Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 516
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 516

Stand

GespeeldPunten
B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 7 28
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 27
T.V. Holy (Vlaardingen) 1 7 22
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 7 22
A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 7 20
T.C. Roomburg (Leiden) 1 7 18
T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 7 13
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 7 12

Uitslagen

1 juni 2014 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
1e HE Wouter Koning / René d' Hooghe 3-6, 7-6, 4-6
2e HE Sander Kruis / Pascal van der Sande 6-2
3e HE Maurice Kramer / Maurice van Leeuwen 6-2, 6-0
4e HE João Varela / Albert Robben 1-6, 7-6, 6-3
1e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Pascal van der Sande - Albert Robben Opgave uit
2e HD Sander Kruis - Maurice Kramer / René d' Hooghe - Maurice van Leeuwen 5-7, 6-3, 3-6
1 juni 2014 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Danny Spierenburg / Michael de Beer 7-6, 4-6, 6-1
2e HE Ajdin Kolonic / Teun Kuijken 4-6, 6-4, 4-6
3e HE Erwin Derksen / Rick Camfferman 6-3, 6-0
4e HE Leon van der Linden / Maarten Richard 6-0, 5-7, 6-1
1e HD Ajdin Kolonic - Harold Reitsma / Michael de Beer - Teun Kuijken Opgave thuis
2e HD Danny Spierenburg - Leon van der Linden / Rick Camfferman - Tom van den Oever Opgave uit
1 juni 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 4-2
1e HE Jeroen Poots / Marco Verkleij 3-6, 6-4, 6-4
2e HE Theo Driessen / Thijs van Winsen 4-6, 6-7
3e HE Menno Serlier / Kaimo Baardman 6-2, 6-7, 6-3
4e HE Walter van Schie / Remko van Gorkom 4-6, 7-6, 7-6
1e HD Jeroen Poots - Theo Driessen / Thijs van Winsen - Remko van Gorkom Opgave uit
2e HD Menno Serlier - Harold van Schie / Kaimo Baardman - Remco Rapmund Opgave thuis
1 juni 2014 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 2-4
1e HE Bartel Swart / Frank van den Heuvel 3-6, 0-6
2e HE Gert-Jan Stevens / Tom Groen 4-6, 6-3, 6-3
3e HE Victor Kwee / Tony Hoogendijk 1-6, 3-6
4e HE Jeroen Visser / Mauk Smit 6-1, 6-2
1e HD Bartel Swart - Victor Kwee / Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers 1-6, 2-6
2e HD Gert-Jan Stevens - Jeroen Visser / Tom Groen - Mauk Smit 3-6, 6-7

25 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Harold van Schie / Michael de Beer 4-6, 0-6
2e HE Theo Driessen / Teun Kuijken 6-2, 6-4
3e HE Jeroen Poots / Rick Camfferman 5-7, 3-6
4e HE Menno Serlier / Tom van den Oever 6-2, 6-2
1e HD Theo Driessen - Menno Serlier / Michael de Beer - Teun Kuijken 5-7, 6-3, 7-5
2e HD Jeroen Poots - Walter van Schie / Rick Camfferman - Tom van den Oever 6-3, 6-2
25 mei 2014 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Kaimo Baardman / Danny Spierenburg 1-6, 5-7
2e HE Marco Verkleij / Erwin Derksen 4-6, 2-6
3e HE Thijs van Winsen / Harold Reitsma 5-7, 5-7
4e HE Remko van Gorkom / Ajdin Kolonic 0-6, 6-7
1e HD Kaimo Baardman - Remco Rapmund / Harold Reitsma - Ajdin Kolonic 4-6, 4-6
2e HD Thijs van Winsen - Remko van Gorkom / Danny Spierenburg - Erwin Derksen 6-3, 4-6, 6-7
25 mei 2014 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 1-5
1e HE Wouter Koning / Frank van den Heuvel 4-6, 7-5, 4-6
2e HE Sander Kruis / Tom Groen 4-6, 6-2, 6-4
3e HE Maurice Kramer / Tony Hoogendijk 7-5, 4-6, 2-6
4e HE João Varela / Mauk Smit 3-6, 1-6
1e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers 3-6, 2-6
2e HD Sander Kruis - Maurice Kramer / Tom Groen - Tony Hoogendijk 4-6, 6-3, 3-6
25 mei 2014 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 4-2
1e HE René d' Hooghe / Bartel Swart 6-3, 7-6
2e HE Maurice van Leeuwen / Jeroen Visser 6-2, 6-3
3e HE Albert Robben / Gert-Jan Stevens 0-6, 6-7
4e HE Pascal van der Sande / Victor Kwee 7-6, 7-5
1e HD Maurice van Leeuwen - Albert Robben / Bartel Swart - Victor Kwee 3-6, 6-4, 0-6
2e HD René d' Hooghe - Pascal van der Sande / Jeroen Visser - Gert-Jan Stevens 6-0, 6-4

18 mei 2014 T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 3-3
1e HE Michael de Beer / Thijs van Winsen 4-6, 6-3, 6-0
2e HE Teun Kuijken / Remko van Gorkom 3-6, 3-6
3e HE Rick Camfferman / Marco Verkleij 6-1, 6-7, 1-6
4e HE Tom van den Oever / Remco Rapmund 6-4, 4-6, 7-5
1e HD Teun Kuijken - Michael de Beer / Thijs van Winsen - Marco Verkleij 6-3, 6-3
2e HD Rick Camfferman - Tom van den Oever / Kaimo Baardman - Remco Rapmund 6-3, 6-7, 5-7
18 mei 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
1e HE Frank van den Heuvel / René d' Hooghe 6-3, 6-7, 5-7
2e HE Tom Groen / Gertjan Egberink 5-1
3e HE Tony Hoogendijk / Albert Robben 6-4, 4-6, 6-2
4e HE Mauk Smit / Maurice van Leeuwen 1-6, 0-6
1e HD Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers / Albert Robben - Maurice van Leeuwen 7-6, 6-4
2e HD Tom Groen - Mauk Smit / Gertjan Egberink - Pascal van der Sande Opgave uit
18 mei 2014 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 3-3
1e HE Bas Stevens / Wouter Koning 6-4, 5-7, 3-6
2e HE Jeroen Visser / Maurice Kramer 6-1, 6-4
3e HE Victor Kwee / Sander Kruis 4-6, 6-4, 4-6
4e HE Gert-Jan Stevens / João Varela 6-3, 7-5
1e HD Jeroen Visser - Gert-Jan Stevens / Wouter Koning - Enrico de Boer 7-6, 6-1
2e HD Victor Kwee - Bas Stevens / Sander Kruis - Maurice Kramer 2-6, 3-6
18 mei 2014 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Harold Reitsma / Jeroen Poots 7-6, 6-7, 6-1
2e HE Leon van der Linden / Walter van Schie 7-6, 3-6, 3-6
3e HE Erwin Derksen / Menno Serlier 3-6, 2-6
4e HE Ajdin Kolonic / Theo Driessen 2-6, 6-4, 2-6
1e HD Ajdin Kolonic - Harold Reitsma / Walter van Schie - Harold van Schie 6-1, 6-2
2e HD Leon van der Linden - Erwin Derksen / Theo Driessen - Jeroen Poots 6-1, 6-2

11 mei 2014 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 5-1
1e HE René d' Hooghe / Marco Verkleij 6-2, 6-3
2e HE Pascal van der Sande / Thijs van Winsen 4-6, 6-3, 6-3
3e HE Maurice van Leeuwen / Remko van Gorkom 7-6, 6-3
4e HE Albert Robben / Kaimo Baardman 6-7, 3-6
1e HD Pascal van der Sande - Albert Robben / Marco Verkleij - Thijs van Winsen 6-1, 7-6
2e HD René d' Hooghe - Maurice van Leeuwen / Kaimo Baardman - Remco Rapmund 3-6, 6-3, 6-4
11 mei 2014 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 0-0
11 mei 2014 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 3-3
1e HE Wouter Koning / Menno Serlier 6-3, 7-6
2e HE Enrico de Boer / Theo Driessen 2-6, 3-6
3e HE Sander Kruis / Harold van Schie 6-4, 6-2
4e HE Maurice Kramer / Walter van Schie 4-6, 7-6, 6-7
1e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Menno Serlier - Harold van Schie Opgave uit
2e HD Sander Kruis - Maurice Kramer / Jeroen Poots - Walter van Schie Opgave thuis
11 mei 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Frank van den Heuvel / Michael de Beer 6-3, 6-1
2e HE Tony Hoogendijk / Teun Kuijken 3-6, 4-6
3e HE Tom Groen / Rick Camfferman 6-1, 6-4
4e HE Mauk Smit / Tom van den Oever 6-1, 6-1
1e HD Frank van den Heuvel - Tony Hoogendijk / Michael de Beer - Teun Kuijken 6-2, 6-3
2e HD Mauk Smit - Patrick Zwiers / Rick Camfferman - Tom van den Oever 6-4, 7-6

21 april 2014 T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-4
1e HE Rick Camfferman / Gertjan Egberink 0-6, 1-6
2e HE Maarten Richard / René d' Hooghe 4-6, 3-6
3e HE Michael de Beer / Albert Robben 6-2, 6-3
4e HE Teun Kuijken / Maurice van Leeuwen 7-5, 4-6, 6-3
1e HD Michael de Beer - Teun Kuijken / Gertjan Egberink - Albert Robben 6-7, 6-2, 4-6
2e HD Tom van den Oever - Rick Camfferman / Maurice van Leeuwen - René d' Hooghe 2-6, 7-5, 2-6
21 april 2014 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
1e HE Remco Rapmund / Tony Hoogendijk 6-4, 6-7, 3-6
2e HE Thijs van Winsen / Tom Groen 0-6, 2-6
3e HE Marco Verkleij / Patrick Zwiers 6-1, 6-1
4e HE Kaimo Baardman / Mauk Smit 7-5, 1-6, 7-5
1e HD Thijs van Winsen - Marco Verkleij / Tony Hoogendijk - Tom Groen 4-6, 6-4, 6-3
2e HD Remco Rapmund - Kaimo Baardman / Patrick Zwiers - Mauk Smit 6-7, 6-4, 3-6
21 april 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 5-1
1e HE Harold van Schie / Gert-Jan Stevens 4-6, 3-6
2e HE Walter van Schie / Jeroen Visser 6-7, 6-3, 7-5
3e HE Theo Driessen / Nick van der Kaaij 6-0, 1-2
4e HE Jeroen Poots / Victor Kwee 6-2, 6-1
1e HD Walter van Schie - Menno Serlier / Jeroen Visser - Nick van der Kaaij Opgave uit
2e HD Harold van Schie - Theo Driessen / Gert-Jan Stevens - Victor Kwee 7-5, 6-4
21 april 2014 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 3-3
1e HE Danny Spierenburg / Wouter Koning 0-6, 1-6
2e HE Harold Reitsma / Maurice Kramer 6-2, 6-1
3e HE Erwin Derksen / Sander Kruis 7-5, 7-5
4e HE Leon van der Linden / João Varela 7-5, 4-6, 6-4
1e HD Danny Spierenburg - Erwin Derksen / Wouter Koning - Enrico de Boer 6-7, 4-6
2e HD Ajdin Kolonic - Leon van der Linden / Maurice Kramer - Sander Kruis 6-7, 4-6

13 april 2014 T.C. Roomburg (Leiden) 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 5-1
1e HE Nick van der Kaaij / Thijs van Winsen 6-7, 6-1, 6-3
2e HE Victor Kwee / Marco Verkleij 7-6, 2-6, 7-6
3e HE Gert-Jan Stevens / Kaimo Baardman 6-3, 6-3
4e HE Jeroen Visser / Remco Rapmund 6-3, 6-1
1e HD Nick van der Kaaij - Jeroen Visser / Thijs van Winsen - Marco Verkleij 3-6, 4-6
2e HD Victor Kwee - Gert-Jan Stevens / Kaimo Baardman - Remco Rapmund 7-5, 6-4
13 april 2014 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 5-1
1e HE René d' Hooghe / Harold Reitsma 6-4, 5-7, 7-6
2e HE Gertjan Egberink / Ajdin Kolonic 6-3, 6-4
3e HE Maurice van Leeuwen / Danny Spierenburg 3-6, 4-6
4e HE Pascal van der Sande / Erwin Derksen 6-3, 4-6, 7-6
1e HD Gertjan Egberink - Albert Robben / Harold Reitsma - Erwin Derksen 6-1, 6-2
2e HD René d' Hooghe - Pascal van der Sande / Ajdin Kolonic - Leon van der Linden 1-6, 7-6, 7-5
13 april 2014 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 4-2
1e HE Frank van den Heuvel / Jeroen Poots 6-4, 6-2
2e HE Tony Hoogendijk / Walter van Schie 6-3, 6-1
3e HE Tom Groen / Theo Driessen 3-6, 1-6
4e HE Mauk Smit / Menno Serlier 5-7, 6-4, 7-5
1e HD Tony Hoogendijk - Tom Groen / Walter van Schie - Menno Serlier 6-3, 6-1
2e HD Mauk Smit - Patrick Zwiers / Theo Driessen - Harold van Schie 4-6, 3-6
13 april 2014 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Wouter Koning / Rick Camfferman 6-2, 7-6
2e HE Marcel Block / Maarten Richard 7-5, 7-6
3e HE Sander Kruis / Michael de Beer 7-6, 4-6, 3-6
4e HE Enrico de Boer / Teun Kuijken 2-6, 3-6
1e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Michael de Beer - Teun Kuijken 3-6, 6-3, 6-2
2e HD Sander Kruis - Maurice Kramer / Maarten Richard - Tom van den Oever 6-3, 6-4

6 april 2014 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 2-4
1e HE Kaimo Baardman / Wouter Koning 0-6, 0-6
2e HE Thijs van Winsen / Maurice Kramer 7-5, 7-6
3e HE Remko van Gorkom / Sander Kruis 3-6, 6-3, 1-6
4e HE Marco Verkleij / João Varela 5-7, 7-6, 6-4
1e HD Remco Rapmund - Kaimo Baardman / Wouter Koning - Enrico de Boer 6-0, 6-7, 6-7
2e HD Remko van Gorkom - Thijs van Winsen / Maurice Kramer - Sander Kruis Opgave thuis
6 april 2014 T.C. IJsbaanpad (Amsterdam) 1 / T.C. Roomburg (Leiden) 1 1-5
1e HE Teun Kuijken / Jon Polanec 3-6, 3-6
2e HE Maarten Richard / Nick van der Kaaij 4-6, 1-6
3e HE Michael de Beer / Victor Kwee 6-3, 3-6, 6-2
4e HE Tom van den Oever / Gert-Jan Stevens 2-6, 3-6
1e HD Teun Kuijken - Michael de Beer / Jeroen Visser - Nick van der Kaaij 6-3, 6-7, 4-6
2e HD Rick Camfferman - Maarten Richard / Jon Polanec - Gert-Jan Stevens 6-1, 4-6, 2-6
6 april 2014 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
1e HE Leon van der Linden / Frank van den Heuvel 3-6, 2-6
2e HE Danny Spierenburg / Tony Hoogendijk 7-6, 4-6, 7-6
3e HE Ajdin Kolonic / Tom Groen 6-2, 6-1
4e HE Harold Reitsma / Mauk Smit 6-3, 6-2
1e HD Danny Spierenburg - Harold Reitsma / Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers 2-6, 7-6, 6-7
2e HD Leon van der Linden - Erwin Derksen / Tom Groen - Tony Hoogendijk 7-6, 4-6, 3-6
6 april 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-5
1e HE Jeroen Poots / Gertjan Egberink 2-6, 2-6
2e HE Harold van Schie / René d' Hooghe 5-7, 6-1, 2-6
3e HE Menno Serlier / Pascal van der Sande 6-4, 4-6, 2-6
4e HE Theo Driessen / Maurice van Leeuwen 6-3, 6-1
1e HD Harold van Schie - Menno Serlier / Gertjan Egberink - Maurice van Leeuwen 2-6, 6-2, 2-6
2e HD Theo Driessen - Walter van Schie / René d' Hooghe - Pascal van der Sande 5-7, 6-7