Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt t/m 11 juli 2016 Home


2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) T.V. Heerhugowaard 1 7 45
(KNLTB) T.V. Victoria (Rotterdam) 1 7 37
(KNLTB) T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 30
(KNLTB) T.C. Van Horne (Weert) 1 7 30
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 27
(KNLTB) THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 23
(KNLTB) T.V. Strokel (Harderwijk) 1 7 16
(KNLTB) L.T.C. Rhoon 1 7 16

Uitslagen

5 juni 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Rhoon 1 7-1
1e HE Boy Wijnmalen (2,2464) / Yannick Goossens (1,8804) 7-6, 6-4
2e HE Romano Frantzen (1,6048) / Thomas Gloudemans (2,1078) 6-2, 7-6
1e DE Marcella Koek (1,7197) / Samentha van Damme-Helderop (2,4262) 6-1, 6-1
2e DE Jade Schoelink (2,2778) / GabriŽla van de Graaf (1,4632) 7-5, 6-3
 HD Boy Wijnmalen (1,5459) - Romano Frantzen (1,8957) / Yannick Goossens (2,7208) - Thomas Gloudemans (2,6889) 7-5, 6-4
 DD Marcella Koek (2,1858) - Jade Schoelink (2,1838) / Romana Janshen (2,1822) - GabriŽla van de Graaf (2,3670) 6-1, 6-7
1e GD Jade Schoelink (2,1838) - Romano Frantzen (1,8957) / Romana Janshen (2,1822) - Leon Vellekoop (2,3869) Opgave uit
2e GD Marcella Koek (2,1858) - Boy Wijnmalen (1,5459) / Samentha van Damme-Helderop (2,6062) - Thomas Gloudemans (2,6889) 6-2, 6-7, 6-7
5 juni 2016 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Floris van den Brink (1,7179) / Marc Dijkhuizen (1,1009) 7-6, 1-6, 7-5
2e HE Jori Meulenbeld (2,2389) / Melle van Gemerden (1,2756) 4-6, 4-6
1e DE Anita Bos (2,5312) / Nikki Luttikhuis (1,9496) 6-7, 1-6
2e DE Lisanne Muuse (3,0195) / Marian Jade Capadocia (1,8410) 0-6, 0-6
 HD Mark Beemer (1,8207) - Floris van den Brink (2,2116) / Marc Dijkhuizen (1,8773) - Melle van Gemerden (2,2055) 1-6, 5-7
 DD Anita Bos (2,7368) - Lisanne Muuse (1,6142) / Nikki Luttikhuis (1,9212) - Marian Jade Capadocia (1,5391) 3-6, 1-6
1e GD Anita Bos (2,7368) - Jori Meulenbeld (1,4507) / Nikki Luttikhuis (1,9212) - Marc Dijkhuizen (1,8773) Opgave uit
2e GD Lisanne Muuse (1,6142) - Mark Beemer (1,8207) / Marian Jade Capadocia (1,5391) - Melle van Gemerden (2,2055) 3-6, 0-6
5 juni 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 0-8
1e HE Jeroen van den Hoek (0,8040) / Jake Mak (1,4058) 3-6, 4-6
2e HE Olger van Gent (2,1886) / Tim Blaauboer (2,3906) 7-5, 1-6, 4-6
1e DE Dewi Dijkman (1,8030) / Femke Reinhard (1,0099) 4-6, 7-6, 2-6
2e DE Marleen Habes (2,4122) / Karen Nijssen (2,1666) 1-6, 2-6
 HD Jeroen van den Hoek (1,7432) - Olger van Gent (2,2527) / Tim Blaauboer (1,5470) - Bart de Gier (0,8160) 2-6, 4-6
 DD Dewi Dijkman (2,0938) - Mirte de Bakker (2,0263) / Femke Reinhard (1,3769) - Karen Nijssen (1,6344) 1-6, 4-6
1e GD Jeroen van den Hoek (1,7432) - Mirte de Bakker (2,0263) / Femke Reinhard (1,3769) - Bart de Gier (0,8160) Opgave thuis
2e GD Marleen Habes (2,8168) - Olger van Gent (2,2527) / Karen Nijssen (1,6344) - Jake Mak (1,4844) Opgave thuis
5 juni 2016 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e HE Seppe Cuypers (1,8454) / Olaf de Weerdt (0,9471) 6-4, 6-4
2e HE Turpal Gadamauri (2,5870) / Stefan de Jong (1,0820) 0-6, 3-6
1e DE Zuzana KučovŠ (1,5857) / Lizette Blankers (2,0638) 6-4, 6-1
2e DE Antje Rubbrecht (2,4625) / Sabine van der Sar (0,9248) 4-6, 3-6
 HD Seppe Cuypers (2,0413) - Turpal Gadamauri (1,8734) / Olaf de Weerdt (1,7532) - Stefan de Jong (1,4969) 6-4, 6-2
 DD Zuzana KučovŠ (2,1813) - Antje Rubbrecht (2,0833) / Sabine van der Sar (1,1539) - Lianne de Jong (1,5499) 3-6, 4-6
1e GD Zuzana KučovŠ (2,1813) - Seppe Cuypers (2,0413) / Sabine van der Sar (1,1539) - Stefan de Jong (1,4969) 5-7, 6-4, 7-6
2e GD Antje Rubbrecht (2,0833) - Turpal Gadamauri (1,8734) / Lizette Blankers (1,7563) - Alexander van Rosendael (1,4440) 4-6, 4-6

29 mei 2016 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e HE Floris van den Brink (1,6826) / Olaf de Weerdt (1,0000) 3-6, 4-6
2e HE Mark Beemer (2,7724) / Alexander van Rosendael (1,9217) 3-6, 1-6
1e DE Dominique Karregat (2,1644) / Sabine van der Sar (0,9248) 0-6, 3-6
2e DE Anita Bos (2,7369) / Lianne de Jong (1,7661) 6-3, 6-3
 HD Mark Beemer (1,6624) - Jori Meulenbeld (1,3763) / Olaf de Weerdt (2,0000) - Stefan de Jong (1,6414) 3-6, 3-6
 DD Lisanne Muuse (1,6030) - Dominique Karregat (2,3974) / Lianne de Jong (1,6284) - Lizette Blankers (1,7592) 4-6, 3-6
1e GD Mark Beemer (1,6624) - Dominique Karregat (2,3974) / Stefan de Jong (1,6414) - Sabine van der Sar (1,1663) 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Jori Meulenbeld (1,3763) - Lisanne Muuse (1,6030) / Alexander van Rosendael (1,4440) - Lizette Blankers (1,7592) 1-6, 7-5, 7-6
29 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-3
1e HE Marc Dijkhuizen (0,9845) / Stefan Wauters (1,0322) 6-2, 4-6, 5-7
2e HE Melle van Gemerden (1,2756) / Turpal Gadamauri (2,5870) 6-3, 6-1
1e DE Nikki Luttikhuis (2,0770) / Phillis Vanenburg (1,2358) 6-4
2e DE Marian Jade Capadocia (1,9306) / Antje Rubbrecht (2,4625) 6-3, 7-6
 HD Marc Dijkhuizen (1,8616) - Melle van Gemerden (2,0881) / Stefan Wauters (1,6292) - Turpal Gadamauri (2,1904) 4-6, 0-3
 DD Nikki Luttikhuis (2,0503) - Aniek van Rossum (1,0000) / Phillis Vanenburg (1,8116) - Antje Rubbrecht (2,0833) 6-4, 6-4
1e GD Nikki Luttikhuis (2,0503) - Marc Dijkhuizen (1,8616) / Phillis Vanenburg (1,8116) - Turpal Gadamauri (2,1904) 7-5, 6-2
2e GD Aniek van Rossum (1,0000) - Melle van Gemerden (2,0881) / Antje Rubbrecht (2,0833) - Stefan Wauters (1,6292) Opgave thuis
29 mei 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-6
1e HE Romano Frantzen (1,6048) / Bart de Gier (0,3102) 6-3, 3-6, 2-6
2e HE Boy Wijnmalen (2,5838) / Jake Mak (0,9752) 7-6, 6-2
1e DE Marcella Koek (1,6656) / Femke Reinhard (1,0443) 3-6, 2-6
2e DE Jade Schoelink (2,0572) / Karen Nijssen (2,3237) 6-3, 3-6, 4-6
 HD Romano Frantzen (1,8280) - Boy Wijnmalen (1,5947) / Jake Mak (1,6132) - Tim Blaauboer (1,2610) 6-7, 3-6
 DD Marcella Koek (2,4138) - Jade Schoelink (2,1838) / Femke Reinhard (1,3769) - Karen Nijssen (1,4632) 1-6, 5-7
1e GD Romano Frantzen (1,8280) - Jade Schoelink (2,1838) / Femke Reinhard (1,3769) - Bart de Gier (0,8160) 0-6, 1-6
2e GD Boy Wijnmalen (1,5947) - Marcella Koek (2,4138) / Karen Nijssen (1,4632) - Tim Blaauboer (1,2610) 4-6, 6-4, 7-6
29 mei 2016 L.T.C. Rhoon 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 4-4
1e HE Yannick Goossens (1,8804) / Jeroen van den Hoek (0,9906) 4-6, 4-6
2e HE Leon Vellekoop (2,1315) / Olger van Gent (2,0000) 6-2, 7-5
1e DE GabriŽla van de Graaf (1,6723) / Dewi Dijkman (1,7451) 6-3, 5-7, 6-4
2e DE Romana Janshen (1,5244) / Marleen Habes (2,4122) Opgave thuis
 HD Thomas Gloudemans (2,6670) - Yannick Goossens (2,7208) / Olger van Gent (2,0000) - Jeroen van den Hoek (1,7669) 6-7, 6-7
 DD GabriŽla van de Graaf (2,3465) - Romana Janshen (2,4721) / Mirte de Bakker (1,8736) - Marleen Habes (2,7321) 6-4, 6-3
1e GD GabriŽla van de Graaf (2,3465) - Thomas Gloudemans (2,6670) / Mirte de Bakker (1,8736) - Jeroen van den Hoek (1,7669) 4-6, 2-6
2e GD Romana Janshen (2,4721) - Leon Vellekoop (2,5605) / Dewi Dijkman (1,9160) - Olger van Gent (2,0000) 7-6, 6-1

22 mei 2016 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 5-3
1e HE Seppe Cuypers (2,0000) / Jori Meulenbeld (2,0722) 6-1
2e HE Turpal Gadamauri (2,7907) / Mark Beemer (2,5688) 6-1, 6-3
1e DE Phillis Vanenburg (1,0456) / Dominique Karregat (2,5176) 4-6, 3-6
2e DE Antje Rubbrecht (2,6468) / Lisanne Muuse (2,8940) 6-2, 6-1
 HD Turpal Gadamauri (2,5483) - Phillipe Drouen (1,8806) / Jori Meulenbeld (1,5490) - Mark Beemer (1,5084) 4-6, 4-6
 DD Phillis Vanenburg (2,1367) - Antje Rubbrecht (2,3701) / Dominique Karregat (2,0309) - Anita Bos (2,5280) 6-1, 6-3
1e GD Phillis Vanenburg (2,1367) - Turpal Gadamauri (2,5483) / Dominique Karregat (2,0309) - Mark Beemer (1,5084) 6-2, 5-7, 7-6
2e GD Antje Rubbrecht (2,3701) - Phillipe Drouen (1,8806) / Lisanne Muuse (1,8611) - Jori Meulenbeld (1,5490) 4-6, 6-4, 6-7
22 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6-2
1e HE David de Goede (2,0000) / Boy Wijnmalen (2,4172) 6-3, 6-2
2e HE Jeroen van den Hoek (1,2336) / Romano Frantzen (1,5419) 6-3, 6-4
1e DE Dewi Dijkman (1,8321) / Marcella Koek (1,5269) 6-2
2e DE Marleen Habes (2,2142) / Jade Schoelink (2,1881) 6-7, 4-6
 HD David de Goede (0,9167) - Jeroen van den Hoek (1,8885) / Boy Wijnmalen (1,5276) - Romano Frantzen (1,8173) 6-3, 7-6
 DD Mirte de Bakker (2,0000) - Dewi Dijkman (2,0123) / Marcella Koek (2,3291) - Jade Schoelink (2,1545) 7-5, 6-3
1e GD David de Goede (0,9167) - Marleen Habes (2,6607) / Romano Frantzen (1,8173) - Jade Schoelink (2,1545) 0-1
2e GD Jeroen van den Hoek (1,8885) - Mirte de Bakker (2,0000) / Boy Wijnmalen (1,5276) - Marcella Koek (2,3291) Opgave uit
22 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Rhoon 1 7-1
1e HE Bart de Gier (0,3102) / Thomas Gloudemans (2,1078) 6-4, 6-2
2e HE Tim Blaauboer (2,2222) / Yannick Goossens (2,0100) 3-6, 6-7
1e DE Femke Reinhard (1,1040) / Romana Janshen (1,5070) 6-4, 7-6
2e DE Karen Nijssen (2,4599) / Samentha van Damme-Helderop (2,1829) 6-3, 6-3
 HD Tim Blaauboer (1,2610) - Jake Mak (1,6132) / Yannick Goossens (2,7208) - Leon Vellekoop (2,5605) 6-2, 6-0
 DD Femke Reinhard (1,3769) - Karen Nijssen (1,4632) / Romana Janshen (2,4721) - Samentha van Damme-Helderop (2,6062) 6-2, 6-4
1e GD Femke Reinhard (1,3769) - Bart de Gier (0,8160) / Leon Vellekoop (2,5605) - Romana Janshen (2,4721) 7-6, 6-1
2e GD Jake Mak (1,6132) - Karen Nijssen (1,4632) / Samentha van Damme-Helderop (2,6062) - Thomas Gloudemans (2,6670) 7-6, 7-6
22 mei 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6-2
1e HE Stefan de Jong (0,9507) / Marc Dijkhuizen (1,1322) 6-2, 3-6, 0-6
2e HE Alexander van Rosendael (1,8426) / Melle van Gemerden (1,4744) 4-6, 0-6
1e DE Sabine van der Sar (0,9248) / Nikki Luttikhuis (2,0770) 6-7, 6-3, 6-3
2e DE Lizette Blankers (2,0638) / Marian Jade Capadocia (1,9306) Opgave uit
 HD Alexander van Rosendael (1,7809) - Stefan de Jong (1,8474) / Melle van Gemerden (1,9524) - Marc Dijkhuizen (1,6596) 6-7, 6-3, 6-1
 DD Sabine van der Sar (1,2039) - Lianne de Jong (1,6284) / Marian Jade Capadocia (1,5391) - Nikki Luttikhuis (1,9975) Opgave uit
1e GD Sabine van der Sar (1,2039) - Stefan de Jong (1,8474) / Nikki Luttikhuis (1,9975) - Marc Dijkhuizen (1,6596) 7-5, 6-4
2e GD Lizette Blankers (1,7592) - Alexander van Rosendael (1,7809) / Marian Jade Capadocia (1,5391) - Melle van Gemerden (1,9524) Opgave uit

8 mei 2016 T.C. Van Horne (Weert) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Seppe Cuypers (2,0000) / Dille Rikkert (2,0000) Opgave uit
2e HE Phillipe Drouen (1,8253) / Jeroen van den Hoek (1,4294) 3-6, 6-2, 2-6
1e DE Phillis Vanenburg (0,9361) / Nicole Thyssen (1,2510) 2-6, 1-6
2e DE Antje Rubbrecht (3,0000) / Marleen Habes (1,8808) 6-3, 6-3
 HD Seppe Cuypers (2,2569) - Turpal Gadamauri (2,9167) / Dille Rikkert (1,6275) - Jeroen van den Hoek (1,7851) 6-4, 6-2
 DD Phillis Vanenburg (2,0000) - Antje Rubbrecht (2,3701) / Nicole Thyssen (0,8556) - Dewi Dijkman (2,0838) 2-6, 2-6
1e GD Phillis Vanenburg (2,0000) - Phillipe Drouen (1,8272) / Nicole Thyssen (0,8556) - Jeroen van den Hoek (1,7851) 4-6, 3-6
2e GD Antje Rubbrecht (2,3701) - Turpal Gadamauri (2,9167) / Dewi Dijkman (2,0838) - Dille Rikkert (1,6275) 4-6, 6-4, 6-7
8 mei 2016 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Floris van den Brink (1,5613) / Boy Wijnmalen (2,3236) 6-7, 6-4, 6-4
2e HE Jori Meulenbeld (1,9713) / Romano Frantzen (1,6053) 1-6, 1-6
1e DE Dominique Karregat (2,2420) / Marcella Koek (1,6532) 3-6, 6-4, 4-6
2e DE Anita Bos (2,5257) / Jade Schoelink (2,2672) 6-3, 1-6, 3-6
 HD Floris van den Brink (2,1169) - Mark Beemer (1,4222) / Boy Wijnmalen (1,5831) - Romano Frantzen (1,5536) 3-6, 1-6
 DD Anita Bos (2,3823) - Lisanne Muuse (2,0593) / Marcella Koek (2,3784) - Jade Schoelink (2,1783) 4-6, 0-6
1e GD Dominique Karregat (2,2033) - Mark Beemer (1,4222) / Marcella Koek (2,3784) - Romano Frantzen (1,5536) 7-5, 1-6, 7-6
2e GD Jori Meulenbeld (1,7356) - Lisanne Muuse (2,0593) / Jade Schoelink (2,1783) - Boy Wijnmalen (1,5831) 6-4, 3-6, 7-6
8 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.C. Rhoon 1 7-1
1e HE Marc Dijkhuizen (0,9290) / Leon Vellekoop (2,1315) 6-2, 6-3
2e HE Melle van Gemerden (1,6468) / Thomas Gloudemans (2,0000) 6-4, 6-1
1e DE Nikki Luttikhuis (1,7922) / Romana Janshen (1,7083) 1-6, 4-6
2e DE Marian Jade Capadocia (2,0972) / Samentha van Damme-Helderop (2,0000) 7-6, 6-3
 HD Melle van Gemerden (2,0613) - Gijs Buntsma (2,5045) / Leon Vellekoop (2,3467) - Yannick Goossens (2,3465) 3-6, 6-4, 6-2
 DD Nikki Luttikhuis (2,2076) - Marian Jade Capadocia (1,6010) / Romana Janshen (2,1609) - Samentha van Damme-Helderop (2,3810) 6-4, 7-6
1e GD Marian Jade Capadocia (1,6010) - Gijs Buntsma (2,5045) / Samentha van Damme-Helderop (2,3810) - Thomas Gloudemans (2,4915) 6-4, 6-3
2e GD Nikki Luttikhuis (2,2076) - Marc Dijkhuizen (1,7176) / Romana Janshen (2,1609) - Yannick Goossens (2,3465) 6-1, 6-3
8 mei 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-3
1e HE Stefan de Jong (0,8358) / Bart de Gier (0,3695) 3-6, 2-6
2e HE Alexander van Rosendael (2,0000) / Tim Blaauboer (2,0556) 3-6, 6-1, 7-5
1e DE Sabine van der Sar (1,2650) / Femke Reinhard (0,9589) 6-4, 6-4
2e DE Lizette Blankers (2,3333) / Karen Nijssen (2,2377) 6-3, 2-6, 6-4
 HD Stefan de Jong (1,6704) - Alexander van Rosendael (2,2151) / Bart de Gier (0,8776) - Jake Mak (1,4312) 3-6, 6-1, 3-6
 DD Lianne de Jong (1,8643) - Sabine van der Sar (1,2218) / Karen Nijssen (1,0118) - Femke Reinhard (1,3376) 6-4, 7-5
1e GD Stefan de Jong (1,6704) - Sabine van der Sar (1,2218) / Bart de Gier (0,8776) - Femke Reinhard (1,3376) 4-6, 2-6
2e GD Alexander van Rosendael (2,2151) - Lizette Blankers (1,9689) / Jake Mak (1,4312) - Karen Nijssen (1,0118) 7-5, 7-5

24 april 2016 L.T.C. Rhoon 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e HE Yannick Goossens (2,0100) / Tim Sandkaulen (1,0000) 4-6, 4-6
2e HE Leon Vellekoop (2,3074) / Stefan de Jong (0,8358) 2-6, 5-7
1e DE Romana Janshen (1,8333) / Lizette Blankers (2,2500) 4-6, 6-4, 6-0
2e DE GabriŽla van de Graaf (1,5890) / Sabine van der Sar (1,5001) 2-6, 6-4, 2-6
 HD Leon Vellekoop (2,3686) - Yannick Goossens (2,1192) / Tim Sandkaulen (1,0000) - Stefan de Jong (1,2199) 4-6, 1-6
 DD Romana Janshen (2,1609) - Samentha van Damme-Helderop (2,6476) / Sabine van der Sar (1,2218) - Lianne de Jong (1,5805) 4-6, 6-4, 1-6
1e GD Samentha van Damme-Helderop (2,6476) - Thomas Gloudemans (2,7581) / Lianne de Jong (1,5805) - Stefan de Jong (1,2199) 0-6, 6-2, 7-6
2e GD GabriŽla van de Graaf (2,1192) - Yannick Goossens (2,1192) / Lizette Blankers (2,2284) - Alexander van Rosendael (2,4997) 6-7, 1-6
24 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 0-8
1e HE Romano Frantzen (1,5424) / Stefan Wauters (1,1085) 6-3, 4-6, 4-6
2e HE Boy Wijnmalen (2,1725) / Phillipe Drouen (1,9069) 7-6, 3-6, 4-6
1e DE Marcella Koek (1,5144) / Zuzana KučovŠ (1,8333) 5-7, 6-7
2e DE Jade Schoelink (2,0741) / Stanislava HrozenskŠ (2,1587) 4-6, 6-1, 4-6
 HD Romano Frantzen (1,2388) - Boy Wijnmalen (1,5831) / Stefan Wauters (1,8675) - Phillipe Drouen (1,8272) Opgave thuis
 DD Marcella Koek (2,1908) - Jade Schoelink (1,9020) / Zuzana KučovŠ (2,3403) - Stanislava HrozenskŠ (1,9104) 3-6, 3-6
1e GD Jade Schoelink (1,9020) - Romano Frantzen (1,2388) / Stanislava HrozenskŠ (1,9104) - Stefan Wauters (1,8675) 4-6, 2-6
2e GD Marcella Koek (2,1908) - Boy Wijnmalen (1,5831) / Zuzana KučovŠ (2,3403) - Phillipe Drouen (1,8272) Opgave thuis
24 april 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 6-2
1e HE Jeroen van den Hoek (1,7169) / Floris van den Brink (1,2752) 6-7, 6-4, 3-1
2e HE Ruben Konings (1,8279) / Jori Meulenbeld (2,1667) 6-3, 4-6, 3-6
1e DE Nicole Thyssen (1,4167) / Dominique Karregat (2,0059) 6-1, 6-4
2e DE Marleen Habes (1,9873) / Anita Bos (2,3611) 6-4, 6-1
 HD Jeroen van den Hoek (1,5953) - Ruben Konings (1,9741) / Floris van den Brink (2,1169) - Mark Beemer (1,4502) Opgave uit
 DD Nicole Thyssen (1,1860) - Dewi Dijkman (2,0683) / Anita Bos (2,2778) - Lisanne Muuse (2,0593) 6-1, 6-2
1e GD Jeroen van den Hoek (1,5953) - Dewi Dijkman (2,0683) / Mark Beemer (1,4502) - Dominique Karregat (2,3980) 5-7, 6-3, 6-7
2e GD Ruben Konings (1,9741) - Nicole Thyssen (1,1860) / Jori Meulenbeld (1,6389) - Lisanne Muuse (2,0593) 6-1, 6-4
24 april 2016 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7-1
1e HE Bart de Gier (0,4429) / Marc Dijkhuizen (0,8552) 6-3, 6-2
2e HE Jake Mak (1,0000) / Gijs Buntsma (1,8512) 5-7, 6-3, 7-6
1e DE Femke Reinhard (1,0067) / Nikki Luttikhuis (1,6244) 6-3, 6-3
2e DE Karen Nijssen (2,0278) / Marian Jade Capadocia (2,2593) 2-6, 6-7
 HD Bart de Gier (0,9329) - Tim Blaauboer (1,2936) / Marc Dijkhuizen (1,6516) - Melle van Gemerden (1,9572) 6-3, 6-2
 DD Femke Reinhard (1,7485) - Karen Nijssen (1,4125) / Nikki Luttikhuis (1,8935) - Marian Jade Capadocia (1,4474) 2-6, 6-2, 6-2
1e GD Femke Reinhard (1,7485) - Bart de Gier (0,9329) / Marian Jade Capadocia (1,4474) - Gijs Buntsma (2,2810) 7-6, 6-2
2e GD Karen Nijssen (1,4125) - Jake Mak (1,6103) / Nikki Luttikhuis (1,8935) - Melle van Gemerden (1,9572) 7-5, 6-2

17 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Gijs Buntsma (1,6700) / Jeroen van den Hoek (1,9386) 3-6, 4-6
2e HE Melle van Gemerden (1,8623) / Ruben Konings (1,7417) 6-0, 6-3
1e DE Nikki Luttikhuis (1,6631) / Dewi Dijkman (1,7681) 6-3, 6-1
2e DE Marian Jade Capadocia (2,1667) / Nicole Thyssen (1,5556) 7-6, 1-6, 2-6
 HD Melle van Gemerden (2,1528) - Marc Dijkhuizen (1,7593) / Jeroen van den Hoek (1,6528) - Steven Korteling (2,0000) 6-2, 7-5
 DD Nikki Luttikhuis (1,6389) - Marian Jade Capadocia (1,7361) / Dewi Dijkman (1,9537) - Marleen Habes (2,3780) 7-5, 6-0
1e GD Marian Jade Capadocia (1,7361) - Gijs Buntsma (2,2810) / Marleen Habes (2,3780) - Ruben Konings (1,8263) 6-3, 6-3
2e GD Nikki Luttikhuis (1,6389) - Marc Dijkhuizen (1,7593) / Nicole Thyssen (1,4028) - Jeroen van den Hoek (1,6528) 5-7, 6-2, 6-7
17 april 2016 T.C. Van Horne (Weert) 1 / L.T.C. Rhoon 1 6-2
1e HE Stefan Wauters (1,1085) / Leon Vellekoop (2,4425) 6-0, 6-2
2e HE Phillipe Drouen (2,0603) / Yannick Goossens (1,8333) 7-5, 6-4
1e DE Stanislava HrozenskŠ (2,0337) / GabriŽla van de Graaf (1,7500) 2-6, 3-6
2e DE Antje Rubbrecht (3,0000) / Romana Janshen (1,8333) 2-6, 1-6
 HD Stefan Wauters (2,1736) - Phillipe Drouen (2,0833) / Leon Vellekoop (2,1806) - Thomas Gloudemans (2,3131) 6-1, 6-3
 DD Stanislava HrozenskŠ (2,2569) - Antje Rubbrecht (3,0000) / Romana Janshen (1,8895) - Samentha van Damme-Helderop (2,1193) 6-3, 6-1
1e GD Stanislava HrozenskŠ (2,2569) - Stefan Wauters (2,1736) / GabriŽla van de Graaf (1,9167) - Yannick Goossens (1,9167) 6-1, 6-2
2e GD Antje Rubbrecht (3,0000) - Phillipe Drouen (2,0833) / Samentha van Damme-Helderop (2,1193) - Thomas Gloudemans (2,3131) 7-5, 4-6, 7-6
17 april 2016 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 5-3
1e HE Stefan de Jong (0,9211) / Romano Frantzen (1,4884) 6-7, 6-4, 7-5
2e HE Olaf de Weerdt (1,0000) / Boy Wijnmalen (2,1725) 6-3, 6-2
1e DE Lianne de Jong (1,7564) / Marcella Koek (1,7216) 0-6, 2-6
2e DE Lizette Blankers (2,4444) / Jade Schoelink (1,8333) 6-7, 6-4, 6-3
 HD Alexander van Rosendael (2,4801) - Olaf de Weerdt (2,0000) / Romano Frantzen (1,0000) - Boy Wijnmalen (1,6944) 7-5, 3-6, 4-6
 DD Lianne de Jong (1,7541) - Sabine van der Sar (1,5388) / Marcella Koek (2,1944) - Jade Schoelink (1,7222) 6-3, 1-6, 6-2
1e GD Sabine van der Sar (1,5388) - Stefan de Jong (1,3264) / Jade Schoelink (1,7222) - Romano Frantzen (1,0000) 6-0, 6-0
2e GD Lizette Blankers (2,1836) - Alexander van Rosendael (2,4801) / Marcella Koek (2,1944) - Boy Wijnmalen (1,6944) 1-6, 4-6
17 april 2016 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Floris van den Brink (1,1944) / Bart de Gier (0,4844) 2-6, 3-6
2e HE Jori Meulenbeld (2,1667) / Jake Mak (1,0000) 6-7, 6-7
1e DE Dominique Karregat (1,8333) / Femke Reinhard (1,0356) 2-6, 0-6
2e DE Anita Bos (2,1667) / Karen Nijssen (2,1667) 1-6, 0-6
 HD Floris van den Brink (2,0463) - Mark Beemer (1,1111) / Jake Mak (1,8472) - Tim Blaauboer (1,0000) 5-7, 4-6
 DD Anita Bos (2,1667) - Lisanne Muuse (2,4495) / Karen Nijssen (1,6667) - Femke Reinhard (1,6667) 2-6, 3-6
1e GD Dominique Karregat (2,2697) - Mark Beemer (1,1111) / Karen Nijssen (1,6667) - Bart de Gier (1,0139) 1-6, 4-6
2e GD Lisanne Muuse (2,4495) - Jori Meulenbeld (1,9167) / Femke Reinhard (1,6667) - Tim Blaauboer (1,0000) 3-6, 7-6, 7-6

10 april 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE David de Goede (2,0000) / Olaf de Weerdt (1,0000) 4-6, 6-4, 4-6
2e HE Ruben Konings (1,7211) / Stefan de Jong (0,9676) 1-6, 4-6
1e DE Dewi Dijkman (1,6889) / Sabine van der Sar (1,7186) 4-6, 2-6
2e DE Nicole Thyssen (1,6667) / Lizette Blankers (2,3333) 6-0, 6-1
 HD Jeroen van den Hoek (1,9167) - David de Goede (0,9167) / Olaf de Weerdt (2,0000) - Alexander van Rosendael (2,8269) 6-1, 6-2
 DD Marleen Habes (1,9730) - Dewi Dijkman (1,8264) / Lianne de Jong (1,8056) - Sabine van der Sar (1,7222) 3-6, 6-4, 2-6
1e GD Nicole Thyssen (1,6667) - Jeroen van den Hoek (1,9167) / Lianne de Jong (1,8056) - Stefan de Jong (1,0278) 7-5, 5-7, 7-6
2e GD Marleen Habes (1,9730) - Ruben Konings (1,5196) / Alexander van Rosendael (2,8269) - Lizette Blankers (2,5052) 3-6, 3-6
10 april 2016 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Romano Frantzen (1,4108) / Marc Dijkhuizen (0,9534) 6-7, 4-6
2e HE Boy Wijnmalen (2,0000) / Melle van Gemerden (2,0348) 6-7, 3-6
1e DE Marcella Koek (2,0000) / Nikki Luttikhuis (1,3298) 6-4, 6-3
2e DE Jade Schoelink (2,0000) / Marian Jade Capadocia (2,0000) 6-2, 6-3
 HD Boy Wijnmalen (2,0000) - Romano Frantzen (1,0000) / Marc Dijkhuizen (1,7222) - Gijs Buntsma (2,0266) 6-4, 3-6, 6-3
 DD Marcella Koek (2,0000) - Jade Schoelink (1,8333) / Nikki Luttikhuis (1,3333) - Marian Jade Capadocia (2,0000) 4-6, 3-6
1e GD Romano Frantzen (1,0000) - Marcella Koek (2,0000) / Marian Jade Capadocia (2,0000) - Gijs Buntsma (2,0266) 3-6, 6-1, 6-7
2e GD Jade Schoelink (1,8333) - Boy Wijnmalen (2,0000) / Nikki Luttikhuis (1,3333) - Melle van Gemerden (2,0000) 6-3, 6-4
10 april 2016 L.T.C. Rhoon 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 5-3
1e HE Leon Vellekoop (2,1008) / Floris van den Brink (1,1944) 3-6, 3-6
2e HE Yannick Goossens (2,0000) / Jori Meulenbeld (2,0000) 6-1, 6-4
1e DE GabriŽla van de Graaf (2,0000) / Dominique Karregat (1,5000) 6-2, 6-3
2e DE Romana Janshen (2,0000) / Anita Bos (2,0000) 6-0, 6-1
 HD Thomas Gloudemans (2,0000) - Leon Vellekoop (2,0833) / Mark Beemer (1,0833) - Floris van den Brink (2,1111) 3-6, 6-7
 DD Samentha van Damme-Helderop (2,0000) - Romana Janshen (2,0000) / Anita Bos (2,0000) - Lisanne Muuse (2,6742) 6-2, 6-3
1e GD Yannick Goossens (2,0000) - GabriŽla van de Graaf (2,0000) / Dominique Karregat (2,1597) - Mark Beemer (1,0833) 6-1, 6-0
2e GD Samentha van Damme-Helderop (2,0000) - Thomas Gloudemans (2,0000) / Jori Meulenbeld (2,0833) - Lisanne Muuse (2,6742) 3-6, 1-6
10 april 2016 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 7-1
1e HE Bart de Gier (0,6510) / Stefan Wauters (1,0000) 6-3, 6-1
2e HE Jake Mak (1,0000) / Seppe Cuypers (2,0000) 5-7, 7-5, 6-2
1e DE Femke Reinhard (1,2022) / Stanislava HrozenskŠ (2,0000) 5-7, 6-1, 6-1
2e DE Karen Nijssen (2,0000) / Zuzana KučovŠ (2,0000) 5-7, 4-6
 HD Bart de Gier (1,0833) - Jake Mak (2,0833) / Stefan Wauters (2,0000) - Seppe Cuypers (2,0000) 6-4, 6-4
 DD Femke Reinhard (2,0000) - Karen Nijssen (2,0000) / Stanislava HrozenskŠ (2,0000) - Zuzana KučovŠ (2,0000) 0-6, 7-6, 6-0
1e GD Femke Reinhard (2,0000) - Bart de Gier (1,0833) / Stanislava HrozenskŠ (2,0000) - Stefan Wauters (2,0000) 6-2, 6-3
2e GD Karen Nijssen (2,0000) - Jake Mak (2,0833) / Zuzana KučovŠ (2,0000) - Seppe Cuypers (2,0000) 6-3, 6-2