Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 15
Bijgewerkt t/m 7 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 15

Stand

GespeeldPunten
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 43
T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 7 36
R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7 30
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 30
O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7 28
T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 26
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 22
T.V. Prinsenbeek 1 7 9

Uitslagen

31 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Yannick Zenden (0,7118) / Stefan Wauters (0,8584) 1-6, 5-7
2e HE Freek Tissink (1,4036) / Seppe Cuypers (1,8273) 3-6, 2-6
1e DE Daphne van den Heuvel (1,9981) / Elke Lemmens (1,3949) 6-4, 4-6, 6-4
2e DE Kim Wijnen (2,1900) / Stanislava Hrozenská (1,8477) 0-6, 0-6
 HD Maarten Paas (1,9167) - Yannick Zenden (0,4846) / Stefan Wauters (1,6735) - Seppe Cuypers (1,9213) 3-6, 6-7
 DD Floor Boesten (2,0629) - Daphne van den Heuvel (1,8542) / Elke Lemmens (0,7681) - Stanislava Hrozenská (2,0000) 0-6, 2-6
1e GD Maarten Paas (1,9167) - Daphne van den Heuvel (1,8542) / Elke Lemmens (0,7681) - Stefan Wauters (1,6735) Opgave uit
2e GD Yannick Zenden (0,4846) - Floor Boesten (2,0629) / Stanislava Hrozenská (2,0000) - Seppe Cuypers (1,9213) Opgave thuis
31 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Gerard ter Woorst (1,6862) / Mark Geurts (2,7697) 7-6, 6-4
2e HE Friso Schonck (2,6423) / Sander Geeris (2,5764) 7-5, 6-4
1e DE Anne-Fleur Schonck (2,2276) / April van Gennip (2,1673) 0-0
2e DE Britt Schreuder (1,5958) / Tiffany Höberth (1,7113) 6-1, 6-1
 HD Gerard ter Woorst (1,8274) - Friso Schonck (2,3059) / Kevin Benning (1,5089) - Sander Geeris (3,3769) 6-3
 DD Britt Schreuder (1,5991) - Dayna Townsend (2,0507) / April van Gennip (2,6083) - Pleun Burgmans (2,0000) Opgave thuis
1e GD Gerard ter Woorst (1,8274) - Friso Schonck (2,3059) / Kevin Benning (1,5089) - Tiffany Höberth (1,9597) 6-3, 6-2
2e GD Friso Schonck (2,3059) - Anne-Fleur Schonck (2,6198) / April van Gennip (2,6083) - Mark Geurts (2,6378) Opgave thuis
31 mei 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-3
1e HE Mats Hermans (2,0974) / Philippe Brand (1,2556) 6-1, 5-7, 6-4
2e HE Bart Stevens (2,5549) / Thijs Buur (2,1334) 6-2, 7-6
1e DE Laura Heinrichs (1,4152) / Milou Ettekoven (2,8166) 6-1, 6-4
2e DE Debbie Gach (3,0573) / Maruschka van Soest (1,7347) 4-6, 3-6
 HD Mats Hermans (2,6623) - Marc Merry (1,6655) / Philippe Brand (1,8188) - Thijs Buur (1,7198) 2-6, 2-6
 DD Laura Heinrichs (1,3855) - Debbie Gach (2,8611) / Maruschka van Soest (2,2662) - Regien Vleems (2,6554) 6-3, 5-7, 7-6
1e GD Laura Heinrichs (1,3855) - Bart Stevens (2,2021) / Regien Vleems (2,6554) - Philippe Brand (1,8188) 6-0, 6-7, 6-7
2e GD Debbie Gach (2,8611) - Marc Merry (1,6655) / Milou Ettekoven (2,4078) - Thijs Buur (1,7198) 3-6, 7-6, 7-6
31 mei 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
1e HE Coen van Gils (2,4090) / Stefan Dijkers (2,8175) 6-2, 6-4
2e HE Desmond du Parand (3,0480) / Lamar Kiel (2,6609) 1-6, 4-6
1e DE Ilona Somers (1,4539) / Mandy Wolfert (2,0446) 6-4, 1-6
2e DE Charlotte Swaans (1,9301) / Shura Poppe (2,0770) 2-6, 6-1, 6-2
 HD Martijn Janssens (2,3109) - Coen van Gils (2,7138) / Stefan Dijkers (2,7915) - Lamar Kiel (3,2780) 6-1, 6-3
 DD Ilona Somers (1,4631) - Charlotte Swaans (1,3740) / Janneke Luitjes (3,4121) - Mandy Wolfert (2,3823) 6-4, 6-2
1e GD Coen van Gils (2,7138) - Ilona Somers (1,4631) / Shura Poppe (2,8598) - Lamar Kiel (3,2780) 6-1, 6-2
2e GD Charlotte Swaans (1,3740) - Martijn Janssens (2,3109) / Janneke Luitjes (3,4121) - Stefan Dijkers (2,7915) 6-3, 6-1

17 mei 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
1e HE Marc Merry (1,5386) / Mark Geurts (2,6565) 6-3, 6-2
2e HE Mats Hermans (2,3294) / Kevin Benning (2,3679) 6-3, 7-5
1e DE Laura Heinrichs (1,4747) / Tiffany Höberth (1,5223) 6-1, 6-0
2e DE Debbie Gach (3,0353) / April van Gennip (2,1894) 1-6, 6-7
 HD Mats Hermans (2,7179) - Bart Stevens (2,3271) / Kevin Benning (1,4089) - Sander Geeris (3,2222) 6-2, 6-2
 DD Laura Heinrichs (1,4764) - Debbie Gach (2,9722) / April van Gennip (2,5174) - Myrthe Wittkämper (1,8828) 7-5, 6-4
1e GD Laura Heinrichs (1,4764) - Bart Stevens (2,3271) / April van Gennip (2,5174) - Kevin Benning (1,4089) 1-6, 7-5, 7-6
2e GD Debbie Gach (2,9722) - Marc Merry (1,7369) / Tiffany Höberth (1,9549) - Mark Geurts (2,5753) 6-2, 6-7, 7-6
17 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
1e HE Yannick Zenden (0,7118) / Stefan Dijkers (2,6735) 6-0, 6-1
2e HE Freek Tissink (1,4036) / Lamar Kiel (2,9814) 6-2, 6-1
1e DE Daphne van den Heuvel (1,7904) / Mandy Wolfert (2,2462) 3-6, 6-3, 3-6
2e DE Kim Wijnen (2,0000) / Shura Poppe (2,1401) 2-6, 1-6
 HD Yannick Zenden (0,4846) - Maarten Paas (1,9167) / Stefan Dijkers (2,7915) - Lamar Kiel (3,2780) 6-1, 6-1
 DD Daphne van den Heuvel (1,8542) - Floor Boesten (2,0629) / Janneke Luitjes (3,4121) - Mandy Wolfert (2,3823) 7-6, 6-4
1e GD Maarten Paas (1,9167) - Daphne van den Heuvel (1,8542) / Janneke Luitjes (3,4121) - Stefan Dijkers (2,7915) 6-1, 6-2
2e GD Kim Wijnen (3,4893) - Yannick Zenden (0,4846) / Lamar Kiel (3,2780) - Shura Poppe (2,8598) 7-5, 7-6
17 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Philippe Brand (1,3891) / Gerard ter Woorst (1,4547) 6-1, 6-2
2e HE Thijs Buur (2,2048) / Friso Schonck (3,3102) 6-2, 6-4
1e DE Milou Ettekoven (2,8166) / Britt Schreuder (1,5900) 1-6, 2-6
2e DE Eva Vedder (2,0460) / Dayna Townsend (2,1659) 5-1
 HD Philippe Brand (1,8064) - Thijs Buur (1,9030) / Gerard ter Woorst (1,8278) - Friso Schonck (3,3814) 6-2, 6-1
 DD Milou Ettekoven (2,1332) - Eva Vedder (2,5523) / Britt Schreuder (1,7456) - Dayna Townsend (1,9755) 4-6, 5-7
1e GD Philippe Brand (1,8064) - Milou Ettekoven (2,1332) / Gerard ter Woorst (1,8278) - Britt Schreuder (1,7456) 3-6, 2-6
2e GD Thijs Buur (1,9030) - Cheryl Weerdenburg (2,4149) / Friso Schonck (3,3814) - Dayna Townsend (1,9755) 6-2, 6-2
17 mei 2015 T.C. Van Horne (Weert) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE Phillipe Drouen (1,6281) / Bart van Opstal (2,5585) Opgave uit
2e HE Rick Vleeshouwers (2,5496) / Coen van Gils (2,4840) 0-6, 2-6
1e DE Elke Lemmens (1,0998) / Ilona Somers (1,7706) 2-6, 1-6
2e DE Dorien Cuypers (1,8992) / Charlotte Swaans (1,7802) 6-2, 6-1
 HD Phillipe Drouen (2,8696) - Rick Vleeshouwers (3,3035) / Coen van Gils (2,3660) - Martijn Janssens (1,9189) 7-5, 3-6, 6-0
 DD Elke Lemmens (0,8727) - Dorien Cuypers (2,0390) / Ilona Somers (1,3917) - Charlotte Swaans (0,9744) 6-4, 7-6
1e GD Elke Lemmens (0,8727) - Phillipe Drouen (2,8696) / Ilona Somers (1,3917) - Coen van Gils (2,3660) Opgave uit
2e GD Dorien Cuypers (2,0390) - Rick Vleeshouwers (3,3035) / Charlotte Swaans (0,9744) - Martijn Janssens (1,9189) 6-3, 2-6, 7-6

10 mei 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 5-3
1e HE Gerard ter Woorst (1,4547) / Mats Hermans (2,3154) 6-2, 6-3
2e HE Friso Schonck (3,4543) / Bart Stevens (2,2584) 6-2, 6-4
1e DE Britt Schreuder (1,4946) / Laura Heinrichs (1,5447) 6-7, 0-6
2e DE Dayna Townsend (2,1706) / Debbie Gach (2,9722) 6-1, 6-3
 HD Gerard ter Woorst (2,0804) - Friso Schonck (3,3814) / Marc Merry (1,6779) - Bart Stevens (2,1310) 6-4, 2-6, 6-4
 DD Britt Schreuder (1,8092) - Dayna Townsend (1,8566) / Laura Heinrichs (1,4764) - Debbie Gach (3,1433) 4-6, 6-1, 4-6
1e GD Gerard ter Woorst (2,0804) - Britt Schreuder (1,8092) / Mats Hermans (2,6554) - Laura Heinrichs (1,4764) 6-4, 6-3
2e GD Friso Schonck (3,3814) - Dayna Townsend (1,8566) / Marc Merry (1,6779) - Debbie Gach (3,1433) 4-6, 3-6
10 mei 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-4
1e HE Coen van Gils (2,4840) / Yannick Zenden (0,7118) 4-6, 2-6
2e HE Desmond du Parand (3,0480) / Freek Tissink (1,4036) 0-6, 0-6
1e DE Ilona Somers (2,0000) / Daphne van den Heuvel (1,6238) 6-0, 6-2
2e DE Charlotte Swaans (1,9469) / Celine Rolly (2,0000) 7-6, 6-7, 6-2
 HD Martijn Janssens (2,0499) - Desmond du Parand (2,5854) / Maarten Paas (1,9167) - Yannick Zenden (0,4846) 2-6, 0-6
 DD Ilona Somers (1,5768) - Charlotte Swaans (1,3259) / Celine Rolly (2,0000) - Daphne van den Heuvel (1,7790) 6-3, 4-6, 7-5
1e GD Coen van Gils (2,3660) - Ilona Somers (1,5768) / Floor Boesten (2,0629) - Yannick Zenden (0,4846) Opgave thuis
2e GD Martijn Janssens (2,0499) - Charlotte Swaans (1,3259) / Freek Tissink (2,0038) - Celine Rolly (2,0000) 6-4, 6-4
10 mei 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 0-8
1e HE Sam van Dijk (3,0326) / Stefan Wauters (0,8584) 2-6, 0-4
2e HE Stefan Dijkers (2,6735) / Phillipe Drouen (1,6281) 2-6, 3-6
1e DE Mandy Wolfert (2,2462) / Elke Lemmens (1,0998) 2-6, 3-6
2e DE Shura Poppe (2,0864) / Stanislava Hrozenská (2,0000) 0-6, 2-6
 HD Lamar Kiel (3,2780) - Stefan Dijkers (2,9149) / Stefan Wauters (1,6735) - Phillipe Drouen (2,8696) 0-6, 1-6
 DD Janneke Luitjes (3,4121) - Shura Poppe (2,8598) / Elke Lemmens (0,8727) - Stanislava Hrozenská (2,0000) 3-6, 1-6
1e GD Janneke Luitjes (3,4121) - Lamar Kiel (3,2780) / Stefan Wauters (1,6735) - Elke Lemmens (0,8727) 1-6, 1-6
2e GD Sam van Dijk (3,7048) - Mandy Wolfert (2,3823) / Stanislava Hrozenská (2,0000) - Phillipe Drouen (2,8696) Opgave thuis
10 mei 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-4
1e HE Mark Geurts (2,6565) / Philippe Brand (1,3891) 3-6, 6-7
2e HE Kevin Benning (2,2709) / Thijs Buur (2,3382) 3-6, 2-6
1e DE April van Gennip (2,2404) / Regien Vleems (2,6937) 6-3, 6-3
2e DE Tiffany Höberth (1,5223) / Milou Ettekoven (2,8166) 7-5, 6-2
 HD Kevin Benning (1,2839) - Sander Geeris (3,0896) / Philippe Brand (1,9314) - Thijs Buur (1,7518) 3-6, 1-6
 DD April van Gennip (2,6064) - Myrthe Wittkämper (1,9985) / Regien Vleems (2,4384) - Cheryl Weerdenburg (2,1731) 6-2, 6-3
1e GD Kevin Benning (1,2839) - April van Gennip (2,6064) / Philippe Brand (1,9314) - Milou Ettekoven (2,1856) 7-6, 4-6, 6-7
2e GD Mark Geurts (2,8441) - Tiffany Höberth (2,0790) / Thijs Buur (1,7518) - Cheryl Weerdenburg (2,1731) 6-3, 7-6

26 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE Gerard ter Woorst (1,4547) / Bart van Opstal (2,5585) Opgave uit
2e HE Friso Schonck (3,3839) / Coen van Gils (2,1508) 6-4, 4-6, 6-4
1e DE Britt Schreuder (1,6031) / Leslie Butkiewicz (1,5174) 6-1, 6-2
2e DE Dayna Townsend (2,3846) / Charlotte Swaans (1,7161) 3-6, 7-5, 6-4
 HD Gerard ter Woorst (2,2413) - Friso Schonck (3,3814) / Coen van Gils (2,1370) - Martijn Janssens (1,9323) 6-3, 7-5
 DD Dayna Townsend (1,7398) - Anne-Fleur Schonck (2,5892) / Leslie Butkiewicz (1,9375) - Charlotte Swaans (1,4651) 1-6, 3-6
1e GD Gerard ter Woorst (2,2413) - Britt Schreuder (1,8092) / Leslie Butkiewicz (1,9375) - Coen van Gils (2,1370) Opgave uit
2e GD Friso Schonck (3,3814) - Anne-Fleur Schonck (2,5892) / Martijn Janssens (1,9323) - Charlotte Swaans (1,4651) 4-6, 4-6
26 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
1e HE Philippe Brand (1,6012) / Seppe Cuypers (1,7271) 6-3, 4-6, 6-2
2e HE Thijs Buur (2,2696) / Phillipe Drouen (1,7498) 4-6, 7-6, 6-7
1e DE Milou Ettekoven (2,8166) / Dorien Cuypers (1,9765) 5-7, 5-7
2e DE Regien Vleems (2,5361) / Elke Lemmens (1,0998) 6-7, 5-7
 HD Thijs Buur (1,9713) - Philippe Brand (2,1252) / Phillipe Drouen (2,6776) - Seppe Cuypers (1,7466) 6-4, 6-2
 DD Cheryl Weerdenburg (2,2356) - Milou Ettekoven (2,1856) / Elke Lemmens (0,8194) - Dorien Cuypers (1,9620) 0-6, 1-6
1e GD Philippe Brand (2,1252) - Regien Vleems (2,4472) / Phillipe Drouen (2,6776) - Elke Lemmens (0,8194) 7-5, 6-4
2e GD Thijs Buur (1,9713) - Cheryl Weerdenburg (2,2356) / Rick Vleeshouwers (3,2202) - Dorien Cuypers (1,9620) 4-6, 6-2, 7-6
26 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-5
1e HE Bart Stevens (2,2584) / Yannick Zenden (0,7118) 4-6, 3-6
2e HE Marc Merry (1,8277) / Freek Tissink (1,2657) 2-6, 6-2, 7-5
1e DE Laura Heinrichs (1,6179) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,5936) 6-3, 6-0
2e DE Debbie Gach (2,9722) / Daphne van den Heuvel (1,6238) 1-6, 0-6
 HD Bart Stevens (2,1310) - Mats Hermans (2,6554) / Yannick Zenden (0,4846) - Maarten Paas (1,9167) 5-7, 5-7
 DD Laura Heinrichs (1,5719) - Debbie Gach (3,1001) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,8022) - Daphne van den Heuvel (1,7788) 6-7, 1-6
1e GD Mats Hermans (2,6554) - Debbie Gach (3,1001) / Yannick Zenden (0,4846) - Floor Boesten (2,0629) 2-6, 2-6
2e GD Marc Merry (1,8727) - Laura Heinrichs (1,5719) / Daphne van den Heuvel (1,7788) - Freek Tissink (1,8834) 3-6, 6-0, 7-6
26 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 7-1
1e HE Kevin Benning (2,3031) / Lamar Kiel (2,9814) 6-2, 6-0
2e HE Mark Geurts (2,7872) / Stefan Dijkers (2,6110) 6-4, 6-0
1e DE April van Gennip (2,2404) / Janneke Luitjes (3,1188) 6-2, 6-1
2e DE Tiffany Höberth (1,3216) / Shura Poppe (2,2040) 6-7, 2-6
 HD Kevin Benning (1,3148) - Sander Geeris (3,1188) / Lamar Kiel (3,1822) - Stefan Dijkers (2,7195) 6-3, 6-2
 DD April van Gennip (2,7089) - Myrthe Wittkämper (2,0000) / Janneke Luitjes (3,3681) - Shura Poppe (2,6144) 6-1, 6-4
1e GD Kevin Benning (1,3148) - April van Gennip (2,7089) / Lamar Kiel (3,1822) - Janneke Luitjes (3,3681) 6-2, 6-2
2e GD Mark Geurts (2,8996) - Tiffany Höberth (2,1378) / Stefan Dijkers (2,7195) - Shura Poppe (2,6144) 6-2, 6-2

19 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7-1
1e HE Yannick Zenden (0,8257) / Gerard ter Woorst (1,3171) 6-4, 7-5
2e HE Freek Tissink (1,2657) / Friso Schonck (3,2262) 3-6, 6-1, 7-6
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal (1,7161) / Dayna Townsend (2,2652) 6-3, 7-6
2e DE Daphne van den Heuvel (1,7636) / Anne-Fleur Schonck (2,1606) 6-4, 6-2
 HD Maarten Paas (1,9167) - Yannick Zenden (0,6296) / Gerard ter Woorst (2,0833) - Friso Schonck (3,2316) 6-3, 6-1
 DD Floor Boesten (2,2279) - Jaimy-Gayle van de Wal (1,6494) / Britt Schreuder (1,9167) - Dayna Townsend (1,9167) 4-6, 3-6
1e GD Yannick Zenden (0,6296) - Floor Boesten (2,2279) / Friso Schonck (3,2316) - Britt Schreuder (1,9167) 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Daphne van den Heuvel (1,8954) - Freek Tissink (2,0000) / Anne-Fleur Schonck (2,5175) - Gerard ter Woorst (2,0833) 6-1, 7-5
19 april 2015 T.C. Van Horne (Weert) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
1e HE Seppe Cuypers (1,8548) / Kevin Benning (2,2341) 6-3, 6-3
2e HE Phillipe Drouen (1,8333) / Sander Geeris (2,4990) 6-4, 6-2
1e DE Elke Lemmens (1,2190) / Tiffany Höberth (1,2851) 6-3, 6-2
2e DE Merel Hoedt (1,8295) / April van Gennip (2,4355) 6-1, 5-7, 4-6
 HD Seppe Cuypers (1,9582) - Phillipe Drouen (2,7674) / Kevin Benning (1,1111) - Mark Geurts (2,5538) 6-3, 7-6
 DD Elke Lemmens (0,9167) - Dorien Cuypers (2,0833) / April van Gennip (2,5362) - Myrthe Wittkämper (2,0000) 6-3, 6-2
1e GD Elke Lemmens (0,9167) - Phillipe Drouen (2,7674) / April van Gennip (2,5362) - Kevin Benning (1,1111) 6-4, 6-3
2e GD Dorien Cuypers (2,0833) - Seppe Cuypers (1,9582) / Tiffany Höberth (1,9907) - Mark Geurts (2,5538) 6-2, 7-6
19 april 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 4-4
1e HE Coen van Gils (1,9847) / Marc Merry (1,9969) 6-7, 1-6
2e HE Martijn Janssens (3,1798) / Mats Hermans (2,3324) 6-2, 2-6, 5-7
1e DE Leslie Butkiewicz (1,7636) / Laura Heinrichs (1,5224) 7-6, 0-6, 6-4
2e DE Charlotte Swaans (1,7161) / Debbie Gach (2,9722) 6-3, 6-3
 HD Coen van Gils (1,9584) - Martijn Janssens (2,0134) / Bart Stevens (2,3513) - Mats Hermans (2,6554) Opgave thuis
 DD Ilona Somers (1,3982) - Leslie Butkiewicz (1,9375) / Debbie Gach (3,0630) - Laura Heinrichs (1,7922) 6-2, 6-3
1e GD Coen van Gils (1,9584) - Ilona Somers (1,3982) / Laura Heinrichs (1,7922) - Bart Stevens (2,3513) 2-6, 4-6
2e GD Martijn Janssens (2,0134) - Charlotte Swaans (1,6130) / Debbie Gach (3,0630) - Marc Merry (1,8194) 6-3, 5-7, 7-6
19 april 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-6
1e HE Stefan Dijkers (2,8715) / Philippe Brand (1,6012) 4-6, 2-6
2e HE Lamar Kiel (2,9814) / Thijs Buur (2,2727) 3-6, 3-6
1e DE Mandy Wolfert (2,3614) / Regien Vleems (2,3092) 6-7, 6-0, 6-4
2e DE Shura Poppe (2,2360) / Milou Ettekoven (2,7567) 6-3, 6-2
 HD Sam van Dijk (3,7048) - Stefan Dijkers (2,7669) / Philippe Brand (2,1252) - Thijs Buur (1,9713) 6-7, 4-6
 DD Mandy Wolfert (2,2563) - Janneke Luitjes (3,2570) / Milou Ettekoven (2,2305) - Cheryl Weerdenburg (2,3070) 3-6, 4-6
1e GD Lamar Kiel (3,1822) - Janneke Luitjes (3,2570) / Philippe Brand (2,1252) - Regien Vleems (2,4472) 5-7, 0-6
2e GD Shura Poppe (2,6144) - Sam van Dijk (3,7048) / Thijs Buur (1,9713) - Cheryl Weerdenburg (2,3070) 5-7, 2-6

12 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 7-1
1e HE Marc Merry (2,0000) / Lamar Kiel (2,9814) 6-0, 6-1
2e HE Bart Stevens (2,2954) / Stefan Dijkers (2,7778) 6-2, 6-3
1e DE Laura Heinrichs (1,5453) / Mandy Wolfert (2,2705) 3-6, 6-1, 6-1
2e DE Debbie Gach (2,8938) / Shura Poppe (2,2623) 4-6, 5-7
 HD Bart Stevens (2,4866) - Mats Hermans (2,7917) / Lamar Kiel (3,0241) - Stefan Dijkers (2,6507) 6-2, 6-0
 DD Laura Heinrichs (1,9861) - Debbie Gach (3,2575) / Shura Poppe (2,5553) - Janneke Luitjes (3,0903) 6-1, 7-6
1e GD Laura Heinrichs (1,9861) - Bart Stevens (2,4866) / Mandy Wolfert (2,0502) - Stefan Dijkers (2,6507) 6-2, 6-2
2e GD Debbie Gach (3,2575) - Marc Merry (1,9167) / Janneke Luitjes (3,0903) - Lamar Kiel (3,0241) 6-3, 6-4
12 april 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 2-6
1e HE Philippe Brand (1,3924) / Coen van Gils (2,2526) 2-6, 0-6
2e HE Thijs Buur (2,2727) / Martijn Janssens (3,0618) 4-1
1e DE Milou Ettekoven (2,7486) / Leslie Butkiewicz (1,8056) 6-3, 4-6, 2-6
2e DE Regien Vleems (2,1667) / Charlotte Swaans (1,8550) 6-4, 3-6, 1-6
 HD Philippe Brand (2,1667) - Thijs Buur (2,0000) / Coen van Gils (1,9167) - Martijn Janssens (1,9861) 4-6, 6-3, 6-4
 DD Regien Vleems (2,1667) - Milou Ettekoven (2,0833) / Leslie Butkiewicz (2,0833) - Ilona Somers (1,6829) 6-0, 5-7, 4-6
1e GD Philippe Brand (2,1667) - Regien Vleems (2,1667) / Coen van Gils (1,9167) - Ilona Somers (1,6829) 6-3, 1-6, 6-7
2e GD Thijs Buur (2,0000) - Cheryl Weerdenburg (2,1610) / Martijn Janssens (1,9861) - Charlotte Swaans (1,7662) 4-6, 3-6
12 april 2015 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Gerard ter Woorst (1,1504) / Stefan Wauters (1,0000) 3-6, 1-6
2e HE Friso Schonck (2,7444) / Turpal Gadamauri (3,0000) 0-6, 6-7
1e DE Britt Schreuder (1,8140) / Elke Lemmens (0,9166) 6-4, 4-6, 6-2
2e DE Dayna Townsend (2,4854) / Merel Hoedt (1,6789) 3-6, 6-0, 6-1
 HD Gerard ter Woorst (2,0000) - Friso Schonck (2,3563) / Stefan Wauters (1,7916) - Turpal Gadamauri (3,0000) 4-6, 1-6
 DD Anne-Fleur Schonck (2,5175) - Dayna Townsend (1,9167) / Elke Lemmens (0,9167) - Merel Hoedt (4,0327) 4-6, 4-6
1e GD Friso Schonck (2,3563) - Britt Schreuder (1,9167) / Stefan Wauters (1,7916) - Elke Lemmens (0,9167) 1-6, 2-6
2e GD Gerard ter Woorst (2,0000) - Anne-Fleur Schonck (2,5175) / Turpal Gadamauri (3,0000) - Merel Hoedt (4,0327) 6-0, 6-3
12 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 2-6
1e HE Mark Geurts (2,7872) / Yannick Zenden (0,8257) 2-6, 1-6
2e HE Kevin Benning (2,2992) / Marc Edele (2,7783) 6-2, 6-0
1e DE Myrthe Wittkämper (2,0000) / Daphne van den Heuvel (1,9303) 1-6, 0-6
2e DE April van Gennip (2,2966) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,8333) 4-6, 3-6
 HD Mark Geurts (2,4033) - Kevin Benning (1,0833) / Yannick Zenden (0,7222) - Maarten Paas (2,0000) 1-6, 3-6
 DD April van Gennip (2,3472) - Tiffany Höberth (1,3796) / Jaimy-Gayle van de Wal (1,8389) - Floor Boesten (2,7342) 4-6, 3-6
1e GD Kevin Benning (1,0833) - April van Gennip (2,3472) / Yannick Zenden (0,7222) - Daphne van den Heuvel (1,8389) 2-6, 6-4, 7-6
2e GD Sander Geeris (2,9296) - Tiffany Höberth (1,3796) / Marc Edele (3,1167) - Floor Boesten (2,7342) 0-6, 1-6

6 april 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Coen van Gils (2,0000) / Kevin Benning (2,5157) 6-4, 6-7, 3-6
2e HE Bart van Opstal (2,3188) / Mark Geurts (2,9970) 1-0
1e DE Leslie Butkiewicz (2,0000) / Myrthe Wittkämper (1,8333) 6-3, 6-3
2e DE Charlotte Swaans (2,0000) / April van Gennip (2,1299) 6-1, 6-0
 HD Martijn Janssens (1,9167) - Bart van Opstal (2,8215) / Kevin Benning (1,0000) - Mark Geurts (2,4033) Opgave thuis
 DD Ilona Somers (2,0000) - Charlotte Swaans (2,0000) / Tiffany Höberth (1,1111) - April van Gennip (2,0833) 6-1, 6-2
1e GD Ilona Somers (2,0000) - Coen van Gils (2,0000) / April van Gennip (2,0833) - Kevin Benning (1,0000) 6-3, 6-3
2e GD Leslie Butkiewicz (2,0000) - Martijn Janssens (1,9167) / Tiffany Höberth (1,1111) - Sander Geeris (2,9816) 6-7, 7-6, 6-7
6 april 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-2
1e HE Yannick Zenden (0,8257) / Thijs Buur (2,2727) 7-5, 6-4
2e HE Bart Sonnenschein (2,0000) / Philippe Brand (1,5591) 4-6, 0-6
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal (2,0000) / Regien Vleems (2,0000) 6-3, 6-1
2e DE Daphne van den Heuvel (2,0000) / Milou Ettekoven (2,5819) 7-6, 4-6, 6-2
 HD Maarten Paas (2,0000) - Yannick Zenden (0,9167) / Thijs Buur (2,0000) - Philippe Brand (2,0000) 4-6, 7-6, 6-3
 DD Jaimy-Gayle van de Wal (2,0000) - Daphne van den Heuvel (2,0000) / Cheryl Weerdenburg (2,0666) - Regien Vleems (2,0000) 7-6, 6-3
1e GD Floor Boesten (2,8175) - Yannick Zenden (0,9167) / Philippe Brand (2,0000) - Milou Ettekoven (2,0000) 4-6, 6-2, 7-6
2e GD Maarten Paas (2,0000) - Kim Wijnen (3,4060) / Cheryl Weerdenburg (2,0666) - Thijs Buur (2,0000) 5-7, 3-6
6 april 2015 T.C. Van Horne (Weert) 1 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 7-1
1e HE Stefan Wauters (1,0000) / Mats Hermans (2,3324) 6-2, 6-2
2e HE Seppe Cuypers (2,0000) / Bart Stevens (2,1287) 6-1, 5-7, 6-3
1e DE Elke Lemmens (1,0000) / Laura Heinrichs (1,4999) 6-4, 4-6, 6-2
2e DE Dorien Cuypers (2,0000) / Debbie Gach (2,8590) 6-4, 6-4
 HD Stefan Wauters (2,0000) - Seppe Cuypers (2,0000) / Mats Hermans (2,1786) - Bart Stevens (2,3200) 6-2, 6-4
 DD Elke Lemmens (1,0000) - Dorien Cuypers (2,0000) / Laura Heinrichs (1,9167) - Debbie Gach (3,3408) 6-2, 6-3
1e GD Elke Lemmens (1,0000) - Stefan Wauters (2,0000) / Laura Heinrichs (1,9167) - Mats Hermans (2,1786) 6-1, 6-3
2e GD Dorien Cuypers (2,0000) - Seppe Cuypers (2,0000) / Debbie Gach (3,3408) - Marc Merry (2,0000) 2-6, 2-6
6 april 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Lamar Kiel (2,9814) / Gerard ter Woorst (1,1504) 1-6, 0-6
2e HE Sam van Dijk (2,8341) / Friso Schonck (2,8506) 6-3, 5-7, 3-6
1e DE Mandy Wolfert (2,1182) / Britt Schreuder (1,9133) 1-6, 6-3, 3-6
2e DE Shura Poppe (2,3685) / Anne-Fleur Schonck (1,9881) 6-4, 6-3
 HD Stefan Dijkers (2,6507) - Sam van Dijk (3,6215) / Gerard ter Woorst (2,0000) - Friso Schonck (2,4396) 3-6, 2-6
 DD Shura Poppe (2,5553) - Janneke Luitjes (3,0903) / Dayna Townsend (2,0000) - Britt Schreuder (1,9167) 1-6, 1-6
1e GD Janneke Luitjes (3,0903) - Lamar Kiel (3,0241) / Gerard ter Woorst (2,0000) - Anne-Fleur Schonck (2,5175) 1-6, 1-6
2e GD Mandy Wolfert (1,9716) - Sam van Dijk (3,6215) / Dayna Townsend (2,0000) - Friso Schonck (2,4396) 2-6, 7-6, 6-7