Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren Hoofdklasse Afdelingnr 507
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Heren Hoofdklasse afdelingnr 507

Stand

GespeeldPunten
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 7 39
A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 7 33
L.T.C. Spijkenisse 1 7 31
T.V. Kapelle 1 7 19
T.V. Badhoevedorp 1 7 19
Oegstgeester L.T.C. 1 7 13
T.V. Nieuw Vennep 1 7 8
B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 7 6

Uitslagen

31 mei 2015 A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
1e HE Martijn van Haasteren (1,5690) / Frank van den Heuvel (1,6561) 6-1, 6-3
2e HE Bart van Kampen (1,7293) / Tony Hoogendijk (3,3246) 6-1, 6-4
3e HE Philippe Niewerth (1,9866) / Mauk Smit (2,9210) 6-3, 6-3
4e HE Michel Koning (0,9915) / Tom Groen (2,7346) 6-4, 6-2
1e HD Martijn van Haasteren (1,6941) - Michel Koning (0,8948) / Tom Groen (2,4578) - Frank van den Heuvel (1,9861) Opgave uit
2e HD Bart van Kampen (1,8986) - Philippe Niewerth (1,9430) / Tony Hoogendijk (3,1064) - Mauk Smit (3,1980) Opgave uit
31 mei 2015 T.V. Kapelle 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 0-6
1e HE Wouter Adriaansen (1,5330) / Stephan Fransen (0,7178) 1-6, 1-6
2e HE Frank Clausing (2,1244) / Bart van den Berg (1,5355) 1-6, 2-6
3e HE Harold Schipper (3,1960) / Guy den Heijer (1,2547) 2-6, 3-6
4e HE DaniŽl de Jonge (2,5979) / Yoran Verschoor (1,1765) 3-6, 4-6
1e HD Frank Clausing (2,2825) - Harold Schipper (1,9734) / Stephan Fransen (0,7574) - Bart van den Berg (1,5064) 2-6, 2-6
2e HD Wouter Adriaansen (2,2629) - Joost van Loon (2,5042) / Yoran Verschoor (1,7772) - Bas Struijk (1,7202) 3-6, 3-6
31 mei 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Roeland van Dijk (2,1118) / Bart Cordemeijer (2,1628) 7-6, 6-7, 2-6
2e HE Julian Vandenbussche (2,4282) / Siem Fenne (2,4404) 6-7, 3-6
3e HE Jasper de Regt (2,9040) / Wouter Kramps (3,0333) 7-6, 7-6
4e HE Michiel Greidanus (2,6922) / Pim Zijlstra (1,9414) 5-7, 2-6
1e HD Roeland van Dijk (3,0161) - Julian Vandenbussche (2,4349) / Bas van Bentum (2,0786) - Wouter Kramps (2,9150) Opgave uit
2e HD Michiel Greidanus (3,1904) - Jasper de Regt (2,5484) / Bart Cordemeijer (2,4108) - Pim Zijlstra (1,9386) 4-6, 7-5, 6-7
31 mei 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Matthew Pierot (1,3694) / Ritchie Kruunenberg (2,0000) 6-3, 7-5
2e HE Ivo Noorlander (1,3692) / Marnix Pluim (2,7372) 6-1, 6-1
3e HE Nicky Mayer (2,9376) / Boris Spanjaard (2,6514) 1-6, 2-6
4e HE Patriek Wolterbeek (2,4185) / Bart van Haarlem (2,5803) 6-4, 6-4
1e HD Ivo Noorlander (0,9872) - Boy Vergeer (0,9424) / Ritchie Kruunenberg (2,5078) - Marnix Pluim (4,2440) 6-4, 6-3
2e HD Nicky Mayer (2,3807) - Patriek Wolterbeek (1,9500) / Boris Spanjaard (3,7040) - Bart van Haarlem (3,4064) 2-6, 3-6

17 mei 2015 T.V. Nieuw Vennep 1 / A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Ritchie Kruunenberg (2,0000) / Michel Koning (0,9915) 7-5, 2-6, 5-7
2e HE Bart van Haarlem (2,5803) / Martijn van Haasteren (1,5690) 0-6, 1-6
3e HE Boris Spanjaard (2,7884) / Bart van Kampen (1,7293) 5-7, 6-1, 3-6
4e HE Beau Anches (3,4471) / Philippe Niewerth (1,9866) 2-6, 2-6
1e HD Boris Spanjaard (3,7040) - Ritchie Kruunenberg (2,5078) / Bart van Kampen (1,8986) - Michel Koning (0,8948) 3-6, 0-6
2e HD Beau Anches (4,7205) - Bart van Haarlem (3,4064) / Philippe Niewerth (1,9430) - Martijn van Haasteren (1,6941) 1-6, 1-6
17 mei 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Kapelle 1 1-5
1e HE Julian Vandenbussche (2,3338) / Wouter Adriaansen (1,5662) 4-6, 0-6
2e HE Michiel Greidanus (2,4898) / Frank Clausing (2,2150) 1-6, 2-6
3e HE Roeland van Dijk (2,2139) / Joost van Loon (2,2953) 6-2, 6-4
4e HE Jasper de Regt (2,7462) / DaniŽl de Jonge (2,6366) 6-3, 3-6, 4-6
1e HD Julian Vandenbussche (2,2270) - Jasper de Regt (2,3404) / Harold Schipper (2,0928) - Frank Clausing (2,4019) 4-6, 3-6
2e HD Roeland van Dijk (2,9585) - Michiel Greidanus (3,1385) / Wouter Adriaansen (2,2629) - Joost van Loon (2,5764) 5-7, 7-5, 3-6
17 mei 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
1e HE Matthew Pierot (1,5086) / Frank van den Heuvel (1,5343) 6-3, 6-1
2e HE Ivo Noorlander (1,4369) / Tom Groen (2,7346) 6-1, 6-1
3e HE Nicky Mayer (2,9376) / Tony Hoogendijk (3,5793) 6-1, 6-4
4e HE Patriek Wolterbeek (2,5333) / Mauk Smit (2,8445) 7-6, 7-5
1e HD Nicky Mayer (2,4941) - Patriek Wolterbeek (2,0000) / Tom Groen (2,2500) - Mauk Smit (3,1506) 7-5, 6-3
2e HD Boy Vergeer (0,8710) - Matthew Pierot (1,4367) / Patrick Zwiers (3,2752) - Tony Hoogendijk (3,1050) 6-1, 6-2
17 mei 2015 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 0-6
1e HE Pim Zijlstra (1,9414) / Stephan Fransen (0,7178) 3-6, 2-6
2e HE Bas van Bentum (1,9579) / Bart van den Berg (1,6534) 4-6, 2-6
3e HE Bart Cordemeijer (2,1185) / Guy den Heijer (1,2660) 3-6, 3-6
4e HE Wouter Kramps (2,9404) / Bas Struijk (2,0649) 0-6, 1-6
1e HD Pim Zijlstra (1,9386) - Bas van Bentum (2,0786) / Stephan Fransen (0,8634) - Bart van den Berg (1,5064) 4-6, 5-7
2e HD Bart Cordemeijer (2,2646) - Siem Fenne (2,8190) / Bas Struijk (1,8632) - Yoran Verschoor (1,8902) 0-6, 2-6

10 mei 2015 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Kapelle 1 2-4
1e HE Bas van Bentum (1,8596) / Wouter Adriaansen (1,5896) 3-6, 2-6
2e HE Pim Zijlstra (1,6728) / Frank Clausing (2,6115) 2-6, 0-6
3e HE Siem Fenne (2,5797) / Joost van Loon (2,3264) 4-6, 6-2, 6-2
4e HE Wouter Kramps (2,7451) / DaniŽl de Jonge (2,6791) 6-4, 1-6, 2-6
1e HD Bas van Bentum (2,1306) - Pim Zijlstra (1,9906) / Frank Clausing (2,2251) - Jens de Koster (3,1510) 7-6, 6-2
2e HD Siem Fenne (2,6646) - Wouter Kramps (2,7741) / Wouter Adriaansen (2,3097) - Joost van Loon (2,7034) 1-6, 1-6
10 mei 2015 A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 4-2
1e HE Michel Koning (1,2755) / Matthew Pierot (1,2960) 6-7, 6-4, 6-2
2e HE Bart van Kampen (1,8890) / Stefan Weeda (1,7713) 4-6, 6-3, 6-4
3e HE Philippe Niewerth (1,8988) / Ivo Noorlander (1,5266) 6-2, 2-6, 3-6
4e HE Martijn van Haasteren (1,8835) / Boy Vergeer (1,1129) 6-0, 3-1
1e HD Michel Koning (0,8384) - Philippe Niewerth (1,8797) / Ivo Noorlander (1,1421) - Matthew Pierot (1,5886) 0-6, 6-1, 5-7
2e HD Martijn van Haasteren (1,8839) - Bart van Kampen (2,0883) / Nicky Mayer (2,0862) - Stefan Weeda (1,6364) 6-1, 6-3
10 mei 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Frank van den Heuvel (1,5343) / Bart van Haarlem (2,5803) 6-3, 6-4
2e HE Tony Hoogendijk (3,5603) / Marnix Pluim (2,7498) 0-6, 0-6
3e HE Mauk Smit (2,6954) / Boris Spanjaard (2,8878) 1-6, 0-6
4e HE Tom Groen (2,8055) / Beau Anches (3,3414) 7-5, 6-3
1e HD Frank van den Heuvel (1,9861) - Tony Hoogendijk (3,1050) / Bart van Haarlem (3,4064) - Boris Spanjaard (3,7040) 7-5, 6-4
2e HD Patrick Zwiers (3,2752) - Mauk Smit (3,1506) / Marnix Pluim (4,2440) - Beau Anches (4,7205) 6-4, 6-4
10 mei 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
1e HE Stephan Fransen (0,7178) / Julian Vandenbussche (2,3338) 6-3, 6-4
2e HE Bart van den Berg (1,7162) / Roeland van Dijk (2,0258) 7-5, 6-4
3e HE Yoran Verschoor (1,3617) / Michiel Greidanus (2,4898) 6-1, 6-2
4e HE Bas Struijk (2,3008) / Jasper de Regt (2,6443) 3-6, 6-0, 6-0
1e HD Stephan Fransen (0,8634) - Bart van den Berg (1,5064) / Jasper de Regt (2,3404) - Julian Vandenbussche (2,2270) 6-3, 6-0
2e HD Bas Struijk (1,8632) - Yoran Verschoor (1,8902) / Roeland van Dijk (2,8870) - Michiel Greidanus (3,1385) 6-2, 6-2

26 april 2015 T.V. Kapelle 1 / A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Wouter Adriaansen (1,3307) / Michel Koning (1,5537) 4-6, 2-6
2e HE Frank Clausing (2,3260) / Martijn van Haasteren (1,9959) 6-7, 2-6
3e HE Jens de Koster (2,8562) / Bart van Kampen (1,9129) 3-6, 2-6
4e HE Joost van Loon (2,1768) / Philippe Niewerth (2,0360) 4-6, 6-1, 1-6
1e HD Frank Clausing (2,0327) - Harold Schipper (1,9355) / Michel Koning (0,9329) - Martijn van Haasteren (1,9719) 3-6, 1-6
2e HD Wouter Adriaansen (2,1288) - Joost van Loon (2,6570) / Bart van Kampen (2,1895) - Philippe Niewerth (1,9809) 4-6, 4-6
26 april 2015 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 0-6
1e HE Bas van Bentum (1,8049) / Matthew Pierot (1,3285) 1-6, 0-6
2e HE Bart Cordemeijer (1,9611) / Stefan Weeda (1,9444) 2-6, 2-6
3e HE Siem Fenne (2,5797) / Boy Vergeer (1,1129) 4-6, 1-6
4e HE Wouter Kramps (2,7451) / Ivo Noorlander (1,5266) 1-6, 4-6
1e HD Bart Cordemeijer (2,2646) - Pim Zijlstra (1,9906) / Boy Vergeer (0,8710) - Ivo Noorlander (1,1421) 2-6, 2-6
2e HD Bas van Bentum (1,9906) - Wouter Kramps (2,7442) / Matthew Pierot (1,6940) - Nicky Mayer (1,9861) 6-7, 5-7
26 april 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 5-1
1e HE Roeland van Dijk (2,0258) / Beau Anches (3,3414) 6-1, 6-2
2e HE Michiel Greidanus (2,2088) / Bart van Haarlem (2,6858) 0-6, 1-6
3e HE Julian Vandenbussche (2,3836) / Marnix Pluim (2,7010) 7-6, 6-1
4e HE Jasper de Regt (2,7930) / Boris Spanjaard (2,7973) 6-2, 6-4
1e HD Julian Vandenbussche (2,2270) - Jasper de Regt (2,3404) / Bart van Haarlem (3,4064) - Boris Spanjaard (3,7040) 6-1, 2-6, 6-4
2e HD Roeland van Dijk (2,8870) - Michiel Greidanus (3,1385) / Beau Anches (4,7205) - Marnix Pluim (4,2440) 7-5, 6-0
26 april 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 6-0
1e HE Stephan Fransen (0,8029) / Frank van den Heuvel (1,4896) 6-3, 6-1
2e HE Guy den Heijer (1,2660) / Tony Hoogendijk (3,8167) 6-3, 6-1
3e HE Yoran Verschoor (1,4722) / Mauk Smit (2,6954) 6-0, 6-1
4e HE Bas Struijk (2,3008) / Patrick Zwiers (3,8575) 6-1, 6-3
1e HD Stephan Fransen (0,9544) - Guy den Heijer (1,7991) / Frank van den Heuvel (1,9861) - Mauk Smit (3,1506) 6-4, 6-1
2e HD Bas Struijk (1,8632) - Bart van den Berg (1,5064) / Tony Hoogendijk (3,2159) - Patrick Zwiers (3,2752) 6-2, 6-2

19 april 2015 A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 4-2
1e HE Philippe Niewerth (2,1189) / Siem Fenne (2,5026) 7-5, 7-5
2e HE Martijn van Haasteren (1,8292) / Bas van Bentum (2,0000) 3-6, 6-2, 4-6
3e HE Bart van Kampen (1,7665) / Pim Zijlstra (1,8784) 4-6, 6-3, 5-7
4e HE Michel Koning (1,5537) / Wouter Kramps (2,7451) 6-0, 6-4
1e HD Michel Koning (1,0139) - Bart van Kampen (2,2339) / Bas van Bentum (1,9205) - Pim Zijlstra (1,9205) 6-4, 6-1
2e HD Philippe Niewerth (2,0923) - Martijn van Haasteren (2,0833) / Siem Fenne (2,5799) - Bart Cordemeijer (2,0833) 6-2, 6-4
19 april 2015 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 0-6
1e HE Bart van Haarlem (2,6858) / Stephan Fransen (0,8029) 3-6, 3-6
2e HE Beau Anches (3,3414) / Bart van den Berg (1,6987) 0-6, 4-6
3e HE Marnix Pluim (2,7010) / Guy den Heijer (1,2660) 4-6, 2-6
4e HE Rogier Liefbroer (3,7943) / Bas Struijk (2,3576) Opgave thuis
1e HD Rogier Liefbroer (3,5509) - Bart van Haarlem (3,4064) / Stephan Fransen (0,8895) - Guy den Heijer (1,7991) 2-6, 1-6
2e HD Beau Anches (4,7205) - Marnix Pluim (4,2440) / Yoran Verschoor (1,8902) - Bas Struijk (1,8632) 1-6, 0-6
19 april 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. Kapelle 1 5-1
1e HE Matthew Pierot (1,4812) / Wouter Adriaansen (1,0838) 6-2, 7-6
2e HE Boy Vergeer (1,4174) / Frank Clausing (2,2564) 6-3, 6-4
3e HE Ivo Noorlander (1,7109) / Jens de Koster (3,0869) 6-1, 6-0
4e HE Nicky Mayer (2,4086) / Joost van Loon (2,4152) 6-7, 6-3, 5-7
1e HD Matthew Pierot (1,8827) - Boy Vergeer (1,5101) / Frank Clausing (1,9167) - Harold Schipper (1,8194) 7-5, 7-5
2e HD Ivo Noorlander (1,6698) - Stefan Weeda (1,8758) / Wouter Adriaansen (2,0000) - Joost van Loon (2,6085) 6-1, 6-4
19 april 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 1-5
1e HE Frank van den Heuvel (1,6092) / Julian Vandenbussche (2,2821) 6-4, 6-4
2e HE Mauk Smit (2,6223) / Roeland van Dijk (2,1341) 4-6, 3-6
3e HE Tony Hoogendijk (3,8167) / Michiel Greidanus (2,2088) 4-6, 2-6
4e HE Patrick Zwiers (3,8575) / Jasper de Regt (2,7930) 3-6, 0-6
1e HD Frank van den Heuvel (1,9167) - Tony Hoogendijk (3,1197) / Julian Vandenbussche (2,2660) - Jasper de Regt (2,3632) 2-6, 6-2, 0-6
2e HD Patrick Zwiers (3,1361) - Mauk Smit (2,9687) / Roeland van Dijk (2,7936) - Michiel Greidanus (3,3144) 2-6, 3-6

12 april 2015 T.V. Badhoevedorp 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 5-1
1e HE Pim Zijlstra (2,1419) / Frank van den Heuvel (1,4189) 3-6, 6-3, 6-0
2e HE Bas van Bentum (2,0000) / Tony Hoogendijk (3,5230) 6-2, 6-0
3e HE Bart Cordemeijer (2,0000) / Tom Groen (2,7666) 6-1, 6-2
4e HE Siem Fenne (2,6643) / Mauk Smit (2,5329) 6-2, 6-0
1e HD Pim Zijlstra (2,0000) - Bas van Bentum (2,0000) / Tom Groen (2,0833) - Mauk Smit (2,9624) 6-4, 6-3
2e HD Bart Cordemeijer (2,0000) - Wouter Kramps (2,6609) / Frank van den Heuvel (2,0000) - Patrick Zwiers (3,2194) 4-6, 4-6
12 april 2015 Oegstgeester L.T.C. 1 / A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Roeland van Dijk (1,9752) / Martijn van Haasteren (2,0000) 3-6, 1-6
2e HE Michiel Greidanus (2,0548) / Bart van Kampen (1,9240) 7-5, 1-6, 5-7
3e HE Julian Vandenbussche (2,1667) / Michel Koning (1,6926) 2-6, 3-6
4e HE Jasper de Regt (2,7135) / Philippe Niewerth (2,1667) 4-6, 6-4, 2-6
1e HD Julian Vandenbussche (2,1566) - Jasper de Regt (2,2399) / Michel Koning (1,0833) - Philippe Niewerth (2,1505) 4-6, 6-7
2e HD Roeland van Dijk (2,9201) - Michiel Greidanus (3,3144) / Martijn van Haasteren (2,0833) - Bart van Kampen (2,2339) 3-6, 2-6
12 april 2015 T.V. Kapelle 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 3-3
1e HE Wouter Adriaansen (1,0838) / Beau Anches (3,3414) 6-0, 6-0
2e HE Frank Clausing (1,9222) / Boris Spanjaard (3,0056) 6-1, 2-6, 3-6
3e HE Jens de Koster (2,9867) / Marnix Pluim (2,7606) 3-6, 1-6
4e HE Emiel Gideonse (3,2599) / Bart van Haarlem (2,7213) 0-6, 3-6
1e HD Frank Clausing (1,9167) - Harold Schipper (1,9167) / Boris Spanjaard (3,7040) - Bart van Haarlem (3,4064) 6-4, 6-2
2e HD Wouter Adriaansen (2,0000) - Joost van Loon (2,4818) / Beau Anches (4,7205) - Marnix Pluim (4,2440) 6-1, 6-1
12 april 2015 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 4-2
1e HE Stephan Fransen (0,9148) / Matthew Pierot (1,3287) 6-1, 6-4
2e HE Bart van den Berg (1,5618) / Boy Vergeer (1,6570) 5-7, 4-6
3e HE Yoran Verschoor (1,6667) / Stefan Weeda (1,8333) 6-1, 6-3
4e HE Guy den Heijer (1,3214) / Ivo Noorlander (1,6573) 3-6, 6-0, 7-5
1e HD Stephan Fransen (0,9167) - Bart van den Berg (1,5926) / Matthew Pierot (1,8403) - Stefan Weeda (1,8333) 6-4, 6-4
2e HD Bas Struijk (1,7300) - Yoran Verschoor (1,7569) / Boy Vergeer (1,7195) - Ivo Noorlander (1,8793) 2-6, 5-7

6 april 2015 L.T.C. Spijkenisse 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-0
1e HE Matthew Pierot (1,3287) / Michiel Greidanus (2,0000) 6-1, 6-1
2e HE Stefan Weeda (2,0000) / Julian Vandenbussche (2,0000) 6-4, 6-4
3e HE Boy Vergeer (1,8515) / Roeland van Dijk (1,8333) 6-0, 6-2
4e HE Ivo Noorlander (1,8333) / Jasper de Regt (2,6895) 6-0, 6-4
1e HD Matthew Pierot (2,0000) - Boy Vergeer (1,8793) / Julian Vandenbussche (2,0000) - Jasper de Regt (2,0833) 6-2, 7-5
2e HD Stefan Weeda (2,0000) - Nicky Mayer (2,0000) / Michiel Greidanus (3,3144) - Roeland van Dijk (2,9201) 6-2, 6-4
6 april 2015 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Kapelle 1 0-6
1e HE Tom Groen (2,7666) / Wouter Adriaansen (1,0838) 0-6, 1-6
2e HE Mauk Smit (2,5329) / Frank Clausing (2,0000) 0-6, 0-6
3e HE Tony Hoogendijk (3,2837) / Jens de Koster (3,1326) 4-6, 1-6
4e HE Patrick Zwiers (3,8575) / Joost van Loon (2,7058) 3-6, 2-6
1e HD Tom Groen (2,0000) - Tony Hoogendijk (3,0283) / Frank Clausing (2,0000) - Harold Schipper (2,0000) 2-6, 4-6
2e HD Mauk Smit (2,9624) - Patrick Zwiers (3,2194) / Wouter Adriaansen (2,0000) - Joost van Loon (2,4818) 3-6, 1-6
6 april 2015 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.V. Badhoevedorp 1 0-6
1e HE Bart van Haarlem (2,6782) / Pim Zijlstra (2,1956) 6-3, 0-6, 2-6
2e HE Boris Spanjaard (3,0056) / Bas van Bentum (2,0000) 4-6, 2-6
3e HE Marnix Pluim (2,6735) / Siem Fenne (2,7187) 3-6, 6-3, 6-7
4e HE Beau Anches (3,3414) / Bart Cordemeijer (2,0000) 2-6, 3-6
1e HD Bart van Haarlem (3,4064) - Boris Spanjaard (3,7040) / Pim Zijlstra (2,0000) - Bas van Bentum (2,0000) 2-6, 4-6
2e HD Marnix Pluim (4,2440) - Beau Anches (4,7205) / Bart Cordemeijer (2,0000) - Siem Fenne (2,5799) 2-6, 2-6
6 april 2015 A.T.C. Slotervaart (Amsterdam) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Michel Koning (2,0000) / Bart van den Berg (1,1554) 6-4, 6-2
2e HE Martijn van Haasteren (2,0000) / Stephan Fransen (1,0000) 1-6, 6-4, 3-6
3e HE Bart van Kampen (1,8628) / Guy den Heijer (1,3672) 3-6, 0-6
4e HE Philippe Niewerth (2,0000) / Yoran Verschoor (2,0000) 1-6, 3-6
1e HD Martijn van Haasteren (2,0000) - Michel Koning (1,0000) / Bart van den Berg (1,8333) - Stephan Fransen (1,0000) 3-6, 5-7
2e HD Bart van Kampen (2,0833) - Philippe Niewerth (2,0000) / Bas Struijk (1,8898) - Yoran Verschoor (1,9167) 2-6, 6-7