Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt t/m 3 juni 2015 Home


2015 Gemengd Senioren Hoofdklasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 38
L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 7 36
T.C. Salland (Bathmen) 2 7 31
T.C. Bathmen 1 7 31
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 31
T.V. Heerhugowaard 2 7 29
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 15
T.C. Bakkum 1 7 13

Uitslagen

31 mei 2015 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.C. Bathmen 1 4-4
1e HE Thomas Schoorel (0,8457) / Marc IJzerman (1,8812) 6-2, 7-6
2e HE Gijs Brouwer (2,0090) / Paul Haarhuis (1,5221) 7-6, 6-1
1e DE Joany Pontjodikromo (1,8267) / Lynn Schönhage (2,2137) 6-0, 6-3
2e DE Dide Beijer (1,4234) / Elke Tiel (1,7579) 2-6, 1-6
 HD Thomas Schoorel (1,0000) - Stephan Gerritsen (1,9121) / Marc IJzerman (1,8944) - Paul Haarhuis (1,3934) 7-5, 2-6, 6-3
 DD Dide Beijer (1,9655) - Priscilla Visser (2,2937) / Lynn Schönhage (1,7963) - Elke Tiel (1,8772) 2-6, 6-4, 4-6
1e GD Joany Pontjodikromo (2,4864) - Gijs Brouwer (1,8805) / Elke Tiel (1,8772) - Paul Haarhuis (1,3934) 1-6, 2-6
2e GD Priscilla Visser (2,2937) - Stephan Gerritsen (1,9121) / Lynn Schönhage (1,7963) - Marc IJzerman (1,8944) 4-6, 3-6
31 mei 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6-2
1e HE Steven Korteling (1,8947) / Colin van Beem (0,7826) 3-6, 4-6
2e HE Dennis Kockx (2,6718) / Gijs Buntsma (2,3099) 6-4, 6-0
1e DE Nicole Thyssen (1,3177) / Nikki Luttikhuis (1,1523) 6-7, 7-5, 2-0
2e DE Marleen Habes (1,9828) / Aniek van Rossum (1,8194) 6-2, 6-2
 HD Dennis Kockx (1,8566) - Jeroen van den Hoek (0,4416) / Colin van Beem (1,6277) - Gijs Buntsma (2,9430) 4-6, 6-7
 DD Nicole Thyssen (1,1667) - Dewi Dijkman (1,6601) / Nikki Luttikhuis (0,6358) - Aniek van Rossum (2,4401) Opgave uit
1e GD Nicole Thyssen (1,1667) - Jeroen van den Hoek (0,4416) / Nikki Luttikhuis (0,6358) - Colin van Beem (1,6277) Opgave uit
2e GD Mirte de Bakker (1,1300) - Steven Korteling (1,8570) / Aniek van Rossum (2,4401) - Gijs Buntsma (2,9430) 6-3, 7-5
31 mei 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Michel Meijer (1,0580) / Botic van de Zandschulp (1,0230) 4-6, 7-5, 3-6
2e HE Ryan Nijboer (1,8999) / Bart Brons (1,0432) 7-6, 6-3
1e DE Annelie de Vries (2,1381) / Tessy van de Ven (0,8755) 1-6, 0-6
2e DE Margo Verbeet (2,8607) / Claire Lablans (1,7706) 4-6, 6-7
 HD Ryan Nijboer (3,0794) - Lody Teeuwsen (2,3416) / Botic van de Zandschulp (1,7981) - Sebastiaan Bonapart (1,7712) 0-6, 2-6
 DD Annelie de Vries (2,2110) - Margo Verbeet (2,9010) / Tessy van de Ven (1,1183) - Claire Lablans (2,0690) 1-6, 1-6
1e GD Annelie de Vries (2,2110) - Michel Meijer (1,6077) / Claire Lablans (2,0690) - Botic van de Zandschulp (1,7981) 6-4, 6-3
2e GD Margo Verbeet (2,9010) - Lody Teeuwsen (2,3416) / Tessy van de Ven (1,1183) - Bart Brons (1,7047) 2-6, 3-6
31 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 1 7-1
1e HE Roderik Franken (1,6324) / Ruud Vis (1,6295) 3-6, 6-1, 6-4
2e HE Jeroen van der Ven (1,6279) / Ralph Knol (3,0571) 6-1, 6-1
1e DE Femke Reinhard (0,8355) / Kim van der Horst (1,2558) 6-2, 7-6
2e DE Rowie Kouw (2,2032) / Gaby Beelen (2,5830) 6-0, 6-3
 HD Roderik Franken (2,3964) - Zen Zijlstra (1,7558) / Ralph Knol (2,2696) - Huub de Boer (2,7645) 6-3, 6-1
 DD Femke Reinhard (1,7636) - Rowie Kouw (1,2737) / Kim van der Horst (2,4416) - Gaby Beelen (2,2810) 5-7, 2-6
1e GD Femke Reinhard (1,7636) - Zen Zijlstra (1,7558) / Gaby Beelen (2,2810) - Ruud Vis (2,0110) 7-5, 6-4
2e GD Rowie Kouw (1,2737) - Jeroen van der Ven (2,1163) / Kim van der Horst (2,4416) - Huub de Boer (2,7645) 2-6, 7-5, 7-6

17 mei 2015 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Gijs Brouwer (2,0771) / Gijs Buntsma (2,2599) 4-6, 6-4, 6-3
2e HE Stephan Gerritsen (1,8673) / Dennis van Scheppingen (0,8480) 4-6, 6-3, 1-6
1e DE Joany Pontjodikromo (1,6572) / Nikki Luttikhuis (1,1393) 2-6, 4-6
2e DE Dide Beijer (1,6372) / Aniek van Rossum (1,7172) 4-6, 7-5, 7-6
 HD Gijs Brouwer (1,8805) - Stephan Gerritsen (1,9664) / Gijs Buntsma (2,8364) - Dennis van Scheppingen (0,9167) 6-0, 6-0
 DD Dide Beijer (1,8990) - Priscilla Visser (2,4116) / Nikki Luttikhuis (0,7592) - Marian Jade Capadocia (2,8576) 2-6, 0-6
1e GD Joany Pontjodikromo (2,3098) - Gijs Brouwer (1,8805) / Marian Jade Capadocia (2,8576) - Dennis van Scheppingen (0,9167) 2-6, 0-6
2e GD Stephan Gerritsen (1,9664) - Priscilla Visser (2,4116) / Gijs Buntsma (2,8364) - Aniek van Rossum (2,3569) 6-2, 2-6, 7-6
17 mei 2015 T.C. Bathmen 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Paul Haarhuis (1,5932) / Dennis Kockx (2,5730) 6-3, 6-3
2e HE Jan-Wouter Roep (1,6773) / Jeroen van den Hoek (1,4822) 6-2, 0-6, 6-3
1e DE Elke Tiel (1,9721) / Dewi Dijkman (1,7148) 6-1, 6-2
2e DE Lynn Schönhage (2,0232) / Marleen Habes (2,1427) 2-6, 0-6
 HD Paul Haarhuis (1,5514) - Marc IJzerman (1,8672) / Jeroen van den Hoek (0,3877) - Steven Korteling (1,9269) 6-1, 3-6, 6-3
 DD Elke Tiel (1,9059) - Lynn Schönhage (1,5879) / Mirte de Bakker (1,4059) - Dewi Dijkman (1,7616) 6-7, 3-6
1e GD Lynn Schönhage (1,5879) - Marc IJzerman (1,8672) / Mirte de Bakker (1,4059) - Steven Korteling (1,9269) 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Elke Tiel (1,9059) - Jan-Wouter Roep (1,8735) / Marleen Habes (2,0832) - Dille Rikkert (1,8567) 6-2, 6-2
17 mei 2015 T.C. Bakkum 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Huub de Boer (2,5350) / Michel Meijer (1,0580) 1-6, 3-6
2e HE Ruud Vis (1,7415) / Lody Teeuwsen (2,3282) 6-4, 6-2
1e DE Kim van der Horst (1,2763) / Annelie de Vries (2,0920) 6-0, 6-0
2e DE Gaby Beelen (2,4339) / Margo Verbeet (2,9627) 0-6, 6-7
 HD Huub de Boer (2,7130) - Ralph Knol (2,0820) / Lody Teeuwsen (2,5425) - Michel Meijer (1,7081) 2-6, 3-6
 DD Kim van der Horst (2,5508) - Gaby Beelen (2,3632) / Annelie de Vries (2,0864) - Margo Verbeet (2,8315) 7-5, 4-0
1e GD Kim van der Horst (2,5508) - Ralph Knol (2,0820) / Lody Teeuwsen (2,5425) - Annelie de Vries (2,0864) Opgave uit
2e GD Ruud Vis (2,0110) - Gaby Beelen (2,3632) / Michel Meijer (1,7081) - Margo Verbeet (2,8315) Opgave uit
17 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Sebastiaan Bonapart (1,0000) / Zen Zijlstra (1,8066) 4-6, 2-6
2e HE Bart Brons (1,2832) / Roderik Franken (1,5601) 6-4, 6-1
1e DE Tessy van de Ven (0,8755) / Rowie Kouw (2,2032) 6-4, 6-0
2e DE Claire Lablans (1,7706) / Femke Reinhard (0,8464) 2-6, 2-6
 HD Bart Brons (1,6688) - Sebastiaan Bonapart (1,7551) / Roderik Franken (2,2778) - Jeroen van der Ven (2,2051) 6-3, 2-6, 6-3
 DD Stephanie Gomperts (1,1546) - Tessy van de Ven (0,8775) / Rowie Kouw (1,5044) - Femke Reinhard (2,1040) 6-0, 1-6, 4-6
1e GD Claire Lablans (1,9067) - Bart Brons (1,6688) / Femke Reinhard (2,1040) - Zen Zijlstra (1,8438) 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Stephanie Gomperts (1,1546) - Sebastiaan Bonapart (1,7551) / Rowie Kouw (1,5044) - Jeroen van der Ven (2,2051) 2-6, 3-6

10 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Bathmen 1 5-3
1e HE Gijs Buntsma (2,2097) / Marc IJzerman (2,0130) 0-6, 3-6
2e HE Dennis van Scheppingen (0,8724) / Jan-Wouter Roep (1,8439) 6-1, 6-0
1e DE Nikki Luttikhuis (1,1393) / Lynn Schönhage (2,0000) 6-2, 6-1
2e DE Marian Jade Capadocia (2,1968) / Elke Tiel (1,7726) 6-3, 6-1
 HD Gijs Buntsma (2,6782) - Dennis van Scheppingen (1,0000) / Marc IJzerman (1,8117) - Jan-Wouter Roep (1,9217) 6-4, 6-3
 DD Aniek van Rossum (2,2829) - Marian Jade Capadocia (2,8576) / Lynn Schönhage (1,5879) - Elke Tiel (1,9768) 2-6, 4-6
1e GD Nikki Luttikhuis (0,7592) - Dennis van Scheppingen (1,0000) / Lynn Schönhage (1,5879) - Marc IJzerman (1,8117) 6-4, 3-6, 7-6
2e GD Aniek van Rossum (2,2829) - Gijs Buntsma (2,6782) / Elke Tiel (1,9768) - Jan-Wouter Roep (1,9217) 1-6, 2-6
10 mei 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Michel Meijer (1,2679) / Zen Zijlstra (1,7407) 6-4, 6-4
2e HE Ryan Nijboer (1,8599) / Jeroen van der Ven (1,8179) 6-4, 4-6, 1-6
1e DE Miriam Westerink (1,8611) / Femke Reinhard (0,8464) 0-6, 2-6
2e DE Margo Verbeet (2,9413) / Rowie Kouw (2,2406) 4-6, 3-6
 HD Ryan Nijboer (3,0794) - Michel Meijer (1,9732) / Roderik Franken (2,1667) - Jeroen van der Ven (2,2051) 4-6, 6-3, 6-4
 DD Miriam Westerink (2,0147) - Annelie de Vries (1,9418) / Femke Reinhard (2,1433) - Rowie Kouw (1,6327) 6-7, 1-6
1e GD Miriam Westerink (2,0147) - Michel Meijer (1,9732) / Femke Reinhard (2,1433) - Zen Zijlstra (1,7288) 7-5, 2-6, 7-6
2e GD Ryan Nijboer (3,0794) - Annelie de Vries (1,9418) / Rowie Kouw (1,6327) - Jeroen van der Ven (2,2051) 2-6, 1-6
10 mei 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 2 5-3
1e HE Dennis Kockx (2,3818) / Gijs Brouwer (2,1467) 5-7, 3-6
2e HE Jeroen van den Hoek (1,6470) / Stephan Gerritsen (1,8074) 7-5, 6-4
1e DE Dewi Dijkman (1,8054) / Joany Pontjodikromo (1,3563) 5-7, 6-3, 6-4
2e DE Marleen Habes (2,0090) / Dide Beijer (1,8024) 3-6, 4-6
 HD Jeroen van den Hoek (0,2700) - Steven Korteling (1,9474) / Gijs Brouwer (1,8799) - Stephan Gerritsen (1,9551) 4-6, 6-7
 DD Mirte de Bakker (1,8219) - Dewi Dijkman (1,8916) / Joany Pontjodikromo (1,6862) - Dide Beijer (1,7562) 6-2, 4-6, 6-4
1e GD Mirte de Bakker (1,8219) - Steven Korteling (1,9474) / Joany Pontjodikromo (1,6862) - Gijs Brouwer (1,8799) 6-1, 6-2
2e GD Marleen Habes (2,2267) - Dennis Kockx (2,0000) / Priscilla Visser (2,3238) - Stephan Gerritsen (1,9551) 6-3, 1-6, 7-6
10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Bakkum 1 7-1
1e HE Sebastiaan Bonapart (1,0000) / Huub de Boer (2,5350) 6-3, 6-3
2e HE Bart Brons (1,2832) / Ralph Knol (3,1311) 6-0, 6-0
1e DE Tessy van de Ven (0,7942) / Kim van der Horst (1,4880) 5-7, 2-6
2e DE Claire Lablans (1,8650) / Gaby Beelen (2,4339) 6-1, 6-0
 HD Sebastiaan Bonapart (2,0000) - Bart Brons (1,7900) / Ruud Vis (1,8637) - Huub de Boer (2,6826) 6-4, 6-2
 DD Stephanie Gomperts (1,2783) - Tessy van de Ven (0,8775) / Kim van der Horst (2,5397) - Gaby Beelen (2,3632) 6-1, 6-0
1e GD Sebastiaan Bonapart (2,0000) - Stephanie Gomperts (1,2783) / Ralph Knol (1,9755) - Kim van der Horst (2,5397) 6-4, 6-0
2e GD Bart Brons (1,7900) - Tessy van de Ven (0,8775) / Ruud Vis (1,8637) - Gaby Beelen (2,3632) 2-6, 7-5, 7-6

26 april 2015 T.C. Bakkum 1 / T.C. Bathmen 1 0-8
1e HE Ruud Vis (1,6038) / Paul Haarhuis (1,8260) 1-6, 1-6
2e HE Ralph Knol (3,1311) / Jan-Wouter Roep (1,9809) 4-6, 4-6
1e DE Kim van der Horst (1,3698) / Sarah Gronert (1,1973) 1-6, 2-6
2e DE Gaby Beelen (2,4339) / Elke Tiel (1,8670) 2-6, 2-6
 HD Ralph Knol (1,8275) - Huub de Boer (2,3522) / Paul Haarhuis (1,7032) - Marc IJzerman (2,0730) 2-6, 4-6
 DD Kim van der Horst (2,3998) - Gaby Beelen (2,2293) / Sarah Gronert (1,7744) - Lynn Schönhage (1,8746) 4-6, 4-6
1e GD Kim van der Horst (2,3998) - Huub de Boer (2,3522) / Jan-Wouter Roep (2,1083) - Elke Tiel (2,0808) 3-6, 6-4, 6-7
2e GD Gaby Beelen (2,2293) - Ruud Vis (1,7014) / Marc IJzerman (2,0730) - Lynn Schönhage (1,8746) 6-2, 6-7, 6-7
26 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Botic van de Zandschulp (1,0723) / David Pel (1,3333) 1-0
2e HE Bart Brons (1,2832) / Dennis van Scheppingen (0,9902) 5-7, 6-3, 2-6
1e DE Tessy van de Ven (1,0151) / Aniek van Rossum (1,6746) 6-1, 6-4
2e DE Claire Lablans (1,5931) / Marian Jade Capadocia (2,6313) 2-6, 0-6
 HD Bart Brons (1,8914) - Botic van de Zandschulp (1,7981) / David Pel (0,9749) - Dennis van Scheppingen (1,0000) 5-7, 3-6
 DD Tessy van de Ven (1,1428) - Stephanie Gomperts (1,4528) / Nikki Luttikhuis (0,7222) - Aniek van Rossum (2,2204) 7-5, 6-4
1e GD Claire Lablans (1,9067) - Botic van de Zandschulp (1,7981) / Nikki Luttikhuis (0,7222) - Dennis van Scheppingen (1,0000) 3-6, 2-6
2e GD Tessy van de Ven (1,1428) - Bart Brons (1,8914) / Marian Jade Capadocia (2,8351) - David Pel (0,9749) 6-1, 6-4
26 april 2015 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Salland (Bathmen) 2 5-3
1e HE Jeroen van der Ven (1,8179) / Jasper Smit (0,8808) 2-6, 4-6
2e HE Roderik Franken (1,6184) / Gijs Brouwer (2,0943) 7-5, 6-2
1e DE Femke Reinhard (1,1406) / Jainy Scheepens (1,2344) 6-3, 6-4
2e DE Rowie Kouw (2,2213) / Joany Pontjodikromo (1,3563) 7-6, 2-6, 3-6
 HD Jeroen van der Ven (2,3255) - Zen Zijlstra (1,7914) / Jasper Smit (1,0000) - Stephan Gerritsen (1,9282) 1-6, 2-6
 DD Femke Reinhard (2,5702) - Rowie Kouw (1,9168) / Jainy Scheepens (1,8532) - Priscilla Visser (2,0377) 6-3, 6-0
1e GD Femke Reinhard (2,5702) - Zen Zijlstra (1,7914) / Joany Pontjodikromo (1,3227) - Gijs Brouwer (1,6631) 6-2, 6-2
2e GD Jeroen van der Ven (2,3255) - Rowie Kouw (1,9168) / Priscilla Visser (2,0377) - Stephan Gerritsen (1,9282) 6-3, 6-2
26 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 1-7
1e HE Michel Meijer (1,3816) / Dennis Kockx (2,3182) 6-3, 6-2
2e HE Ryan Nijboer (1,8418) / Jeroen van den Hoek (1,8060) 6-1, 2-6, 2-6
1e DE Annelie de Vries (2,0391) / Nicole Thyssen (1,3177) 1-4
2e DE Margo Verbeet (3,2730) / Marleen Habes (2,0090) 7-6, 0-6, 4-6
 HD Lody Teeuwsen (2,5425) - Ryan Nijboer (2,8006) / Jeroen van den Hoek (0,2700) - Steven Korteling (1,9474) 1-6, 7-6, 4-6
 DD Annelie de Vries (1,9418) - Margo Verbeet (2,7690) / Nicole Thyssen (1,1667) - Dewi Dijkman (1,8916) 0-6, 2-6
1e GD Annelie de Vries (1,9418) - Michel Meijer (1,9732) / Nicole Thyssen (1,1667) - Jeroen van den Hoek (0,2700) 7-6, 2-4
2e GD Margo Verbeet (2,7690) - Lody Teeuwsen (2,5425) / Mirte de Bakker (1,8219) - Steven Korteling (1,9474) 6-3, 6-7, 6-7

19 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE Colin van Beem (0,7826) / Huub de Boer (2,5350) 6-1, 6-1
2e HE Robert Constantinovici (1,1718) / Ruud Vis (1,9085) 3-6, 4-6
1e DE Nikki Luttikhuis (1,2799) / Kim van der Horst (1,1564) 6-3, 4-6, 6-4
2e DE Aniek van Rossum (1,7147) / Gaby Beelen (2,4339) 6-1, 6-2
 HD David Pel (0,9749) - Robert Constantinovici (1,9442) / Huub de Boer (2,2756) - Ruud Vis (1,7498) 6-4, 6-7, 6-1
 DD Marian Jade Capadocia (3,1167) - Aniek van Rossum (2,4081) / Kim van der Horst (2,1060) - Gaby Beelen (2,0817) 6-2, 3-6, 7-6
1e GD Nikki Luttikhuis (0,7222) - Colin van Beem (1,6277) / Kim van der Horst (2,1060) - Ralph Knol (1,8275) 6-2, 6-4
2e GD Marian Jade Capadocia (3,1167) - Robert Constantinovici (1,9442) / Gaby Beelen (2,0817) - Ruud Vis (1,7498) 2-1
19 april 2015 T.C. Bathmen 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 0-8
1e HE Marc IJzerman (2,0000) / Botic van de Zandschulp (1,0778) 0-6, 2-6
2e HE Jan-Wouter Roep (1,9032) / Bart Brons (1,4660) 4-6, 3-6
1e DE Sarah Gronert (0,9718) / Tessy van de Ven (1,3531) 6-4, 3-6, 4-6
2e DE Elke Tiel (1,7329) / Claire Lablans (1,8043) 3-6, 4-6
 HD Marc IJzerman (1,7614) - Jan-Wouter Roep (1,9356) / Botic van de Zandschulp (1,9900) - Bart Brons (2,0833) 7-6, 3-6, 2-6
 DD Elke Tiel (1,8411) - Sarah Gronert (1,6736) / Tessy van de Ven (1,5497) - Stephanie Gomperts (1,6600) 2-6, 5-7
1e GD Jan-Wouter Roep (1,9356) - Sarah Gronert (1,6736) / Claire Lablans (1,9067) - Botic van de Zandschulp (1,9900) Opgave thuis
2e GD Marc IJzerman (1,7614) - Elke Tiel (1,8411) / Tessy van de Ven (1,5497) - Christopher Koderisch (2,1167) 1-6, 1-6
19 april 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 6-2
1e HE Dennis Kockx (2,1792) / Zen Zijlstra (1,8343) 6-2, 5-7, 2-6
2e HE Jeroen van den Hoek (1,9968) / Jeroen van der Ven (1,6518) 6-3, 6-4
1e DE Nicole Thyssen (1,3177) / Rowie Kouw (2,1684) 6-0, 6-1
2e DE Dewi Dijkman (1,7668) / Femke Reinhard (1,3462) 2-6, 2-6
 HD Jeroen van den Hoek (0,3834) - Steven Korteling (2,1778) / Zen Zijlstra (1,7289) - Jeroen van der Ven (2,1451) 4-6, 6-4, 6-3
 DD Nicole Thyssen (1,1667) - Dewi Dijkman (2,0094) / Femke Reinhard (2,4722) - Lisanne Balk (1,6621) 7-5, 6-4
1e GD Nicole Thyssen (1,1667) - Jeroen van den Hoek (0,3834) / Femke Reinhard (2,4722) - Zen Zijlstra (1,7289) 6-3, 6-4
2e GD Steven Korteling (2,1778) - Mirte de Bakker (1,9985) / Rowie Kouw (1,7354) - Jeroen van der Ven (2,1451) 7-6, 7-5
19 april 2015 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 8-0
1e HE Jasper Smit (0,8808) / Lody Teeuwsen (2,3282) 6-7, 6-4, 6-4
2e HE Stephan Gerritsen (1,8924) / Ryan Nijboer (1,7865) 6-1, 6-1
1e DE Jainy Scheepens (1,2344) / Annelie de Vries (2,0000) 6-2, 6-2
2e DE Joany Pontjodikromo (1,3563) / Margo Verbeet (3,2730) 3-6, 6-2, 6-3
 HD Jasper Smit (1,0000) - Gijs Brouwer (1,6631) / Lody Teeuwsen (2,4588) - Ryan Nijboer (2,8006) 6-0, 6-4
 DD Jainy Scheepens (1,9835) - Priscilla Visser (2,2413) / Annelie de Vries (1,7746) - Margo Verbeet (2,6617) 6-3, 6-2
1e GD Joany Pontjodikromo (1,3227) - Gijs Brouwer (1,6631) / Annelie de Vries (1,7746) - Ryan Nijboer (2,8006) 6-1, 7-6
2e GD Priscilla Visser (2,2413) - Stephan Gerritsen (1,9691) / Margo Verbeet (2,6617) - Lody Teeuwsen (2,4588) 6-2, 6-2

12 april 2015 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 4-4
1e HE Zen Zijlstra (1,6954) / Colin van Beem (0,8333) 0-6, 1-6
2e HE Jeroen van der Ven (2,0000) / Robert Constantinovici (0,9107) 6-3, 6-4
1e DE Femke Reinhard (1,6795) / Nikki Luttikhuis (1,0000) 6-1, 6-2
2e DE Rowie Kouw (1,8307) / Marian Jade Capadocia (3,0262) 7-5, 3-6, 3-6
 HD Zen Zijlstra (1,4491) - Jeroen van der Ven (2,2500) / Colin van Beem (1,9167) - David Pel (1,0000) 7-5, 2-6, 4-6
 DD Rowie Kouw (1,9167) - Lisanne Balk (1,6621) / Marian Jade Capadocia (3,1167) - Aniek van Rossum (2,2276) 6-3, 6-3
1e GD Femke Reinhard (2,3333) - Zen Zijlstra (1,4491) / Nikki Luttikhuis (0,8333) - Colin van Beem (1,9167) 6-4, 0-6, 6-7
2e GD Rowie Kouw (1,9167) - Jeroen van der Ven (2,2500) / Aniek van Rossum (2,2276) - Robert Constantinovici (1,5970) 6-4, 6-4
12 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 5-3
1e HE Botic van de Zandschulp (0,9986) / Jasper Smit (1,0278) 6-3, 4-6, 3-6
2e HE Bart Brons (1,7994) / Jelle Sels (1,0000) 6-4, 2-6, 6-1
1e DE Tessy van de Ven (1,6944) / Jainy Scheepens (0,9520) 6-3, 7-6
2e DE Claire Lablans (2,1376) / Joany Pontjodikromo (1,0000) 6-2, 4-6, 7-5
 HD Bart Brons (2,0833) - Christopher Koderisch (2,2000) / Jasper Smit (1,0000) - Gijs Brouwer (1,6861) 1-6, 2-6
 DD Tessy van de Ven (1,8383) - Stephanie Gomperts (1,8383) / Jainy Scheepens (1,8438) - Priscilla Visser (2,0156) 6-4, 6-0
1e GD Claire Lablans (1,8207) - Botic van de Zandschulp (1,9040) / Joany Pontjodikromo (1,3457) - Gijs Brouwer (1,6861) 2-6, 4-6
2e GD Tessy van de Ven (1,8383) - Christopher Koderisch (2,2000) / Priscilla Visser (2,0156) - Jelle Sels (1,0000) 6-1, 4-6, 7-6
12 april 2015 T.C. Bakkum 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Huub de Boer (2,3684) / Steven Korteling (2,0000) 0-6, 4-6
2e HE Ruud Vis (2,0752) / Dennis Kockx (2,0000) 6-1, 7-5
1e DE Kim van der Horst (0,9064) / Nicole Thyssen (1,5000) 1-6, 0-6
2e DE Gaby Beelen (2,4278) / Marleen Habes (2,1044) 6-1, 5-7, 1-6
 HD Huub de Boer (2,1648) - Ralph Knol (1,7807) / Steven Korteling (2,0833) - Jeroen van den Hoek (0,4807) 0-6, 4-6
 DD Kim van der Horst (1,9242) - Gaby Beelen (2,0583) / Dewi Dijkman (2,0152) - Mirte de Bakker (2,1667) 4-6, 4-6
1e GD Kim van der Horst (1,9242) - Ralph Knol (1,7807) / Nicole Thyssen (1,1667) - Jeroen van den Hoek (0,4807) 2-6, 2-6
2e GD Gaby Beelen (2,0583) - Ruud Vis (1,9083) / Dewi Dijkman (2,0152) - Steven Korteling (2,0833) 4-6, 6-3, 7-6
12 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bathmen 1 4-4
1e HE Michel Meijer (1,5937) / Paul Haarhuis (1,7270) 3-6, 6-4, 6-3
2e HE Ryan Nijboer (1,7126) / Jan-Wouter Roep (2,1178) 6-7, 3-6
1e DE Margo Verbeet (3,2730) / Sarah Gronert (0,9718) 2-6, 1-6
2e DE Liza Lebedzeva (1,1507) / Elke Tiel (1,7078) 6-3, 5-7, 7-5
 HD Michel Meijer (2,0833) - Lody Teeuwsen (2,4377) / Paul Haarhuis (1,8264) - Marc IJzerman (1,6320) 3-6, 1-6
 DD Margo Verbeet (2,6617) - Annelie de Vries (1,8333) / Sarah Gronert (1,5425) - Lynn Schönhage (2,0000) 7-5, 2-6, 2-6
1e GD Ryan Nijboer (3,2452) - Annelie de Vries (1,8333) / Sarah Gronert (1,5425) - Jan-Wouter Roep (1,7596) 7-6, 1-6, 7-6
2e GD Liza Lebedzeva (2,9487) - Michel Meijer (2,0833) / Elke Tiel (1,5884) - Marc IJzerman (1,6320) 7-5, 6-0

6 april 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 3-5
1e HE Dennis Kockx (2,0000) / Botic van de Zandschulp (0,9986) 3-6, 2-6
2e HE Jeroen van den Hoek (1,7961) / Bart Brons (2,0000) 4-6, 3-6
1e DE Nicole Thyssen (1,1667) / Tessy van de Ven (2,0000) 6-7, 4-6
2e DE Dewi Dijkman (1,8258) / Claire Lablans (2,0000) 5-7, 7-6, 6-2
 HD Steven Korteling (2,0000) - Jeroen van den Hoek (0,5640) / Botic van de Zandschulp (2,0000) - Bart Brons (2,0000) 6-1, 6-4
 DD Marleen Habes (2,0600) - Mirte de Bakker (2,0000) / Tessy van de Ven (2,0000) - Stephanie Gomperts (2,0000) 3-6, 2-6
1e GD Nicole Thyssen (1,1667) - Jeroen van den Hoek (0,5640) / Tessy van de Ven (2,0000) - Bart Brons (2,0000) 6-3, 6-0
2e GD Steven Korteling (2,0000) - Dewi Dijkman (1,8486) / Botic van de Zandschulp (2,0000) - Claire Lablans (2,0000) 3-6, 4-6
6 april 2015 T.C. Bathmen 1 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
1e HE Paul Haarhuis (2,0000) / Zen Zijlstra (1,3620) 6-2, 6-4
2e HE Jan-Wouter Roep (2,0000) / Roderik Franken (1,7067) 4-6, 6-3, 1-2
1e DE Sarah Gronert (1,0000) / Rowie Kouw (1,8307) 6-0, 6-0
2e DE Elke Tiel (2,0000) / Lisanne Balk (1,2469) 6-4, 6-2
 HD Paul Haarhuis (2,0000) - Marc IJzerman (2,0000) / Jeroen van der Ven (1,9167) - Roderik Franken (2,0000) 3-2
 DD Elke Tiel (2,0000) - Sarah Gronert (2,0000) / Lisanne Balk (1,3945) - Femke Reinhard (2,0000) 6-4, 6-7, 7-5
1e GD Sarah Gronert (2,0000) - Jan-Wouter Roep (2,0000) / Zen Zijlstra (1,1158) - Femke Reinhard (2,0000) 7-6, 6-1
2e GD Marc IJzerman (2,0000) - Elke Tiel (2,0000) / Jeroen van der Ven (1,9167) - Rowie Kouw (1,7500) 6-4, 6-2
6 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-2
1e HE Colin van Beem (0,8333) / Lody Teeuwsen (2,3282) 6-3, 6-4
2e HE Robert Constantinovici (0,5624) / Michel Meijer (2,0000) 3-6, 2-6
1e DE Aniek van Rossum (2,0686) / Liza Lebedzeva (0,8768) 3-6, 6-4, 6-4
2e DE Marian Jade Capadocia (3,2000) / Margo Verbeet (3,1572) 6-3, 6-3
 HD Colin van Beem (2,0000) - Robert Constantinovici (1,1111) / Lody Teeuwsen (2,7866) - Michel Meijer (2,0000) 3-6, 7-6, 7-5
 DD Marian Jade Capadocia (3,2000) - Nikki Luttikhuis (1,0000) / Liza Lebedzeva (2,8654) - Annelie de Vries (1,7500) 6-1, 6-4
1e GD Colin van Beem (2,0000) - Nikki Luttikhuis (1,0000) / Michel Meijer (2,0000) - Annelie de Vries (1,7500) 7-6, 7-6
2e GD Robert Constantinovici (1,1111) - Aniek van Rossum (1,9083) / Lody Teeuwsen (2,7866) - Margo Verbeet (3,0442) 0-6, 6-7
6 april 2015 T.C. Salland (Bathmen) 2 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE Priscilla Visser (2,0000) / Ruud Vis (2,0752) 6-1, 6-0
2e HE Jasper Smit (1,0278) / Huub de Boer (2,1667) 6-2, 6-0
1e DE Jainy Scheepens (1,1667) / Kim van der Horst (0,7120) 6-4, 6-3
2e DE Joany Pontjodikromo (1,0000) / Gaby Beelen (2,4278) 6-3, 5-7, 6-4
 HD Jasper Smit (1,0000) - Stephan Gerritsen (1,9497) / Ruud Vis (2,0000) - Huub de Boer (2,0856) 4-6, 7-6, 6-2
 DD Jainy Scheepens (2,0000) - Priscilla Visser (2,0000) / Kim van der Horst (2,0625) - Gaby Beelen (2,0625) 7-5, 6-1
1e GD Joany Pontjodikromo (1,0000) - Gijs Brouwer (1,3404) / Kim van der Horst (2,0625) - Ralph Knol (2,0856) 6-2, 5-7, 6-7
2e GD Priscilla Visser (2,0000) - Stephan Gerritsen (1,9497) / Ruud Vis (2,0000) - Gaby Beelen (2,0625) 7-6, 3-6, 6-7