0242) 3-6, 7-6, 0-6
1e DE Suzan Lamens (1,5074) / Tessy van de Ven (1,5854) 1-6, 2-6
2e DE Nadine Gobin (2,2682) / Claire Lablans (1,4575) 6-7, 1-6
 HD Amadatus Admiraal (2,0000) - Guus Koevermans (1,6561) / Fabian van der Lans (2,3638) - Casper Bonapart (2,0397) 3-6, 5-7
 DD Noa Liauw-A-Fong (3,0969) - Nadine Gobin (1,9305) / Tessy van de Ven (1,0077) - Stephanie Gomperts (1,3018) 3-6, 2-6
1e GD Suzan Lamens (1,5018) - Christiaan de Jong (2,3935) / Claire Lablans (2,3896) - Casper Bonapart (2,0397) Opgave thuis
2e GD Guus Koevermans (1,6561) - Noa Liauw-A-Fong (3,0969) / Bart Brons (1,5012) - Stephanie Gomperts (1,3018) Opgave uit
5 juni 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 1-7
1e HE Eric Kuijlen (2,0674) / Bobbie de Goeijen (0,8706) 3-6, 6-2, 5-7
2e HE André van der Bijl (1,3540) / Robert Willekes MacDonald (1,9714) 7-6, 6-4
1e DE Bernice van de Velde (2,3890) / Liv Geurts (1,4016) 1-6, 1-6
2e DE / Julie Belgraver (3,2443) Opgave thuis
 HD André van der Bijl (1,9091) - Eric Kuijlen (1,4219) / Bobbie de Goeijen (2,1964) - Robert Willekes MacDonald (1,5161) Opgave thuis
 DD / Opgave thuis
1e GD Bernice van de Velde (1,3500) - André van der Bijl (1,9091) / Liv Geurts (1,1272) - Robert Willekes MacDonald (1,5161) Opgave thuis
2e GD / Opgave thuis
5 juni 2016 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e HE Gijs Brouwer (1,5939) / Zen Zijlstra (1,4890) 6-2, 6-2
2e HE Stephan Gerritsen (1,4082) / Jeroen van der Ven (1,8812) 6-7, 7-6, 3-0
1e DE Elke Tiel (1,0248) / Rowie Kouw (2,2355) 6-3, 6-2
2e DE Joany Pontjodikromo (1,7901) / Annick Melgers (2,3060) 6-3, 6-3
 HD Gijs Brouwer (1,7942) - Stephan Gerritsen (1,0299) / Zen Zijlstra (0,8303) - Roderik Franken (1,4418) 6-2, 6-0
 DD Joany Pontjodikromo (0,6037) - Elke Tiel (1,6112) / Nina Kruijer (1,6128) - Rowie Kouw (1,6794) 4-6, 6-4, 6-1
1e GD Elke Tiel (1,6112) - Gijs Brouwer (1,7942) / Roderik Franken (1,4418) - Annick Melgers (2,1387) 5-7, 7-5, 6-7
2e GD Joany Pontjodikromo (0,6037) - Stephan Gerritsen (1,0299) / Jeroen van der Ven (1,6816) - Nina Kruijer (1,6128) 2-6, 6-3, 7-6

29 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 6-2
1e HE Roderik Franken (0,9187) / Marcus Hilpert (1,6992) 6-7, 3-6
2e HE Zen Zijlstra (1,4890) / Guy Stokman (2,0403) 6-1, 3-0
1e DE Nina Kruijer (0,5946) / Nicolette van Uitert (1,9901) 6-2, 6-0
2e DE Annick Melgers (2,4805) / Sem Wensveen (1,9096) 6-4, 6-4
 HD Zen Zijlstra (0,8303) - Jeroen van der Ven (1,5400) / Marcus Hilpert (1,6113) - Guy Stokman (4,6695) 6-4, 7-6
 DD Nina Kruijer (1,8541) - Rowie Kouw (1,6985) / Nicolette van Uitert (1,7349) - Kim Kilsdonk (1,3697) 6-2, 6-4
1e GD Annick Melgers (2,1387) - Roderik Franken (1,4418) / Sem Wensveen (2,8604) - Guy Stokman (4,6695) 6-4, 6-3
2e GD Rowie Kouw (1,6985) - Jeroen van der Ven (1,5400) / Nicolette van Uitert (1,7349) - Marcus Hilpert (1,6113) 6-4, 1-6, 6-7
29 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE André van der Bijl (1,5656) / Casper Bonapart (1,7308) 6-3, 6-4
2e HE Eric Kuijlen (2,2645) / Bart Brons (1,8174) 6-3, 6-1
1e DE Angelique van der Meet (1,4808) / Tessy van de Ven (1,8386) 7-6, 4-6, 0-6
2e DE Bernice van de Velde (2,2931) / Claire Lablans (1,5753) 3-6, 1-6
 HD André van der Bijl (1,9091) - Eric Kuijlen (1,5469) / Fabian van der Lans (2,3638) - Casper Bonapart (2,0397) Opgave uit
 DD Angelique van der Meet (1,6710) - Bernice van de Velde (1,2469) / Stephanie Gomperts (1,2502) - Tessy van de Ven (1,0992) 3-6
1e GD Bernice van de Velde (1,2469) - André van der Bijl (1,9091) / Claire Lablans (2,3896) - Fabian van der Lans (2,3638) 6-1, 6-4
2e GD Angelique van der Meet (1,6710) - Eric Kuijlen (1,5469) / Stephanie Gomperts (1,2502) - Bart Brons (1,3430) 6-1, 6-4
29 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
1e HE Bobbie de Goeijen (0,9746) / Guus Koevermans (1,3758) 6-4, 6-2
2e HE Roy de Valk (1,1906) / Christiaan de Jong (2,1220) 6-2, 6-1
1e DE Liv Geurts (1,4824) / Suzan Lamens (1,4324) 6-3, 6-3
2e DE Erika Vogelsang (1,2709) / Noa Liauw-A-Fong (1,8861) 7-5, 6-3
 HD Bobbie de Goeijen (2,3364) - Roy de Valk (1,8000) / Guus Koevermans (1,5731) - Christiaan de Jong (2,1381) 6-4, 7-5
 DD Liv Geurts (1,1289) - Erika Vogelsang (1,9778) / Nadine Gobin (1,8415) - Noa Liauw-A-Fong (3,0969) 6-3, 6-2
1e GD Erika Vogelsang (1,9778) - Bobbie de Goeijen (2,3364) / Suzan Lamens (1,5401) - Guus Koevermans (1,5731) 5-7, 7-6, 6-7
2e GD Roy de Valk (1,8000) - Liv Geurts (1,1289) / Nadine Gobin (1,8415) - Christiaan de Jong (2,1381) 6-3, 6-3
29 mei 2016 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 0-8
1e HE Sidney de Boer (1,9311) / Gijs Brouwer (1,7043) 3-6, 4-6
2e HE Jos van der Beek (2,4542) / Stephan Gerritsen (1,4082) 2-6, 3-6
1e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,4677) / Joany Pontjodikromo (1,8259) 3-6, 2-6
2e DE Bo Verhulsdonk (2,3246) / Elke Tiel (0,9204) 6-4, 2-6, 1-6
 HD Sidney de Boer (0,6465) - Jos van der Beek (2,4002) / Gijs Brouwer (1,8658) - Stephan Gerritsen (1,1208) 3-6, 4-6
 DD Mireille Bink (2,4183) - Bo Verhulsdonk (2,2725) / Joany Pontjodikromo (0,6592) - Elke Tiel (1,6568) 5-7, 2-6
1e GD Sidney de Boer (0,6465) - Mireille Bink (2,4183) / Stephan Gerritsen (1,1208) - Joany Pontjodikromo (0,6592) 3-6, 6-7
2e GD Jos van der Beek (2,4002) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,1834) / Gijs Brouwer (1,8658) - Elke Tiel (1,6568) 4-6, 2-6

22 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-5
1e HE Casper Bonapart (1,6915) / Roy de Valk (1,2420) 2-6, 3-6
2e HE Fabian van der Lans (1,4353) / Bobbie de Goeijen (1,0687) 4-6, 1-6
1e DE Tessy van de Ven (1,7471) / Liv Geurts (1,5493) 4-6, 2-6
2e DE Claire Lablans (1,5224) / Erika Vogelsang (1,3176) 2-6, 5-7
 HD Bart Brons (1,6136) - Casper Bonapart (2,1770) / Bobbie de Goeijen (1,9902) - Roy de Valk (1,6174) 7-6, 6-4
 DD Stephanie Gomperts (1,4240) - Tessy van de Ven (1,3711) / Erika Vogelsang (1,8405) - Liv Geurts (0,8960) 5-7, 6-0, 6-3
1e GD Stephanie Gomperts (1,4240) - Bart Brons (1,6136) / Erika Vogelsang (1,8405) - Bobbie de Goeijen (1,9902) 7-6, 6-4
2e GD Claire Lablans (2,3896) - Fabian van der Lans (2,3638) / Liv Geurts (0,8960) - Roy de Valk (1,6174) 4-6, 7-6, 6-7
22 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 6-2
1e HE Gijs Brouwer (1,3760) / Marcus Hilpert (1,9699) 6-2, 4-6, 2-6
2e HE Stephan Gerritsen (1,4465) / Roy Bruggeling (1,8340) 6-1, 6-2
1e DE Joany Pontjodikromo (1,9502) / Nicolette van Uitert (1,8317) 6-2, 6-0
2e DE Elke Tiel (0,9204) / Kim Rus (2,2874) 4-6, 6-3, 6-0
 HD Gijs Brouwer (1,8871) - Stephan Gerritsen (1,2879) / Marcus Hilpert (1,6488) - Roy Bruggeling (1,4432) 6-4, 3-6, 6-0
 DD Joany Pontjodikromo (0,7266) - Elke Tiel (1,7098) / Nicolette van Uitert (1,6090) - Kim Kilsdonk (1,1667) 6-2, 6-3
1e GD Joany Pontjodikromo (0,7266) - Stephan Gerritsen (1,2879) / Nicolette van Uitert (1,6090) - Roy Bruggeling (1,4432) 7-6, 6-2
2e GD Elke Tiel (1,7098) - Gijs Brouwer (1,8871) / Kim Rus (2,2534) - Marcus Hilpert (1,6488) 6-1, 1-6, 6-7
22 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7-1
1e HE Roderik Franken (0,9187) / Alexander Nonnekes (2,1893) Opgave uit
2e HE Jeroen van der Ven (2,0000) / Jos van der Beek (2,2875) 6-0, 6-2
1e DE Nina Kruijer (0,5946) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,4677) 6-3, 6-3
2e DE Rowie Kouw (1,9823) / Bo Verhulsdonk (2,5192) 6-4, 4-6, 5-7
 HD Roderik Franken (1,5837) - Jeroen van der Ven (1,5400) / Alexander Nonnekes (1,8428) - Jos van der Beek (2,2574) Opgave uit
 DD Nina Kruijer (2,1295) - Rowie Kouw (1,7818) / Bo Verhulsdonk (2,1382) - Mireille Bink (2,2590) 6-2, 5-7, 7-6
1e GD Jeroen van der Ven (1,5400) - Rowie Kouw (1,7818) / Alexander Nonnekes (1,8428) - Mireille Bink (2,2590) Opgave uit
2e GD Nina Kruijer (2,1295) - Roderik Franken (1,5837) / Jos van der Beek (2,2574) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0406) 6-1, 6-1
22 mei 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 4-4
1e HE Christiaan de Jong (2,0000) / André van der Bijl (1,7322) 3-6, 3-6
2e HE Guus Koevermans (1,3868) / Eric Kuijlen (2,2000) 4-0
1e DE Elyne Boeykens (0,8458) / Angelique van der Meet (1,4808) 7-6, 6-2
2e DE Suzan Lamens (1,4503) / Bernice van de Velde (2,2180) 6-3, 3-6, 6-1
 HD Christiaan de Jong (2,0000) - Guus Koevermans (1,5403) / André van der Bijl (2,0130) - Eric Kuijlen (1,6440) 4-6, 3-6
 DD Nadine Gobin (1,7527) - Suzan Lamens (1,4160) / Angelique van der Meet (1,8521) - Bernice van de Velde (1,2130) 6-3, 5-7, 3-6
1e GD Elyne Boeykens (0,6852) - Guus Koevermans (1,5403) / Bernice van de Velde (1,2130) - André van der Bijl (2,0130) 6-2, 6-2
2e GD Christiaan de Jong (2,0000) - Noa Liauw-A-Fong (3,0969) / Angelique van der Meet (1,8521) - Eric Kuijlen (1,6440) 4-6, 4-6

8 mei 2016 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 2-6
1e HE Sidney de Boer (1,8407) / André van der Bijl (1,9254) 1-6, 1-6
2e HE Jos van der Beek (2,0614) / Eric Kuijlen (2,3565) 4-6, 6-2, 3-6
1e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,2694) / Bernice van de Velde (2,3398) 6-7, 1-6
2e DE Bo Verhulsdonk (2,3178) / Gabriëlla Mujan (2,3590) 3-6, 5-7
 HD Sidney de Boer (0,7592) - Alexander Nonnekes (1,7938) / André van der Bijl (1,8580) - Eric Kuijlen (1,7910) 1-6, 3-6
 DD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,1048) - Bo Verhulsdonk (2,4007) / Angelique van der Meet (1,7908) - Gabriëlla Mujan (2,4496) 1-6, 6-4, 7-5
1e GD Sidney de Boer (0,7592) - Bo Verhulsdonk (2,4007) / Bernice van de Velde (1,1111) - André van der Bijl (1,8580) 6-4, 6-4
2e GD Jos van der Beek (2,1256) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,1048) / Angelique van der Meet (1,7908) - Eric Kuijlen (1,7910) 2-6, 0-6
8 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7-1
1e HE Gijs Brouwer (1,2559) / Casper Bonapart (1,7206) 6-0, 6-2
2e HE Stephan Gerritsen (1,4974) / Bart Brons (1,7346) 6-3, 6-4
1e DE Joany Pontjodikromo (1,9689) / Tessy van de Ven (1,5856) 6-1, 2-6, 6-1
2e DE Elke Tiel (1,0000) / Claire Lablans (1,5224) 6-0, 6-4
 HD Gijs Brouwer (1,9191) - Stephan Gerritsen (1,3516) / Bart Brons (1,6906) - Casper Bonapart (2,1198) 6-4, 6-2
 DD Joany Pontjodikromo (1,0892) - Elke Tiel (1,8862) / Tessy van de Ven (1,4727) - Stephanie Gomperts (1,2467) 6-4, 7-5
1e GD Joany Pontjodikromo (1,0892) - Stephan Gerritsen (1,3516) / Claire Lablans (2,3896) - Casper Bonapart (2,1198) 7-6, 6-1
2e GD Elke Tiel (1,8862) - Gijs Brouwer (1,9191) / Tessy van de Ven (1,4727) - Bart Brons (1,6906) 2-6, 5-7
8 mei 2016 L.T.C. Naaldwijk 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Guy Stokman (2,0000) / Roy de Valk (1,2420) 4-6, 2-6
2e HE Roy Bruggeling (2,0563) / Robert Willekes MacDonald (1,8164) 3-6, 6-2, 7-6
1e DE Steffie Weterings (2,0000) / Erika Vogelsang (1,4111) 6-3, 4-6, 0-4
2e DE Sem Wensveen (1,8246) / Liv Geurts (1,5233) 4-6, 2-6
 HD Jasper Stoter (2,0000) - Roy Bruggeling (1,6283) / Roy de Valk (1,3707) - Robert Willekes MacDonald (1,5470) 3-6, 4-6
 DD Nicolette van Uitert (1,7038) - Sem Wensveen (2,8604) / Erika Vogelsang (1,4914) - Liv Geurts (0,8194) 5-7, 7-5, 4-6
1e GD Nicolette van Uitert (1,7038) - Roy Bruggeling (1,6283) / Erika Vogelsang (1,4914) - Roy de Valk (1,3707) 6-2, 6-2
2e GD Steffie Weterings (2,0366) - Jasper Stoter (2,0000) / Liv Geurts (0,8194) - Robert Willekes MacDonald (1,5470) 3-6, 5-7
8 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Roderik Franken (1,0280) / Guus Koevermans (1,3441) 6-2, 6-3
2e HE Jeroen van der Ven (2,0000) / Opgave uit
1e DE Nina Kruijer (0,8591) / Suzan Lamens (1,4131) 6-4, 6-4
2e DE Rowie Kouw (2,1834) / Noa Liauw-A-Fong (1,7934) 6-0, 6-3
 HD Roderik Franken (1,5837) - Jeroen van der Ven (1,3546) / Guus Koevermans (1,6686) Opgave uit
 DD Nina Kruijer (2,0000) - Annick Melgers (2,0092) / Suzan Lamens (1,6350) - Nadine Gobin (1,9186) 3-6, 2-6
1e GD Rowie Kouw (1,6732) - Jeroen van der Ven (1,3546) / Suzan Lamens (1,6350) - Guus Koevermans (1,6686) 4-6, 2-6
2e GD Annick Melgers (2,0092) - Roderik Franken (1,5837) / Opgave uit

24 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 5-3
1e HE Casper Bonapart (1,8192) / Marcus Hilpert (1,8333) 6-2, 6-4
2e HE Bart Brons (1,5130) / Roy Bruggeling (2,3291) 3-6, 6-7
1e DE Tessy van de Ven (1,7245) / Kim Rus (2,1667) 6-3, 6-4
2e DE Claire Lablans (1,7376) / Nicolette van Uitert (1,7088) 6-3, 6-3
 HD Casper Bonapart (2,0231) - Fabian van der Lans (2,1192) / Roy Bruggeling (1,9167) - Marcus Hilpert (1,6756) 1-6, 2-6
 DD Tessy van de Ven (1,6861) - Stephanie Gomperts (1,6526) / Kim Rus (2,0139) - Nicolette van Uitert (1,4256) 6-4, 6-1
1e GD Claire Lablans (2,2778) - Fabian van der Lans (2,1192) / Nicolette van Uitert (1,4256) - Roy Bruggeling (1,9167) 1-6, 5-7
2e GD Stephanie Gomperts (1,6526) - Bart Brons (1,8832) / Kim Rus (2,0139) - Marcus Hilpert (1,6756) 6-4, 6-2
24 april 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 6-2
1e HE Lennert van der Linden (1,0278) / Sidney de Boer (1,8220) 6-2, 6-4
2e HE Guus Koevermans (1,3686) / Jos van der Beek (2,0000) 6-0, 6-0
1e DE Elyne Boeykens (0,8458) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,2694) 6-0, 6-0
2e DE Suzan Lamens (1,4273) / Bo Verhulsdonk (2,2715) 6-0, 6-0
 HD Lennert van der Linden (0,6898) - Guus Koevermans (1,7311) / Jos van der Beek (2,0362) - Sidney de Boer (0,8194) 6-3, 7-6
 DD Suzan Lamens (1,7268) - Nadine Gobin (2,0482) / Bo Verhulsdonk (2,2778) - Mireille Bink (2,1666) 7-6, 6-4
1e GD Suzan Lamens (1,7268) - Lennert van der Linden (0,6898) / Mireille Bink (2,1666) - Sidney de Boer (0,8194) 6-1, 4-6, 6-7
2e GD Nadine Gobin (2,0482) - Amadatus Admiraal (8,8499) / Alexander Nonnekes (1,7938) - Jos van der Beek (2,0362) 4-6, 1-6
24 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE André van der Bijl (1,9185) / Roderik Franken (1,0416) 4-6, 3-6
2e HE Eric Kuijlen (2,1667) / Jeroen van der Ven (2,1389) 3-6, 4-6
1e DE Angelique van der Meet (1,5694) / Annick Melgers (2,4678) 6-2, 6-1
2e DE Caroline van de Wijgaart (1,9186) / Rowie Kouw (2,3636) 3-6, 2-6
 HD André van der Bijl (1,9108) - Eric Kuijlen (2,0100) / Roderik Franken (1,7569) - Zen Zijlstra (0,7888) 3-6, 2-6
 DD Caroline van de Wijgaart (2,8759) - Bernice van de Velde (1,0833) / Annick Melgers (2,0069) - Rowie Kouw (1,6438) 6-7, 5-7
1e GD Bernice van de Velde (1,0833) - André van der Bijl (1,9108) / Annick Melgers (2,0069) - Zen Zijlstra (0,7888) 7-6, 6-3
2e GD Angelique van der Meet (2,0552) - Eric Kuijlen (2,0100) / Rowie Kouw (1,6438) - Jeroen van der Ven (1,1826) 6-2, 6-3
24 april 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 5-3
1e HE Bobbie de Goeijen (1,2268) / Gijs Brouwer (1,0514) 7-5, 6-1
2e HE Robert Willekes MacDonald (1,6926) / Stephan Gerritsen (1,5593) 2-6, 1-6
1e DE Erika Vogelsang (1,4800) / Joany Pontjodikromo (1,7222) 6-1, 6-7, 6-2
2e DE Liv Geurts (1,6002) / Jainy Scheepens (1,9082) 6-3, 6-7, 6-3
 HD Roy de Valk (0,8194) - Bobbie de Goeijen (1,6795) / Gijs Brouwer (2,0899) - Stephan Gerritsen (1,6376) 4-6, 7-5, 4-6
 DD Liv Geurts (0,8194) - Janneke Wikkerink (1,2315) / Elke Tiel (1,8208) - Jainy Scheepens (2,2039) 6-2, 6-2
1e GD Roy de Valk (0,8194) - Erika Vogelsang (1,2508) / Stephan Gerritsen (1,6376) - Joany Pontjodikromo (1,2500) 2-6, 2-6
2e GD Robert Willekes MacDonald (1,5545) - Janneke Wikkerink (1,2315) / Gijs Brouwer (2,0899) - Elke Tiel (1,8208) 6-1, 6-4

17 april 2016 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Sidney de Boer (1,7306) / Fabian van der Lans (1,6448) 6-7, 6-0, 6-7
2e HE Alexander Nonnekes (2,0782) / Bart Brons (1,6667) 3-6, 0-6
1e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,1500) / Tessy van de Ven (1,8662) 1-6, 3-6
2e DE Bo Verhulsdonk (2,1500) / Claire Lablans (1,8792) 6-2, 2-6, 5-7
 HD Jos van der Beek (1,6667) - Alexander Nonnekes (1,5978) / Fabian van der Lans (2,3472) - Casper Bonapart (2,0042) 5-7, 2-6
 DD Bo Verhulsdonk (2,1500) - Mireille Bink (2,0833) / Tessy van de Ven (1,8333) - Stephanie Gomperts (2,0000) 1-6, 4-6
1e GD Mireille Bink (2,0833) - Sidney de Boer (0,9166) / Claire Lablans (2,1667) - Casper Bonapart (2,0042) 6-4, 6-4
2e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,9312) - Jos van der Beek (1,6667) / Bart Brons (2,0833) - Stephanie Gomperts (2,0000) 2-6, 2-6
17 april 2016 L.T.C. Naaldwijk 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e HE Jasper Stoter (2,5112) / Lennert van der Linden (1,0278) 2-6, 0-6
2e HE Roy Bruggeling (2,2917) / Guus Koevermans (1,3746) 6-2, 6-7, 2-6
1e DE Sem Wensveen (1,8246) / Elyne Boeykens (0,8750) 0-6, 3-6
2e DE Nicolette van Uitert (2,0000) / Suzan Lamens (1,2526) 3-6, 6-3, 6-3
 HD Roy Bruggeling (1,9167) - Marcus Hilpert (1,9167) / Lennert van der Linden (0,6898) - Guus Koevermans (1,4178) 3-6, 2-6
 DD Nicolette van Uitert (1,2222) - Steffie Weterings (2,0000) / Elyne Boeykens (0,7500) - Suzan Lamens (1,6898) 6-7, 2-6
1e GD Steffie Weterings (2,0000) - Jasper Stoter (2,0000) / Elyne Boeykens (0,7500) - Lennert van der Linden (0,6898) 2-6, 2-6
2e GD Sem Wensveen (3,3050) - Marcus Hilpert (1,9167) / Suzan Lamens (1,6898) - Guus Koevermans (1,4178) 7-6, 6-4
17 april 2016 T.V. Heerhugowaard 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e HE Zen Zijlstra (1,6641) / Bobbie de Goeijen (0,9495) 4-6, 7-5, 6-3
2e HE Roderik Franken (1,0955) / Robert Willekes MacDonald (1,6767) 6-4, 6-2
1e DE Nina Kruijer (1,2202) / Janneke Wikkerink (0,8333) 7-6, 7-6
2e DE Annick Melgers (2,4420) / Liv Geurts (1,6228) 3-6, 7-5, 3-6
 HD Zen Zijlstra (0,9167) - Jeroen van der Ven (1,8059) / Bobbie de Goeijen (1,1378) - Robert Willekes MacDonald (1,3276) 7-6, 6-2
 DD Nina Kruijer (2,0000) - Rowie Kouw (1,9726) / Janneke Wikkerink (0,9167) - Liv Geurts (0,8194) 2-6, 3-6
1e GD Rowie Kouw (1,9726) - Jeroen van der Ven (1,8059) / Janneke Wikkerink (0,9167) - Bobbie de Goeijen (1,1378) 3-6, 6-3, 7-6
2e GD Annick Melgers (2,0069) - Roderik Franken (1,7569) / Liv Geurts (0,8194) - Robert Willekes MacDonald (1,3276) 3-6, 6-4, 6-7
17 april 2016 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 6-2
1e HE Paul Monteban (1,3611) / André van der Bijl (1,8583) 6-0, 6-1
2e HE Gijs Brouwer (1,0514) / Eric Kuijlen (2,1667) 6-2, 6-1
1e DE Joany Pontjodikromo (1,4167) / Angelique van der Meet (1,8333) 4-6, 2-6
2e DE Jainy Scheepens (2,0474) / Bernice van de Velde (2,1652) 6-0, 6-1
 HD Gijs Brouwer (1,8536) - Paul Monteban (1,4129) / André van der Bijl (2,0833) - Eric Kuijlen (2,0833) 3-6, 2-6
 DD Elke Tiel (2,0000) - Jainy Scheepens (2,2462) / Bernice van de Velde (1,0000) - Caroline van de Wijgaart (2,7657) 6-1, 6-0
1e GD Joany Pontjodikromo (1,2500) - Paul Monteban (1,4129) / Angelique van der Meet (2,0000) - André van der Bijl (2,0833) 3-6, 7-5, 7-6
2e GD Elke Tiel (2,0000) - Gijs Brouwer (1,8536) / Caroline van de Wijgaart (2,7657) - Eric Kuijlen (2,0833) 6-0, 6-1

10 april 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7-1
1e HE Bobbie de Goeijen (1,0000) / Sidney de Boer (1,6969) 6-4, 6-4
2e HE Robert Willekes MacDonald (1,8540) / Alexander Nonnekes (1,9358) 2-6, 6-0, 6-0
1e DE Janneke Wikkerink (1,0000) / Charlotte Klasen (1,0000) 6-2, 6-3
2e DE Erika Vogelsang (1,6000) / Mireille Bink (2,0000) 6-0, 6-2
 HD Bobbie de Goeijen (1,0000) - Robert Willekes MacDonald (1,0000) / Jos van der Beek (2,0000) - Alexander Nonnekes (1,9312) 3-6, 6-7
 DD Janneke Wikkerink (1,0000) - Liv Geurts (0,9167) / Charlotte Klasen (1,0000) - Mireille Bink (2,0000) 6-1, 1-6, 6-3
1e GD Erika Vogelsang (1,3333) - Bobbie de Goeijen (1,0000) / Charlotte Klasen (1,0000) - Sidney de Boer (0,7222) 7-6, 6-7, 7-6
2e GD Liv Geurts (0,9167) - Robert Willekes MacDonald (1,0000) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,9312) - Jos van der Beek (2,0000) 7-6, 6-0
10 april 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 7-1
1e HE Lennert van der Linden (1,1667) / Paul Monteban (1,1667) 6-4, 6-2
2e HE Guus Koevermans (1,3086) / Gijs Brouwer (1,1667) 6-7, 0-6
1e DE Elyne Boeykens (1,0000) / Joany Pontjodikromo (1,2500) 6-4, 3-6, 6-4
2e DE Suzan Lamens (1,2841) / Jainy Scheepens (2,0000) 5-7, 6-4, 6-2
 HD Lennert van der Linden (1,0000) - Guus Koevermans (1,9549) / Paul Monteban (1,0000) - Gijs Brouwer (1,2778) 4-6, 6-3, 6-3
 DD Elyne Boeykens (1,0000) - Suzan Lamens (2,0000) / Joany Pontjodikromo (1,0000) - Jainy Scheepens (2,0000) 6-0, 6-7, 6-2
1e GD Elyne Boeykens (1,0000) - Lennert van der Linden (1,0000) / Joany Pontjodikromo (1,0000) - Paul Monteban (1,0000) 6-3, 6-1
2e GD Suzan Lamens (2,0000) - Guus Koevermans (1,9549) / Jainy Scheepens (2,0000) - Gijs Brouwer (1,2778) 6-4, 6-0
10 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e HE Casper Bonapart (2,0053) / Zen Zijlstra (1,3299) 6-4, 6-1
2e HE Bart Brons (1,8333) / Jeroen van der Ven (2,0000) 7-6, 6-1
1e DE Tessy van de Ven (2,0000) / Rowie Kouw (2,1970) 7-5, 1-6, 6-1
2e DE Claire Lablans (2,0000) / Annick Melgers (2,2753) 6-2, 6-2
 HD Bart Brons (2,0000) - Fabian van der Lans (2,0833) / Zen Zijlstra (1,0000) - Roderik Franken (2,0000) 6-3, 3-6, 2-6
 DD Stephanie Gomperts (2,0000) - Tessy van de Ven (2,0000) / Rowie Kouw (2,0000) - Annick Melgers (2,0000) 6-2, 6-2
1e GD Claire Lablans (2,0000) - Casper Bonapart (1,6709) / Rowie Kouw (2,0000) - Jeroen van der Ven (2,0000) 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Stephanie Gomperts (2,0000) - Fabian van der Lans (2,0833) / Annick Melgers (2,0000) - Roderik Franken (2,0000) 6-4, 1-6, 6-7
10 april 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
1e HE Eric Kuijlen (2,0000) / Marcus Hilpert (2,0000) 6-7, 1-2
2e HE André van der Bijl (2,0000) / Roy Bruggeling (2,1500) 6-2, 6-3
1e DE Angelique van der Meet (2,0000) / Kim Rus (2,0000) 6-4, 6-3
2e DE Bernice van de Velde (2,0000) / Sem Wensveen (1,9913) 5-7, 2-6
 HD Eric Kuijlen (2,0000) - André van der Bijl (2,0000) / Marcus Hilpert (2,0000) - Roy Bruggeling (2,0000) 6-2, 5-7, 4-6
 DD Angelique van der Meet (2,0000) - Bernice van de Velde (1,0000) / Kim Rus (2,0833) - Nicolette van Uitert (1,1667) 2-6, 6-7
1e GD Bernice van de Velde (1,0000) - André van der Bijl (2,0000) / Nicolette van Uitert (1,1667) - Roy Bruggeling (2,0000) 6-4, 6-2
2e GD Angelique van der Meet (2,0000) - Eric Kuijlen (2,0000) / Sem Wensveen (3,2217) - Marcus Hilpert (2,0000) 3-6, 7-6, 7-6