Uitslagen landelijke competitie 2016, Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 8 juni 2016 Home


2016 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
(KNLTB) H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 9 37
(KNLTB) L.T.C. Naaldwijk 1 8 30
(KNLTB) T.C. Zandvoort 1 9 29
(KNLTB) T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 8 26
(KNLTB) L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 21
(KNLTB) T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 7 18
(KNLTB) L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 14
(KNLTB) T.C. Salland (Bathmen) 1 7 11

Uitslagen

5 juni 2016 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Scott Griekspoor (1,0000) / Niels Desein (1,0000) 6-7, 1-6
1e DE Lesley Kerkhove (1,0000) / Mihaela Buzarnescu (1,0000) 4-6, 1-6
2e DE Tallon Griekspoor (1,0000) / Maxime Authom (1,0000) 0-6, 7-6, 3-6
2e DE Quirine Lemoine (1,0000) / Corinna Dentoni (1,0000) 7-6, 6-4
 HD Tallon Griekspoor (1,1667) - Kristof Vliegen (2,0000) / Niels Desein (1,0000) - Maxime Authom (1,0000) 4-6, 0-1 Opgave
 DD Quirine Lemoine - DaniŽlle Harmsen (2,0000) / Mihaela Buzarnescu (1,0000) - Corinna Dentoni (1,0000) 6-2, 7-5

4 juni 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Zandvoort 1 2-4
1e HE Robin Haase (0,5000) / Scott Griekspoor (1,0000) 7-6, 6-1
2e HE Andrť Ghem (1,0000) / Tallon Griekspoor (1,0000) 6-3, 4-6, 6-3
1e DE Arantxa Rus (1,0000) / Lesley Kerkhove (1,0000) 4-6, 5-7
2e DE Sarah Gronert (1,0000) / Quirine Lemoine (1,0000) 6-7, 7-6, 4-6
 HD Robin Haase - Arko Zoutendijk (1,9167) / Tallon Griekspoor (1,1667) - Kristof Vliegen (2,0000) 5-7, 1-2 Opgave
 DD Arantxa Rus (1,0000) - Kim Rus / Quirine Lemoine - DaniŽlle Harmsen (2,0000) 4-6, 2-6
4 juni 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 4-2
1e HE Niels Desein (1,0000) / Yannick Mertens (1,0000) 6-2, 4-6, 4-6
2e HE Maxime Authom (1,0000) / Jesse Huta Galung (1,1667) 1-6, 5-7
1e DE Mihaela Buzarnescu (1,0000) / Kelly Versteeg (1,4925) 6-3, 6-4
2e DE Corinna Dentoni (1,0000) / Bibiane Weijers (1,1667) 6-7, 6-4, 6-3
 HD Niels Desein (1,0000) - Maxime Authom (1,0000) / Jesse Huta Galung (1,0000) - Max de Vroome 3-6, 6-4, 7-6
 DD Mihaela Buzarnescu (1,0000) - Corinna Dentoni (1,0000) / Angelique van der Meet - Bibiane Weijers (1,0000) 7-6, 3-6, 7-6

2 juni 2016 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
1e HE Joris de Loore (0,7851) / Andrť Ghem (0,7400) 4-6, 6-4, 3-6
2e HE Scott Griekspoor (0,8432) / Peter Torebko (0,8488) 6-4, 3-6, 6-1
1e DE Lesley Kerkhove (0,7729) / Arantxa Rus (0,5300) 7-5, 6-7, 5-7
2e DE Quirine Lemoine (0,9722) / Sarah Gronert (0,8202) 6-1, 6-4
 HD Kristof Vliegen (1,9453) - Tallon Griekspoor (1,5924) / Arko Zoutendijk (1,0656) - Robin Haase (0,5232) 0-1
 DD DaniŽlle Harmsen (1,7222) - Quirine Lemoine (0,7168) / Sarah Gronert (1,7174) - Kim Rus (1,7749) 6-2, 6-2
2 juni 2016 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-3
1e HE Thiemo de Bakker (1,0400) / Miliaan Niesten (1,1991) 6-4, 6-0
2e HE Paul Monteban (1,6906) / Jeroen Vanneste (1,4912) 6-7, 6-1, 4-6
1e DE Elke Tiel (0,9204) / Valentini Grammatikopoulou (0,6264) 6-4, 4-6, 1-6
2e DE Jainy Scheepens (2,0360) / Eva Wacanno (1,3182) 6-0, 6-0
 HD Thiemo de Bakker (0,8959) - Boy Westerhof (1,9305) / Matwť Middelkoop (0,5716) - Wesley Koolhof (0,7609) 6-4, 6-4
 DD Elke Tiel (1,6112) - Jainy Scheepens (2,2914) / Valentini Grammatikopoulou (1,0395) - Sofie Oyen (0,9052) 6-7, 6-1, 6-7
2 juni 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Antal van der Duim (1,0649) / Maxime Authom (0,0759) 4-6, 1-6
2e HE Nick van der Meer (0,9737) / Joran Vliegen (1,0000) 3-6, 6-3, 5-7
1e DE Bernarda Pera (1,2280) / Mihaela Buzarnescu (0,4854) 3-6, 7-6, 3-6
2e DE Sandra Zaniewska (0,7508) / Corinna Dentoni (1,1516) 6-4, 6-3
 HD Antal van der Duim (1,0704) - Nick van der Meer (1,8628) / Joran Vliegen (1,0000) - Bas van der Valk (1,8802) 6-7, 7-6, [7-10]
 DD Demi Schuurs (0,6825) - Bernarda Pera (1,0417) / Corinna Dentoni (1,4010) - Roos van der Zwaan (1,6923) 6-1, 6-1
2 juni 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Yannick Mertens (0,3299) / Sander Arends (1,7068) 6-1, 2-0
2e HE Jesse Huta Galung (0,8584) / Jasper Smit (1,0132) 6-4, 6-4
1e DE Kelly Versteeg (1,5022) / Sviatlana Pirazhenka (1,0653) 6-7, 6-7
2e DE Bibiane Weijers (0,6530) / Janine Hemmes (1,8802) 6-2, 6-1
 HD Yannick Mertens (0,8422) - Max de Vroome (1,6634) / Sander Arends (0,8405) - Jasper Smit (0,8139) 7-6, 3-6, 6-7
 DD Kelly Versteeg (1,4946) - Bibiane Weijers (1,2516) / Sviatlana Pirazhenka (1,0286) - Mandy Wagemaker (1,9941) 6-7, 6-3, 6-7

31 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 5-1
1e HE Niels Desein (0,5675) / Yannick Mertens (0,2354) 6-2, 6-3
2e HE Maxime Authom (0,2778) / Jesse Huta Galung (0,7885) 6-3, 6-7, 6-4
1e DE Mihaela Buzarnescu (0,5700) / Kelly Versteeg (1,4925) 6-4, 6-2
2e DE Roos van der Zwaan (2,0000) / Bibiane Weijers (0,6530) 0-6, 0-6
 HD Maxime Authom (0,7106) - Niels Desein (1,0856) / Max de Vroome (1,6634) - Jesse Huta Galung (1,0121) 6-2, 6-3
 DD Mihaela Buzarnescu (1,2925) - Roos van der Zwaan (2,0000) / Kelly Versteeg (1,3300) - Bibiane Weijers (0,9772) 6-4, 6-2
31 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Matwť Middelkoop (0,7106) / Joris de Loore (1,0000) 4-6, 1-6
2e HE Jeroen Vanneste (1,3322) / Scott Griekspoor (0,9545) 3-6, 3-6
1e DE Valentini Grammatikopoulou (0,8546) / Lesley Kerkhove (0,6305) 6-3, 7-5
2e DE Sofie Oyen (1,2229) / DaniŽlle Harmsen (1,1667) 6-4, 2-6, 6-3
 HD Wesley Koolhof (0,5716) - Jeroen Vanneste (1,1320) / Joris de Loore (1,0000) - Scott Griekspoor (1,2721) 6-7, 4-6
 DD Valentini Grammatikopoulou (1,3148) - Sofie Oyen (1,1806) / Lesley Kerkhove (0,1873) - Quirine Lemoine (0,5089) 6-2, 2-6, [11-9]
31 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
1e HE Boy Westerhof (1,1250) / Andrť Ghem (0,8858) 3-6, 3-6
2e HE Paul Monteban (1,5362) / Peter Torebko (0,9261) 3-6, 5-7
1e DE Chayenne Ewijk (1,3452) / Arantxa Rus (0,5564) 4-6, 2-6
2e DE Jainy Scheepens (2,0360) / Sarah Gronert (0,8202) 0-6, 2-6
 HD Boy Westerhof (1,7369) - Roel Oostdam (1,9665) / Andrť Ghem (1,0671) - Arko Zoutendijk (1,2570) 3-6, 2-6
 DD Chayenne Ewijk (1,2298) - Jainy Scheepens (2,3212) / Arantxa Rus (0,8889) - Kim Rus (1,7035) 6-1, 2-6, [10-8]
31 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
1e HE Antal van der Duim (1,2500) / Jasper Smit (0,8895) 6-7, 6-4, 6-2
2e HE Nick van der Meer (0,9737) / Alexander Kneepkens (2,6439) 6-2, 6-2
1e DE Bernarda Pera (1,0390) / Sviatlana Pirazhenka (1,1338) 7-6, 2-6, 3-6
2e DE Sandra Zaniewska (0,7733) / Mandy Wagemaker (1,4576) 6-3, 6-1
 HD Nick van der Meer (1,8628) - David de Goede (1,3365) / Jasper Smit (0,8806) - Sander Arends (0,8806) 4-6, 3-6
 DD Sandra Zaniewska (0,1894) - Demi Schuurs (0,6825) / Sviatlana Pirazhenka (1,0286) - Mandy Wagemaker (1,9941) 6-3, 6-2

29 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Yannick Mertens (0,2354) / Antal van der Duim (1,2500) 6-4, 4-6, 6-2
2e HE Jesse Huta Galung (0,9870) / Nick van der Meer (0,8092) 6-3, 6-4
1e DE Elise Mertens (0,8918) / Bernarda Pera (0,8904) 6-1, 6-0
2e DE Bibiane Weijers (0,5065) / Sandra Zaniewska (0,8789) 6-4, 3-6, 1-6
 HD Yannick Mertens (1,0121) - Max de Vroome (2,0000) / Antal van der Duim (0,8194) - David de Goede (1,1416) 6-3, 4-6, [10-8]
 DD Elise Mertens (0,9167) - Kelly Versteeg (1,2874) / Demi Schuurs (0,8322) - Sandra Zaniewska (0,3391) 3-6, 6-2, [6-10]
29 mei 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
1e HE Robin Haase (0,5000) / Miliaan Niesten (1,1157) 6-4, 6-4
2e HE Andrť Ghem (0,8518) / Matwť Middelkoop (0,6389) 4-6, 4-6
1e DE Arantxa Rus (0,8333) / Valentini Grammatikopoulou (0,8816) 6-3, 6-3
2e DE Sarah Gronert (1,0003) / Sofie Oyen (1,0562) 6-3, 6-4
 HD Robin Haase (1,0000) - Arko Zoutendijk (2,0671) / Matwť Middelkoop (0,5139) - Wesley Koolhof (0,5139) 6-4, 6-3
 DD Kim Rus (2,0532) - Sarah Gronert (1,9861) / Valentini Grammatikopoulou (0,9782) - Eva Wacanno (0,8254) 6-4, 6-1
29 mei 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 1-5
1e HE Jasper Smit (0,7661) / Niels Desein (1,0000) 6-7, 1-6
2e HE Alexander Kneepkens (2,6439) / Maxime Authom (0,4444) 1-6, 0-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,0719) / Sherazad Reix-Benamar (1,0000) 3-6, 3-6
2e DE Mandy Wagemaker (1,4201) / Mihaela Buzarnescu (0,8333) 0-6, 5-7
 HD Jasper Smit (0,8806) - Alexander Kneepkens (4,3000) / Niels Desein (1,0000) - Maxime Authom (0,6250) 7-6, 2-6, [12-10]
 DD Sviatlana Pirazhenka (0,8917) - Mandy Wagemaker (1,8067) / Sherazad Reix-Benamar (1,0000) - Mihaela Buzarnescu (1,2488) 3-6, 4-6
29 mei 2016 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 6-0
1e HE Tallon Griekspoor (1,1568) / Thiemo de Bakker (0,8472) 7-6, 6-3
2e HE Kristof Vliegen (1,1923) / Paul Monteban (1,3375) 5-7, 6-3, 6-4
1e DE Quirine Lemoine (1,1122) / Chayenne Ewijk (1,1598) 7-5, 7-6
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,1667) / Jainy Scheepens (2,0082) 6-4, 6-0
 HD Kristof Vliegen (2,1806) - Tallon Griekspoor (1,6610) / Boy Westerhof (1,4167) - Paul Monteban (1,7601) 6-1, 6-3
 DD Lesley Kerkhove (0,2498) - DaniŽlle Harmsen (1,8333) / Chayenne Ewijk (1,1256) - Jainy Scheepens (2,2039) 5-7

28 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Yannick Mertens (0,4213) / Scott Griekspoor (0,8843) 6-4, 6-1
2e HE Jesse Huta Galung (1,1536) / Kristof Vliegen (1,0000) 6-3, 4-6, 6-2
1e DE Elise Mertens (0,7520) / Lesley Kerkhove (0,8385) 6-2, 2-6, 3-6
2e DE Bibiane Weijers (0,6732) / Quirine Lemoine (1,0000) 6-3, 6-2
 HD Jesse Huta Galung (1,1324) - Yannick Mertens (1,1324) / Scott Griekspoor (1,0833) - Tallon Griekspoor (1,4722) 6-3, 7-5
 DD Kelly Versteeg (1,2083) - Bibiane Weijers (0,8981) / Lesley Kerkhove (0,2826) - Quirine Lemoine (0,6667) 3-6, 1-6
28 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 3-3
1e HE Antal van der Duim (1,0834) / Thiemo de Bakker (1,0000) 2-6, 4-6
2e HE Nick van der Meer (0,8092) / Roel Oostdam (1,9496) 6-3, 6-1
1e DE Bernarda Pera (0,7772) / RichŤl Hogenkamp (0,6790) 6-2, 4-6, 5-7
2e DE Sandra Zaniewska (0,9588) / Chayenne Ewijk (1,0000) 6-2, 7-5
 HD David de Goede (0,9315) - Nick van der Meer (1,8194) / Thiemo de Bakker (1,0000) - Boy Westerhof (1,5208) 4-6, 4-6
 DD Demi Schuurs (1,0000) - Sandra Zaniewska (0,5070) / RichŤl Hogenkamp (0,9861) - Chayenne Ewijk (1,0000) 6-2, 6-1
28 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-3
1e HE Niels Desein (1,0000) / Matwť Middelkoop (0,6389) 6-3, 6-3
2e HE Maxime Authom (0,4444) / Wesley Koolhof (1,0000) 6-1, 6-1
1e DE Mihaela Buzarnescu (0,8333) / Marina Melnikova (1,0000) 6-3, 7-6
2e DE Corinna Dentoni (1,0046) / Valentini Grammatikopoulou (0,8816) 3-6, 3-6
 HD Niels Desein (1,0000) - Maxime Authom (0,6250) / Matwť Middelkoop (0,5139) - Wesley Koolhof (0,5139) 3-6, 6-3, [6-10]
 DD Corinna Dentoni (1,2488) - Mihaela Buzarnescu (1,2488) / Marina Melnikova (1,0000) - Eva Wacanno (0,8254) 6-7, 6-4, [7-10]
28 mei 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 2-4
1e HE Sander Arends (1,5648) / Andrť Ghem (0,8518) 6-4, 0-4
2e HE Jasper Smit (0,8897) / Peter Torebko (0,7778) 6-0, 6-0
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,0133) / Arantxa Rus (0,8333) 3-6, 5-7
2e DE Janine Hemmes (1,8630) / Sarah Gronert (1,0003) 1-6, 0-6
 HD Sander Arends (0,6250) - Jasper Smit (0,6250) / Robin Haase (1,0000) - Arko Zoutendijk (2,0671) 3-6, 2-6
 DD Sviatlana Pirazhenka (0,9542) - Mandy Wagemaker (1,8067) / Arantxa Rus (0,8333) - Sarah Gronert (1,9861) 6-4, 3-6, [10-4]

25 mei 2016 T.C. Zandvoort 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Scott Griekspoor (0,6667) / Antal van der Duim (1,3056) 4-6, 3-6
2e HE Tallon Griekspoor (0,9940) / Nick van der Meer (0,9768) 2-6, 1-6
1e DE Cindy Burger (0,8302) / Bernarda Pera (0,9722) 2-6, 4-6
2e DE Lesley Kerkhove (1,0206) / Nicole Thyssen (0,9070) 6-1, 7-6(1)
 HD Tallon Griekspoor (1,3333) - Kristof Vliegen (2,0833) / Nick van der Meer (1,9167) - Antal van der Duim (0,9167) 2-6, 3-6
 DD Cindy Burger (1,0000) - Lesley Kerkhove (0,5000) / Bernarda Pera (0,9167) - Nicole Thyssen (0,4740) 6-4, 6-3
25 mei 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Andrť Ghem (1,0185) / Jonathan Eysseric (1,0000) 6-2, 6-4
2e HE Peter Torebko (0,6667) / Maxime Authom (0,6667) 2-6, 2-6
1e DE Ysaline Bonaventure (1,0000) / Mihaela Buzarnescu (0,6667) 6-1, 2-6, 6-4
2e DE Arantxa Rus (1,0278) / Corinna Dentoni (0,8333) 6-3, 6-2
 HD Andrť Ghem (0,9861) - Arko Zoutendijk (1,9861) / Maxime Authom (0,7500) - Jonathan Eysseric (0,7500) 4-6, 4-6
 DD Arantxa Rus (0,9861) - Ysaline Bonaventure (1,0000) / Mihaela Buzarnescu (1,0833) - Corinna Dentoni (1,0833) 7-5, 6-2
25 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 0-6
1e HE Boy Westerhof (1,0278) / Yannick Mertens (0,5833) 2-5
2e HE Roel Oostdam (1,9218) / Jesse Huta Galung (1,1667) 3-6, 2-6
1e DE RichŤl Hogenkamp (0,5123) / Elise Mertens (1,0000) 6-3, 3-6, 2-6
2e DE Estrella Cabeza Candela (1,0389) / Bibiane Weijers (0,8333) 3-6, 5-7
 HD Boy Westerhof (1,3218) - Roel Oostdam (1,9341) / Yannick Mertens (1,1944) - Jesse Huta Galung (1,1944) 3-6, 6-7
 DD RichŤl Hogenkamp (0,9167) - Estrella Cabeza Candela (1,9167) / Elise Mertens (1,0000) - Kelly Versteeg (1,2500) 1-6, 1-6
25 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten (1,2222) / Sander Arends (1,3611) 3-6, 6-0, 6-0
2e HE Jeroen Vanneste (1,1667) / Jasper Smit (0,9930) 6-7, 6-7
1e DE Valentini Grammatikopoulou (0,6944) / Sviatlana Pirazhenka (1,1232) 4-6, 5-7
2e DE Sofie Oyen (1,1667) / Mandy Wagemaker (1,3371) 6-1, 4-6, 6-3
 HD Jeroen Vanneste (1,0000) - Miliaan Niesten (1,0000) / Sander Arends (0,7917) - Jasper Smit (0,7917) 1-6, 2-6
 DD Valentini Grammatikopoulou (1,1109) - Eva Wacanno (0,9581) / Mandy Wagemaker (1,6342) - Sviatlana Pirazhenka (0,7741) 6-4, 7-5

22 mei 2016 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-4
1e HE Sander Arends (1,1667) / Boy Westerhof (1,1667) 4-6, 3-6
2e HE Jasper Smit (1,1307) / Mark Vervoort (1,1667) 6-1, 6-2
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,0738) / RichŤl Hogenkamp (0,6667) 5-7, 4-6
2e DE Mandy Wagemaker (1,2334) / Estrella Cabeza Candela (1,1667) 7-6, 2-6, 0-6
 HD Sander Arends (0,9306) - Jasper Smit (0,9306) / Boy Westerhof (1,1667) - Mark Vervoort (1,1667) 6-3, 6-2
 DD Sviatlana Pirazhenka (0,7350) - Janine Hemmes (2,2988) / RichŤl Hogenkamp (1,0000) - Estrella Cabeza Candela (2,0000) 3-6, 3-6
22 mei 2016 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 4-2
1e HE Yannick Mertens (0,8333) / Matwť Middelkoop (0,5000) 7-5, 3-6, 6-4
2e HE Jesse Huta Galung (1,3333) / Miliaan Niesten (1,0000) 2-6, 6-4, 6-3
1e DE MichaŽlla Krajicek (1,1667) / Valentini Grammatikopoulou (0,8333) 1-6, 6-7
2e DE Bibiane Weijers (1,0000) / Sofie Oyen (1,0000) 6-3, 6-2
 HD Jesse Huta Galung (1,0833) - Yannick Mertens (1,0833) / Wesley Koolhof (0,6667) - Matwť Middelkoop (0,6667) 3-6, 6-7
 DD MichaŽlla Krajicek (1,0833) - Bibiane Weijers (1,0833) / Eva Wacanno (0,7775) - Sofie Oyen (1,0000) 6-3, 7-6
22 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
1e HE Antal van der Duim (1,1111) / Andrť Ghem (1,1667) 4-6, 2-6
2e HE Nick van der Meer (0,8333) / Peter Torebko (0,8611) 4-6, 3-6
1e DE Bernarda Pera (1,1667) / Arantxa Rus (0,8333) 6-4, 6-4
2e DE Sandra Zaniewska (0,8352) / Sarah Gronert (1,1944) 4-6, 3-6
 HD Antal van der Duim (1,0000) - Nick van der Meer (2,0000) / Andrť Ghem (0,9167) - Arko Zoutendijk (1,9167) 6-2, 7-6
 DD Bernarda Pera (1,0000) - Nicole Thyssen (0,5295) / Arantxa Rus (0,9167) - Sarah Gronert (1,9167) 6-4, 7-6
22 mei 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Jonathan Eysseric (1,0000) / Scott Griekspoor (1,0000) 3-6, 4-6
2e HE Maxime Authom (1,0000) / Tallon Griekspoor (1,0000) 6-4, 6-3
1e DE Mihaela Buzarnescu (1,0000) / Lesley Kerkhove (1,0000) 6-4, 4-6, 6-0
2e DE Corinna Dentoni (1,0000) / DaniŽlle Harmsen (1,0000) 3-6, 6-4, 6-2
 HD Maxime Authom (1,0000) - Jonathan Eysseric (1,0000) / Scott Griekspoor (1,0000) - Kristof Vliegen (2,0000) 6-4, 7-6
 DD Mihaela Buzarnescu (1,0000) - Corinna Dentoni (1,0000) / DaniŽlle Harmsen (2,0000) - Lesley Kerkhove (0,7500) 2-6, 6-4, [7-10]

21 mei 2016 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-1
1e HE Scott Griekspoor (1,0000) / Sander Arends (1,0000) 6-1, 6-2
2e HE Tallon Griekspoor (1,0000) / Jasper Smit (0,9640) 6-1, 6-3
1e DE Cindy Burger (1,0000) / Sviatlana Pirazhenka (0,9812) 1-6, 6-2, 6-1
2e DE Lesley Kerkhove (1,0000) / Mandy Wagemaker (1,1239) 6-7(5), 6-2, 7-6(3)
 HD Kristof Vliegen (2,0000) - Tallon Griekspoor (1,1667) / Jasper Smit (1,0000) - Sander Arends (1,0000) 5-7, 2-6
 DD DaniŽlle Harmsen (2,0000) - Lesley Kerkhove (0,7500) / Sviatlana Pirazhenka (0,7014) - Mandy Wagemaker (1,4722) 6-4, 5-7, 7-6
21 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Matwť Middelkoop (0,6667) / Antal van der Duim (1,0000) 3-6, 6-4, 7-5
2e HE Jeroen Vanneste (1,0000) / Nick van der Meer (1,0000) 2-6, 0-6
1e DE Valentini Grammatikopoulou (1,0000) / Bernarda Pera (1,0000) 4-6, 7-5, 7-5
2e DE Eva Wacanno (1,1667) / Sandra Zaniewska (0,9095) 1-6, 3-6
 HD Wesley Koolhof (0,6667) - Matwť Middelkoop (0,6667) / Antal van der Duim (1,0000) - Nick van der Meer (2,0000) 6-3, 4-6, [10-7]
 DD Eva Wacanno (0,6667) - Valentini Grammatikopoulou (1,0000) / Sandra Zaniewska (0,7014) - Nicole Thyssen (0,6290) 2-6, 7-6, [7-10]
21 mei 2016 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 4-2
1e HE Andrť Ghem (1,0000) / Yannick Mertens (1,0000) 4-6, 4-6
2e HE Peter Torebko (1,0000) / Jesse Huta Galung (1,1667) 6-1, 1-6, 6-3
1e DE Arantxa Rus (1,0000) / MichaŽlla Krajicek (1,0000) 6-2, 7-5
2e DE Sarah Gronert (1,0000) / Bibiane Weijers (1,1667) 1-6, 1-6
 HD Andrť Ghem (1,0000) - Arko Zoutendijk (2,0000) / Jesse Huta Galung (1,0000) - Yannick Mertens (1,0000) 6-3, 6-4
 DD Arantxa Rus (1,0000) - Sarah Gronert (2,0000) / MichaŽlla Krajicek (1,0000) - Bibiane Weijers (1,0000) 6-2, 6-3
21 mei 2016 T.C. Salland (Bathmen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 0-6
1e HE Boy Westerhof (1,0000) / Jonathan Eysseric (1,0000) 4-6, 4-6
2e HE Mark Vervoort (1,0000) / Maxime Authom (1,0000) 2-6, 2-6
1e DE Estrella Cabeza Candela (1,0000) / Mihaela Buzarnescu (1,0000) 3-6, 3-6
2e DE Jainy Scheepens (2,0082) / Corinna Dentoni (1,0000) 2-6, 1-6
 HD Boy Westerhof (1,0000) - Mark Vervoort (1,0000) / Jonathan Eysseric (1,0000) - Maxime Authom (1,0000) 3-6, 3-6
 DD Estrella Cabeza Candela (2,0000) - Jainy Scheepens (2,2039) / Mihaela Buzarnescu (1,0000) - Corinna Dentoni (1,0000) 2-6, 3-6