Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 514
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 514

Stand

GespeeldPunten
T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 7 33
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 25
T.V. Simpelveld 2 7 24
T.O.P. Papendrecht 2 7 22
T.C. Tilburg 1 7 21
T.C. Domstad (Utrecht) 1 7 17
L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 7 15
Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 7 11

Uitslagen

1 juni 2014 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-2
1e HE Remko de Rijke / Rogier Koreman 6-1, 6-1
2e HE Niels de Morée / Gertjan Wijmer 6-3, 6-0
3e HE Daniel Lippok / Jeroen Froma 3-6, 3-6
4e HE Thomas Does / Jos Eeland 6-4, 4-6, 6-2
1e HD Coen van Keulen - Maarten Mulders / Rogier Koreman - Gertjan Wijmer 6-3, 6-0
2e HD Hugo Leenders / Jeroen Froma - Jos Eeland 3-6, 3-6
1 juni 2014 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 5-1
1e HE John Naaktgeboren / Mark Floor 6-3, 6-3
2e HE Louis Hu / Rogier Voorma 6-2, 5-7, 6-4
3e HE Paul Jansen / Pepijn Lochtenberg 2-6, 6-4, 7-5
4e HE Jurrian van der Weide / Guido Boumann 6-3, 6-1
1e HD John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide / Rogier Voorma - Pepijn Lochtenberg Opgave uit
2e HD Louis Hu - Paul Jansen / Mark Floor - Guido Boumann Opgave thuis
1 juni 2014 T.C. Tilburg 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 4-2
1e HE Roel de Kok / Jaap Smits 6-3, 6-0
2e HE Hardy Versteegen / Robin Roelofs 6-1, 6-1
3e HE Walter Neyens / Stijn Schippers 7-5, 1-6, 2-6
4e HE Stephen Meindert / Jori Beerens 7-5, 6-4
1e HD Ido Kronenberg - Hardy Versteegen / Bas Smits - Robin Roelofs 4-6, 3-6
2e HD Stephen Meindert - Roel de Kok / Jaap Smits - Stijn Schippers 6-2, 6-2
1 juni 2014 T.V. Simpelveld 2 / T.O.P. Papendrecht 2 4-2
1e HE Job Steegh / Ties Klapwijk 6-4, 6-2
2e HE Edgar Petrosjan / Ivo Hu 7-5, 3-6, 4-6
3e HE Joep Dieteren / Fabian Koning 3-6, 6-4, 2-6
4e HE Sam Meessen / Opgave uit
1e HD Job Steegh - Bjorn Boumans / Ties Klapwijk - Ivo Hu 7-6, 7-5
2e HD Joep Dieteren - Sam Meessen / Opgave uit

25 mei 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-3
1e HE Valentijn van Erven / Hugo Leenders 0-6, 0-6
2e HE Pepijn Lochtenberg / Niels de Morée 3-6, 2-6
3e HE Léon Bouwman / Daniel Lippok 6-1, 7-5
4e HE Rogier Voorma / Maarten Mulders 2-6, 4-6
1e HD Valentijn van Erven - Rogier Voorma / Coen van Keulen - Maarten Mulders Opgave uit
2e HD Pepijn Lochtenberg - Léon Bouwman / Niels de Morée - Daniel Lippok Opgave uit
25 mei 2014 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-1
1e HE John Naaktgeboren / Rogier Koreman 6-2, 6-3
2e HE Jurrian van der Weide / Gertjan Wijmer 6-2, 6-4
3e HE Paul Jansen / Jos Eeland 6-2, 6-2
4e HE Louis Hu / Jeroen Froma 7-5, 6-3
1e HD John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide / Jakko van Wijk - Rogier Koreman 6-3, 6-3
2e HD Paul Jansen - Louis Hu / Jos Eeland - Jeroen Froma 2-6, 5-7
25 mei 2014 T.V. Simpelveld 2 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 4-2
1e HE Job Steegh / Jaap Smits 6-1, 2-6, 6-4
2e HE Joep Dieteren / Robin Roelofs 6-4, 7-6
3e HE Sam Meessen / Stijn Schippers 6-4, 6-4
4e HE Peter de Gussem / Jori Beerens 3-6, 3-6
1e HD Joep Dieteren - Sam Meessen / Robin Roelofs - Jori Beerens 4-6, 6-1, 7-5
2e HD Bjorn Boumans - Edgar Petrosjan / Jaap Smits - Stijn Schippers 2-6, 3-6
25 mei 2014 T.O.P. Papendrecht 2 / T.C. Tilburg 1 4-2
1e HE Nigel Visser / Roel de Kok 6-2, 6-4
2e HE Fabian Koning / Hardy Versteegen 3-6, 6-3, 6-1
3e HE Ties Klapwijk / Walter Neyens 6-0, 7-5
4e HE Ivo Hu / Ido Kronenberg 6-2, 6-3
1e HD Fabian Koning - Ivo Hu / Roel de Kok - Ido Kronenberg 4-6, 2-6
2e HD Ties Klapwijk - Jerry Visser / Hardy Versteegen - Walter Neyens 6-1, 6-7, 1-6

18 mei 2014 T.C. Tilburg 1 / T.V. Simpelveld 2 2-4
1e HE Roel de Kok / Job Steegh 2-6, 2-6
2e HE Walter Neyens / Edgar Petrosjan 4-6, 6-4, 5-7
3e HE Ido Kronenberg / Joep Dieteren 4-6, 6-7
4e HE Hardy Versteegen / Sam Meessen 6-2, 2-6, 6-2
1e HD Ido Kronenberg - Hardy Versteegen / Job Steegh - Joep Dieteren 2-6, 3-6
2e HD Roel de Kok - Stephen Meindert / Sam Meessen - Peter de Gussem 6-3, 6-0
18 mei 2014 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 5-1
1e HE Jakko van Wijk / Mark Floor 6-2, 6-2
2e HE Rogier Koreman / Rogier Voorma 6-2, 7-5
3e HE Jos Eeland / Guido Boumann 6-1, 6-1
4e HE Jeroen Froma / Léon Bouwman 6-2, 6-1
1e HD Jos Eeland - Jeroen Froma / Mark Floor - Guido Boumann 6-3, 3-6, 3-6
2e HD Jakko van Wijk - Rogier Koreman / Léon Bouwman - Pepijn Lochtenberg 2-6, 6-3, 7-6
18 mei 2014 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
1e HE Jaap Smits / Nigel Visser 1-6, 7-5, 6-7
2e HE Robin Roelofs / Ivo Hu 7-6, 6-1
3e HE Stijn Schippers / Ties Klapwijk 3-6, 7-6, 3-6
4e HE Bas Smits / Jerry Visser 6-0, 6-3
1e HD Jaap Smits - Robin Roelofs / Jerry Visser - Ivo Hu 7-6, 6-3
2e HD Stijn Schippers - Bas Smits / Nigel Visser - Ties Klapwijk 3-6, 4-6
18 mei 2014 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Niels de Morée / John Naaktgeboren 5-7, 6-1, 3-6
2e HE Coen van Keulen / Jurrian van der Weide 6-4, 6-0
3e HE Hugo Leenders / Louis Hu 6-0, 6-3
4e HE Thomas Does / Paul Jansen 6-0, 5-7, 7-6
1e HD Coen van Keulen - Niels de Morée / John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide 6-3, 6-1
2e HD Hugo Leenders - Maarten Mulders / Louis Hu - Paul Jansen 6-2, 6-4

11 mei 2014 T.C. Tilburg 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Roel de Kok / Hugo Leenders 3-6, 2-6
2e HE Walter Neyens / Coen van Keulen 1-6, 4-6
3e HE Ido Kronenberg / Niels de Morée 2-6, 3-6
4e HE Hardy Versteegen / Maarten Mulders 7-5, 6-2
1e HD Ido Kronenberg - Roel de Kok / Coen van Keulen - Daniel Lippok 4-6, 4-6
2e HD Walter Neyens - Hardy Versteegen / Hugo Leenders - Thomas Does 5-7, 0-6
11 mei 2014 T.O.P. Papendrecht 2 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 5-1
1e HE Fabian Koning / Rogier Voorma 6-0, 6-4
2e HE Ties Klapwijk / Guido Boumann 6-4, 6-1
3e HE Nigel Visser / Pepijn Lochtenberg 6-2, 6-2
4e HE Jerry Visser / Léon Bouwman 6-3, 2-6, 2-6
1e HD Fabian Koning - Ties Klapwijk / Guido Boumann - Mark Floor 7-6, 6-3
2e HD Nigel Visser - Jerry Visser / Pepijn Lochtenberg - Léon Bouwman 6-3, 7-6
11 mei 2014 T.V. Simpelveld 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-3
1e HE Job Steegh / Jurrian van der Weide 6-3, 6-3
2e HE Edgar Petrosjan / John Naaktgeboren 4-6, 3-6
3e HE Joep Dieteren / Paul Jansen 2-6, 6-7
4e HE Peter de Gussem / Louis Hu 4-6, 0-6
1e HD Job Steegh - Joep Dieteren / Jurrian van der Weide - John Naaktgeboren 6-4, 4-6, 7-6
2e HD Edgar Petrosjan - Peter de Gussem / Paul Jansen - Louis Hu 7-5, 7-6
11 mei 2014 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-3
1e HE Jaap Smits / Jakko van Wijk 6-3, 6-2
2e HE Stijn Schippers / Jos Eeland 1-6, 1-6
3e HE Robin Roelofs / Jeroen Froma 6-3, 6-3
4e HE Bas Smits / Rogier Koreman 7-6, 6-3
1e HD Jaap Smits - Robin Roelofs / Jos Eeland - Jeroen Froma 1-6, 6-0, 2-6
2e HD Stijn Schippers - Bas Smits / Jakko van Wijk - Rogier Koreman 1-6, 5-7

21 april 2014 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Simpelveld 2 5-1
1e HE Remko de Rijke / Tom Schönenberg 4-6, 2-6
2e HE Hugo Leenders / Edgar Petrosjan 6-0, 6-1
3e HE Coen van Keulen / Job Steegh 6-3, 6-1
4e HE Niels de Morée / Joep Dieteren 6-2, 4-6, 6-2
1e HD Coen van Keulen - Remko de Rijke / Tom Schönenberg - Bjorn Boumans 6-2, 6-4
2e HD Daniel Lippok - Maarten Mulders / Job Steegh - Joep Dieteren 6-3, 6-0
21 april 2014 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 2-4
1e HE Jakko van Wijk / Jerry Visser 6-1, 6-4
2e HE Rogier Koreman / Nigel Visser 6-7, 3-6
3e HE Jos Eeland / Fabian Koning 0-6, 7-5, 4-6
4e HE Jeroen Froma / Ties Klapwijk 4-6, 2-6
1e HD Jos Eeland - Jeroen Froma / Ivo Hu - Ties Klapwijk 7-5, 7-6
2e HD Jakko van Wijk - Rogier Koreman / Jerry Visser - Nigel Visser 4-6, 6-3, 2-6
21 april 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 3-3
1e HE Guido Boumann / Jaap Smits 6-3, 1-6, 1-6
2e HE Rogier Voorma / Robin Roelofs 6-4, 6-4
3e HE Mark Floor / Stijn Schippers 6-2, 6-1
4e HE Pepijn Lochtenberg / Bas Smits 6-0, 6-1
1e HD Guido Boumann - Mark Floor / Jaap Smits - Robin Roelofs 6-7, 4-6
2e HD Rogier Voorma - Léon Bouwman / Stijn Schippers - Bas Smits 6-3, 2-6, 2-6
21 april 2014 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Tilburg 1 4-2
1e HE John Naaktgeboren / Roel de Kok 6-2, 6-4
2e HE Paul Jansen / Stephen Meindert 6-7, 6-1, 6-4
3e HE Louis Hu / Walter Neyens 6-0, 6-2
4e HE Jurrian van der Weide / Ido Kronenberg 1-6, 1-6
1e HD John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide / Roel de Kok - Ido Kronenberg 6-7, 6-4, 4-6
2e HD Paul Jansen - Leon Niemantsverdriet / Stephen Meindert - Walter Neyens Opgave uit

13 april 2014 T.C. Tilburg 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 6-0
1e HE Roel de Kok / Pepijn Lochtenberg 6-4, 6-1
2e HE Hardy Versteegen / Mark Floor 6-2, 6-0
3e HE Stephen Meindert / Guido Boumann 5-7, 6-3, 6-1
4e HE Walter Neyens / Léon Bouwman 4-6, 6-3, 6-3
1e HD Ido Kronenberg - Hardy Versteegen / Guido Boumann - Léon Bouwman 6-4, 6-3
2e HD Roel de Kok - Stephen Meindert / Pepijn Lochtenberg - Mark Floor 6-3, 6-2
13 april 2014 T.V. Simpelveld 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-2
1e HE Job Steegh / Jakko van Wijk 7-5, 6-3
2e HE Edgar Petrosjan / Jos Eeland 6-4, 6-2
3e HE Joep Dieteren / Rogier Koreman 6-2, 4-6, 2-6
4e HE Bjorn Boumans / Jeroen Froma 7-6, 6-4
1e HD Job Steegh - Joep Dieteren / Jos Eeland - Jeroen Froma 6-4, 6-3
2e HD Edgar Petrosjan - Bjorn Boumans / Jakko van Wijk - Rogier Koreman 2-6, 6-4, 1-6
13 april 2014 T.O.P. Papendrecht 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-5
1e HE Ties Klapwijk / Remko de Rijke 0-6, 1-6
2e HE Fabian Koning / Coen van Keulen 3-6, 3-6
3e HE Ivo Hu / Niels de Morée 1-6, 2-6
4e HE Nigel Visser / Daniel Lippok 6-4, 6-0
1e HD Ties Klapwijk - Ivo Hu / Coen van Keulen - Daniel Lippok 2-6, 1-6
2e HD Fabian Koning - Jerry Visser / Niels de Morée - Hugo Leenders 5-7, 4-6
13 april 2014 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 2-4
1e HE Stijn Schippers / John Naaktgeboren 2-6, 2-6
2e HE Robin Roelofs / Paul Jansen 1-6, 1-6
3e HE Jori Beerens / Jurrian van der Weide 6-1, 6-3
4e HE Bas Smits / Louis Hu 6-7, 7-6, 6-3
1e HD Robin Roelofs - Jori Beerens / John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide 3-6, 6-3, 3-6
2e HD Bas Smits - Stijn Schippers / Paul Jansen - Louis Hu 4-6, 2-6

6 april 2014 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.P. Papendrecht 2 3-3
1e HE John Naaktgeboren / Nigel Visser 7-6, 6-2
2e HE Paul Jansen / Fabian Koning 3-6, 1-6
3e HE Leon Niemantsverdriet / Ties Klapwijk 3-6, 3-6
4e HE Louis Hu / Jerry Visser 6-2, 6-0
1e HD John Naaktgeboren - Jurrian van der Weide / Fabian Koning - Ivo Hu 6-1, 6-4
2e HD Paul Jansen - Louis Hu / Jerry Visser - Nigel Visser 1-6, 5-7
6 april 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 1 / T.V. Simpelveld 2 2-4
1e HE Guido Boumann / Job Steegh 5-7, 2-6
2e HE Mark Floor / Edgar Petrosjan 6-3, 3-6, 6-1
3e HE Rogier Voorma / Joep Dieteren 3-6, 5-7
4e HE Léon Bouwman / Bjorn Boumans 6-2, 6-2
1e HD Pepijn Lochtenberg - Mark Floor / Job Steegh - Joep Dieteren 5-7, 6-2, 3-6
2e HD Guido Boumann - Léon Bouwman / Edgar Petrosjan - Bjorn Boumans 2-6, 4-6
6 april 2014 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 6-0
1e HE Remko de Rijke / Rik Thijssen 6-0, 6-2
2e HE Niels de Morée / Robin Roelofs 6-0, 6-4
3e HE Daniel Lippok / Peter Nobbe 6-0, 6-2
4e HE Maarten Mulders / Bas Smits 6-1, 6-1
1e HD Hugo Leenders - Coen van Keulen / Robin Roelofs - Bas Smits 6-1
2e HD Remko de Rijke - Daniel Lippok / Rik Thijssen - Peter Nobbe 6-0, 6-2
6 april 2014 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Tilburg 1 2-4
1e HE Jakko van Wijk / Roel de Kok 3-6, 6-4, 3-2
2e HE Jeroen Froma / Hardy Versteegen 2-6, 6-1, 3-6
3e HE Jos Eeland / Stephen Meindert 7-6, 6-4
4e HE Rogier Koreman / Ido Kronenberg 3-6, 0-4
1e HD Jeroen Froma - Jos Eeland / Hardy Versteegen - Ido Kronenberg 2-6, 6-4, 7-6
2e HD Jakko van Wijk - Rogier Koreman / Stephen Meindert - Roel de Kok Opgave thuis