Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 29
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 29

Stand

GespeeldPunten
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 46
T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 7 38
T.C. Zandvoort 4 7 38
THOR De Bataaf (Den Haag) 4 7 29
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7 28
L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 7 27
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 7 11
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 7 7

Uitslagen

31 mei 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
1e HE Yannick Nederpelt (2,9606) / Robin Sietsma (2,5950) 3-6, 4-6
2e HE Wieger Moen (2,9874) / Bastiaan Storm (2,8276) 6-0, 1-6, 7-5
1e DE Cleo van Engelen (2,7218) / Natalie Drost (2,8034) 6-2, 2-6, 2-6
2e DE Sanne Jansen (3,5203) / Maud Dekkers (2,7602) 3-6, 2-6
 HD Wieger Moen (2,3847) - Jack Haslinghuis (2,7375) / Robin Sietsma (2,6661) - Bastiaan Storm (2,8862) 7-6, 6-4
 DD Cleo van Engelen (3,4047) - Eva Haslinghuis (1,5611) / Maud Dekkers (2,8875) - Natalie Drost (2,5748) 6-3, 6-2
1e GD Eva Haslinghuis (1,5611) - Jack Haslinghuis (2,7375) / Maud Dekkers (2,8875) - Robin Sietsma (2,6661) Opgave thuis
2e GD Yannick Nederpelt (2,7156) - Sanne Jansen (4,0574) / Natalie Drost (2,5748) - Bastiaan Storm (2,8862) Opgave uit
31 mei 2015 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-4
1e HE Ewout Hinnen (1,9490) / Menno van de Bor (1,8955) 3-6, 6-4, 6-7
2e HE Luuk Wassenaar (2,3340) / Daan de Ru (1,6870) 6-7, 0-6
1e DE Demi van der Togt (2,5856) / Gina Spek (1,8596) 1-6, 1-6
2e DE Anouk van der Kolk (3,6397) / Renée Reinhard (2,8122) 2-6, 2-6
 HD Stijn Kits (3,0152) - Kevin Noordermeer (1,7343) / Remco Fehr (2,8568) - Menno van de Bor (2,6170) Opgave uit
 DD Renate de Regt (3,2434) - Demi van der Togt (3,2086) / Gina Spek (1,9512) - Myrthe van der Meer (2,3775) Opgave uit
1e GD Kevin Noordermeer (1,7343) - Anouk van der Kolk (3,1110) / Menno van de Bor (2,6170) - Myrthe van der Meer (2,3775) Opgave uit
2e GD Renate de Regt (3,2434) - Luuk Wassenaar (2,4028) / Remco Fehr (2,8568) - Renée Reinhard (1,6253) Opgave uit
31 mei 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 / T.C. Zandvoort 4 0-8
1e HE Vincent Kleverlaan (3,6060) / Colin de Heer (2,1465) 3-6, 1-6
2e HE Piet Nagel (3,4039) / Jasper Suijk (3,4115) 7-6, 6-7, 6-7
1e DE Linda Jelsma (2,2820) / Nicky van Bakel (1,4609) 2-6, 2-6
2e DE Inge van Wakeren (3,5306) / Renate Stoop (2,4253) 4-6, 0-6
 HD Vincent Kleverlaan (3,6074) - Piet Nagel (3,7434) / Colin de Heer (2,6203) - Duco van der Veer (2,1849) Opgave thuis
 DD Inge van Wakeren (3,5044) - Linda Jelsma (3,4876) / Jetske Viveen (2,4628) - Nicky van Bakel (2,5672) 6-4, 3-6, 6-7
1e GD Linda Jelsma (3,4876) - Piet Nagel (3,7434) / Jetske Viveen (2,4628) - Colin de Heer (2,6203) Opgave thuis
2e GD Inge van Wakeren (3,5044) - Vincent Kleverlaan (3,6074) / Renate Stoop (2,6866) - Jasper Suijk (2,8249) Opgave thuis
31 mei 2015 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 7-1
1e HE Roy Hoovenstat (3,0503) / Pim van Leeuwen (2,6931) 2-6, 1-6
2e HE / Opgave uit
1e DE Myrthe van der Boon (2,8654) / Sabina van den Bor (4,1287) 6-1, 6-0
2e DE Nelleke de Weerd (3,8182) / Rose-Marie Koopman (4,5808) 6-4, 6-4
 HD / Opgave uit
 DD Myrthe van der Boon (2,4350) - Nelleke de Weerd (3,6930) / Sabina van den Bor (3,6737) - Maxime Bekkering (3,6729) 4-6, 6-2, 6-4
1e GD Thea Voors-de Weerd (1,9861) - Michael Heffels (3,0528) / Rose-Marie Koopman (4,0184) - Pim van Leeuwen (3,9326) 6-3, 6-2
2e GD / Opgave uit

17 mei 2015 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 0-8
1e HE Björn Luitink (2,0895) / Daan de Ru (1,8387) 4-6, 2-6
2e HE Roy Hoovenstat (3,0503) / Remco Fehr (2,0155) 4-6, 2-6
1e DE Myrthe van der Boon (2,7142) / Gina Spek (1,9073) 3-6, 6-1, 4-6
2e DE Nelleke de Weerd (3,8182) / Myrthe van der Meer (2,2208) 2-6, 2-6
 HD Björn Luitink (2,3718) - Roy Hoovenstat (3,1598) / Daan de Ru (2,1487) - Menno van de Bor (2,8100) 3-6, 2-6
 DD Nelleke de Weerd (3,6930) - Thea Voors-de Weerd (1,9167) / Gina Spek (1,9512) - Renée Reinhard (1,7379) 1-6, 2-6
1e GD Myrthe van der Boon (2,2778) - Björn Luitink (2,3718) / Renée Reinhard (1,7379) - Daan de Ru (2,1487) 6-0, 3-6, 6-7
2e GD Thea Voors-de Weerd (1,9167) - Roy Hoovenstat (3,1598) / Myrthe van der Meer (2,3950) - Menno van de Bor (2,8100) 3-6, 1-6
17 mei 2015 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 1-7
1e HE Mike Zwaan (3,3436) / Luuk Wassenaar (2,3340) 2-5
2e HE Pim van Leeuwen (2,8474) / Stijn Kits (2,4587) 7-6, 7-5
1e DE Maxime Bekkering (3,7302) / Demi van der Togt (2,5856) 4-6, 4-6
2e DE Sabina van den Bor (4,0384) / Renate de Regt (3,1247) 3-6, 4-6
 HD Mike Zwaan (3,6975) - Pim van Leeuwen (3,9326) / Stijn Kits (3,0866) - Kevin Noordermeer (1,6926) Opgave thuis
 DD Maxime Bekkering (3,5479) - Sabina van den Bor (3,5655) / Demi van der Togt (3,3927) - Anouk van der Kolk (3,2034) 6-1, 4-6, 4-6
1e GD Maxime Bekkering (3,5479) - Mike Zwaan (3,6975) / Anouk van der Kolk (3,2034) - Kevin Noordermeer (1,6926) Opgave thuis
2e GD Rose-Marie Koopman (4,0184) - Pim van Leeuwen (3,9326) / Renate de Regt (3,2434) - Luuk Wassenaar (2,4028) 4-6, 1-6
17 mei 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / T.C. Zandvoort 4 3-5
1e HE Wieger Moen (3,1006) / Jasper Suijk (3,1845) 3-0
2e HE Joest Kessen (3,5934) / Colin de Heer (2,1465) 2-6, 2-6
1e DE Cleo van Engelen (2,6085) / Renate Stoop (2,4906) 6-7, 6-0, 3-6
2e DE Sanne Jansen (3,5203) / Jetske Viveen (2,3508) 6-3, 3-6, 3-6
 HD Yannick Nederpelt (2,8615) - Jack Haslinghuis (2,8646) / Jasper Suijk (2,6399) - Colin de Heer (2,5461) 6-1, 3-6, 6-4
 DD Sanne Jansen (4,0160) - Cleo van Engelen (3,4047) / Jetske Viveen (2,4628) - Nicky van Bakel (2,6604) 5-7, 4-6
1e GD Cleo van Engelen (3,4047) - Jack Haslinghuis (2,8646) / Renate Stoop (2,6866) - Jasper Suijk (2,6399) Opgave uit
2e GD Sanne Jansen (4,0160) - Wieger Moen (2,2615) / Colin de Heer (2,5461) - Nicky van Bakel (2,6604) 4-6, 4-6
17 mei 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 7-1
1e HE Robin Sietsma (2,6026) / Piet Nagel (3,3340) 7-6, 6-4
2e HE Bastiaan Storm (2,8276) / Martijn Bruyn (3,8405) 6-1, 6-1
1e DE Maud Dekkers (2,5998) / Linda Jelsma (2,5714) 6-4, 2-6, 4-6
2e DE Natalie Drost (2,8305) / Inge van Wakeren (3,4994) 6-1, 6-0
 HD Giancarlo Balzarelli (3,4020) - Bastiaan Storm (2,9729) / Piet Nagel (3,5924) - Vincent Kleverlaan (3,2988) 6-2, 2-6, 7-5
 DD Maud Dekkers (3,1452) - Natalie Drost (2,7418) / Inge van Wakeren (3,1057) - Linda Jelsma (3,0327) 7-5, 6-0
1e GD Giancarlo Balzarelli (3,4020) - Maud Dekkers (3,1452) / Linda Jelsma (3,0327) - Vincent Kleverlaan (3,2988) 6-2, 7-6
2e GD Robin Sietsma (2,7191) - Natalie Drost (2,7418) / Inge van Wakeren (3,1057) - Martijn Bruyn (3,7659) 6-1, 6-1

10 mei 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 2-6
1e HE Vincent Kleverlaan (3,4074) / Wieger Moen (3,1768) 0-3
2e HE Piet Nagel (3,5930) / Yannick Nederpelt (2,6289) 6-3, 1-6, 6-3
1e DE Inge van Wakeren (3,4994) / Eva Haslinghuis (1,8460) 1-6, 1-6
2e DE Linda Jelsma (2,7102) / Sanne Jansen (3,5031) 6-4, 6-1
 HD Vincent Kleverlaan (3,2988) - Piet Nagel (3,4766) / Jack Haslinghuis (2,9202) - Wieger Moen (2,2615) 1-3
 DD Inge van Wakeren (2,7007) - Linda Jelsma (2,3750) / Sanne Jansen (4,4711) - Cleo van Engelen (3,6714) 7-5, 3-6, 4-6
1e GD Linda Jelsma (2,3750) - Piet Nagel (3,4766) / Eva Haslinghuis (1,6620) - Jack Haslinghuis (2,9202) 3-6, 3-6
2e GD Inge van Wakeren (2,7007) - Vincent Kleverlaan (3,2988) / Cleo van Engelen (3,6714) - Yannick Nederpelt (2,8615) Opgave thuis
10 mei 2015 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Ewout Hinnen (1,8397) / Björn Luitink (2,2680) 4-6, 3-6
2e HE Luuk Wassenaar (2,3539) / Roy Hoovenstat (2,9959) 4-6, 6-3, 6-3
1e DE Renate de Regt (3,1247) / Thea Voors-de Weerd (2,0000) 2-6, 7-5, 2-6
2e DE Anouk van der Kolk (3,5576) / Myrthe van der Boon (2,7142) 2-6, 1-6
 HD Ewout Hinnen (2,1088) - Luuk Wassenaar (2,5752) / Roy Hoovenstat (2,9917) - Björn Luitink (2,0556) 6-3, 6-7, 7-5
 DD Anouk van der Kolk (3,1876) - Demi van der Togt (3,4599) / Thea Voors-de Weerd (2,0000) - Nelleke de Weerd (3,6857) 3-6, 4-6
1e GD Ewout Hinnen (2,1088) - Demi van der Togt (3,4599) / Myrthe van der Boon (2,1667) - Björn Luitink (2,0556) 3-6, 6-2, 7-6
2e GD Renate de Regt (3,3980) - Luuk Wassenaar (2,5752) / Nelleke de Weerd (3,6857) - Roy Hoovenstat (2,9917) 3-6, 7-6, 7-6
10 mei 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 8-0
1e HE Remco Fehr (2,0155) / Mike Zwaan (3,4827) 6-7, 6-1, 6-4
2e HE Menno van de Bor (1,9227) / Pim van Leeuwen (2,8367) 6-3, 6-7, 6-3
1e DE Gina Spek (1,9073) / Sabina van den Bor (4,0384) 6-0, 6-0
2e DE Renée Reinhard (2,9110) / Maxime Bekkering (3,6672) 6-2, 6-2
 HD Remco Fehr (2,8568) - Daan de Ru (2,1989) / Mike Zwaan (3,6975) - Pim van Leeuwen (3,9326) 6-2, 6-4
 DD Gina Spek (1,9512) - Myrthe van der Meer (2,3950) / Sabina van den Bor (3,5655) - Rose-Marie Koopman (4,0184) 6-1, 6-0
1e GD Daan de Ru (2,1989) - Myrthe van der Meer (2,3950) / Mike Zwaan (3,6975) - Maxime Bekkering (3,5479) 6-1, 6-1
2e GD Menno van de Bor (2,8100) - Renée Reinhard (1,7379) / Rose-Marie Koopman (4,0184) - Pim van Leeuwen (3,9326) 6-0, 6-3
10 mei 2015 T.C. Zandvoort 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7-1
1e HE Kevin Griekspoor (1,0000) / Bastiaan Storm (2,8276) 6-2, 6-4
2e HE Colin de Heer (2,7161) / Robin Sietsma (2,3799) 7-6, 6-0
1e DE Renate Stoop (2,5433) / Natalie Drost (2,6837) 6-0, 6-3
2e DE Jetske Viveen (2,5422) / Maud Dekkers (2,4443) 6-2, 6-4
 HD Colin de Heer (2,3246) - Jasper Suijk (2,7530) / Bastiaan Storm (2,8775) - Giancarlo Balzarelli (3,2718) 3-6, 6-1, 6-3
 DD Nicky van Bakel (2,9042) - Jetske Viveen (2,5755) / Natalie Drost (2,8608) - Maud Dekkers (2,9102) 5-7, 6-3, 6-3
1e GD Nicky van Bakel (2,9042) - Hans Schmidt (2,0000) / Giancarlo Balzarelli (3,2718) - Maud Dekkers (2,9102) 1-6, 7-6, 7-6
2e GD Colin de Heer (2,3246) - Renate Stoop (2,4930) / Natalie Drost (2,8608) - Robin Sietsma (2,9432) 7-5, 1-6, 6-7

26 april 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
1e HE Wieger Moen (3,1049) / Björn Luitink (2,2952) 5-7, 3-6
2e HE Yannick Nederpelt (2,7501) / Roy Hoovenstat (2,8756) 6-1, 6-4
1e DE Cleo van Engelen (2,8425) / Myrthe van der Boon (2,4071) 6-4, 6-4
2e DE Sanne Jansen (3,7621) / Nelleke de Weerd (3,6012) 6-0, 7-6
 HD Yannick Nederpelt (2,8768) - Jack Haslinghuis (3,0452) / Björn Luitink (1,9167) - Roy Hoovenstat (2,9876) 6-4, 6-4
 DD Cleo van Engelen (3,7428) - Eva Haslinghuis (1,7870) / Myrthe van der Boon (2,0000) - Nelleke de Weerd (3,5786) 6-1, 6-2
1e GD Eva Haslinghuis (1,7870) - Jack Haslinghuis (3,0452) / Myrthe van der Boon (2,0000) - Björn Luitink (1,9167) 6-2, 2-6, 7-6
2e GD Sanne Jansen (4,2399) - Wieger Moen (2,2615) / Roy Hoovenstat (2,9876) - Thea Voors-de Weerd (2,0000) 6-1, 4-6, 6-7
26 april 2015 T.C. Zandvoort 4 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-5
1e HE Jasper Suijk (3,1845) / Menno van de Bor (1,9227) 3-6, 5-7
2e HE Colin de Heer (2,7161) / Daan de Ru (1,8860) 5-7, 2-6
1e DE Nicky van Bakel (1,6076) / Myrthe van der Meer (2,1195) 6-3, 6-3
2e DE Renate Stoop (2,1667) / Renée Reinhard (3,2598) 6-7, 2-6
 HD Colin de Heer (2,8853) - Duco van der Veer (2,7296) / Daan de Ru (1,7978) - Menno van de Bor (2,4080) 6-2, 2-6, 6-4
 DD Jetske Viveen (2,5755) - Nicky van Bakel (2,9042) / Renée Reinhard (1,7379) - Gina Spek (1,9512) 0-6, 5-7
1e GD Colin de Heer (2,8853) - Jetske Viveen (2,5755) / Gina Spek (1,9512) - Daan de Ru (1,7978) 1-6, 2-6
2e GD Duco van der Veer (2,7296) - Renate Stoop (2,7402) / Menno van de Bor (2,4080) - Myrthe van der Meer (2,1058) 7-5, 5-7, 7-6
26 april 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 8-0
1e HE Robin Sietsma (2,4885) / Pim van Leeuwen (2,7280) 6-2, 6-0
2e HE Bastiaan Storm (2,8276) / Mike Zwaan (3,5969) 6-2
1e DE Maud Dekkers (2,4443) / Maxime Bekkering (3,6672) 6-1, 6-0
2e DE Natalie Drost (2,6837) / Sabina van den Bor (4,0384) 6-1, 6-3
 HD Giancarlo Balzarelli (3,2718) - Bastiaan Storm (2,8775) / Mike Zwaan (3,7785) - Pim van Leeuwen (3,9326) 6-2, 6-3
 DD Maud Dekkers (2,9102) - Natalie Drost (2,8608) / Rose-Marie Koopman (4,0184) - Sabina van den Bor (3,5655) 6-3, 6-2
1e GD Giancarlo Balzarelli (3,2718) - Maud Dekkers (2,9102) / Mike Zwaan (3,7785) - Maxime Bekkering (3,5479) Opgave uit
2e GD Robin Sietsma (2,9432) - Stéfanie ter Woorst (2,5076) / Rose-Marie Koopman (4,0184) - Pim van Leeuwen (3,9326) 6-1, 6-1
26 april 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 1-7
1e HE Vincent Kleverlaan (3,3459) / Luuk Wassenaar (2,3544) 5-7, 6-7
2e HE Piet Nagel (3,5098) / Stijn Kits (2,6827) 2-6, 4-6
1e DE Linda Jelsma (3,0592) / Demi van der Togt (2,2424) 7-5, 6-3
2e DE Inge van Wakeren (3,4994) / Anouk van der Kolk (3,5576) Opgave thuis
 HD Vincent Kleverlaan (3,2988) - Piet Nagel (3,3773) / Kevin Noordermeer (1,6250) - Luuk Wassenaar (2,5752) 5-7, 7-6, 4-6
 DD Linda Jelsma (2,2500) - Inge van Wakeren (2,7007) / Demi van der Togt (3,4599) - Anouk van der Kolk (3,3169) Opgave thuis
1e GD Linda Jelsma (2,2500) - Piet Nagel (3,3773) / Kevin Noordermeer (1,6250) - Anouk van der Kolk (3,3169) 6-7, 0-6
2e GD Vincent Kleverlaan (3,2988) - Inge van Wakeren (2,7007) / Demi van der Togt (3,4599) - Ewout Hinnen (1,9167) Opgave thuis

19 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7-1
1e HE Daan de Ru (1,9260) / Bastiaan Storm (2,7602) 6-2, 6-2
2e HE Remco Fehr (1,9058) / Robin Sietsma (2,4008) 6-4, 6-4
1e DE Gina Spek (1,9685) / Natalie Drost (2,6327) 6-0, 6-1
2e DE Myrthe van der Meer (2,2294) / Maud Dekkers (2,3409) 6-0, 6-2
 HD Menno van de Bor (2,2688) - Remco Fehr (2,4333) / Giancarlo Balzarelli (3,5146) - Bastiaan Storm (3,1466) 7-6, 1-6, 1-6
 DD Renée Reinhard (1,7379) - Gina Spek (1,9512) / Natalie Drost (2,8608) - Stéfanie ter Woorst (2,4040) 6-3, 6-2
1e GD Daan de Ru (1,7978) - Renée Reinhard (1,7379) / Giancarlo Balzarelli (3,5146) - Maud Dekkers (2,9102) 6-3, 6-4
2e GD Menno van de Bor (2,2688) - Myrthe van der Meer (2,1667) / Robin Sietsma (2,8658) - Stéfanie ter Woorst (2,4040) 6-3, 4-6, 7-6
19 april 2015 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 6-2
1e HE Ewout Hinnen (1,8397) / Wieger Moen (3,1049) 6-2, 7-6
2e HE Luuk Wassenaar (2,4036) / Yannick Nederpelt (2,6167) 6-2, 6-2
1e DE Demi van der Togt (2,0758) / Eva Haslinghuis (2,0000) 1-6, 2-6
2e DE Renate de Regt (3,2245) / Sanne Jansen (3,6259) 6-4, 6-1
 HD Kevin Noordermeer (1,7222) - Stijn Kits (3,2276) / Wieger Moen (2,1559) - Jack Haslinghuis (3,0498) 7-5, 6-1
 DD Demi van der Togt (3,6198) - Anouk van der Kolk (3,4120) / Cleo van Engelen (3,2058) - Sanne Jansen (4,1986) 2-6, 6-1, 6-3
1e GD Kevin Noordermeer (1,7222) - Anouk van der Kolk (3,4120) / Eva Haslinghuis (1,8889) - Jack Haslinghuis (3,0498) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Luuk Wassenaar (2,6663) - Renate de Regt (3,6254) / Cleo van Engelen (3,2058) - Yannick Nederpelt (2,5972) 6-4, 6-2
19 april 2015 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 7-1
1e HE Björn Luitink (2,2952) / Piet Nagel (3,5098) 6-3, 6-2
2e HE Roy Hoovenstat (3,0179) / Vincent Kleverlaan (3,1738) 6-3, 6-1
1e DE Myrthe van der Boon (2,4071) / Inge van Wakeren (3,4994) 4-1
2e DE Nelleke de Weerd (3,4775) / Linda Jelsma (3,2022) 1-6, 1-6
 HD Björn Luitink (2,0000) - Roy Hoovenstat (3,1270) / Piet Nagel (3,2922) - Vincent Kleverlaan (3,2282) 6-4, 6-4
 DD Myrthe van der Boon (2,0000) - Nelleke de Weerd (3,5786) / Inge van Wakeren (2,7007) - Linda Jelsma (2,2500) Opgave uit
1e GD Myrthe van der Boon (2,0000) - Björn Luitink (2,0000) / Linda Jelsma (2,2500) - Piet Nagel (3,2922) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Thea Voors-de Weerd (2,0000) - Roy Hoovenstat (3,1270) / Inge van Wakeren (2,7007) - Vincent Kleverlaan (3,2282) Opgave uit
19 april 2015 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / T.C. Zandvoort 4 1-7
1e HE Pim van Leeuwen (2,9148) / Jasper Suijk (2,9884) 6-0, 6-2
2e HE Mike Zwaan (3,7286) / Colin de Heer (2,7161) 6-4, 0-6, 0-6
1e DE Sabina van den Bor (3,9565) / Quinty Janssen (3,0748) 1-6, 2-6
2e DE Maxime Bekkering (3,6672) / Jetske Viveen (2,5422) 1-6, 1-6
 HD Pim van Leeuwen (3,8431) - Mike Zwaan (3,8479) / Colin de Heer (2,8853) - Duco van der Veer (2,9029) Opgave thuis
 DD Sabina van den Bor (3,5655) - Rose-Marie Koopman (3,9940) / Jetske Viveen (2,5755) - Renate Stoop (2,7402) 4-6, 2-6
1e GD Maxime Bekkering (3,5479) - Mike Zwaan (3,8479) / Renate Stoop (2,7402) - Colin de Heer (2,8853) Opgave thuis
2e GD Rose-Marie Koopman (3,9940) - Pim van Leeuwen (3,8431) / Quinty Janssen (3,9978) - Duco van der Veer (2,9029) 4-6, 4-6

12 april 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 6-2
1e HE Vincent Kleverlaan (2,9878) / Pim van Leeuwen (3,1018) 3-6, 5-7
2e HE Piet Nagel (3,2157) / Mike Zwaan (3,9479) 2-6, 7-6, 3-6
1e DE Inge van Wakeren (3,6433) / Sabina van den Bor (3,7798) 2-6, 6-3, 7-5
2e DE Linda Jelsma (3,3360) / Maxime Bekkering (3,5335) 6-4, 6-3
 HD Vincent Kleverlaan (3,3047) - Piet Nagel (3,3648) / Pim van Leeuwen (3,7550) - Sander de Bruijn (3,9360) 6-3, 7-5
 DD Linda Jelsma (2,2500) - Inge van Wakeren (2,7007) / Sabina van den Bor (3,5655) - Rose-Marie Koopman (3,9940) 6-3, 3-6, 6-2
1e GD Linda Jelsma (2,2500) - Piet Nagel (3,3648) / Mike Zwaan (3,8479) - Maxime Bekkering (3,5479) 7-6, 6-4
2e GD Inge van Wakeren (2,7007) - Vincent Kleverlaan (3,3047) / Rose-Marie Koopman (3,9940) - Sander de Bruijn (3,9360) 6-4, 6-3
12 april 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Robin Sietsma (2,3049) / Ewout Hinnen (1,9556) 3-6, 1-6
2e HE Bastiaan Storm (2,6036) / Luuk Wassenaar (2,4607) 3-6, 3-6
1e DE Stéfanie ter Woorst (2,4546) / Demi van der Togt (2,1667) 6-3, 5-7, 2-6
2e DE Natalie Drost (2,6624) / Anouk van der Kolk (3,4841) 6-2, 6-1
 HD Giancarlo Balzarelli (3,2129) - Bastiaan Storm (3,0494) / Kevin Noordermeer (1,9167) - Stijn Kits (3,2880) 6-3, 0-6, 4-6
 DD Natalie Drost (2,9316) - Maud Dekkers (2,8908) / Demi van der Togt (3,5782) - Renate de Regt (3,4360) 4-6, 6-3, 7-5
1e GD Giancarlo Balzarelli (3,2129) - Maud Dekkers (2,8908) / Kevin Noordermeer (1,9167) - Anouk van der Kolk (3,5093) 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Stéfanie ter Woorst (2,5131) - Robin Sietsma (3,0011) / Luuk Wassenaar (2,4481) - Renate de Regt (3,4360) 2-6, 7-5, 7-6
12 april 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 4 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-6
1e HE Wieger Moen (3,1049) / Remco Fehr (2,0000) 6-4, 5-7, 2-6
2e HE Yannick Nederpelt (2,5509) / Menno van de Bor (1,9976) 7-5, 4-6, 3-6
1e DE Cleo van Engelen (2,8110) / Gina Spek (2,0000) 4-6, 1-6
2e DE Sanne Jansen (3,6259) / Myrthe van der Meer (2,2294) 7-5, 4-6, 6-7
 HD Wieger Moen (2,1055) - Yannick Nederpelt (2,4685) / Menno van de Bor (2,4818) - Daan de Ru (2,0000) 6-1, 5-7, 2-6
 DD Cleo van Engelen (3,2078) - Eva Haslinghuis (1,9167) / Renée Reinhard (1,8034) - Gina Spek (1,8867) 6-4, 2-6, 6-4
1e GD Eva Haslinghuis (1,9167) - Jack Haslinghuis (2,9804) / Renée Reinhard (1,8034) - Daan de Ru (2,0000) 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Sanne Jansen (4,3513) - Wieger Moen (2,1055) / Myrthe van der Meer (2,0000) - Remco Fehr (2,3881) 6-2, 5-7, 7-6
12 april 2015 T.C. Zandvoort 4 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Colin de Heer (3,1613) / Björn Luitink (1,9350) 6-2, 7-6
2e HE Jasper Suijk (2,7820) / Michael Heffels (2,9768) 4-6, 6-2, 3-6
1e DE Nicky van Bakel (1,8333) / Myrthe van der Boon (2,2682) 6-2, 6-1
2e DE Jetske Viveen (2,5644) / Nelleke de Weerd (3,4601) 6-0, 6-0
 HD Colin de Heer (3,5527) - Duco van der Veer (3,2371) / Michael Heffels (2,8228) - Roy Hoovenstat (3,1134) 7-6, 6-0
 DD Jetske Viveen (2,6449) - Renate Stoop (2,7402) / Nelleke de Weerd (3,4868) - Thea Voors-de Weerd (2,0000) 6-4, 6-2
1e GD Jasper Suijk (2,7530) - Nicky van Bakel (2,9042) / Björn Luitink (2,0000) - Myrthe van der Boon (2,0000) 5-7, 4-6
2e GD Renate Stoop (2,7402) - Duco van der Veer (3,2371) / Roy Hoovenstat (3,1134) - Thea Voors-de Weerd (2,0000) 7-6, 3-6, 6-7

6 april 2015 T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Zandvoort 4 5-3
1e HE Ewout Hinnen (2,0000) / Jasper Suijk (2,7384) 6-3, 6-2
2e HE Luuk Wassenaar (2,4888) / Colin de Heer (3,0958) 4-6, 6-2, 7-5
1e DE Demi van der Togt (2,0000) / Nicky van Bakel (2,0000) 1-6, 6-7
2e DE Anouk van der Kolk (3,4222) / Jetske Viveen (2,5928) 7-6, 0-6, 3-6
 HD Kevin Noordermeer (2,0000) - Luuk Wassenaar (2,4481) / Jasper Suijk (2,7530) - Duco van der Veer (3,4429) 6-4, 6-2
 DD Renate de Regt (3,2660) - Demi van der Togt (3,6615) / Nicky van Bakel (2,8064) - Quinty Janssen (4,1290) 6-2, 6-2
1e GD Anouk van der Kolk (3,5926) - Kevin Noordermeer (2,0000) / Colin de Heer (3,4694) - Jetske Viveen (2,5616) 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Stijn Kits (3,1506) - Renate de Regt (3,2660) / Quinty Janssen (4,1290) - Duco van der Veer (3,4429) 3-6, 7-6, 6-7
6 april 2015 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 2 8-0
1e HE Daan de Ru (2,3778) / Piet Nagel (3,1833) 6-2, 6-2
2e HE Menno van de Bor (2,0000) / Vincent Kleverlaan (2,9853) 7-6, 6-1
1e DE Gina Spek (2,0000) / Linda Jelsma (3,3360) 6-1, 6-2
2e DE Myrthe van der Meer (2,2294) / Inge van Wakeren (3,6433) 6-4, 6-2
 HD Remco Fehr (2,3881) - Daan de Ru (2,0000) / Piet Nagel (3,2815) - Vincent Kleverlaan (3,3047) 6-4, 6-4
 DD Gina Spek (2,0000) - Renée Reinhard (2,0000) / Inge van Wakeren (2,6408) - Linda Jelsma (2,0000) 6-1, 6-2
1e GD Menno van de Bor (2,5651) - Renée Reinhard (2,0000) / Piet Nagel (3,2815) - Linda Jelsma (2,0000) 6-2, 6-4
2e GD Remco Fehr (2,3881) - Myrthe van der Meer (2,0000) / Vincent Kleverlaan (3,3047) - Inge van Wakeren (2,6408) 6-4, 6-3
6 april 2015 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
1e HE Björn Luitink (2,0148) / Bastiaan Storm (2,5214) 6-2, 6-2
2e HE Michael Heffels (2,9303) / Robin Sietsma (2,3798) 2-6, 6-4, 0-6
1e DE Myrthe van der Boon (2,0000) / Maud Dekkers (2,6091) 7-5, 2-6, 1-6
2e DE Nelleke de Weerd (3,4601) / Stéfanie ter Woorst (2,4546) 1-6, 1-6
 HD Michael Heffels (3,0145) - Roy Hoovenstat (3,4633) / Robin Sietsma (2,7535) - Giancarlo Balzarelli (2,9744) 6-4, 6-4
 DD Nelleke de Weerd (3,4081) - Thea Voors-de Weerd (2,0000) / Stéfanie ter Woorst (2,5964) - Natalie Drost (2,9316) 4-6, 1-6
1e GD Myrthe van der Boon (2,0000) - Björn Luitink (2,0000) / Maud Dekkers (2,8908) - Giancarlo Balzarelli (2,9744) 1-6, 6-2, 7-6
2e GD Thea Voors-de Weerd (2,0000) - Roy Hoovenstat (3,4633) / Natalie Drost (2,9316) - Bastiaan Storm (2,9661) 6-0, 6-1
6 april 2015 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 4 2-6
1e HE Pim van Leeuwen (3,3093) / Wieger Moen (2,8640) 3-6, 6-3, 6-3
2e HE Sander de Bruijn (3,2909) / Yannick Nederpelt (2,6029) 6-7, 3-6
1e DE Maxime Bekkering (3,5335) / Eva Haslinghuis (2,0000) 0-6, 0-6
2e DE Sabina van den Bor (3,5831) / Sanne Jansen (3,7633) 1-6, 5-7
 HD Sander de Bruijn (3,9360) - Mike Zwaan (3,8479) / Jack Haslinghuis (2,9804) - Wieger Moen (2,1055) Opgave thuis
 DD Sabina van den Bor (3,6488) - Rose-Marie Koopman (4,1160) / Cleo van Engelen (3,0666) - Sanne Jansen (4,2680) 6-3, 3-6, 6-3
1e GD Maxime Bekkering (3,5479) - Mike Zwaan (3,8479) / Eva Haslinghuis (1,9167) - Jack Haslinghuis (2,9804) 6-2, 2-6, 6-7
2e GD Rose-Marie Koopman (4,1160) - Pim van Leeuwen (3,7550) / Cleo van Engelen (3,0666) - Yannick Nederpelt (2,4685) 2-6, 6-2, 6-7