Uitslagen landelijke competitie 2015, Heren Hoofdklasse Afdelingnr 506
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Heren Hoofdklasse afdelingnr 506

Stand

GespeeldPunten
Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 7 32
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 7 29
L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 7 26
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 25
Z.L.T.B. (Zwolle) 1 7 18
T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 7 17
L.T.C. Uden 1 7 11
T.V. 't Root (Asten) 1 7 6

Uitslagen

31 mei 2015 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 2-4
1e HE Frank Zeer (2,0059) / Boris Oomes (1,2214) 6-7, 3-6
2e HE Dennis Hageman (2,2396) / Tom van Ooij (1,9517) 6-3, 6-0
3e HE Joost Willekes (2,3290) / Guus Oerlemans (2,0912) Opgave thuis
4e HE Rutger Balk (2,6366) / Remi de Jager (1,9701) 7-6, 3-6, 7-6
1e HD Rutger Balk (2,2873) - Dennis Hageman (2,2873) / Remi de Jager (1,6162) - Guus Oerlemans (1,8677) 2-6, 6-7
2e HD Joost Willekes (2,2756) - Frank Zeer (2,2756) / Tom van Ooij (2,4090) - Boris Oomes (2,2377) Opgave thuis
31 mei 2015 L.T.C. Uden 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 6-0
31 mei 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-3
1e HE Bas de Vries (1,9162) / Coen van Keulen (1,8919) 6-7, 3-6
2e HE Wilco Lindeboom (1,8246) / Hugo Leenders (1,1445) 1-6, 5-7
3e HE Sander Erkamp (2,2267) / Niels de Morée (2,5647) 7-5, 6-4
4e HE Roel Wessels (2,3304) / Pedro Mol (1,5079) 6-7, 3-6
1e HD Bas de Vries (2,7465) - Roel Wessels (2,7025) / Coen van Keulen (2,1985) - Niels de Morée (2,1667) 7-6, 1-6, 7-6
2e HD Sander Erkamp (1,8175) - Wilco Lindeboom (3,7460) / Hugo Leenders (1,7954) - Pedro Mol (1,9140) 6-4, 6-3
31 mei 2015 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 1-1
1e HE Giordy Baron (1,1414) / Stijn de Gier (1,3649) 2-6, 6-1, 7-6
2e HE Wouter Verhoef (1,5347) / Peter Lucassen (1,8612) 6-7, 4-6

17 mei 2015 L.T.C. Uden 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 0-6
1e HE Maikel Wetters (2,7186) / Guus Oerlemans (2,1326) 2-6, 3-6
2e HE Rob Kardol (2,1689) / Boris Oomes (1,2412) 5-7, 6-7
3e HE Wouter van den Berg (2,0739) / Tom van Ooij (2,0315) 1-6, 6-2, 1-6
4e HE Mark Voorn (2,7408) / Remi de Jager (2,0035) 6-7, 6-4, 1-6
1e HD Wouter van den Berg (2,2291) - Mark Voorn (3,0867) / Tom van Ooij (2,4924) - Remi de Jager (1,6447) 6-3, 3-6, 4-6
2e HD Maikel Wetters (3,0906) - Rob Kardol (2,5158) / Guus Oerlemans (1,8784) - Boris Oomes (2,2860) 3-6, 6-4, 2-6
17 mei 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
1e HE Michiel Kapteijns (2,3047) / Dennis Hageman (2,3554) 2-6, 6-7
2e HE Frederik van de Ven (2,3153) / Frank Zeer (2,1200) 6-2, 3-6, 4-6
3e HE Tiemen van Ingen (2,6140) / Joost Willekes (2,1335) 7-5, 6-3
4e HE Koen Dekkers (3,2917) / Rutger Balk (2,3640) 6-4, 6-4
1e HD Koen Dekkers (2,3192) - Tiemen van Ingen (2,3376) / Dennis Hageman (2,3992) - Rutger Balk (2,3992) 5-7, 1-6
2e HD Michiel Kapteijns (2,5605) - Stijn Simons (2,0995) / Joost Willekes (2,4611) - Frank Zeer (2,3873) 4-6, 2-6
17 mei 2015 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 5-1
1e HE Wouter Verhoef (1,4987) / Hugo Leenders (1,2162) 6-3, 3-6, 6-7
2e HE Serinho Wijdenbosch (1,1087) / Pedro Mol (1,4898) 6-4, 6-0
3e HE Giordy Baron (1,3354) / Coen van Keulen (1,8360) 6-3, 6-4
4e HE Andoni Kapnisakis (1,6080) / Niels de Morée (2,4634) 7-5, 6-0
1e HD Timo Luca (2,0554) - Serinho Wijdenbosch (1,8888) / Pedro Mol (1,7520) - Coen van Keulen (2,0365) 6-4, 6-2
2e HD Wouter Verhoef (1,8162) - Andoni Kapnisakis (1,8162) / Hugo Leenders (1,6496) - Daniel Lippok (1,8003) 6-3, 6-2
17 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 4-2
1e HE Stijn de Gier (1,1951) / Roel Wessels (2,3304) 6-2, 7-6
2e HE Rob van Thiel (1,7513) / Edwin Beffers (2,4136) 3-6, 6-2, 7-5
3e HE Sander van Grinsven (2,1488) / Sander Erkamp (2,0352) 6-2, 7-6
4e HE Ivo Tiemessen (2,9630) / Bas de Vries (1,9162) 5-7, 3-6
1e HD Rob van Thiel (2,0624) - Sander van Grinsven (2,0995) / Roel Wessels (2,5223) - Bas de Vries (2,5663) 7-6, 6-4
2e HD Bram Kaffener (1,8967) - Ivo Tiemessen (2,7695) / Edwin Beffers (1,9286) - Sander Erkamp (1,9286) 4-6, 6-3, 5-7

10 mei 2015 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-1
1e HE Boris Oomes (1,2412) / Bart Theelen (2,3205) 6-0, 6-0
2e HE Guus Oerlemans (1,9076) / Tiemen van Ingen (2,9332) 6-7, 6-7
3e HE Tom van Ooij (2,0559) / Stijn Simons (2,7881) 7-6, 4-6, 6-4
4e HE Remi de Jager (2,0794) / Koen Dekkers (3,2917) 6-2, 7-6
1e HD Remi de Jager (1,6813) - Tom van Ooij (2,6623) / Koen Dekkers (2,1239) - Tiemen van Ingen (2,1423) 6-2, 6-3
2e HD Boris Oomes (2,2860) - Guus Oerlemans (1,8784) / Bart Theelen (3,3016) - Stijn Simons (2,0995) Opgave uit
10 mei 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Edwin Beffers (2,3113) / Wouter Verhoef (1,6135) 3-6, 2-6
2e HE Sander Erkamp (1,9890) / Serinho Wijdenbosch (1,2772) 2-6, 1-6
3e HE Wilco Lindeboom (1,7035) / Giordy Baron (1,5514) 6-7, 1-6
4e HE Bas de Vries (1,7810) / Andoni Kapnisakis (1,8111) 2-6, 0-6
1e HD Edwin Beffers (2,1314) - Sander Erkamp (2,1314) / Serinho Wijdenbosch (1,7002) - Timo Luca (1,8669) 6-2, 6-2
2e HD Bas de Vries (2,4134) - Roel Wessels (2,3694) / Andoni Kapnisakis (1,9176) - Wouter Verhoef (1,9176) 4-6, 1-6
10 mei 2015 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / L.T.C. Uden 1 3-3
1e HE Dennis Hageman (2,1392) / Rob Kardol (2,2976) 2-6, 1-6
2e HE Frank Zeer (2,2928) / Wouter van den Berg (1,9631) 6-2, 6-1
3e HE Rutger Balk (2,1636) / Maikel Wetters (2,8580) 6-3, 1-6, 2-6
4e HE Joost Willekes (2,2666) / Mark Voorn (2,6425) 7-6, 6-3
1e HD Rutger Balk (2,0797) - Dennis Hageman (2,0797) / Wouter van den Berg (2,3824) - Mark Voorn (3,4520) 2-6, 6-4, 4-6
2e HD Joost Willekes (2,6042) - Frank Zeer (2,4566) / Rob Kardol (2,2607) - Maikel Wetters (2,9076) 4-6, 6-3, 6-3
10 mei 2015 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-1
1e HE Coen van Keulen (1,7979) / Stijn de Gier (1,2288) 3-6, 4-6
2e HE Hugo Leenders (1,2294) / Sander van Grinsven (2,1106) 6-1, 4-6, 6-2
3e HE Pedro Mol (1,7178) / Rob van Thiel (1,6316) 4-6, 6-4, 7-6
4e HE Maarten Mulders (2,3441) / Bram Kaffener (2,0783) 6-4, 6-2
1e HD Coen van Keulen (2,1027) - Pedro Mol (1,8588) / Stijn de Gier (0,8006) - Sander van Grinsven (2,0139) 7-6, 6-3
2e HD Hugo Leenders (1,7867) - Maarten Mulders (2,4714) / Rob van Thiel (1,9454) - Bram Kaffener (1,7085) 6-3, 7-5

26 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-1
1e HE Stijn de Gier (1,2288) / Bart Theelen (2,3205) 6-3, 6-0
2e HE Rob van Thiel (1,6316) / Stijn Simons (2,7881) Opgave uit
3e HE Bram Kaffener (2,2233) / Tiemen van Ingen (2,8665) 6-4, 6-4
4e HE Ivo Tiemessen (2,6244) / Koen Dekkers (3,6252) 6-7, 6-4, 4-6
1e HD Stijn de Gier (0,9005) - Ivo Tiemessen (2,8228) / Tiemen van Ingen (2,0505) - Koen Dekkers (2,0348) 6-4, 6-3
2e HD Bram Kaffener (1,8216) - Rob van Thiel (2,0857) / Bart Theelen (3,2160) - Stijn Simons (2,0139) 6-4, 6-0
26 april 2015 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 3-3
1e HE Niels de Morée (2,2515) / Tom van Ooij (2,2713) 2-6, 1-6
2e HE Coen van Keulen (1,7529) / Boris Oomes (1,2699) 6-3, 1-6, 2-6
3e HE Hugo Leenders (1,2831) / Guus Oerlemans (1,8539) 6-4, 6-4
4e HE Pedro Mol (1,8823) / Remi de Jager (2,0134) 6-4, 6-4
1e HD Coen van Keulen (1,8702) - Pedro Mol (1,6263) / Guus Oerlemans (2,1550) - Boris Oomes (2,6348) 3-6, 2-6
2e HD Hugo Leenders (1,8886) - Maarten Mulders (2,4818) / Remi de Jager (1,5389) - Tom van Ooij (2,5998) 6-2, 3-6, 6-1
26 april 2015 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.C. Uden 1 6-0
1e HE Andoni Kapnisakis (1,8111) / Maikel Wetters (2,8580) 6-0, 6-3
2e HE Serinho Wijdenbosch (1,4516) / Wouter van den Berg (1,9536) 6-4, 6-2
3e HE Giordy Baron (1,6776) / Rob Kardol (2,2433) 6-1, 2-6, 6-4
4e HE Wouter Verhoef (1,6731) / Mark Voorn (2,6425) 7-6, 6-3
1e HD Serinho Wijdenbosch (1,7002) - Timo Luca (1,8669) / Maikel Wetters (2,9076) - Rob Kardol (2,2607) 5-7, 6-2, 6-0
2e HD Wouter Verhoef (1,9176) - Giordy Baron (2,1667) / Mark Voorn (3,4520) - Wouter van den Berg (2,3824) 6-3, 5-7, 6-2
26 april 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 1-5
1e HE Bas de Vries (1,5509) / Dennis Hageman (2,3807) 2-6, 4-6
2e HE Sander Erkamp (2,1386) / Frank Zeer (2,1030) 6-1, 1-6, 7-6
3e HE Edwin Beffers (2,0734) / Rutger Balk (2,4274) 4-6, 2-6
4e HE Roel Wessels (2,0815) / Joost Willekes (2,4932) 3-6, 3-6
1e HD Sander Erkamp (1,9215) - Edwin Beffers (1,9215) / Dennis Hageman (2,2594) - Rutger Balk (2,2594) 6-7, 5-7
2e HD Bas de Vries (2,1273) - Roel Wessels (2,0833) / Joost Willekes (2,8271) - Frank Zeer (2,6057) 5-7, 6-3, 2-6

19 april 2015 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 1-5
1e HE Boris Oomes (1,3725) / Stijn de Gier (1,0000) 7-5, 2-6, 6-4
2e HE Guus Oerlemans (1,6879) / Rob van Thiel (1,8503) 2-6, 6-3, 2-6
3e HE Tom van Ooij (2,1672) / Peter Lucassen (2,0000) 0-6, 1-6
4e HE Remi de Jager (1,8967) / Bram Kaffener (2,5299) 6-2, 6-7, 1-6
1e HD Remi de Jager (1,4935) - Tom van Ooij (2,3863) / Stijn de Gier (0,9861) - Sander van Grinsven (2,0833) 2-6, 6-4, 5-7
2e HD Boris Oomes (2,5511) - Guus Oerlemans (2,0333) / Peter Lucassen (2,0000) - Rob van Thiel (2,2749) 2-6, 3-6
19 april 2015 L.T.C. Uden 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
1e HE Rob Kardol (2,1689) / Bas de Vries (1,6894) 6-3, 6-7, 6-7
2e HE Maikel Wetters (2,5174) / Wilco Lindeboom (1,7839) 2-6, 6-2, 3-6
3e HE Wouter van den Berg (2,0961) / Sander Erkamp (1,9559) 6-3, 7-5
4e HE Mark Voorn (2,5642) / Edwin Beffers (2,1460) 3-6, 5-7
1e HD Rob Kardol (2,0833) - Wouter van den Berg (2,2051) / Sander Erkamp (2,0641) - Edwin Beffers (2,0641) 4-6, 1-6
2e HD Maikel Wetters (2,6489) - Mark Voorn (3,3547) / Bas de Vries (2,1806) - Wilco Lindeboom (3,8154) 5-7, 1-6
19 april 2015 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 0-6
1e HE Frank Zeer (2,0000) / Serinho Wijdenbosch (1,6182) 3-6, 2-6
2e HE Dennis Hageman (2,2468) / Giordy Baron (1,8031) 4-6, 0-6
3e HE Joost Willekes (2,4153) / Andoni Kapnisakis (1,9086) 3-6, 1-6
4e HE Rutger Balk (2,4080) / Wouter Verhoef (1,7717) 3-6, 4-6
1e HD Rutger Balk (2,1040) - Dennis Hageman (2,1040) / Timo Luca (2,0162) - Serinho Wijdenbosch (1,8496) 5-7, 6-2, 3-6
2e HD Joost Willekes (2,7366) - Frank Zeer (2,4413) / Andoni Kapnisakis (1,9861) - Wouter Verhoef (1,9861) 5-7, 6-7
19 april 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 0-6
1e HE Bart Theelen (2,3205) / Remko de Rijke (1,1480) 2-6, 2-6
2e HE Frederik van de Ven (2,1667) / Coen van Keulen (1,8918) 3-6, 2-6
3e HE Tiemen van Ingen (2,8526) / Pedro Mol (1,9068) 2-6, 6-4, 1-6
4e HE Koen Dekkers (3,6252) / Niels de Morée (2,2515) 1-6, 6-3, 3-6
1e HD Koen Dekkers (2,0348) - Bart Theelen (3,2160) / Remko de Rijke (1,0833) - Daniel Lippok (1,9002) 2-6, 3-6
2e HD Tiemen van Ingen (1,8333) - Frederik van de Ven (2,5760) / Maarten Mulders (2,5852) - Hugo Leenders (2,0212) 6-1, 3-6, 0-6

12 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Stijn de Gier (1,0000) / Frank Zeer (2,0000) 6-3, 6-1
2e HE Rob van Thiel (2,0037) / Dennis Hageman (2,0796) 6-7, 6-2, 6-2
3e HE Sander van Grinsven (1,8251) / Rutger Balk (2,7132) 1-6, 6-3, 1-6
4e HE Ivo Tiemessen (2,7272) / Joost Willekes (2,5342) 1-6, 6-1, 2-6
1e HD Stijn de Gier (0,9167) - Sander van Grinsven (2,0000) / Rutger Balk (2,1605) - Dennis Hageman (2,1605) 6-7, 6-1, 2-6
2e HD Bram Kaffener (1,9167) - Rob van Thiel (2,4412) / Frank Zeer (2,2448) - Joost Willekes (2,6139) 4-6, 7-6, 6-1
12 april 2015 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-2
1e HE Giordy Baron (1,9470) / Tom van Ooij (2,1363) 6-1, 6-2
2e HE Serinho Wijdenbosch (1,8333) / Guus Oerlemans (1,7095) 6-1, 6-2
3e HE Andoni Kapnisakis (1,8333) / Boris Oomes (1,4515) 6-7, 7-5, 5-7
4e HE Wouter Verhoef (1,9705) / Remi de Jager (1,8073) 6-2, 5-7, 7-5
1e HD Serinho Wijdenbosch (2,0000) - Timo Luca (2,1667) / Guus Oerlemans (2,0588) - Boris Oomes (2,1358) 6-2, 6-4
2e HD Wouter Verhoef (1,9167) - Andoni Kapnisakis (1,9167) / Tom van Ooij (2,5063) - Remi de Jager (1,4990) 6-1, 3-6, 4-6
12 april 2015 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 5-1
1e HE Bas de Vries (1,8283) / Michiel Kapteijns (2,1667) 6-1, 4-6, 6-4
2e HE Wilco Lindeboom (1,9228) / Bart Theelen (2,1667) 6-4, 6-2
3e HE Sander Erkamp (2,0000) / Stijn Simons (2,7352) 6-7, 3-1
4e HE Edwin Beffers (2,1460) / Koen Dekkers (3,6252) 6-4, 6-4
1e HD Sander Erkamp (2,2088) - Edwin Beffers (2,2088) / Michiel Kapteijns (2,4308) - Koen Dekkers (1,8333) 2-6, 6-2, 7-5
2e HD Wilco Lindeboom (3,7321) - Bas de Vries (2,0833) / Bart Theelen (3,2854) - Stijn Simons (2,0833) 3-6, 6-3, 6-7
12 april 2015 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Remko de Rijke (1,0000) / Wouter van den Berg (2,0961) 6-2, 6-2
2e HE Coen van Keulen (2,0000) / Maikel Wetters (2,3508) 6-2, 6-0
3e HE Hugo Leenders (1,3108) / Rob Kardol (2,1171) 6-4, 2-6, 7-6
4e HE Niels de Morée (1,9426) / Mark Voorn (2,8532) 7-6, 3-6, 4-6
1e HD Hugo Leenders (2,0212) - Daniel Lippok (1,9002) / Rob Kardol (2,0833) - Mark Voorn (3,3547) 6-3, 6-4
2e HD Pedro Mol (1,7500) - Maarten Mulders (2,7112) / Wouter van den Berg (2,0000) - Maikel Wetters (2,5159) 3-6, 6-3, 6-4

6 april 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Frederik van de Ven (2,0000) / Serinho Wijdenbosch (2,0000) 6-3, 3-6, 2-6
2e HE Michiel Kapteijns (2,0000) / Andoni Kapnisakis (2,0000) 6-2, 1-6, 1-6
3e HE Stijn Simons (2,6822) / Giordy Baron (2,0000) 3-6, 2-6
4e HE Tiemen van Ingen (2,8231) / Wouter Verhoef (2,0000) 2-6, 3-6
1e HD Koen Dekkers (2,0000) - Tiemen van Ingen (2,0000) / Giordy Baron (2,0000) - Timo Luca (2,0000) 4-6, 6-3, 6-1
2e HD Stijn Simons (2,0000) - Bart Theelen (3,2021) / Wouter Verhoef (2,0000) - Andoni Kapnisakis (2,0000) 2-6, 6-1, 0-6
6 april 2015 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HE Boris Oomes (1,4892) / Roel Wessels (2,0000) 6-1, 6-2
2e HE Guus Oerlemans (1,8762) / Edwin Beffers (2,0000) 6-2, 6-4
3e HE Tom van Ooij (1,9696) / Bas de Vries (2,0000) 6-7, 4-6
4e HE Remi de Jager (1,7471) / Wilco Lindeboom (1,7983) 6-4, 7-5
1e HD Boris Oomes (2,2117) - Guus Oerlemans (2,2934) / Edwin Beffers (2,0000) - Sander Erkamp (2,0000) 6-1, 6-2
2e HD Tom van Ooij (2,6198) - Remi de Jager (1,5615) / Roel Wessels (2,0000) - Bas de Vries (2,0000) 7-6, 6-3
6 april 2015 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 0-6
1e HE Frank Zeer (2,0000) / Remko de Rijke (1,0000) 0-6, 2-6
2e HE Dennis Hageman (2,0000) / Hugo Leenders (1,4774) 3-6, 3-6
3e HE Joost Willekes (2,4411) / Pedro Mol (2,0000) 5-7, 2-6
4e HE Rutger Balk (2,6558) / Niels de Morée (2,0000) 3-6, 2-6
1e HD Dennis Hageman (2,0000) - Rutger Balk (2,0000) / Pedro Mol (1,9167) - Daniel Lippok (2,0097) 5-7, 6-4, 4-6
2e HD Joost Willekes (2,4429) - Frank Zeer (2,0000) / Coen van Keulen (2,0000) - Maarten Mulders (2,9379) 5-7, 4-6
6 april 2015 L.T.C. Uden 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 0-6
1e HE Maikel Wetters (2,3508) / Stijn de Gier (1,0000) 4-6, 6-1, 4-6
2e HE Wouter van den Berg (1,9147) / Rob van Thiel (2,1846) 2-6, 7-6, 1-6
3e HE Rob Kardol (1,9504) / Sander van Grinsven (2,0000) 6-3, 3-6, 4-6
4e HE Mark Voorn (2,6766) / Bram Kaffener (2,7364) 6-1, 3-6, 4-6
1e HD Maikel Wetters (2,5159) - Wouter van den Berg (2,0000) / Stijn de Gier (0,9167) - Sander van Grinsven (2,0000) 6-7, 1-6
2e HD Rob Kardol (2,0000) - Mark Voorn (3,2714) / Rob van Thiel (2,5106) - Bram Kaffener (2,0000) 3-6, 2-6