Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 24
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 24

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bemmel 1 7 41
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 33
L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 7 32
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7 31
T.C. Bilthoven 2 7 25
L.T.C. Soestdijk 1 7 24
L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 7 22
Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7 16

Uitslagen

31 mei 2015 T.C. Bemmel 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e HE Stefan Nab (1,8886) / Maikel Borg (1,3629) 6-1, 7-6
2e HE Freek Consten (2,1502) / Jasper Krol (2,3387) 6-4, 6-3
1e DE Shanna de Cortie (2,3279) / Fleur Eggink (2,5323) 6-2, 6-1
2e DE Marjolein Kamphuis (1,9026) / Marlies Vermeulen (1,8589) 1-6, 6-3, 6-1
 HD Freek Consten (1,8824) - Nick van Boxtel (1,5569) / Maikel Borg (1,9935) - Jasper Krol (3,6899) 6-2, 6-7, 1-6
 DD Shanna de Cortie (2,0856) - Hilde ten Wolde (2,1850) / Marlies Vermeulen (3,4988) - Kim Borg (3,1246) 6-7, 6-2, 5-7
1e GD Marjolein Kamphuis (1,8830) - Nick van Boxtel (1,5569) / Fleur Eggink (1,9664) - Douwe Disbergen (2,8777) Opgave thuis
2e GD Hilde ten Wolde (2,1850) - Stefan Nab (1,9987) / Kim Borg (3,1246) - Maikel Borg (1,9935) Opgave uit
31 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Robbert van de Hoef (2,6153) / Ruben Konings (1,9100) 6-2, 4-6, 4-6
2e HE Simon Burema (2,7880) / Tim van den Dijssel (2,5832) 4-6, 2-6
1e DE Sophie van Wede (3,4510) / Anniek Jansen (3,9252) 1-6, 6-2, 6-3
2e DE Laura Sterkman (3,1964) / Stephanie Oostveen (3,0944) 4-6, 1-6
 HD Simon Burema (2,3097) - Ingmar van Dongen (2,7056) / Tim van den Dijssel (1,9908) - Ruben Konings (1,8280) 4-6, 4-6
 DD Julia Tuhusula (2,8301) - Sophie van Wede (3,1440) / Anniek Jansen (3,2905) - Barbara Huyskes (2,4572) 3-6, 6-1, 2-6
1e GD Ingmar van Dongen (2,7056) - Julia Tuhusula (2,8301) / Ruben Konings (1,8280) - Barbara Huyskes (2,4572) 6-4, 6-4
2e GD Robbert van de Hoef (1,9493) - Laura Sterkman (2,2457) / Tim van den Dijssel (1,9908) - Stephanie Oostveen (3,3720) 3-6, 6-7
31 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.C. Bilthoven 2 4-4
1e HE Bas Haverlag / Wisse Jonker 6-3, 6-3
2e HE Ytzen Zeilstra / Julian van Heur 7-6, 6-3
1e DE Daisy de Groot / Annick Verhaar 2-6, 4-6
2e DE Moesha van Leeuwen (2,6061) / Kim van Heur 7-6, 4-6, 0-6
 HD Bas Haverlag (2,4733) - Julien Maugenest (2,7678) / Wisse Jonker (1,4982) - Alexander Popping (2,8359) 1-6, 6-4, 4-6
 DD Daisy de Groot - Isabelle Haverlag (2,6818) / Kim van Heur - Noortje van Leeuwen (4,1172) 6-1, 6-7, 6-1
1e GD Moesha van Leeuwen (2,4123) - Julien Maugenest (2,7678) / Noortje van Leeuwen (4,1172) - Alexander Popping (2,8359) 3-6, 6-1, 6-7
2e GD Isabelle Haverlag (2,6818) - Ytzen Zeilstra (2,4472) / Annick Verhaar (3,0794) - Wisse Jonker (1,4982) 6-3, 6-3
31 mei 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e HE Michiel Harmsen (2,0300) / Victor van Ruissen (3,1151) 3-6, 3-6
2e HE / Opgave uit
1e DE Elleke Brölman (2,6583) / Steffi Kröger (2,7070) 6-3, 6-1
2e DE Anna Kostiouk (2,4780) / Jocelijn Cavero Roeper (3,8042) 6-1, 6-0
 HD / Opgave uit
 DD / Opgave uit
1e GD Elleke Brölman (1,9271) - Michiel Harmsen (2,0901) / Steffi Kröger (2,3355) - Victor van Ruissen (2,8345) 6-4, 6-7, 6-7
2e GD / Opgave uit

17 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE Robbert van de Hoef (2,5419) / Maikel Borg (1,3629) 1-6, 3-6
2e HE Simon Burema (2,7328) / Jasper Krol (2,2853) 6-7, 6-2, 4-6
1e DE Julia Tuhusula (3,1018) / Fleur Eggink (2,7000) 3-6, 1-6
2e DE Laura Sterkman (3,1964) / Marlies Vermeulen (1,8589) 4-6, 0-6
 HD Ingmar van Dongen (2,6976) - Simon Burema (2,3722) / Douwe Disbergen (2,5380) - Jasper Krol (3,6830) 6-3, 6-3
 DD Sophie van Wede (3,3461) - Julia Tuhusula (2,8980) / Marlies Vermeulen (3,1452) - Kim Borg (2,7588) 6-3, 2-6, 6-1
1e GD Ingmar van Dongen (2,6976) - Julia Tuhusula (2,8980) / Douwe Disbergen (2,5380) - Fleur Eggink (2,0642) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Robbert van de Hoef (2,0411) - Laura Sterkman (2,4460) / Maikel Borg (1,8546) - Kim Borg (2,7588) 1-6, 6-4, 7-6
17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 3-5
1e HE Ytzen Zeilstra (3,3116) / Victor van Ruissen (3,8591) 1-6, 1-6
2e HE Julien Maugenest (2,4097) / Sidané Pontjodikromo (2,9303) 6-2, 6-7, 3-6
1e DE Ayla Rebel (3,9495) / Steffi Kröger (2,7070) 0-6, 3-6
2e DE Moesha van Leeuwen (2,3171) / Jocelijn Cavero Roeper (3,8042) 6-2, 6-7, 6-2
 HD Ytzen Zeilstra (2,3108) - Bas Haverlag (2,3040) / Aloys van Baal (2,8914) - Victor van Ruissen (3,0041) 3-6, 1-6
 DD Moesha van Leeuwen (2,4123) - Ayla Rebel (2,9417) / Jocelijn Cavero Roeper (4,5726) - Steffi Kröger (2,4543) 6-4, 4-6, 6-4
1e GD Ayla Rebel (2,9417) - Bas Haverlag (2,3040) / Steffi Kröger (2,4543) - Aloys van Baal (2,8914) 6-4, 4-6, 6-7
2e GD Moesha van Leeuwen (2,4123) - Julien Maugenest (2,7678) / Jocelijn Cavero Roeper (4,5726) - Sidané Pontjodikromo (4,2304) 7-6, 7-5
17 mei 2015 T.C. Bilthoven 2 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Wisse Jonker (2,6932) / Michiel Harmsen (1,9944) 3-6, 0-6
2e HE Julian van Heur (4,1566) / Max Blaauboer (3,5483) 6-0, 6-1
1e DE Annick Verhaar (2,4824) / Elleke Brölman (2,4939) 6-3, 4-6, 6-4
2e DE Kim van Heur (2,6148) / Anna Kostiouk (2,5499) 1-6, 1-6
 HD Wisse Jonker (1,5696) - Alexander Popping (2,9145) / Kjell Reeker (3,2455) - Michiel Harmsen (2,0401) 6-4, 6-4
 DD Noortje van Leeuwen (4,1172) - Annick Verhaar (3,0794) / Roos Gerritsen (3,3523) - Elleke Brölman (1,9271) 4-6, 4-6
1e GD Kim van Heur (2,8325) - Alexander Popping (2,9145) / Elleke Brölman (1,9271) - Michiel Harmsen (2,0401) 2-6, 7-5, 6-7
2e GD Wisse Jonker (1,5696) - Noortje van Leeuwen (4,1172) / Max Blaauboer (2,6838) - Anna Kostiouk (2,6044) 6-3, 3-6, 7-6
17 mei 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Ruben Konings (1,9492) / Stefan Nab (1,7118) 6-3, 6-4
2e HE Tim van den Dijssel (2,7833) / Freek Consten (1,9821) 6-4, 6-3
1e DE Barbara Huyskes (2,3735) / Shanna de Cortie (2,0990) 6-4, 6-0
2e DE Stephanie Oostveen (3,0944) / Marjolein Kamphuis (1,9026) 6-3, 5-7, 1-6
 HD Ruben Konings (2,0237) - Tim van den Dijssel (2,0195) / Nick van Boxtel (1,3128) - Stefan Nab (1,8708) 5-7, 6-3, 6-4
 DD Stephanie Oostveen (3,3720) - Anniek Jansen (3,2905) / Shanna de Cortie (2,0856) - Hilde ten Wolde (2,3280) 4-6, 6-7
1e GD Barbara Huyskes (2,2647) - Tim van den Dijssel (2,0195) / Hilde ten Wolde (2,3280) - Freek Consten (1,9828) 6-1, 4-6, 6-7
2e GD Anniek Jansen (3,2905) - Ruben Konings (2,0237) / Shanna de Cortie (2,0856) - Nick van Boxtel (1,3128) 3-6, 0-6

10 mei 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Michiel Harmsen (1,8306) / Bas Haverlag (1,9774) 6-3, 1-6, 4-6
2e HE Max Blaauboer (3,2873) / Ytzen Zeilstra (3,5147) 4-6, 4-6
1e DE Anna Kostiouk (2,7237) / Daisy de Groot (1,6381) 6-3, 4-6, 6-2
2e DE Roos Gerritsen (3,2730) / Moesha van Leeuwen (2,3226) 4-6, 1-6
 HD Michiel Harmsen (1,9846) - Kjell Reeker (3,4320) / Ytzen Zeilstra (2,3562) - Julien Maugenest (2,7678) 6-2, 4-6, 4-6
 DD Elleke Brölman (2,0271) - Roos Gerritsen (3,4569) / Daisy de Groot (1,9786) - Moesha van Leeuwen (2,5473) 7-6, 7-5
1e GD Elleke Brölman (2,0271) - Kjell Reeker (3,4320) / Daisy de Groot (1,9786) - Julien Maugenest (2,7678) 6-0, 6-7, 7-6
2e GD Anna Kostiouk (2,5186) - Max Blaauboer (2,5728) / Moesha van Leeuwen (2,5473) - Bas Haverlag (2,5968) 7-5, 6-7, 6-7
10 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 5-3
1e HE Jasper Krol (2,4515) / Ruben Konings (1,8658) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Maikel Borg (1,3629) / Tim van den Dijssel (2,7833) 6-3, 7-6
1e DE Fleur Eggink (2,6181) / Barbara Huyskes (2,4372) 5-7, 1-6
2e DE Marlies Vermeulen (1,8589) / Anniek Jansen (3,8033) 6-3, 6-3
 HD Maikel Borg (1,7559) - Douwe Disbergen (2,1807) / Ruben Konings (2,0962) - Tim van den Dijssel (2,1914) 2-6, 3-6
 DD Kim Borg (2,8688) - Fleur Eggink (2,1606) / Anniek Jansen (3,1326) - Stephanie Oostveen (3,1519) 6-3, 6-3
1e GD Jasper Krol (3,5016) - Marlies Vermeulen (3,1452) / Tim van den Dijssel (2,1914) - Barbara Huyskes (2,2647) 3-6, 5-7
2e GD Kim Borg (2,8688) - Maikel Borg (1,7559) / Ruben Konings (2,0962) - Stephanie Oostveen (3,1519) 6-0, 6-1
10 mei 2015 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 8-0
1e HE Stefan Nab (1,9629) / Robbert van de Hoef (2,5419) 6-3, 6-2
2e HE Freek Consten (2,2404) / Simon Burema (2,6854) 6-3, 6-2
1e DE Shanna de Cortie (2,0990) / Sophie van Wede (3,4510) 6-2, 6-2
2e DE Marjolein Kamphuis (1,9026) / Laura Sterkman (3,1964) 6-0, 7-5
 HD Freek Consten (2,1212) - Nick van Boxtel (1,5329) / Simon Burema (2,2964) - Ingmar van Dongen (2,6353) 6-2, 7-5
 DD Shanna de Cortie (2,3298) - Hilde ten Wolde (2,3699) / Sophie van Wede (3,3461) - Julia Tuhusula (2,8615) 6-3, 6-1
1e GD Hilde ten Wolde (2,3699) - Stefan Nab (1,8883) / Julia Tuhusula (2,8615) - Ingmar van Dongen (2,6353) 7-5, 6-1
2e GD Shanna de Cortie (2,3298) - Nick van Boxtel (1,5329) / Laura Sterkman (2,3756) - Robbert van de Hoef (2,0513) 6-3, 6-4
10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bilthoven 2 4-4
1e HE Aloys van Baal (3,3043) / Wisse Jonker (2,7161) 2-6, 1-6
2e HE Sidané Pontjodikromo (3,0465) / Alexander Popping (2,7685) 6-4, 6-1
1e DE Steffi Kröger (2,6040) / Annick Verhaar (2,5312) 2-6, 2-6
2e DE Jocelijn Cavero Roeper (3,7088) / Noortje van Leeuwen (3,0687) 6-4, 3-6, 4-6
 HD Aloys van Baal (2,8914) - Victor van Ruissen (3,0597) / Wisse Jonker (1,5696) - Julian van Heur (4,5211) 3-6, 6-4, 6-1
 DD Steffi Kröger (2,6605) - Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) / Kim van Heur (2,8118) - Annick Verhaar (3,1294) 3-6, 6-7
1e GD Victor van Ruissen (3,0597) - Steffi Kröger (2,6605) / Noortje van Leeuwen (4,0038) - Alexander Popping (2,8390) 6-4, 6-2
2e GD Sidané Pontjodikromo (4,3971) - Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) / Julian van Heur (4,5211) - Kim van Heur (2,8118) 6-1, 6-4

26 april 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 / T.C. Bilthoven 2 6-2
1e HE Ruben Konings (1,8722) / Alexander Popping (2,7570) 6-0, 6-4
2e HE Tim van den Dijssel (2,9468) / Wisse Jonker (2,6391) 3-3
1e DE Barbara Huyskes (2,1667) / Annick Verhaar (2,6231) 3-6, 3-6
2e DE Stephanie Oostveen (2,9929) / Kim van Heur (2,7037) 5-7, 4-6
 HD Ruben Konings (2,0962) - Olger van Gent (2,0451) / Wisse Jonker (1,5696) - Julian van Heur (4,5211) Opgave uit
 DD Stephanie Oostveen (3,1906) - Anniek Jansen (3,1326) / Noortje van Leeuwen (3,9065) - Kim van Heur (2,7912) 7-6, 7-6
1e GD Barbara Huyskes (2,2647) - Olger van Gent (2,0451) / Annick Verhaar (3,1486) - Alexander Popping (2,8390) 6-4, 6-0
2e GD Stephanie Oostveen (3,1906) - Tim van den Dijssel (2,1914) / Noortje van Leeuwen (3,9065) - Julian van Heur (4,5211) 6-3, 6-4
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7-1
1e HE Maikel Borg (1,3629) / Victor van Ruissen (3,8591) 6-1, 6-3
2e HE Jasper Krol (2,5085) / Sidané Pontjodikromo (2,9952) 6-3, 6-7, 7-5
1e DE Fleur Eggink (2,6181) / Jocelijn Cavero Roeper (3,7088) 6-1, 6-2
2e DE Marlies Vermeulen (1,9327) / Steffi Kröger (2,5570) 6-0, 6-2
 HD Maikel Borg (1,7559) - Jasper Krol (3,5016) / Victor van Ruissen (3,3229) - Sidané Pontjodikromo (4,3971) 2-6, 7-5, 6-2
 DD Fleur Eggink (2,1606) - Kim Borg (2,8688) / Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) - Steffi Kröger (3,0238) 6-3, 6-3
1e GD Douwe Disbergen (1,6518) - Marlies Vermeulen (2,7829) / Steffi Kröger (3,0238) - Victor van Ruissen (3,3229) 2-6, 7-6, 6-7
2e GD Maikel Borg (1,7559) - Kim Borg (2,8688) / Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) - Sidané Pontjodikromo (4,3971) 6-3, 6-3
26 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Ingmar van Dongen (2,6914) / Bas Haverlag (2,0132) 2-6, 6-2, 2-6
2e HE Simon Burema (3,0242) / Julien Maugenest (2,2961) 7-5, 6-4
1e DE Sophie van Wede (3,4510) / Daisy de Groot (1,6381) 2-6, 7-5, 3-6
2e DE Laura Sterkman (3,1964) / Moesha van Leeuwen (2,3406) 2-6, 2-6
 HD Robbert van de Hoef (2,0421) - Ingmar van Dongen (2,5095) / Ytzen Zeilstra (2,3489) - Bas Haverlag (2,9346) 4-6, 4-6
 DD Sophie van Wede (3,3205) - Laura Sterkman (2,4285) / Moesha van Leeuwen (2,7333) - Isabelle Haverlag (2,5895) 7-6, 6-7, 3-6
1e GD Laura Sterkman (2,4285) - Simon Burema (2,5626) / Daisy de Groot (1,7293) - Ytzen Zeilstra (2,3489) 6-2, 6-3
2e GD Robbert van de Hoef (2,0421) - Sophie van Wede (3,3205) / Julien Maugenest (2,7261) - Isabelle Haverlag (2,5895) 2-6, 6-2, 7-6
26 april 2015 T.C. Bemmel 1 / L.T.C. Soestdijk 1 8-0
1e HE Stefan Nab (1,9629) / Max Blaauboer (3,2873) 6-4, 6-3
2e HE Freek Consten (2,2404) / Kjell Reeker (3,5314) 6-4, 6-1
1e DE Shanna de Cortie (2,2171) / Elleke Brölman (2,2911) 6-0, 6-1
2e DE Marjolein Kamphuis (1,9524) / Anna Kostiouk (2,7008) 6-3, 6-3
 HD Freek Consten (2,1712) - Nick van Boxtel (1,8428) / Kjell Reeker (3,4320) - Michiel Harmsen (1,7734) 6-1, 6-0
 DD Shanna de Cortie (2,4510) - Hilde ten Wolde (2,4537) / Elleke Brölman (1,8220) - Roos Gerritsen (3,4036) 6-1, 6-2
1e GD Marjolein Kamphuis (2,0833) - Nick van Boxtel (1,8428) / Elleke Brölman (1,8220) - Michiel Harmsen (1,7734) 6-2, 6-3
2e GD Hilde ten Wolde (2,4537) - Stefan Nab (1,9458) / Anna Kostiouk (2,4947) - Max Blaauboer (2,5924) 6-4, 6-3

19 april 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Michiel Harmsen (2,0713) / Robbert van de Hoef (2,5419) 6-2, 2-6, 6-1
2e HE Kjell Reeker (3,4680) / Ingmar van Dongen (2,7306) 4-6, 1-6
1e DE Elleke Brölman (2,2911) / Sophie van Wede (3,4510) 6-3, 6-1
2e DE Roos Gerritsen (3,0206) / Laura Sterkman (3,4660) 4-6, 5-7
 HD Michiel Harmsen (1,8627) - Max Blaauboer (2,2543) / Robbert van de Hoef (2,2930) - Simon Burema (2,8257) 6-1, 2-6, 0-6
 DD Elleke Brölman (1,8220) - Anna Kostiouk (2,3533) / Sophie van Wede (3,3205) - Julia Tuhusula (3,1292) 7-5, 6-0
1e GD Anna Kostiouk (2,3533) - Max Blaauboer (2,2543) / Julia Tuhusula (3,1292) - Ingmar van Dongen (2,6817) 3-6, 1-6
2e GD Roos Gerritsen (3,4036) - Kjell Reeker (3,4320) / Laura Sterkman (2,4285) - Simon Burema (2,8257) 5-7, 1-6
19 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Ytzen Zeilstra (3,5147) / Stefan Nab (2,0405) 3-6, 0-6
2e HE Bas Haverlag (2,1327) / Freek Consten (2,1768) 6-3, 6-4
1e DE Daisy de Groot (1,7905) / Shanna de Cortie (2,0854) 6-0, 6-1
2e DE Isabelle Haverlag (4,3504) / Hilde ten Wolde (2,2865) 6-2, 6-4
 HD Ytzen Zeilstra (2,2478) - Julien Maugenest (2,6975) / Nick van Boxtel (2,0000) - Stefan Nab (2,1129) 3-6, 2-6
 DD Daisy de Groot (1,8394) - Moesha van Leeuwen (3,1260) / Marjolein Kamphuis (2,0000) - Shanna de Cortie (2,5684) 6-3, 3-6, 6-2
1e GD Moesha van Leeuwen (3,1260) - Bas Haverlag (3,3186) / Hilde ten Wolde (2,0833) - Freek Consten (1,9148) 6-3, 6-3
2e GD Isabelle Haverlag (2,4714) - Julien Maugenest (2,6975) / Shanna de Cortie (2,5684) - Nick van Boxtel (2,0000) 3-6, 1-6
19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sidané Pontjodikromo (2,9952) / Ruben Konings (1,8722) 4-6, 3-6
2e HE Victor van Ruissen (3,8416) / Tim van den Dijssel (2,9643) 5-7, 3-6
1e DE Jocelijn Cavero Roeper (3,7088) / Barbara Huyskes (2,1667) 0-6, 2-6
2e DE Steffi Kröger (2,6674) / Stephanie Oostveen (2,8952) 6-3, 6-3
 HD Sidané Pontjodikromo (4,3971) - Victor van Ruissen (3,7443) / Olger van Gent (1,9672) - Ruben Konings (2,0962) 4-6, 4-6
 DD Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) - Steffi Kröger (3,4576) / Stephanie Oostveen (3,1906) - Anniek Jansen (3,1326) 3-6, 2-6
1e GD Steffi Kröger (3,4576) - Victor van Ruissen (3,7443) / Tim van den Dijssel (1,7579) - Barbara Huyskes (1,8312) 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Jocelijn Cavero Roeper (4,6281) - Sidané Pontjodikromo (4,3971) / Dille Rikkert (2,0000) - Anniek Jansen (3,1326) 2-6, 1-6
19 april 2015 T.C. Bilthoven 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
1e HE Alexander Popping (2,7570) / Maikel Borg (1,3629) 4-6, 1-6
2e HE Wisse Jonker (2,7484) / Douwe Disbergen (2,0000) 6-2, 6-1
1e DE Kim van Heur (2,5286) / Fleur Eggink (2,7543) 4-6, 0-6
2e DE Annick Verhaar (2,5962) / Marlies Vermeulen (2,0000) 6-3, 2-6, 4-6
 HD Julian van Heur (4,5211) - Wisse Jonker (1,5696) / Jasper Krol (2,5612) - Douwe Disbergen (1,6518) 6-4, 1-6, 6-3
 DD Annick Verhaar (3,1486) - Noortje van Leeuwen (3,9065) / Fleur Eggink (2,1606) - Kim Borg (2,8688) 4-6, 3-6
1e GD Kim van Heur (3,0692) - Alexander Popping (3,0702) / Marlies Vermeulen (2,4380) - Jasper Krol (2,5612) 3-6, 6-1, 7-6
2e GD Annick Verhaar (3,1486) - Julian van Heur (4,5211) / Kim Borg (2,8688) - Maikel Borg (1,7559) 1-6, 2-6

12 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e HE Simon Burema (3,1631) / Sidané Pontjodikromo (3,0992) 3-6, 6-3, 5-7
2e HE Robbert van de Hoef (2,9251) / Aloys van Baal (3,3192) 6-2, 6-2
1e DE Sophie van Wede (3,3602) / Steffi Kröger (2,7443) 1-6, 0-6
2e DE Laura Sterkman (3,6531) / Jocelijn Cavero Roeper (3,5160) 6-1, 6-3
 HD Ingmar van Dongen (2,6091) - Simon Burema (2,7953) / Victor van Ruissen (3,5123) - Aloys van Baal (2,9745) 6-4, 6-7, 6-1
 DD Julia Tuhusula (3,2412) - Sophie van Wede (3,3696) / Steffi Kröger (3,3021) - Jocelijn Cavero Roeper (4,5448) 6-4, 6-2
1e GD Ingmar van Dongen (2,6091) - Julia Tuhusula (3,2412) / Victor van Ruissen (3,5123) - Steffi Kröger (3,3021) 6-4, 6-2
2e GD Robbert van de Hoef (2,4746) - Laura Sterkman (2,4285) / Sidané Pontjodikromo (4,3971) - Jocelijn Cavero Roeper (4,5448) 6-1, 7-5
12 april 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Ruben Konings (1,9428) / Michiel Harmsen (1,7429) 5-7, 6-4, 6-4
2e HE Tim van den Dijssel (3,0572) / Kjell Reeker (3,3502) 6-2, 7-5
1e DE Stephanie Oostveen (2,7747) / Anna Kostiouk (2,8038) 3-6, 3-6
2e DE Anniek Jansen (3,6650) / Roos Gerritsen (3,0684) 3-6, 3-6
 HD Ruben Konings (2,0962) - Olger van Gent (1,9005) / Kjell Reeker (3,4320) - Max Blaauboer (2,3174) 6-0, 6-2
 DD Stephanie Oostveen (3,0809) - Barbara Huyskes (1,9396) / Roos Gerritsen (3,5009) - Elleke Brölman (1,7846) 3-6, 6-3, 3-6
1e GD Barbara Huyskes (1,9396) - Tim van den Dijssel (1,9396) / Elleke Brölman (1,7846) - Michiel Harmsen (2,0356) 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Anniek Jansen (2,9805) - Olger van Gent (1,9005) / Anna Kostiouk (2,5252) - Max Blaauboer (2,3174) 5-7, 3-6
12 april 2015 T.C. Bemmel 1 / T.C. Bilthoven 2 5-3
1e HE Stefan Nab (2,0879) / Alexander Popping (2,7156) 6-1, 6-3
2e HE Nick van Boxtel (2,0000) / Julian van Heur (4,5082) 6-1, 6-0
1e DE Shanna de Cortie (2,1667) / Kim van Heur (2,5122) 6-1, 6-2
2e DE Hilde ten Wolde (2,0000) / Annick Verhaar (2,7190) 4-6, 5-7
 HD Stefan Nab (2,0139) - Freek Consten (1,6486) / Wisse Jonker (1,9625) - Timion Meijs (1,8889) 5-7, 0-6
 DD Shanna de Cortie (2,6786) - Hilde ten Wolde (2,0000) / Annick Verhaar (3,2200) - Kim van Heur (3,0405) 6-3, 6-4
1e GD Hilde ten Wolde (2,0000) - Freek Consten (1,6486) / Annick Verhaar (3,2200) - Timion Meijs (1,8889) 1-6, 5-7
2e GD Shanna de Cortie (2,6786) - Nick van Boxtel (2,0000) / Kim van Heur (3,0405) - Alexander Popping (2,9947) 6-2, 6-1
12 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 4-4
1e HE Maikel Borg (1,3685) / Julien Maugenest (2,2906) 6-1, 6-0
2e HE Jasper Krol (2,5214) / Bas Haverlag (2,2345) 5-7, 4-6
1e DE Fleur Eggink (2,7430) / Daisy de Groot (1,8333) 4-6, 4-6
2e DE Kim Borg (2,6069) / Moesha van Leeuwen (2,4629) 4-6, 6-2, 3-6
 HD Douwe Disbergen (1,6518) - Maikel Borg (1,8102) / Julien Maugenest (2,6928) - Ytzen Zeilstra (2,1672) 7-6, 3-6, 6-2
 DD Fleur Eggink (2,0678) - Marlies Vermeulen (2,2358) / Daisy de Groot (1,9808) - Isabelle Haverlag (2,5715) 6-1, 6-7, 4-6
1e GD Jasper Krol (2,5612) - Marlies Vermeulen (2,2358) / Bas Haverlag (3,3026) - Isabelle Haverlag (2,5715) 6-1, 6-7, 7-6
2e GD Douwe Disbergen (1,6518) - Fleur Eggink (2,0678) / Ytzen Zeilstra (2,1672) - Moesha van Leeuwen (3,1260) 6-3, 6-4

6 april 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-4
1e HE Kjell Reeker (3,3502) / Maikel Borg (1,3685) 3-6, 0-6
2e HE Max Blaauboer (3,1547) / Douwe Disbergen (2,0000) 3-6, 6-4, 4-6
1e DE Anna Kostiouk (2,6639) / Fleur Eggink (2,9228) 7-6, 4-6, 3-6
2e DE Roos Gerritsen (3,0684) / Marlies Vermeulen (2,0000) 2-6, 7-6, 0-6
 HD Michiel Harmsen (2,7704) - Kjell Reeker (4,0511) / Jasper Krol (1,5902) - Douwe Disbergen (1,0833) 6-3, 6-4
 DD Elleke Brölman (2,0589) - Roos Gerritsen (3,5842) / Kim Borg (2,5854) - Fleur Eggink (2,0678) 6-2, 3-6, 7-6
1e GD Elleke Brölman (2,0589) - Michiel Harmsen (2,7704) / Marlies Vermeulen (2,0000) - Jasper Krol (1,5902) 6-3, 7-5
2e GD Anna Kostiouk (2,8536) - Max Blaauboer (2,7180) / Kim Borg (2,5854) - Maikel Borg (1,5873) 3-6, 6-2, 7-6
6 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bemmel 1 0-8
1e HE Aloys van Baal (3,3192) / Stefan Nab (2,1296) 3-6, 6-7
2e HE Sidané Pontjodikromo (3,0138) / Freek Consten (2,6968) 4-6, 2-6
1e DE Jocelijn Cavero Roeper (3,5160) / Shanna de Cortie (2,1667) 1-6, 3-6
2e DE Steffi Kröger (2,7146) / Marjolein Kamphuis (2,0000) 6-4, 1-6, 5-7
 HD Aloys van Baal (2,9745) - Victor van Ruissen (3,5123) / Stefan Nab (2,0833) - Nick van Boxtel (2,0000) 1-6, 3-6
 DD Steffi Kröger (3,3021) - Jocelijn Cavero Roeper (4,5448) / Shanna de Cortie (2,6786) - Hilde ten Wolde (2,0000) 6-2, 3-6, 2-6
1e GD Victor van Ruissen (3,5123) - Steffi Kröger (3,3021) / Marjolein Kamphuis (2,0000) - Nick van Boxtel (2,0000) 5-7, 0-6
2e GD Sidané Pontjodikromo (4,3971) - Jocelijn Cavero Roeper (4,5448) / Hilde ten Wolde (2,0000) - Freek Consten (1,7778) 4-6, 2-6
6 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 3 5-3
1e HE Ytzen Zeilstra (3,5147) / Ruben Konings (1,9428) 2-6, 5-7
2e HE Bas Haverlag (2,5180) / Olger van Gent (1,8717) 6-4, 6-2
1e DE Daisy de Groot (2,0000) / Barbara Huyskes (2,0000) 6-1, 6-4
2e DE Moesha van Leeuwen (2,4629) / Anniek Jansen (3,6650) 7-5, 6-1
 HD Bas Haverlag (3,3026) - Julien Maugenest (2,7642) / Ruben Konings (2,0962) - Tim van den Dijssel (2,0000) 2-6, 4-6
 DD Daisy de Groot (2,0000) - Isabelle Haverlag (2,7422) / Stephanie Oostveen (2,9229) - Anniek Jansen (2,8466) 6-4, 6-2
1e GD Moesha van Leeuwen (3,1245) - Ytzen Zeilstra (2,1502) / Barbara Huyskes (2,0000) - Tim van den Dijssel (2,0000) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Isabelle Haverlag (2,7422) - Julien Maugenest (2,7642) / Stephanie Oostveen (2,9229) - Olger van Gent (1,9167) 6-4, 6-3
6 april 2015 T.C. Bilthoven 2 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 5-3
1e HE Michal Nevřela (2,2628) / Simon Burema (3,1143) 7-5, 6-1
2e HE Julian van Heur (4,5082) / Robbert van de Hoef (2,9938) 6-2, 3-6, 2-6
1e DE Kim van Heur (2,6424) / Sophie van Wede (3,2864) 6-3, 6-0
2e DE Annick Verhaar (2,7257) / Laura Sterkman (3,6386) 6-1, 7-5
 HD Julian van Heur (4,5211) - Alexander Popping (2,8863) / Ingmar van Dongen (2,5258) - Simon Burema (2,7953) 3-6, 3-6
 DD Kim van Heur (3,1673) - Annick Verhaar (3,6260) / Sophie van Wede (3,1642) - Julia Tuhusula (2,9101) 6-3, 7-5
1e GD Michal Nevřela (2,0833) - Annick Verhaar (3,6260) / Julia Tuhusula (2,9101) - Ingmar van Dongen (2,5258) 6-4, 7-6
2e GD Alexander Popping (2,8863) - Kim van Heur (3,1673) / Robbert van de Hoef (2,5642) - Laura Sterkman (2,5088) 7-6, 3-6, 6-7