Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 16
Bijgewerkt t/m 13 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 16

Stand

GespeeldPunten
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7 37
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 37
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 35
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 6⅝ 30
T.C. Zandvoort 2 6⅝ 30
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 29
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6 9
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6 6

Uitslagen

31 mei 2015 T.C. Zandvoort 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-2 Gestaakt
1e HE Marc Dijkhuizen (1,6987) / Rick Louwerse (1,9994) 6-4, 6-2
2e HE Raoul Snijders (3,2123) / David Valstar (1,9046) 3-6, 6-1, 6-2
1e DE Romy Kerkhove (2,7634) / Marlieke Jager (2,2557) 6-1, 3-6, 1-6
2e DE Quinty Janssen (2,9997) / Melissa Ravestein (2,3178) 1-6, 6-3, 3-6
 HD Marc Dijkhuizen (1,9628) - Raoul Snijders (1,5024) / Reinoud Haal (2,3452) - David Valstar (2,2782) Niet gespeeld
 DD Romy Kerkhove (2,6004) - Quinty Janssen (3,9111) / Jennifer Andringa (1,8589) - Marlieke Jager (1,9292) 2-3
31 mei 2015 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Leon Vellekoop / Remy Groenendaal 6-7, 6-3, 1-6
2e HE John Naaktgeboren / Thomas Rohof 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Samentha van Damme-Helderop / Sophie van Rosendael 6-2, 7-6
2e DE Romana Janshen / Julia van Rosendael 6-2, 6-1
 HD John Naaktgeboren (1,4708) - Patrick Speelman (1,3536) / Thomas Rohof (1,4437) - Floris Pagano Mirani (1,6729) 6-7, 6-7
 DD Samentha van Damme-Helderop (1,9963) - Romana Janshen (1,4443) / Julia van Rosendael (2,5108) - Sophie van Rosendael (1,9046) 6-2, 6-3
1e GD Samentha van Damme-Helderop (1,9963) - Patrick Speelman (1,3536) / Remy Groenendaal (1,4163) - Sophie van Rosendael (1,9046) 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Romana Janshen (1,4443) - John Naaktgeboren (1,4708) / Floris Pagano Mirani (1,6729) - Julia van Rosendael (2,5108) 2-0
31 mei 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
1e HE Lennard van Weelde (2,0954) / Robert Fox (1,7132) 7-6, 5-4
2e HE Senne Braun (1,8069) / Richard van de Wetering (2,4395) 6-7, 6-2
1e DE Linda Sentis / Debby Haak 6-1, 6-4
2e DE Klaudia Malenovská / Vivian Polak 6-2, 6-1
 HD Bart van Delft - Krzysztof Muzalewski / Roger Versteeg - Robert Fox 7-6, 4-6, 6-7
 DD Anouk Sterk - Klaudia Malenovská / Kimberley van Heugten - Vivian Polak 6-2, 6-1
1e GD Bart van Delft - Linda Sentis / Debby Haak - Roger Versteeg 7-5, 6-2
2e GD Arnout van Weelde - Anouk Sterk / Richard van de Wetering - Kimberley van Heugten 4-6, 3-6

17 mei 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Jochem Mol (2,5312) / Reinoud Haal (2,0899) 6-3, 4-6, 4-6
2e HE Maxence Bonaventure (3,1838) / Rick Louwerse (1,9994) 2-6, 4-6
1e DE Eliessa van Langendonck (0,9026) / Melissa Ravestein (2,3178) 7-6, 6-2
2e DE Evelyne Dom (2,2319) / Jennifer Andringa (3,2443) 6-3, 1-3
 HD Maxence Bonaventure (3,2438) - Jochem Mol (3,0198) / Rick Louwerse (1,9111) - David Valstar (2,3516) 3-6, 6-3, 3-6
 DD Eliessa van Langendonck (1,4067) - Caroline van de Wijgaart (2,5080) / Marlieke Jager (2,0107) - Jennifer Andringa (1,9214) 2-6, 1-6
1e GD Maxence Bonaventure (3,2438) - Eliessa van Langendonck (1,4067) / Reinoud Haal (2,3452) - Marlieke Jager (2,0107) Opgave thuis
2e GD Jochem Mol (3,0198) - Caroline van de Wijgaart (2,5080) / Melissa Ravestein (2,6569) - David Valstar (2,3516) 1-6, 5-7
17 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Zandvoort 2 1-7
1e HE Stefan Bergman (2,0000) / Tallon Griekspoor (1,6389) 6-4, 3-6, 4-6
2e HE Rick Staal (2,7292) / Marc Dijkhuizen (1,6455) 7-5, 3-6, 3-6
1e DE Sophia Grippo (3,1496) / Romy Kerkhove (2,6710) 6-2, 6-4
2e DE Zawadi Fulani (2,3141) / Quinty Janssen (3,0649) 1-6, 6-2, 2-6
 HD Stefan Bergman (2,0000) - Robert van Straaten (2,1512) / Tallon Griekspoor (0,9097) - Marc Dijkhuizen (2,0396) 3-6, 1-6
 DD Sophia Grippo (3,2419) - Zawadi Fulani (2,9688) / Romy Kerkhove (2,6004) - Andrea van den Hurk (1,0702) 0-6, 2-6
1e GD Sophia Grippo (3,2419) - Stefan Bergman (2,0000) / Andrea van den Hurk (1,0702) - Tallon Griekspoor (0,9097) Opgave thuis
2e GD Zawadi Fulani (2,9688) - Rick Staal (3,1857) / Romy Kerkhove (2,6004) - Marc Dijkhuizen (2,0396) Opgave thuis
17 mei 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 3-5
1e HE Robert Fox (1,9745) / Leon Vellekoop (1,4323) 7-6, 1-6, 6-2
2e HE Roger Versteeg (2,5586) / John Naaktgeboren (1,7019) 6-3, 1-6, 4-6
1e DE Debby Haak (1,7022) / Romana Janshen (1,7040) 2-6, 0-6
2e DE Vivian Polak (1,6209) / Susanne Rehorst (3,1384) 1-6, 6-3, 6-2
 HD Richard van de Wetering (1,8233) - Roger Versteeg (2,0283) / Patrick Speelman (1,7187) - John Naaktgeboren (1,6287) 7-5, 4-6, 4-6
 DD Kimberley van Heugten (1,9215) - Vivian Polak (2,1888) / Samentha van Damme-Helderop (2,0003) - Romana Janshen (1,5517) 2-6, 4-6
1e GD Richard van de Wetering (1,8233) - Debby Haak (1,9102) / Romana Janshen (1,5517) - John Naaktgeboren (1,6287) 2-6, 4-6
2e GD Robert Fox (1,8646) - Kimberley van Heugten (1,9215) / Samentha van Damme-Helderop (2,0003) - Leon Vellekoop (2,0752) 6-2, 4-6, 7-6
17 mei 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Lennard van Weelde (2,3153) / Thomas Rohof (1,6806) 6-4, 6-2
2e HE Senne Braun (1,8030) / Remy Groenendaal (1,3628) 2-6, 3-6
1e DE Linda Sentis (1,3877) / Sophie van Rosendael (2,4407) 6-2, 6-3
2e DE Klaudia Malenovská (2,0583) / Julia van Rosendael (1,8644) 6-2, 1-6, 6-2
 HD Bart van Delft (1,7977) - Lennard van Weelde (2,6789) / Thomas Rohof (1,4780) - Floris Pagano Mirani (1,9066) 6-2, 3-6, 3-6
 DD Klaudia Malenovská (2,3529) - Anouk Sterk (1,3937) / Julia van Rosendael (2,7848) - Sophie van Rosendael (1,9385) 1-6, 6-0, 6-2
1e GD Bart van Delft (1,7977) - Linda Sentis (1,5984) / Remy Groenendaal (1,6333) - Sophie van Rosendael (1,9385) 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Arnout van Weelde (2,0173) - Anouk Sterk (1,3937) / Floris Pagano Mirani (1,9066) - Julia van Rosendael (2,7848) 6-1, 3-6, 6-7

10 mei 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7-1
1e HE Rick Louwerse (1,8327) / Melvyn op der Heijde (2,0000) 4-6, 4-6
2e HE Reinoud Haal (2,1389) / Rick Staal (2,7060) 6-1, 7-5
1e DE Marlieke Jager (2,3811) / Zawadi Fulani (2,2474) 6-1, 6-1
2e DE Melissa Ravestein (2,3298) / Sophia Grippo (2,9280) 6-1, 1-6, 6-3
 HD Rick Louwerse (2,0849) - David Valstar (2,5840) / Melvyn op der Heijde (2,0000) - Robert van Straaten (1,9146) 7-6, 6-4
 DD Marlieke Jager (2,0107) - Jennifer Andringa (1,9214) / Zawadi Fulani (2,9688) - Sophia Grippo (3,2419) 7-6, 6-3
1e GD David Valstar (2,5840) - Jennifer Andringa (1,9214) / Zawadi Fulani (2,9688) - Melvyn op der Heijde (2,0000) Opgave uit
2e GD Reinoud Haal (2,3452) - Melissa Ravestein (2,6569) / Sophia Grippo (3,2419) - Robert van Straaten (1,9146) Opgave uit
10 mei 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Remy Groenendaal (1,5489) / Robert Fox (1,8830) 6-1, 6-3
2e HE Thomas Rohof (1,7618) / Roger Versteeg (2,5131) 6-7, 6-3, 6-2
1e DE Sophie van Rosendael (2,3043) / Debby Haak (1,8181) 1-6, 4-6
2e DE Julia van Rosendael (1,7255) / Vivian Polak (1,8333) 2-6, 6-4, 4-6
 HD Remy Groenendaal (2,0876) - Thomas Rohof (1,6986) / Roger Versteeg (1,8794) - Richard van de Wetering (1,4728) 6-4, 6-2
 DD Julia van Rosendael (2,7202) - Sophie van Rosendael (1,9786) / Kimberley van Heugten (2,0168) - Vivian Polak (2,1833) 6-7, 6-4, 3-6
1e GD Remy Groenendaal (2,0876) - Sophie van Rosendael (1,9786) / Debby Haak (1,7230) - Richard van de Wetering (1,4728) 7-6, 6-2
2e GD Floris Pagano Mirani (1,9066) - Julia van Rosendael (2,7202) / Robert Fox (1,8646) - Kimberley van Heugten (2,0168) Opgave thuis
10 mei 2015 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
1e HE Leon Vellekoop (1,4786) / Krzysztof Muzalewski (2,0621) 6-7, 6-3, 6-2
2e HE John Naaktgeboren (1,9910) / Senne Braun (1,7569) 7-6, 6-3
1e DE Samentha van Damme-Helderop (1,8333) / Linda Sentis (1,5822) 1-5
2e DE Romana Janshen (1,8707) / Anouk Sterk (2,0000) 6-0, 6-1
 HD Patrick Speelman (1,7187) - John Naaktgeboren (1,7030) / Senne Braun (2,2806) - Lennard van Weelde (2,8492) 6-2, 6-4
 DD Samentha van Damme-Helderop (1,8279) - Romana Janshen (1,4883) / Anouk Sterk (1,5998) - Linda Sentis (1,7227) 6-1, 5-7, 6-7
1e GD John Naaktgeboren (1,7030) - Romana Janshen (1,4883) / Linda Sentis (1,7227) - Krzysztof Muzalewski (2,0502) 6-0, 6-4
2e GD Leon Vellekoop (1,9586) - Samentha van Damme-Helderop (1,8279) / Arnout van Weelde (2,1828) - Anouk Sterk (1,5998) 4-6, 2-6
10 mei 2015 T.C. Zandvoort 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 8-0

26 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Thomas Rohof (1,6944) / Willem Hornikx (1,4039) 4-6, 3-6
2e HE Floris Pagano Mirani (2,2369) / Rick Louwerse (1,9599) 2-6, 4-6
1e DE Julia van Rosendael (1,8611) / Melissa Ravestein (2,1863) 6-3, 6-3
2e DE Kelly de Beer (1,6573) / Marlieke Jager (2,2716) 6-1, 6-0
 HD Floris Pagano Mirani (2,2191) - Thomas Rohof (1,9726) / David Valstar (2,2080) - Reinoud Haal (2,0031) 7-6, 7-5
 DD Julia van Rosendael (2,6758) - Sophie van Rosendael (1,9406) / Jennifer Andringa (1,8302) - Marlieke Jager (2,1260) 2-6, 4-6
1e GD Kelly de Beer (2,1016) - Floris Pagano Mirani (2,2191) / Jennifer Andringa (1,8302) - David Valstar (2,2080) 6-3, 7-6
2e GD Sophie van Rosendael (1,9406) - Thomas Rohof (1,9726) / Melissa Ravestein (2,4975) - Reinoud Haal (2,0031) 1-6, 7-5, 7-6
26 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Robert Fox (1,6630) / Gijs Buntsma (2,3201) 3-6, 2-6
2e HE / Opgave uit
1e DE Debby Haak (1,9514) / Zawadi Fulani (2,2005) 3-6, 7-6, 6-4
2e DE Kimberley van Heugten (2,8725) / Sophia Grippo (2,9492) 4-6, 1-6
 HD / Opgave uit
 DD Vivian Polak (2,1833) - Kimberley van Heugten (2,0168) / Sophia Grippo (3,2419) - Zawadi Fulani (2,9688) 7-6, 6-1
1e GD Debby Haak (1,7230) - Richard van de Wetering (1,4728) / Sophia Grippo (3,2419) - Gijs Buntsma (2,6782) 6-7, 7-6, 7-6
2e GD / Opgave uit
26 april 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Senne Braun (1,6622) / Jochem Mol (2,4208) 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Krzysztof Muzalewski (2,0621) / Opgave uit
1e DE Linda Sentis (1,5822) / Eliessa van Langendonck (0,9722) 6-7, 6-7
2e DE Klaudia Malenovská (2,3916) / Evelyne Dom (2,0000) 6-0, 6-1
 HD Krzysztof Muzalewski (2,1322) - Lennard van Weelde (2,9191) / Opgave uit
 DD Linda Sentis (1,9605) - Anouk Sterk (1,9195) / Evelyne Dom (2,0630) - Eliessa van Langendonck (1,0833) 6-4, 7-5
1e GD Anouk Sterk (1,9195) - Krzysztof Muzalewski (2,1322) / Evelyne Dom (2,0630) - Jochem Mol (2,9534) 6-1, 6-2
2e GD Klaudia Malenovská (2,3529) - Senne Braun (2,2530) / Opgave uit
26 april 2015 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Zandvoort 2 7-1
1e HE Leon Vellekoop (1,6366) / Marc Dijkhuizen (1,3728) 7-5, 3-6, 6-3
2e HE John Naaktgeboren (2,1299) / Raoul Snijders (3,2123) 6-1, 6-2
1e DE Samentha van Damme-Helderop (1,8333) / Quinty Janssen (3,0649) 6-2, 3-6, 7-5
2e DE Susanne Rehorst (3,0872) / Romy Kerkhove (2,7127) 3-6, 5-7
 HD John Naaktgeboren (1,9073) - Patrick Speelman (1,9657) / Raoul Snijders (1,1532) - Marc Dijkhuizen (1,8835) 4-6, 6-3, 6-2
 DD Samentha van Damme-Helderop (1,9390) - Romana Janshen (1,5597) / Mireille Bink (2,1084) - Andrea van den Hurk (1,0049) 4-6, 1-0
1e GD Romana Janshen (1,5597) - John Naaktgeboren (1,9073) / Mireille Bink (2,1084) - Marc Dijkhuizen (1,8835) Opgave uit
2e GD Samentha van Damme-Helderop (1,9390) - Leon Vellekoop (2,0300) / Raoul Snijders (1,1532) - Romy Kerkhove (2,5448) 7-6, 6-4

19 april 2015 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 3-5
1e HE Marc Dijkhuizen (1,3728) / Krzysztof Muzalewski (2,0000) 6-3, 5-7, 6-3
2e HE Scott Nicolas (2,1667) / Senne Braun (1,7448) 4-6, 6-3, 3-6
1e DE Mireille Bink (2,1667) / Linda Sentis (1,7211) 2-6, 0-3
2e DE Romy Kerkhove (2,6431) / Klaudia Malenovská (2,6178) 0-6, 6-7
 HD Marc Dijkhuizen (2,0198) - Raoul Snijders (1,2474) / Senne Braun (2,3646) - Bart van Delft (2,0000) 6-4, 4-6, 6-2
 DD Mireille Bink (1,7064) - Romy Kerkhove (2,5044) / Klaudia Malenovská (2,6687) - Anouk Sterk (1,9874) 6-3, 6-7, 4-6
1e GD Mireille Bink (1,7064) - Scott Nicolas (1,8030) / Linda Sentis (2,1681) - Bart van Delft (2,0000) 3-6, 2-6
2e GD Romy Kerkhove (2,5044) - Raoul Snijders (1,2474) / Anouk Sterk (1,9874) - Krzysztof Muzalewski (2,0419) 6-3, 6-4
19 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 2-6
1e HE Jochem Mol (2,3056) / Leon Vellekoop (1,6917) 5-7, 1-6
2e HE Maxence Bonaventure (3,1838) / Patrick Speelman (2,0197) 1-6, 7-5, 4-6
1e DE Eliessa van Langendonck (1,0000) / Samentha van Damme-Helderop (1,8333) 6-0, 6-4
2e DE Evelyne Dom (2,0000) / Susanne Rehorst (3,0872) 6-1, 3-6, 6-1
 HD Jochem Mol (2,9116) - Maxence Bonaventure (3,2306) / John Naaktgeboren (1,9777) - Patrick Speelman (1,9657) 3-6, 4-6
 DD Caroline van de Wijgaart (2,2650) - Eliessa van Langendonck (1,0000) / Romana Janshen (1,7777) - Samentha van Damme-Helderop (2,0465) 2-6, 0-6
1e GD Jochem Mol (2,9116) - Evelyne Dom (1,9167) / John Naaktgeboren (1,9777) - Romana Janshen (1,7777) 3-6, 4-6
2e GD Maxence Bonaventure (3,2306) - Caroline van de Wijgaart (2,2650) / Leon Vellekoop (2,1392) - Samentha van Damme-Helderop (2,0465) 1-6, 0-6
19 april 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Willem Hornikx (1,6446) / Robert Fox (1,5556) 6-1, 3-6, 6-3
2e HE David Valstar (2,0000) / Roger Versteeg (2,4279) 6-2, 7-6
1e DE Melissa Ravestein (2,0000) / Debby Haak (2,1180) 4-6, 2-6
2e DE Marlieke Jager (2,3100) / Kimberley van Heugten (2,7694) 6-3, 6-2
 HD David Valstar (2,0547) - Rick Louwerse (1,7486) / Roger Versteeg (2,0625) - Richard van de Wetering (1,7766) 3-6, 4-6
 DD Jennifer Andringa (1,8387) - Marlieke Jager (2,3175) / Debby Haak (1,6641) - Kimberley van Heugten (2,0382) 6-3, 2-6, 6-2
1e GD Melissa Ravestein (2,3774) - Willem Hornikx (2,1736) / Debby Haak (1,6641) - Richard van de Wetering (1,7766) 6-7, 3-6
2e GD Rick Louwerse (1,7486) - Jennifer Andringa (1,8387) / Robert Fox (2,1572) - Kimberley van Heugten (2,0382) 3-6, 6-4, 6-7
19 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 2-6
1e HE Gijs Buntsma (2,2935) / Remy Groenendaal (1,6667) 6-1, 1-6, 5-7
2e HE Niels Kok (2,4215) / Floris Pagano Mirani (2,0000) 6-3, 7-5
1e DE Sophia Grippo (2,9492) / Kelly de Beer (1,6573) 0-6, 2-6
2e DE Zawadi Fulani (2,2797) / Sophie van Rosendael (2,0910) 6-3, 6-4
 HD Gijs Buntsma (2,4839) - Niels Kok (2,6768) / Floris Pagano Mirani (2,2890) - Thomas Rohof (2,0426) 6-1, 3-6, 1-6
 DD Sophia Grippo (3,2419) - Zawadi Fulani (2,9688) / Sophie van Rosendael (1,9406) - Julia van Rosendael (2,6758) 5-7, 2-6
1e GD Sophia Grippo (3,2419) - Gijs Buntsma (2,4839) / Kelly de Beer (2,1016) - Remy Groenendaal (2,0876) 5-7, 2-6
2e GD Zawadi Fulani (2,9688) - Niels Kok (2,6768) / Julia van Rosendael (2,6758) - Thomas Rohof (2,0426) Opgave thuis

12 april 2015 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Leon Vellekoop (1,8167) / Gijs Buntsma (2,2499) 3-6, 7-6, 7-6
2e HE Patrick Speelman (1,9029) / Niels Kok (2,5383) 6-0, 0-6, 2-6
1e DE Romana Janshen (2,0000) / Zawadi Fulani (2,2243) 6-0, 6-0
2e DE Susanne Rehorst (3,0931) / Sophia Grippo (2,9492) 0-6, 6-3, 3-6
 HD Patrick Speelman (2,0833) - John Naaktgeboren (2,1959) / Niels Kok (2,2940) - Gijs Buntsma (2,2940) 7-6, 6-7, 6-2
 DD Romana Janshen (1,7777) - Samentha van Damme-Helderop (2,1110) / Zawadi Fulani (2,9311) - Sophia Grippo (3,2419) 6-2, 6-2
1e GD John Naaktgeboren (2,1959) - Romana Janshen (1,7777) / Sophia Grippo (3,2419) - Gijs Buntsma (2,2940) 7-5, 6-4
2e GD Leon Vellekoop (2,2037) - Samentha van Damme-Helderop (2,1110) / Zawadi Fulani (2,9311) - Niels Kok (2,2940) 7-5, 6-4
12 april 2015 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Robert Fox (1,8333) / Tallon Griekspoor (1,3333) 6-4, 7-6
2e HE Roger Versteeg (2,4279) / Marc Dijkhuizen (1,3728) 1-6, 4-6
1e DE Debby Haak (2,1850) / Romy Kerkhove (2,5979) 7-6, 6-0
2e DE Kimberley van Heugten (2,6913) / Andrea van den Hurk (2,1597) 6-4, 4-6, 1-6
 HD Roger Versteeg (2,0000) - Richard van de Wetering (1,9167) / Tallon Griekspoor (0,9167) - Scott Nicolas (1,8333) 4-6, 2-6
 DD Debby Haak (1,8029) - Kimberley van Heugten (2,1253) / Mireille Bink (1,7358) - Andrea van den Hurk (1,0298) 3-6, 3-6
1e GD Debby Haak (1,8029) - Richard van de Wetering (1,9167) / Mireille Bink (1,7358) - Scott Nicolas (1,8333) 6-4, 6-4
2e GD Robert Fox (2,3997) - Kimberley van Heugten (2,1253) / Marc Dijkhuizen (1,8094) - Romy Kerkhove (2,3800) 5-7, 6-3, 7-6
12 april 2015 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Lennard van Weelde (2,0278) / Willem Hornikx (1,8067) 4-6, 1-0
2e HE Senne Braun (2,0658) / Rick Louwerse (1,7822) 4-6, 7-5, 6-4
1e DE Linda Sentis (1,8600) / Marlieke Jager (2,1667) 6-3, 6-3
2e DE Klaudia Malenovská (2,7693) / Jennifer Andringa (3,0909) 6-2, 6-1
 HD Lennard van Weelde (2,9191) - Krzysztof Muzalewski (2,0833) / Rick Louwerse (1,8318) - David Valstar (1,8389) 6-2, 1-6, 1-6
 DD Linda Sentis (2,0000) - Anouk Sterk (2,0000) / Marlieke Jager (2,1852) - Jennifer Andringa (1,8318) 6-3, 5-7, 4-6
1e GD Anouk Sterk (2,0000) - Krzysztof Muzalewski (2,0833) / Jennifer Andringa (1,8318) - Willem Hornikx (2,0000) 6-4, 6-3
2e GD Klaudia Malenovská (3,0000) - Senne Braun (2,5876) / David Valstar (1,8389) - Marlieke Jager (2,1852) 7-5, 6-4
12 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 8-0
1e HE Thomas Rohof (1,8333) / Jochem Mol (2,1667) 6-2, 5-7, 6-1
2e HE Floris Pagano Mirani (2,0000) / Maxence Bonaventure (3,1838) 6-1, 6-2
1e DE Kelly de Beer (1,8333) / Carlijn Hoedt (1,9436) 6-3, 7-5
2e DE Julia van Rosendael (2,0000) / Caroline van de Wijgaart (2,1667) 4-6, 7-5, 6-0
 HD Remy Groenendaal (2,1585) - Floris Pagano Mirani (2,3030) / Maxence Bonaventure (3,0972) - Jochem Mol (2,7348) 7-6, 6-4
 DD Sophie van Rosendael (2,0833) - Julia van Rosendael (2,8965) / Carlijn Hoedt (2,7761) - Caroline van de Wijgaart (2,0000) 6-3, 6-1
1e GD Kelly de Beer (2,1585) - Remy Groenendaal (2,1585) / Caroline van de Wijgaart (2,0000) - Maxence Bonaventure (3,0972) 6-1, 6-0
2e GD Sophie van Rosendael (2,0833) - Thomas Rohof (2,0833) / Carlijn Hoedt (2,7761) - Jochem Mol (2,7348) 6-2, 6-0

6 april 2015 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Tallon Griekspoor (1,0000) / Remy Groenendaal (2,0000) 4-6, 1-6
2e HE Scott Nicolas (2,0000) / Thomas Rohof (2,0000) 2-6, 3-6
1e DE Mireille Bink (2,0000) / Kelly de Beer (2,0000) 0-6, 2-6
2e DE Romy Kerkhove (2,5462) / Sophie van Rosendael (2,1667) 6-7, 5-7
 HD Tallon Griekspoor (1,0000) - Marc Dijkhuizen (2,0000) / Thomas Rohof (2,0000) - Floris Pagano Mirani (2,0000) 6-3, 7-5
 DD Andrea van den Hurk (1,1131) - Romy Kerkhove (2,6365) / Julia van Rosendael (2,7122) - Sophie van Rosendael (2,0000) 7-6, 6-1
1e GD Mireille Bink (1,9025) - Scott Nicolas (2,0000) / Kelly de Beer (2,0000) - Remy Groenendaal (2,0000) 6-4, 2-6, 7-6
2e GD Romy Kerkhove (2,6365) - Marc Dijkhuizen (2,0000) / Julia van Rosendael (2,7122) - Floris Pagano Mirani (2,0000) 6-4, 5-7, 7-6
6 april 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 4-4
1e HE Rick Louwerse (2,0000) / Leon Vellekoop (1,6935) 6-3, 4-6, 6-4
2e HE Willem Hornikx (2,0000) / Patrick Speelman (1,8400) 7-5, 6-2
1e DE Marlieke Jager (2,0000) / Samentha van Damme-Helderop (2,0000) 5-7, 0-6
2e DE Jennifer Andringa (2,8490) / Susanne Rehorst (3,3004) 2-6, 4-6
 HD Reinoud Haal (2,0000) - David Valstar (2,0000) / Leon Vellekoop (1,8704) - John Naaktgeboren (2,1959) 7-6, 6-3
 DD Marlieke Jager (2,0000) - Melissa Ravestein (2,0000) / Samentha van Damme-Helderop (2,1110) - Romana Janshen (2,1110) 2-6, 2-6
1e GD Jennifer Andringa (2,0000) - Rick Louwerse (2,0000) / Samentha van Damme-Helderop (2,1110) - Leon Vellekoop (1,8704) 6-1, 6-0
2e GD Reinoud Haal (2,0000) - Melissa Ravestein (2,0000) / Romana Janshen (2,1110) - John Naaktgeboren (2,1959) 2-6, 3-6
6 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 2-6
1e HE Jochem Mol (2,0000) / Robert Fox (2,0000) 2-6, 2-6
2e HE Maxence Bonaventure (3,1228) / Roger Versteeg (2,4889) 5-7, 2-6
1e DE Carlijn Hoedt (2,1103) / Debby Haak (2,0000) 7-6, 2-6, 6-4
2e DE Caroline van de Wijgaart (2,0000) / Vivian Polak (2,0000) 7-5, 5-7, 4-6
 HD Jochem Mol (2,6269) - Maxence Bonaventure (3,0139) / Roger Versteeg (2,0000) - Richard van de Wetering (2,0000) 5-7, 6-7
 DD Evelyne Dom (2,0000) - Caroline van de Wijgaart (2,2000) / Vivian Polak (2,0000) - Kimberley van Heugten (2,0000) 3-6, 7-5, 6-4
1e GD Evelyne Dom (2,0000) - Maxence Bonaventure (3,0139) / Debby Haak (1,9025) - Richard van de Wetering (2,0000) 1-6, 2-6
2e GD Jochem Mol (2,6269) - Carlijn Hoedt (2,6764) / Kimberley van Heugten (2,0000) - Robert Fox (2,5493) 2-6, 2-6
6 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
1e HE Gijs Buntsma (2,1665) / Lennard van Weelde (2,1667) 3-6, 0-2
2e HE Sam Jesse (2,4691) / Senne Braun (1,9877) 6-2, 6-3
1e DE Zawadi Fulani (2,1597) / Linda Sentis (2,0000) 2-6, 3-6
2e DE Sophia Grippo (2,6159) / Klaudia Malenovská (3,0000) 2-6, 4-6
 HD Gijs Buntsma (2,2940) - Sam Jesse (4,8484) / Lennard van Weelde (2,9191) - Arnout van Weelde (2,7278) 4-6, 4-6
 DD Zawadi Fulani (2,9311) - Sophia Grippo (3,2419) / Linda Sentis (2,0000) - Anouk Sterk (2,0000) 2-6, 6-7
1e GD Sophia Grippo (3,2419) - Gijs Buntsma (2,2940) / Anouk Sterk (2,0000) - Arnout van Weelde (2,7278) Opgave thuis
2e GD Zawadi Fulani (2,9311) - Sam Jesse (4,8484) / Klaudia Malenovská (3,0000) - Senne Braun (2,5876) 3-6, 2-6