Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 25
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 25

Stand

GespeeldPunten
G.T.R. (Spaubeek) 1 7 43
T.C. Venlo 1 7 36
T.C. Venray 1 7 29
R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 7 28
T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 7 28
L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7 25
E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7 21
T.V. 't Root (Asten) 1 7 14

Uitslagen

31 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 5-3
1e HE Zizou Bergs (2,0139) / Paul Klaver (2,4398) 6-0, 6-2
2e HE Raoul Kwanten (2,8032) / Bob Perik (3,0396) 7-5, 4-6, 4-6
1e DE Friso Schonck (2,6423) / Marjolein Theeuwen (2,7308) 6-1, 6-1
2e DE Charlotte Schonck (4,2244) / Iris Mathijssen (4,3086) 3-6, 2-6
 HD Zizou Bergs (2,1434) - Raoul Kwanten (2,6673) / Paul Klaver (2,7228) - Bob Perik (3,0063) 6-3, 6-3
 DD Friso Schonck (2,3059) - Charlotte Schonck (4,5547) / Marjolein Theeuwen (3,0259) - Iris Mathijssen (2,8878) 1-6, 4-6
1e GD Friso Schonck (2,3059) - Zizou Bergs (2,1434) / Marjolein Theeuwen (3,0259) - Bob Perik (3,0063) Opgave uit
2e GD Charlotte Schonck (4,5547) - Raoul Kwanten (2,6673) / Iris Mathijssen (2,8878) - Paul Klaver (2,7228) Opgave uit
31 mei 2015 T.C. Venray 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 2-6
1e HE Tim Cornelissen (3,4334) / Pascal Wilkat (2,2778) 2-6, 1-6
2e HE / Opgave thuis
1e DE Julie Cremers (3,6391) / Sarina Berghmans (3,2901) 6-4, 6-1
2e DE Resie Hoeijmakers (2,7402) / Michelle Soons (3,2126) 5-7, 1-6
 HD / Opgave thuis
 DD Resie Hoeijmakers (2,1094) - Julie Cremers (2,6459) / Sarina Berghmans (2,7999) - Michelle Soons (2,0996) 4-6, 5-7
1e GD / Opgave uit
2e GD / Opgave thuis
31 mei 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / T.C. Venlo 1 5-3
1e HE Sebastian Heinrichs (2,9965) / Frans Folkvord (2,5702) 6-4, 6-3
2e HE Benedikt Heinrichs (2,8640) / Nick Faessen (2,6571) 6-4, 4-6, 4-6
1e DE Savannah Sendar (2,8882) / Manon Veldman (3,0570) 6-3, 6-2
2e DE Clara Heinrichs (3,0060) / Rosil Hesen (4,0136) 6-3, 7-6
 HD Benedikt Heinrichs (3,2262) - Sebastian Heinrichs (3,3617) / Frans Folkvord (2,1904) - Léon Lobach (2,2882) 1-6, 2-6
 DD Clara Heinrichs (2,7619) - Savannah Sendar (3,1497) / Susan Eggen (1,7404) - Rosil Hesen (3,7386) 4-6, 7-6, 6-2
1e GD Sebastian Heinrichs (3,3617) - Savannah Sendar (3,1497) / Susan Eggen (1,7404) - Léon Lobach (2,2882) 0-6, 6-2, 6-7
2e GD Clara Heinrichs (2,7619) - Benedikt Heinrichs (3,2262) / Nick Faessen (2,9718) - Manon Veldman (2,5676) 6-3, 3-6, 7-6
31 mei 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 2-6
1e HE Tiemen van Ingen (2,3324) / Fons Verberne (1,9010) 5-7, 6-7
2e HE Tom Viswat (3,2854) / Niels Jaap van Dam (2,6943) 6-7, 3-6
1e DE Monique Herwegen (3,6695) / Iris Verboven (2,1211) 2-6, 1-6
2e DE Lotte Groothusen-Mennen (3,7183) / Lucky van Gennip (3,6992) 6-4, 7-5
 HD Tiemen van Ingen (2,5708) - Tom Viswat (2,7181) / Fons Verberne (3,2885) - Niels Jaap van Dam (3,9915) 6-1, 6-4
 DD Wieke Senden (3,8175) - Lotte Groothusen-Mennen (3,4548) / Iris Verboven (2,0000) - Lucky van Gennip (3,7606) 2-6, 2-6
1e GD / Opgave thuis
2e GD / Opgave thuis

17 mei 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Venlo 1 0-8
1e HE Wesley Muijs (2,4498) / Léon Lobach (1,6574) 4-6, 3-6
2e HE Tom Viswat (3,3063) / Frans Folkvord (2,6931) 6-1, 5-7, 6-7
1e DE Monique Herwegen (3,5893) / Manon Veldman (3,1506) 1-6, 2-6
2e DE Wieke Senden (4,2280) / Rosil Hesen (4,1953) 3-6, 3-6
 HD Wesley Muijs (2,8277) - Tom Viswat (2,5953) / Frans Folkvord (2,4046) - Nick Faessen (3,2580) 4-6, 5-7
 DD Monique Herwegen (3,0875) - Wieke Senden (3,8175) / Susan Eggen (1,7404) - Manon Veldman (2,5676) 1-6, 2-6
1e GD Wesley Muijs (2,8277) - Wieke Senden (3,8175) / Nick Faessen (3,2580) - Susan Eggen (1,7404) Opgave thuis
2e GD Tom Viswat (2,5953) - Monique Herwegen (3,0875) / Rosil Hesen (3,8142) - Léon Lobach (2,5154) 4-6, 4-6
17 mei 2015 T.C. Venray 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 5-3
1e HE Roderik Remmel Zaalberg (3,7568) / Paul Klaver (2,2863) 3-6, 0-6
2e HE Tim Cornelissen (3,3125) / Bob Perik (3,1587) 4-6, 1-6
1e DE Julie Cremers (3,9592) / Marjolein Theeuwen (2,2376) 6-2, 3-6, 6-2
2e DE Resie Hoeijmakers (2,7402) / Iris Mathijssen (3,8692) 6-2, 6-2
 HD Tim Cornelissen (3,2051) - Roderik Remmel Zaalberg (4,5703) / Bowen Straatman (3,5052) - Paul Klaver (2,7942) 3-6, 0-6
 DD Julie Cremers (2,8876) - Resie Hoeijmakers (2,1780) / Iris Mathijssen (2,7998) - Marjolein Theeuwen (2,7714) 6-1, 6-3
1e GD Tim Cornelissen (3,2051) - Julie Cremers (2,8876) / Marjolein Theeuwen (2,7714) - Bob Perik (2,8577) 6-3, 3-6, 7-6
2e GD Resie Hoeijmakers (2,1780) - Roderik Remmel Zaalberg (4,5703) / Iris Mathijssen (2,7998) - Bowen Straatman (3,5052) 6-0, 6-3
17 mei 2015 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Pascal Wilkat (2,0833) / Zizou Bergs (2,1667) 4-6, 2-6
2e HE François Brand (1,9557) / Raoul Kwanten (2,6439) 6-3, 6-4
1e DE Maxine Palmen (2,6602) / Friso Schonck (3,3102) 4-6, 6-2, 7-6
2e DE Michelle Soons (3,2126) / Charlotte Schonck (4,2244) 6-1, 6-2
 HD François Brand (1,8194) - Steven Gallacher (2,0000) / Zizou Bergs (2,1806) - Raoul Kwanten (2,5156) 5-7, 6-1, 6-4
 DD Maxine Palmen (2,7021) - Sarina Berghmans (2,7999) / Charlotte Schonck (4,5547) - Friso Schonck (3,3814) 7-5, 6-2
1e GD Pascal Wilkat (1,8258) - Michelle Soons (1,9095) / Friso Schonck (3,3814) - Zizou Bergs (2,1806) 6-1, 3-6, 6-7
2e GD Steven Gallacher (2,0000) - Sarina Berghmans (2,7999) / Raoul Kwanten (2,5156) - Charlotte Schonck (4,5547) 5-7, 6-2, 7-6
17 mei 2015 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 4-4
1e HE Fons Verberne (1,9010) / Sebastian Heinrichs (2,9965) 6-1, 6-3
2e HE Niels Jaap van Dam (2,8279) / Benedikt Heinrichs (2,7647) 6-3, 6-3
1e DE Jill van den Dungen (1,9665) / Savannah Sendar (2,8822) 6-3, 1-6, 7-5
2e DE Lucky van Gennip (3,6476) / Clara Heinrichs (3,0606) 3-6, 1-6
 HD Fons Verberne (3,1950) - Niels Jaap van Dam (3,7311) / Sebastian Heinrichs (3,3303) - Benedikt Heinrichs (3,4356) 6-3, 3-6, 4-6
 DD Jill van den Dungen (3,3714) - Lucky van Gennip (3,3150) / Savannah Sendar (3,1088) - Clara Heinrichs (2,8350) 2-6, 2-6
1e GD Fons Verberne (3,1950) - Jill van den Dungen (3,3714) / Savannah Sendar (3,1088) - Sebastian Heinrichs (3,3303) 6-4, 6-4
2e GD Niels Jaap van Dam (3,7311) - Lucky van Gennip (3,3150) / Clara Heinrichs (2,8350) - Benedikt Heinrichs (3,4356) 2-6, 3-6

10 mei 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / T.V. 't Root (Asten) 1 6-2
1e HE Sebastian Heinrichs (3,1242) / Tom Viswat (3,2761) 6-4, 6-3
2e HE Benedikt Heinrichs (3,0798) / Wesley Muijs (2,3412) 6-4, 6-3
1e DE Savannah Sendar (2,9205) / Monique Herwegen (3,4226) 6-3, 6-3
2e DE Clara Heinrichs (3,0606) / Wieke Senden (4,2280) 5-7, 6-0, 6-0
 HD Benedikt Heinrichs (3,3566) - Sebastian Heinrichs (3,4682) / Tom Viswat (2,6472) - Wesley Muijs (2,7182) 4-6, 6-3, 4-6
 DD Clara Heinrichs (2,7480) - Savannah Sendar (3,4286) / Monique Herwegen (3,0768) - Wieke Senden (3,7562) 6-4, 6-1
1e GD Sebastian Heinrichs (3,4682) - Savannah Sendar (3,4286) / Lotte Groothusen-Mennen (3,0468) - Wesley Muijs (2,7182) 6-3, 6-2
2e GD Clara Heinrichs (2,7480) - Benedikt Heinrichs (3,3566) / Monique Herwegen (3,0768) - Tom Viswat (2,6472) 3-6, 3-6
10 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Venray 1 4-4
1e HE Zizou Bergs (2,1667) / Stijn Mertens (3,0781) 6-2, 0-1
2e HE Ynze Roorda (3,8662) / Tim Cornelissen (3,4422) 2-6, 2-6
1e DE Friso Schonck (3,4543) / Resie Hoeijmakers (2,5974) 6-1, 7-5
2e DE Charlotte Schonck (4,1186) / Julie Cremers (3,9658) 0-6, 3-6
 HD Zizou Bergs (2,1806) - Ynze Roorda (4,9681) / Tim Cornelissen (3,2051) - Stijn Mertens (2,4786) Opgave uit
 DD Charlotte Schonck (4,5547) - Friso Schonck (3,3814) / Resie Hoeijmakers (2,1780) - Julie Cremers (2,8876) 5-7, 0-6
1e GD Zizou Bergs (2,1806) - Friso Schonck (3,3814) / Stijn Mertens (2,4786) - Resie Hoeijmakers (2,1780) Opgave uit
2e GD Charlotte Schonck (4,5547) - Ynze Roorda (4,9681) / Julie Cremers (2,8876) - Tim Cornelissen (3,2051) 1-6, 0-6
10 mei 2015 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 2-6
1e HE Bob Perik (3,1587) / Pascal Wilkat (2,0833) 3-6, 6-4, 4-6
2e HE Bowen Straatman (3,3425) / Steven Gallacher (1,9742) 6-2, 4-6, 6-2
1e DE Marjolein Theeuwen (2,2376) / Michelle Soons (3,1853) 6-2, 6-4
2e DE Iris Mathijssen (3,5908) / Maxine Palmen (2,6702) 1-6, 2-6
 HD Bob Perik (2,8192) - Bowen Straatman (3,5076) / Pascal Wilkat (1,8976) - Steven Gallacher (2,0000) 1-6, 2-6
 DD Iris Mathijssen (2,6484) - Marjolein Theeuwen (2,3189) / Michelle Soons (2,2807) - Maxine Palmen (2,9702) 4-6, 4-6
1e GD Bob Perik (2,8192) - Marjolein Theeuwen (2,3189) / Michelle Soons (2,2807) - Pascal Wilkat (1,8976) 3-6, 0-6
2e GD Iris Mathijssen (2,6484) - Bowen Straatman (3,5076) / Sarina Berghmans (2,9763) - Steven Gallacher (2,0000) 1-6, 6-7
10 mei 2015 T.C. Venlo 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 3-5
1e HE Nick Faessen (2,4058) / Fons Verberne (2,0000) 6-4, 2-6, 3-6
2e HE Frans Folkvord (2,9082) / Niels Jaap van Dam (2,7531) 7-5, 6-3
1e DE Susan Eggen (2,0000) / Jill van den Dungen (2,2400) 4-6, 6-7
2e DE Rosil Hesen (4,1259) / Lucky van Gennip (3,7345) 3-6, 3-6
 HD Nick Faessen (3,4416) - Léon Lobach (2,6907) / Fons Verberne (3,0207) - Niels Jaap van Dam (3,6330) 5-7, 6-4, 6-0
 DD Susan Eggen (1,7060) - Rosil Hesen (3,7361) / Jill van den Dungen (3,4318) - Lucky van Gennip (3,3150) 6-3, 1-6, 5-7
1e GD Léon Lobach (2,6907) - Susan Eggen (1,7060) / Fons Verberne (3,0207) - Jill van den Dungen (3,4318) Opgave uit
2e GD Frans Folkvord (2,4046) - Rosil Hesen (3,7361) / Niels Jaap van Dam (3,6330) - Lucky van Gennip (3,3150) Opgave thuis

26 april 2015 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 1-7
1e HE Niels Jaap van Dam (2,7341) / François Brand (2,0000) 6-4, 5-7, 1-6
2e HE Tim Fleerkamp (3,7197) / Steven Gallacher (1,9742) 2-6, 3-6
1e DE Jill van den Dungen (2,4226) / Maxine Palmen (2,5448) 6-4, 6-4
2e DE Lucky van Gennip (3,4651) / Michelle Soons (3,2867) 6-7, 1-6
 HD Niels Jaap van Dam (3,6330) - Tim Fleerkamp (3,6162) / François Brand (1,8194) - Steven Gallacher (2,0000) 2-6, 3-6
 DD Lucky van Gennip (3,0796) - Liselotte Stienen (3,2722) / Sarina Berghmans (3,1364) - Maxine Palmen (3,1228) 7-6, 6-7, 4-6
1e GD Niels Jaap van Dam (3,6330) - Liselotte Stienen (3,2722) / Pascal Wilkat (1,8976) - Michelle Soons (2,2807) 0-6, 3-6
2e GD Tim Fleerkamp (3,6162) - Jill van den Dungen (3,4318) / François Brand (1,8194) - Sarina Berghmans (3,1364) 3-6, 0-6
26 april 2015 T.C. Venlo 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 6-2
1e HE Léon Lobach (1,6574) / Bob Perik (3,1587) 6-4, 6-3
2e HE Nick Faessen (2,5320) / Bowen Straatman (3,2113) 6-3, 2-6, 6-3
1e DE Patricia Böntgen (2,0000) / Marjolein Theeuwen (2,4043) 2-6, 1-6
2e DE Michele Erkens (7,0866) / Iris Mathijssen (2,6027) 6-0, 6-1
 HD Frans Folkvord (2,7239) - Léon Lobach (2,9449) / Bob Perik (2,5611) - Bowen Straatman (3,1454) 4-6, 6-3, 6-3
 DD Michele Erkens (8,8333) - Rosil Hesen (3,8120) / Marjolein Theeuwen (2,2019) - Iris Mathijssen (2,7320) 3-6, 4-6
1e GD Nick Faessen (3,5112) - Patricia Böntgen (2,0000) / Marjolein Theeuwen (2,2019) - Bob Perik (2,5611) 6-4, 7-5
2e GD Frans Folkvord (2,7239) - Rosil Hesen (3,8120) / Iris Mathijssen (2,7320) - Bowen Straatman (3,1454) 6-2, 6-3
26 april 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.C. Venray 1 3-5
1e HE Wesley Muijs (2,3171) / Stijn Mertens (3,0765) 7-6, 6-2
2e HE Koen van der Zouwen (3,3558) / Tim Cornelissen (3,3236) 6-3, 6-1
1e DE Monique Herwegen (3,2922) / Resie Hoeijmakers (2,7026) 4-6, 3-6
2e DE Lotte Groothusen-Mennen (3,5235) / Julie Cremers (4,0715) 3-6, 4-6
 HD Tom Viswat (2,7058) - Wesley Muijs (2,8096) / Tim Cornelissen (3,2027) - Stijn Mertens (2,4047) 7-6, 6-2
 DD Wieke Senden (3,6199) - Lotte Groothusen-Mennen (2,6960) / Marleen Lensen-Custers (3,1022) - Julie Cremers (3,1069) 1-6, 6-4, 4-6
1e GD Tom Viswat (2,7058) - Monique Herwegen (3,0231) / Stijn Mertens (2,4047) - Resie Hoeijmakers (2,2170) 7-5, 2-6, 6-7
2e GD Koen van der Zouwen (3,7378) - Wieke Senden (3,6199) / Tim Cornelissen (3,2027) - Julie Cremers (3,1069) 4-6, 4-6
26 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Benedikt Heinrichs (3,0798) / Zizou Bergs (2,1667) 0-6, 2-6
2e HE Sebastian Heinrichs (3,1242) / Rob Keizers (2,5714) Opgave uit
1e DE Clara Heinrichs (3,1590) / Friso Schonck (3,3839) 2-6, 6-3, 6-4
2e DE Savannah Sendar (3,1032) / Charlotte Schonck (4,1186) 6-1, 6-1
 HD Benedikt Heinrichs (3,4678) - Sebastian Heinrichs (3,4682) / Zizou Bergs (2,0833) - Rob Keizers (3,3957) Opgave uit
 DD Clara Heinrichs (2,8195) - Savannah Sendar (3,2139) / Charlotte Schonck (4,4991) - Friso Schonck (3,3814) 6-1, 7-5
1e GD Sebastian Heinrichs (3,4682) - Savannah Sendar (3,2139) / Friso Schonck (3,3814) - Rob Keizers (3,3957) Opgave uit
2e GD Clara Heinrichs (2,8195) - Benedikt Heinrichs (3,4678) / Charlotte Schonck (4,4991) - Zizou Bergs (2,0833) 6-2, 6-3

19 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. 't Root (Asten) 1 4-4
1e HE Daan Vonsée (3,1398) / Tom Viswat (3,1702) 6-2, 6-2
2e HE Rob Keizers (2,8242) / Wesley Muijs (2,3077) 6-4, 3-6, 6-2
1e DE Friso Schonck (3,2262) / Lotte Groothusen-Mennen (3,8029) 6-7, 6-2, 3-6
2e DE Charlotte Schonck (4,3028) / Wieke Senden (4,0131) 6-7, 6-3, 6-1
 HD Raoul Kwanten (2,1806) - Daan Vonsée (2,0000) / Tom Viswat (3,0206) - Wesley Muijs (3,0007) 6-2, 2-6, 3-6
 DD Charlotte Schonck (4,4366) - Friso Schonck (3,2316) / Monique Herwegen (3,1941) - Wieke Senden (3,7058) 6-3, 4-6, 3-6
1e GD Raoul Kwanten (2,1806) - Charlotte Schonck (4,4366) / Lotte Groothusen-Mennen (2,6960) - Wesley Muijs (3,0007) Opgave uit
2e GD Rob Keizers (3,2828) - Friso Schonck (3,2316) / Monique Herwegen (3,1941) - Tom Viswat (3,0206) 6-3, 4-6, 6-7
19 april 2015 T.C. Venray 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 6-2
1e HE Stijn Mertens (3,2074) / Tariël Matsjitadze (3,5223) 6-1, 6-1
2e HE Tim Cornelissen (3,3201) / Benedikt Heinrichs (3,2317) 4-6, 3-6
1e DE Resie Hoeijmakers (2,5276) / Savannah Sendar (3,2782) 4-6, 3-6
2e DE Julie Cremers (4,3027) / Clara Heinrichs (2,7711) 6-0, 6-3
 HD Tim Cornelissen (3,3357) - Stijn Mertens (2,4644) / Benedikt Heinrichs (3,4237) - Sebastian Heinrichs (3,3203) 7-6, 6-4
 DD Resie Hoeijmakers (2,2963) - Marleen Lensen-Custers (3,2104) / Savannah Sendar (3,0000) - Clara Heinrichs (2,7189) 6-2, 6-4
1e GD Resie Hoeijmakers (2,2963) - Stijn Mertens (2,4644) / Clara Heinrichs (2,7189) - Sebastian Heinrichs (3,3203) 6-2, 7-5
2e GD Julie Cremers (3,2009) - Tim Cornelissen (3,3357) / Savannah Sendar (3,0000) - Tariël Matsjitadze (4,1950) 6-4, 6-1
19 april 2015 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 7-1
1e HE Paul Klaver (2,1900) / Niels Jaap van Dam (2,7528) 6-4, 6-3
2e HE Bowen Straatman (3,0113) / Floris Verbruggen (3,8274) 6-4, 7-5
1e DE Marjolein Theeuwen (2,4043) / Lucky van Gennip (3,3428) 6-1, 6-0
2e DE Iris Mathijssen (2,3292) / Jill van den Dungen (2,6412) 4-6, 3-6
 HD Bob Perik (2,5611) - Paul Klaver (2,7942) / Niels Jaap van Dam (3,6330) - Floris Verbruggen (4,0492) 6-1, 6-2
 DD Iris Mathijssen (2,8503) - Marjolein Theeuwen (2,2019) / Lucky van Gennip (2,9447) - Liselotte Stienen (3,1995) 6-1, 7-5
1e GD Bob Perik (2,5611) - Marjolein Theeuwen (2,2019) / Niels Jaap van Dam (3,6330) - Liselotte Stienen (3,1995) 6-1, 6-2
2e GD Iris Mathijssen (2,8503) - Bowen Straatman (3,1454) / Jill van den Dungen (3,3146) - Floris Verbruggen (4,0492) 6-2, 7-5
19 april 2015 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.C. Venlo 1 4-4
1e HE Pascal Wilkat (1,9444) / Léon Lobach (1,8333) 5-7, 2-4
2e HE Steven Gallacher (1,9895) / Frans Folkvord (2,9082) 7-6, 6-4
1e DE Sarina Berghmans (3,2901) / Susan Eggen (2,0000) 0-6, 0-6
2e DE Maxine Palmen (2,5448) / Rosil Hesen (4,1259) 6-4, 6-1
 HD Pascal Wilkat (1,8976) - François Brand (1,8194) / Frans Folkvord (2,7239) - Nick Faessen (3,5112) 6-0, 6-3
 DD Maxine Palmen (3,0470) - Yanick Dullens (2,9299) / Susan Eggen (1,8194) - Rosil Hesen (3,8771) 6-4, 6-7, 5-7
1e GD Pascal Wilkat (1,8976) - Michelle Soons (2,2807) / Léon Lobach (2,9449) - Susan Eggen (1,8194) Opgave thuis
2e GD François Brand (1,8194) - Yanick Dullens (2,9299) / Nick Faessen (3,5112) - Rosil Hesen (3,8771) 6-4, 6-2

12 april 2015 T.V. 't Root (Asten) 1 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 1-7
1e HE Wesley Muijs (2,4289) / Paul Klaver (2,2166) 1-6, 7-6, 7-6
2e HE Tom Viswat (3,0837) / Bowen Straatman (3,1215) 4-6, 2-6
1e DE Monique Herwegen (3,2115) / Marjolein Theeuwen (2,4043) 0-6, 2-6
2e DE Wieke Senden (4,0131) / Iris Mathijssen (2,3292) 0-6, 1-6
 HD Wesley Muijs (2,7682) - Tom Viswat (2,8325) / Bob Perik (2,9101) - Paul Klaver (3,0783) 4-6, 3-6
 DD Monique Herwegen (3,0719) - Lotte Groothusen-Mennen (2,1367) / Iris Mathijssen (3,0836) - Marjolein Theeuwen (2,3592) 6-2, 1-6, 4-6
1e GD Lotte Groothusen-Mennen (2,1367) - Wesley Muijs (2,7682) / Marjolein Theeuwen (2,3592) - Bob Perik (2,9101) 1-6, 3-6
2e GD Wieke Senden (3,6375) - Tom Viswat (2,8325) / Iris Mathijssen (3,0836) - Bowen Straatman (3,1775) 4-6, 4-6
12 april 2015 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Niels Jaap van Dam (2,8953) / Raoul Kwanten (2,3280) 6-4, 6-0
2e HE Floris Verbruggen (3,8274) / Rob Keizers (2,8242) 3-6, 3-6
1e DE Lucky van Gennip (3,0592) / Friso Schonck (2,7444) 6-2, 6-7, 1-6
2e DE Jill van den Dungen (2,6412) / Charlotte Schonck (4,3028) 6-2, 6-3
 HD Niels Jaap van Dam (3,6823) - Floris Verbruggen (3,9641) / Raoul Kwanten (2,0833) - Ynze Roorda (4,9681) 6-3, 6-3
 DD Lucky van Gennip (2,9447) - Liselotte Stienen (3,2552) / Charlotte Schonck (4,3652) - Friso Schonck (2,3563) 6-3, 6-3
1e GD Niels Jaap van Dam (3,6823) - Liselotte Stienen (3,2552) / Charlotte Schonck (4,3652) - Raoul Kwanten (2,0833) 6-3, 6-4
2e GD Floris Verbruggen (3,9641) - Jill van den Dungen (3,1278) / Friso Schonck (2,3563) - Rob Keizers (3,4302) 7-5, 3-6, 6-7
12 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 0-8
1e HE Tariël Matsjitadze (3,5223) / François Brand (2,0000) 4-6, 4-6
2e HE Sebastian Heinrichs (3,1242) / Steven Gallacher (1,9895) 7-5, 5-7, 3-6
1e DE Savannah Sendar (3,1226) / Sarina Berghmans (3,5236) 4-6, 6-7
2e DE Clara Heinrichs (2,6458) / Maxine Palmen (2,7269) 5-7, 5-7
 HD Tariël Matsjitadze (4,1950) - Benedikt Heinrichs (3,3825) / Pascal Wilkat (1,8976) - Steven Gallacher (2,0000) 0-6, 0-6
 DD Clara Heinrichs (2,6211) - Savannah Sendar (2,8556) / Michelle Soons (2,4310) - Maxine Palmen (3,2726) 6-2, 2-6, 3-6
1e GD Sebastian Heinrichs (3,3203) - Savannah Sendar (2,8556) / Michelle Soons (2,4310) - Pascal Wilkat (1,8976) 2-6, 2-6
2e GD Clara Heinrichs (2,6211) - Benedikt Heinrichs (3,3825) / Yanick Dullens (3,0132) - François Brand (1,9167) 3-6, 2-6
12 april 2015 T.C. Venlo 1 / T.C. Venray 1 6-2
1e HE Frans Folkvord (3,0437) / Stijn Mertens (3,2306) 6-2, 6-0
2e HE Nick Faessen (2,6399) / Tim Cornelissen (3,3201) 6-4, 6-4
1e DE Rosil Hesen (4,1259) / Resie Hoeijmakers (2,5276) 3-6, 4-6
2e DE Michele Erkens (8,0394) / Julie Cremers (3,3224) 6-0, 6-0
 HD Frans Folkvord (2,9133) - Léon Lobach (3,2951) / Stijn Mertens (2,5440) - Tim Cornelissen (3,1772) 6-2, 6-1
 DD Susan Eggen (1,9167) - Michele Erkens (8,8333) / Julie Cremers (3,3051) - Marleen Lensen-Custers (3,0388) 7-6, 6-3
1e GD Susan Eggen (1,9167) - Léon Lobach (3,2951) / Marleen Lensen-Custers (3,0388) - Tim Cornelissen (3,1772) 6-3, 6-2
2e GD Nick Faessen (3,4285) - Rosil Hesen (3,8509) / Julie Cremers (3,3051) - Stijn Mertens (2,5440) 3-6, 2-6

6 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Venlo 1 2-6
1e HE Zizou Bergs (2,0000) / Léon Lobach (2,0000) 6-3, 6-7, 5-7
2e HE Raoul Kwanten (2,0000) / Nick Faessen (2,9679) 4-6, 6-7
1e DE Friso Schonck (2,8506) / Susan Eggen (2,0000) 1-6, 6-7
2e DE Charlotte Schonck (4,1657) / Rosil Hesen (4,3179) 4-6, 0-6
 HD Zizou Bergs (2,0000) - Raoul Kwanten (2,0000) / Frans Folkvord (2,9966) - Nick Faessen (3,4285) 7-6, 2-6, 6-3
 DD Friso Schonck (2,4396) - Charlotte Schonck (4,2432) / Rosil Hesen (3,7676) - Manon Veldman (2,5676) 7-6, 6-2
1e GD Zizou Bergs (2,0000) - Friso Schonck (2,4396) / Léon Lobach (3,3784) - Susan Eggen (2,0000) 3-6, 3-6
2e GD Raoul Kwanten (2,0000) - Charlotte Schonck (4,2432) / Frans Folkvord (2,9966) - Manon Veldman (2,5676) 0-6, 1-6
6 april 2015 T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 4-4
1e HE Paul Klaver (2,2920) / Tariël Matsjitadze (3,2679) 6-1, 7-5
2e HE Bob Perik (3,3454) / Sebastian Heinrichs (2,9070) 6-2, 7-6
1e DE Marjolein Theeuwen (2,0000) / Savannah Sendar (3,4258) 3-6, 6-7
2e DE Iris Mathijssen (2,0000) / Clara Heinrichs (2,9749) 6-2, 2-6, 3-6
 HD Paul Klaver (2,9264) - Bob Perik (2,9531) / Benedikt Heinrichs (3,6351) - Sebastian Heinrichs (3,1964) 6-4, 6-0
 DD Iris Mathijssen (2,7029) - Marjolein Theeuwen (2,0000) / Clara Heinrichs (3,1819) - Savannah Sendar (3,1279) 6-3, 2-6, 3-6
1e GD Bob Perik (2,9531) - Marjolein Theeuwen (2,0000) / Tariël Matsjitadze (4,5100) - Savannah Sendar (3,1279) 6-3, 6-3
2e GD Paul Klaver (2,9264) - Iris Mathijssen (2,7029) / Clara Heinrichs (3,1819) - Benedikt Heinrichs (3,6351) 2-6, 6-3, 6-7
6 april 2015 T.C. Venray 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 5-3
1e HE Stijn Mertens (3,1182) / Niels Jaap van Dam (2,9817) 4-6, 6-7
2e HE Tim Cornelissen (3,6442) / Floris Verbruggen (3,6833) 6-4, 6-3
1e DE Julie Cremers (3,1580) / Lucky van Gennip (3,1446) 3-6, 2-6
2e DE Resie Hoeijmakers (2,3610) / Laura Rijkers (2,7820) 7-6, 6-3
 HD Tim Cornelissen (3,2520) - Ron van der Wouw (3,2732) / Niels Jaap van Dam (3,5515) - Floris Verbruggen (3,9044) 6-4, 5-7, 7-5
 DD Resie Hoeijmakers (2,6352) - Julie Cremers (3,5321) / Lucky van Gennip (2,7169) - Liselotte Stienen (3,0895) 6-1, 6-2
1e GD Stijn Mertens (2,5440) - Resie Hoeijmakers (2,6352) / Niels Jaap van Dam (3,5515) - Laura Rijkers (3,3205) 6-2, 6-4
2e GD Ron van der Wouw (3,2732) - Marleen Lensen-Custers (3,0388) / Floris Verbruggen (3,9044) - Liselotte Stienen (3,0895) Opgave thuis
6 april 2015 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 6-2
1e HE Pascal Wilkat (2,0000) / Wesley Muijs (2,6666) 6-2, 6-1
2e HE Steven Gallacher (2,0000) / Tom Viswat (2,9371) 6-3, 6-2
1e DE Michelle Soons (3,0735) / Monique Herwegen (3,3526) 6-7, 4-6
2e DE Maxine Palmen (2,7269) / Wieke Senden (4,0131) 6-2, 6-2
 HD François Brand (2,0000) - Steven Gallacher (2,0000) / Wesley Muijs (2,7718) - Tom Viswat (2,8261) 6-3, 6-3
 DD Sarina Berghmans (3,1364) - Maxine Palmen (3,1754) / Lotte Groothusen-Mennen (2,0000) - Wieke Senden (3,7208) 5-7, 3-6
1e GD Michelle Soons (2,6400) - Pascal Wilkat (2,0000) / Lotte Groothusen-Mennen (2,0000) - Wesley Muijs (2,7718) 1-6, 6-2, 7-6
2e GD Sarina Berghmans (3,1364) - François Brand (2,0000) / Monique Herwegen (2,9886) - Tom Viswat (2,8261) 6-2, 6-3