Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 28
Bijgewerkt t/m 7 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 28

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 7 41
L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7 39
T.C. Bakkum 2 7 36
T.V. Heerhugowaard 4 7 33
T.V. Assendelft 1 7 28
H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 7 24
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7 14
T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7 9

Uitslagen

31 mei 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Menno Houter (3,4093) / Floyd van Houwelingen (2,9312) 0-6, 2-6
2e HE Lucas Bos (2,1040) / Benjamin Boogerd (2,7646) 6-3, 6-4
1e DE DaniŽlle Kruijver (3,5472) / Opgave uit
2e DE Miriam van der Zee (3,8548) / Opgave uit
 HD Lucas Bos (3,4170) - Martijn Admiraal (2,7724) / Floyd van Houwelingen (3,3041) - Laurens Veldman (3,5382) 5-7, 6-1, 6-2
 DD DaniŽlle Kruijver (4,0278) - Miriam van der Zee (2,8716) / Opgave uit
1e GD Martijn Admiraal (2,7724) - Miriam van der Zee (2,8716) / Opgave uit
2e GD Menno Houter (3,5762) - DaniŽlle Kruijver (4,0278) / Opgave uit
31 mei 2015 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 3-5
1e HE Viktor Rotteveel (2,0849) / Joris Bodin (1,5984) 2-6, 3-6
2e HE Arno Balk (2,7095) / Dominic Bersee (2,2655) 4-6, 0-6
1e DE Kim Popping (2,0088) / Sanne Bakker (2,3731) 5-7, 6-4, 4-6
2e DE Irene Kranendonk (2,6184) / Maud van Gorkom (3,2343) 3-6, 6-4, 7-6
 HD Viktor Rotteveel (2,6300) - Arno Balk (2,8529) / Dominic Bersee (2,0098) - Casper Mantje (3,4664) 6-7, 4-6
 DD Irene Kranendonk (2,5701) - Bente Akkerman (2,0073) / Sanne Bakker (2,4805) - Maud van Gorkom (2,1527) 7-6, 6-2
1e GD Kim Popping (1,8630) - Tim Kloosterman (2,2200) / Maud van Gorkom (2,1527) - Joris Bodin (2,1419) Opgave thuis
2e GD Bente Akkerman (2,0073) - Viktor Rotteveel (2,6300) / Sanne Bakker (2,4805) - Casper Mantje (3,4664) Opgave uit
31 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 4 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 2-6
1e HE Koen van der Meer (2,3859) / Bart van Monsjou (1,6180) 4-6, 3-6
2e HE / 4-6, 1-6
1e DE Kim de Weille (1,0670) / Medy Blankvoort (2,8677) 6-1, 6-1
2e DE Jente Boersma (3,0779) / Carlijn Prinsze (2,5523) 6-1, 6-4
 HD Koen van der Meer (1,9477) - Remco Pondman (1,8937) / Bart van Monsjou (1,8314) - Quirijn van Veen (3,1356) 4-6, 1-6
 DD Kim de Weille (1,9172) - Sanne Brand (1,9484) / Medy Blankvoort (1,6621) - Federica van Adrichem (1,8447) 4-6, 3-6
1e GD Sanne Brand (1,9484) - Remco Reinhard (2,5346) / Bart van Monsjou (1,8314) - Carlijn Prinsze (3,0874) 6-3, 2-6, 6-7
2e GD Jente Boersma (4,0231) - Remco Pondman (1,8937) / Quirijn van Veen (3,1356) - Federica van Adrichem (1,8447) 6-4, 4-6, 6-7
31 mei 2015 T.V. Assendelft 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Nikander Damianos (2,4079) / Maarten Heideman (3,6254) 6-1, 6-1
2e HE Simon Prins (1,7697) / Chiel van der Plas (3,3242) Opgave uit
1e DE Sanne Heurter (3,3668) / Hester Hooyschuur (2,6134) 4-6, 7-6, 6-3
2e DE Merel Spaander (3,8092) / GabriŽlle Altena (3,1572) 6-3, 2-6, 4-6
 HD Nikander Damianos (2,5238) - Max Pootjes (2,4575) / Maarten Heideman (2,7374) - Chiel van der Plas (3,0570) Opgave uit
 DD Merel Spaander (3,2988) - Sanne Heurter (2,0809) / Hester Hooyschuur (2,2506) - GabriŽlle Altena (1,9808) 7-6, 4-6, 4-6
1e GD Merel Spaander (3,2988) - Simon Prins (2,6482) / Hester Hooyschuur (2,2506) - Maarten Heideman (2,7374) Opgave uit
2e GD Sanne Heurter (2,0809) - Max Pootjes (2,4575) / GabriŽlle Altena (1,9808) - Chiel van der Plas (3,0570) Opgave thuis

17 mei 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 1-7
1e HE Menno Houter (3,4093) / Bart van Monsjou (1,6180) 0-6, 1-6
2e HE Martijn Admiraal (2,7017) / Quirijn van Veen (2,5711) 3-6, 2-6
1e DE Fleur Holtkamp (2,6120) / Medy Blankvoort (3,0769) 3-6, 0-6
2e DE Miriam van der Zee (3,8548) / Carlijn Prinsze (2,5523) 2-6, 2-6
 HD Menno Houter (3,5762) - Martijn Admiraal (2,9897) / Bart van Monsjou (1,8314) - Matthijs Bolsius (2,2001) 5-7, 3-6
 DD Fleur Holtkamp (2,4243) - Miriam van der Zee (3,0177) / Medy Blankvoort (1,7818) - Carlijn Prinsze (2,9919) 2-6, 2-6
1e GD Fleur Holtkamp (2,4243) - Menno Houter (3,5762) / Medy Blankvoort (1,7818) - Bart van Monsjou (1,8314) 6-7, 3-6
2e GD Miriam van der Zee (3,0177) - Martijn Admiraal (2,9897) / Carlijn Prinsze (2,9919) - Quirijn van Veen (2,9120) 6-4, 3-6, 7-6
17 mei 2015 T.V. Assendelft 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-6
1e HE Nikander Damianos (2,2874) / Joris Bodin (1,7229) 2-6, 2-6
2e HE Simon Prins (1,4609) / Casper Mantje (2,5801) 6-3, 6-2
1e DE Sanne Heurter (3,3096) / Sanne Bakker (2,4216) 6-3, 2-6, 3-6
2e DE Merel Spaander (3,6115) / Maud van Gorkom (3,3382) 4-6, 5-7
 HD Nikander Damianos (2,3938) - Max Pootjes (2,4333) / Joris Bodin (2,2460) - Dominic Bersee (2,1543) 3-6, 3-6
 DD Sanne Heurter (2,0809) - Merel Spaander (3,1618) / Sanne Bakker (2,6579) - Maud van Gorkom (2,1527) 4-6, 1-6
1e GD Merel Spaander (3,1618) - Simon Prins (2,3160) / Sanne Bakker (2,6579) - Dominic Bersee (2,1543) 4-6, 2-6
2e GD Sanne Heurter (2,0809) - Max Pootjes (2,4333) / Maud van Gorkom (2,1527) - Casper Mantje (3,4109) 6-2, 7-5
17 mei 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.C. Bakkum 2 3-5
1e HE Dennis Verduin (3,5053) / Arno Balk (2,7387) 1-6, 2-6
2e HE Chiel van der Plas (3,3242) / Viktor Rotteveel (2,0849) 2-6, 2-6
1e DE Hester Hooyschuur (2,4294) / Kim Popping (2,1039) 6-2, 2-6, 1-6
2e DE GabriŽlle Altena (3,3839) / Irene Kranendonk (2,3231) 7-5, 6-4
 HD Dennis Verduin (2,9362) - Maarten Heideman (2,8286) / Arno Balk (2,9742) - Tim Kloosterman (1,9791) 4-6, 2-6
 DD Hester Hooyschuur (2,2964) - GabriŽlle Altena (1,9015) / Kim Popping (2,0132) - Bente Akkerman (2,0583) 2-6, 2-6
1e GD Hester Hooyschuur (2,2964) - Maarten Heideman (2,8286) / Irene Kranendonk (2,3097) - Tim Kloosterman (1,9791) 7-5, 4-6, 7-6
2e GD GabriŽlle Altena (1,9015) - Chiel van der Plas (3,1656) / Bente Akkerman (2,0583) - Viktor Rotteveel (2,5800) 6-4, 7-5
17 mei 2015 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 1-7
1e HE Laurens Veldman (3,2139) / Koen van der Meer (2,4146) 2-6, 1-6
2e HE Floyd van Houwelingen (2,9816) / Remco Reinhard (2,7348) 6-4, 6-7, 6-4
1e DE Jeldou Jansma (3,1151) / Sanne Brand (2,1593) 6-7, 3-6
2e DE Renske de Gelder (2,7236) / Jente Boersma (3,2563) 6-4, 3-6, 3-6
 HD Laurens Veldman (3,5382) - Benjamin Boogerd (3,6714) / Koen van der Meer (1,9477) - Remco Pondman (2,0779) 3-6, 1-6
 DD Jeldou Jansma (2,3382) - Renske de Gelder (4,2055) / Kim de Weille (1,9172) - Sanne Brand (1,9484) 0-6, 2-6
1e GD Jeldou Jansma (2,3382) - Benjamin Boogerd (3,6714) / Kim de Weille (1,9172) - Remco Reinhard (2,5346) Opgave thuis
2e GD Renske de Gelder (4,2055) - Floyd van Houwelingen (3,2024) / Jente Boersma (4,0787) - Remco Pondman (2,0779) 1-6, 5-7

10 mei 2015 T.C. Bakkum 2 / T.V. Assendelft 1 6-2
1e HE Viktor Rotteveel (2,1956) / Nikander Damianos (2,0881) 6-2, 6-1
2e HE Arno Balk (2,7387) / Simon Prins (1,5985) 3-6, 4-6
1e DE Kim Popping (2,1039) / Cindy de Ruijter (3,5146) 6-2, 6-1
2e DE Irene Kranendonk (2,3231) / Merel Spaander (3,6115) 6-2, 7-6
 HD Viktor Rotteveel (2,5395) - Arno Balk (3,1747) / Nikander Damianos (2,4876) - Max Pootjes (2,3207) 6-1, 1-6, 3-6
 DD Kim Popping (2,0593) - Bente Akkerman (2,1692) / Merel Spaander (3,0849) - Cindy de Ruijter (2,3618) 6-0, 6-1
1e GD Irene Kranendonk (2,4195) - Arno Balk (3,1747) / Cindy de Ruijter (2,3618) - Max Pootjes (2,3207) 6-4, 6-2
2e GD Bente Akkerman (2,1692) - Viktor Rotteveel (2,5395) / Merel Spaander (3,0849) - Simon Prins (2,0360) 6-1, 6-2
10 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 4 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7-1
1e HE Koen van der Meer (2,6526) / Lucas Bos (2,0008) 6-4, 6-2
2e HE Remco Reinhard (2,8100) / Menno Houter (3,2822) 4-6, 6-1, 6-4
1e DE Sanne Brand (2,3832) / Gisťla Kemper (2,3610) 6-1, 6-1
2e DE Jente Boersma (3,3732) / DaniŽlle Kruijver (3,4380) 6-3, 6-2
 HD Remco Pondman (2,2358) - Remco Reinhard (2,3154) / Menno Houter (3,3618) - Martijn Admiraal (3,3394) 6-1, 6-3
 DD Sanne Brand (1,9484) - Liza Groenveld (2,0000) / Miriam van der Zee (3,3536) - DaniŽlle Kruijver (4,0278) 6-3, 7-5
1e GD Liza Groenveld (2,0000) - Remco Reinhard (2,3154) / Martijn Admiraal (3,3394) - Miriam van der Zee (3,3536) 4-6, 6-3, 6-7
2e GD Jente Boersma (4,1412) - Remco Pondman (2,2358) / Gisťla Kemper (3,0843) - Menno Houter (3,3618) 7-6, 7-5
10 mei 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Joris Bodin (1,7229) / Chiel van der Plas (3,3242) 6-2, 6-0
2e HE Dominic Bersee (2,2655) / Dennis Verduin (3,5053) 6-2, 6-7, 6-1
1e DE Sanne Bakker (2,6628) / Hester Hooyschuur (2,1523) 6-2, 6-2
2e DE Maud van Gorkom (3,0750) / GabriŽlle Altena (3,4852) 4-6, 3-6
 HD Dominic Bersee (2,2742) - Casper Mantje (3,5359) / Chiel van der Plas (3,0785) - Dennis Verduin (2,8807) 6-4, 7-5
 DD Sanne Bakker (2,1295) - Maud van Gorkom (2,0582) / Hester Hooyschuur (2,6546) - GabriŽlle Altena (1,9736) 2-6, 4-6
1e GD Sanne Bakker (2,1295) - Joris Bodin (1,9776) / Hester Hooyschuur (2,6546) - Maarten Heideman (3,0582) 3-6, 5-7
2e GD Maud van Gorkom (2,0582) - Casper Mantje (3,5359) / GabriŽlle Altena (1,9736) - Chiel van der Plas (3,0785) 6-4, 6-4
10 mei 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Bart van Monsjou (1,6180) / Laurens Veldman (3,2139) 6-1, 6-1
2e HE Matthijs Bolsius (2,5361) / Benjamin Boogerd (2,9563) 6-7, 6-7
1e DE Eveline Hamers (1,6689) / Jeldou Jansma (3,1151) 7-6, 6-0
2e DE Medy Blankvoort (3,0769) / Opgave uit
 HD Bart van Monsjou (1,8314) - Quirijn van Veen (2,9120) / Laurens Veldman (3,5382) - Benjamin Boogerd (3,6714) 6-4, 6-0
 DD Carlijn Prinsze (2,9919) - Eveline Hamers (2,2631) / Opgave uit
1e GD Medy Blankvoort (1,7818) - Bart van Monsjou (1,8314) / Jeldou Jansma (2,3382) - Benjamin Boogerd (3,6714) 6-0, 6-0
2e GD Carlijn Prinsze (2,9919) - Quirijn van Veen (2,9120) / Opgave uit

26 april 2015 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bakkum 2 5-3
1e HE Remco Reinhard (2,7232) / Viktor Rotteveel (2,2547) 1-6, 2-6
2e HE Koen van der Meer (2,7970) / Arno Balk (2,5623) 6-3, 4-6, 6-1
1e DE Kim de Weille (1,0670) / Kim Popping (2,1039) 6-1, 6-3
2e DE Jente Boersma (3,7186) / Irene Kranendonk (2,3231) 3-6, 4-6
 HD Koen van der Meer (2,0986) - Remco Pondman (2,6833) / Viktor Rotteveel (2,3522) - Arno Balk (2,7250) 5-7, 6-3, 7-5
 DD Jente Boersma (4,1725) - Sanne Brand (2,0378) / Irene Kranendonk (2,2016) - Bente Akkerman (1,9344) 1-6, 2-6
1e GD Remco Reinhard (2,5766) - Sanne Brand (2,0378) / Arno Balk (2,7250) - Irene Kranendonk (2,2016) 7-5, 7-6
2e GD Remco Pondman (2,6833) - Kim de Weille (2,1354) / Viktor Rotteveel (2,3522) - Bente Akkerman (1,9344) 6-2, 6-3
26 april 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / T.V. Assendelft 1 2-6
1e HE Menno Houter (3,2822) / Nikander Damianos (2,0881) 7-6, 0-6, 1-6
2e HE Lucas Bos (2,0698) / Max Pootjes (2,0337) 6-2, 6-2
1e DE DaniŽlle Kruijver (3,7184) / Sanne Heurter (3,0363) 6-3, 6-3
2e DE Miriam van der Zee (3,7320) / Merel Spaander (3,6815) 4-6, 4-6
 HD Lucas Bos (3,4170) - Martijn Admiraal (3,2561) / Nikander Damianos (2,4876) - Simon Prins (2,1022) 6-3, 3-6, 6-7
 DD DaniŽlle Kruijver (4,0278) - Miriam van der Zee (3,2563) / Sanne Heurter (2,0809) - Cindy de Ruijter (2,3618) 2-6, 6-7
1e GD Miriam van der Zee (3,2563) - Martijn Admiraal (3,2561) / Merel Spaander (3,1618) - Simon Prins (2,1022) 3-6, 6-3, 6-7
2e GD DaniŽlle Kruijver (4,0278) - Menno Houter (3,3618) / Cindy de Ruijter (2,3618) - Max Pootjes (2,3207) 6-3, 0-6, 6-7
26 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 5-3
1e HE Bart van Monsjou (1,7076) / Casper Mantje (2,4622) 6-1, 6-1
2e HE Quirijn van Veen (2,5494) / Joris Bodin (1,7362) 6-4, 5-7, 4-6
1e DE Medy Blankvoort (2,7769) / Sanne Bakker (2,8000) 5-7, 6-3, 4-6
2e DE Carlijn Prinsze (2,6576) / Maud van Gorkom (2,9499) 6-1, 1-6, 7-6
 HD Matthijs Bolsius (2,1844) - Bart van Monsjou (1,8145) / Joris Bodin (1,9554) - Dominic Bersee (2,5233) 6-3, 3-6, 6-7
 DD Federica van Adrichem (2,0877) - Medy Blankvoort (1,9819) / Maud van Gorkom (1,8306) - Sanne Bakker (1,7681) 6-3, 7-5
1e GD Bart van Monsjou (1,8145) - Eveline Hamers (2,4528) / Sanne Bakker (1,7681) - Joris Bodin (1,9554) 6-2, 6-1
2e GD Federica van Adrichem (2,0877) - Matthijs Bolsius (2,1844) / Maud van Gorkom (1,8306) - Casper Mantje (3,4988) 6-3, 1-6, 7-6
26 april 2015 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 3-5
1e HE Floyd van Houwelingen (3,0282) / Chiel van der Plas (3,1832) 6-3, 6-1
2e HE Laurens Veldman (3,3897) / Dennis Verduin (3,3348) 6-4, 6-3
1e DE Jeldou Jansma (3,0352) / Hester Hooyschuur (2,1523) 2-6, 7-5, 5-7
2e DE Nadia Adnani (3,8370) / GabriŽlle Altena (3,4852) 6-4, 3-6, 4-6
 HD Benjamin Boogerd (3,3759) - Laurens Veldman (3,3941) / Dennis Verduin (2,9515) - Chiel van der Plas (3,3172) 3-6, 3-6
 DD Inge Hoogland (2,9473) - Jeldou Jansma (2,1316) / Hester Hooyschuur (2,3643) - GabriŽlle Altena (2,1146) 2-6, 6-4, 6-7
1e GD Floyd van Houwelingen (3,4571) - Inge Hoogland (2,9473) / Hester Hooyschuur (2,3643) - Maarten Heideman (2,7630) 6-4, 7-5
2e GD Benjamin Boogerd (3,3759) - Nadia Adnani (3,0504) / Chiel van der Plas (3,3172) - GabriŽlle Altena (2,1146) 3-6, 6-7

19 april 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 1-7
1e HE Maarten Heideman (3,6254) / Bart van Monsjou (1,7076) 0-4
2e HE Dennis Verduin (3,2985) / Matthijs Bolsius (2,5836) 7-5, 3-6, 1-6
1e DE Hester Hooyschuur (2,0134) / Eveline Hamers (1,8333) 4-6, 1-6
2e DE GabriŽlle Altena (3,3154) / Carlijn Prinsze (2,7020) 4-6, 6-2, 2-6
 HD Maarten Heideman (2,7630) - Dennis Verduin (3,0229) / Bart van Monsjou (1,8145) - Matthijs Bolsius (2,1766) 5-7, 4-6
 DD Hester Hooyschuur (2,1664) - GabriŽlle Altena (2,0000) / Federica van Adrichem (2,2405) - Medy Blankvoort (2,1347) 5-7, 3-6
1e GD Hester Hooyschuur (2,1664) - Maarten Heideman (2,7630) / Carlijn Prinsze (2,9919) - Bart van Monsjou (1,8145) Opgave thuis
2e GD GabriŽlle Altena (2,0000) - Dennis Verduin (3,0229) / Eveline Hamers (2,3167) - Matthijs Bolsius (2,1766) 6-4, 4-6, 7-6
19 april 2015 T.C. Bakkum 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7-1
1e HE Viktor Rotteveel (2,3534) / Martijn Admiraal (2,5638) 6-2, 6-0
2e HE Arno Balk (2,4668) / Lucas Bos (2,1162) 0-6, 1-6
1e DE Kim Popping (2,1039) / DaniŽlle Kruijver (3,7184) 3-6, 6-1, 6-0
2e DE Irene Kranendonk (2,3231) / Miriam van der Zee (3,7320) 6-3, 6-2
 HD Viktor Rotteveel (2,4996) - Arno Balk (2,7250) / Lucas Bos (3,3168) - Menno Houter (3,1890) 6-3, 6-2
 DD Kim Popping (2,0593) - Bente Akkerman (1,9344) / DaniŽlle Kruijver (4,0278) - Miriam van der Zee (3,2563) 6-4, 0-6, 6-1
1e GD Irene Kranendonk (2,2016) - Arno Balk (2,7250) / Miriam van der Zee (3,2563) - Martijn Admiraal (3,2561) 3-6, 7-6, 7-6
2e GD Bente Akkerman (1,9344) - Viktor Rotteveel (2,4996) / DaniŽlle Kruijver (4,0278) - Menno Houter (3,1890) 6-0, 1-6, 7-6
19 april 2015 T.V. Assendelft 1 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Nikander Damianos (2,1457) / Remco Reinhard (2,6545) 6-2, 7-5
2e HE Simon Prins (1,9992) / Koen van der Meer (2,7019) 7-5, 6-1
1e DE Sanne Heurter (2,9649) / Sanne Brand (2,5065) 2-6, 5-7
2e DE Merel Spaander (3,3729) / Jente Boersma (4,0037) 6-2, 5-7, 2-6
 HD Nikander Damianos (2,3023) - Max Pootjes (2,1432) / Koen van der Meer (2,1870) - Remco Reinhard (2,8780) 6-3, 4-6, 3-6
 DD Sanne Heurter (2,1268) - Cindy de Ruijter (2,2416) / Sanne Brand (2,1738) - Kim de Weille (2,2332) 6-1, 2-6, 0-6
1e GD Max Pootjes (2,1432) - Sanne Heurter (2,1268) / Koen van der Meer (2,1870) - Kim de Weille (2,2332) 7-6, 3-6, 7-6
2e GD Simon Prins (2,1022) - Merel Spaander (3,1618) / Jente Boersma (4,1725) - Remco Reinhard (2,8780) 6-3, 6-0
19 april 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7-1
1e HE Joris Bodin (1,7362) / Floyd van Houwelingen (3,0282) 4-6, 6-2, 6-1
2e HE Dominic Bersee (2,3828) / Benjamin Boogerd (2,8402) 6-3, 6-2
1e DE Sanne Bakker (2,6001) / Anneloes Muuse (2,7998) 4-6, 4-6
2e DE Maud van Gorkom (3,1553) / Cťline du Fossť (2,6741) 6-3, 7-5
 HD Dominic Bersee (2,5905) - Casper Mantje (3,6933) / Benjamin Boogerd (3,2677) - Laurens Veldman (3,3049) 6-3, 6-4
 DD Sanne Bakker (1,8703) - Maud van Gorkom (2,0139) / Inge Hoogland (2,7987) - Jeldou Jansma (1,9746) 6-3, 3-6, 6-2
1e GD Sanne Bakker (1,8703) - Joris Bodin (1,9554) / Anneloes Muuse (2,7667) - Laurens Veldman (3,3049) 6-2, 6-1
2e GD Maud van Gorkom (2,0139) - Casper Mantje (3,6933) / Inge Hoogland (2,7987) - Floyd van Houwelingen (3,3336) 7-5, 7-5

12 april 2015 T.V. Heerhugowaard 4 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE Koen van der Meer (2,7019) / Maarten Heideman (3,6101) 4-1
2e HE Remco Reinhard (2,7374) / Dennis Verduin (3,2366) 2-6, 6-4, 6-1
1e DE Kim de Weille (1,0804) / Hester Hooyschuur (2,0000) 6-0, 6-3
2e DE Sanne Brand (2,5967) / GabriŽlle Altena (3,1630) 6-4, 6-3
 HD Koen van der Meer (2,5438) - Remco Reinhard (3,1143) / Maarten Heideman (2,3520) - Dennis Verduin (2,8741) 6-4, 3-6, 6-4
 DD Sanne Brand (2,1738) - Jente Boersma (4,1725) / Hester Hooyschuur (1,9167) - GabriŽlle Altena (2,0000) 5-7, 6-2, 1-6
1e GD Kim de Weille (2,4530) - Koen van der Meer (2,5438) / Hester Hooyschuur (1,9167) - Maarten Heideman (2,3520) 6-4, 7-5
2e GD Remco Pondman (2,6833) - Jente Boersma (4,1725) / GabriŽlle Altena (2,0000) - Dennis Verduin (2,8741) 5-7, 6-2, 6-7
12 april 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 1-7
1e HE Martijn Admiraal (2,5258) / Joris Bodin (1,7538) 3-6, 0-6
2e HE Lucas Bos (2,1872) / Casper Mantje (2,2643) 4-6, 7-6, 6-3
1e DE DaniŽlle Kruijver (3,7184) / Sanne Bakker (2,6001) 2-6, 2-6
2e DE Miriam van der Zee (3,6911) / Maud van Gorkom (3,1912) 4-6, 0-6
 HD Lucas Bos (3,3168) - Menno Houter (3,0299) / Joris Bodin (1,9554) - Dominic Bersee (2,5905) 6-4, 4-6, 0-6
 DD DaniŽlle Kruijver (3,9224) - Miriam van der Zee (3,2563) / Sanne Bakker (1,8703) - Maud van Gorkom (2,0833) 3-6, 4-6
1e GD Miriam van der Zee (3,2563) - Martijn Admiraal (3,2561) / Sanne Bakker (1,8703) - Dominic Bersee (2,5905) 4-6, 4-6
2e GD DaniŽlle Kruijver (3,9224) - Menno Houter (3,0299) / Maud van Gorkom (2,0833) - Casper Mantje (3,7766) 4-6, 0-6
12 april 2015 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 2 0-8
1e HE Laurens Veldman (3,3897) / Viktor Rotteveel (2,3534) 2-6, 2-6
2e HE Benjamin Boogerd (2,6863) / Arno Balk (2,6096) 5-7, 4-6
1e DE Anneloes Muuse (2,7549) / Kim Popping (2,1448) 1-6, 7-5, 0-6
2e DE Jeldou Jansma (2,9073) / Irene Kranendonk (2,4406) 7-6, 4-6, 6-7
 HD Floyd van Houwelingen (3,1624) - Benjamin Boogerd (3,1534) / Viktor Rotteveel (2,8657) - Arno Balk (2,7425) 2-6, 4-6
 DD Inge Hoogland (2,6766) - Jeldou Jansma (1,9746) / Bente Akkerman (1,9478) - Kim Popping (2,0593) Opgave thuis
1e GD Anneloes Muuse (2,5199) - Laurens Veldman (3,2697) / Irene Kranendonk (2,2192) - Arno Balk (2,7425) 3-6, 1-6
2e GD Inge Hoogland (2,6766) - Floyd van Houwelingen (3,1624) / Bente Akkerman (1,9478) - Viktor Rotteveel (2,8657) 5-7, 4-6
12 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Assendelft 1 5-3
1e HE Bart van Monsjou (1,8743) / Nikander Damianos (2,0000) 7-6, 6-4
2e HE Quirijn van Veen (2,4104) / Simon Prins (2,4400) 6-2, 2-6, 5-7
1e DE Medy Blankvoort (2,8029) / Sanne Heurter (2,8442) 6-2, 6-2
2e DE Carlijn Prinsze (2,7535) / Merel Spaander (3,2727) 6-4, 6-2
 HD Matthijs Bolsius (2,2320) - Quirijn van Veen (2,8252) / Nikander Damianos (2,3308) - Max Pootjes (2,0348) 4-6, 2-6
 DD Federica van Adrichem (2,0496) - Eveline Hamers (2,0833) / Cindy de Ruijter (2,4166) - Sanne Heurter (2,3837) 6-3, 3-6, 3-6
1e GD Medy Blankvoort (2,2736) - Bart van Monsjou (1,9534) / Simon Prins (1,9167) - Cindy de Ruijter (2,4166) 6-2, 7-5
2e GD Matthijs Bolsius (2,2320) - Federica van Adrichem (2,0496) / Merel Spaander (3,1588) - Nikander Damianos (2,3308) 6-4, 6-3

6 april 2015 T.C. Bakkum 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Viktor Rotteveel (2,2456) / Bart van Monsjou (2,0000) 5-7, 1-6
2e HE Arno Balk (2,4325) / Quirijn van Veen (2,6060) 3-6, 3-6
1e DE Kim Popping (2,2113) / Medy Blankvoort (2,6010) 7-6, 6-0
2e DE Irene Kranendonk (2,6124) / Carlijn Prinsze (2,5817) 6-7, 6-4, 7-5
 HD Viktor Rotteveel (3,1371) - Arno Balk (2,3042) / Bart van Monsjou (2,0000) - Matthijs Bolsius (2,6298) 4-6, 1-6
 DD Kim Popping (2,1458) - Bente Akkerman (2,1458) / Carlijn Prinsze (2,9611) - Federica van Adrichem (2,0000) 6-2, 7-6
1e GD Irene Kranendonk (2,0000) - Arno Balk (2,3042) / Federica van Adrichem (2,0000) - Matthijs Bolsius (2,6298) 1-6, 4-6
2e GD Bente Akkerman (2,1458) - Viktor Rotteveel (3,1371) / Medy Blankvoort (2,0000) - Quirijn van Veen (2,6620) 3-6, 7-5, 7-6
6 april 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e HE Joris Bodin (1,7556) / Remco Reinhard (2,7337) 6-1, 7-5
2e HE Dominic Bersee (2,5544) / Koen van der Meer (2,5143) 6-7, 6-3, 6-4
1e DE Maud van Gorkom (3,0582) / Sanne Brand (2,7044) 3-6, 6-1, 3-6
2e DE Sanne Bakker (2,6001) / Jente Boersma (4,0037) 6-3, 7-5
 HD Dominic Bersee (2,6481) - Casper Mantje (3,7766) / Remco Reinhard (3,0310) - Remco Pondman (2,6833) 6-4, 1-6, 6-1
 DD Maud van Gorkom (2,0000) - Sanne Bakker (2,0000) / Sanne Brand (2,0000) - Jente Boersma (4,2238) 7-6, 6-4
1e GD Sanne Bakker (2,0000) - Joris Bodin (2,0851) / Sanne Brand (2,0000) - Koen van der Meer (2,4440) 6-1, 6-1
2e GD Maud van Gorkom (2,0000) - Casper Mantje (3,7766) / Jente Boersma (4,2238) - Remco Pondman (2,6833) 5-7, 6-7
6 april 2015 T.V. Assendelft 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Nikander Damianos (2,0000) / Floyd van Houwelingen (3,0282) 6-1, 6-1
2e HE Max Pootjes (1,8333) / Laurens Veldman (3,3897) 7-5, 7-5
1e DE Sanne Heurter (3,0784) / Jeldou Jansma (2,6731) 4-6, 7-5, 6-1
2e DE Merel Spaander (3,1521) / Anneloes Muuse (2,8755) 6-3, 4-6, 3-6
 HD Nikander Damianos (2,4203) - Max Pootjes (2,0833) / Benjamin Boogerd (3,1186) - Laurens Veldman (3,2697) 6-2, 6-2
 DD Merel Spaander (3,1231) - Cindy de Ruijter (2,5718) / Inge Hoogland (2,6746) - Jeldou Jansma (2,0000) 6-2, 4-6, 0-6
1e GD Max Pootjes (2,0833) - Cindy de Ruijter (2,5718) / Anneloes Muuse (2,2986) - Benjamin Boogerd (3,1186) 6-4, 6-4
2e GD Nikander Damianos (2,4203) - Sanne Heurter (2,6079) / Floyd van Houwelingen (3,0921) - Inge Hoogland (2,6746) 6-0, 7-6
6 april 2015 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7-1
1e HE Chiel van der Plas (3,1823) / Lucas Bos (2,1877) 4-6, 3-6
2e HE Dennis Verduin (3,4564) / Menno Houter (3,0474) 1-6, 7-6, 6-4
1e DE Hester Hooyschuur (2,0000) / DaniŽlle Kruijver (3,7184) 6-2, 6-3
2e DE GabriŽlle Altena (3,1679) / Miriam van der Zee (3,6540) 6-3, 6-4
 HD Maarten Heideman (2,4309) - Dennis Verduin (3,0942) / Lucas Bos (3,1916) - Menno Houter (2,7239) 4-6, 6-3, 7-5
 DD Hester Hooyschuur (2,0000) - GabriŽlle Altena (2,0000) / DaniŽlle Kruijver (3,9224) - Miriam van der Zee (3,1730) 6-4, 7-5
1e GD Hester Hooyschuur (2,0000) - Dennis Verduin (3,0942) / Miriam van der Zee (3,1730) - Menno Houter (2,7239) 6-2, 4-6, 7-6
2e GD GabriŽlle Altena (2,0000) - Chiel van der Plas (3,3172) / DaniŽlle Kruijver (3,9224) - Lucas Bos (3,1916) 6-2, 6-1