Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 513
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 513

Stand

GespeeldPunten
Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 7 40
Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 7 25
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 23
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 21
KrommenieŽr L.T.V. 1 7 19
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 18
Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 7 13
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 9

Uitslagen

1 juni 2014 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Jefke Plasmeijer / Wouter van de Ridder 7-5, 6-0
2e HE Eric van Kuik / Rutger-Jan Lange 2-6, 4-6
3e HE Auke de Boer / Robin Polak 3-6, 4-6
4e HE Wim Bouwen / Mark Post 7-5, 6-4
1e HD Jos van der Beek - Eric van Kuik / Rutger-Jan Lange - Robin Polak 6-2, 6-2
2e HD Jarne Postmus - Auke de Boer / Wouter van de Ridder - Mark Post Opgave uit
1 juni 2014 Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e HE Edwin Beffers / Auke Anne Waal 6-3, 6-3
2e HE Sander Erkamp / Remon Bartelds 4-6, 6-3, 6-4
3e HE Bas de Vries / Roderick Lagendijk 6-1, 6-3
4e HE Roel Wessels / Jort de Vries 6-1, 6-2
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Auke Anne Waal - Jort de Vries Opgave uit
2e HD Bas de Vries - Roel Wessels / Remon Bartelds - Roderick Lagendijk 6-7, 6-4, 7-5
1 juni 2014 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-2
1e HE Stefan Deinum / Arno Otterman 6-2, 4-6, 6-4
2e HE Jouke Jan Schaap / Jochem Gosselink 3-0
3e HE Hoite Schaap / Coen-Willem Buys 1-6, 6-3, 6-4
4e HE Lars de Groot / Lenner Kuijper 4-6, 3-6
1e HD Jouke Jan Schaap - Lars de Groot / Arno Otterman - Jochem Gosselink Opgave uit
2e HD Stefan Deinum - Hoite Schaap / Coen-Willem Buys - Lenner Kuijper Opgave thuis
1 juni 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 1-5
1e HE Thomas de Sain / Valentijn van Erven 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Johan Oost / Lťon Bouwman 3-6, 0-6
3e HE Ruud van Gemert / Jorn Postma 5-7, 0-6
4e HE Maarten Mennes / Jelmer IJbema 3-6, 2-6
1e HD Ydo Bruinsma - Johan Oost / Lťon Bouwman - Valentijn van Erven 6-7, 6-2, 6-2
2e HD Thomas de Sain - Maarten Mennes / Jorn Postma - Jelmer IJbema 2-6, 2-6

25 mei 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 / Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 0-6
1e HE Kjell Reeker / Bas de Vries 2-6, 1-6
2e HE Jorn Postma / Sander Erkamp 1-6, 1-6
3e HE Mark Floor / Edwin Beffers 6-4, 5-7, 2-6
4e HE Yoram van Eekert / Roel Wessels 4-6, 5-7
1e HD Yoram van Eekert - Jelmer IJbema / Sander Erkamp - Edwin Beffers 2-6, 1-6
2e HD Kjell Reeker - Mark Floor / Bas de Vries - Roel Wessels 0-6, 5-7
25 mei 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 4-2
1e HE Wouter van de Ridder / Stefan Deinum 4-6, 1-6
2e HE Rutger-Jan Lange / Jouke Jan Schaap 6-0, 6-3
3e HE Bob Rog / Tijn Bokma 6-4, 6-2
4e HE Mark Post / Lars de Groot 3-6, 7-5, 6-7
1e HD Rutger-Jan Lange - Martijn van Beek / Jouke Jan Schaap - Lars de Groot 6-3, 4-6, 6-4
2e HD Wouter van de Ridder - Bob Rog / Tijn Bokma - Hoite Schaap 7-6, 6-7, 6-2
25 mei 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-3
1e HE Ydo Bruinsma / Remon Bartelds 6-1, 7-5
2e HE Thomas de Sain / Auke Anne Waal 0-6, 0-6
3e HE Ruud van Gemert / Roderick Lagendijk 0-6, 0-6
4e HE Johan Oost / Jort de Vries 4-6, 6-2, 6-3
1e HD Ydo Bruinsma - Ruud van Gemert / Auke Anne Waal - Jort de Vries 2-6, 4-6
2e HD Johan Oost - Sander van Gelder / Roderick Lagendijk - Remon Bartelds 7-6, 6-3
25 mei 2014 KrommenieŽr L.T.V. 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 1-5
1e HE Jefke Plasmeijer / Arno Otterman 6-3, 6-7, 2-6
2e HE Eric van Kuik / Coen-Willem Buys 6-4, 5-7, 5-7
3e HE Jarne Postmus / Jochem Gosselink 4-6, 6-3, 1-6
4e HE Auke de Boer / Lenner Kuijper 4-6, 0-6
1e HD Jos van der Beek - Eric van Kuik / Arno Otterman - Jochem Gosselink 4-6, 4-6
2e HD Jarne Postmus - Jefke Plasmeijer / Coen-Willem Buys - Lenner Kuijper 6-2, 3-6, 6-2

18 mei 2014 Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6-0
1e HE Bas de Vries / Thomas de Sain 6-0, 6-1
2e HE Sander Erkamp / Ydo Bruinsma 6-1, 6-1
3e HE Edwin Beffers / Maarten Mennes 6-3, 6-0
4e HE Roel Wessels / Johan Oost 6-2, 6-1
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Thomas de Sain - Ruud van Gemert Opgave uit
2e HD Bas de Vries - Roel Wessels / Ydo Bruinsma - Johan Oost 6-1, 6-4
18 mei 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 5-1
1e HE Remon Bartelds / Melvin Hauwert 6-2, 5-7, 3-6
2e HE Auke Anne Waal / Valentijn van Erven 6-1, 6-2
3e HE Roderick Lagendijk / Kjell Reeker 6-7, 6-2, 6-0
4e HE Jort de Vries / Jelmer IJbema 6-1, 5-7, 6-3
1e HD Auke Anne Waal - Jort de Vries / Valentijn van Erven - Yoram van Eekert 6-4, 6-1
2e HD Remon Bartelds - Roderick Lagendijk / Jorn Postma - Jelmer IJbema 6-2, 6-2
18 mei 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Arno Otterman / Martijn van Beek 1-0
2e HE Jochem Gosselink / Robin Polak 2-6
3e HE Coen-Willem Buys / Mark Post 3-6, 6-3, 6-3
4e HE Lenner Kuijper / Bob Rog 5-7, 3-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Martijn van Beek - Mark Post 6-0, 6-1
2e HD Lenner Kuijper - Hans Everaars / Robin Polak - Bob Rog 3-6, 2-6
18 mei 2014 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
1e HE Stefan Deinum / Jefke Plasmeijer 6-3, 6-7, 6-2
2e HE Jouke Jan Schaap / Jos van der Beek 7-6, 2-6, 7-5
3e HE Tijn Bokma / Eric van Kuik 6-4, 6-4
4e HE Lars de Groot / Jarne Postmus 7-5, 6-2
1e HD Jouke Jan Schaap - Lars de Groot / Jos van der Beek - Jarne Postmus 6-4, 0-6, 6-3
2e HD Tijn Bokma - Hoite Schaap / Jefke Plasmeijer - Auke de Boer 6-3, 6-7, 1-6

11 mei 2014 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Jos van der Beek / Ydo Bruinsma 6-0, 6-1
2e HE Jefke Plasmeijer / Thomas de Sain 6-3, 6-0
3e HE Eric van Kuik / Maarten Mennes 6-2, 6-1
4e HE Auke de Boer / Johan Oost 6-4, 3-6, 6-7
1e HD Jos van der Beek - Jarne Postmus / Ydo Bruinsma - Thomas de Sain 6-2, 6-3
2e HD Jefke Plasmeijer / Maarten Mennes - Johan Oost 3-6, 4-6
11 mei 2014 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 0-6
1e HE Stefan Deinum / Bas de Vries 3-6, 3-6
2e HE Jouke Jan Schaap / Sander Erkamp 6-3, 1-6, 3-6
3e HE Tijn Bokma / Edwin Beffers 6-4, 1-6, 1-6
4e HE Lars de Groot / Roel Wessels 6-3, 0-6, 2-6
1e HD Stefan Deinum - Hoite Schaap / Sander Erkamp - Edwin Beffers 3-6, 4-6
2e HD Jouke Jan Schaap - Lars de Groot / Bas de Vries - Roel Wessels 6-3, 3-6, 4-6
11 mei 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 5-1
1e HE Wouter van de Ridder / Melvin Hauwert 6-4, 5-7, 4-6
2e HE Mark Post / Valentijn van Erven 3-6, 6-2, 6-4
3e HE Robin Polak / Kjell Reeker 4-6, 6-4, 6-3
4e HE Bob Rog / Jorn Postma 7-6, 6-2
1e HD Wouter van de Ridder - Martijn van Beek / Yoram van Eekert - Valentijn van Erven 6-1, 6-3
2e HD Robin Polak - Bob Rog / Melvin Hauwert - Kjell Reeker 6-1, 6-3
11 mei 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-3
1e HE Arno Otterman / Remon Bartelds 6-1, 6-2
2e HE Jochem Gosselink / Auke Anne Waal 6-2, 6-7, 1-6
3e HE Coen-Willem Buys / Roderick Lagendijk 6-3, 7-6
4e HE Hans Everaars / Jort de Vries 3-6, 4-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Auke Anne Waal - Jort de Vries 7-5, 6-4
2e HD Coen-Willem Buys - Hans Everaars / Remon Bartelds - Roderick Lagendijk 4-6, 4-6

21 april 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-4
1e HE Jelmer IJbema / Arno Otterman 5-7, 1-6
2e HE Kjell Reeker / Jochem Gosselink 1-6, 0-6
3e HE Melvin Hauwert / Coen-Willem Buys 3-6, 3-6
4e HE Jorn Postma / Opgave uit
1e HD Jelmer IJbema - Jorn Postma / Arno Otterman - Jochem Gosselink 0-6, 1-6
2e HD Kjell Reeker - Melvin Hauwert / Opgave uit
21 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Auke Anne Waal / Wouter van de Ridder 6-2, 6-3
2e HE Remon Bartelds / Rutger-Jan Lange 7-5, 3-6, 1-6
3e HE Roderick Lagendijk / Mark Post 6-4, 6-3
4e HE Jort de Vries / Bob Rog 1-6, 5-7
1e HD Auke Anne Waal - Jort de Vries / Martijn van Beek - Rutger-Jan Lange 2-6, 6-1, 5-7
2e HD Roderick Lagendijk - Remon Bartelds / Rodi Schuurman - Bob Rog 7-6, 6-7, 7-5
21 april 2014 Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
1e HE Bas de Vries / Jefke Plasmeijer 6-2, 6-3
2e HE Sander Erkamp / Jos van der Beek 6-3, 6-7, 6-1
3e HE Edwin Beffers / Jarne Postmus 6-1, 6-2
4e HE Roel Wessels / Wim Bouwen 6-2, 6-2
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Jos van der Beek - Eric van Kuik 6-7, 2-6
2e HD Bas de Vries - Roel Wessels / Jefke Plasmeijer - Auke de Boer 6-2, 6-2
21 april 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 0-6
1e HE Thomas de Sain / Stefan Deinum 3-6, 3-6
2e HE Maarten Mennes / Jouke Jan Schaap 2-6, 2-6
3e HE Ruud van Gemert / Tijn Bokma 1-6, 3-6
4e HE Johan Oost / Lars de Groot 6-4, 3-6, 2-6
1e HD Ruud van Gemert - Ydo Bruinsma / Jouke Jan Schaap - Lars de Groot 4-6, 5-7
2e HD Thomas de Sain - Maarten Mennes / Tijn Bokma - Hoite Schaap 3-6, 6-4, 0-6

13 april 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 1-5
1e HE Wouter van de Ridder / Bas de Vries 2-6, 5-7
2e HE Rutger-Jan Lange / Sander Erkamp 6-3, 6-4
3e HE Robin Polak / Edwin Beffers 4-6, 1-6
4e HE Bob Rog / Roel Wessels 4-6, 7-6, 4-6
1e HD Robin Polak - Rutger-Jan Lange / Edwin Beffers - Sander Erkamp 4-6, 6-2, 4-6
2e HD Wouter van de Ridder - Bob Rog / Bas de Vries - Roel Wessels 1-6, 0-1
13 april 2014 KrommenieŽr L.T.V. 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-2
1e HE Jos van der Beek / Remon Bartelds 4-6, 6-1, 6-3
2e HE Jefke Plasmeijer / Ulrik Rudolphy 6-2, 6-4
3e HE Jarne Postmus / Roderick Lagendijk 6-7, 0-6
4e HE Wim Bouwen / Jort de Vries 5-7, 6-4, 1-6
1e HD Jos van der Beek - Eric van Kuik / Auke Anne Waal - Ulrik Rudolphy 6-1, 6-2
2e HD Jefke Plasmeijer - Auke de Boer / Remon Bartelds - Roderick Lagendijk 6-3, 7-6
13 april 2014 Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 4-2
1e HE Stefan Deinum / Jelmer IJbema 6-4, 6-1
2e HE Jouke Jan Schaap / Jorn Postma 6-1, 6-0
3e HE Tijn Bokma / Rogier Voorma 6-4, 1-6, 0-6
4e HE Hoite Schaap / Yoram van Eekert 7-6, 4-6, 2-6
1e HD Jouke Jan Schaap - Lars de Groot / Rogier Voorma - Yoram van Eekert 7-5, 6-2
2e HD Tijn Bokma - Hoite Schaap / Jelmer IJbema - Jorn Postma 4-6, 6-1, 6-4
13 april 2014 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Arno Otterman / Ydo Bruinsma 7-5, 6-1
2e HE Jochem Gosselink / Thomas de Sain 6-2, 6-0
3e HE Coen-Willem Buys / Johan Oost 6-3, 6-1
4e HE Hans Everaars / Ruud van Gemert 3-6, 3-6
1e HD Arno Otterman - Jochem Gosselink / Ydo Bruinsma - Thomas de Sain 7-5, 6-4
2e HD Coen-Willem Buys - Hans Everaars / Johan Oost - Ruud van Gemert 4-6, 3-6

6 april 2014 Zwolsche L.T.B. (Zwolle) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 6-0
1e HE Bas de Vries / Arno Otterman 6-4, 6-3
2e HE Sander Erkamp / Jochem Gosselink 6-3, 6-4
3e HE Edwin Beffers / Coen-Willem Buys 6-1, 6-3
4e HE Roel Wessels / Roel Heijser 6-2, 6-3
1e HD Sander Erkamp - Edwin Beffers / Arno Otterman - Jochem Gosselink 6-3, 6-4
2e HD Bas de Vries - Roel Wessels / Coen-Willem Buys - Roel Heijser 6-3, 6-2
6 april 2014 Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 2-4
1e HE Jorn Postma / Jefke Plasmeijer 0-6, 5-7
2e HE Yoram van Eekert / Jos van der Beek 2-6, 0-6
3e HE Kjell Reeker / Auke de Boer 6-4, 6-2
4e HE Melvin Hauwert / Jarne Postmus 7-6, 6-0
1e HD Melvin Hauwert - Yoram van Eekert / Jos van der Beek - Eric van Kuik 1-6, 1-6
2e HD Jelmer IJbema - Jorn Postma / Jefke Plasmeijer - Auke de Boer 2-6, 4-6
6 april 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Ydo Bruinsma / Rutger-Jan Lange 1-6, 3-6
2e HE Thomas de Sain / Robin Polak 3-6, 6-4, 2-6
3e HE Ruud van Gemert / Bob Rog 1-6, 0-6
4e HE Johan Oost / Rodi Schuurman 6-2, 6-2
1e HD Ydo Bruinsma - Ruud van Gemert / Rutger-Jan Lange - Robin Polak 6-7, 4-6
2e HD Thomas de Sain - Johan Oost / Rodi Schuurman - Martijn van Beek 4-6, 6-2, 6-7
6 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Drachtster L.T.C. (Drachten) 1 2-4
1e HE Remon Bartelds / Stefan Deinum 2-6, 2-6
2e HE Auke Anne Waal / Jouke Jan Schaap 1-6, 5-7
3e HE Roderick Lagendijk / Tijn Bokma 6-3, 1-6, 5-7
4e HE Jort de Vries / Lars de Groot 4-6, 6-3, 5-7
1e HD Auke Anne Waal - Ulrik Rudolphy / Stefan Deinum - Jouke Jan Schaap 6-3, 6-0
2e HD Remon Bartelds - Jort de Vries / Hoite Schaap - Tijn Bokma 6-3, 7-5