Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 516
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 516

Stand

GespeeldPunten
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 31
A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 7 26
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 6 21
L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7 20
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 6 19
KrommenieŽr L.T.V. 1 7 19
L.T.C. 's-Gravenzande 1 7 13
T.V. Heerhugowaard 1 7 11

Uitslagen

31 mei 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 3-3
1e HE Bart van Schendel (2,2652) / Leendert Keizer (2,2188) 6-7, 3-6
2e HE Wido Haver (3,7620) / Luco Overvoorde (2,7041) 3-6, 3-6
3e HE Lennart Langbroek (3,6204) / Roy Vijverberg (4,1581) 6-1, 6-1
4e HE Kelly de Weers (2,9056) / Stephan Schoemaker (4,2219) 6-2, 6-2
1e HD Bart van Schendel (2,5101) - Koos Ramakers (3,1256) / Leendert Keizer (2,8435) - Luco Overvoorde (2,6910) Opgave thuis
2e HD Wido Haver (2,5532) - Lennart Langbroek (2,9542) / Dennis van Vliet (4,2029) - Joffrey van Zanten (3,6990) Opgave uit
31 mei 2015 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-2
1e HE Harold Reitsma / Bob Groenveld Opgave uit
2e HE Erwin Derksen (2,4095) / Kevin Borst (2,6997) 0-6, 4-6
3e HE Ajdin Kolonic (2,3543) / Emiel Veldman (3,5563) 7-5, 6-7, 6-1
4e HE Leon van der Linden (3,2294) / Martijn de Does (3,9304) 1-6, 3-6
1e HD / Niet gespeeld
2e HD / Niet gespeeld
31 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
1e HE Melvyn op der Heijde (1,6677) / Sjoerd Migchelsen (3,0145) 6-1, 6-2
2e HE Stefan Bergman (2,1065) / Eric van Kuik (3,0202) 6-0, 6-2
3e HE Russell Josh Evangelista (2,0550) / Joost Bos (2,9039) 6-1, 6-3
4e HE Sam Jesse (2,2434) / Auke de Boer (3,5450) 6-0, 6-1
1e HD Melvyn op der Heijde (2,5169) - Millen Mortier (2,7419) / Sjoerd Migchelsen (2,8407) - Eric van Kuik (2,3049) 6-1, 6-3
2e HD Stefan Bergman (2,0833) - Sam Jesse (4,2939) / Joost Bos (3,2024) - Auke de Boer (3,1564) 6-3, 6-2

17 mei 2015 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 5-1
1e HE Harold Reitsma (1,3133) / Theo Driessen (2,6728) 6-7, 0-6
2e HE Erwin Derksen (2,6458) / Sjoerd van der Meer (2,6191) 5-7, 6-1, 7-5
3e HE Ajdin Kolonic (2,5750) / Jeroen Poots (2,6487) 7-6, 6-3
4e HE Leon van der Linden (3,4040) / Harold van Schie (3,4218) 6-0, 6-1
1e HD Ajdin Kolonic (3,1026) - Harold Reitsma (2,3928) / Theo Driessen (2,0228) - Sjoerd van der Meer (2,5828) 4-6, 7-5, 6-2
2e HD Leon van der Linden (3,3506) - Erwin Derksen (2,6226) / Walter van Schie (3,6634) - Jeroen Poots (3,4270) 6-1, 6-1
17 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Kevin Borst (2,9776) / Robert van Boesschoten (2,4678) 3-6, 6-3, 7-6
2e HE Emiel Veldman (3,4792) / Martijn Olthof (2,5180) 2-6, 4-6
3e HE Martijn Moeyes (3,8783) / Pieter van Houten (2,4109) 0-6, 2-6
4e HE Martijn de Does (4,1188) / Sander Machielsen (3,8347) 4-6, 7-6, 6-4
1e HD Kevin Borst (2,9069) - Martijn Moeyes (3,5328) / Arno Jongsma (2,6963) - Robert van Boesschoten (2,1530) 3-6, 3-6
2e HD Emiel Veldman (3,7202) - Martijn de Does (3,4215) / Sander Machielsen (4,1891) - Abe Straatsma (2,4448) 6-3, 6-2
17 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
1e HE Melvyn op der Heijde (1,8054) / Leendert Keizer (2,1733) 6-3, 6-1
2e HE Russell Josh Evangelista (2,1044) / Luco Overvoorde (2,7041) 6-4, 7-5
3e HE Millen Mortier (1,8747) / Stephan Schoemaker (4,2219) 6-1, 6-0
4e HE Marco van der Wal (3,1548) / Joffrey van Zanten (4,8259) 6-3, 6-0
1e HD Melvyn op der Heijde (2,2224) - Russell Josh Evangelista (2,8621) / Leendert Keizer (2,8435) - Luco Overvoorde (2,6910) 5-7, 6-7
2e HD Millen Mortier (2,7419) - Sam Jesse (4,2939) / Dennis van Vliet (4,2029) - Roy Vijverberg (5,3776) 6-1, 6-2
17 mei 2015 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 4-2
1e HE Jefke Plasmeijer (2,0113) / Lennart Langbroek (3,6204) 6-3, 6-1
2e HE Eric van Kuik (2,9828) / Bart van Schendel (2,3534) 2-6, 6-4, 4-6
3e HE Joost Bos (2,8635) / Berend Jonker (2,3484) 5-7, 5-7
4e HE Sjoerd Migchelsen (3,1043) / Koos Ramakers (3,6757) 6-3, 6-3
1e HD Jefke Plasmeijer (2,3290) - Eric van Kuik (2,4914) / Bart van Schendel (2,5983) - Berend Jonker (1,9960) 5-7, 3-2
2e HD Joost Bos (3,3456) - Auke de Boer (3,2785) / Lennart Langbroek (2,9542) - Koos Ramakers (3,3261) 6-1, 6-0

10 mei 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Robert van Boesschoten (2,3989) / Harold Reitsma (1,4134) 3-6, 7-5, 5-7
2e HE Martijn Olthof (2,2618) / Erwin Derksen (2,9416) 2-6, 1-6
3e HE Peter Amerika (2,9325) / Ajdin Kolonic (2,7484) 6-4, 4-6, 4-6
4e HE Andries Cupido (2,8730) / Leon van der Linden (3,3368) 5-7, 7-6, 6-3
1e HD Robert van Boesschoten (2,1530) - Peter Amerika (1,7540) / Leon van der Linden (3,3506) - Ajdin Kolonic (3,1026) 6-2, 6-0
2e HD Andries Cupido (2,3303) - Sander Machielsen (4,1891) / Harold Reitsma (2,3928) - Erwin Derksen (2,6226) 3-6, 4-6
10 mei 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Kelly de Weers (2,9904) / Russell Josh Evangelista (1,7726) 7-6, 1-1
2e HE Lennart Langbroek (3,6204) / Millen Mortier (1,8747) 0-6, 0-6
3e HE Wido Haver (3,7620) / Sam Jesse (2,2434) 2-6, 1-6
4e HE Berend Jonker (2,4313) / Marco van der Wal (3,0960) 6-2, 7-5
1e HD Berend Jonker (1,9960) - Wido Haver (2,5532) / Russell Josh Evangelista (2,8621) - Marco van der Wal (2,8903) Opgave uit
2e HD Kelly de Weers (2,6228) - Koos Ramakers (3,2252) / Sam Jesse (4,4842) - Millen Mortier (2,8383) 3-6, 1-6
10 mei 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 6-0
1e HE Theo Driessen (2,6920) / Kevin Borst (2,8849) 6-4, 3-6, 6-2
2e HE Sjoerd van der Meer (2,7299) / Emiel Veldman (3,3667) 6-1, 6-3
3e HE Jeroen Poots (2,6487) / Martijn Moeyes (3,8783) 6-3, 6-3
4e HE Walter van Schie (2,5600) / Martijn de Does (4,1188) 3-6, 6-2, 6-2
1e HD Theo Driessen (1,9346) - Jeroen Poots (3,4874) / Kevin Borst (2,8512) - Emiel Veldman (3,5640) 7-6, 2-6, 6-0
2e HD Sjoerd van der Meer (2,6792) - Harold van Schie (3,5414) / Martijn Moeyes (3,3641) - Martijn de Does (3,3686) 4-6, 6-3, 6-2
10 mei 2015 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 1-5
1e HE Leendert Keizer (2,0676) / Jefke Plasmeijer (2,1667) 6-0, 3-6, 4-6
2e HE Luco Overvoorde (2,7852) / Sjoerd Migchelsen (3,0613) 1-6, 6-1, 6-1
3e HE Stephan Schoemaker (4,3648) / Joost Bos (2,8635) 2-6, 1-6
4e HE Joffrey van Zanten (4,8259) / Eric van Kuik (2,9828) 1-6, 5-7
1e HD Leendert Keizer (2,7836) - Luco Overvoorde (2,6218) / Jefke Plasmeijer (2,4847) - Eric van Kuik (2,6102) 3-6, 2-6
2e HD Stephan Schoemaker (4,3772) - Dennis van Vliet (4,2029) / Auke de Boer (3,2785) - Sjoerd Migchelsen (2,8407) 2-6, 1-6

26 april 2015 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Leendert Keizer (2,2421) / Theo Driessen (2,4850) 6-4, 6-4
2e HE Luco Overvoorde (2,9470) / Sjoerd van der Meer (2,5773) 4-6, 6-3, 6-0
3e HE Roy Vijverberg (4,1581) / Jeroen Poots (2,6487) 0-6, 0-6
4e HE Stephan Schoemaker (4,3870) / Walter van Schie (2,5600) 0-6, 3-6
1e HD Leendert Keizer (2,9862) - Luco Overvoorde (2,8150) / Sjoerd van der Meer (2,5198) - Harold van Schie (3,4248) 6-4, 6-3
2e HD Joffrey van Zanten (3,6990) - Dennis van Vliet (4,1114) / Jeroen Poots (3,5616) - Walter van Schie (3,7588) 3-6, 3-6
26 april 2015 KrommenieŽr L.T.V. 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-2
1e HE Jefke Plasmeijer (2,1667) / Emiel Veldman (3,3667) 6-3, 6-4
2e HE Sjoerd Migchelsen (3,1175) / Kevin Borst (3,0545) 3-6, 6-7
3e HE Joost Bos (2,8635) / Martijn Moeyes (3,8783) 6-4, 6-1
4e HE Eric van Kuik (2,9828) / Martijn de Does (4,1188) 6-0, 6-1
1e HD Sjoerd Migchelsen (2,8457) - Eric van Kuik (2,6194) / Emiel Veldman (3,4631) - Martijn Moeyes (3,2583) 6-2, 6-2
2e HD Auke de Boer (3,0354) - Joost Bos (3,1238) / Kevin Borst (3,0074) - Martijn de Does (3,6541) 3-6, 6-7
26 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Russell Josh Evangelista (1,6667) / Harold Reitsma (1,6357) 4-6, 6-3, 6-7
2e HE Millen Mortier (1,8747) / Erwin Derksen (2,9416) 6-2, 6-1
3e HE Sam Jesse (2,2434) / Leon van der Linden (3,3368) 6-2, 6-1
4e HE Marco van der Wal (2,9561) / Ajdin Kolonic (2,9178) 0-5
1e HD Russell Josh Evangelista (2,6485) - Marco van der Wal (2,7020) / Harold Reitsma (2,5294) - Erwin Derksen (2,8359) 4-6, 2-6
2e HD Sam Jesse (4,7188) - Millen Mortier (2,9923) / Leon van der Linden (3,1331) - Ajdin Kolonic (2,8684) 6-3, 5-7, 6-3
26 april 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Kelly de Weers (2,9056) / Robert van Boesschoten (2,4146) 0-6, 1-6
2e HE Wido Haver (3,7620) / Martijn Olthof (2,2618) 3-6, 4-6
3e HE Berend Jonker (2,5570) / Peter Amerika (2,8395) 6-4, 5-7, 6-2
4e HE Bart van Schendel (2,6976) / Myles O' Meally (3,6135) 6-2, 7-5
1e HD Berend Jonker (1,8025) - Bart van Schendel (2,5101) / Peter Amerika (1,8947) - Robert van Boesschoten (2,4265) 4-6, 3-6
2e HD Koos Ramakers (3,1256) - Lennart Langbroek (2,8176) / Martijn Olthof (2,7939) - Abe Straatsma (2,6426) 6-7, 4-6

19 april 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-4
1e HE Reinoud Haal (2,0000) / Russell Josh Evangelista (1,8333) 4-6, 0-6
2e HE Robert van Boesschoten (2,2480) / Millen Mortier (2,0000) 3-6, 6-4, 1-6
3e HE Peter Amerika (2,7925) / Sam Jesse (2,2810) 4-6, 4-6
4e HE Abe Straatsma (2,7161) / Marco van der Wal (3,1832) 3-6, 2-6
1e HD Robert van Boesschoten (2,6065) - Peter Amerika (1,9417) / Russell Josh Evangelista (2,5029) - Millen Mortier (2,9327) 7-6, 6-2
2e HD Reinoud Haal (2,0311) - Abe Straatsma (2,8638) / Marco van der Wal (2,5529) - Rick Staal (3,1111) 1-6, 6-2, 6-1
19 april 2015 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 4-2
1e HE Harold Reitsma (1,7128) / Berend Jonker (2,5371) 7-6
2e HE Erwin Derksen (2,8048) / Bart van Schendel (2,8576) 2-6, 6-3, 3-6
3e HE Leon van der Linden (3,4848) / Wido Haver (3,5812) 6-4, 6-2
4e HE Ajdin Kolonic (2,9729) / Koos Ramakers (3,6426) 6-2, 6-1
1e HD Leon van der Linden (3,0611) - Ajdin Kolonic (2,7357) / Wido Haver (2,7008) - Berend Jonker (1,8194) 7-5, 2-6, 5-7
2e HD Erwin Derksen (3,0500) - Harold Reitsma (2,6670) / Bart van Schendel (2,3371) - Koos Ramakers (3,0025) 7-5, 6-1
19 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 4-2
1e HE Theo Driessen (2,1667) / Eric van Kuik (2,9764) 6-3, 6-0
2e HE Jeroen Poots (2,7905) / Sjoerd Migchelsen (2,9014) 6-3, 7-6
3e HE Harold van Schie (3,3112) / Joost Bos (2,9187) 6-2, 5-7, 4-6
4e HE Sjoerd van der Meer (2,6584) / Auke de Boer (3,5450) 6-1, 6-4
1e HD Theo Driessen (1,9737) - Sjoerd van der Meer (2,7164) / Eric van Kuik (2,4645) - Joost Bos (3,0662) 7-6, 6-0
2e HD Harold van Schie (3,2845) - Walter van Schie (3,6647) / Sjoerd Migchelsen (2,9842) - Auke de Boer (3,1017) 6-2, 2-6, 3-6
19 april 2015 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 3-3
1e HE Kevin Borst (3,0225) / Leendert Keizer (2,3271) 3-6, 4-6
2e HE Emiel Veldman (3,2086) / Luco Overvoorde (3,0036) 3-6, 0-6
3e HE Martijn Moeyes (3,9881) / Stephan Schoemaker (4,3293) 7-5, 6-3
4e HE Martijn de Does (4,1188) / Dennis van Vliet (5,2727) 7-6, 6-4
1e HD Emiel Veldman (3,3076) - Martijn Moeyes (3,0980) / Leendert Keizer (3,1503) - Luco Overvoorde (2,9698) 6-7, 3-6
2e HD Kevin Borst (3,0168) - Martijn de Does (3,7929) / Joffrey van Zanten (3,5579) - Stephan Schoemaker (4,3626) 6-3, 6-2

12 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 4-2
1e HE Russell Josh Evangelista (2,0000) / Theo Driessen (2,0000) 2-6, 6-0, 6-3
2e HE Millen Mortier (2,0000) / Harold van Schie (3,3112) 6-3, 6-0
3e HE Sam Jesse (2,3344) / Jeroen Poots (2,6935) 6-3, 7-5
4e HE Marco van der Wal (3,0595) / Sjoerd van der Meer (2,8204) 6-4, 4-6, 6-7
1e HD Russell Josh Evangelista (2,3174) - Millen Mortier (2,8331) / Theo Driessen (2,0833) - Sjoerd van der Meer (2,9446) 3-6, 4-6
2e HD Sam Jesse (4,8484) - Rick Staal (3,1667) / Jeroen Poots (3,4600) - Walter van Schie (3,5666) 6-3, 4-6, 6-4
12 april 2015 KrommenieŽr L.T.V. 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Eric van Kuik (2,9554) / Robert van Boesschoten (2,2554) 4-6, 2-6
2e HE Sjoerd Migchelsen (3,1979) / Andries Cupido (2,6080) 6-1, 5-7, 7-5
3e HE Joost Bos (2,7994) / Peter Amerika (2,9925) 1-6, 0-6
4e HE Auke de Boer (3,5446) / Abe Straatsma (2,7504) 7-5, 3-6, 2-6
1e HD Eric van Kuik (2,3007) - Joost Bos (2,9997) / Robert van Boesschoten (2,7978) - Peter Amerika (2,0000) 2-6, 5-7
2e HD Sjoerd Migchelsen (2,8395) - Auke de Boer (2,9562) / Andries Cupido (2,4168) - Abe Straatsma (3,0739) 7-5, 3-6, 2-6
12 april 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
1e HE Bart van Schendel (2,9759) / Emiel Veldman (3,0552) 6-0, 7-5
2e HE Wido Haver (3,4587) / Kevin Borst (3,1353) 4-6, 0-6
3e HE Berend Jonker (2,5371) / Martijn Moeyes (3,9881) 6-2, 6-0
4e HE Koos Ramakers (3,7743) / Martijn de Does (3,9839) 6-2, 0-6, 6-1
1e HD Wido Haver (2,7841) - Berend Jonker (1,9167) / Emiel Veldman (3,2104) - Bob Groenveld (2,0833) 6-7, 6-3, 6-1
2e HD Bart van Schendel (2,3371) - Koos Ramakers (3,0025) / Martijn Moeyes (3,0980) - Martijn de Does (3,7929) 6-3, 6-4
12 april 2015 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Leendert Keizer (2,2769) / Harold Reitsma (1,8333) 6-2, 4-6, 5-7
2e HE Luco Overvoorde (2,6908) / Mehdi Bdiri (3,4247) 2-6, 2-6
3e HE Roy Vijverberg (4,1581) / Ajdin Kolonic (2,9729) 2-6, 1-6
4e HE Stephan Schoemaker (3,9660) / Leon van der Linden (3,5687) 1-6, 5-7
1e HD Leendert Keizer (3,3216) - Luco Overvoorde (3,1318) / Mehdi Bdiri (3,4920) - Leon van der Linden (2,8280) 6-4, 6-2
2e HD Dennis van Vliet (4,1114) - Joffrey van Zanten (3,5579) / Harold Reitsma (2,6670) - Erwin Derksen (3,0500) 6-2, 3-6, 0-6

6 april 2015 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 0-6
1e HE Kevin Borst (3,1353) / Russell Josh Evangelista (2,0000) 6-7, 2-6
2e HE Emiel Veldman (3,0552) / Millen Mortier (2,0000) 6-7, 0-6
3e HE Martijn Moeyes (3,9881) / Niels Kok (2,5383) 1-6, 1-6
4e HE Martijn de Does (3,9650) / Marco van der Wal (3,0784) 2-6, 1-6
1e HD Bob Groenveld (2,0000) - Emiel Veldman (3,1271) / Russell Josh Evangelista (2,4007) - Millen Mortier (2,9164) 4-6, 6-1, 4-6
2e HD Kevin Borst (3,0168) - Martijn de Does (3,7929) / Niels Kok (2,2940) - Marco van der Wal (2,5529) 6-3, 5-7, 5-7
6 april 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
1e HE Robert van Boesschoten (2,0000) / Leendert Keizer (2,5323) 6-7, 2-6
2e HE Martijn Olthof (2,4046) / Luco Overvoorde (2,5481) 6-2, 6-0
3e HE Abe Straatsma (2,7504) / Roy Vijverberg (4,1581) 6-3, 6-3
4e HE Peter Amerika (2,9991) / Stephan Schoemaker (3,9594) 6-3, 6-2
1e HD Robert van Boesschoten (2,7978) - Peter Amerika (2,0000) / Luco Overvoorde (3,1318) - Joffrey van Zanten (3,5579) 6-0, 6-2
2e HD Abe Straatsma (3,1588) - Martijn Olthof (2,8228) / Leendert Keizer (3,1878) - Dennis van Vliet (4,1114) 7-6, 6-3
6 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 3-3
1e HE Harold van Schie (3,2547) / Berend Jonker (2,5936) 4-6, 1-6
2e HE Sjoerd van der Meer (3,0315) / Bart van Schendel (2,7648) 6-1, 6-2
3e HE Jeroen Poots (2,7522) / Wido Haver (3,4000) 6-0, 6-3
4e HE Walter van Schie (2,5600) / Koos Ramakers (3,7743) 6-3, 6-1
1e HD Harold van Schie (3,2012) - Theo Driessen (2,0000) / Berend Jonker (2,0000) - Bart van Schendel (2,4776) 6-7, 1-6
2e HD Jeroen Poots (3,3501) - Walter van Schie (3,4781) / Koos Ramakers (3,1202) - Lennart Langbroek (2,8983) 6-7, 2-6
6 april 2015 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 3-3
1e HE Harold Reitsma (2,0000) / Jefke Plasmeijer (2,0000) 6-4, 6-3
2e HE Erwin Derksen (3,0368) / Joost Bos (2,6448) 7-6, 6-1
3e HE Mehdi Bdiri (3,5549) / Sjoerd Migchelsen (3,1746) 6-1, 7-6
4e HE Leon van der Linden (3,4694) / Eric van Kuik (3,0652) 5-7, 3-6
1e HD Erwin Derksen (2,9548) - Harold Reitsma (2,4951) / Jefke Plasmeijer (2,6366) - Eric van Kuik (2,4158) 5-7, 6-7
2e HD Ajdin Kolonic (2,4637) - Mehdi Bdiri (3,3713) / Auke de Boer (3,1153) - Sjoerd Migchelsen (3,0762) 5-7, 3-6