Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 17
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 17

Stand

GespeeldPunten
T.V. De Gouw (Zaandam) 1 7 41
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 37
THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7 33
T.V. Hoorn 1 7 28
T.C. Zandvoort 3 7 26
T.C. Alkmaar 1 7 23
T.V. Heerhugowaard 3 7 19
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 13

Uitslagen

31 mei 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Glenn Resodihardjo (2,6435) / Michel van der Goes (1,7395) 1-6, 1-6
2e HE Bart Overbeek (2,9131) / Tom Smit (2,0322) 5-7, 6-7
1e DE Femke Strijbis (2,0000) / Marilien de Vries (2,0000) 4-6, 2-6
2e DE Lara van Tiggelen (1,8259) / Ilona van de Wetering (2,4851) 6-0, 1-6, 6-4
 HD Bart Overbeek (1,3682) - Glenn Resodihardjo (1,8770) / Michel van der Goes (2,0914) - Tom Smit (2,1291) 7-5, 3-6, 4-6
 DD Femke Strijbis (2,3001) - Lara van Tiggelen (2,1712) / Marilien de Vries (2,4799) - Ilona van de Wetering (1,8465) 6-2, 4-6, 6-4
1e GD Bart Overbeek (1,3682) - Lara van Tiggelen (2,1712) / Ilona van de Wetering (1,8465) - Michel van der Goes (2,0914) 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Femke Strijbis (2,3001) - Glenn Resodihardjo (1,8770) / Tom Smit (2,1291) - Marilien de Vries (2,4799) 1-6, 3-6
31 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Alkmaar 1 1-5
1e HE Tim Blaauboer (1,0000) / Bart de Gelder (2,0000) 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Ivor Duif (2,1595) / Steffen Hart 6-4, 4-6, 6-7
1e DE Annick Melgers / Elise TamaŽla 4-6, 2-6
2e DE Sophie Feller (2,8188) / Rebecca Indrakusuma 0-6, 6-2, 4-6
 HD Tim Blaauboer (1,7090) - Ivor Duif (2,1667) / Anil Kwast (2,4142) - Bart de Gelder (2,5052) 6-2, 6-1
 DD Sophie Feller (2,4731) - Beau Blokker (2,8226) / Elise TamaŽla (2,1726) - DaniŽlle van der Zee (2,6268) 3-6, 5-7
1e GD Tim Blaauboer (1,7090) - Beau Blokker (2,8226) / Rebecca Indrakusuma (2,9286) - Bart de Gelder (2,5052) Niet gespeeld
2e GD Annick Melgers (2,2386) - Ivor Duif (2,1667) / Anil Kwast (2,4142) - Elise TamaŽla (2,1726) Niet gespeeld
31 mei 2015 T.C. Zandvoort 3 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 3-5
1e HE Daan van Randtwijk (1,4469) / Oscar Otte (0,9448) 1-6, 2-6
2e HE Koen Wiggemans (2,5970) / Alexander Nonnekes (1,3490) 3-6, 2-6
1e DE Rosalie van der Hoek (2,0000) / Leonie Mekel (1,3976) 3-6, 6-4, 3-6
2e DE Charlotte van der Meij (2,2813) / Nienke de Jong (2,7676) 6-0, 6-0
 HD Koen Wiggemans (2,1575) - Daan van Randtwijk (1,7778) / Jos van der Beek (1,8831) - Oscar Otte (1,0000) 1-0
 DD Rosalie van der Hoek (1,1904) - Joyce van der Linden (2,9067) / Leonie Mekel (1,2232) - Nienke de Jong (1,7127) 6-4, 4-6, 6-7
1e GD Koen Wiggemans (2,1575) - Charlotte van der Meij (2,6070) / Leonie Mekel (1,2232) - Oscar Otte (1,0000) Opgave uit
2e GD Daan van Randtwijk (1,7778) - Joyce van der Linden (2,9067) / Nienke de Jong (1,7127) - Alexander Nonnekes (1,4112) Opgave thuis
31 mei 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Hoorn 1 2-4
1e HE Milco Trampe (2,0438) / David Josepa (2,1990) 7-5, 4-6, 7-5
2e HE Carlos Ouwehand (2,2890) / Wesley de Kwaadsteniet (2,4356) 2-6, 1-6
1e DE Gisťla Kemper (2,5452) / Babs van Kampen (1,4780) 0-6, 3-6
2e DE Jasmine Apawti (3,0564) / Jitske Frankenhuis (1,9148) 3-6, 5-7
 HD Milco Trampe (2,3018) - Carlos Ouwehand (2,4745) / David Josepa (2,3296) - Wesley de Kwaadsteniet (2,6754) 5-7, 7-5, 7-6
 DD Jasmine Apawti (2,9202) - Elise van Zijst (2,9879) / Babs van Kampen (1,8180) - Lisette Brand (1,6112) 2-6, 2-6
1e GD / Niet gespeeld
2e GD / Niet gespeeld

17 mei 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Alkmaar 1 5-3
1e HE Carlos Ouwehand (2,1944) / Bart de Gelder (1,5675) 1-6, 2-6
2e HE Milco Trampe (2,0600) / Steffen Hart (2,9303) 7-5, 6-2
1e DE Gisťla Kemper (2,4812) / Elise TamaŽla (2,0456) 2-6, 1-6
2e DE Jasmine Apawti (3,2801) / Rebecca Indrakusuma (1,8028) 4-6, 6-3, 7-6
 HD Jeroen Gortworst (2,7322) - Carlos Ouwehand (2,5483) / Bart de Gelder (2,1006) - Steffen Hart (3,0144) 4-6, 7-5, 6-2
 DD Jasmine Apawti (3,0279) - Gisťla Kemper (3,1676) / DaniŽlle van der Zee (2,3866) - Rebecca Indrakusuma (2,5790) 5-7, 6-4, 6-3
1e GD Milco Trampe (2,4278) - Gisťla Kemper (3,1676) / Bart de Gelder (2,1006) - DaniŽlle van der Zee (2,3866) 7-5, 7-6
2e GD Jeroen Gortworst (2,7322) - Jasmine Apawti (3,0279) / Steffen Hart (3,0144) - Elise TamaŽla (2,1926) 1-6, 5-7
17 mei 2015 T.V. Hoorn 1 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Wesley de Kwaadsteniet (2,4162) / Tim Blaauboer (1,6685) 3-6, 2-6
2e HE David Josepa (2,3976) / Ivor Duif (1,8083) 6-7, 6-1, 6-3
1e DE Babs van Kampen (1,4780) / Annick Melgers (2,5967) 6-3, 7-5
2e DE Jitske Frankenhuis (1,9466) / Beau Blokker (2,8092) 6-4, 6-3
 HD David Josepa (2,4073) - Wesley de Kwaadsteniet (2,6029) / Tim Blaauboer (1,8095) - Ivor Duif (2,1363) 1-6, 3-6
 DD Babs van Kampen (1,9112) - Lisette Brand (1,7955) / Annick Melgers (1,9923) - Beau Blokker (2,8896) 7-6, 6-0
1e GD Jitske Frankenhuis (2,0136) - Wesley de Kwaadsteniet (2,6029) / Beau Blokker (2,8896) - Tim Blaauboer (1,8095) 3-6, 4-6
2e GD Lisette Brand (1,7955) - David Josepa (2,4073) / Annick Melgers (1,9923) - Ivor Duif (2,1363) 7-6, 6-0
17 mei 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 5-3
1e HE Dave de Graaf (2,0501) / Jos van der Beek (2,2402) 2-6, 1-6
2e HE Glenn Resodihardjo (2,6435) / Alexander Nonnekes (1,3490) 6-7, 1-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2,1824) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) Opgave uit
2e DE Lara van Tiggelen (1,8646) / Nienke de Jong (2,7676) 6-4, 7-6
 HD Dave de Graaf (2,5645) - Bart Overbeek (1,3266) / Jos van der Beek (1,9545) - Alexander Nonnekes (1,2096) 2-6, 6-7
 DD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,5598) - Femke Strijbis (2,5074) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,2080) - Nienke de Jong (1,6598) Opgave uit
1e GD Lara van Tiggelen (2,1712) - Bart Overbeek (1,3266) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,2080) - Jos van der Beek (1,9545) Opgave uit
2e GD Glenn Resodihardjo (2,1379) - Femke Strijbis (2,5074) / Nienke de Jong (1,6598) - Alexander Nonnekes (1,2096) 6-1, 3-6, 7-6
17 mei 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Michel van der Goes (1,8064) / Mark Logger (2,2051) 6-2, 6-0
2e HE Tom Smit (2,1047) / Koen Wiggemans (2,5244) 1-6, 6-4, 7-5
1e DE Diana Chehoudi (2,3057) / Charlotte van der Meij (2,0923) 6-1, 6-0
2e DE Ilona van de Wetering (2,6962) / Joyce van der Linden (2,5580) 6-3, 6-2
 HD Michel van der Goes (2,0628) - Tom Smit (2,0075) / Daan van Randtwijk (2,0188) - Koen Wiggemans (2,1575) 6-3, 3-6, 2-6
 DD Diana Chehoudi (3,2770) - Marilien de Vries (2,2929) / Joyce van der Linden (3,0541) - Charlotte van der Meij (2,2726) 6-7, 3-6
1e GD Michel van der Goes (2,0628) - Ilona van de Wetering (1,9496) / Mark Logger (2,4902) - Charlotte van der Meij (2,2726) 6-3, 6-3
2e GD Tom Smit (2,0075) - Marilien de Vries (2,2929) / Daan van Randtwijk (2,0188) - Joyce van der Linden (3,0541) 4-6, 1-6

10 mei 2015 T.C. Zandvoort 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 4-4
1e HE Daan van Randtwijk (1,4700) / Dave de Graaf (2,1461) 6-4, 6-2
2e HE Koen Wiggemans (2,6987) / Glenn Resodihardjo (2,4788) 6-3, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij (2,2795) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9692) 6-3, 6-1
2e DE Joyce van der Linden (2,5023) / Lara van Tiggelen (1,9476) 3-6, 0-6
 HD Mark Logger (2,1389) - Daan van Randtwijk (1,9447) / Bart Overbeek (1,4650) - Dave de Graaf (2,5645) 0-6, 5-7
 DD Rosalie van der Hoek (1,0000) - Joyce van der Linden (3,1041) / Femke Strijbis (2,6333) - Lara van Tiggelen (2,0753) 6-2, 6-3
1e GD Rosalie van der Hoek (1,0000) - Koen Wiggemans (1,8838) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8194) - Bart Overbeek (1,4650) 5-7, 5-7
2e GD Mark Logger (2,1389) - Charlotte van der Meij (1,8611) / Glenn Resodihardjo (2,3046) - Femke Strijbis (2,6333) 5-7, 6-2, 6-7
10 mei 2015 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Alexander Nonnekes (1,5660) / Michel van der Goes (1,6978) 6-4, 2-6, 6-2
2e HE Jos van der Beek (2,0261) / Tom Smit (2,2845) 6-4, 5-7, 6-7
1e DE Leonie Mekel (1,4900) / Diana Chehoudi (2,2960) 6-3, 6-3
2e DE Nienke de Jong (2,6338) / Marilien de Vries (2,0000) 2-6, 4-6
 HD Alexander Nonnekes (1,5860) - Jos van der Beek (2,3641) / Michel van der Goes (1,8345) - Tom Smit (1,7924) 3-6, 6-0, 6-0
 DD Leonie Mekel (1,5894) - Nienke de Jong (2,3661) / Marilien de Vries (2,0648) - Ilona van de Wetering (1,6238) 6-4, 4-6, 6-3
1e GD Leonie Mekel (1,5894) - Jos van der Beek (2,3641) / Ilona van de Wetering (1,6238) - Michel van der Goes (1,8345) 5-7, 6-0, 7-6
2e GD Nienke de Jong (2,3661) - Alexander Nonnekes (1,5860) / Marilien de Vries (2,0648) - Tom Smit (1,7924) 6-4, 6-3
10 mei 2015 T.C. Alkmaar 1 / T.V. Hoorn 1 3-5
1e HE Bart de Gelder (1,6686) / Wesley de Kwaadsteniet (2,3932) 6-2, 6-4
2e HE Steffen Hart (2,8046) / David Josepa (2,4302) 4-6, 7-5, 5-7
1e DE GabriŽla van de Graaf (1,0000) / Babs van Kampen (1,8113) 2-6, 4-6
2e DE Rebecca Indrakusuma (1,9739) / Lisette Brand (1,9733) 6-2, 7-6
 HD Anil Kwast (2,4142) - Bart de Gelder (1,9250) / David Josepa (2,7407) - Wesley de Kwaadsteniet (2,7163) 5-7, 2-6
 DD DaniŽlle van der Zee (2,3318) - Rebecca Indrakusuma (2,4165) / Babs van Kampen (2,0155) - Jitske Frankenhuis (1,9344) 3-6, 5-7
1e GD GabriŽla van de Graaf (1,0000) - Bart de Gelder (1,9250) / Jitske Frankenhuis (1,9344) - Wesley de Kwaadsteniet (2,7163) 6-4, 6-2
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,3318) - Steffen Hart (2,9577) / David Josepa (2,7407) - Lisette Brand (1,8547) 6-3, 4-6, 6-7
10 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Tim Blaauboer (1,6756) / Milco Trampe (1,9574) 4-6, 6-4, 6-3
2e HE Ivor Duif (1,9751) / Jeroen Gortworst (2,5319) 4-6, 6-3, 6-2
1e DE Annick Melgers (2,7383) / Fleur Holtkamp (2,3222) 6-4, 6-0
2e DE Beau Blokker (2,5599) / Jasmine Apawti (3,5259) 6-3, 3-6, 5-7
 HD Tim Blaauboer (1,6224) - Ivor Duif (2,3270) / Milco Trampe (2,2989) - Jeroen Gortworst (2,5698) 6-4, 4-6, 6-4
 DD Annick Melgers (2,2068) - Sophie Feller (2,7893) / Jasmine Apawti (2,9496) - Elise van Zijst (2,7178) 6-4, 6-1
1e GD Tim Blaauboer (1,6224) - Beau Blokker (2,6911) / Milco Trampe (2,2989) - Fleur Holtkamp (2,5076) 6-7, 3-6
2e GD Sophie Feller (2,7893) - Ivor Duif (2,3270) / Elise van Zijst (2,7178) - Carlos Ouwehand (2,2886) 6-4, 6-3

26 april 2015 T.C. Alkmaar 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 1-7
1e HE Bart de Gelder (1,6686) / Oscar Otte (1,0000) 1-6, 4-6
2e HE Anil Kwast (2,6928) / Alexander Nonnekes (1,5660) 3-6, 3-6
1e DE Rebecca Indrakusuma (1,8649) / Leonie Mekel (1,6542) 1-6, 0-6
2e DE DaniŽlle van der Zee (3,3675) / Nienke de Jong (2,7545) 2-6, 4-6
 HD Anil Kwast (2,8784) - Bart de Gelder (1,9250) / Oscar Otte (1,0000) - Alexander Nonnekes (1,5860) 0-6, 1-6
 DD Rebecca Indrakusuma (2,2222) - DaniŽlle van der Zee (2,4128) / Leonie Mekel (1,6840) - Nienke de Jong (2,6474) 3-6, 6-4, 5-7
1e GD Steffen Hart (2,9577) - Rebecca Indrakusuma (2,2222) / Oscar Otte (1,0000) - Leonie Mekel (1,6840) 1-6, 0-6
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,4128) - Anil Kwast (2,8784) / Jos van der Beek (2,0898) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,9337) 4-6, 6-4, 7-6
26 april 2015 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Tim Blaauboer (1,7822) / Daan van Randtwijk (1,3607) 3-6, 7-6, 6-3
2e HE Ivor Duif (2,2304) / Mark Logger (2,0000) 6-1, 3-6, 6-4
1e DE Annick Melgers (3,2966) / Charlotte van der Meij (2,2795) 4-6, 4-6
2e DE Beau Blokker (2,8520) / Joyce van der Linden (2,2773) 7-5, 6-4
 HD Tim Blaauboer (1,6775) - Ivor Duif (2,2615) / Daan van Randtwijk (1,7831) - Koen Wiggemans (1,5556) 6-1, 7-6
 DD Annick Melgers (2,2068) - Sophie Feller (2,7138) / Charlotte van der Meij (1,8611) - Joyce van der Linden (3,1597) 6-1, 4-6, 4-6
1e GD Tim Blaauboer (1,6775) - Sophie Feller (2,7138) / Koen Wiggemans (1,5556) - Rosalie van der Hoek (1,0000) 2-6, 2-6
2e GD Ivor Duif (2,2615) - Beau Blokker (2,5159) / Mark Logger (2,2408) - Charlotte van der Meij (1,8611) 2-6, 3-6
26 april 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 2-6
1e HE Milco Trampe (2,1230) / Dave de Graaf (2,0066) 4-6, 7-6, 6-2
2e HE Jeroen Gortworst (2,6247) / Glenn Resodihardjo (2,3264) 2-6, 6-3, 6-3
1e DE Elise van Zijst (2,9004) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9692) Opgave thuis
2e DE Jasmine Apawti (3,5978) / Lara van Tiggelen (1,9476) 2-6, 6-4, 2-6
 HD Jeroen Gortworst (2,4170) - Carlos Ouwehand (2,1759) / Bart Overbeek (1,5206) - Dave de Graaf (2,6145) 2-6, 3-6
 DD Elise van Zijst (2,7178) - Jasmine Apawti (3,2001) / Lara van Tiggelen (2,0753) - Femke Strijbis (2,6333) Opgave thuis
1e GD Elise van Zijst (2,7178) - Carlos Ouwehand (2,1759) / Kimberley Wehrmann-Cassar (1,8194) - Bart Overbeek (1,5206) 2-6, 3-6
2e GD Jasmine Apawti (3,2001) - Milco Trampe (2,2989) / Femke Strijbis (2,6333) - Glenn Resodihardjo (2,3046) Opgave thuis
26 april 2015 T.V. Hoorn 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 4-4
1e HE Wesley de Kwaadsteniet (2,3668) / Bas van der Valk (1,6574) 2-6, 3-6
2e HE David Josepa (2,3030) / Michel van der Goes (1,7636) 2-6, 3-6
1e DE Babs van Kampen (1,9346) / Diana Chehoudi (2,2605) 6-0, 6-1
2e DE Lisette Brand (1,9956) / Ilona van de Wetering (2,8661) 6-7, 6-2, 6-4
 HD David Josepa (3,0738) - Wesley de Kwaadsteniet (2,7015) / Bas van der Valk (1,5926) - Tom Smit (1,6014) 3-6, 5-7
 DD Babs van Kampen (1,9675) - Jitske Frankenhuis (2,0152) / Marilien de Vries (1,7593) - Diana Chehoudi (3,2069) 7-5, 6-3
1e GD Babs van Kampen (1,9675) - Wesley de Kwaadsteniet (2,7015) / Ilona van de Wetering (1,7347) - Michel van der Goes (1,9059) 4-6, 4-6
2e GD Lisette Brand (2,0746) - David Josepa (3,0738) / Tom Smit (1,6014) - Marilien de Vries (1,7593) 6-4, 6-3

19 april 2015 T.C. Zandvoort 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Mark Logger (2,1667) / Carlos Ouwehand (2,0000) 6-3, 6-0
2e HE Koen Wiggemans (2,5820) / Milco Trampe (2,1927) 6-4, 4-6, 1-6
1e DE Nicky van Bakel (1,7114) / Jasmin Gerritsen (2,3776) 7-6, 6-2
2e DE Joyce van der Linden (2,2773) / Jasmine Apawti (3,5978) 4-6, 7-5, 6-3
 HD Koen Wiggemans (1,5556) - Daan van Randtwijk (1,9201) / Jeroen Gortworst (2,1806) - Milco Trampe (2,1759) 6-4, 6-4
 DD Nicky van Bakel (2,9042) - Joyce van der Linden (3,2222) / Jasmine Apawti (3,2001) - Rianne van Son (4,9809) 7-5, 6-1
1e GD Daan van Randtwijk (1,9201) - Nicky van Bakel (2,9042) / Carlos Ouwehand (2,1759) - Rianne van Son (4,9809) 6-2, 6-2
2e GD Mark Logger (2,2778) - Joyce van der Linden (3,2222) / Jeroen Gortworst (2,1806) - Jasmine Apawti (3,2001) 6-2, 6-2
19 april 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Dave de Graaf (2,3449) / Tim Blaauboer (1,7822) 4-6, 4-6
2e HE Glenn Resodihardjo (2,2746) / Sem Snoek (2,0204) 3-6, 6-4, 2-6
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9692) / Annick Melgers (3,2966) 6-0, 6-0
2e DE Lara van Tiggelen (1,9722) / Beau Blokker (2,8520) 6-1, 6-7, 7-5
 HD Dave de Graaf (3,0554) - Bart Overbeek (1,7418) / Tim Blaauboer (1,2778) - Ivor Duif (1,6672) 6-4, 6-2
 DD Lara van Tiggelen (1,7907) - Femke Strijbis (2,5038) / Annick Melgers (2,5356) - Sophie Feller (2,8797) 7-5, 1-6, 3-6
1e GD Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9167) - Bart Overbeek (1,7418) / Sophie Feller (2,8797) - Ivor Duif (1,6672) 6-0, 6-1
2e GD Femke Strijbis (2,5038) - Glenn Resodihardjo (2,3542) / Beau Blokker (2,2778) - Sem Snoek (3,1274) 7-5, 6-0
19 april 2015 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.V. Hoorn 1 5-3
1e HE Alexander Nonnekes (1,6773) / Wesley de Kwaadsteniet (2,3323) 6-1, 7-6
2e HE Jos van der Beek (2,1749) / David Josepa (2,1071) 6-4, 6-3
1e DE Leonie Mekel (1,8298) / Babs van Kampen (1,7962) 6-4, 1-6, 7-6
2e DE Nienke de Jong (2,7545) / Lisette Brand (2,0365) 6-2, 3-6, 2-6
 HD Jos van der Beek (1,8333) - Alexander Nonnekes (1,5737) / David Josepa (3,0888) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0112) 6-2, 6-2
 DD Leonie Mekel (1,8404) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,8528) / Jitske Frankenhuis (2,0669) - Babs van Kampen (1,8264) 1-6, 6-3, 7-5
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,8528) - Jos van der Beek (1,8333) / Jitske Frankenhuis (2,0669) - Wesley de Kwaadsteniet (3,0112) 6-7, 4-6
2e GD Nienke de Jong (2,6271) - Alexander Nonnekes (1,5737) / Lisette Brand (2,1354) - David Josepa (3,0888) 6-7, 5-7
19 april 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Alkmaar 1 7-1
1e HE Bas van der Valk (1,6574) / Steffen Hart (2,8046) 6-1, 6-4
2e HE Michel van der Goes (1,8179) / Anil Kwast (2,6743) 6-1, 6-2
1e DE Diana Chehoudi (2,3559) / Rebecca Indrakusuma (1,6389) 6-2, 2-6, 7-5
2e DE Ilona van de Wetering (2,9741) / DaniŽlle van der Zee (3,1767) 7-5, 6-4
 HD Bas van der Valk (1,7222) - Tom Smit (1,6728) / Bart de Gelder (1,7222) - Anil Kwast (2,8784) 6-1, 6-3
 DD Diana Chehoudi (3,1468) - Marilien de Vries (1,7222) / Elise TamaŽla (2,0944) - DaniŽlle van der Zee (2,5708) 4-6, 6-3, 4-6
1e GD Michel van der Goes (2,0722) - Ilona van de Wetering (1,9167) / Bart de Gelder (1,7222) - Elise TamaŽla (2,0944) 6-4, 6-3
2e GD Tom Smit (1,6728) - Marilien de Vries (1,7222) / Rebecca Indrakusuma (2,2222) - Steffen Hart (2,9577) 0-6, 6-2, 7-6

12 april 2015 T.V. Heerhugowaard 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 1-7
1e HE Sem Snoek (1,9182) / Bas van der Valk (1,8377) 1-6, 1-6
2e HE Ivor Duif (2,1595) / Michel van der Goes (1,9580) 2-6, 0-6
1e DE Annick Melgers (3,4255) / Diana Chehoudi (2,2266) 4-6, 6-0, 6-3
2e DE Sophie Feller (2,8352) / Ilona van de Wetering (3,1390) 4-6, 0-6
 HD Tim Blaauboer (1,0833) - Sem Snoek (3,0302) / Bas van der Valk (1,8333) - Tom Smit (1,8796) 6-2, 4-6, 2-6
 DD Annick Melgers (2,5356) - Beau Blokker (2,0833) / Diana Chehoudi (3,2382) - Marilien de Vries (1,9167) 4-6, 4-6
1e GD Tim Blaauboer (1,0833) - Beau Blokker (2,0833) / Michel van der Goes (2,1333) - Ilona van de Wetering (2,0000) 2-6, 2-6
2e GD Ivor Duif (1,5004) - Sophie Feller (2,7914) / Tom Smit (1,8796) - Marilien de Vries (1,9167) 2-6, 2-6
12 april 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 0-8
1e HE Milco Trampe (2,1927) / Oscar Otte (1,0000) 6-7, 0-6
2e HE Jeroen Gortworst (2,6149) / Alexander Nonnekes (1,7415) 3-6, 6-3, 1-6
1e DE Elise van Zijst (2,7596) / Leonie Mekel (1,8449) 1-6
2e DE Jasmine Apawti (3,4853) / Nienke de Jong (2,8555) 1-6, 3-6
 HD Milco Trampe (2,1759) - Jeroen Gortworst (2,1806) / Oscar Otte (1,0000) - Alexander Nonnekes (1,7060) 3-6, 0-6
 DD Elise van Zijst (2,7178) - Jasmine Apawti (3,2001) / Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,8528) - Leonie Mekel (1,8404) Opgave thuis
1e GD Milco Trampe (2,1759) - Elise van Zijst (2,7178) / Oscar Otte (1,0000) - Nienke de Jong (2,6271) Opgave thuis
2e GD Jeroen Gortworst (2,1806) - Jasmine Apawti (3,2001) / Jos van der Beek (1,8333) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (1,8528) 1-6, 4-6
12 april 2015 T.V. Hoorn 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Wesley de Kwaadsteniet (2,3284) / Daan van Randtwijk (1,3636) 6-4, 2-6, 2-6
2e HE David Josepa (2,1964) / Koen Wiggemans (2,4646) 7-6, 6-1
1e DE Babs van Kampen (1,7962) / Quinty Janssen (3,0748) 6-2, 6-1
2e DE Lisette Brand (2,1667) / Joyce van der Linden (2,2190) 7-5, 6-1
 HD David Josepa (3,1017) - Wesley de Kwaadsteniet (2,8719) / Daan van Randtwijk (1,9201) - Mark Logger (2,1667) 3-6, 7-6, 3-6
 DD Babs van Kampen (1,8264) - Jitske Frankenhuis (1,9859) / Quinty Janssen (3,9292) - Joyce van der Linden (3,2936) 6-2, 6-1
1e GD Jitske Frankenhuis (1,9859) - Wesley de Kwaadsteniet (2,8719) / Koen Wiggemans (1,5556) - Joyce van der Linden (3,2936) 6-0, 4-6, 6-7
2e GD Lisette Brand (2,1875) - David Josepa (3,1017) / Mark Logger (2,1667) - Quinty Janssen (3,9292) 6-3, 6-1
12 april 2015 T.C. Alkmaar 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 4-4
1e HE Bart de Gelder (1,8333) / Dave de Graaf (2,0116) 6-1, 6-7, 6-2
2e HE Steffen Hart (2,6761) / Glenn Resodihardjo (2,4470) 3-6, 6-2, 5-7
1e DE Elise TamaŽla (1,8521) / Kimberley Wehrmann-Cassar (2,1605) 1-6, 0-1
2e DE Rebecca Indrakusuma (1,8333) / Lara van Tiggelen (1,8333) 7-5, 6-1
 HD Bart de Gelder (1,8333) - Anil Kwast (3,4640) / Femke Strijbis (2,2422) - Glenn Resodihardjo (1,9922) 3-6, 6-3, 7-5
 DD Elise TamaŽla (1,9167) - DaniŽlle van der Zee (2,8797) / Femke Strijbis (2,2422) - Lara van Tiggelen (1,8910) 5-7, 4-6
1e GD Rebecca Indrakusuma (2,2222) - Steffen Hart (2,9577) / Bart Overbeek (1,7072) - Kimberley Wehrmann-Cassar (1,9167) 2-6, 2-6
2e GD DaniŽlle van der Zee (2,8797) - Anil Kwast (3,4640) / Glenn Resodihardjo (1,9922) - Femke Strijbis (2,2422) 6-4, 3-6, 7-6

6 april 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Bas van der Valk (2,0000) / Milco Trampe (2,0260) 6-3, 6-4
2e HE Michel van der Goes (2,0284) / Jeroen Gortworst (2,5774) 6-3, 6-2
1e DE Diana Chehoudi (2,2266) / Shannon Karregat (3,8124) 6-2, 6-0
2e DE Ilona van de Wetering (2,8245) / Jasmine Apawti (3,7114) 5-7, 6-2, 6-7
 HD Bas van der Valk (2,0000) - Tom Smit (2,1111) / Carlos Ouwehand (2,0000) - Milco Trampe (2,0000) 6-0, 6-7, 6-0
 DD Diana Chehoudi (3,2382) - Marilien de Vries (2,0000) / Jasmine Apawti (3,2001) - Shannon Karregat (4,2611) 6-1, 6-3
1e GD Michel van der Goes (2,1333) - Ilona van de Wetering (2,0000) / Shannon Karregat (4,2611) - Carlos Ouwehand (2,0000) 6-1, 6-0
2e GD Tom Smit (2,1111) - Marilien de Vries (2,0000) / Jeroen Gortworst (2,0833) - Jasmine Apawti (3,2001) 6-3, 6-0
6 april 2015 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Alkmaar 1 2-6
1e HE Mark Logger (2,0000) / Bart de Gelder (2,0000) 5-7, 4-6
2e HE Daan van Randtwijk (1,3636) / Steffen Hart (2,6761) 6-2, 6-0
1e DE Charlotte van der Meij (2,1128) / Elise TamaŽla (2,0000) 4-6, 3-6
2e DE Renate Stoop (2,0000) / Rebecca Indrakusuma (2,0000) 3-6, 4-6
 HD Mark Logger (2,0000) - Koen Wiggemans (1,1667) / Anil Kwast (3,7973) - Bart de Gelder (2,0000) 3-6, 6-3, 5-7
 DD Charlotte van der Meij (1,6667) - Joyce van der Linden (2,9881) / DaniŽlle van der Zee (3,1019) - Elise TamaŽla (2,0000) 2-6, 6-3, 4-6
1e GD Charlotte van der Meij (1,6667) - Daan van Randtwijk (2,0000) / Steffen Hart (2,9577) - Rebecca Indrakusuma (2,0833) 6-1, 6-1
2e GD Joyce van der Linden (2,9881) - Koen Wiggemans (1,1667) / Anil Kwast (3,7973) - DaniŽlle van der Zee (3,1019) 2-6, 6-4, 6-7
6 april 2015 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
1e HE Alexander Nonnekes (2,0000) / Tim Blaauboer (1,4488) 6-3, 6-7, 6-1
2e HE Jos van der Beek (2,0000) / Sem Snoek (2,0494) 5-7, 6-3, 0-6
1e DE Leonie Mekel (1,8501) / Sophie Feller (2,8188) 6-3, 7-6
2e DE Nienke de Jong (3,0916) / Beau Blokker (2,6751) 7-6, 6-4
 HD Jos van der Beek (2,0000) - Alexander Nonnekes (2,0000) / Sem Snoek (2,9469) - Ivor Duif (1,0000) 4-6, 6-0, 6-2
 DD Leonie Mekel (1,8852) - Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) / Sophie Feller (2,7611) - Annick Melgers (2,4719) 4-6, 6-2, 7-5
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp (2,0000) - Jos van der Beek (2,0000) / Beau Blokker (2,0000) - Tim Blaauboer (1,0000) 6-2, 6-2
2e GD Nienke de Jong (3,0053) - Alexander Nonnekes (2,0000) / Annick Melgers (2,4719) - Ivor Duif (1,0000) 6-3, 6-4
6 april 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Dave de Graaf (2,1782) / David Josepa (2,0000) 6-3, 6-0
2e HE Glenn Resodihardjo (2,7102) / Wesley de Kwaadsteniet (2,1310) 6-7, 7-5, 6-1
1e DE Kimberley Wehrmann-Cassar (2,0000) / Babs van Kampen (1,9629) 6-3, 3-6, 4-6
2e DE Lara van Tiggelen (2,0000) / Lisette Brand (2,0000) 7-5, 6-3
 HD Bart Overbeek (1,9139) - Dave de Graaf (3,1764) / David Josepa (2,9062) - Wesley de Kwaadsteniet (2,6922) 4-6, 6-4, 6-1
 DD Femke Strijbis (2,1667) - Kimberley Wehrmann-Cassar (1,7500) / Babs van Kampen (2,0000) - Jitske Frankenhuis (2,0000) 5-7, 2-6
1e GD Bart Overbeek (1,9139) - Lara van Tiggelen (2,0000) / Jitske Frankenhuis (2,0000) - Wesley de Kwaadsteniet (2,6922) 7-5, 3-6, 7-6
2e GD Femke Strijbis (2,1667) - Glenn Resodihardjo (2,0833) / Lisette Brand (2,0000) - David Josepa (2,9062) 6-1, 6-3