Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 515
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 515

Stand

GespeeldPunten
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 29
T.V. te Werve (Rijswijk) 1 7 25
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 23
T.C. Roomburg (Leiden) 1 7 22
Haarlemsche L.T.C. 1 7 21
T.C. Tilburg 1 7 20
T.V. Badhoevedorp 2 7 16
T.V. Holy (Vlaardingen) 1 7 12

Uitslagen

31 mei 2015 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 6-0
1e HE Charles Deans van Swelm / Wouter Koning 4-6, 7-5
2e HE Robert van de Pas / Maurice Kramer 6-1, 6-1
3e HE / Opgave uit
4e HE / Opgave uit
1e HD / Opgave uit
2e HD / Opgave uit
31 mei 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 3-3
1e HE Mathys Bloem (1,6188) / Ben Spee (1,7845) 4-6, 0-6
2e HE Jordie van der Meer (1,5504) / Colin van der Hel (2,2243) 6-3, 6-2
3e HE Timo de Mooy (2,4698) / Thijs Willemsen (3,3456) 6-4, 6-2
4e HE Garnik Murad (2,9075) / DaniŽl Rappange (3,6854) 6-3, 6-3
1e HD Mathys Bloem (2,4056) - Garnik Murad (2,3708) / Ben Spee (2,0671) - Thijs Willemsen (3,5842) 2-6, 3-6
2e HD Jordie van der Meer (2,1968) - Timo de Mooy (3,4461) / Colin van der Hel (3,0706) - DaniŽl Rappange (3,0549) 4-6, 5-7
31 mei 2015 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 5-1
1e HE Gert-Jan Stevens (1,7625) / Bob Altelaar (2,5616) 6-3, 6-2
2e HE Jeroen Visser (3,0731) / Erik van der Zalm (3,2014) 3-6, 6-3, 6-4
3e HE Bas Stevens (3,3220) / Nick Hogenhout (3,4603) Opgave uit
4e HE Victor Kwee (3,6366) / Martijn van der Zalm (3,3932) Opgave thuis
F HE Bas Stevens (3,3220) / Nick Hogenhout (3,4603) Opgave uit
F HE Victor Kwee (3,6366) / Martijn van der Zalm (3,3932) Opgave thuis
1e HD Victor Kwee (3,2666) - Bas Stevens (3,3365) / Erik van der Zalm (2,1616) - Nick Hogenhout (1,6069) Opgave uit
2e HD Jeroen Visser (2,2288) - Gert-Jan Stevens (2,2772) / Bob Altelaar (1,6069) - Martijn van der Zalm (3,7674) Opgave uit
31 mei 2015 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Tilburg 1 5-1
1e HE Pascal van der Sande (2,5416) / Hardy Versteegen (2,4872) 4-6, 0-6
2e HE Sabin Tigu (2,1664) / Stephen Meindert (2,7084) 6-3, 4-3
3e HE Gertjan Egberink (1,9596) / Ido Kronenberg (3,1947) Opgave uit
4e HE Tim Geers (3,0810) / Roel de Kok (2,3065) 6-3, 0-6, 6-2
1e HD Pascal van der Sande (2,6298) - Sabin Tigu (2,5299) / Stephen Meindert (2,3205) - Roel de Kok (2,1606) Opgave uit
2e HD Gertjan Egberink (2,5454) - Tim Geers (2,4724) / Hardy Versteegen (2,7690) - Ido Kronenberg (2,6974) Opgave uit

17 mei 2015 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Gert-Jan Stevens (1,9172) / Colin van der Hel (2,0714) 6-3, 6-3
2e HE Nick van der Kaaij (2,2133) / Ben Spee (1,9156) 6-7, 0-6
3e HE Victor Kwee (3,4840) / Thijs Willemsen (3,4146) 4-6, 6-7
4e HE Jeroen Visser (3,2116) / DaniŽl Rappange (3,4050) 6-4, 6-0
1e HD Gert-Jan Stevens (2,4025) - Bas Stevens (3,4136) / Ben Spee (1,9861) - Thijs Willemsen (3,5032) 6-4, 1-6, 6-3
2e HD Nick van der Kaaij (2,3212) - Jeroen Visser (2,4093) / Colin van der Hel (2,9594) - DaniŽl Rappange (2,9333) 6-3, 6-4
17 mei 2015 T.V. Badhoevedorp 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-4
1e HE Bob Altelaar (2,4430) / Mathys Bloem (1,7116) 3-6, 2-6
2e HE Nick Hogenhout (3,4603) / Jordie van der Meer (1,5504) 1-6, 2-6
3e HE Erik van der Zalm (3,5065) / Timo de Mooy (2,0521) 6-4, 3-6, 6-4
4e HE Martijn van der Zalm (3,3399) / Garnik Murad (3,0028) 1-6, 6-2, 2-6
1e HD Bob Altelaar (1,7645) - Nick Hogenhout (1,7645) / Jordie van der Meer (2,0694) - Jeff Toth (2,0395) 6-2, 6-2
2e HD Erik van der Zalm (2,0671) - Martijn van der Zalm (3,6729) / Mathys Bloem (2,5519) - Garnik Murad (2,5597) 6-7, 4-6
17 mei 2015 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.C. Tilburg 1 5-1
1e HE Charles Deans van Swelm (1,9660) / Hardy Versteegen (2,3262) 7-5, 6-3
2e HE JoŽl de Jong (2,6846) / Roel de Kok (2,0988) 6-4, 6-4
3e HE Robert van de Pas (2,8624) / Stephen Meindert (2,5441) 6-4, 6-4
4e HE Alex Pezzoni (2,5844) / Ido Kronenberg (3,1183) 4-6, 6-2, 7-5
1e HD Charles Deans van Swelm (2,2322) - Alex Pezzoni (3,0327) / Roel de Kok (2,2218) - Stephen Meindert (2,5421) 5-7, 2-6
2e HD JoŽl de Jong (3,4956) - Robert van de Pas (2,2756) / Hardy Versteegen (2,6960) - Ido Kronenberg (2,6101) 6-2, 3-6, 7-6
17 mei 2015 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-4
1e HE Wouter Koning (1,9055) / Pascal van der Sande (2,3907) 7-6, 6-4
2e HE Marcel Block (2,5841) / Sabin Tigu (2,3353) 3-6, 4-6
3e HE Remco Rapmund (3,0348) / Gertjan Egberink (1,9596) 4-6, 3-6
4e HE Jo„o Varela (3,1468) / Tim Geers (2,8488) 6-2, 4-6, 6-4
1e HD Wouter Koning (2,7063) - Maurice Kramer (3,2707) / Pascal van der Sande (2,7550) - Sabin Tigu (2,5318) 3-6, 2-6
2e HD Remco Rapmund (3,8180) - Jo„o Varela (2,5705) / Gertjan Egberink (2,5454) - Tim Geers (2,3197) 3-6, 2-6

10 mei 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 3-3
1e HE Jeff Toth (2,1051) / Gert-Jan Stevens (2,0664) 6-1, 1-6, 3-6
2e HE Mathys Bloem (1,7116) / Victor Kwee (3,4840) 3-6, 6-3, 6-3
3e HE Jordie van der Meer (1,5504) / Jeroen Visser (3,2116) 6-1, 6-0
4e HE Garnik Murad (2,9383) / Nick van der Kaaij (2,2997) 5-7, 3-6
1e HD Mathys Bloem (2,4438) - Garnik Murad (2,4954) / Nick van der Kaaij (2,4875) - Jeroen Visser (2,6693) 6-1, 3-6, 2-6
2e HD Jeff Toth (2,1632) - Timo de Mooy (3,5414) / Bas Stevens (3,3369) - Gert-Jan Stevens (2,3670) 6-4, 6-2
10 mei 2015 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 3-3
1e HE Pascal van der Sande (2,2031) / Charles Deans van Swelm (2,1255) 4-6, 4-6
2e HE Sabin Tigu (2,4757) / Robert van de Pas (2,7549) 6-4, 6-4
3e HE Gertjan Egberink (2,0945) / JoŽl de Jong (2,6578) 7-5, 6-4
4e HE Sam Nelson (3,7392) / Alex Pezzoni (2,5844) 1-6, 2-6
1e HD Pascal van der Sande (2,8242) - Sabin Tigu (2,5318) / Robert van de Pas (2,2231) - JoŽl de Jong (3,3983) 6-1, 6-4
2e HD Gertjan Egberink (2,5454) - Sam Nelson (5,4827) / Charles Deans van Swelm (2,3372) - Alex Pezzoni (3,0327) 4-6, 6-3, 2-6
10 mei 2015 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 2 4-2
1e HE Ben Spee (2,0373) / Bob Altelaar (2,2702) 6-0, 6-0
2e HE Colin van der Hel (2,0714) / Erik van der Zalm (3,5065) 6-4, 7-6
3e HE DaniŽl Rappange (3,4734) / Nick Hogenhout (3,1186) 6-3, 6-2
4e HE Thijs Willemsen (3,1313) / Martijn van der Zalm (3,5984) 0-6, 2-6
1e HD Ben Spee (1,9861) - Thijs Willemsen (3,5032) / Bob Altelaar (1,7645) - Nick Hogenhout (1,7645) 3-6, 4-6
2e HD Colin van der Hel (2,9934) - DaniŽl Rappange (2,9622) / Erik van der Zalm (1,9861) - Martijn van der Zalm (3,5919) 6-4, 6-4
10 mei 2015 T.C. Tilburg 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 6-0
1e HE Hardy Versteegen (2,5518) / Wouter Koning (1,6468) 6-2, 6-1
2e HE Stephen Meindert (2,5441) / Enrico de Boer (3,6186) 6-1, 6-0
3e HE Ido Kronenberg (3,2684) / Maurice Kramer (3,2257) 6-4, 6-3
4e HE Roel de Kok (2,0988) / Jo„o Varela (3,3435) 6-1, 6-0
1e HD Stephen Meindert (2,7946) - Roel de Kok (2,3140) / Wouter Koning (2,4472) - Enrico de Boer (2,4472) 4-5
2e HD Hardy Versteegen (2,6960) - Ido Kronenberg (2,6101) / Jo„o Varela (2,5705) - Maurice Kramer (3,2707) Opgave uit

26 april 2015 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 5-1
1e HE Charles Deans van Swelm (2,4030) / Gert-Jan Stevens (1,8326) 4-6, 6-1, 7-6
2e HE Robert van de Pas (2,8759) / Jeroen Visser (3,1048) 6-3, 4-6, 6-0
3e HE JoŽl de Jong (2,7394) / Victor Kwee (3,4440) 7-5, 6-4
4e HE Alex Pezzoni (2,6722) / Bas Stevens (3,2251) 6-1, 6-4
1e HD JoŽl de Jong (3,3150) - Robert van de Pas (2,1781) / Gert-Jan Stevens (2,4795) - Bas Stevens (3,4140) 3-6, 6-3, 3-6
2e HD Charles Deans van Swelm (2,2991) - Roy Oldenburger (4,4875) / Nick van der Kaaij (2,5560) - Jeroen Visser (2,7922) 3-6, 0-6
26 april 2015 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 5-1
1e HE Wouter Koning (1,7904) / Bob Altelaar (2,1384) 6-1, 6-2
2e HE Remco Rapmund (3,2429) / Erik van der Zalm (3,2798) 6-3, 6-3
3e HE Maurice Kramer (3,4859) / Nick Hogenhout (2,7747) 7-5, 6-1
4e HE Jo„o Varela (3,5576) / Martijn van der Zalm (3,4526) 7-6, 6-2
1e HD Wouter Koning (2,4472) - Remco Rapmund (3,8180) / Bob Altelaar (1,7645) - Nick Hogenhout (1,7645) 6-7, 2-6
2e HD Maurice Kramer (3,3209) - Jo„o Varela (2,9472) / Erik van der Zalm (1,9167) - Martijn van der Zalm (3,5225) 6-3, 6-2
26 april 2015 T.C. Tilburg 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Hardy Versteegen (2,3611) / Ben Spee (2,1438) 6-7, 3-6
2e HE Ido Kronenberg (3,2684) / Colin van der Hel (2,0714) 5-7, 3-6
3e HE Roel de Kok (2,1572) / Thijs Willemsen (3,0881) 6-1, 6-2
4e HE Stephen Meindert (2,6423) / DaniŽl Rappange (3,2878) 6-3, 6-2
1e HD Roel de Kok (2,3405) - Stephen Meindert (2,8900) / Ben Spee (1,9167) - Thijs Willemsen (3,4338) 6-3, 6-2
2e HD Hardy Versteegen (2,8575) - Ido Kronenberg (2,7429) / Colin van der Hel (2,8098) - DaniŽl Rappange (2,7681) 6-2, 6-1
26 april 2015 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 1-5
1e HE Renť d' Hooghe (1,9999) / Jeff Toth (1,9385) 6-4, 6-1
2e HE Pascal van der Sande (2,0000) / Timo de Mooy (2,2187) 6-3, 3-6, 5-7
3e HE Gertjan Egberink (2,0268) / Mathys Bloem (1,8738) 5-7, 5-7
4e HE Sabin Tigu (2,4688) / Jordie van der Meer (1,6389) 7-6, 5-7, 4-6
1e HD Renť d' Hooghe (2,0833) - Pascal van der Sande (2,7394) / Jeff Toth (2,3290) - Jordie van der Meer (2,1675) 5-7, 6-7
2e HD Gertjan Egberink (2,2500) - Sabin Tigu (2,2364) / Mathys Bloem (2,7250) - Garnik Murad (2,8204) 4-6, 3-6

19 april 2015 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 3-3
1e HE Gert-Jan Stevens (2,0278) / Renť d' Hooghe (1,8286) 4-6, 6-2, 6-4
2e HE Bas Stevens (3,2251) / Pascal van der Sande (2,0000) 6-2, 0-6, 0-6
3e HE Nick van der Kaaij (2,1687) / Gertjan Egberink (2,2432) 2-6, 7-6, 1-6
4e HE Victor Kwee (3,4766) / Stan van Winsen (4,3033) 2-6, 6-0, 6-0
1e HD Bas Stevens (3,4140) - Victor Kwee (3,2666) / Renť d' Hooghe (2,0833) - Pascal van der Sande (2,7394) 2-6, 4-6
2e HD Jeroen Visser (2,7922) - Gert-Jan Stevens (2,4795) / Gertjan Egberink (2,2500) - Stan van Winsen (4,6300) 6-4, 6-3
19 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Timo de Mooy (1,9795) / Charles Deans van Swelm (2,4355) 5-7, 5-7
2e HE Jeff Toth (2,0000) / Alex Pezzoni (2,6309) 6-7, 6-4, 6-2
3e HE Jordie van der Meer (1,6389) / Robert van de Pas (2,8759) 6-3, 3-6, 6-4
4e HE Garnik Murad (2,9383) / Roy Oldenburger (4,2158) 3-6, 6-3, 6-0
1e HD Jeff Toth (2,1427) - Jordie van der Meer (1,9135) / Charles Deans van Swelm (2,6392) - Robert van de Pas (2,4081) 4-6, 4-6
2e HD Mathys Bloem (2,7250) - Garnik Murad (2,8204) / Roy Oldenburger (4,4875) - Alex Pezzoni (3,0327) 6-4, 6-2
19 april 2015 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 3-3
1e HE Colin van der Hel (1,9094) / Wouter Koning (1,9722) 3-6, 7-5, 3-6
2e HE Ben Spee (2,1438) / Maurice Kramer (3,4859) 6-1, 6-2
3e HE Thijs Willemsen (2,8165) / Remco Rapmund (3,5282) 6-3, 6-7, 2-6
4e HE DaniŽl Rappange (2,8986) / Jo„o Varela (3,8639) 3-6, 2-6
1e HD Ben Spee (2,0000) - Thijs Willemsen (3,5171) / Wouter Koning (2,3119) - Enrico de Boer (2,3119) 7-5, 6-0
2e HD Colin van der Hel (2,8422) - DaniŽl Rappange (2,7901) / Maurice Kramer (3,2051) - Remco Rapmund (3,8017) 6-4, 5-7, 6-2
19 april 2015 T.V. Badhoevedorp 2 / T.C. Tilburg 1 4-2
1e HE Bob Altelaar (2,1384) / Walter Neyens (3,2669) Opgave uit
2e HE Nick Hogenhout (2,6299) / Roel de Kok (2,2919) 1-6, 4-6
3e HE Erik van der Zalm (3,1325) / Stephen Meindert (2,7664) 6-3, 5-7, 1-6
4e HE Martijn van der Zalm (3,7330) / Ido Kronenberg (3,0007) 6-0, 6-2
1e HD Bob Altelaar (1,8403) - Nick Hogenhout (1,8403) / Roel de Kok (2,2005) - Stephen Meindert (2,8900) 6-2, 4-6, 6-4
2e HD Erik van der Zalm (1,9167) - Martijn van der Zalm (3,5225) / Walter Neyens (3,0977) - Ido Kronenberg (2,7429) Opgave uit

12 april 2015 T.C. Tilburg 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 4-2
1e HE Hardy Versteegen (2,1667) / Gert-Jan Stevens (2,1667) 5-7, 5-7
2e HE Ido Kronenberg (3,1264) / Victor Kwee (3,3721) 2-6, 7-6, 7-6
3e HE Roel de Kok (2,3507) / Jeroen Visser (3,0857) 6-4, 6-2
4e HE Stephen Meindert (2,8974) / Bas Stevens (3,0906) 6-1, 6-7, 6-4
1e HD Roel de Kok (2,2005) - Stephen Meindert (3,0024) / Victor Kwee (3,1997) - Bas Stevens (3,3765) 6-1, 6-4
2e HD Ido Kronenberg (2,5335) - Hardy Versteegen (2,6768) / Gert-Jan Stevens (2,6544) - Jeroen Visser (3,0296) 3-6, 7-6, 3-6
12 april 2015 T.V. te Werve (Rijswijk) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 2-4
1e HE JoŽl de Jong (2,6959) / Ben Spee (2,1944) 3-6, 6-1, 3-3
2e HE Robert van de Pas (2,8588) / Colin van der Hel (1,9329) 5-7, 5-7
3e HE Alex Pezzoni (2,8087) / DaniŽl Rappange (2,6854) 7-5, 6-1
4e HE Roy Oldenburger (4,2158) / Thijs Willemsen (2,8165) 3-6, 4-6
1e HD JoŽl de Jong (3,3150) - Robert van de Pas (2,4081) / Ben Spee (2,0000) - Thijs Willemsen (3,5171) Opgave thuis
2e HD Alex Pezzoni (3,3226) - Charles Deans van Swelm (2,8036) / Colin van der Hel (2,6147) - DaniŽl Rappange (2,5522) 7-5, 7-6
12 april 2015 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 0-6
1e HE Wouter Koning (1,8333) / Jordie van der Meer (1,8333) 1-6, 2-6
2e HE Sander Kruis (2,2428) / Mathys Bloem (2,0000) 6-7
3e HE Maurice Kramer (3,4859) / Jeff Toth (2,0000) 4-6, 3-6
4e HE Enrico de Boer (3,5424) / Garnik Murad (2,9999) 4-6, 3-6
1e HD Wouter Koning (1,9581) - Enrico de Boer (1,9581) / Mathys Bloem (3,0536) - Garnik Murad (3,1928) 6-4, 2-6, 2-6
2e HD Maurice Kramer (3,1218) - Remco Rapmund (3,7184) / Jeff Toth (2,2517) - Timo de Mooy (3,6231) 3-6, 2-6
12 april 2015 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 4-2
1e HE Renť d' Hooghe (2,0000) / Bob Altelaar (1,9718) 6-4, 6-2
2e HE Gertjan Egberink (2,3108) / Erik van der Zalm (3,0612) 7-5, 6-3
3e HE Sabin Tigu (2,6645) / Nick Hogenhout (2,4230) 6-4, 6-4
4e HE Hidde Sels (2,9842) / Martijn van der Zalm (3,6827) 7-5, 6-1
1e HD Gertjan Egberink (2,0833) - Sabin Tigu (2,0000) / Bob Altelaar (2,0000) - Nick Hogenhout (2,0000) 6-4, 3-6, 6-7
2e HD Renť d' Hooghe (2,0000) - Hidde Sels (4,4932) / Erik van der Zalm (2,0000) - Martijn van der Zalm (3,6058) 6-3, 4-6, 4-6

6 april 2015 T.V. Badhoevedorp 2 / T.V. te Werve (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Bob Altelaar (2,0000) / Robert van de Pas (2,8306) 6-4, 7-5
2e HE Wouter Kramps (2,5074) / JoŽl de Jong (2,9336) 6-7, 7-5, 2-6
3e HE Erik van der Zalm (2,8827) / Alex Pezzoni (2,9536) 1-6, 5-7
4e HE Nick Hogenhout (2,4230) / Roy Oldenburger (4,2158) 6-4, 6-0
1e HD Bob Altelaar (2,0000) - Nick Hogenhout (2,0000) / Robert van de Pas (2,4081) - JoŽl de Jong (3,3150) 6-3, 6-4
2e HD Wouter Kramps (2,6609) - Erik van der Zalm (2,0000) / Alex Pezzoni (3,3226) - Roy Oldenburger (4,4875) 6-1, 6-3
6 april 2015 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 4-2
1e HE Gert-Jan Stevens (2,0000) / Wouter Koning (2,0000) 4-6, 6-2, 4-6
2e HE Nick van der Kaaij (2,4570) / Sander Kruis (2,0000) 2-6, 6-3, 6-3
3e HE Jeroen Visser (3,2356) / Maurice Kramer (3,3360) 5-3
4e HE Victor Kwee (3,4991) / Jo„o Varela (3,7369) 6-2, 6-2
1e HD Nick van der Kaaij (2,4672) - Jeroen Visser (3,0296) / Wouter Koning (2,0000) - Enrico de Boer (2,0000) 2-6, 3-6
2e HD Bas Stevens (3,3765) - Gert-Jan Stevens (2,6544) / Sander Kruis (2,5584) - Maurice Kramer (3,1218) Opgave uit
6 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Tilburg 1 4-2
1e HE Jordie van der Meer (2,0000) / Hardy Versteegen (2,0000) 6-2, 6-2
2e HE Timo de Mooy (2,0000) / Stephen Meindert (2,8769) 6-3, 6-4
3e HE Mathys Bloem (2,0000) / Walter Neyens (3,2669) 6-0, 6-3
4e HE Garnik Murad (2,9122) / Roel de Kok (2,4384) 7-5, 1-6, 0-6
1e HD Jeff Toth (2,4058) - Jordie van der Meer (2,0000) / Roel de Kok (2,0000) - Stephen Meindert (2,9623) 4-6, 6-3, 6-4
2e HD Mathys Bloem (2,9300) - Timo de Mooy (3,6134) / Ido Kronenberg (2,5859) - Hardy Versteegen (2,7578) 7-6, 5-7, 3-6
6 april 2015 Haarlemsche L.T.C. 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 3-3
1e HE Ben Spee (2,0000) / Renť d' Hooghe (2,1667) 7-5, 4-6, 2-6
2e HE Colin van der Hel (2,0000) / Sabin Tigu (2,5974) 6-3, 6-3
3e HE DaniŽl Rappange (2,5290) / Gertjan Egberink (2,4672) 2-6, 1-6
4e HE Thijs Willemsen (2,8983) / Jochem van Leeuwen (3,4073) 6-2, 6-2
1e HD Ben Spee (2,0000) - Thijs Willemsen (3,5171) / Renť d' Hooghe (2,0000) - Sabin Tigu (2,0000) 6-7, 6-4, 1-6
2e HD Colin van der Hel (2,6980) - DaniŽl Rappange (2,6355) / Gertjan Egberink (2,0000) - Jochem van Leeuwen (3,5394) 7-5, 6-2