Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 514
Bijgewerkt t/m 7 juni 2015 Home


2015 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 514

Stand

GespeeldPunten
T.O.P. Papendrecht 2 7 29
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 6 27
T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 7 26
G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 7 25
E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7 21
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6 13
T.C. Tilburg 2 6 6
T.V. Simpelveld 2 4 3

Uitslagen

31 mei 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-2
1e HE Nigel Visser (2,3175) / Bart Sonnenschein (1,6251) 4-6, 1-6
2e HE Fabian Koning (1,9642) / Ilie Zenden (2,7427) 6-3, 6-4
3e HE Ivo Hu (2,3831) / Stan Bormans (2,5182) 6-0, 1-6, 3-6
4e HE / Opgave uit
1e HD / Opgave uit
2e HD / Opgave uit
31 mei 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Tilburg 2 4-2
1e HE Don Kros (2,6774) / Tim Wilms (4,4118) 6-3, 6-2
2e HE Louis Hu (2,6374) / Michiel van den Berg (3,0247) 6-3, 6-1
3e HE Paul Jansen (2,7803) / Frits Klaasse (3,3156) 6-3, 6-1
4e HE Leon Niemantsverdriet (2,8927) / Robbert Viering (3,5208) 4-6, 7-5, 6-1
1e HD Leon Niemantsverdriet (2,8427) - Jurrian van der Weide (2,5959) / Joost Verlaan (2,9002) - Michiel van den Berg (2,8219) Opgave thuis
2e HD Paul Jansen (3,1406) - Louis Hu (3,3259) / Tim Wilms (3,7125) - Frits Klaasse (3,5572) Opgave thuis
31 mei 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-1
1e HE Erwin Schmitz (2,7470) / Daan van Osch (1,4274) 7-6, 7-5
2e HE Jop Peelen (3,5636) / Stijn de Haan (1,8968) 6-3, 3-6, 2-6
3e HE / Opgave uit
4e HE / Opgave uit
1e HD / Opgave uit
2e HD / Opgave uit

17 mei 2015 T.C. Tilburg 2 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 0-6
1e HE Robbert Viering (3,5208) / Chris Berkouwer (1,9754) 1-6, 0-6
2e HE Michiel van den Berg (3,0247) / Joeri Ertner (1,5107) 2-6, 2-6
3e HE Frits Klaasse (3,3156) / Martijn Herweijer (2,1452) 3-6, 3-6
4e HE Joost Verlaan (3,5092) / Thorsten Sollie (2,3839) 3-6, 3-6
1e HD Joost Verlaan (2,7993) - Frits Klaasse (3,5130) / Thorsten Sollie (2,1183) - Chris Berkouwer (2,7238) 4-6, 2-6
2e HD Michiel van den Berg (2,6649) - Robbert Viering (3,5153) / Joeri Ertner (2,5336) - Martijn Herweijer (2,4433) 7-5, 3-6, 2-6
17 mei 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-3
1e HE Lennart Gouka (1,5880) / Ordaan van der Werf (2,0000) 4-6, 6-0, 4-6
2e HE Erwin Schmitz (2,7470) / Bart Sonnenschein (1,6251) 4-6, 5-7
3e HE Gijs Peelen (2,3958) / Ilie Zenden (2,6610) 7-6, 6-4
4e HE Maarten de Jong (3,7120) / Stan Bormans (2,5854) 0-6, 0-6
1e HD Lennart Gouka (1,3478) - Maarten de Jong (3,3435) / Bart Sonnenschein (2,6682) - Ilie Zenden (2,7385) 6-4, 5-7, 6-4
2e HD Gijs Peelen (1,6847) - Erwin Schmitz (2,5044) / Ordaan van der Werf (3,6625) - Stan Bormans (3,2915) Opgave uit
17 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
1e HE Stijn de Haan (1,9177) / Nigel Visser (2,1765) 6-2, 7-5
2e HE Daan van Osch (1,6172) / Fabian Koning (1,8614) 3-6, 7-5, 6-0
3e HE Frank Bruens (3,0131) / Ivo Hu (2,5228) 2-6, 3-6
4e HE Daan Vonsée (3,1079) / Ties Klapwijk (2,5086) 7-5, 3-0
1e HD Stijn de Haan (2,5889) - Daan Vonsée (2,3351) / Fabian Koning (2,5307) - Nigel Visser (1,8519) 6-4, 2-6, 4-6
2e HD Daan van Osch (2,5638) - Frank Bruens (2,5929) / Ivo Hu (3,1757) - Ties Klapwijk (2,0140) 5-7, 6-7

10 mei 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
1e HE Fabian Koning (2,1280) / Lennart Gouka (1,4000) 6-4, 2-6, 6-3
2e HE Nigel Visser (2,1628) / Gijs Peelen (2,2020) 7-5, 7-5
3e HE Ties Klapwijk (2,6826) / Erwin Schmitz (2,4666) 6-4, 2-6, 6-2
4e HE Ivo Hu (2,5755) / Jop Peelen (3,5345) 6-1, 6-1
1e HD Fabian Koning (2,4069) - Nigel Visser (1,7281) / Lennart Gouka (1,6456) - Gijs Peelen (1,8401) 1-6, 4-6
2e HD Ivo Hu (3,2274) - Ties Klapwijk (2,0492) / Erwin Schmitz (2,4419) - Jop Peelen (2,4860) 6-7, 6-4, 6-3
10 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 4-2
1e HE Bart Sonnenschein (1,8143) / Stijn de Haan (1,8650) 4-6, 7-6, 6-3
2e HE Ilie Zenden (2,6592) / Daan van Osch (1,6740) 4-6, 1-6
3e HE Stan Bormans (2,7460) / Daan Vonsée (3,0309) 6-2, 6-3
4e HE Michael Kawczynski (2,9130) / Tim Oosting (3,5770) 6-1
1e HD Bart Sonnenschein (2,9148) - Ilie Zenden (3,0397) / Stijn de Haan (2,2594) - Daan van Osch (2,3286) 7-6, 6-3
2e HD Stan Bormans (3,4165) - Michael Kawczynski (3,6723) / Daan Vonsée (2,3351) - Tim Oosting (3,0681) Opgave thuis
10 mei 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Joeri Ertner (1,7058) / Louis Hu (2,6281) 6-2, 6-2
2e HE Tom Moonen (1,9383) / Jurrian van der Weide (3,2644) 6-0, 7-5
3e HE Luuk van der Kroft (2,5717) / Leon Niemantsverdriet (2,8033) 6-1, 6-4
4e HE Thorsten Sollie (2,4366) / Paul Jansen (2,6462) 4-6, 6-0, 6-2
1e HD Chris Berkouwer (2,3861) - Thorsten Sollie (1,8798) / Leon Niemantsverdriet (3,1846) - Jurrian van der Weide (2,8683) 3-6, 6-3, 1-6
2e HD Martijn Herweijer (2,4433) - Tom Moonen (2,4567) / Paul Jansen (3,1406) - Louis Hu (3,3259) 6-4, 6-3

26 april 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-2
1e HE Chris Berkouwer (1,8066) / Bart Sonnenschein (2,0132) 6-2, 2-6, 3-6
2e HE Joeri Ertner (1,7058) / Marc Edele (2,8392) 6-4, 6-1
3e HE Martijn Herweijer (2,2803) / Ilie Zenden (2,5557) 6-4, 6-1
4e HE Luuk van der Kroft (2,4989) / Stan Bormans (2,8594) 6-3, 2-6, 4-6
1e HD Chris Berkouwer (2,3861) - Thorsten Sollie (1,8173) / Bart Sonnenschein (2,9148) - Marc Edele (3,0061) 7-5, 6-4
2e HD Martijn Herweijer (2,4433) - Luuk van der Kroft (3,0074) / Ilie Zenden (2,9356) - Stan Bormans (3,4164) 7-6, 4-6, 7-5
26 april 2015 T.V. Simpelveld 2 / T.O.P. Papendrecht 2 0-6
1e HE / Opgave thuis
2e HE / Opgave thuis
3e HE / Opgave thuis
4e HE / Opgave thuis
1e HD / Opgave thuis
2e HD / Opgave thuis
26 april 2015 T.C. Tilburg 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 2-4
1e HE Frits Klaasse (3,3156) / Gijs Peelen (2,2020) 2-6, 4-6
2e HE Robbert Viering (3,5208) / Erwin Schmitz (2,4666) 3-6, 2-6
3e HE Michiel van den Berg (3,0247) / Jop Peelen (3,4304) 6-4, 6-0
4e HE Joost Verlaan (3,5632) / Sjoerd Noordhoff (4,0949) 6-4, 7-5
1e HD Frits Klaasse (3,3942) - Robbert Viering (3,3967) / Gijs Peelen (1,9344) - Sjoerd Noordhoff (3,8005) 6-7, 4-6
2e HD Joost Verlaan (2,6623) - Michiel van den Berg (2,4832) / Erwin Schmitz (2,5867) - Jop Peelen (2,6869) 4-6, 6-4, 3-6
26 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 2-4
1e HE Timo van Driel (3,2988) / Daan van Osch (1,6740) 0-6, 2-6
2e HE Paul Jansen (2,5970) / Stijn de Haan (1,9275) 3-6, 6-4, 1-6
3e HE Louis Hu (2,7442) / Daan Vonsée (2,9542) 7-5, 6-3
4e HE Leon Niemantsverdriet (2,9971) / Frank Bruens (2,8725) 6-2, 6-1
1e HD Timo van Driel (3,1791) - Leon Niemantsverdriet (3,1846) / Stijn de Haan (2,2594) - Daan Vonsée (2,3351) 5-7, 1-6
2e HD Louis Hu (3,3259) - Jurrian van der Weide (2,8229) / Daan van Osch (2,4106) - Frank Bruens (2,6670) 6-7, 6-7

19 april 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Tilburg 2 6-0
1e HE Nigel Visser (2,1628) / Joost Verlaan (3,5632) 6-3, 7-5
2e HE Fabian Koning (2,1280) / Robbert Viering (3,5208) 6-1, 6-4
3e HE Ivo Hu (2,7512) / Michiel van den Berg (2,7973) 7-5, 6-7, 6-2
4e HE Ties Klapwijk (2,7894) / Frits Klaasse (3,1842) 6-2, 6-2
1e HD Fabian Koning (2,4912) - Nigel Visser (1,8124) / Joost Verlaan (2,6062) - Michiel van den Berg (2,3823) 6-2, 6-2
2e HD Ivo Hu (3,3557) - Fabian Koning (2,4912) / Robbert Viering (3,2694) - Frits Klaasse (3,2663) 4-6, 7-5, 6-1
19 april 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Simpelveld 2 6-0
1e HE Lennart Gouka (1,7056) / Job Steegh (2,1667) 6-4, 3-6, 6-1
2e HE Erwin Schmitz (2,4666) / Robin Ebeling (3,1598) 6-1, 7-6
3e HE Gijs Peelen (2,2427) / Edgar Petrosjan (2,7563) 7-5, 6-2
4e HE Sjoerd Noordhoff (4,0949) / Opgave uit
1e HD Erwin Schmitz (2,6854) - Jop Peelen (2,7714) / Job Steegh (2,0833) - Robin Ebeling (4,0994) 1-6, 6-1, 6-3
2e HD Gijs Peelen (1,9344) - Sjoerd Noordhoff (3,8005) / Opgave uit
19 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 3-3
1e HE Daan van Osch (1,8978) / Chris Berkouwer (1,6570) 6-4, 0-6, 7-6
2e HE Stijn de Haan (2,0820) / Tom Moonen (1,7580) 1-6, 6-3, 7-5
3e HE Tim Oosting (3,5770) / Martijn Herweijer (2,2803) 6-4, 5-7, 5-7
4e HE Frank Bruens (2,6638) / Luuk van der Kroft (3,1247) 1-6, 6-7
1e HD Frank Bruens (2,8779) - Stijn de Haan (2,3590) / Martijn Herweijer (2,1736) - Joeri Ertner (2,6301) 7-6, 7-6
2e HD Daan van Osch (2,4106) - Tim Oosting (3,0681) / Tom Moonen (2,4567) - Thorsten Sollie (1,8887) Opgave thuis
19 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HE Max Wenders (1,4444) / Jurrian van der Weide (3,2644) 2-6, 6-3, 6-4
2e HE Bart Sonnenschein (2,0932) / Paul Jansen (2,5201) 6-1, 6-2
3e HE Ilie Zenden (2,4102) / Louis Hu (2,9509) 4-6, 7-5, 2-6
4e HE Stan Bormans (2,9500) / Christian Vroomen (3,8920) 4-6, 6-1, 6-1
1e HD Marc Edele (2,9361) - Bart Sonnenschein (2,7738) / Christian Vroomen (2,2535) - Jurrian van der Weide (2,9867) 3-6, 4-6
2e HD Ilie Zenden (3,1008) - Stan Bormans (3,6411) / Paul Jansen (3,0179) - Louis Hu (3,2008) 6-3, 7-5

12 april 2015 T.C. Tilburg 2 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 1-5
1e HE Robbert Viering (3,5208) / Max Wenders (1,6389) 5-7, 1-6
2e HE Joost Verlaan (3,5632) / Bart Sonnenschein (2,0932) 0-6, 1-6
3e HE Frits Klaasse (3,0886) / Ilie Zenden (2,5751) 4-6, 7-6, 0-6
4e HE Michiel van den Berg (2,4890) / Stan Bormans (3,2367) 6-3, 2-6, 3-6
1e HD Frits Klaasse (3,2663) - Robbert Viering (3,2694) / Max Wenders (0,9167) - Bart Sonnenschein (2,7738) 1-6, 6-4, 5-7
2e HD Joost Verlaan (2,6062) - Michiel van den Berg (2,3823) / Ilie Zenden (3,1008) - Stan Bormans (3,7244) 7-5, 6-2
12 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 2-4
1e HE Jurrian van der Weide (3,2578) / Nigel Visser (2,2974) 0-6, 1-6
2e HE Timo van Driel (3,2988) / Fabian Koning (2,1280) 6-2, 2-6, 3-6
3e HE Louis Hu (2,7364) / Ivo Hu (2,9369) 3-6, 5-7
4e HE Paul Jansen (2,6934) / Ties Klapwijk (2,5923) 6-1, 6-3
1e HD Jurrian van der Weide (2,9872) - Leon Niemantsverdriet (3,1846) / Ties Klapwijk (2,1840) - Nigel Visser (1,7678) 2-6, 5-7
2e HD Louis Hu (3,5373) - Paul Jansen (3,3566) / Ivo Hu (3,1207) - Fabian Koning (2,0833) 6-4, 6-2
12 april 2015 T.V. Simpelveld 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 3-3
1e HE Kai Gebing (2,0000) / Stijn de Haan (2,0055) 7-5, 6-0
2e HE Timo Grützediek (3,1557) / Daan van Osch (1,8978) 3-6, 1-6
3e HE Edgar Petrosjan (2,9900) / Frank Bruens (2,4291) 4-6, 6-4, 7-5
4e HE Henri Squire (3,0000) / Tim Oosting (3,4535) 6-1, 6-1
1e HD Kai Gebing (3,0022) - Edgar Petrosjan (3,3843) / Stijn de Haan (2,3590) - Tim Oosting (3,1148) 4-6, 4-6
2e HD Timo Grützediek (3,0833) - Henri Squire (3,0000) / Daan van Osch (2,4980) - Frank Bruens (2,9834) 2-6, 5-7
12 april 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 4-2
1e HE Chris Berkouwer (1,8056) / Gijs Peelen (2,1084) 6-3, 1-6, 6-1
2e HE Tom Moonen (1,6015) / Lennart Gouka (1,9387) 6-4, 5-7, 4-6
3e HE Joeri Ertner (1,7564) / Erwin Schmitz (2,3405) 6-1, 6-2
4e HE Thorsten Sollie (2,5802) / Jop Peelen (3,4005) 6-4, 6-4
1e HD Martijn Herweijer (2,0000) - Chris Berkouwer (2,2125) / Lennart Gouka (2,0000) - Gijs Peelen (2,0833) 4-6, 2-6
2e HD Tom Moonen (2,6455) - Thorsten Sollie (2,4957) / Jop Peelen (2,6393) - Erwin Schmitz (2,5532) 6-2, 7-6

6 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Tilburg 2 5-1
1e HE Stijn de Haan (2,0055) / Robbert Viering (3,5208) 6-0, 6-3
2e HE Daan van Osch (2,0000) / Michiel van den Berg (2,3868) 6-4, 6-0
3e HE Frank Bruens (2,5259) / Frits Klaasse (3,0011) 6-3, 6-2
4e HE Daan Vonsée (3,2840) / Joost Verlaan (3,4190) 6-3, 6-4
1e HD Stijn de Haan (2,0789) - Tim Oosting (3,0440) / Joost Verlaan (2,8152) - Michiel van den Berg (2,5465) 7-6, 4-6, 5-7
2e HD Daan van Osch (2,5660) - Frank Bruens (3,0696) / Frits Klaasse (3,1560) - Robbert Viering (3,1597) 6-2, 6-3
6 april 2015 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 1-5
1e HE Nigel Visser (1,8333) / Chris Berkouwer (2,0000) 3-6, 3-6
2e HE Fabian Koning (2,0000) / Tom Moonen (1,7682) 6-7, 3-6
3e HE Ties Klapwijk (2,5108) / Joeri Ertner (2,0000) 4-6, 1-6
4e HE Ivo Hu (2,8511) / Martijn Herweijer (2,3661) 1-6, 1-6
1e HD Nigel Visser (1,9758) - Ties Klapwijk (2,5738) / Chris Berkouwer (2,0000) - Luuk van der Kroft (2,9539) 6-4, 6-4
2e HD Ivo Hu (3,0374) - Fabian Koning (2,0000) / Tom Moonen (2,7288) - Thorsten Sollie (2,8846) 2-6, 7-5, 4-6
6 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.V. Simpelveld 2 6-0
1e HE Max Wenders (2,0000) / Job Steegh (2,0000) 6-4, 5-7, 6-4
2e HE Marc Edele (2,9340) / Timo Grützediek (3,0000) 6-1, 6-3
3e HE Ilie Zenden (2,7828) / Edgar Petrosjan (2,8315) 3-6, 6-2, 6-1
4e HE Stan Bormans (3,2367) / Opgave uit
1e HD Marc Edele (3,2000) - Max Wenders (1,0000) / Job Steegh (2,0000) - Timo Grützediek (3,0000) 6-2, 6-3
2e HD Ilie Zenden (3,1008) - Stan Bormans (3,7244) / Opgave uit
6 april 2015 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HE Lennart Gouka (2,0000) / Paul Jansen (2,6321) 6-3, 6-1
2e HE Erwin Schmitz (2,3405) / Timo van Driel (3,2322) 6-0, 6-4
3e HE Gijs Peelen (2,1667) / Louis Hu (2,6504) 6-1, 6-3
4e HE Geert Jansen (3,8060) / Leon Niemantsverdriet (3,0353) 3-6, 0-6
1e HD Jop Peelen (2,7783) - Erwin Schmitz (2,6920) / Timo van Driel (3,0512) - Jurrian van der Weide (2,8376) 6-7, 6-4, 6-1
2e HD Sjoerd Noordhoff (3,7172) - Gijs Peelen (2,0000) / Louis Hu (3,6206) - Paul Jansen (3,4677) 4-6, 4-6