Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 27
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 27

Stand

GespeeldPunten
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7 44
B.L.T.V. (Breda) 1 7 39
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 7 33
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 7 28
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 26
A.L.T.V. Zoetermeer 1 7 20
T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7 18
L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 7 16

Uitslagen

31 mei 2015 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 5-3
1e HE Raymond Schot (2,0030) / Martijn Molenkamp (2,1479) 6-1, 6-2
2e HE Martin Hugel (3,9419) / Tim Schweig (2,2439) 6-7, 2-6
1e DE Annamarie Sovic (2,8724) / Shandra de Graaff (2,1764) 5-7, 6-4, 1-6
2e DE Arianne de Winter (3,6376) / Jamie Jillissen (2,0560) Opgave uit
 HD Raymond Schot (2,0877) - Martin Hugel (3,7747) / Martijn Molenkamp (2,8258) - Tim Schweig (2,3867) 6-4, 2-6, 4-6
 DD Annamarie Sovic (2,4741) - Arianne de Winter (3,2033) / Shandra de Graaff (3,6220) - Jamie Jillissen (2,1170) Opgave uit
1e GD Raymond Schot (2,0877) - Arianne de Winter (3,2033) / Jamie Jillissen (2,1170) - Tim Schweig (2,3867) Opgave uit
2e GD Martin Hugel (3,7747) - Annamarie Sovic (2,4741) / Martijn Molenkamp (2,8258) - Shandra de Graaff (3,6220) Opgave uit
31 mei 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e HE Maik Gijzen (1,9434) / Roland van de Kerkhof (2,0107) Opgave thuis
2e HE Amadatus Admiraal (2,3608) / Dino Dittrich (3,3749) 3-6, 6-2, 6-0
1e DE Nadine Gobin (2,1350) / Cathelijn Koolen (2,3246) 6-4, 7-5
2e DE Sherine Salem (3,4572) / Sharon Roselle (2,9464) 3-6, 6-4, 1-6
 HD Jurren van Vondelen (2,1961) - Christiaan de Jong (1,9849) / Christopher Dekker (2,8847) Opgave uit
 DD Sherine Salem (2,8274) - Nadine Gobin (2,2583) / Cathelijn Koolen (2,1107) - Anne Luijpen (2,6200) Opgave thuis
1e GD Sherine Salem (2,8274) - Christiaan de Jong (1,9849) / Christopher Dekker (2,8847) - Anne Luijpen (2,6200) Opgave uit
2e GD Amadatus Admiraal (8,6999) - Nadine Gobin (2,2583) / Roland van de Kerkhof (2,5880) - Sharon Roselle (2,2961) Opgave thuis
31 mei 2015 A.L.T.V. Zoetermeer 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 6-2
1e HE Andrť de Mos (2,3659) / YoŽl Schuller (2,7491) 6-1, 6-3
2e HE Paul de Waal (3,1171) / Joris Peters (3,1015) 3-6, 6-3, 6-3
1e DE Dainah Cameron (3,3785) / Donnaroza Gouvernante (2,1231) 7-5, 2-6, 6-2
2e DE Nancy van Doorn (3,8437) / Melanie Vlak (3,2104) 6-0, 2-6, 1-6
 HD Andrť de Mos (2,3792) - Erik van Beek (3,8229) / YoŽl Schuller (2,7209) - Lars de Jongh (2,7755) 2-6, 7-5, 4-6
 DD Nancy van Doorn (2,5856) - Loulou Wortel (3,2798) / Donnaroza Gouvernante (2,9430) - Melanie Vlak (2,7035) Opgave uit
1e GD Erik van Beek (3,8229) - Loulou Wortel (3,2798) / Donnaroza Gouvernante (2,9430) - Lars de Jongh (2,7755) Opgave uit
2e GD Paul de Waal (2,9331) - Dainah Cameron (4,2870) / Melanie Vlak (2,7035) - Joris Peters (2,7261) Opgave uit
31 mei 2015 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 3-5
1e HE Daan Maasdam (2,7704) / Wilco Geenen (2,2869) 7-6, 6-4
2e HE Pascal van Aken (2,8578) / Arthur Pinkse (3,2874) 3-6, 1-6
1e DE Roos Nederstigt (2,9762) / Lexie Stevens (1,9480) 0-6, 5-7
2e DE Loes Siderius (3,3553) / Inge Spronk (2,7741) 2-6, 0-6
 HD Daan Maasdam (3,4124) - Pascal van Aken (3,3519) / Max Oskam (3,2259) - Wilco Geenen (2,2026) 6-4, 2-6, 6-4
 DD Roos Nederstigt (3,3258) - Loes Siderius (3,5780) / Denise Smits (3,0989) - Lexie Stevens (2,9258) 4-6, 5-7
1e GD Roos Nederstigt (3,3258) - Pascal van Aken (3,3519) / Inge Spronk (2,9625) - Arthur Pinkse (1,7943) 5-7, 5-7
2e GD Daan Maasdam (3,4124) - Loes Siderius (3,5780) / Denise Smits (3,0989) - Max Oskam (3,2259) 7-6, 6-2

17 mei 2015 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 1-7
1e HE Daan van Nassau (3,6174) / YoŽl Schuller (2,6839) 0-6, 2-6
2e HE Daan Maasdam (2,8431) / Lars de Jongh (3,1886) 6-1, 7-6
1e DE Loes Siderius (3,3553) / Donnaroza Gouvernante (2,1231) 7-5, 4-6, 0-6
2e DE Roos Nederstigt (2,9279) / GabriŽlla Mujan (2,5070) 1-6, 6-3, 3-6
 HD Daan van Nassau (3,4174) - Daan Maasdam (3,3468) / Joris Peters (2,8303) - YoŽl Schuller (2,7548) 6-3, 6-7, 3-6
 DD Roos Nederstigt (3,2501) - Loes Siderius (3,4722) / GabriŽlla Mujan (3,0834) - Melanie Vlak (2,7786) 3-6, 6-7
1e GD Daan Maasdam (3,3468) - Loes Siderius (3,4722) / Donnaroza Gouvernante (3,0319) - Lars de Jongh (2,8704) 3-6, 2-6
2e GD Daan van Nassau (3,4174) - Loes Siderius (3,4722) / Joris Peters (2,8303) - Melanie Vlak (2,7786) 3-6, 3-6
17 mei 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 8-0
1e HE Christiaan de Jong (2,0000) / Martijn Molenkamp (1,9865) 6-4, 6-4
2e HE Yannick Verwater (2,2610) / Tim Schweig (2,1104) 4-6, 6-2, 6-2
1e DE Noa Liauw-A-Fong (2,3779) / Shandra de Graaff (1,9468) 6-2, 7-5
2e DE Sherine Salem (3,4572) / Jamie Jillissen (2,0560) Opgave uit
 HD Christiaan de Jong (2,1493) - Yannick Verwater (3,1394) / Tim Schweig (2,1771) - Martijn Molenkamp (2,7603) 4-6, 6-3, 6-1
 DD Sherine Salem (2,8274) - Nadine Gobin (2,2583) / Shandra de Graaff (3,6220) - Jamie Jillissen (2,1170) Opgave uit
1e GD Nadine Gobin (2,2583) - Christiaan de Jong (2,1493) / Jamie Jillissen (2,1170) - Tim Schweig (2,1771) Opgave uit
2e GD Noa Liauw-A-Fong (3,8952) - Yannick Verwater (3,1394) / Shandra de Graaff (3,6220) - Martijn Molenkamp (2,7603) Opgave uit
17 mei 2015 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 8-0
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0107) / Raymond Schot (2,0030) Opgave uit
2e HE Dino Dittrich (3,4242) / Martin Hugel (3,7045) 6-3, 6-2
1e DE Anne Luijpen (2,1580) / Arianne de Winter (3,7725) 6-0, 6-4
2e DE Sharon Roselle (2,9464) / Opgave uit
 HD Christopher Dekker (2,9472) - Roland van de Kerkhof (2,6595) / Martin Hugel (3,7191) - Raymond Schot (2,0252) 5-2
 DD Cathelijn Koolen (2,1107) - Anne Luijpen (2,6200) / Arianne de Winter (2,9802) Opgave uit
1e GD Sharon Roselle (2,2961) - Roland van de Kerkhof (2,6595) / Arianne de Winter (2,9802) - Raymond Schot (2,0252) Opgave uit
2e GD Anne Luijpen (2,6200) - Christopher Dekker (2,9472) / Martin Hugel (3,7191) Opgave uit
17 mei 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / A.L.T.V. Zoetermeer 1 6-2
1e HE Wilco Geenen (2,2869) / Erik van Beek (3,4023) 6-1, 6-1
2e HE Max Oskam (2,9327) / Paul de Waal (2,7660) 6-4, 6-3
1e DE Lexie Stevens (1,9480) / Nancy van Doorn (3,8437) 6-2, 6-1
2e DE Denise Smits (3,1052) / Dainah Cameron (3,4942) 6-2, 4-6, 4-6
 HD Wilco Geenen (2,2337) - Arthur Pinkse (1,8194) / Andrť de Mos (2,3335) - Paul de Waal (2,9547) 6-2, 6-3
 DD Denise Smits (3,0370) - Inge Spronk (2,7740) / Loulou Wortel (3,4577) - Nancy van Doorn (2,7303) 6-7, 5-7
1e GD Inge Spronk (2,7740) - Arthur Pinkse (1,8194) / Loulou Wortel (3,4577) - Erik van Beek (3,3919) 6-1, 6-1
2e GD Denise Smits (3,0370) - Max Oskam (3,2973) / Andrť de Mos (2,3335) - Dainah Cameron (4,2245) 5-7, 7-5, 7-6

10 mei 2015 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
1e HE Martijn Molenkamp (2,1156) / Roland van de Kerkhof (1,8247) 6-3, 5-7, 6-2
2e HE Tim Schweig (2,1104) / Dino Dittrich (3,4242) 6-2, 6-2
1e DE Shandra de Graaff (2,0896) / Cathelijn Koolen (2,1430) 6-4, 6-2
2e DE / Opgave thuis
 HD Martijn Molenkamp (2,7437) - Tim Schweig (2,2948) / Roland van de Kerkhof (2,5795) - Christopher Dekker (3,0809) 7-6, 6-3
 DD / Opgave thuis
1e GD / Opgave thuis
2e GD Shandra de Graaff (3,4174) - Martijn Molenkamp (2,7437) / Anne Luijpen (2,6965) - Christopher Dekker (3,0809) 0-6, 6-2, 6-7
10 mei 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 2-6
1e HE Lars de Jongh (3,1184) / Wilco Geenen (2,2691) 1-6, 6-4, 3-6
2e HE Joris Peters (2,8966) / Max Oskam (3,0190) 3-6, 1-6
1e DE Perla Nieuwboer (2,6878) / Lexie Stevens (2,0000) 4-6, 2-6
2e DE Melanie Vlak (2,8868) / Denise Smits (3,2629) 6-1, 6-7, 3-6
 HD Lars de Jongh (2,8704) - YoŽl Schuller (2,8032) / Wilco Geenen (2,2059) - Arthur Pinkse (1,8457) 4-6, 6-7
 DD Donnaroza Gouvernante (2,8812) - Perla Nieuwboer (3,1459) / Inge Spronk (2,5442) - Denise Smits (2,8742) 3-6, 6-1, 6-1
1e GD Donnaroza Gouvernante (2,8812) - YoŽl Schuller (2,8032) / Inge Spronk (2,5442) - Arthur Pinkse (1,8457) 5-7, 3-6
2e GD Joris Peters (2,9167) - Melanie Vlak (2,8978) / Max Oskam (3,1390) - Lexie Stevens (2,7499) 6-2, 6-4
10 mei 2015 A.L.T.V. Zoetermeer 1 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 5-3
1e HE Erik van Beek (3,2183) / Daan Maasdam (2,8662) 6-7, 5-7
2e HE Paul de Waal (2,9596) / Daan van Nassau (3,5489) 6-0, 6-0
1e DE Nancy van Doorn (3,7004) / Roos Nederstigt (2,9507) 6-7, 3-6
2e DE Loulou Wortel (3,2764) / Loes Siderius (3,0639) 6-4, 4-6, 3-6
 HD Paul de Waal (3,1577) - Andrť de Mos (2,3882) / Daan Maasdam (3,1689) - Daan van Nassau (3,2952) 6-2, 7-5
 DD Loulou Wortel (3,6890) - Nancy van Doorn (2,9507) / Roos Nederstigt (2,9378) - Loes Siderius (3,3038) 6-3, 7-5
1e GD Paul de Waal (3,1577) - Nancy van Doorn (2,9507) / Roos Nederstigt (2,9378) - Daan Maasdam (3,1689) 6-4, 6-1
2e GD Andrť de Mos (2,3882) - Dainah Cameron (4,2959) / Daan van Nassau (3,2952) - Loes Siderius (3,3038) 6-2, 6-4
10 mei 2015 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 1-7
1e HE Raymond Schot (1,8283) / Maik Gijzen (2,0481) 4-6, 3-6
2e HE Martin Hugel (3,7045) / Amadatus Admiraal (2,3608) 1-6, 1-6
1e DE Annamarie Sovic (2,8309) / Nadine Gobin (2,1632) 3-6, 2-6
2e DE Arianne de Winter (3,6706) / Sherine Salem (3,5883) 3-6, 4-6
 HD Raymond Schot (2,1390) - Martin Hugel (3,7191) / Christiaan de Jong (1,9634) - Jurren van Vondelen (2,1961) 3-6, 3-6
 DD Annamarie Sovic (2,4741) - Arianne de Winter (3,0028) / Nadine Gobin (2,4020) - Noa Liauw-A-Fong (3,9484) 0-6, 2-6
1e GD Raymond Schot (2,1390) - Arianne de Winter (3,0028) / Christiaan de Jong (1,9634) - Sherine Salem (2,7212) 7-6, 6-2
2e GD Martin Hugel (3,7191) - Annamarie Sovic (2,4741) / Maik Gijzen (2,6589) - Noa Liauw-A-Fong (3,9484) Opgave thuis

26 april 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 5-3
1e HE Lars de Jongh (3,0630) / Martijn Molenkamp (2,1806) 3-6, 3-6
2e HE YoŽl Schuller (2,7034) / Tim Schweig (2,2366) 4-6, 6-7
1e DE Donnaroza Gouvernante (2,0967) / Shandra de Graaff (1,9068) 6-3, 4-6, 7-5
2e DE Melanie Vlak (2,8868) / Jamie Jillissen (2,0560) Opgave uit
 HD Joris Peters (2,7273) - YoŽl Schuller (2,6895) / Martijn Molenkamp (2,7652) - Tim Schweig (2,4328) 3-6, 6-3, 2-6
 DD Donnaroza Gouvernante (2,8812) - Melanie Vlak (3,0515) / Shandra de Graaff (3,1868) - Jamie Jillissen (2,1170) Opgave uit
1e GD Donnaroza Gouvernante (2,8812) - Joris Peters (2,7273) / Jamie Jillissen (2,1170) - Tim Schweig (2,4328) Opgave uit
2e GD Lars de Jongh (3,0375) - Melanie Vlak (3,0515) / Martijn Molenkamp (2,7652) - Shandra de Graaff (3,1868) 7-6, 2-6, 7-6
26 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
1e HE Wilco Geenen (2,0869) / Roland van de Kerkhof (1,9769) 4-6, 1-6
2e HE Arthur Pinkse (3,0276) / Dino Dittrich (3,5862) 3-6, 3-6
1e DE Lara Hijbeek (3,0258) / Anne Luijpen (2,2877) 5-7, 4-6
2e DE Denise Smits (3,0403) / Sharon Roselle (3,1684) 1-6, 6-0, 3-6
 HD Wilco Geenen (2,1068) - Arthur Pinkse (1,9766) / Dino Dittrich (2,9288) - Christopher Dekker (3,4305) 6-0, 6-4
 DD Lara Hijbeek (3,2281) - Denise Smits (2,6062) / Cathelijn Koolen (1,9002) - Sharon Roselle (2,4773) 1-6, 6-4, 5-7
1e GD Inge Spronk (2,7149) - Arthur Pinkse (1,9766) / Cathelijn Koolen (1,9002) - Roland van de Kerkhof (2,5285) 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Wilco Geenen (2,1068) - Denise Smits (2,6062) / Christopher Dekker (3,4305) - Anne Luijpen (2,8936) 6-4, 4-6, 6-7
26 april 2015 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 0-8
1e HE Daan van Nassau (3,5489) / Jurren van Vondelen (2,4495) Opgave thuis
2e HE Daan Maasdam (2,8662) / Maik Gijzen (2,0481) Opgave thuis
1e DE Loes Siderius (3,0008) / Nadine Gobin (2,1632) 2-6, 3-6
2e DE Roos Nederstigt (2,9087) / Noa Liauw-A-Fong (2,3286) 3-6, 1-6
 HD Daan van Nassau (3,2952) - Daan Maasdam (3,1689) / Christiaan de Jong (1,9634) - Maik Gijzen (2,6589) Opgave thuis
 DD Loes Siderius (3,2404) - Roos Nederstigt (2,7775) / Nadine Gobin (2,5280) - Sherine Salem (2,8399) 6-4, 3-6, 3-6
1e GD Roos Nederstigt (2,7775) - Daan Maasdam (3,1689) / Jurren van Vondelen (2,1961) - Sherine Salem (2,8399) Opgave thuis
2e GD Daan van Nassau (3,2952) - Loes Siderius (3,2404) / Christiaan de Jong (1,9634) - Noa Liauw-A-Fong (3,9484) Opgave thuis
26 april 2015 A.L.T.V. Zoetermeer 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
1e HE Erik van Beek (3,2183) / Raymond Schot (1,8283) Opgave uit
2e HE Paul de Waal (3,0803) / Martin Hugel (3,5244) 6-0, 6-1
1e DE Loulou Wortel (2,8896) / Annamarie Sovic (2,9877) 6-4, 3-6, 5-7
2e DE Nancy van Doorn (3,4070) / Arianne de Winter (3,8511) 6-7, 4-6
 HD Paul de Waal (3,2202) - Andrť de Mos (2,6418) / Raymond Schot (2,0478) - Martin Hugel (3,5941) 4-6, 6-4, 6-0
 DD Nancy van Doorn (2,9507) - Dainah Cameron (4,2140) / Annamarie Sovic (2,4741) - Arianne de Winter (3,0028) 5-7, 3-6
1e GD Erik van Beek (3,3919) - Loulou Wortel (3,6890) / Raymond Schot (2,0478) - Arianne de Winter (3,0028) Opgave uit
2e GD Andrť de Mos (2,6418) - Dainah Cameron (4,2140) / Martin Hugel (3,5941) - Annamarie Sovic (2,4741) 6-1, 1-6, 7-6

19 april 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.L.T.V. Zoetermeer 1 8-0
1e HE Maik Gijzen (2,1867) / Andrť de Mos (2,1681) 6-1, 6-0
2e HE Amadatus Admiraal (2,3533) / Erik van Beek (3,1197) 6-1, 6-1
1e DE Noa Liauw-A-Fong (2,3301) / Dainah Cameron (3,3007) 7-5, 6-4
2e DE Sherine Salem (3,4448) / Nancy van Doorn (3,1813) 3-6, 6-2, 6-4
 HD Christiaan de Jong (2,1877) - Jurren van Vondelen (2,2165) / Andrť de Mos (2,6770) - Paul de Waal (3,0774) 7-5, 6-3
 DD Nadine Gobin (2,5280) - Sherine Salem (2,8399) / Dainah Cameron (4,2140) - Loulou Wortel (3,6890) 7-5, 6-2
1e GD Maik Gijzen (2,6589) - Nadine Gobin (2,5280) / Erik van Beek (3,3919) - Loulou Wortel (3,6890) 6-7, 6-3, 7-6
2e GD Noa Liauw-A-Fong (3,9940) - Christiaan de Jong (2,1877) / Nancy van Doorn (2,8503) - Paul de Waal (3,0774) 6-2, 6-3
19 april 2015 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 3-5
1e HE Martijn Molenkamp (1,8421) / Wilco Geenen (2,2114) 1-6, 4-6
2e HE Tim Schweig (2,3202) / Max Oskam (2,9580) 7-5, 6-4
1e DE Shandra de Graaff (1,9522) / Inge Spronk (2,7276) 6-1, 4-1
2e DE / Opgave thuis
 HD Martijn Molenkamp (2,9853) - Tim Schweig (2,7136) / Wilco Geenen (2,0345) - Arthur Pinkse (1,6684) 6-4, 6-3
 DD Shandra de Graaff (2,7545) - Rowena Leenders (3,7293) / Denise Smits (2,8781) - Lexie Stevens (2,8515) 7-5, 2-6, 0-6
1e GD Rowena Leenders (3,7293) - Tim Schweig (2,7136) / Inge Spronk (2,7149) - Arthur Pinkse (1,6684) 5-7, 5-7
2e GD Shandra de Graaff (2,7545) - Martijn Molenkamp (2,9853) / Max Oskam (3,2230) - Denise Smits (2,8781) 3-6, 5-7
19 april 2015 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Joris Peters (2,8615) 3-6, 6-1, 6-0
2e HE Dino Dittrich (3,4249) / YoŽl Schuller (2,9679) 1-6, 1-6
1e DE Cathelijn Koolen (1,9442) / Donnaroza Gouvernante (2,1927) 5-7, 3-6
2e DE Anne Luijpen (2,5150) / GabriŽlla Mujan (2,4398) 6-4, 6-7, 6-3
 HD Christopher Dekker (3,2859) - Dino Dittrich (2,7737) / Lars de Jongh (3,0619) - YoŽl Schuller (2,7994) 6-7, 1-6
 DD Cathelijn Koolen (1,9167) - Sharon Roselle (2,8439) / Melanie Vlak (2,7531) - GabriŽlla Mujan (3,0496) 6-3, 6-3
1e GD Anne Luijpen (2,6759) - Christopher Dekker (3,2859) / Donnaroza Gouvernante (2,8844) - Joris Peters (2,8076) 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Roland van de Kerkhof (2,7172) - Sharon Roselle (2,8439) / Melanie Vlak (2,7531) - Lars de Jongh (3,0619) 7-6, 6-2
19 april 2015 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 3-5
1e HE Raymond Schot (1,8283) / Daan van Nassau (3,5489) 6-0, 6-0
2e HE Martin Hugel (3,3599) / Daan Maasdam (2,9871) 1-6, 5-7
1e DE Annamarie Sovic (3,1855) / Roos Nederstigt (2,7491) 5-7, 6-3, 6-4
2e DE Arianne de Winter (3,8261) / Loes Siderius (3,0008) 5-7, 6-3, 2-6
 HD Raymond Schot (2,1124) - Martin Hugel (3,3567) / Daan van Nassau (3,5236) - Daan Maasdam (3,1234) 6-1, 6-2
 DD Tahnee Luns (3,2479) - Arianne de Winter (2,6260) / Roos Nederstigt (2,9084) - Loes Siderius (3,6126) 6-7, 6-7
1e GD Raymond Schot (2,1124) - Annamarie Sovic (2,4741) / Daan Maasdam (3,1234) - Roos Nederstigt (2,9084) Opgave thuis
2e GD Martin Hugel (3,3567) - Tahnee Luns (3,2479) / Daan van Nassau (3,5236) - Loes Siderius (3,6126) 6-2, 3-6, 6-7

12 april 2015 L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 2-6
1e HE Daan van Nassau (3,5489) / Martijn Molenkamp (1,8421) 1-6, 0-6
2e HE Daan Maasdam (3,0777) / Tim Schweig (2,3840) 1-6, 7-6, 3-6
1e DE Roos Nederstigt (2,7132) / Shandra de Graaff (2,0000) 3-6, 1-6
2e DE Loes Siderius (2,9542) / Jamie Jillissen (2,0636) 2-6, 2-6
 HD Daan Maasdam (3,4375) - Daan van Nassau (3,9058) / Tim Schweig (2,3578) - Derwin van den Berg (2,5219) 6-3, 2-6, 7-6
 DD Roos Nederstigt (2,7819) - Loes Siderius (3,4506) / Jamie Jillissen (2,1170) - Shandra de Graaff (2,8453) 3-6, 5-7
1e GD Roos Nederstigt (2,7819) - Daan Maasdam (3,4375) / Jamie Jillissen (2,1170) - Derwin van den Berg (2,5219) Opgave uit
2e GD Loes Siderius (3,4506) - Daan van Nassau (3,9058) / Shandra de Graaff (2,8453) - Martijn Molenkamp (3,0819) 1-6, 0-6
12 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
1e HE Wilco Geenen (2,1646) / Raymond Schot (1,9675) 5-7, 3-6
2e HE Max Oskam (3,0437) / Martin Hugel (3,1860) 6-1, 6-0
1e DE Inge Spronk (2,7276) / Arianne de Winter (3,6996) 6-0, 6-1
2e DE Denise Smits (3,1408) / Tahnee Luns (3,2296) 5-7, 7-5, 6-4
 HD Wilco Geenen (1,8711) - Arthur Pinkse (1,8915) / Raymond Schot (1,8495) - Martin Hugel (3,0693) 6-4, 6-4
 DD Denise Smits (2,8715) - Inge Spronk (2,5638) / Annamarie Sovic (2,6902) - Tahnee Luns (3,5388) 4-6, 3-6
1e GD Inge Spronk (2,5638) - Arthur Pinkse (1,8915) / Annamarie Sovic (2,6902) - Raymond Schot (1,8495) 6-7, 6-1, 7-6
2e GD Max Oskam (3,4379) - Denise Smits (2,8715) / Martin Hugel (3,0693) - Arianne de Winter (2,2669) 6-4, 3-6, 7-6
12 april 2015 A.L.T.V. Zoetermeer 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 1-7
1e HE Erik van Beek (3,1197) / Roland van de Kerkhof (2,0000) 1-6, 4-6
2e HE Paul de Waal (3,2910) / Dino Dittrich (3,2098) 6-2, 6-4
1e DE Nancy van Doorn (3,0908) / Anne Luijpen (2,6339) 4-6, 6-7
2e DE Dainah Cameron (3,1476) / Sharon Roselle (3,3726) 3-6, 1-6
 HD Andrť de Mos (2,6404) - Erik van Beek (3,2619) / Roland van de Kerkhof (2,8986) - Dino Dittrich (2,9485) 2-6, 1-6
 DD Loulou Wortel (3,6890) - Dainah Cameron (4,2140) / Anne Luijpen (2,8111) - Sharon Roselle (2,8439) 4-6, 6-3, 5-7
1e GD Andrť de Mos (2,6404) - Loulou Wortel (3,6890) / Roland van de Kerkhof (2,8986) - Cathelijn Koolen (1,9167) 3-6, 6-4, 6-7
2e GD Nancy van Doorn (2,6096) - Paul de Waal (2,8470) / Christopher Dekker (3,5736) - Anne Luijpen (2,8111) 1-6
12 april 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e HE Joris Peters (2,7894) / Maik Gijzen (2,2218) 1-6, 4-6
2e HE Lars de Jongh (2,9745) / Amadatus Admiraal (2,3785) 3-6, 4-6
1e DE Donnaroza Gouvernante (2,3061) / Nadine Gobin (1,9455) 6-3, 6-0
2e DE GabriŽlla Mujan (2,4398) / Sherine Salem (3,4448) 6-4, 7-5
 HD Joris Peters (2,6667) - YoŽl Schuller (2,6808) / Christiaan de Jong (2,4554) - Jurren van Vondelen (2,1608) 1-6, 6-2, 4-6
 DD GabriŽlla Mujan (3,1394) - Melanie Vlak (2,8148) / Nadine Gobin (2,4903) - Noa Liauw-A-Fong (3,8903) 6-1, 6-4
1e GD Donnaroza Gouvernante (2,5811) - YoŽl Schuller (2,6808) / Sherine Salem (3,1843) - Christiaan de Jong (2,4554) 1-6, 7-5, 6-7
2e GD Lars de Jongh (3,0619) - Melanie Vlak (2,8148) / Amadatus Admiraal (8,6999) - Noa Liauw-A-Fong (3,8903) 6-7, 7-6, 7-6

6 april 2015 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 4-4
1e HE Raymond Schot (2,0000) / YoŽl Schuller (2,8052) 6-2, 6-2
2e HE Martin Hugel (3,0000) / Lars de Jongh (3,1159) 6-3, 3-6, 4-6
1e DE Annamarie Sovic (3,1208) / Donnaroza Gouvernante (2,3246) 0-6, 1-6
2e DE Tahnee Luns (3,0610) / Melanie Vlak (3,0728) 1-6, 4-6
 HD Raymond Schot (2,0000) - Martin Hugel (3,0000) / Joris Peters (2,4627) - Lars de Jongh (2,9786) 6-4, 3-6, 6-4
 DD Arianne de Winter (2,3735) - Annamarie Sovic (2,9165) / Donnaroza Gouvernante (2,3070) - GabriŽlla Mujan (3,2192) 0-6, 6-4, 7-6
1e GD Raymond Schot (2,0000) - Arianne de Winter (2,3735) / Joris Peters (2,4627) - Melanie Vlak (2,7312) 6-1, 5-7, 7-6
2e GD Martin Hugel (3,0000) - Tahnee Luns (3,4634) / YoŽl Schuller (2,6129) - GabriŽlla Mujan (3,2192) 2-6, 1-6
6 april 2015 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / A.L.T.V. Zoetermeer 1 7-1
1e HE Martijn Molenkamp (2,0088) / Andrť de Mos (2,0000) 3-6, 6-1, 6-1
2e HE Tim Schweig (2,4601) / Erik van Beek (3,0034) 6-1, 6-2
1e DE Shandra de Graaff (2,0000) / Nancy van Doorn (3,0908) 6-4, 6-1
2e DE Jamie Jillissen (2,0636) / Dainah Cameron (3,1476) 6-3, 6-7, 6-2
 HD Martijn Molenkamp (3,1731) - Tim Schweig (2,5364) / Erik van Beek (3,1433) - Paul de Waal (2,7859) 6-1, 6-2
 DD Shandra de Graaff (2,6610) - Jamie Jillissen (2,1717) / Dainah Cameron (4,2140) - Loulou Wortel (3,5917) 6-1, 6-1
1e GD Jamie Jillissen (2,1717) - Tim Schweig (2,5364) / Loulou Wortel (3,5917) - Andrť de Mos (2,5571) 6-4, 6-7, 7-6
2e GD Shandra de Graaff (2,6610) - Martijn Molenkamp (3,1731) / Nancy van Doorn (2,7481) - Paul de Waal (2,7859) 7-5, 4-6, 6-7
6 april 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
1e HE Maik Gijzen (2,0000) / Wilco Geenen (2,3310) 1-6, 5-7
2e HE Christiaan de Jong (2,0000) / Max Oskam (3,0437) 6-7, 6-4, 6-2
1e DE Nadine Gobin (2,0000) / Inge Spronk (2,6731) 6-4, 4-6, 7-5
2e DE Noa Liauw-A-Fong (2,3463) / Denise Smits (3,0553) 6-2, 6-1
 HD Maik Gijzen (2,6978) - Jurren van Vondelen (2,0000) / Wilco Geenen (1,9292) - Arthur Pinkse (2,0000) 3-6, 3-6
 DD Nadine Gobin (2,7645) - Sherine Salem (3,6139) / Inge Spronk (2,2387) - Sigrid Ravensbergen (2,0000) 6-1, 7-6
1e GD Sherine Salem (3,6139) - Christiaan de Jong (2,4554) / Inge Spronk (2,2387) - Arthur Pinkse (2,0000) 4-6, 5-7
2e GD Noa Liauw-A-Fong (3,9442) - Maik Gijzen (2,6978) / Sigrid Ravensbergen (2,0000) - Max Oskam (3,2978) 6-1
6 april 2015 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 6-2
1e HE Roland van de Kerkhof (2,0000) / Daan van Nassau (3,5489) 6-1, 6-2
2e HE Dino Dittrich (3,0000) / Daan Maasdam (3,2585) 6-1, 2-6, 3-6
1e DE Cathelijn Koolen (2,0000) / Roos Nederstigt (2,6654) 6-3, 3-6, 7-5
2e DE Anne Luijpen (2,8038) / Loes Siderius (2,7843) 6-4, 6-4
 HD Roland van de Kerkhof (3,0396) - Dino Dittrich (3,0000) / Daan Maasdam (3,5334) - Daan van Nassau (3,8482) 6-0, 6-4
 DD Sharon Roselle (3,0042) - Cathelijn Koolen (2,0000) / Roos Nederstigt (2,8055) - Loes Siderius (3,2364) 6-3, 7-6
1e GD Anne Luijpen (2,5394) - Christopher Dekker (3,4544) / Roos Nederstigt (2,8055) - Daan Maasdam (3,5334) 1-6, 6-4, 6-7
2e GD Roland van de Kerkhof (3,0396) - Sharon Roselle (3,0042) / Loes Siderius (3,2364) - Daan van Nassau (3,8482) 6-2, 6-1