Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 515
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 515

Stand

GespeeldPunten
T.V. Kapelle 1 7 32
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 7 31
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 30
G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 7 23
L.T.C. 's-Gravenzande 1 7 18
T.V. De Boskreek (Breskens) 1 7 17
T.C. Drive (Sas van Gent) 1 7 16
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 1

Uitslagen

1 juni 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-0
1 juni 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
1e HE Joeri Ertner / Leendert Keizer 6-1, 6-4
2e HE Sven van Touw / Luco Overvoorde 6-2, 6-4
3e HE Marlon Brand / Stephan Schoemaker 6-2, 6-2
4e HE Luuk van der Kroft / Roy Vijverberg 6-0, 6-1
1e HD Marlon Brand - Martijn Herweijer / Leendert Keizer - Luco Overvoorde 6-2, 2-6, 3-6
2e HD Joeri Ertner - Sven van Touw / Stephan Schoemaker - Joffrey van Zanten 6-0, 6-2
1 juni 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. Kapelle 1 0-6
1e HE Gijs Peelen / Frank Clausing 1-6, 1-6
2e HE Erwin Schmitz / Joost van Loon 0-6, 2-6
3e HE Maarten de Jong / Emiel Gideonse 0-6, 2-6
4e HE Jop Peelen / Jeroen Bakx Opgave thuis
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Frank Clausing - Koen van den Berge 4-6, 0-6
2e HD Gijs Peelen - Maarten de Jong / Joost van Loon - Emiel Gideonse 3-6, 0-6
1 juni 2014 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 4-2
1e HE Ruud Martens / Bart van de Sande 6-1, 6-2
2e HE Rowin Tazelaar / Donovan Blackman Opgave uit
3e HE Remy Scherbeyn / Mart Flikweert 3-6, 2-6
4e HE / Dylan Blackman 2-6, 3-6
1e HD Remy Scherbeyn - Rowin Tazelaar / Bart van de Sande - Donovan Blackman 6-3, 6-3
2e HD Ruud Martens / Mart Flikweert - Dylan Blackman 4-6, 7-5, 6-4

25 mei 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-0
25 mei 2014 T.V. Kapelle 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
1e HE Frank Clausing / Jeff Toth 6-4, 6-4
2e HE Koen van den Berge / Timo de Mooy 2-6, 1-6
3e HE Joost van Loon / Jordi van der Meer 6-7, 3-6
4e HE Emiel Gideonse / Garnik Murad 1-6, 6-4, 1-6
1e HD Frank Clausing - Emiel Gideonse / Jeff Toth - Garnik Murad 6-2, 6-4
2e HD Joost van Loon - Jeroen Bakx / Timo de Mooy - Jordi van der Meer 6-4, 4-6, 7-5
25 mei 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 5-1
1e HE Sven van Touw / Bart van de Sande 6-3, 6-2
2e HE Joeri Ertner / Donovan Blackman 6-0, 6-1
3e HE Martijn Herweijer / Dylan Blackman 6-0, 6-2
4e HE Luuk van der Kroft / Mart Flikweert 6-0, 3-6, 3-6
1e HD Martijn Herweijer - Marlon Brand / Bart van de Sande - Donovan Blackman 6-3, 6-2
2e HD Sven van Touw - Joeri Ertner / Mart Flikweert - Dylan Blackman 6-3, 6-0
25 mei 2014 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 6-0

18 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 4-2
1e HE Jeff Toth / Gijs Peelen 5-7, 0-6
2e HE Timo de Mooy / Erwin Schmitz 6-4, 6-2
3e HE Garnik Murad / Jop Peelen 5-7, 6-4, 7-6
4e HE Jordi van der Meer / Maarten de Jong 6-1, 6-1
1e HD Jeff Toth - Jordi van der Meer / Erwin Schmitz - Jop Peelen 7-5, 6-2
2e HD Timo de Mooy - Garnik Murad / Gijs Peelen - Maarten de Jong 3-6, 2-6
18 mei 2014 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 2-4
1e HE Pierre van Hyfte / Sven van Touw 0-6, 0-6
2e HE Remy Scherbeyn / Marlon Brand 1-6, 2-6
3e HE Rowin Tazelaar / Martijn Herweijer 4-6, 3-6
4e HE Kevin de Rooij / Luuk van der Kroft 2-6, 6-0, 6-1
1e HD Kevin de Rooij - Remy Scherbeyn / Marlon Brand - Martijn Herweijer 2-6, 2-6
2e HD Rowin Tazelaar - Pierre van Hyfte / Luuk van der Kroft - Sven van Touw 7-5, 6-2
18 mei 2014 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 4-2
1e HE Bart van de Sande / Leendert Keizer 3-6, 1-6
2e HE Mart Flikweert / Luco Overvoorde 6-7, 3-6
3e HE Dylan Blackman / Stephan Schoemaker 6-2, 6-1
4e HE Donovan Blackman / Joffrey van Zanten 4-1
1e HD Bart van de Sande - Donovan Blackman / Leendert Keizer - Luco Overvoorde 7-6, 6-7, 7-5
2e HD Dylan Blackman - Mart Flikweert / Stephan Schoemaker - Joffrey van Zanten 6-3, 6-2
18 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Kapelle 1 1-5
1e HE Elliot Carnello / Frank Clausing 3-6, 1-6
2e HE Christian Politiek / Joost van Loon 2-6, 6-7
3e HE Laurens Lammers / Emiel Gideonse 0-6, 2-6
4e HE Lennart Pronk / Stef Hermus 6-7, 6-4, 7-6
1e HD Laurens Lammers - Lennart Pronk / Frank Clausing - Stef Hermus 1-6, 1-6
2e HD Christian Politiek - Elliot Carnello / Joost van Loon - Jeroen Bakx 3-6, 4-6

11 mei 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 5-1
1e HE Joeri Ertner / Gijs Peelen 3-6, 7-6, 5-7
2e HE Sven van Touw / Erwin Schmitz 6-4, 5-7, 7-5
3e HE Marlon Brand / Jop Peelen 6-3, 6-3
4e HE Martijn Herweijer / Sjoerd Noordhoff 6-2, 6-0
1e HD Marlon Brand - Martijn Herweijer / Jop Peelen - Erwin Schmitz 6-2, 4-6, 6-0
2e HD Joeri Ertner - Sven van Touw / Sjoerd Noordhoff - Gijs Peelen 6-2, 3-6, 7-5
11 mei 2014 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
1e HE Filip van Duyse / Jeff Toth 6-3, 6-0
2e HE Ruud Martens / Timo de Mooy 6-7, 6-7
3e HE Rowin Tazelaar / Garnik Murad 6-3, 6-4
4e HE Remy Scherbeyn / Jordi van der Meer 2-6, 0-6
1e HD Filip van Duyse - Ruud Martens / Jeff Toth - Jordi van der Meer 6-4, 6-0
2e HD Kevin de Rooij - Rowin Tazelaar / Timo de Mooy - Garnik Murad 3-6, 3-6
11 mei 2014 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. Kapelle 1 2-4
1e HE Luco Overvoorde / Frank Clausing 0-6, 5-7
2e HE Leendert Keizer / Joost van Loon 6-2, 6-0
3e HE Roy Vijverberg / Koen van den Berge 0-6, 2-6
4e HE Stephan Schoemaker / Emiel Gideonse 2-6, 4-6
1e HD Leendert Keizer - Luco Overvoorde / Frank Clausing - Emiel Gideonse 6-3, 6-7, 7-5
2e HD Stephan Schoemaker - Dennis van Vliet / Joost van Loon - Jeroen Bakx 6-3, 2-6, 3-6
11 mei 2014 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-0
1e HE Bart van de Sande / Lennart Pronk 6-1, 6-1
2e HE Mart Flikweert / Laurens Lammers 6-0, 6-1
3e HE Dylan Blackman / Tijmen Riegen 6-3, 6-2
4e HE Donovan Blackman / Jeroen de Kievit 6-4, 7-5
1e HD Bart van de Sande - Dylan Blackman / Lennart Pronk - Laurens Lammers 6-3, 6-2
2e HD Mart Flikweert - Donovan Blackman / Tijmen Riegen - Jeroen de Kievit 6-4, 6-1

21 april 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 5-1
1e HE Gijs Peelen / Ruud Martens 7-5, 6-3
2e HE Erwin Schmitz / Jeroen Alliėt 7-5, 6-0
3e HE Jop Peelen / Kevin de Rooij 6-3, 6-4
4e HE Sjoerd Noordhoff / Rowin Tazelaar 4-6, 6-4, 4-6
1e HD Jop Peelen - Erwin Schmitz / Ruud Martens - Jeroen Alliėt 6-1, 6-3
2e HD Gijs Peelen - Sjoerd Noordhoff / Kevin de Rooij - Rowin Tazelaar Opgave uit
21 april 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 0-6
1e HE Lennart Pronk / Leendert Keizer 4-6, 3-6
2e HE Laurens Lammers / Luco Overvoorde 7-5, 2-6, 3-6
3e HE Tijmen Riegen / Stephan Schoemaker 5-7, 1-6
4e HE Nick van der Marel / Roy Vijverberg 2-6, 2-6
1e HD Laurens Lammers - Lennart Pronk / Luco Overvoorde - Joffrey van Zanten 4-6, 6-2, 4-6
2e HD Tijmen Riegen - Nick van der Marel / Leendert Keizer - Dennis van Vliet 3-6, 0-6
21 april 2014 T.V. Kapelle 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 5-1
1e HE Frank Clausing / Bart van de Sande 6-0, 7-5
2e HE Joost van Loon / Donovan Blackman 6-0, 6-4
3e HE Koen van den Berge / Mart Flikweert 3-6, 6-4, 2-6
4e HE Emiel Gideonse / Dylan Blackman 6-1, 6-2
1e HD Joost van Loon - Jeroen Bakx / Dylan Blackman - Donovan Blackman 6-4, 6-0
2e HD Frank Clausing - Stef Hermus / Bart van de Sande - Mart Flikweert 6-4, 6-2
21 april 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 2-4
1e HE Jeff Toth / Sven van Touw 4-6, 1-6
2e HE Garnik Murad / Joeri Ertner 0-6, 0-6
3e HE Jordi van der Meer / Martijn Herweijer 4-6, 4-6
4e HE Timo de Mooy / Luuk van der Kroft Opgave uit
1e HD Jeff Toth - Timo de Mooy / Sven van Touw - Joeri Ertner 3-6, 3-6
2e HD Garnik Murad - Jordi van der Meer / Martijn Herweijer - Luuk van der Kroft Opgave uit

13 april 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-0
1e HE Chris Berkouwer / Lennart Pronk 6-0, 6-2
2e HE Joeri Ertner / Laurens Lammers 6-2, 6-2
3e HE Sven van Touw / Tijmen Riegen 6-2, 6-1
4e HE Martijn Herweijer / Jeroen de Kievit 6-1, 6-0
1e HD Chris Berkouwer - Martijn Herweijer / Lennart Pronk - Tijmen Riegen 6-2, 6-4
2e HD Joeri Ertner - Sven van Touw / Laurens Lammers - Jeroen de Kievit 6-0, 6-0
13 april 2014 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. Kapelle 1 1-5
1e HE Jeroen Alliėt / Frank Clausing 2-6, 2-6
2e HE Ruud Martens / Koen van den Berge 6-0, 6-2
3e HE Rowin Tazelaar / Joost van Loon 6-7, 6-3, 4-6
4e HE Remy Scherbeyn / Emiel Gideonse 4-6, 3-6
1e HD Ruud Martens - Jeroen Alliėt / Frank Clausing - Stef Hermus 3-6, 6-0, 3-6
2e HD Rowin Tazelaar - Remy Scherbeyn / Joost van Loon - Emiel Gideonse 4-6, 6-4, 4-6
13 april 2014 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 0-6
1e HE Leendert Keizer / Jeff Toth 7-5, 3-6, 3-6
2e HE Luco Overvoorde / Jordi van der Meer 3-6, 6-3, 1-6
3e HE Stephan Schoemaker / Garnik Murad 1-6, 1-6
4e HE Dennis van Vliet / Timo de Mooy 1-6, 0-6
1e HD Luco Overvoorde - Leendert Keizer / Jeff Toth - Jordi van der Meer 6-7, 4-6
2e HD Roy Vijverberg - Joffrey van Zanten / Garnik Murad - Timo de Mooy 0-6, 1-6
13 april 2014 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 2-4
1e HE Bart van de Sande / Gijs Peelen 3-6, 3-6
2e HE Donovan Blackman / Erwin Schmitz 1-6, 4-6
3e HE Mart Flikweert / Jop Peelen 6-4, 6-2
4e HE Dylan Blackman / Sjoerd Noordhoff 6-7, 6-3, 6-1
1e HD Bart van de Sande - Donovan Blackman / Jop Peelen - Erwin Schmitz 4-6, 5-7
2e HD Mart Flikweert - Dylan Blackman / Gijs Peelen - Sjoerd Noordhoff 6-4, 4-6, 5-7

6 april 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 0-6
1e HE Tom Vogelsang / Ruud Martens 1-6, 0-6
2e HE Tijmen Riegen / Jeroen Alliėt 0-6, 1-6
3e HE Lennart Pronk / Kevin de Rooij 3-6, 3-6
4e HE Laurens Lammers / Remy Scherbeyn 3-6, 0-6
1e HD Tonny Koernap - Laurens Lammers / Ruud Martens - Jeroen Alliėt 1-6, 2-6
2e HD Lennart Pronk - Tijmen Riegen / Kevin de Rooij - Rowin Tazelaar 1-6, 7-6, 5-7
6 april 2014 G.L.T.C. Ad Astra (Gouda) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
1e HE Gijs Peelen / Leendert Keizer 6-3, 4-6, 6-3
2e HE Erwin Schmitz / Luco Overvoorde 7-5, 3-6, 2-6
3e HE Jop Peelen / Stephan Schoemaker 6-4, 6-2
4e HE Sjoerd Noordhoff / Roy Vijverberg 6-4, 7-5
1e HD Erwin Schmitz - Jop Peelen / Leendert Keizer - Luco Overvoorde 6-4, 7-6
2e HD Gijs Peelen - Sjoerd Noordhoff / Stephan Schoemaker - Dennis van Vliet 6-4, 6-4
6 april 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 6-0
1e HE Jeff Toth / Bart van de Sande 6-2, 6-3
2e HE Timo de Mooy / Dylan Blackman 6-2, 6-1
3e HE Jordi van der Meer / Mart Flikweert 6-4, 7-5
4e HE Garnik Murad / Donovan Blackman 6-2, 7-5
1e HD Timo de Mooy - Jordi van der Meer / Mart Flikweert - Donovan Blackman 6-3, 6-4
2e HD Jeff Toth - Garnik Murad / Bart van de Sande - Dylan Blackman 4-6, 6-3, 7-6
6 april 2014 T.V. Kapelle 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 2 4-2
1e HE Frank Clausing / Sven van Touw 6-0, 6-0
2e HE Koen van den Berge / Joeri Ertner 5-7, 0-6
3e HE Joost van Loon / Martijn Herweijer 4-6, 4-6
4e HE Emiel Gideonse / Luuk van der Kroft 6-3, 6-3
1e HD Joost van Loon - Jeroen Bakx / Sven van Touw - Joeri Ertner 6-2, 4-6, 6-4
2e HD Frank Clausing - Stef Hermus / Martijn Herweijer - Luuk van der Kroft 6-2, 6-3