Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 14
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 14

Stand

GespeeldPunten
T.V. Strokel (Harderwijk) 1 7 43
T.C. Bilthoven 1 7 37
L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7 30
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 30
E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7 24
T.A.M. (Groningen) 1 7 21
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 20
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7 19

Uitslagen

31 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Floris van den Brink (1,6020) / Ingmar Scholte (1,8976) 6-2, 6-1
2e HE Casper Bonapart (1,9925) / Stan van Triest (2,6872) 6-0, 6-3
1e DE Paula de Man (2,0000) / Ireen Kuipers (2,3256) 4-6, 6-1, 6-4
2e DE Melody Taal (2,5078) / Sarah de Boer (2,2420) 6-4, 3-6, 2-6
 HD Oscar Maaswinkel (2,6883) - Floris van den Brink (2,7601) / Ingmar Scholte (2,5062) - Koen de Haan (2,5750) 6-4, 6-2
 DD Dorien Geertsema (2,5934) - Paula de Man (1,4000) / Sarah de Boer (2,1010) - Ireen Kuipers (2,1075) 7-6, 2-6, 0-6
1e GD Paula de Man (1,4000) - Floris van den Brink (2,7601) / Sarah de Boer (2,1010) - Ingmar Scholte (2,5062) 6-2, 7-5
2e GD Elisa Kokkelink (2,7496) - Oscar Maaswinkel (2,6883) / Ireen Kuipers (2,1075) - Koen de Haan (2,5750) 2-6, 3-6
31 mei 2015 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 5-3
1e HE Timion Meijs (1,9276) / Roy Schoonveld (1,5904) 3-6, 4-6
2e HE Tim van der Horst (1,9042) / Elroy Middendorp (2,0804) 6-2, 6-2
1e DE Lisa Borckink (1,8614) / Tessa van der Ploeg (1,5738) 6-1, 4-6, 2-6
2e DE Dido Blonk (1,8768) / Sanne Hoekstra (2,5829) 6-3, 6-2
 HD Tim van der Horst (2,3141) - Michal Nevřela (1,7605) / Roy Schoonveld (1,9102) - Charly Groenendijk (2,0108) 6-0, 7-5
 DD Lisa Borckink (2,0702) - Jessica Brouwer (1,8752) / DaniŽlle Koetje (2,1511) - Sanne Hoekstra (3,5188) 6-0, 7-5
1e GD Timion Meijs (1,3902) - Dido Blonk (1,8635) / Tessa van der Ploeg (1,7579) - Charly Groenendijk (2,0108) 6-3, 1-2
2e GD Jessica Brouwer (1,8752) - Michal Nevřela (1,7605) / DaniŽlle Koetje (2,1511) - Elroy Middendorp (2,2040) 2-6, 1-0
31 mei 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Ronald Wind (2,9686) / Marc Geers (2,0051) 6-3, 4-6, 1-6
2e HE Jeroen Zouteriks (2,3443) / Yoram Hilberts (2,1053) 6-7, 7-5, 7-5
1e DE Lisanne van Riet (1,6908) / Lizzy Bitter (1,4383) 6-3, 5-7, 6-4
2e DE Ellen Lely (2,2838) / Pauline Wong (1,6858) 7-6, 1-6, 1-6
 HD Ronald Wind (2,1919) - Jeroen Zouteriks (2,8512) / Stefan Bodde (1,8286) - Marc Geers (2,7300) 3-6, 0-6
 DD Lisanne van Riet (1,2408) - Ellen Lely (2,4723) / Ghislaine van Baal (2,3924) - Lizzy Bitter (1,4985) 2-6, 6-4, 6-4
1e GD Lisanne van Riet (1,2408) - Ronald Wind (2,1919) / Lizzy Bitter (1,4985) - Stefan Bodde (1,8286) 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Ellen Lely (2,4723) - Jeroen Zouteriks (2,8512) / Ghislaine van Baal (2,3924) - Yoram Hilberts (2,5957) 5-7, 3-6
31 mei 2015 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 8-0

17 mei 2015 T.C. Bilthoven 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e HE Michal Nevřela (2,5284) / Ingmar Scholte (1,9387) 3-6, 6-7
2e HE Tim van der Horst (2,1747) / Job van Eijk (2,5724) 5-6
1e DE Jessica Brouwer (1,8999) / Sarah de Boer (2,4404) 6-2, 7-6
2e DE Lisa Borckink (1,9778) / Ireen Kuipers (2,1627) 6-2, 6-3
 HD Timion Meijs (1,5157) - Tim van der Horst (2,1161) / Job van Eijk (2,7165) - Koen de Haan (2,5330) Opgave uit
 DD Dido Blonk (1,7820) - Jessica Brouwer (1,6956) / Ireen Kuipers (2,1677) - Sarah de Boer (2,0959) 6-1, 6-7, 3-6
1e GD Dido Blonk (1,7820) - Timion Meijs (1,5157) / Sarah de Boer (2,0959) - Ingmar Scholte (2,3981) 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Lisa Borckink (2,1784) - Michal Nevřela (1,8118) / Ireen Kuipers (2,1677) - Koen de Haan (2,5330) 6-3, 6-0
17 mei 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
1e HE Roy Schoonveld (1,1364) / Floris van den Brink (1,7241) 2-6, 1-6
2e HE Charly Groenendijk (1,7790) / Casper Bonapart (1,9320) 2-6, 7-6, 6-0
1e DE DaniŽlle Koetje (1,3448) / Dorien Geertsema (2,3320) 6-2, 6-2
2e DE Sanne Hoekstra (2,4316) / Melody Taal (2,6424) 1-6, 6-2, 1-6
 HD Elroy Middendorp (2,3388) - Roy Schoonveld (1,9736) / Floris van den Brink (2,6970) - Oscar Maaswinkel (2,5422) 6-3, 7-6
 DD DaniŽlle Koetje (2,1465) - Tessa van der Ploeg (1,8657) / Melody Taal (2,6749) - Elisa Kokkelink (2,6078) 3-6, 6-3, 7-5
1e GD Charly Groenendijk (2,0129) - Tessa van der Ploeg (1,8657) / Casper Bonapart (2,4980) - Dorien Geertsema (2,4369) 6-3, 6-2
2e GD Elroy Middendorp (2,3388) - DaniŽlle Koetje (2,1465) / Oscar Maaswinkel (2,5422) - Elisa Kokkelink (2,6078) 6-4, 5-7, 7-6
17 mei 2015 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Jori Meulenbeld (1,3457) / Stefan Bodde (2,0982) 3-6, 6-0, 6-3
2e HE Sidney de Boer (1,8320) / Yoram Hilberts (1,8667) 6-2, 2-6, 6-2
1e DE Dominique Karregat (1,3460) / Lizzy Bitter (1,3806) 6-2, 6-2
2e DE Anita Bos (2,3265) / Ghislaine van Baal (1,9151) 6-2, 6-0
 HD Jori Meulenbeld (1,0491) - Mark Beemer (1,9168) / Marc Geers (2,5543) - Stefan Bodde (2,0390) 6-4, 4-6, 6-3
 DD Lisanne Muuse (2,6542) - Anita Bos (1,3679) / Pauline Wong (1,8822) - Lizzy Bitter (1,6416) 6-2, 4-6, 5-7
1e GD Dominique Karregat (1,3053) - Sidney de Boer (1,4056) / Stefan Bodde (2,0390) - Ghislaine van Baal (2,5808) 0-6, 5-7
2e GD Lisanne Muuse (2,6542) - Jori Meulenbeld (1,0491) / Marc Geers (2,5543) - Pauline Wong (1,8822) 6-3, 5-7, 7-6
17 mei 2015 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 5-3
1e HE Romano Tatuhey (2,4678) / Ronald Wind (2,7239) 6-4, 7-6
2e HE Jelmer Maurick (2,7078) / Jeroen Zouteriks (2,5024) 6-3, 2-6, 1-6
1e DE Hanna Landener (0,9848) / Lisanne van Riet (1,5267) 4-6, 6-4, 7-6
2e DE Stephanie Post (3,1394) / Ellen Lely (1,9272) 4-6, 6-2, 6-4
 HD Jelmer Maurick (2,3553) - Remco Schreurs (2,4796) / Jeroen Zouteriks (3,2136) - Ronald Wind (2,2224) 6-7, 6-1, 2-6
 DD Hanna Landener (1,0833) - Stephanie Post (2,2995) / Lisanne van Riet (1,1806) - Floor Hinten (2,7500) 6-3, 2-6, 2-6
1e GD Hanna Landener (1,0833) - Jelmer Maurick (2,3553) / Lisanne van Riet (1,1806) - Ronald Wind (2,2224) 7-6, 6-4
2e GD Stephanie Post (2,2995) - Remco Schreurs (2,4796) / Jeroen Zouteriks (3,2136) - Floor Hinten (2,7500) 2-2

10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.C. Bilthoven 1 2-6
1e HE Casper Bonapart (1,8328) / Timion Meijs (2,1221) 4-6, 0-6
2e HE Floris van den Brink (1,7534) / Michal Nevřela (2,4028) 6-4, 3-6, 6-3
1e DE Dorien Geertsema (2,3146) / Jessica Brouwer (2,0141) 2-6, 4-6
2e DE Melody Taal (2,5846) / Lisa Borckink (2,0470) 2-6, 4-6
 HD Oscar Maaswinkel (2,4570) - Floris van den Brink (2,6509) / Tim van der Horst (2,2595) - Michal Nevřela (1,8486) 2-6, 2-6
 DD Dorien Geertsema (2,6560) - Melody Taal (2,9562) / Dido Blonk (1,4928) - Lisa Borckink (1,8774) 4-6, 6-3, 6-4
1e GD Elisa Kokkelink (2,6078) - Oscar Maaswinkel (2,4570) / Dido Blonk (1,4928) - Timion Meijs (1,5157) 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Melody Taal (2,9562) - Casper Bonapart (2,4475) / Jessica Brouwer (1,6946) - Tim van der Horst (2,2595) 4-6, 6-7
10 mei 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 0-8
1e HE Dennis Coenen (2,2305) / Jori Meulenbeld (1,3457) Opgave thuis
2e HE Jeroen Zouteriks (2,5024) / Mark Beemer (2,5688) Opgave thuis
1e DE Lisanne van Riet (1,2824) / Dominique Karregat (1,4656) 4-6, 6-3, 4-6
2e DE Floor Hinten (1,9326) / Anita Bos (2,5044) 3-6, 3-6
 HD Dennis Coenen (2,2824) - Jeroen Zouteriks (3,2136) / Jori Meulenbeld (1,1205) - Mark Beemer (1,9168) 4-6, 4-6
 DD Floor Hinten (2,6786) - Ellen Lely (2,4168) / Lisanne Muuse (2,7542) - Anita Bos (1,5296) 3-6, 6-4, 3-6
1e GD Dennis Coenen (2,2824) - Lisanne van Riet (1,0833) / Lisanne Muuse (2,7542) - Jori Meulenbeld (1,1205) 2-6, 3-6
2e GD Jeroen Zouteriks (3,2136) - Ellen Lely (2,4168) / Dominique Karregat (1,3053) - Mark Beemer (1,9168) 3-6, 0-6
10 mei 2015 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 2-6
1e HE Ingmar Scholte (1,9121) / Roy Schoonveld (1,1510) 1-6, 1-6
2e HE Job van Eijk (2,8909) / Charly Groenendijk (1,6309) 1-6, 6-4, 6-4
1e DE Ireen Kuipers (2,0796) / DaniŽlle Koetje (1,4982) 6-4, 2-6, 3-6
2e DE Sarah de Boer (2,3630) / Tessa van der Ploeg (1,4648) 4-6, 1-6
 HD Job van Eijk (2,6112) - Koen de Haan (2,3150) / Roy Schoonveld (2,0631) - Elroy Middendorp (2,6339) 6-4, 5-7, 6-7
 DD Ireen Kuipers (1,9829) - Sarah de Boer (1,9754) / Sanne Hoekstra (3,5188) - DaniŽlle Koetje (2,2884) 3-6, 7-5, 6-2
1e GD Ingmar Scholte (2,2214) - Sarah de Boer (1,9754) / Charly Groenendijk (2,1044) - Tessa van der Ploeg (2,0160) 3-6, 6-7
2e GD Koen de Haan (2,3150) - Ireen Kuipers (1,9829) / Elroy Middendorp (2,6339) - DaniŽlle Koetje (2,2884) 6-0, 0-6, 6-7
10 mei 2015 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7-1
1e HE Yoram Hilberts (1,9282) / Romano Tatuhey (2,3131) 1-0
2e HE Stefan Bodde (2,1252) / Remco Schreurs (2,8382) 6-2, 6-2
1e DE Ghislaine van Baal (1,9086) / Hanna Landener (1,0000) 2-6, 0-6
2e DE Lizzy Bitter (1,3806) / Stephanie Post (3,1394) 6-1, 6-1
 HD Marc Geers (2,5543) - Stefan Bodde (2,0390) / Remco Schreurs (2,4796) - Romano Tatuhey (2,2631) Opgave uit
 DD Lizzy Bitter (1,7642) - Pauline Wong (1,9174) / Hanna Landener (1,0000) - Stephanie Post (2,2280) 7-5, 6-2
1e GD Ghislaine van Baal (2,5808) - Stefan Bodde (2,0390) / Remco Schreurs (2,4796) - Hanna Landener (1,0000) Opgave uit
2e GD Pauline Wong (1,9174) - Yoram Hilberts (2,5957) / Stephanie Post (2,2280) - Romano Tatuhey (2,2631) Opgave uit

26 april 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Ronald Wind (2,5813) / Casper Bonapart (1,8556) 1-6, 3-6
2e HE Dennis Coenen (2,0939) / Floris van den Brink (1,8193) 0-6, 2-6
1e DE Lisanne van Riet (1,2824) / Melody Taal (2,5846) 6-2, 4-6, 6-2
2e DE Floor Hinten (2,0188) / Dorien Geertsema (2,4832) 7-6, 6-4
 HD Ronald Wind (2,0730) - Dennis Coenen (2,0374) / Floris van den Brink (2,9380) - Oscar Maaswinkel (2,5663) 2-6, 6-4, 4-6
 DD Floor Hinten (2,7636) - Ellen Lely (2,7092) / Melody Taal (2,6125) - Dorien Geertsema (2,3666) 6-4, 6-2
1e GD Dennis Coenen (2,0374) - Lisanne van Riet (1,0833) / Casper Bonapart (2,4475) - Dorien Geertsema (2,3666) 7-5, 6-3
2e GD Ellen Lely (2,7092) - Ronald Wind (2,0730) / Melody Taal (2,6125) - Oscar Maaswinkel (2,5663) 7-6, 7-5
26 april 2015 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 6-2
1e HE Jelmer Maurick (2,7078) / Roy Schoonveld (1,1510) 0-6, 1-6
2e HE Philip Pakebusch (1,4826) / Elroy Middendorp (2,0000) 6-3, 6-3
1e DE Stephanie Post (3,1394) / Tessa van der Ploeg (1,4648) Opgave thuis
2e DE Josanne van Bennekom (1,6299) / Sanne Hoekstra (2,3985) 6-1, 6-4
 HD Jelmer Maurick (2,7177) - Philip Pakebusch (1,6765) / Roy Schoonveld (1,9826) - Elroy Middendorp (2,3272) 6-4, 6-4
 DD Stephanie Post (2,5760) - Josanne van Bennekom (1,7670) / Tessa van der Ploeg (1,8392) - Sanne Hoekstra (3,4563) 6-1, 4-6, 6-2
1e GD Josanne van Bennekom (1,7670) - Philip Pakebusch (1,6765) / Tessa van der Ploeg (1,8392) - Charly Groenendijk (2,2006) 6-2, 6-3
2e GD Stephanie Post (2,5760) - Jelmer Maurick (2,7177) / DaniŽlle Koetje (2,0139) - Elroy Middendorp (2,3272) 2-6, 7-6, 7-6
26 april 2015 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Jori Meulenbeld (1,3457) / Timion Meijs (2,0645) 6-4, 6-2
2e HE Sidney de Boer (1,9153) / Tim van der Horst (2,0821) 6-2, 6-3
1e DE Dominique Karregat (1,5000) / Dido Blonk (1,7934) 6-1, 6-1
2e DE Anita Bos (2,3108) / Lisa Borckink (2,1619) 6-7, 3-6
 HD Mark Beemer (2,2021) - Jori Meulenbeld (1,5348) / Tim van der Horst (2,1148) - Michal Nevřela (1,5714) 2-6, 6-2, 6-4
 DD Lisanne Muuse (2,6917) - Dominique Karregat (1,3309) / Dido Blonk (1,5643) - Jessica Brouwer (1,7523) 3-6, 3-6
1e GD Dominique Karregat (1,3309) - Sidney de Boer (1,4722) / Timion Meijs (1,4488) - Jessica Brouwer (1,7523) 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Anita Bos (1,7512) - Jori Meulenbeld (1,5348) / Michal Nevřela (1,5714) - Lisa Borckink (1,7702) 7-5, 6-7, 7-6
26 april 2015 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e HE Yoram Hilberts (1,7851) / Ingmar Scholte (2,0731) 4-6, 2-6
2e HE Stefan Bodde (2,1606) / Job van Eijk (2,7878) 2-6, 6-2, 7-6
1e DE Ghislaine van Baal (1,9675) / Sarah de Boer (2,2017) 6-2, 7-5
2e DE Lizzy Bitter (1,5493) / Ireen Kuipers (1,9881) 6-3, 6-1
 HD Stefan Bodde (2,3906) - Marc Geers (2,4958) / Job van Eijk (2,4637) - Koen de Haan (1,9144) 6-4, 6-3
 DD Pauline Wong (1,8059) - Lizzy Bitter (1,9703) / Sarah de Boer (1,9606) - Ireen Kuipers (1,5669) 6-3, 6-2
1e GD Ghislaine van Baal (2,7906) - Stefan Bodde (2,3906) / Ireen Kuipers (1,5669) - Koen de Haan (1,9144) 6-4, 6-2
2e GD Pauline Wong (1,8059) - Marc Geers (2,4958) / Sarah de Boer (1,9606) - Ingmar Scholte (2,3629) 4-6, 6-7

19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e HE Floris van den Brink (2,0204) / Jori Meulenbeld (1,0090) 6-2, 6-2
2e HE Casper Bonapart (1,9628) / Sidney de Boer (1,7844) 6-2, 6-7, 6-2
1e DE Melody Taal (2,5846) / Dominique Karregat (1,5000) 2-6, 2-6
2e DE Dorien Geertsema (2,6884) / Lisanne Muuse (2,6781) 6-3, 6-3
 HD Oscar Maaswinkel (2,4974) - Floris van den Brink (2,9068) / Mark Beemer (2,3442) - Jori Meulenbeld (1,5845) 1-6, 1-6
 DD Elisa Kokkelink (2,5493) - Melody Taal (2,5296) / Dominique Karregat (1,4023) - Lisanne Muuse (2,7632) 3-6, 4-6
1e GD Dorien Geertsema (2,3666) - Casper Bonapart (2,4475) / Dominique Karregat (1,4023) - Sidney de Boer (1,4722) 4-6, 6-2, 6-7
2e GD Elisa Kokkelink (2,5493) - Oscar Maaswinkel (2,4974) / Anita Bos (1,7512) - Jori Meulenbeld (1,5845) 6-7, 4-6
19 april 2015 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
1e HE Dennis Mertens (1,5903) / Dennis Coenen (1,9956) 6-1, 6-0
2e HE Timion Meijs (2,1667) / Ronald Wind (2,3869) 6-2, 6-4
1e DE Jessica Brouwer (1,8113) / Floor Hinten (2,2169) 2-6, 3-6
2e DE Dido Blonk (2,0000) / Ellen Lely (1,7606) 6-3, 6-1
 HD Dennis Mertens (1,7090) - Michal Nevřela (1,7709) / Dennis Coenen (1,7726) - Ronald Wind (1,8338) 6-7, 6-3, 6-4
 DD Jessica Brouwer (1,9886) - Dido Blonk (1,7980) / Floor Hinten (2,4733) - Ellen Lely (2,4444) 4-6, 7-5, 6-2
1e GD Jessica Brouwer (1,9886) - Dennis Mertens (1,7090) / Floor Hinten (2,4733) - Dennis Coenen (1,7726) 6-1, 6-3
2e GD Dido Blonk (1,7980) - Timion Meijs (1,5923) / Ellen Lely (2,4444) - Ronald Wind (1,8338) 6-2, 6-1
19 april 2015 T.A.M. (Groningen) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 5-3
1e HE Ingmar Scholte (1,9765) / Philip Pakebusch (1,6531) 0-6, 4-6
2e HE Job van Eijk (3,0496) / Romano Tatuhey (1,9715) 5-7, 4-0
1e DE Ireen Kuipers (1,9881) / Stephanie Post (3,1394) 1-0
2e DE Sarah de Boer (2,0833) / Josanne van Bennekom (1,7104) 6-7, 2-6
 HD Job van Eijk (2,4637) - Koen de Haan (1,9981) / Romano Tatuhey (2,2631) - Philip Pakebusch (1,8268) Opgave uit
 DD Ireen Kuipers (1,7064) - Sarah de Boer (1,9664) / Stephanie Post (2,5478) - Josanne van Bennekom (1,7780) 6-3, 6-4
1e GD Ingmar Scholte (2,2292) - Sarah de Boer (1,9664) / Philip Pakebusch (1,8268) - Josanne van Bennekom (1,7780) 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Koen de Haan (1,9981) - Ireen Kuipers (1,7064) / Stephanie Post (2,5478) - Romano Tatuhey (2,2631) Opgave uit
19 april 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Roy Schoonveld (1,1966) / Yoram Hilberts (1,7263) 6-2, 6-2
2e HE Charly Groenendijk (1,9635) / Stefan Bodde (2,0000) 6-1, 6-0
1e DE DaniŽlle Koetje (1,3611) / Lizzy Bitter (1,8224) 5-2
2e DE Tessa van der Ploeg (1,7302) / Pauline Wong (1,4079) 6-4, 7-5
 HD Elroy Middendorp (2,4557) - Roy Schoonveld (2,1111) / Stefan Bodde (2,1767) - Marc Geers (2,2819) 7-5, 6-2
 DD DaniŽlle Koetje (2,0139) - Sanne Hoekstra (3,4563) / Ghislaine van Baal (2,6025) - Pauline Wong (1,8059) Opgave thuis
1e GD Charly Groenendijk (2,3452) - Tessa van der Ploeg (1,9123) / Yoram Hilberts (2,5196) - Ghislaine van Baal (2,6025) 6-2, 6-3
2e GD Elroy Middendorp (2,4557) - Sanne Hoekstra (3,4563) / Stefan Bodde (2,1767) - Lizzy Bitter (1,9703) 5-7, 4-6

12 april 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 3-5
1e HE Dennis Coenen (1,9956) / Elroy Middendorp (2,0000) Opgave thuis
2e HE Ronald Wind (2,1902) / Charly Groenendijk (2,1803) 3-6, 2-6
1e DE Lisanne van Riet (1,0000) / DaniŽlle Koetje (1,6944) 6-4, 3-6, 4-6
2e DE Ellen Lely (2,0000) / Tessa van der Ploeg (1,5635) 6-1, 6-4
 HD Dennis Coenen (1,7063) - Ronald Wind (2,0396) / Elroy Middendorp (2,1944) - Charly Groenendijk (2,2562) 6-1, 5-7, 7-6
 DD Floor Hinten (2,1667) - Ellen Lely (2,3333) / DaniŽlle Koetje (2,0833) - Sanne Hoekstra (3,4166) 3-6, 3-6
1e GD Dennis Coenen (1,7063) - Floor Hinten (2,1667) / Tessa van der Ploeg (2,0896) - Charly Groenendijk (2,2562) 4-6, 7-5, 6-7
2e GD Ellen Lely (2,3333) - Ronald Wind (2,0396) / Elroy Middendorp (2,1944) - Sanne Hoekstra (3,4166) 6-3, 7-5
12 april 2015 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Jori Meulenbeld (1,0133) / Ingmar Scholte (1,9742) 6-4, 6-4
2e HE Sidney de Boer (1,7844) / Job van Eijk (3,0496) 6-4, 3-6, 6-3
1e DE Dominique Karregat (1,5000) / Sarah de Boer (2,0000) 6-2, 6-1
2e DE Anita Bos (2,1217) / Ireen Kuipers (2,1345) 1-6, 0-6
 HD Mark Beemer (2,5547) - Sidney de Boer (1,3333) / Job van Eijk (2,5487) - Koen de Haan (1,9167) 6-7, 6-1, 3-6
 DD Lisanne Muuse (2,6968) - Dominique Karregat (1,5889) / Sarah de Boer (1,9236) - Ireen Kuipers (1,6667) 2-6, 6-1, 6-7
1e GD Jori Meulenbeld (1,7500) - Anita Bos (1,9167) / Ingmar Scholte (2,0903) - Sarah de Boer (1,9236) 6-1, 4-6, 7-6
2e GD Mark Beemer (2,5547) - Dominique Karregat (1,5889) / Koen de Haan (1,9167) - Ireen Kuipers (1,6667) 6-1, 6-1
12 april 2015 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
1e HE Romano Tatuhey (2,1667) / Casper Bonapart (1,8290) 4-6, 6-0, 6-2
2e HE Philip Pakebusch (1,8333) / Floris van den Brink (1,9188) 6-0, 6-3
1e DE Josanne van Bennekom (1,7109) / Melody Taal (2,5635) 6-1, 6-4
2e DE Stephanie Post (2,9848) / Dorien Geertsema (2,9094) 0-1
 HD Romano Tatuhey (2,3264) - Philip Pakebusch (1,9861) / Floris van den Brink (2,8437) - Oscar Maaswinkel (2,3965) 6-2, 6-7, 7-6
 DD Josanne van Bennekom (1,9931) - Stephanie Post (2,7782) / Dorien Geertsema (2,1357) - Elisa Kokkelink (2,4348) 6-4, 6-3
1e GD Josanne van Bennekom (1,9931) - Philip Pakebusch (1,9861) / Melody Taal (2,4535) - Casper Bonapart (2,3949) 6-2, 6-4
2e GD Stephanie Post (2,7782) - Romano Tatuhey (2,3264) / Elisa Kokkelink (2,4348) - Oscar Maaswinkel (2,3965) Opgave thuis
12 april 2015 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-6
1e HE Yoram Hilberts (1,5418) / Dennis Mertens (1,8333) 1-6, 4-6
2e HE Marc Geers (1,7941) / Tim van der Horst (2,2661) 6-3, 4-6, 4-6
1e DE Lizzy Bitter (1,9896) / Lisa Borckink (1,9970) 6-2, 7-6
2e DE Pauline Wong (1,0626) / Jessica Brouwer (2,1342) 2-6, 1-6
 HD Yoram Hilberts (2,2937) - Stefan Bodde (2,2149) / Dennis Mertens (1,8333) - Michal Nevřela (2,0139) 0-6, 3-6
 DD Ghislaine van Baal (2,2819) - Pauline Wong (1,5819) / Dido Blonk (1,7779) - Jessica Brouwer (2,1667) 1-6, 2-6
1e GD Ghislaine van Baal (2,2819) - Yoram Hilberts (2,2937) / Lisa Borckink (1,8889) - Michal Nevřela (2,0139) 2-6, 1-6
2e GD Lizzy Bitter (2,1624) - Stefan Bodde (2,2149) / Dido Blonk (1,7779) - Tim van der Horst (1,9167) 6-3, 6-3

6 april 2015 T.C. Bilthoven 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 5-3
1e HE Dennis Mertens (2,0000) / Romano Tatuhey (2,0000) 4-6, 6-3, 6-2
2e HE Timion Meijs (2,0000) / Philip Pakebusch (2,0000) 6-7, 3-6
1e DE Lisa Borckink (2,0000) / Stephanie Post (2,9818) 2-0
2e DE Jessica Brouwer (2,0000) / Josanne van Bennekom (1,8053) 1-6, 4-6
 HD Dennis Mertens (2,0000) - Tim van der Horst (1,9167) / Romano Tatuhey (2,0000) - Philip Pakebusch (2,0000) 6-3, 6-2
 DD Dido Blonk (2,0000) - Lisa Borckink (2,0000) / Stephanie Post (2,6673) - Josanne van Bennekom (2,0000) 6-7, 6-1, 7-6
1e GD Jessica Brouwer (2,0000) - Tim van der Horst (1,9167) / Josanne van Bennekom (2,0000) - Philip Pakebusch (2,0000) 2-6, 1-6
2e GD Dido Blonk (2,0000) - Timion Meijs (2,0000) / Stephanie Post (2,6673) - Romano Tatuhey (2,0000) 6-1, 6-7, 7-6
6 april 2015 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e HE Roy Schoonveld (1,0000) / Jori Meulenbeld (1,1799) 6-2, 4-6, 1-6
2e HE Charly Groenendijk (2,2757) / Mark Beemer (2,4274) 6-2, 6-1
1e DE DaniŽlle Koetje (2,0000) / Dominique Karregat (1,1667) 6-2, 7-6
2e DE Tessa van der Ploeg (1,7302) / Anita Bos (2,0000) 6-2, 6-2
 HD Roy Schoonveld (2,0000) - Elroy Middendorp (2,0000) / Sidney de Boer (1,3333) - Jori Meulenbeld (2,0000) 6-7, 7-5, 2-6
 DD Sanne Hoekstra (3,2221) - DaniŽlle Koetje (2,0000) / Anita Bos (2,0000) - Lisanne Muuse (2,8473) 7-6, 6-7, 4-6
1e GD Tessa van der Ploeg (2,0000) - Charly Groenendijk (2,1667) / Sidney de Boer (1,3333) - Dominique Karregat (1,7416) 6-7, 7-5, 6-7
2e GD Sanne Hoekstra (3,2221) - Elroy Middendorp (2,0000) / Lisanne Muuse (2,8473) - Jori Meulenbeld (2,0000) 1-6, 3-6
6 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Floris van den Brink (1,7644) / Marc Geers (2,0000) 5-7, 2-6
2e HE Casper Bonapart (2,0110) / Yoram Hilberts (1,3733) 6-2, 6-4
1e DE Melody Taal (2,5338) / Ghislaine van Baal (2,0069) 5-7, 6-7
2e DE Dorien Geertsema (2,9094) / Pauline Wong (1,0626) 1-6, 4-6
 HD Oscar Maaswinkel (2,5511) - Floris van den Brink (2,7775) / Stefan Bodde (2,0000) - Yoram Hilberts (2,3496) 2-6, 5-7
 DD Elisa Kokkelink (2,6987) - Dorien Geertsema (2,0000) / Lizzy Bitter (2,0000) - Pauline Wong (1,6284) 1-6, 0-3
1e GD Melody Taal (2,7090) - Casper Bonapart (2,6739) / Ghislaine van Baal (2,0000) - Marc Geers (2,0000) 6-2, 6-2
2e GD Elisa Kokkelink (2,6987) - Oscar Maaswinkel (2,5511) / Lizzy Bitter (2,0000) - Stefan Bodde (2,0000) 6-1, 6-4
6 april 2015 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
1e HE Ingmar Scholte (2,1409) / Ronald Wind (2,0000) 6-4, 4-6, 6-2
2e HE Job van Eijk (2,9733) / Dennis Coenen (2,0000) 6-7, 7-5, 6-7
1e DE Sarah de Boer (2,0000) / Lisanne van Riet (1,0000) 5-7, 7-5, 3-6
2e DE Ireen Kuipers (2,3012) / Floor Hinten (2,0000) 6-2, 7-5
 HD Job van Eijk (2,4751) - Koen de Haan (2,0000) / Dennis Coenen (2,0000) - Ronald Wind (2,0000) 6-3, 3-6, 4-6
 DD Sarah de Boer (2,0000) - Ireen Kuipers (2,0000) / Floor Hinten (2,0000) - Ellen Lely (2,0000) 6-2, 6-4
1e GD Ingmar Scholte (2,0000) - Sarah de Boer (2,0000) / Dennis Coenen (2,0000) - Lisanne van Riet (1,0833) 6-4, 4-6, 6-7
2e GD Ireen Kuipers (2,0000) - Koen de Haan (2,0000) / Ronald Wind (2,0000) - Ellen Lely (2,0000) 6-2, 6-1