Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 513
Bijgewerkt t/m 7 juni 2015 Home


2015 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 513

Stand

GespeeldPunten
Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 7 30
T.C. Bosheim (Bussum) 1 7 26
T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 25
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 24
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 19
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 16
L.T.V. Lelystad 1 7 13
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 11

Uitslagen

31 mei 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-1
1e HE Rutger-Jan Lange (2,4560) / Bernard Wezeman (2,3658) 4-6, 3-6
2e HE Robin Polak (3,6710) / Remon Bartelds (2,9817) Niet gespeeld
3e HE Wouter van de Ridder (2,6404) / Jort de Vries (3,5015) 6-4, 6-3
4e HE Mark Post (4,1340) / Roderick Lagendijk (2,5584) Niet gespeeld
1e HD Rutger-Jan Lange (2,7166) - Martijn van Beek (2,3441) / Bernard Wezeman (2,0139) - Jort de Vries (3,0230) Niet gespeeld
2e HD Mark Post (3,5700) - Robin Polak (3,3984) / Remon Bartelds (2,9824) - Roderick Lagendijk (3,7878) Niet gespeeld
31 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 2-4
1e HE Rogier Koreman (3,0202) / Stefan Deinum (2,0969) 2-6, 4-6
2e HE Jos Eeland (2,8383) / Jouke Jan Schaap (1,8721) 6-0, 6-4
3e HE Jeroen Froma (3,1623) / Lars de Groot (3,5051) 5-7, 5-7
4e HE Jelle Heida (3,2426) / Tijn Bokma (3,0934) 1-6, 6-2, 1-6
1e HD Rogier Koreman (2,2660) - Jelle Heida (2,0167) / Stefan Deinum (2,2415) - Tijn Bokma (2,8920) Opgave uit
2e HD Jos Eeland (2,8467) - Saco Koelma (2,5483) / Lars de Groot (2,6724) - Jouke Jan Schaap (2,4841) Opgave thuis
31 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Joris Onverwagt (1,8290) / Arno Otterman (2,7190) 6-1, 6-4
2e HE Sjoerd Reeskamp (3,8866) / Wouter Meijer (2,2825) 2-6, 0-6
3e HE Marnik Middendorp (2,9522) / Jochem Gosselink (2,3350) 5-5
4e HE Mike Hoveling (3,9873) / Coen-Willem Buys (2,6882) 6-4, 7-5
1e HD Joris Onverwagt (2,2027) - Mike Hoveling (3,3260) / Wouter Meijer (2,7534) - Jochem Gosselink (3,3900) Opgave uit
2e HD Sjoerd Reeskamp (3,6266) - Marnik Middendorp (2,5135) / Arno Otterman (2,1594) - Coen-Willem Buys (3,2261) Opgave thuis
31 mei 2015 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.V. Lelystad 1 4-2
1e HE Remi Kegel (1,8275) / Dion Nijboer (3,4956) 4-6, 6-2, 6-4
2e HE Tjerry van Eekert (2,2241) / Jesse Gerritsen (2,9161) 3-6, 7-5, 6-2
3e HE Yoram van Eekert (2,5268) / Rogier Kint (2,9518) 5-7, 4-6
4e HE Guido Boumann (4,0130) / Guido Janssen (3,7463) 6-0, 3-6, 6-2
1e HD Yoram van Eekert (1,9632) - Remi Kegel (2,0186) / Dion Nijboer (2,8094) - Rogier Kint (3,5620) Opgave thuis
2e HD Nico Schlosser (2,4604) - Tjerry van Eekert (2,4031) / Guido Janssen (3,5446) - Jesse Gerritsen (3,1646) Opgave uit

17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 2-4
1e HE Joris Onverwagt (2,0010) / Stefan Deinum (1,9678) 6-4, 6-3
2e HE Sjoerd Reeskamp (3,8866) / Jouke Jan Schaap (1,8721) 4-6, 0-6
3e HE Marnik Middendorp (2,7476) / Tijn Bokma (3,1792) 4-6, 5-7
4e HE Mike Hoveling (3,9360) / Lars de Groot (3,4492) 2-6, 4-6
1e HD Joris Onverwagt (2,4112) - Marnik Middendorp (2,6535) / Stefan Deinum (1,9861) - Tijn Bokma (2,8020) 3-6, 6-2, 6-3
2e HD Sjoerd Reeskamp (3,6266) - Mike Hoveling (3,3260) / Lars de Groot (2,5780) - Jouke Jan Schaap (2,4841) 2-6, 4-6
17 mei 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-2
1e HE Arno Otterman (2,7190) / Jelle Heida (3,1473) 6-2, 6-3
2e HE Wouter Meijer (2,2866) / Rogier Koreman (2,9755) 6-1, 6-3
3e HE Jochem Gosselink (2,4902) / Jos Eeland (2,7297) 7-6, 7-6
4e HE Coen-Willem Buys (2,8275) / Jeroen Froma (3,0684) 6-3, 6-4
1e HD Arno Otterman (2,0652) - Jochem Gosselink (3,3179) / Jos Eeland (2,9091) - Saco Koelma (2,6316) 6-2, 2-4
2e HD Wouter Meijer (2,7534) - Coen-Willem Buys (3,2261) / Rogier Koreman (2,2660) - Jelle Heida (2,0167) 7-6, 2-6, 6-7
17 mei 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.V. Lelystad 1 1-5
1e HE Wouter van de Ridder (2,7662) / Dion Nijboer (3,3345) 6-1, 6-3
2e HE Bob Rog (2,2207) / Jesse Gerritsen (3,3438) 6-3, 4-6, 2-6
3e HE Robin Polak (3,3956) / Rogier Kint (3,1600) 1-6, 6-1, 0-6
4e HE Mark Post (3,9520) / Guido Janssen (3,8186) 6-2, 6-7, 2-6
1e HD Rutger-Jan Lange (2,3567) - Martijn van Beek (1,9167) / Dion Nijboer (3,1439) - Rogier Kint (3,9851) 3-6, 4-6
2e HD Bob Rog (3,1089) - Mark Post (3,2376) / Guido Janssen (3,8674) - Jesse Gerritsen (3,4050) 5-7, 4-6
17 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
1e HE Bernard Wezeman (2,5164) / Remi Kegel (1,8842) 4-6, 2-6
2e HE Remon Bartelds (2,9817) / Tjerry van Eekert (2,1522) 7-6, 2-6, 4-6
3e HE Roderick Lagendijk (2,5071) / Yoram van Eekert (2,2160) 6-4, 6-4
4e HE Jort de Vries (3,3619) / Nico Schlosser (3,3746) 5-7, 3-6
1e HD Bernard Wezeman (2,0000) - Jort de Vries (3,0095) / Remi Kegel (2,1806) - Yoram van Eekert (2,1026) 5-7, 4-6
2e HD Remon Bartelds (3,3439) - Roderick Lagendijk (4,0035) / Tjerry van Eekert (2,2138) - Nico Schlosser (2,1443) 6-3, 6-4

10 mei 2015 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
1e HE Stefan Deinum (2,0380) / Arno Otterman (2,5460) 2-6, 7-5, 7-6
2e HE Jouke Jan Schaap (2,0193) / Wouter Meijer (2,1167) 6-2, 2-6, 6-2
3e HE Tijn Bokma (3,0836) / Jochem Gosselink (2,5864) 3-6, 0-6
4e HE Lars de Groot (3,3421) / Coen-Willem Buys (2,9212) 3-6, 1-6
1e HD Stefan Deinum (1,9167) - Tijn Bokma (2,7841) / Arno Otterman (2,1273) - Jochem Gosselink (3,3989) 3-6, 2-6
2e HD Jouke Jan Schaap (2,6224) - Lars de Groot (2,6814) / Wouter Meijer (2,5826) - Coen-Willem Buys (3,1992) 7-6, 6-4
10 mei 2015 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Tjerry van Eekert (2,0580) / Martijn Bok (2,0000) 4-6, 7-6, 0-6
2e HE Remi Kegel (1,8003) / Bob Rog (2,1924) 6-2, 6-2
3e HE Yellan Boendermaker (2,1524) / Wouter van de Ridder (3,0889) 0-6, 2-6
4e HE Guido Boumann (4,0281) / Mark Post (3,7351) 2-6, 7-5, 7-5
1e HD Yellan Boendermaker (2,0721) - Yoram van Eekert (2,0312) / Martijn Bok (2,0000) - Mark Post (3,2376) 2-6, 4-6
2e HD Tjerry van Eekert (2,2588) - Nico Schlosser (2,2151) / Bob Rog (3,1089) - Wouter van de Ridder (2,3291) 5-7, 7-6, 6-2
10 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-2
1e HE Jos Eeland (2,6992) / Joris Onverwagt (2,0512) 1-6, 2-6
2e HE Jakko van Wijk (2,5222) / Marnik Middendorp (2,7347) 7-5, 6-3
3e HE Rogier Koreman (3,0184) / Sjoerd Reeskamp (3,7612) 6-2, 7-5
4e HE Saco Koelma (3,1378) / Mike Hoveling (3,9108) 6-2, 6-2
1e HD Jos Eeland (2,7544) - Jeroen Froma (2,2166) / Marnik Middendorp (2,8203) - Joris Onverwagt (2,6046) 7-5, 5-7, 2-6
2e HD Jelle Heida (2,0167) - Rogier Koreman (2,2660) / Sjoerd Reeskamp (3,6266) - Mike Hoveling (3,3260) 3-6, 6-3, 6-3
10 mei 2015 L.T.V. Lelystad 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-5
1e HE Jesse Gerritsen (3,5570) / Jort de Vries (3,2038) 7-5, 5-7, 6-0
2e HE Floyd Rosner (3,2712) / Remon Bartelds (3,1752) 2-6, 2-6
3e HE Rogier Kint (3,1600) / Roderick Lagendijk (2,6062) 1-6, 2-6
4e HE Guido Janssen (3,7412) / Casper Room (3,5926) 3-6, 1-6
1e HD Guido Janssen (3,7908) - Floyd Rosner (3,4285) / Jort de Vries (3,1296) - Casper Room (4,0105) 3-6, 2-6
2e HD Jesse Gerritsen (3,2034) - Rogier Kint (3,7964) / Remon Bartelds (3,4852) - Roderick Lagendijk (4,1298) 6-7, 4-6

26 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-3
1e HE Rutger-Jan Lange (2,2602) / Joris Onverwagt (2,1745) 6-7, 5-7
2e HE Bob Rog (2,3418) / Sjoerd Reeskamp (3,9398) 6-3, 6-1
3e HE Robin Polak (2,9902) / Marnik Middendorp (2,7347) 6-4, 2-6, 4-6
4e HE Mark Post (3,8945) / Mike Hoveling (3,7702) 6-2, 6-4
1e HD Bob Rog (3,3248) - Rutger-Jan Lange (2,4055) / Sjoerd Reeskamp (3,5794) - Marnik Middendorp (2,6462) 6-3, 6-1
2e HD Robin Polak (3,2045) - Mark Post (2,9948) / Joris Onverwagt (2,6955) - Mike Hoveling (3,5012) 4-6, 5-7
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-4
1e HE Remon Bartelds (3,5607) / Arno Otterman (2,1193) 7-6, 7-6
2e HE Jort de Vries (3,2038) / Wouter Meijer (2,1167) 6-7, 2-6
3e HE Ulrik Rudolphy (3,0052) / Coen-Willem Buys (3,0710) 6-4, 1-6, 0-6
4e HE Roderick Lagendijk (2,4684) / Jochem Gosselink (2,7852) 3-6, 3-6
1e HD Roderick Lagendijk (4,1298) - Jort de Vries (3,1296) / Arno Otterman (2,1273) - Jochem Gosselink (3,3989) Opgave uit
2e HD Remon Bartelds (3,4852) - Ulrik Rudolphy (3,4043) / Wouter Meijer (2,5826) - Coen-Willem Buys (3,1992) Opgave thuis
26 april 2015 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-2
1e HE Tjerry van Eekert (2,0580) / Saco Koelma (3,1378) 6-1, 7-5
2e HE Remi Kegel (1,8003) / Jeroen Froma (3,0684) 6-3, 6-2
3e HE Yellan Boendermaker (2,2817) / Jos Eeland (2,6303) 6-7, 6-4, 6-4
4e HE Guido Boumann (3,8602) / Jakko van Wijk (2,5222) 4-6, 3-6
1e HD Yellan Boendermaker (2,2175) - Yoram van Eekert (2,3811) / Jos Eeland (2,6684) - Jeroen Froma (2,0000) 6-2, 6-4
2e HD Tjerry van Eekert (2,1875) - Nico Schlosser (2,1008) / Rogier Koreman (2,5111) - Jelle Heida (2,1994) 7-6, 3-6, 2-6
26 april 2015 L.T.V. Lelystad 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 2-4
1e HE Floyd Rosner (3,2712) / Stefan Deinum (2,0380) 2-6, 3-6
2e HE Jesse Gerritsen (3,5570) / Jouke Jan Schaap (2,0193) 4-6, 0-6
3e HE Rogier Kint (3,4604) / Tijn Bokma (2,8424) 6-4, 7-5
4e HE Guido Janssen (3,9271) / Lars de Groot (3,0674) 6-2, 5-7, 6-2
1e HD Floyd Rosner (3,4285) - Guido Janssen (3,7908) / Stefan Deinum (1,9167) - Tijn Bokma (2,7841) 2-6, 3-6
2e HD Jesse Gerritsen (3,2034) - Rogier Kint (3,7964) / Jouke Jan Schaap (2,6224) - Lars de Groot (2,6814) 6-1, 4-6, 3-6

19 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 2-4
1e HE Joris Onverwagt (2,0000) / Tjerry van Eekert (2,0468) 6-7, 3-6
2e HE Marnik Middendorp (2,7347) / Remi Kegel (1,8445) 0-6, 3-6
3e HE Sjoerd Reeskamp (3,7672) / Nico Schlosser (3,3018) 6-7, 4-6
4e HE Mike Hoveling (3,9752) / Guido Boumann (3,5407) 7-6, 6-4
1e HD Marnik Middendorp (2,9602) - Joris Onverwagt (2,9536) / Yellan Boendermaker (1,9922) - Yoram van Eekert (2,2018) 6-4, 6-3
2e HD Sjoerd Reeskamp (3,5794) - Mike Hoveling (3,5012) / Nico Schlosser (2,2430) - Tjerry van Eekert (2,1320) 3-6, 5-7
19 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Jos Eeland (2,6303) / Bram van der Horst (3,6409) 6-2, 6-3
2e HE Jakko van Wijk (2,3398) / Bob Rog (2,5570) 7-5, 4-6, 0-6
3e HE Jeroen Froma (3,3313) / Robin Polak (2,6862) 6-2, 4-6, 6-3
4e HE Saco Koelma (3,1810) / Mark Post (3,8188) 7-6, 6-2
1e HD Jeroen Froma (2,0000) - Jos Eeland (2,6684) / Martijn van Beek (1,9167) - Bob Rog (3,3248) Opgave uit
2e HD Rogier Koreman (2,6147) - Jelle Heida (2,2407) / Mark Post (2,8638) - Robin Polak (3,1224) 6-4, 6-4
19 april 2015 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1
1e HE Stefan Deinum (2,0546) / Ulrik Rudolphy (2,9008) 6-1, 6-3
2e HE Jouke Jan Schaap (2,0193) / Jort de Vries (3,2038) 6-1, 7-6
3e HE Lars de Groot (3,0152) / Roderick Lagendijk (2,5916) 2-6, 2-6
4e HE Tijn Bokma (2,9318) / Remon Bartelds (3,4775) 6-2, 6-3
1e HD Stefan Deinum (1,9167) - Tijn Bokma (2,7841) / Jort de Vries (3,1296) - Roderick Lagendijk (3,7687) 6-2, 6-2
2e HD Jouke Jan Schaap (2,6224) - Lars de Groot (2,6814) / Ulrik Rudolphy (3,4043) - Remon Bartelds (3,4852) 6-3, 6-4
19 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. Lelystad 1 6-0
1e HE Arno Otterman (2,1193) / Jesse Gerritsen (3,5570) 6-3, 6-3
2e HE Wouter Meijer (2,1167) / Floyd Rosner (3,3248) 6-3, 6-4
3e HE Coen-Willem Buys (3,0710) / Guido Janssen (3,9091) 6-1, 6-1
4e HE / Opgave uit
1e HD Arno Otterman (2,1806) - Jochem Gosselink (3,4683) / Jesse Gerritsen (3,0341) - Guido Janssen (3,7650) 6-2, 6-3
2e HD / Opgave uit

12 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-4
1e HE Jort de Vries (3,4495) / Jeroen Froma (3,1337) 6-1, 6-4
2e HE Remon Bartelds (3,4324) / Jos Eeland (2,7030) 4-6, 2-6
3e HE Roderick Lagendijk (2,7046) / Saco Koelma (3,0765) 6-3, 6-3
4e HE Ulrik Rudolphy (2,7285) / Jakko van Wijk (2,4620) 6-7, 4-6
1e HD Remon Bartelds (3,4852) - Roderick Lagendijk (3,7687) / Jos Eeland (2,6684) - Jeroen Froma (2,0000) 1-6, 2-6
2e HD Jort de Vries (3,1296) - Ulrik Rudolphy (3,4043) / Rogier Koreman (2,6147) - Jelle Heida (2,2407) 4-6, 6-3, 2-6
12 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 1-5
1e HE Wouter van de Ridder (3,0889) / Stefan Deinum (2,0546) 4-6, 2-6
2e HE Robin Polak (2,5895) / Jouke Jan Schaap (2,0877) 1-6, 4-6
3e HE Bob Rog (2,6923) / Tijn Bokma (2,8186) 6-2, 6-3
4e HE Mark Post (3,7562) / Lars de Groot (3,1022) 6-4, 4-6, 4-6
1e HD Mark Post (2,6417) - Wouter van de Ridder (2,0000) / Jouke Jan Schaap (2,8558) - Tijn Bokma (3,0935) 5-7, 4-6
2e HD Bob Rog (3,3248) - Robin Polak (3,1224) / Lars de Groot (2,6814) - Stefan Deinum (1,9167) 3-6, 6-7
12 april 2015 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-0
1e HE Remi Kegel (2,2082) / Arno Otterman (1,9179) 6-0, 6-3
2e HE Tjerry van Eekert (2,0694) / Wouter Meijer (1,9385) 6-2, 6-1
3e HE Yoram van Eekert (3,0829) / Coen-Willem Buys (2,8745) 6-2, 2-6, 6-2
4e HE Yellan Boendermaker (2,4058) / Jochem Gosselink (2,6611) 7-6, 6-3
1e HD Yoram van Eekert (2,4678) - Yellan Boendermaker (2,1534) / Arno Otterman (2,0833) - Jochem Gosselink (3,3850) 6-1, 6-0
2e HD Nico Schlosser (2,3813) - Tjerry van Eekert (2,1078) / Wouter Meijer (2,4797) - Coen-Willem Buys (3,1992) 7-6, 6-4
12 april 2015 L.T.V. Lelystad 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-3
1e HE Floyd Rosner (3,1465) / Joris Onverwagt (2,0000) 3-6, 1-6
2e HE Jesse Gerritsen (3,4885) / Marnik Middendorp (2,8940) 6-7, 0-6
3e HE Rogier Kint (3,6450) / Sjoerd Reeskamp (3,5375) 3-6, 6-3, 7-6
4e HE Guido Janssen (4,0709) / Hans Schwarz (2,9445) 1-6, 6-3, 6-3
1e HD Jesse Gerritsen (3,2260) - Guido Janssen (4,1102) / Marnik Middendorp (2,6791) - Sjoerd Reeskamp (3,3983) 1-6, 6-3, 6-3
2e HD Floyd Rosner (3,0604) - Rogier Kint (3,6754) / Mike Hoveling (3,6901) - Hans Schwarz (3,1133) Opgave thuis

6 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / L.T.V. Lelystad 1 6-0
1e HE Jos Eeland (2,8849) / Floyd Rosner (2,7766) 6-1, 6-0
2e HE Jeroen Froma (3,2639) / Jesse Gerritsen (3,4828) 6-1, 6-4
3e HE Jakko van Wijk (2,4620) / Rogier Kint (3,6450) 7-5, 6-4
4e HE Saco Koelma (3,0779) / Guido Janssen (4,0697) 6-1, 6-2
1e HD Jeroen Froma (2,0000) - Jos Eeland (2,7837) / Jesse Gerritsen (3,1899) - Floyd Rosner (2,9941) 6-3, 6-3
2e HD Jelle Heida (2,2407) - Rogier Koreman (2,6147) / Rogier Kint (3,6754) - Guido Janssen (4,1102) 6-4, 6-0
6 april 2015 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 5-1
1e HE Stefan Deinum (2,2490) / Remi Kegel (1,8333) 4-6, 6-1, 6-4
2e HE Jouke Jan Schaap (2,2497) / Tjerry van Eekert (2,0278) 6-4, 3-6, 6-2
3e HE Tijn Bokma (3,0133) / Yoram van Eekert (2,8450) 6-4, 6-2
4e HE Lars de Groot (3,2785) / Guido Boumann (3,2209) 6-3, 7-5
1e HD Stefan Deinum (2,0000) - Tijn Bokma (3,1768) / Remi Kegel (2,0000) - Yellan Boendermaker (2,0764) 3-6, 7-6, 6-1
2e HD Jouke Jan Schaap (2,7209) - Lars de Groot (2,5117) / Tjerry van Eekert (2,3909) - Nico Schlosser (2,6694) 3-6, 4-6
6 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-3
1e HE Joris Onverwagt (2,0000) / Remon Bartelds (3,4324) 7-6, 6-3
2e HE Sjoerd Reeskamp (3,4561) / Roderick Lagendijk (2,7543) 4-6, 5-7
3e HE Marnik Middendorp (3,2300) / Ulrik Rudolphy (2,4282) 4-6, 6-4, 6-3
4e HE Mike Hoveling (3,6560) / Jort de Vries (3,6082) 2-6, 2-6
1e HD Marnik Middendorp (2,7623) - Sjoerd Reeskamp (3,5815) / Remon Bartelds (3,3479) - Roderick Lagendijk (3,6163) 7-5, 6-3
2e HD Joris Onverwagt (2,6453) - Mike Hoveling (3,6104) / Ulrik Rudolphy (3,6596) - Jort de Vries (3,3299) 7-5, 0-6, 4-6
6 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Arno Otterman (2,0000) / Robin Polak (2,5074) 6-3, 6-2
2e HE Wouter Meijer (2,0000) / Bob Rog (2,6308) 6-4, 7-5
3e HE Jasper Vanheste (2,9600) / Rodi Schuurman (3,7404) 6-2, 6-4
4e HE Coen-Willem Buys (2,9041) / Mark Post (3,7266) 6-2, 6-3
1e HD Arno Otterman (2,0000) - Jasper Vanheste (3,5830) / Bob Rog (3,4081) - Martijn van Beek (2,0000) 4-6, 6-4, 4-6
2e HD Wouter Meijer (2,6272) - Coen-Willem Buys (3,4906) / Rodi Schuurman (2,5492) - Robin Polak (2,9351) 7-5, 6-2