Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 26
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 26

Stand

GespeeldPunten
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 37
H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 32
T.V. De Krekel (Veghel) 1 7 30
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 30
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 29
T.C. Domstad (Utrecht) 2 29
T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 18
T.C. Atalanta (Houten) 1 7 13

Uitslagen

31 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Atalanta (Houten) 1 7-1
1e HE Lex Enklaar (2,2198) / Mathijs Wicherson (3,2441) 6-4, 7-5
2e HE Koen Schuurmans (2,5121) / Jorn Herber (3,4062) 6-1, 6-2
1e DE Karlijn van den Dungen (2,1590) / Corien den Ouden (4,1983) Opgave uit
2e DE Jacky Hesselberth (3,0833) / Vivian Hegeman (4,1139) 6-4, 6-2
 HD Tim van Rodijnen (2,1163) - Koen Schuurmans (2,4693) / Jorn Herber (2,9737) - Mathijs Wicherson (2,8557) 6-2, 6-1
 DD Jacky Hesselberth (3,1816) - Nikita Kiep (3,5335) / Corien den Ouden (3,2831) - Vivian Hegeman (4,1192) 6-4, 6-4
1e GD Karlijn van den Dungen (2,5070) - Lex Enklaar (2,4371) / Vivian Hegeman (4,1192) - Mathijs Wicherson (2,8557) 6-1, 6-2
2e GD Nikita Kiep (3,5335) - Tim van Rodijnen (2,1163) / Corien den Ouden (3,2831) - Jorn Herber (2,9737) 7-5, 4-6, 6-7
31 mei 2015 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-4
1e HE Stef Geven (4,0735) / DaniŽl Fennis (1,2600) 0-6, 2-6
2e HE Roel van den Hanenberg (3,9737) / Erik Goris (2,3176) 7-6, 6-7, 4-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya (0,9222) / Lotte van Leeuwen (1,9907) Opgave uit
2e DE Hanneke Ketelaars (2,3558) / Lisa van Tiel (3,1508) 6-1, 6-2
 HD Stef Geven (4,6514) - Roel van den Hanenberg (4,5459) / DaniŽl Fennis (2,1800) - Erik Goris (1,9619) 1-6, 3-6
 DD Hanneke Ketelaars (2,4089) - Tess van Dinteren (2,3278) / Lotte van Leeuwen (2,8963) - Lisa van Tiel (1,9903) Opgave uit
1e GD Jeroen Bok (2,4653) - Olga Kalyuzhnaya (0,3090) / Rick Tania (2,1728) - Lisa van Tiel (1,9903) Opgave thuis
2e GD Joost Raamsdonk (2,9554) - Suzan Spierings (2,0471) / Lotte van Leeuwen (2,8963) - DaniŽl Fennis (2,1800) Opgave uit
31 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 2-4 Gestaakt
1e HE Daan Eickmans (2,6010) / Evert Pluk (2,5176) 4-6, 3-6
2e HE Alexander van Meel (2,5768) / Jonas Dierckx (1,8821) 2-6, 2-6
1e DE Eva Vedder (1,9971) / Kristel Sanders (2,1232) 6-4, 6-0
2e DE Margriet de Vries (1,9944) / Elja van Berlo (2,6304) 6-2, 6-7, 6-7
 HD Renť Braams (2,7723) - Alexander van Meel (2,8227) / Jonas Dierckx (3,0756) - Floris Jansen (3,9751) 6-3, 6-4
 DD Margriet de Vries (2,5422) - Eva Vedder (2,5908) / Elja van Berlo (2,1057) - Kristel Sanders (2,2517) 3-6, 6-2, 4-6
31 mei 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 1-3 Gestaakt
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta (2,1330) / Sander van Dongen (1,4234) 1-6, 6-3, 2-6
2e HE Olivier van Gorkom (3,1834) / Geert-Jan van Dijken (3,2807) 6-1, 7-5
1e DE Kim Stukker (3,1582) / Eva Boschloo (2,4983) 6-3, 1-6, 1-6
2e DE Marija Zivkovic-Laurenta (2,4035) / Julia van Wissen (2,3216) 3-6, 6-4, 4-6

17 mei 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 2-6
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta (2,2823) / Erik Goris (2,1038) 7-6, 6-3
2e HE Olivier van Gorkom (3,1834) / Rick Tania (1,8194) 1-6, 2-6
1e DE Floor 't Hart (3,3644) / Daisy de Groot (1,9254) 2-6, 0-6
2e DE Kim Stukker (3,4150) / Lisa van Tiel (2,8743) 2-6, 6-3, 7-5
 HD Franko Zivkovic-Laurenta (1,9271) - Steven Vink (4,1974) / Erik Goris (1,9619) - DaniŽl Fennis (2,1800) 4-6, 6-4, 2-6
 DD Floor 't Hart (3,5935) - Marija Zivkovic-Laurenta (1,9022) / Isabelle Haverlag (2,7273) - Lisa van Tiel (2,0528) 7-6, 6-7, 5-7
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta (1,9271) - Marija Zivkovic-Laurenta (1,9022) / Daisy de Groot (2,1381) - Rick Tania (2,2515) 7-6, 6-7, 6-7
2e GD Floor 't Hart (3,5935) - Steven Vink (4,1974) / DaniŽl Fennis (2,1800) - Isabelle Haverlag (2,7273) 4-6, 3-6
17 mei 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 5-3
1e HE Sander van Dongen (1,5930) / Jeroen Bok (1,9821) 6-3, 6-3
2e HE Sander Compeer (3,2899) / Roel van den Hanenberg (3,9548) 6-1, 5-7, 0-6
1e DE Julia van Wissen (2,3216) / Olga Kalyuzhnaya (1,1435) 1-6, 4-6
2e DE Eva Boschloo (2,6650) / Tess van Dinteren (2,0000) 6-3, 6-4
 HD Geert-Jan van Dijken (2,7194) - Sander Compeer (3,1074) / Roel van den Hanenberg (4,5459) - Stef Geven (4,6514) 6-2, 6-2
 DD Eva Boschloo (1,6520) - Julia van Wissen (2,0882) / Olga Kalyuzhnaya (0,3090) - Suzan Spierings (1,9916) 2-6, 6-3, 7-6
1e GD Sander van Dongen (1,9426) - Eva Boschloo (1,6520) / Jeroen Bok (2,5278) - Olga Kalyuzhnaya (0,3090) 5-7, 5-7
2e GD Julia van Wissen (2,0882) - Geert-Jan van Dijken (2,7194) / Stef Geven (4,6514) - Suzan Spierings (1,9916) 6-2, 6-4
17 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 4-4
1e HE Koen Schuurmans (2,5686) / Jonas Dierckx (1,9540) 6-2, 3-6, 3-6
2e HE Lex Enklaar (2,3223) / Evert Pluk (2,2973) 7-6, 6-2
1e DE Karlijn van den Dungen (2,2230) / Kristel Sanders (1,9194) 6-3, 6-2
2e DE Nikita Kiep (3,4107) / Elja van Berlo (2,6743) 0-6, 1-6
 HD Tim van Rodijnen (2,1913) - Lex Enklaar (2,7037) / Jonas Dierckx (2,7022) - Evert Pluk (1,8790) 6-4, 6-4
 DD Karlijn van den Dungen (2,5070) - Jacky Hesselberth (3,5433) / Elja van Berlo (2,1057) - Kristel Sanders (1,9069) 2-6, 1-6
1e GD Jacky Hesselberth (3,5433) - Koen Schuurmans (2,5944) / Kristel Sanders (1,9069) - Jonas Dierckx (2,7022) 7-6, 6-4
2e GD Nikita Kiep (3,5335) - Tim van Rodijnen (2,1913) / Elja van Berlo (2,1057) - Evert Pluk (1,8790) 4-6, 4-6
17 mei 2015 T.C. Atalanta (Houten) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
1e HE Mathijs Wicherson (3,1242) / Daan Eickmans (2,6691) 2-6, 4-6
2e HE Melvin Hauwert (2,5535) / Renť Braams (2,6663) 6-2, 6-2
1e DE Vivian Hegeman (4,1139) / Margriet de Vries (1,9944) 3-6, 3-6
2e DE / Opgave thuis
 HD Mathijs Wicherson (3,1558) - Jorn Herber (3,4037) / Renť Braams (2,6048) - Alexander van Meel (2,5299) 5-7, 7-6, 7-6
 DD / Opgave thuis
1e GD Jorn Herber (3,4037) - Vivian Hegeman (4,1192) / Alexander van Meel (2,5299) - Margriet de Vries (2,5422) 3-6, 3-6
2e GD / Opgave thuis

10 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
1e HE Alexander van Meel (2,8552) / Lex Enklaar (2,1307) 6-4, 0-6, 6-4
2e HE Renť Braams (2,5412) / Koen Schuurmans (2,6200) 2-6, 3-6
1e DE Maruschka van Soest (1,8889) / Karlijn van den Dungen (2,0748) 6-3, 6-4
2e DE Margriet de Vries (2,0000) / Jacky Hesselberth (2,9663) 7-6, 7-5
 HD Daan Eickmans (3,0080) - Alexander van Meel (2,3507) / Lex Enklaar (2,9055) - Tim van Rodijnen (2,2925) 2-6, 3-6
 DD Margriet de Vries (2,5422) - Maruschka van Soest (2,0015) / Nikita Kiep (3,5335) - Karlijn van den Dungen (2,3631) 6-1, 6-0
1e GD Daan Eickmans (3,0080) - Maruschka van Soest (2,0015) / Koen Schuurmans (2,8341) - Jacky Hesselberth (3,8717) 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Renť Braams (2,5492) - Margriet de Vries (2,5422) / Nikita Kiep (3,5335) - Tim van Rodijnen (2,2925) 3-6, 6-7
10 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE DaniŽl Fennis (1,3817) / Sander van Dongen (1,5294) 6-1, 7-6
2e HE Erik Goris (2,1038) / Sander Compeer (3,2899) 6-1, 6-2
1e DE Lisa van Tiel (2,7737) / Julia van Wissen (2,3594) 6-2, 3-6, 4-6
2e DE Lotte van Leeuwen (2,0734) / Eva Boschloo (2,4861) 7-6, 6-0
 HD Rick Tania (2,1933) - Erik Goris (2,0287) / Sander Compeer (3,1184) - Sander van Dongen (1,9536) 7-6, 6-1
 DD Lisa van Tiel (1,8703) - Isabelle Haverlag (2,5626) / Eva Boschloo (1,8691) - Julia van Wissen (2,4256) 4-6, 1-6
1e GD DaniŽl Fennis (2,1234) - Lotte van Leeuwen (2,8382) / Sander van Dongen (1,9536) - Eva Boschloo (1,8691) 7-6, 2-6, 6-7
2e GD Isabelle Haverlag (2,5626) - Rick Tania (2,1933) / Geert-Jan van Dijken (2,8231) - Julia van Wissen (2,4256) 4-6, 6-4, 6-7
10 mei 2015 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 5-3
1e HE Stef Geven (4,0735) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,2823) 2-6, 2-6
2e HE Roel van den Hanenberg (3,9960) / Steven Vink (4,5434) 7-6, 7-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1,1435) / Marija Zivkovic-Laurenta (2,4035) 6-0, 6-0
2e DE Hanneke Ketelaars (2,3558) / Floor 't Hart (3,3644) 6-0, 6-0
 HD Jeroen Bok (2,6289) - Stef Geven (4,4986) / Steven Vink (4,3641) - Franko Zivkovic-Laurenta (1,9271) 2-6, 6-4, 2-6
 DD Tess van Dinteren (2,3524) - Hanneke Ketelaars (2,5108) / Floor 't Hart (3,5935) - Marija Zivkovic-Laurenta (1,7772) 6-2, 6-2
1e GD Olga Kalyuzhnaya (0,4792) - Jeroen Bok (2,6289) / Marija Zivkovic-Laurenta (1,7772) - Franko Zivkovic-Laurenta (1,9271) 6-4, 7-5
2e GD Roel van den Hanenberg (4,4744) - Suzan Spierings (2,1355) / Floor 't Hart (3,5935) - Steven Vink (4,3641) 3-6, 4-6
10 mei 2015 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / T.C. Atalanta (Houten) 1 7-1
1e HE Evert Pluk (2,2973) / Jorn Herber (3,3612) 6-2, 6-3
2e HE Stefan Jorna (2,9490) / Melvin Hauwert (2,6477) 4-6, 1-6
1e DE Kristel Sanders (2,0005) / Merel Beelen (2,5133) 6-2, 6-2
2e DE Mandy van den Eerenbeemt (2,2904) / Vivian Hegeman (4,1139) 3-6, 6-0, 6-0
 HD Evert Pluk (2,0342) - Stefan Jorna (3,4350) / Jorn Herber (3,3976) - Mathijs Wicherson (3,0839) 6-2, 6-2
 DD Elja van Berlo (2,2717) - Mandy van den Eerenbeemt (2,2046) / Merel Beelen (1,9861) - Vivian Hegeman (4,1192) 6-1, 6-3
1e GD Elja van Berlo (2,2717) - Evert Pluk (2,0342) / Merel Beelen (1,9861) - Mathijs Wicherson (3,0839) 6-2, 6-0
2e GD Kristel Sanders (1,9069) - Stefan Jorna (3,4350) / Vivian Hegeman (4,1192) - Melvin Hauwert (3,5381) 6-2, 7-5

26 april 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Atalanta (Houten) 1 6-2
1e HE Sander van Dongen (1,5294) / Mathijs Wicherson (3,1242) 6-3, 6-3
2e HE Sander Compeer (3,0771) / Melvin Hauwert (2,8073) 7-6, 1-6, 4-6
1e DE Julia van Wissen (2,4816) / Merel Beelen (2,2664) 4-6, 6-4, 7-6
2e DE Eva Boschloo (2,4861) / Vivian Hegeman (4,1139) 6-2, 6-2
 HD Geert-Jan van Dijken (2,3959) - Sander Compeer (2,9673) / Jorn Herber (3,7608) - Mathijs Wicherson (3,3649) 4-6, 7-5, 4-6
 DD Eva Boschloo (1,8691) - Julia van Wissen (2,4256) / Merel Beelen (1,9861) - Vivian Hegeman (4,1192) 6-2, 6-1
1e GD Eva Boschloo (1,8691) - Sander van Dongen (1,9536) / Merel Beelen (1,9861) - Melvin Hauwert (3,4667) 6-2, 6-2
2e GD Geert-Jan van Dijken (2,3959) - Julia van Wissen (2,4256) / Vivian Hegeman (4,1192) - Jorn Herber (3,7608) 6-4, 7-5
26 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 6-2
1e HE Rick Tania (1,8902) / Floris Jansen (4,1491) 6-1, 6-1
2e HE Erik Goris (2,1038) / Max van Nunen (4,9151) 6-0, 6-0
1e DE Lotte van Leeuwen (2,1709) / Kristel Sanders (1,8053) 6-3, 6-3
2e DE Lisa van Tiel (2,6584) / Mandy van den Eerenbeemt (2,4477) 6-4, 1-6, 0-6
 HD DaniŽl Fennis (2,1234) - Rick Tania (2,2214) / Max van Nunen (6,3571) - Floris Jansen (3,7852) 6-2, 6-0
 DD Lotte van Leeuwen (2,7351) - Lisa van Tiel (1,7618) / Kristel Sanders (2,0322) - Mandy van den Eerenbeemt (2,3298) 3-6, 4-6
1e GD Erik Goris (2,0287) - Lisa van Tiel (1,7618) / Floris Jansen (3,7852) - Mandy van den Eerenbeemt (2,3298) 7-5, 6-4
2e GD DaniŽl Fennis (2,1234) - Lotte van Leeuwen (2,7351) / Kristel Sanders (2,0322) - Max van Nunen (6,3571) 6-1, 6-0
26 april 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta (2,0686) / Lex Enklaar (2,2824) 6-7, 3-6
2e HE Olivier van Gorkom (3,1165) / Koen Schuurmans (2,6550) 2-6, 5-7
1e DE Kim Stukker (3,4150) / Karlijn van den Dungen (2,0748) 1-6, 3-6
2e DE Floor 't Hart (3,2747) / Noesjka Brink (3,0817) 7-5, 2-6, 3-6
 HD Gregory Chin A Kwie (3,2086) - Olivier van Gorkom (2,9068) / Tim van Rodijnen (2,3844) - Koen Schuurmans (2,9257) 2-6, 2-6
 DD Marija Zivkovic-Laurenta (1,9526) - Floor 't Hart (3,6649) / Nikita Kiep (3,5489) - Karlijn van den Dungen (2,0995) 6-2, 6-3
1e GD Marija Zivkovic-Laurenta (1,9526) - Franko Zivkovic-Laurenta (2,0113) / Karlijn van den Dungen (2,0995) - Lex Enklaar (2,8902) 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Gregory Chin A Kwie (3,2086) - Kim Stukker (3,6239) / Nikita Kiep (3,5489) - Tim van Rodijnen (2,3844) 5-7, 1-6
26 april 2015 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 4-4
1e HE Jeroen Bok (2,0478) / Daan Eickmans (2,6060) 4-6, 6-1, 6-2
2e HE Stef Geven (4,0735) / Renť Braams (2,5412) 0-6, 1-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1,1667) / Maruschka van Soest (1,8611) 6-0, 6-3
2e DE Anastasiya Mulder (1,6525) / Eva Vedder (2,1331) 5-7, 6-7
 HD Joost Raamsdonk (2,9554) - Roel van den Hanenberg (4,0976) / Daan Eickmans (3,0080) - Alexander van Meel (2,3039) 3-6, 4-6
 DD Olga Kalyuzhnaya (0,6250) - Tess van Dinteren (2,3524) / Maruschka van Soest (2,0015) - Margriet de Vries (2,6137) 7-5, 6-4
1e GD Jeroen Bok (2,7130) - Olga Kalyuzhnaya (0,6250) / Alexander van Meel (2,3039) - Eva Vedder (2,4808) 6-2, 7-6
2e GD Roel van den Hanenberg (4,0976) - Hanneke Ketelaars (2,4552) / Margriet de Vries (2,6137) - Renť Braams (2,6117) 6-1, 5-7, 6-7

19 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 5-3
1e HE Daan Eickmans (2,4115) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,1667) 2-6, 3-6
2e HE Renť Braams (2,6785) / Olivier van Gorkom (3,0456) 4-6, 6-3, 7-5
1e DE Maruschka van Soest (1,8611) / Floor 't Hart (3,2747) 6-1, 6-3
2e DE Eva Vedder (2,1331) / Kim Stukker (3,4150) 6-1, 6-3
 HD Daan Eickmans (2,8650) - Renť Braams (2,5434) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,1216) - Olivier van Gorkom (3,0374) 4-6, 7-6, 2-6
 DD Margriet de Vries (2,7600) - Maruschka van Soest (2,0727) / Marija Zivkovic-Laurenta (1,9403) - Floor 't Hart (3,4535) 3-6, 6-1, 7-6
1e GD Eva Vedder (2,4028) - Daan Eickmans (2,8650) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,1216) - Marija Zivkovic-Laurenta (1,9403) 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Renť Braams (2,5434) - Margriet de Vries (2,7600) / Olivier van Gorkom (3,0374) - Kim Stukker (3,6239) 5-7, 6-2, 7-6
19 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 3-5
1e HE Koen Schuurmans (2,6550) / Stef Geven (4,0735) 6-3, 6-0
2e HE Lex Enklaar (2,2824) / Roel van den Hanenberg (4,0442) 6-2, 6-2
1e DE Karlijn van den Dungen (2,0471) / Olga Kalyuzhnaya (1,1667) 4-6, 3-6
2e DE Nikita Kiep (3,4107) / Anastasiya Mulder (1,6525) 6-7, 3-6
 HD Tim van Rodijnen (2,3130) - Koen Schuurmans (2,9257) / Stef Geven (4,4986) - Roel van den Hanenberg (4,1514) 6-2, 6-3
 DD Karlijn van den Dungen (2,0139) - Jacky Hesselberth (3,6295) / Hanneke Ketelaars (2,6219) - Anastasiya Mulder (1,6250) 2-6, 3-6
1e GD Lex Enklaar (2,8902) - Jacky Hesselberth (3,6295) / Jeroen Bok (2,7130) - Olga Kalyuzhnaya (0,6250) 3-6, 2-6
2e GD Tim van Rodijnen (2,3130) - Nikita Kiep (3,4841) / Hanneke Ketelaars (2,6219) - Roel van den Hanenberg (4,1514) 2-6, 5-7
19 april 2015 T.C. Atalanta (Houten) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 2-6
1e HE Jorn Herber (3,4057) / DaniŽl Fennis (1,3817) 2-6, 3-6
2e HE Mathijs Wicherson (3,1242) / Erik Goris (2,1038) 1-6, 3-6
1e DE Merel Beelen (2,2664) / Myrthe Mooi (3,0311) 4-3
2e DE Vivian Hegeman (4,1139) / Lisa van Tiel (2,6584) 5-7, 2-6
 HD Melvin Hauwert (3,4667) - Mathijs Wicherson (3,3649) / Rick Tania (2,2861) - DaniŽl Fennis (2,1234) 2-6, 4-6
 DD Merel Beelen (1,9167) - Vivian Hegeman (4,0376) / Lotte van Leeuwen (2,7819) - Lisa van Tiel (1,9430) 2-6, 3-6
1e GD Merel Beelen (1,9167) - Jorn Herber (3,7608) / Myrthe Mooi (1,8694) - Erik Goris (2,0843) Opgave uit
2e GD Vivian Hegeman (4,0376) - Melvin Hauwert (3,4667) / DaniŽl Fennis (2,1234) - Lotte van Leeuwen (2,7819) 3-6, 1-6
19 april 2015 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE Jonas Dierckx (1,8333) / Sander van Dongen (1,7239) 3-6, 1-6
2e HE Evert Pluk (2,3060) / Sander Compeer (2,9479) 6-3, 4-6, 6-3
1e DE Kristel Sanders (1,9164) / Eva Boschloo (2,3333) 2-6, 7-5, 6-2
2e DE Mandy van den Eerenbeemt (2,6812) / Julia van Wissen (2,2014) 6-3, 6-2
 HD Jonas Dierckx (2,3167) - Evert Pluk (1,8196) / Sander van Dongen (2,1511) - Sander Compeer (3,2736) 2-6, 2-6
 DD Kristel Sanders (2,1736) - Elja van Berlo (2,5076) / Eva Boschloo (1,7851) - Julia van Wissen (2,5179) 6-2, 6-2
1e GD Evert Pluk (1,8196) - Elja van Berlo (2,5076) / Sander van Dongen (2,1511) - Eva Boschloo (1,7851) 1-6, 2-6
2e GD Jonas Dierckx (2,3167) - Mandy van den Eerenbeemt (2,0139) / Sander Compeer (3,2736) - Julia van Wissen (2,5179) 6-7, 6-7

12 april 2015 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e HE Sander van Dongen (1,8454) / Daan Eickmans (2,2706) 6-2, 6-2
2e HE Sander Compeer (2,7248) / Renť Braams (2,8692) 4-6, 5-7
1e DE Julia van Wissen (2,0000) / Eva Vedder (2,2086) 6-7, 6-4, 2-6
2e DE Eva Boschloo (2,1667) / Maruschka van Soest (2,0000) 3-6, 2-6
 HD Sander Compeer (3,3452) - Geert-Jan van Dijken (2,0000) / Daan Eickmans (2,9380) - Alexander van Meel (2,3171) 3-6, 3-6
 DD Eva Boschloo (2,0000) - Julia van Wissen (2,4468) / Margriet de Vries (2,9303) - Eva Vedder (2,2928) 6-3, 6-0
1e GD Sander van Dongen (2,3013) - Eva Boschloo (2,0000) / Alexander van Meel (2,3171) - Maruschka van Soest (1,8809) 7-6, 6-3
2e GD Geert-Jan van Dijken (2,0000) - Julia van Wissen (2,4468) / Margriet de Vries (2,9303) - Renť Braams (2,8210) 5-7, 3-6
12 april 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 1-7
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta (2,0000) / Jonas Dierckx (2,0000) 4-6, 4-6
2e HE Olivier van Gorkom (3,0368) / Evert Pluk (2,3060) 6-4, 1-6, 1-6
1e DE Marija Zivkovic-Laurenta (2,3319) / Kristel Sanders (2,0278) 4-6, 4-6
2e DE Floor 't Hart (3,1712) / Mandy van den Eerenbeemt (2,7531) 0-6, 1-6
 HD Olivier van Gorkom (3,0343) - Franko Zivkovic-Laurenta (2,0833) / Jonas Dierckx (2,2833) - Evert Pluk (1,8932) 4-6, 6-7
 DD Floor 't Hart (3,1169) - Marija Zivkovic-Laurenta (2,0000) / Elja van Berlo (2,6162) - Mandy van den Eerenbeemt (2,0833) 6-3, 0-6, 1-6
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta (2,0833) - Marija Zivkovic-Laurenta (2,0000) / Kristel Sanders (2,0000) - Jonas Dierckx (2,2833) 6-4, 6-4
2e GD Olivier van Gorkom (3,0343) - Floor 't Hart (3,1169) / Elja van Berlo (2,6162) - Evert Pluk (1,8932) 1-6, 0-6
12 april 2015 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / T.C. Atalanta (Houten) 1 5-3
1e HE Roel van den Hanenberg (4,0442) / Melvin Hauwert (2,9678) 3-6, 4-6
2e HE Stef Geven (4,0286) / Jorn Herber (3,4737) 4-6, 6-7
1e DE Olga Kalyuzhnaya (1,1667) / Merel Beelen (2,2664) 6-1, 6-0
2e DE Hanneke Ketelaars (2,3558) / Vivian Hegeman (4,1139) 6-0, 6-0
 HD Jeroen Bok (2,7456) - Joost Raamsdonk (2,9537) / Jorn Herber (3,7608) - Mathijs Wicherson (3,2847) 7-6, 6-1
 DD Olga Kalyuzhnaya (0,6250) - Hanneke Ketelaars (2,6219) / Merel Beelen (1,9167) - Vivian Hegeman (4,1105) 6-1, 6-0
1e GD Jeroen Bok (2,7456) - Olga Kalyuzhnaya (0,6250) / Merel Beelen (1,9167) - Mathijs Wicherson (3,2847) 6-1, 6-2
2e GD Stef Geven (4,3675) - Tess van Dinteren (2,2306) / Melvin Hauwert (3,5002) - Vivian Hegeman (4,1105) 2-6, 2-6
12 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 6-2
1e HE Rick Tania (2,0354) / Lex Enklaar (2,1570) 7-5, 6-7, 6-3
2e HE Erik Goris (2,1667) / Koen Schuurmans (2,6230) 6-7, 6-3, 6-3
1e DE Lotte van Leeuwen (2,2824) / Karlijn van den Dungen (1,8333) 6-0, 6-3
2e DE Lisa van Tiel (2,3960) / Jacky Hesselberth (3,3302) 6-4, 4-6, 4-6
 HD DaniŽl Fennis (2,4084) - Erik Goris (2,1804) / Tim van Rodijnen (2,1838) - Koen Schuurmans (2,8671) 6-2, 6-1
 DD Lotte van Leeuwen (2,6791) - Myrthe Mooi (1,8166) / Karlijn van den Dungen (2,0833) - Nikita Kiep (3,5119) 2-6, 0-6
1e GD Rick Tania (2,3277) - Myrthe Mooi (1,8166) / Lex Enklaar (2,8902) - Jacky Hesselberth (3,6295) 6-3, 4-6, 7-6
2e GD DaniŽl Fennis (2,4084) - Lisa van Tiel (2,0982) / Tim van Rodijnen (2,1838) - Nikita Kiep (3,5119) 4-6, 6-1, 7-6

6 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
1e HE Daan Eickmans (2,1843) / DaniŽl Fennis (1,5177) 1-6, 4-6
2e HE Alexander van Meel (2,8008) / Rick Tania (2,1270) 4-6, 5-7
1e DE Maruschka van Soest (2,0000) / Myrthe Mooi (3,0311) 6-3, 6-3
2e DE Eva Vedder (2,2812) / Lotte van Leeuwen (2,1916) 6-2, 6-1
 HD Renť Braams (2,6619) - Daan Eickmans (2,8762) / Erik Goris (2,0086) - Rick Tania (2,4855) 0-6, 7-6, 1-6
 DD Margriet de Vries (2,7343) - Eva Vedder (2,1932) / Lisa van Tiel (2,4146) - Myrthe Mooi (1,9060) 5-7, 6-1, 3-6
1e GD Maruschka van Soest (2,0000) - Alexander van Meel (2,5234) / Erik Goris (2,0086) - Lotte van Leeuwen (2,5626) 6-1, 6-3
2e GD Margriet de Vries (2,7343) - Renť Braams (2,6619) / DaniŽl Fennis (2,5540) - Lisa van Tiel (2,4146) 1-6
6 april 2015 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 4-4
1e HE Jonas Dierckx (2,0000) / Stef Geven (4,0286) 6-1, 6-3
2e HE Evert Pluk (2,3060) / Roel van den Hanenberg (4,0442) 6-1, 6-2
1e DE Kristel Sanders (2,0000) / Olga Kalyuzhnaya (1,1667) 2-6, 1-6
2e DE Mandy van den Eerenbeemt (2,6024) / Hanneke Ketelaars (2,5065) 2-6, 1-6
 HD Jonas Dierckx (2,2000) - Floris Jansen (3,6046) / Jeroen Bok (2,7179) - Joost Raamsdonk (3,1474) 4-6, 4-6
 DD Mandy van den Eerenbeemt (2,0000) - Elja van Berlo (2,7676) / Olga Kalyuzhnaya (0,7500) - Suzan Spierings (2,5178) 3-6, 5-7
1e GD Jonas Dierckx (2,2000) - Kristel Sanders (2,0000) / Olga Kalyuzhnaya (0,7500) - Roel van den Hanenberg (4,1514) 5-7, 6-0, 7-6
2e GD Elja van Berlo (2,7676) - Evert Pluk (2,0000) / Jeroen Bok (2,7179) - Tess van Dinteren (2,0000) 6-2, 6-3
6 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
1e HE Lex Enklaar (2,0726) / Sander van Dongen (2,0000) 3-6, 1-6
2e HE Koen Schuurmans (2,6958) / Sander Compeer (2,5306) 6-1, 7-6
1e DE Karlijn van den Dungen (2,0000) / Eva Boschloo (2,0000) 6-0, 6-1
2e DE Nikita Kiep (3,4107) / Julia van Wissen (2,0000) 2-6, 2-6
 HD Tim van Rodijnen (2,4886) - Koen Schuurmans (3,1266) / Sander Compeer (2,7726) - Sander van Dongen (2,0000) 6-1, 6-2
 DD Karlijn van den Dungen (2,0000) - Jacky Hesselberth (3,5360) / Jasmijn van Blijswijk (2,0000) - Julia van Wissen (2,5301) 6-3, 0-6, 6-7
1e GD Lex Enklaar (2,8902) - Jacky Hesselberth (3,5360) / Sander van Dongen (2,0000) - Eva Boschloo (2,0000) 7-5, 0-6, 6-7
2e GD Nikita Kiep (3,5952) - Tim van Rodijnen (2,4886) / Sander Compeer (2,7726) - Jasmijn van Blijswijk (2,0000) 6-3, 6-2
6 april 2015 T.C. Atalanta (Houten) 1 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 2-6
1e HE Mathijs Wicherson (3,1242) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,0000) 2-6, 6-3, 3-6
2e HE Melvin Hauwert (2,8721) / Olivier van Gorkom (3,2670) 4-6, 4-6
1e DE Merel Beelen (2,0000) / Marija Zivkovic-Laurenta (2,5983) 6-7, 5-7
2e DE Vivian Hegeman (4,0767) / Floor 't Hart (3,3000) 6-7, 1-6
 HD Jorn Herber (3,6671) - Melvin Hauwert (3,5002) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,0000) - Olivier van Gorkom (3,0697) 4-6, 5-7
 DD Merel Beelen (2,0000) - Stephanie Rottier (1,9796) / Kim Stukker (3,7772) - Floor 't Hart (2,9838) 6-0, 6-2
1e GD Merel Beelen (2,0000) - Mathijs Wicherson (3,3680) / Franko Zivkovic-Laurenta (2,0000) - Floor 't Hart (2,9838) 7-6, 6-3
2e GD Jorn Herber (3,6671) - Vivian Hegeman (4,0479) / Olivier van Gorkom (3,0697) - Kim Stukker (3,7772) 6-2, 4-6, 6-7