Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdelingnr 23
Bijgewerkt t/m 7 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse afdelingnr 23

Stand

GespeeldPunten
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7 39
T.V. Woolderes (Hengelo) 1 7 39
T.V. Beekhuizen (Velp) 2 7 31
L.T.V. Lelystad 1 7 30
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 7 30
T.A.M. (Groningen) 2 7 22
T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 7 19
T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 7 12

Uitslagen

31 mei 2015 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 5-1
1e HE Jorden Vogel (3,1753) / Bram Huijgen (3,7234) 6-1, 6-3
1e HE Jorden Vogel (3,1753) / Bram Huijgen (3,7234) 6-1, 6-3
1e DE Michelle Bliek (3,2608) / Manon de Rijk (3,1856) 7-6, 6-2
2e DE Kim de Groot (3,3113) / Nina de Rijk (4,0614) 3-6, 6-2, 4-6
 HD Jorden Vogel (2,8984) - Bob Resink (1,6273) / Robert Ameshoff (2,9863) - Bram Huijgen (4,1952) 7-5, 6-2
 DD Kim de Groot (4,2252) - Lidwien Mentink (1,3644) / Manon de Rijk (2,8378) - Nina de Rijk (3,1499) 3-6, 6-1, 7-5
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld
31 mei 2015 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 4-4
1e HE Pascal Nijland (2,6799) / Henny Meijer (2,9714) 6-4, 2-6, 0-6
2e HE Jorrin Rikkert (3,2093) / Paul van den Tempel (3,1157) 0-6, 3-6
1e DE Lisa Lubben (2,0273) / Elja Vegter (2,3826) 6-2, 6-3
2e DE Laurie Nuchelmans (2,1667) / Danique Gimbrère (2,7544) 4-6, 6-3, 3-6
 HD Pascal Nijland (2,1970) - Jorrin Rikkert (2,2110) / Paul van den Tempel (2,8224) - Joost Ritsma (3,0305) 6-4, 6-2
 DD Lisa Lubben (2,4957) - Laurie Nuchelmans (2,3712) / Elja Vegter (2,9296) - Danique Gimbrère (4,5313) 7-5, 6-0
1e GD Lisa Lubben (2,4957) - Jorrin Rikkert (2,2110) / Elja Vegter (2,9296) - Henny Meijer (2,9029) 4-6, 1-6
2e GD Laurie Nuchelmans (2,3712) - Pascal Nijland (2,1970) / Danique Gimbrère (4,5313) - Joost Ritsma (3,0305) 6-2, 6-3
31 mei 2015 L.T.V. Lelystad 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Anwar Salam (1,3214) / Tom Clavel (2,6899) 2-6, 2-6
2e HE Maarten Witte (2,0842) / Thom van der Wiel (2,6614) 4-6, 6-2, 3-6
1e DE Alexa de Bont (2,3429) / Florence Na (2,0227) 6-1, 3-6, 4-6
2e DE Demi van de Beek (3,2176) / Martine Dijkman (2,0100) 3-6, 0-6
 HD Maarten Witte (1,3095) - Anwar Salam (2,2362) / Tom Clavel (1,9076) - Rens Kamphuis (2,4965) 6-1, 6-2
 DD Demi van de Beek (2,9128) - Yvonne Peeters (2,4011) / Florence Na (1,6032) - Martine Dijkman (2,0299) 1-6, 4-6
1e GD Yvonne Peeters (2,4011) - Maarten Witte (1,3095) / Martine Dijkman (2,0299) - Thom van der Wiel (2,5577) 7-6, 7-6
2e GD Annemieke Witte (3,1666) - Anwar Salam (2,2362) / Florence Na (1,6032) - Rens Kamphuis (2,4965) 4-6, 6-4, 7-6
31 mei 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
1e HE Yoeri Somers (2,4244) / Alwin van Engelenburg (1,8839) 6-1, 6-1
1e DE Tamara Kramer (3,2146) / Myrthe Pelskamp (3,0316) 3-6, 0-6
 HD Ruben Oberink (2,4274) - Ilco van Buuren (2,3802) / Koen Slijkhuis (1,8273) - Alwin van Engelenburg (2,4643) Opgave thuis
 DD Morgane Michiels (1,8700) - Janneke Remmelink (4,7327) / Sanne Otten (2,2029) - Miriam Westerink (1,9662) 4-6, 4-6
1e GD Ilco van Buuren (2,3802) - Morgane Michiels (1,8700) / Sanne Otten (2,2029) - Koen Slijkhuis (1,8273) Opgave thuis
2e GD Ruben Oberink (2,4274) - Janneke Remmelink (4,7327) / Myrthe Pelskamp (2,7292) - Lars Bannink (3,0574) 3-6, 1-6

17 mei 2015 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Jorrin Rikkert (3,0386) / Roelof Ameshoff (3,3749) 6-4, 6-7, 6-7
1e DE Maurien Rikkert (1,5797) / Manon de Rijk (3,1856) 6-1, 6-0
 HD Pascal Nijland (2,1101) - Jorrin Rikkert (2,0518) / Robert Ameshoff (3,1608) - Bram Huijgen (4,1952) 6-4, 6-2
 DD Lisa Lubben (2,4957) - Laurie Nuchelmans (2,0266) / Manon de Rijk (2,8378) - Nina de Rijk (3,5713) 6-1, 6-2
1e GD Pascal Nijland (2,1101) - Laurie Nuchelmans (2,0266) / Roelof Ameshoff (3,3059) - Nina de Rijk (3,5713) 6-1, 5-7, 6-7
17 mei 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. Lelystad 1 4-4
1e HE Alwin van Engelenburg (1,9772) / Imad Cherrat (2,9689) 6-3, 6-4
2e HE Lars Bannink (3,4683) / Anwar Salam (1,3214) 2-6, 3-6
1e DE Miriam Westerink (2,2071) / Annemieke Witte (2,2779) 6-1, 6-0
2e DE Myrthe Pelskamp (2,9161) / Alexa de Bont (2,4410) 3-6, 4-6
 HD Alwin van Engelenburg (2,3704) - Lars Bannink (3,2398) / Imad Cherrat (3,7667) - Maarten Witte (1,4074) 7-5, 6-7, 5-7
 DD Sanne Otten (2,2838) - Myrthe Pelskamp (2,9154) / Demi van de Beek (2,7588) - Alexa de Bont (3,3224) 6-3, 6-3
1e GD Alwin van Engelenburg (2,3704) - Miriam Westerink (1,8996) / Yvonne Peeters (2,5196) - Maarten Witte (1,4074) 5-7, 3-6
2e GD Sanne Otten (2,2838) - Lars Bannink (3,2398) / Anwar Salam (2,0183) - Annemieke Witte (3,0114) 6-3, 6-7, 7-6
17 mei 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Ilco van Buuren (2,8525) / Rens Kamphuis (2,6273) 6-2, 6-0
2e HE Yoeri Somers (2,5889) / Tom Clavel (2,7294) 6-2, 6-4
1e DE Morgane Michiels (1,0000) / Martine Dijkman (2,0100) 6-4, 6-3
2e DE Tamara Kramer (3,2146) / Florence Na (2,0227) 0-6, 2-6
 HD Ruben Oberink (2,1754) - Ilco van Buuren (2,3871) / Tom Clavel (2,0488) - Rens Kamphuis (2,8397) 3-6, 2-6
 DD Morgane Michiels (1,6743) - Tamara Kramer (2,9168) / Martine Dijkman (1,9583) - Florence Na (1,7962) 6-2, 2-6, 2-6
1e GD Ruben Oberink (2,1754) - Tamara Kramer (2,9168) / Tom Clavel (2,0488) - Florence Na (1,7962) 3-6, 6-7
2e GD Ilco van Buuren (2,3871) - Morgane Michiels (1,6743) / Thom van der Wiel (2,5104) - Martine Dijkman (1,9583) 6-4, 6-2
17 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Joost Ritsma (2,3824) / Jorden Vogel (3,0581) 6-2, 4-6, 6-2
2e HE Paul van den Tempel (3,2252) / Bob Resink (2,9114) 7-6, 6-1
1e DE Elja Vegter (2,5616) / Kim de Groot (3,1830) 6-1, 6-2
2e DE Rowena van der Ploeg (3,9712) / Michelle Bliek (2,7656) 6-3, 5-7, 7-6
 HD Henny Meijer (2,8404) - Joost Ritsma (2,9945) / Bob Resink (1,6988) - Jorden Vogel (3,0700) 3-6, 7-5, 6-7
 DD Rowena van der Ploeg (3,3203) - Danique Gimbrère (4,3496) / Lidwien Mentink (1,3644) - Kim de Groot (4,2252) 1-6, 5-7
1e GD Henny Meijer (2,8404) - Elja Vegter (2,9296) / Bob Resink (1,6988) - Lidwien Mentink (1,3644) 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Paul van den Tempel (2,9942) - Danique Gimbrère (4,3496) / Jorden Vogel (3,0700) - Michelle Bliek (2,8144) 6-3, 7-6

10 mei 2015 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 4-4
1e HE Jorden Vogel (3,3253) / Pascal Nijland (2,4056) 6-1, 1-0
1e HE Bob Resink (3,0652) / Jorrin Rikkert (3,1078) 6-4, 6-3
1e DE Kim de Groot (3,1206) / Laurie Nuchelmans (2,1667) 6-1, 3-6, 2-6
1e DE Michelle Bliek (2,5827) / Lisa Lubben (2,0969) 4-6, 3-6
 HD Bob Resink (2,4706) - Jorden Vogel (3,4293) / Pascal Nijland (2,0206) - Jorrin Rikkert (1,8077) 7-5, 5-7, 6-1
 DD Lidwien Mentink (1,7176) - Kim de Groot (4,1881) / Lisa Lubben (2,4847) - Laurie Nuchelmans (2,0943) 4-6, 3-6
1e GD Bob Resink (2,4706) - Lidwien Mentink (1,7176) / Jorrin Rikkert (1,8077) - Lisa Lubben (2,4847) 6-2, 6-0
1e GD Michelle Bliek (2,8144) - Jorden Vogel (3,4293) / Pascal Nijland (2,0206) - Laurie Nuchelmans (2,0943) 4-6, 3-6
10 mei 2015 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 3-5
1e HE Maarten Witte (2,0613) / Ruben Oberink (2,2934) 6-0, 6-2
2e HE Imad Cherrat (2,7990) / Ilco van Buuren (2,9026) 1-6, 6-2, 5-7
1e DE Annemieke Witte (2,2779) / Morgane Michiels (1,0000) 3-6, 3-6
2e DE Alexa de Bont (2,5048) / Tamara Kramer (3,1223) 6-1, 6-1
 HD Anwar Salam (2,0652) - Imad Cherrat (3,6906) / Ilco van Buuren (2,3415) - Yoeri Somers (2,4875) 4-6, 4-6
 DD Alexa de Bont (3,3224) - Yvonne Peeters (2,7110) / Manon Veldhorst (2,4356) - Morgane Michiels (1,6743) 3-6, 5-7
1e GD Yvonne Peeters (2,7110) - Anwar Salam (2,0652) / Ilco van Buuren (2,3415) - Tamara Kramer (2,8225) 6-4, 6-2
2e GD Annemieke Witte (2,9142) - Maarten Witte (1,2778) / Ruben Oberink (2,2218) - Manon Veldhorst (2,4356) 3-6, 6-2, 6-7
10 mei 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 5-3
1e HE Thom van der Wiel (2,4691) / Alwin van Engelenburg (2,1539) 5-7, 5-7
2e HE Rens Kamphuis (2,4553) / Lars Bannink (3,6911) 6-4, 5-7, 4-6
1e DE Florence Na (2,0227) / Sanne Otten (3,1560) 6-3, 6-2
2e DE Martine Dijkman (2,0319) / Myrthe Pelskamp (2,8688) 6-0, 6-1
 HD Tom Clavel (2,0488) - Thom van der Wiel (2,5104) / Alwin van Engelenburg (2,4930) - Koen Slijkhuis (1,9444) Opgave uit
 DD Florence Na (1,7539) - Martine Dijkman (1,9583) / Myrthe Pelskamp (3,0215) - Sanne Otten (2,2838) 6-2, 6-1
1e GD Martine Dijkman (1,9583) - Tom Clavel (2,0488) / Sanne Otten (2,2838) - Lars Bannink (3,3019) 6-3, 6-2
2e GD Rens Kamphuis (2,8397) - Florence Na (1,7539) / Myrthe Pelskamp (3,0215) - Koen Slijkhuis (1,9444) 6-4, 5-7, 6-7
10 mei 2015 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 1-7
1e HE Robert Ameshoff (2,8212) / Henny Meijer (2,7792) 7-6, 6-4
2e HE Roelof Ameshoff (3,2235) / Paul van den Tempel (3,4347) 6-7, 5-7
1e DE Nina de Rijk (4,0614) / Elja Vegter (2,7452) 3-6, 4-6
2e DE Manon de Rijk (2,9533) / Danique Gimbrère (3,2365) 3-6, 6-4, 4-6
 HD Roelof Ameshoff (3,1629) - Bram Huijgen (3,9778) / Henny Meijer (2,7452) - Joost Ritsma (3,1894) 2-6, 4-6
 DD Cynthia Dekker (3,3774) - Nina de Rijk (3,4308) / Elja Vegter (3,1299) - Rowena van der Ploeg (3,7489) 1-6, 4-6
1e GD Robert Ameshoff (2,9033) - Manon de Rijk (2,4263) / Rowena van der Ploeg (3,7489) - Joost Ritsma (3,1894) 2-6, 5-7
2e GD Bram Huijgen (3,9778) - Cynthia Dekker (3,3774) / Paul van den Tempel (3,1414) - Danique Gimbrère (4,4294) 1-6, 7-5, 6-7

26 april 2015 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 8-0
1e HE Justin Eleveld (1,8029) / Ruben Oberink (2,1596) 6-3, 6-1
2e HE Jorrin Rikkert (3,3679) / Ilco van Buuren (2,7906) 6-4, 6-4
1e DE Maurien Rikkert (1,5797) / Hymke Maurick (3,1885) Opgave uit
2e DE Lisa Lubben (2,0969) / Tamara Kramer (3,1223) Opgave uit
 HD Justin Eleveld (0,9224) - Jorrin Rikkert (1,9365) / Ruben Oberink (2,1187) - Ilco van Buuren (2,2326) 6-3, 6-3
 DD Lisa Lubben (2,4911) - Laurie Nuchelmans (2,0943) / Manon Veldhorst (2,3224) - Hymke Maurick (3,6048) Opgave uit
1e GD Maurien Rikkert (1,5316) - Jorrin Rikkert (1,9365) / Manon Veldhorst (2,3224) - Ilco van Buuren (2,2326) 6-3, 7-6
2e GD Laurie Nuchelmans (2,0943) - Justin Eleveld (0,9224) / Hymke Maurick (3,6048) - Ruben Oberink (2,1187) 6-4, 6-2
26 april 2015 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 0-8
1e HE Bram Huijgen (3,7083) / Tom Clavel (2,7819) 1-6, 2-6
2e HE Roelof Ameshoff (3,1826) / Thom van der Wiel (2,4691) 4-6, 3-6
1e DE Cynthia Dekker (3,2670) / Florence Na (2,0227) 3-6, 1-6
2e DE Nina de Rijk (4,0614) / Martine Dijkman (2,0319) 3-6, 1-6
 HD Roelof Ameshoff (3,0634) - Robert Ameshoff (2,7730) / Rens Kamphuis (3,0766) - Tom Clavel (2,3352) 4-6, 4-6
 DD Nina de Rijk (3,4308) - Manon de Rijk (2,2940) / Florence Na (1,7539) - Martine Dijkman (2,0357) 2-6, 2-6
1e GD Cynthia Dekker (3,3774) - Roelof Ameshoff (3,0634) / Florence Na (1,7539) - Rens Kamphuis (3,0766) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Manon de Rijk (2,2940) - Bram Huijgen (3,8482) / Thom van der Wiel (2,6160) - Martine Dijkman (2,0357) 1-6, 7-5, 6-7
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
1e HE Joost Ritsma (2,3824) / Koen Slijkhuis (3,4569) 7-5, 6-1
2e HE Paul van den Tempel (3,3136) / Lars Bannink (3,3415) 6-7, 6-3, 7-6
1e DE Elja Vegter (2,7452) / Sanne Otten (3,1560) 6-1, 6-1
2e DE Danique Gimbrère (3,0761) / Miriam Westerink (1,8611) 5-7, 6-3, 6-2
 HD Paul van den Tempel (2,9942) - Henny Meijer (2,7117) / Koen Slijkhuis (1,8518) - Alwin van Engelenburg (2,4930) 6-7, 3-6
 DD Danique Gimbrère (4,3496) - Rowena van der Ploeg (3,3203) / Miriam Westerink (1,9854) - Sanne Otten (2,2838) 1-6, 4-6
1e GD Elja Vegter (2,9296) - Henny Meijer (2,7117) / Miriam Westerink (1,9854) - Lars Bannink (3,3019) 4-6, 5-7
2e GD Joost Ritsma (2,9945) - Rowena van der Ploeg (3,3203) / Sanne Otten (2,2838) - Alwin van Engelenburg (2,4930) 5-7, 0-6
26 april 2015 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. Lelystad 1 3-5
1e HE Bob Resink (3,0652) / Anwar Salam (1,7578) 1-6, 0-6
2e HE Jorden Vogel (3,3253) / Maarten Witte (2,0613) 3-6, 2-6
1e DE Michelle Bliek (2,3333) / Annemieke Witte (2,4964) 4-6, 6-3, 0-6
2e DE Kim de Groot (2,8403) / Demi van de Beek (3,4738) 3-6, 3-6
 HD Jorden Vogel (3,3653) - Bob Resink (2,6670) / Anwar Salam (2,1273) - Imad Cherrat (3,7016) 2-6, 6-3, 6-7
 DD Lidwien Mentink (2,2296) - Kim de Groot (4,2992) / Yvonne Peeters (2,6424) - Alexa de Bont (3,1130) 6-3, 0-6, 6-3
1e GD Bob Resink (2,6670) - Lidwien Mentink (2,2296) / Maarten Witte (1,1667) - Alexa de Bont (3,1130) 2-6, 6-3, 7-6
2e GD Jorden Vogel (3,3653) - Michelle Bliek (2,9089) / Imad Cherrat (3,7016) - Demi van de Beek (2,6755) 6-3, 6-3

19 april 2015 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 1-7
1e HE Imad Cherrat (2,7990) / Justin Eleveld (1,8364) 2-6, 1-6
1e HE Anwar Salam (2,1152) / Jorrin Rikkert (3,3679) 6-4, 6-1
1e DE Annemieke Witte (2,4931) / Maurien Rikkert (1,6642) 0-6, 0-6
1e DE Demi van de Beek (3,4738) / Lisa Lubben (2,0969) 0-6, 3-6
 HD Maarten Witte (1,0000) - Anwar Salam (2,0833) / Justin Eleveld (1,3168) - Jorrin Rikkert (2,0079) 3-6, 6-1, 3-6
 DD Yvonne Peeters (2,5640) - Alexa de Bont (3,0770) / Lisa Lubben (2,2242) - Laurie Nuchelmans (2,1779) 6-7, 6-4, 6-7
1e GD Annemieke Witte (2,8309) - Maarten Witte (1,0000) / Justin Eleveld (1,3168) - Laurie Nuchelmans (2,1779) 3-6, 4-6
1e GD Yvonne Peeters (2,5640) - Imad Cherrat (3,7016) / Jorrin Rikkert (2,0079) - Maurien Rikkert (1,5316) 1-6, 0-6
19 april 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 4-4
1e HE Yoeri Somers (2,7165) / Bob Resink (2,9509) 6-4, 7-5
2e HE Ilco van Buuren (2,8240) / Jorden Vogel (3,1895) 6-1, 6-2
1e DE Morgane Michiels (1,0000) / Michelle Bliek (2,3333) 6-2, 6-2
2e DE Tamara Kramer (2,9506) / Kim de Groot (2,9806) 4-6, 6-7
 HD Ilco van Buuren (2,1612) - Ruben Oberink (1,7778) / Bob Resink (3,1598) - Jorden Vogel (3,4093) 7-5, 7-5
 DD Morgane Michiels (1,0000) - Hymke Maurick (3,2816) / Lidwien Mentink (2,9314) - Kim de Groot (4,4659) 2-6, 2-6
1e GD Ruben Oberink (1,7778) - Morgane Michiels (1,0000) / Lidwien Mentink (2,9314) - Bob Resink (3,1598) 4-6, 4-6
2e GD Ilco van Buuren (2,1612) - Hymke Maurick (3,2816) / Michelle Bliek (2,9899) - Jorden Vogel (3,4093) 2-6, 1-6
19 april 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 6-2
1e HE Thom van der Wiel (2,2060) / Joost Ritsma (2,5784) 3-6, 7-5, 4-6
2e HE Rens Kamphuis (2,5298) / Henny Meijer (2,6355) 6-4, 6-4
1e DE Florence Na (1,6597) / Elja Vegter (3,1781) 5-7, 6-3, 3-6
2e DE Martine Dijkman (2,0319) / Rowena van der Ploeg (3,9712) 6-1, 6-1
 HD Tom Clavel (2,7399) - Thom van der Wiel (2,8027) / Joost Ritsma (3,1059) - Paul van den Tempel (3,1002) 2-6, 6-4, 7-6
 DD Florence Na (1,7539) - Martine Dijkman (2,0548) / Danique Gimbrère (4,1733) - Rowena van der Ploeg (3,7489) 6-1, 7-6
1e GD Tom Clavel (2,7399) - Martine Dijkman (2,0548) / Elja Vegter (3,1299) - Henny Meijer (2,6408) 7-6, 6-3
2e GD Rens Kamphuis (3,0766) - Florence Na (1,7539) / Danique Gimbrère (4,1733) - Paul van den Tempel (3,1002) 7-5, 6-1
19 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Alwin van Engelenburg (2,2228) / Roelof Ameshoff (3,1155) 6-2, 6-2
2e HE Lars Bannink (3,6323) / Robert Ameshoff (2,9052) 6-7, 1-6
1e DE Miriam Westerink (1,8611) / Cynthia Dekker (3,2670) 7-5, 6-0
2e DE Myrthe Pelskamp (2,6344) / Manon de Rijk (3,1547) 3-6, 4-6
 HD Koen Slijkhuis (2,0833) - Lars Bannink (3,3552) / Roelof Ameshoff (2,9985) - Bram Huijgen (3,6537) 6-4, 7-6
 DD Myrthe Pelskamp (3,1578) - Sanne Otten (2,3147) / Cynthia Dekker (3,2723) - Nina de Rijk (3,4076) 1-6, 6-4, 6-4
1e GD Koen Slijkhuis (2,0833) - Sanne Otten (2,3147) / Bram Huijgen (3,6537) - Manon de Rijk (2,1806) 7-5, 6-3
2e GD Miriam Westerink (2,0147) - Alwin van Engelenburg (2,4930) / Roelof Ameshoff (2,9985) - Nina de Rijk (3,4076) 6-2, 6-2

12 april 2015 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Justin Eleveld (1,9114) / Rens Kamphuis (2,5498) 6-2, 6-0
2e HE Pascal Nijland (2,4940) / Tom Clavel (2,7344) 6-4, 6-3
1e DE Maurien Rikkert (1,8491) / Martine Dijkman (1,8904) 6-3, 7-5
2e DE Lisa Lubben (1,9580) / Florence Na (1,8333) 2-6, 6-7
 HD Pascal Nijland (1,8878) - Jorrin Rikkert (1,8060) / Tom Clavel (3,1335) - Thom van der Wiel (3,0872) 6-3, 3-6, 3-6
 DD Lisa Lubben (2,0463) - Laurie Nuchelmans (2,0000) / Martine Dijkman (2,2176) - Florence Na (1,9167) 3-6, 0-6
1e GD Justin Eleveld (1,3168) - Maurien Rikkert (1,5316) / Florence Na (1,9167) - Rens Kamphuis (3,0766) 6-1, 6-2
2e GD Lisa Lubben (2,0463) - Pascal Nijland (1,8878) / Thom van der Wiel (3,0872) - Martine Dijkman (2,2176) Opgave thuis
12 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / L.T.V. Lelystad 1 2-6
1e HE Joost Ritsma (2,6864) / Maarten Witte (2,1346) 2-6, 0-6
2e HE Paul van den Tempel (3,3786) / Imad Cherrat (2,8831) 6-0, 3-6, 1-6
1e DE Danique Gimbrère (3,3599) / Annemieke Witte (2,5405) 1-6, 3-6
2e DE Elja Vegter (3,3353) / Demi van de Beek (3,3141) 6-4, 3-6, 7-6
 HD Paul van den Tempel (3,1002) - Joost Ritsma (2,9254) / Maarten Witte (1,0000) - Anwar Salam (2,0000) 7-6, 3-6, 3-6
 DD Rowena van der Ploeg (3,7489) - Danique Gimbrère (4,1733) / Alexa de Bont (2,9016) - Yvonne Peeters (2,5640) 6-4, 2-6, 5-7
1e GD Henny Meijer (2,7234) - Elja Vegter (3,3516) / Imad Cherrat (3,6511) - Alexa de Bont (2,9016) 6-2, 7-6
2e GD Paul van den Tempel (3,1002) - Rowena van der Ploeg (3,7489) / Anwar Salam (2,0000) - Demi van de Beek (2,6755) 7-5, 3-6, 6-7
12 april 2015 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 2-6
1e HE Bob Resink (3,0305) / Lars Bannink (3,5527) 6-4, 6-2
2e HE Jorden Vogel (3,1431) / Alwin van Engelenburg (2,2871) 6-2, 3-6, 5-7
1e DE Michelle Bliek (2,1667) / Miriam Westerink (2,0000) 1-6, 1-6
2e DE Kim de Groot (2,8142) / Myrthe Pelskamp (2,7900) 0-6, 2-6
 HD Bob Resink (3,1598) - Jorden Vogel (3,4470) / Koen Slijkhuis (2,0833) - Alwin van Engelenburg (2,4930) 7-5, 3-6, 2-6
 DD Lidwien Mentink (2,9314) - Kim de Groot (4,4659) / Sanne Otten (2,1983) - Myrthe Pelskamp (3,1578) 1-6, 5-7
1e GD Bob Resink (3,1598) - Lidwien Mentink (2,9314) / Koen Slijkhuis (2,0833) - Miriam Westerink (2,0147) 4-6, 2-6
2e GD Jorden Vogel (3,4470) - Michelle Bliek (3,0593) / Lars Bannink (3,2579) - Sanne Otten (2,1983) 6-1, 6-0
12 april 2015 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 6-2
1e HE Robert Ameshoff (2,9396) / Ilco van Buuren (2,8760) 7-5, 2-6, 4-6
2e HE Roelof Ameshoff (3,0856) / Benjamin Bruil (3,0550) 6-2, 6-3
1e DE Cynthia Dekker (3,2670) / Hymke Maurick (3,1885) Opgave uit
2e DE Manon de Rijk (3,1547) / Manon Veldhorst (2,1667) Opgave uit
 HD Robert Ameshoff (2,9985) - Bram Huijgen (3,6537) / Yoeri Somers (2,4875) - Ruben Oberink (1,7778) 1-6, 1-6
 DD Cynthia Dekker (3,2723) - Nina de Rijk (3,7541) / Manon Veldhorst (2,0000) - Hymke Maurick (3,0617) Opgave uit
1e GD Manon de Rijk (2,1806) - Bram Huijgen (3,6537) / Manon Veldhorst (2,0000) - Ruben Oberink (1,7778) Opgave uit
2e GD Nina de Rijk (3,7541) - Roelof Ameshoff (3,0075) / Ilco van Buuren (1,9728) - Hymke Maurick (3,0617) 7-5, 7-5

6 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 2-6
1e HE Alwin van Engelenburg (2,2871) / Jorrin Rikkert (3,3510) 6-3, 7-5
2e HE Lars Bannink (3,5527) / Justin Eleveld (1,9114) 1-6, 2-6
1e DE Myrthe Pelskamp (2,7480) / Lisa Lubben (2,0000) 1-6, 2-6
2e DE Sanne Otten (3,1560) / Maurien Rikkert (1,8491) 1-6, 3-6
 HD Koen Slijkhuis (2,0000) - Lars Bannink (3,1746) / Jorrin Rikkert (1,9051) - Pascal Nijland (1,7970) 2-6, 5-7
 DD Sanne Otten (2,0000) - Miriam Westerink (2,0000) / Lisa Lubben (2,2130) - Laurie Nuchelmans (2,1667) 1-6, 4-6
1e GD Miriam Westerink (2,0000) - Alwin van Engelenburg (2,7747) / Pascal Nijland (1,7970) - Nicole Wandel (2,0000) 6-2, 5-7, 7-6
2e GD Koen Slijkhuis (2,0000) - Myrthe Pelskamp (3,1578) / Justin Eleveld (1,3168) - Laurie Nuchelmans (2,1667) 6-4, 0-6, 6-7
6 april 2015 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 8-0
1e HE Maarten Witte (2,1540) / Robert Ameshoff (2,8840) 6-3, 6-0
2e HE Anwar Salam (2,5570) / Bram Huijgen (3,7083) 6-2, 6-1
1e DE Annemieke Witte (2,6444) / Manon de Rijk (3,0211) 6-3, 4-6, 6-4
2e DE Demi van de Beek (3,3773) / Nina de Rijk (3,9982) 6-4, 7-5
 HD Maarten Witte (1,0000) - Imad Cherrat (3,7344) / Robert Ameshoff (2,9985) - Roelof Ameshoff (3,0075) 1-6, 6-2, 6-1
 DD Alexa de Bont (2,9849) - Yvonne Peeters (2,7307) / Manon de Rijk (2,0833) - Cynthia Dekker (3,1056) 7-5, 6-1
1e GD Anwar Salam (2,0000) - Annemieke Witte (2,8309) / Robert Ameshoff (2,9985) - Nina de Rijk (3,7541) 7-5, 6-3
2e GD Yvonne Peeters (2,7307) - Imad Cherrat (3,7344) / Bram Huijgen (3,5704) - Cynthia Dekker (3,1056) 6-3, 6-2
6 april 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
1e HE Thom van der Wiel (2,0000) / Bob Resink (3,0305) 6-1, 6-0
2e HE Tom Clavel (2,8141) / Jorden Vogel (3,0089) 7-5, 6-1
1e DE Martine Dijkman (1,9250) / Kim de Groot (2,7921) 6-2, 6-0
2e DE Florence Na (2,0000) / Michelle Bliek (2,0000) 6-1, 6-1
 HD Rens Kamphuis (3,3401) - Tom Clavel (3,2916) / Bob Resink (3,3456) - Jorden Vogel (3,1733) 6-4, 6-4
 DD Florence Na (2,0000) - Martine Dijkman (1,8333) / Lidwien Mentink (3,2656) - Kim de Groot (4,4659) 6-3, 6-2
1e GD Thom van der Wiel (2,6874) - Martine Dijkman (1,8333) / Lidwien Mentink (3,2656) - Bob Resink (3,3456) 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Rens Kamphuis (3,3401) - Florence Na (2,0000) / Michelle Bliek (2,9760) - Jorden Vogel (3,1733) 7-6, 6-0
6 april 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 2-6
1e HE Ilco van Buuren (2,7677) / Paul van den Tempel (3,6087) 6-2, 1-6, 2-6
2e HE Benjamin Bruil (2,9749) / Henny Meijer (2,7510) 1-6, 1-6
1e DE Hymke Maurick (2,8930) / Danique Gimbrère (3,6661) 4-6, 0-1
2e DE / Opgave thuis
 HD Ilco van Buuren (1,9728) - Yoeri Somers (2,4875) / Paul van den Tempel (3,1002) - Joost Ritsma (3,0285) 3-6, 6-3, 6-1
 DD / Opgave thuis
1e GD Hymke Maurick (3,0617) - Ilco van Buuren (1,9728) / Rowena van der Ploeg (3,7489) - Joost Ritsma (3,0285) 6-3, 3-6, 7-6
2e GD / Opgave thuis