Uitslagen landelijke competitie 2015, Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 8 juni 2015 Home


2015 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Stand

GespeeldPunten
T.C. Zandvoort 1 8 29
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 8 26
L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 7 24
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 7 21
T.C. Salland (Bathmen) 1 6 18
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 6 17
L.T.C. Naaldwijk 1 6 9

Uitslagen

7 juni 2015 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Scott Griekspoor (1,1667) / Maxime Authom (1,0000) 0-6, 6-4, 5-7
2e HE Kristof Vliegen (1,0000) / Yannick Mertens (1,0000) 6-3, 6-3
1e DE Quirine Lemoine (1,0000) / Arantxa Rus (1,0000) 6-1, 3-6, 4-6
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,0000) / Aleksandrina Naydenova (1,0000) 6-4, 6-1
 HD Tallon Griekspoor (1,0000) - Kristof Vliegen (2,0000) / Maxime Authom (1,0000) - Yannick Mertens (1,0000) 1-0 Opgave
 DD DaniŽlle Harmsen (1,0000) - Quirine Lemoine (1,7500) / Katalin Marosi (2,0000) - Aleksandrina Naydenova (1,0000) 6-0, 6-1

6 juni 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Gero Kretschmer (1,0000) / Maxime Authom (1,0000) 4-6, 0-6
2e HE Nick van der Meer (1,0000) / Yannick Mertens (1,0000) 2-6, 6-4, 6-1
1e DE Bernarda Pera (1,0000) / Arantxa Rus (1,0000) 4-6, 4-6
2e DE Sandra Zaniewska (1,0000) / Aleksandrina Naydenova (1,0000) 6-4, 6-0
 HD Gero Kretschmer (1,0000) - David de Goede (1,9167) / Maxime Authom (1,0000) - Yannick Mertens (1,0000) 6-4, 6-3
 DD Bernarda Pera (1,0000) - Sandra Zaniewska (1,0000) / Katalin Marosi (2,0000) - Arantxa Rus (1,0000) 4-6, 3-6
6 juni 2015 T.C. Zandvoort 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 4-2
1e HE Scott Griekspoor (1,1667) / Jesse Huta Galung (0,8333) 4-6, 3-6
2e HE Kristof Vliegen (1,0000) / Matwť Middelkoop (1,0000) 6-3, 6-2
1e DE Quirine Lemoine (1,0000) / Klaartje Liebens (1,0000) 6-4, 6-2
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,0000) / Bibiane Weijers (0,6667) 6-4, 4-6, 6-3
 HD Tallon Griekspoor (1,0000) - Kristof Vliegen (2,0000) / Jesse Huta Galung (1,0000) - Matwť Middelkoop (1,0000) 6-7(0), 4-6
 DD DaniŽlle Harmsen (1,0000) - Quirine Lemoine (1,7500) / Angelique van der Meet (1,0000) - Bibiane Weijers (2,0000) 6-2, 7-5

4 juni 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-3
1e HE Nick van der Meer (0,6184) / Miliaan Niesten (0,9840) 6-2, 3-6, 1-6
2e HE David de Goede (1,2037) / Wesley Koolhof (1,5350) 6-1, 7-6
1e DE Bernarda Pera (0,6389) / Sofie Oyen (1,0000) 3-6, 6-7
2e DE Sandra Zaniewska (0,6819) / Zuzana KučovŠ (0,6528) 6-1, 6-2
 HD David de Goede (1,5567) - Nick van der Meer (2,1065) / Miliaan Niesten (1,1545) - Wesley Koolhof (0,9776) 0-6, 0-6
 DD Bernarda Pera (0,9167) - Sandra Zaniewska (0,7046) / Sviatlana Pirazhenka (1,4604) - Eva Wacanno (1,1295) 6-3, 6-2
4 juni 2015 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 4-2
1e HE Scott Griekspoor (1,2789) / Thiemo de Bakker (1,0357) 1-6, 3-6
2e HE Kristof Vliegen (0,6846) / Boy Westerhof (1,0634) 3-6, 7-6(4), 3-6
1e DE Lesley Kerkhove (1,0301) / Michaela HončovŠ (1,0000) 6-0, 6-3
2e DE Quirine Lemoine (0,5139) / Chayenne Ewijk (2,1065) 6-3, 6-3
 HD Scott Griekspoor (1,0000) - Kevin Griekspoor (1,0000) / Thiemo de Bakker (0,7500) - Niels Lootsma (1,2076) 3-6, 6-2, 7-6(7)
 DD DaniŽlle Harmsen (1,0826) - Quirine Lemoine (1,0018) / Michaela HončovŠ (1,0000) - Chayenne Ewijk (1,6301) 6-3, 6-3
4 juni 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung (0,4162) / Peter Torebko (0,2421) 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Matwť Middelkoop (1,0584) / Mark de Jong (1,0000) 6-0, 6-4
1e DE Klaartje Liebens (1,1667) / Nicolette van Uitert (2,0000) 6-4, 6-1
2e DE Bibiane Weijers (1,1905) / Kim Rus (2,0000) 6-3, 6-3
 HD Jesse Huta Galung (1,1938) - Matwť Middelkoop (0,9390) / Robin Haase (0,7778) - Roy Bruggeling (2,0139) 4-6, 3-6
1e DD Angelique van der Meet (1,5569) - Bibiane Weijers (2,1597) / Kim Rus (2,1806) - Steffie Weterings (2,1806) 6-4, 6-1

2 juni 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Nick van der Meer (0,7295) / Scott Griekspoor (1,3333) 6-1, 6-2
2e HE David de Goede (1,3426) / Kevin Griekspoor (1,1667) 6-3, 7-5
1e DE Bernarda Pera (0,8333) / Lesley Kerkhove (0,8333) 7-5, 6-3
2e DE Demi Schuurs (1,0000) / Quirine Lemoine (0,8333) 6-3, 6-7, 6-7
 HD David de Goede (1,3764) - Nick van der Meer (2,0000) / Kristof Vliegen (2,0000) - Scott Griekspoor (1,2778) 4-6, 1-6
 DD Demi Schuurs (0,3529) - Sandra Zaniewska (0,5020) / Quirine Lemoine (1,4306) - Lesley Kerkhove (1,0000) 4-6, 3-6
2 juni 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten (0,9437) / Boy Westerhof (0,9167) 6-4, 4-6, 7-6(8)
2e HE Wesley Koolhof (1,2586) / Jasper Smit (0,8500) 7-6(2), 2-6, 0-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,3472) / Jainy Scheepens (1,4750) 6-4, 6-2
2e DE Zuzana KučovŠ (1,1389) / Chayenne Ewijk (2,0833) 6-2, 6-0
 HD Wesley Koolhof (0,9167) - Miliaan Niesten (1,0610) / Niels Lootsma (1,1026) - Boy Westerhof (0,5284) 3-6, 2-6
 DD Eva Wacanno (0,7917) - Sviatlana Pirazhenka (0,9358) / Chayenne Ewijk (1,9861) - Jainy Scheepens (2,0684) 6-4, 6-7(5), [8-10]
2 juni 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Maxime Authom (0,6460) / Jesse Huta Galung (0,3085) 6-4, 6-4
2e HE Yannick Mertens (0,3166) / Matwť Middelkoop (1,0153) 6-4, 6-4
1e DE Aleksandrina Naydenova (1,6389) / Kiki Bertens (0,8056) 2-6, 3-6
2e DE Katalin Marosi (2,1944) / Klaartje Liebens (1,1667) 5-7, 3-6
 HD Maxime Authom (1,3462) - Yannick Mertens (1,7108) / Max de Vroome (1,0000) - Jesse Huta Galung (0,9390) 6-2, 6-4
 DD Katalin Marosi (2,0000) - Aleksandrina Naydenova (0,4352) / Kiki Bertens (0,8345) - Angelique van der Meet (1,5569) 4-6, 3-6

31 mei 2015 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Thiemo de Bakker (1,1389) / Gero Kretschmer (1,3809) 6-4, 6-1
2e HE Boy Westerhof (1,0556) / David de Goede (1,1667) 4-6, 6-3, 6-4
1e DE RichŤl Hogenkamp (0,5000) / Bernarda Pera (0,7500) 3-6, 7-5, 6-4
2e DE Jainy Scheepens (1,4245) / Sandra Zaniewska (0,7778) 6-3, 4-6, 2-6
 HD Niels Lootsma (1,1026) - Thiemo de Bakker (0,7500) / David de Goede (1,3764) - Gero Kretschmer (1,0000) 6-0, 6-2
 DD RichŤl Hogenkamp (0,9005) - Jainy Scheepens (1,9872) / Bernarda Pera (1,0000) - Sandra Zaniewska (0,6446) 6-2, 1-6, [10-12]
31 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Robin Haase (0,5000) / Maxime Authom (1,0278) 3-6, 1-6
2e HE Mark de Jong (1,0000) / Yannick Mertens (0,5435) 6-4, 4-6, 3-6
1e DE Steffie Weterings (2,0000) / Aleksandrina Naydenova (1,5000) 6-7, 1-6
2e DE Kim Rus (2,1667) / Katalin Marosi (2,0000) 6-2, 2-6, 6-3
 HD Robin Haase (0,8333) - Arko Zoutendijk (2,0000) / Maxime Authom (1,0271) - Yannick Mertens (1,3396) 6-3, 6-4
 DD Nicolette van Uitert (1,4386) - Kim Kilsdonk (1,4386) / Katalin Marosi (2,0000) - Aleksandrina Naydenova (0,5764) 2-6, 5-7
31 mei 2015 T.C. Zandvoort 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
1e HE Scott Griekspoor (1,3333) / Miliaan Niesten (0,9437) 6-4, 2-6, 6-2
2e HE Kristof Vliegen (0,8081) / Wesley Koolhof (1,2586) 6-2, 6-3
1e DE Lesley Kerkhove (0,8333) / Sviatlana Pirazhenka (1,3472) 0-6, 6-2, 6-0
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,0000) / Zuzana KučovŠ (1,1389) 7-5, 3-6, 5-7
 HD Kristof Vliegen (2,0000) - Tallon Griekspoor (0,5627) / Miliaan Niesten (1,0610) - Dennis Coenen (2,3449) 6-4, 3-6, 7-6(12)
 DD Lesley Kerkhove (1,0000) - DaniŽlle Harmsen (1,2408) / Sviatlana Pirazhenka (0,9358) - Sofie Oyen (1,1667) 6-4, 3-6, 7-6(7)

30 mei 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung (0,3085) / Scott Griekspoor (1,3333) 6-2, 6-2
2e HE Matwť Middelkoop (0,8487) / Kristof Vliegen (1,0000) 3-6, 1-6
1e DE Kiki Bertens (1,0000) / Lesley Kerkhove (0,8333) 6-2, 4-6, 6-4
2e DE Bibiane Weijers (1,0833) / Quirine Lemoine (0,8333) 6-4, 6-7, 1-6
 HD Jesse Huta Galung (0,8763) - Matwť Middelkoop (0,8763) / Kristof Vliegen (2,0000) - Tallon Griekspoor (0,6966) 4-6, 6-3, [5-10]
 DD Angelique van der Meet (1,7224) - Kiki Bertens (1,0000) / DaniŽlle Harmsen (1,0139) - Lesley Kerkhove (1,0000) 6-3, 6-3
30 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-4
1e HE Robin Haase (0,5000) / Boy Westerhof (0,9722) 7-5, 3-6, 6-1
2e HE Peter Torebko (0,4428) / Jasper Smit (0,7961) 4-6, 6-2, 6-4
1e DE Nicolette van Uitert (2,0000) / RichŤl Hogenkamp (0,5000) 1-6, 4-6
2e DE Steffie Weterings (2,0000) / Jainy Scheepens (1,4245) 6-2, 4-6, 2-6
 HD Robin Haase (0,8333) - Mark de Jong (2,0000) / Niels Lootsma (1,1594) - Boy Westerhof (0,6672) 1-6, 4-6
 DD Steffie Weterings (2,0833) - Kim Rus (2,0833) / RichŤl Hogenkamp (0,9861) - Jainy Scheepens (2,0604) 6-4, 1-6, [4-10]
30 mei 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Maxime Authom (1,0278) / Gero Kretschmer (1,2096) 6-4, 6-4
2e HE Yannick Mertens (0,5435) / Nick van der Meer (0,6389) 6-1, 6-1
1e DE Aleksandrina Naydenova (1,5000) / Bernarda Pera (0,8333) 4-6, 6-3, 4-6
2e DE Roos van der Zwaan (2,0000) / Sandra Zaniewska (0,7778) 0-6, 2-6
 HD Maxime Authom (1,0271) - Yannick Mertens (1,3396) / David de Goede (1,6792) - Gero Kretschmer (1,0958) 4-6, 4-6
 DD Katalin Marosi (2,0000) - Aleksandrina Naydenova (0,5764) / Demi Schuurs (0,5168) - Sandra Zaniewska (0,7668) 2-6, 1-6

27 mei 2015 L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Gero Kretschmer (1,1111) / Peter Torebko (0,5909) 3-6, 2-6
2e HE Nick van der Meer (0,8056) / Takanyi Garanganga (1,0000) 6-3, 6-4
1e DE Bernarda Pera (0,8333) / Nicolette van Uitert (2,0000) 7-6, 6-3
2e DE Sandra Zaniewska (1,0000) / Kim Rus (2,1667) 6-0, 6-1
 HD David de Goede (1,9433) - Gero Kretschmer (1,1933) / Roy Bruggeling (2,0000) - Arko Zoutendijk (1,7472) 6-3, 6-4
 DD Demi Schuurs (0,6314) - Sandra Zaniewska (0,8814) / Kim Kilsdonk (1,3125) - Nicolette van Uitert (1,3125) 6-4, 6-2
27 mei 2015 T.C. Salland (Bathmen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Boy Westerhof (1,1667) / Maxime Authom (0,8333) 7-6(5), 7-6(4)
2e HE Thomas Schoorel (0,7154) / Yannick Mertens (0,7576) 1-6, 1-6
1e DE RichŤl Hogenkamp (0,3333) / Arantxa Rus (1,0000) 0-6, 4-6
2e DE Chayenne Ewijk (2,0000) / Aleksandrina Naydenova (1,5000) 6-3, 3-6, 2-6
 HD Boy Westerhof (0,8333) - Niels Lootsma (1,3255) / Maxime Authom (0,8472) - Yannick Mertens (1,1597) 7-6(4), 5-7, [10-8]
 DD RichŤl Hogenkamp (0,9167) - Chayenne Ewijk (1,9167) / Arantxa Rus (0,7083) - Aleksandrina Naydenova (0,7083) 6-4, 4-6, [7-10]
27 mei 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Miliaan Niesten (0,8510) / Jesse Huta Galung (0,5000) 4-6, 5-7
2e HE Wesley Koolhof (1,0920) / Matwť Middelkoop (1,0000) 1-6, 2-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,1667) / Angelique van der Meet (1,0833) 6-0, 5-7, 6-7
2e DE Zuzana KučovŠ (1,5000) / Bibiane Weijers (0,8333) 7-6, 6-4
 HD Miliaan Niesten (0,8827) - Wesley Koolhof (0,7994) / Jesse Huta Galung (1,0695) - Max de Vroome (1,0000) 2-6, 3-6
 DD Sviatlana Pirazhenka (1,0000) - Sofie Oyen (3,8911) / Kelly Versteeg (1,0000) - Bibiane Weijers (2,0833) 6-1, 6-0

24 mei 2015 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 1-5
1e HE Peter Torebko (0,8333) / Miliaan Niesten (0,5455) 6-3, 6-3
2e HE Arko Zoutendijk (2,0000) / Wesley Koolhof (1,1667) 2-6, 2-6
1e DE Nicolette van Uitert (2,0000) / Sviatlana Pirazhenka (1,0000) 3-6, 6-4, 3-6
2e DE Kim Rus (2,0000) / Zuzana KučovŠ (2,0000) 2-6, 1-6
 HD Arko Zoutendijk (1,7472) - Roy Bruggeling (2,0833) / Miliaan Niesten (1,0000) - Wesley Koolhof (0,9167) 2-6, 6-3, [8-10]
 DD Steffie Weterings (2,0000) - Kim Rus (2,0000) / Eva Wacanno (0,7500) - Zuzana KučovŠ (2,0000) 0-6, 0-6
24 mei 2015 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Niels Desein (1,0000) / Scott Griekspoor (1,0000) 6-2, 2-6, 7-5
2e HE Maxime Authom (1,0000) / Kevin Griekspoor (1,0000) 6-3, 6-4
1e DE Arantxa Rus (1,0000) / Lesley Kerkhove (1,0000) 3-6, 3-6
2e DE Aleksandrina Naydenova (1,0000) / Quirine Lemoine (1,0000) 2-6, 6-7(2)
 HD Niels Desein (1,0000) - Maxime Authom (1,0000) / Scott Griekspoor (1,1667) - Kevin Griekspoor (1,0000) 6-2, 7-6(2)
 DD Arantxa Rus (1,0000) - Aleksandrina Naydenova (1,0000) / Quirine Lemoine (1,7500) - DaniŽlle Harmsen (1,0000) 3-6, 7-6(3), [10-3]
24 mei 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. ALTA (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Jesse Huta Galung (0,6667) / Gero Kretschmer (1,0000) 6-2, 6-4
2e HE Matwť Middelkoop (0,8333) / Nick van der Meer (1,0000) 2-6, 6-7
1e DE Klaartje Liebens (1,0000) / Bernarda Pera (1,0000) 0-6, 2-6
2e DE Bibiane Weijers (0,6667) / Sandra Zaniewska (1,0000) 6-4, 1-6, 4-6
 HD Matwť Middelkoop (1,1597) - Jesse Huta Galung (1,1597) / David de Goede (1,9167) - Gero Kretschmer (1,0000) 6-4, 6-3
 DD Klaartje Liebens (1,0000) - Angelique van der Meet (1,5766) / Demi Schuurs (0,7500) - Sandra Zaniewska (1,0000) 6-4, 1-6, [8-10]

23 mei 2015 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Thiemo de Bakker (1,0000) / Jesse Huta Galung (0,8333) 4-6, 2-6
2e HE Boy Westerhof (1,0000) / Matwť Middelkoop (1,0000) 3-6, 5-7
1e DE RichŤl Hogenkamp (0,5000) / Angelique van der Meet (1,0000) 6-1, 2-6, 6-2
2e DE Chayenne Ewijk (2,0000) / Bibiane Weijers (0,6667) 6-4, 3-6, 1-6
 HD Thiemo de Bakker (0,9167) - Boy Westerhof (1,0000) / Jesse Huta Galung (1,0000) - Matwť Middelkoop (1,0000) 7-5, 6-4
 DD RichŤl Hogenkamp (1,0000) - Chayenne Ewijk (2,0000) / Angelique van der Meet (1,4228) - Bibiane Weijers (2,0000) 3-6, 6-1, 7-6
23 mei 2015 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten (0,5455) / Yannick Mertens (1,0000) 2-6, 2-6
2e HE Wesley Koolhof (1,1667) / Bas van der Valk (1,5518) 6-2, 6-1
1e DE Sviatlana Pirazhenka (1,0000) / Arantxa Rus (1,0000) 1-6, 1-6
2e DE Zuzana KučovŠ (2,0000) / Aleksandrina Naydenova (1,0000) 6-2, 6-2
 HD Miliaan Niesten (1,0000) - Wesley Koolhof (0,9167) / Yannick Mertens (1,0000) - Bas van der Valk (1,5926) 7-5, 6-3
 DD Eva Wacanno (0,7500) - Sofie Oyen (1,0000) / Arantxa Rus (1,0000) - Aleksandrina Naydenova (1,0000) 6-4, 5-7, 6-7
23 mei 2015 T.C. Zandvoort 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Scott Griekspoor (1,0000) / Peter Torebko (1,0000) 3-6, 6-2, 2-6
2e HE Kristof Vliegen (1,0000) / Arko Zoutendijk (2,0000) 6-4, 7-6
1e DE Quirine Lemoine (1,0000) / Kim Rus (2,0000) 6-0, 6-4
2e DE DaniŽlle Harmsen (1,0000) / Steffie Weterings (2,0000) 7-6, 6-2
 HD Scott Griekspoor (1,1667) - Kristof Vliegen (2,0000) / Arko Zoutendijk (2,0000) - Roy Bruggeling (2,0000) 7-6, 7-6
 DD Quirine Lemoine (1,7500) - DaniŽlle Harmsen (1,0000) / Nicolette van Uitert (1,0833) - Kim Kilsdonk (1,0833) 6-7, 7-6, 3-1