Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren Hoofdklasse Afdelingnr 507
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Heren Hoofdklasse afdelingnr 507

Stand

GespeeldPunten
T.O.P. Papendrecht 1 7 34
Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 7 33
T.V. Badhoevedorp 1 7 25
L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 7 24
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7 17
T.V. Nieuw Vennep 1 7 12
A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7 12
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 5

Uitslagen

1 juni 2014 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-0
1e HE Filippo Messori / Joris Onverwagt 6-0, 6-1
2e HE Andoni Kapnisakis / DaniŽl Fennis 6-1, 6-0
3e HE Giordy Baron / DaniŽl Veltmeijer 6-1, 6-0
4e HE Wouter Verhoef / Marnik Middendorp 6-0, 6-1
1e HD Andoni Kapnisakis - Wouter Verhoef / Joris Onverwagt - DaniŽl Fennis 6-4, 4-6, 7-5
2e HD Giordy Baron - Filippo Messori / Djalmar Sistermans - Evert-Jan Hulshof 6-3, 6-1
1 juni 2014 T.V. Badhoevedorp 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Bart Cordemeijer / Paul Baans 1-6, 2-6
2e HE Bas van Bentum / Ralph de Boer 6-2, 6-3
3e HE Wouter Kramps / Ritchie Kruunenberg 3-6, 2-6
4e HE Siem Fenne / Gareth Lau Opgave uit
1e HD Bart Cordemeijer - Bas van Bentum / Tim de Rooij - Ritchie Kruunenberg Opgave uit
2e HD Pim Zijlstra - Siem Fenne / Paul Baans - Ralph de Boer 6-2, 6-4
1 juni 2014 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 1-5
1e HE Andries Cupido / Bart de Gelder 1-6, 2-6
2e HE Martijn Olthof / Xander Spong 3-6, 4-6
3e HE Robert van Boesschoten / Stefan Bergman 5-7, 7-5, 6-4
4e HE Arno Jongsma / Sem Verbeek 1-6, 1-6
1e HD Robert van Boesschoten - Arno Jongsma / Xander Spong - Stefan Bergman 2-6, 5-7
2e HD Andries Cupido - Abe Straatsma / Sem Verbeek - Russell Josh Evangelista 4-6, 4-6
1 juni 2014 T.O.P. Papendrecht 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 5-1
1e HE Bojan Brkić / Remi de Jager 1-6, 6-2, 6-1
2e HE Wesley Visser / Boris Oomes 7-6, 6-4
3e HE Glenn Smits / Guus Oerlemans 7-5, 6-3
4e HE Rutger Meijer / Tom van Ooij 2-6, 2-6
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Remi de Jager - Boris Oomes 6-3, 6-4
2e HD Wesley Visser - Wouter Standaart / Tom van Ooij - Roelof Nauta 6-2, 6-2

25 mei 2014 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.O.P. Papendrecht 1 0-6
1e HE Tim de Rooij / Glenn Smits 3-6, 1-6
2e HE Gareth Lau / Wesley Visser 0-6, 1-6
3e HE Ritchie Kruunenberg / Rutger Meijer 5-7, 7-6, 5-7
4e HE Paul Baans / Bojan Brkić 6-4, 4-6, 2-6
1e HD Tim de Rooij - Ritchie Kruunenberg / Glenn Smits - Rens in 't Veld 0-6, 3-6
2e HD Paul Baans - Ralph de Boer / Wesley Visser - Wouter Standaart 1-6, 3-6
25 mei 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-3
1e HE DaniŽl Fennis / Martijn Olthof 6-3, 6-4
2e HE Joris Onverwagt / Andries Cupido 3-6, 6-2, 6-2
3e HE Djalmar Sistermans / Robert van Boesschoten 1-6, 6-1, 1-6
4e HE Sjoerd Reeskamp / Arno Jongsma 0-6, 1-6
1e HD Joris Onverwagt - DaniŽl Fennis / Martijn Olthof - Arno Jongsma 1-6, 6-4, 6-4
2e HD Djalmar Sistermans - Sjoerd Reeskamp / Andries Cupido - Abe Straatsma Opgave thuis
25 mei 2014 T.V. Badhoevedorp 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 2-4
1e HE Pim Zijlstra / Guus Oerlemans 1-6, 6-1, 3-6
2e HE Bas van Bentum / Boris Oomes 0-6, 6-1, 2-6
3e HE Wouter Kramps / Roelof Nauta 6-3, 7-5
4e HE Siem Fenne / Remi de Jager 6-2, 3-6, 3-6
1e HD Pim Zijlstra - Bas van Bentum / Tom van Ooij - Boris Oomes 2-6, 3-6
2e HD Siem Fenne - Bart Cordemeijer / Remi de Jager - Guus Oerlemans 4-6, 6-1, 6-4
25 mei 2014 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Filippo Messori / Russell Josh Evangelista 6-2, 6-1
2e HE Andoni Kapnisakis / Stefan Bergman 4-6, 3-6
3e HE Giordy Baron / Dave Thomas 6-1, 6-1
4e HE Wouter Verhoef / Millen Mortier 1-6, 7-6, 6-3
1e HD Andoni Kapnisakis - Wouter Verhoef / Russell Josh Evangelista - Stefan Bergman 7-5, 6-2
2e HD Filippo Messori - Giordy Baron / Dave Thomas - Millen Mortier 6-1, 6-3

18 mei 2014 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Glenn Smits / Pim Zijlstra 6-7, 6-7
2e HE Wesley Visser / Bas van Bentum 6-3, 6-3
3e HE Bojan Brkić / Wouter Kramps 6-3, 4-6, 4-6
4e HE Rutger Meijer / Siem Fenne 2-6, 1-6
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Pim Zijlstra - Bas van Bentum 4-6, 5-7
2e HD Wesley Visser - Wouter Standaart / Wouter Kramps - Bart Cordemeijer 6-4, 3-6, 6-2
18 mei 2014 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Boris Oomes / Rutger Baans 6-2, 6-2
2e HE Guus Oerlemans / Tim de Rooij 6-2, 6-3
3e HE Remi de Jager / Ritchie Kruunenberg 3-6, 7-5, 3-6
4e HE Tom van Ooij / Paul Baans 6-3, 6-4
1e HD Boris Oomes - Remi de Jager / Tim de Rooij - Ritchie Kruunenberg 6-3, 6-4
2e HD Tom van Ooij - Roelof Nauta / Rutger Baans - Paul Baans 3-6, 6-4, 6-7
18 mei 2014 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 1-5
1e HE Andries Cupido / Filippo Messori 2-6, 2-6
2e HE Robert van Boesschoten / Andoni Kapnisakis 2-6, 0-6
3e HE Martijn Olthof / Wouter Verhoef 6-2, 4-6, 4-6
4e HE Arno Jongsma / Timo Luca 6-4, 6-2
1e HD Martijn Olthof - Arno Jongsma / Wouter Verhoef - Andoni Kapnisakis 6-1, 4-6, 1-6
2e HD Andries Cupido - Abe Straatsma / Filippo Messori - Timo Luca 6-3, 6-7, 5-7
18 mei 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 4-2
1e HE Xander Spong / Joris Onverwagt 6-7, 6-0, 6-3
2e HE Stefan Bergman / DaniŽl Fennis 6-4, 6-3
3e HE Russell Josh Evangelista / Djalmar Sistermans 4-6, 4-6
4e HE Millen Mortier / DaniŽl Veltmeijer 6-2, 6-2
1e HD Xander Spong - Millen Mortier / DaniŽl Fennis - Djalmar Sistermans 6-1, 4-6, 3-6
2e HD Stefan Bergman - Russell Josh Evangelista / Joris Onverwagt - DaniŽl Veltmeijer 6-2, 6-0

11 mei 2014 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 2-4
1e HE Andries Cupido / Glenn Smits 4-6, 2-6
2e HE Martijn Olthof / Rutger Meijer 6-7, 7-6, 6-1
3e HE Robert van Boesschoten / Wesley Visser 0-6, 3-6
4e HE Abe Straatsma / Bojan Brkić 6-3, 7-6
1e HD Andries Cupido - Abe Straatsma / Glenn Smits - Rens in 't Veld 0-6, 4-6
2e HD Robert van Boesschoten - Martijn Olthof / Wesley Visser - Wouter Standaart 2-6, 3-6
11 mei 2014 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
1e HE Filippo Messori / Pim Zijlstra 7-5, 6-2
2e HE Giordy Baron / Bart Cordemeijer 6-3, 6-1
3e HE Andoni Kapnisakis / Wouter Kramps 6-2, 6-1
4e HE Wouter Verhoef / Siem Fenne 6-3, 4-6, 6-2
1e HD Wouter Verhoef - Andoni Kapnisakis / Pim Zijlstra - Bas van Bentum 3-6, 2-6
2e HD Giordy Baron - Filippo Messori / Siem Fenne - Bart Cordemeijer 6-3, 6-4
11 mei 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 0-0
11 mei 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-2
1e HE Xander Spong / Guus Oerlemans 7-5, 3-6, 6-4
2e HE Stefan Bergman / Boris Oomes 4-6, 6-3, 2-6
3e HE Russell Josh Evangelista / Remi de Jager 6-3, 6-3
4e HE Millen Mortier / Tom van Ooij 6-4, 5-7, 7-6
1e HD Stefan Bergman - Xander Spong / Remi de Jager - Boris Oomes 7-5, 6-0
2e HD Russell Josh Evangelista - Millen Mortier / Roelof Nauta - Tom van Ooij 6-3, 2-6, 5-7

21 april 2014 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-0
1e HE Boris Oomes / Sjoerd Reeskamp 6-2, 6-2
2e HE Guus Oerlemans / DaniŽl Veltmeijer 6-1, 4-6, 6-3
3e HE Remi de Jager / Hans Schwarz 6-0, 6-3
4e HE Tom van Ooij / Djalmar Sistermans 6-4, 3-6, 6-4
1e HD Boris Oomes - Remi de Jager / Sjoerd Reeskamp - Djalmar Sistermans 6-4, 7-5
2e HD Tom van Ooij - Roelof Nauta / DaniŽl Veltmeijer - Hans Schwarz Opgave uit
21 april 2014 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Rutger Baans / Bart de Gelder 0-6, 1-6
2e HE Tim de Rooij / Millen Mortier 6-2, 6-2
3e HE Ralph de Boer / Dean Tjin-A-Ton 6-3, 6-2
4e HE Paul Baans / Marco van der Wal 6-2, 6-0
1e HD Paul Baans - Rutger Baans / Bart de Gelder - Marco van der Wal 4-6, 6-1, 6-3
2e HD Tim de Rooij - Ralph de Boer / Millen Mortier - Dean Tjin-A-Ton 6-2, 6-1
21 april 2014 T.V. Badhoevedorp 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 4-2
1e HE Bas van Bentum / Robert van Boesschoten 4-6, 6-2, 6-2
2e HE Pim Zijlstra / Martijn Olthof 6-3, 6-1
3e HE Bart Cordemeijer / Andries Cupido 6-4, 6-4
4e HE Wouter Kramps / Arno Jongsma 7-5, 1-6, 3-6
1e HD Bas van Bentum - Pim Zijlstra / Martijn Olthof - Arno Jongsma 7-5, 6-3
2e HD Bart Cordemeijer - Wouter Kramps / Peter Amerika - Robert van Boesschoten 3-6, 3-6
21 april 2014 T.O.P. Papendrecht 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 5-1
1e HE Bojan Brkić / Filippo Messori 0-6, 0-6
2e HE Wesley Visser / Andoni Kapnisakis 7-6, 3-6, 7-5
3e HE Glenn Smits / Giordy Baron 7-5, 6-4
4e HE Rutger Meijer / Wouter Verhoef 3-6, 6-4, 6-4
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Andoni Kapnisakis - Wouter Verhoef 7-6, 6-4
2e HD Wesley Visser - Wouter Standaart / Filippo Messori - Timo Luca 4-6, 6-3, 6-2

13 april 2014 Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 5-1
1e HE Filippo Messori / Roelof Nauta 6-2, 6-1
2e HE Andoni Kapnisakis / Boris Oomes 3-6, 7-6, 6-2
3e HE Giordy Baron / Guus Oerlemans 6-3, 6-7, 7-6
4e HE Timo Luca / Remi de Jager 0-6, 5-7
1e HD Andoni Kapnisakis - Wouter Verhoef / Boris Oomes - Remi de Jager 6-1, 6-3
2e HD Timo Luca - Filippo Messori / Guus Oerlemans - Tom van Ooij 7-6, 6-1
13 april 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.O.P. Papendrecht 1 0-6
1e HE Joris Onverwagt / Glenn Smits 1-6, 6-7
2e HE Evert-Jan Hulshof / Wesley Visser 1-6, 2-6
3e HE DaniŽl Veltmeijer / Bojan Brkić 3-6, 1-6
4e HE Djalmar Sistermans / Rutger Meijer 2-6, 0-6
1e HD DaniŽl Veltmeijer - Joris Onverwagt / Rens in 't Veld - Glenn Smits 6-7, 2-6
2e HD Evert-Jan Hulshof - Djalmar Sistermans / Wesley Visser - Rutger Meijer 1-6, 4-6
13 april 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Badhoevedorp 1 2-4
1e HE Bart de Gelder / Bas van Bentum 7-6, 7-5
2e HE Millen Mortier / Pim Zijlstra 7-5, 6-0
3e HE Dean Tjin-A-Ton / Bart Cordemeijer 1-6, 7-6, 6-7
4e HE Marco van der Wal / Wouter Kramps 1-6, 3-6
1e HD Bart de Gelder - Marco van der Wal / Bas van Bentum - Pim Zijlstra 2-6, 1-6
2e HD Millen Mortier - Dean Tjin-A-Ton / Bart Cordemeijer - Wouter Kramps 2-6, 3-6
13 april 2014 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 3-3
1e HE Andries Cupido / Tim de Rooij 5-7, 2-6
2e HE Robert van Boesschoten / Gareth Lau 7-5, 6-2
3e HE Arno Jongsma / Ralph de Boer 6-2, 6-3
4e HE Peter Amerika / Paul Baans 3-6, 0-6
1e HD Robert van Boesschoten - Peter Amerika / Tim de Rooij - Gareth Lau 6-2, 6-3
2e HD Andries Cupido - Abe Straatsma / Paul Baans - Rutger Baans 3-6, 3-6

6 april 2014 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 6-0
1e HE Boris Oomes / Martijn Olthof 6-3, 6-3
2e HE Guus Oerlemans / Arno Jongsma 3-6, 6-4, 7-6
3e HE Remi de Jager / Peter Amerika 6-2, 6-3
4e HE Roelof Nauta / Abe Straatsma 6-3, 7-5
1e HD Boris Oomes - Remi de Jager / Martijn Olthof - Arno Jongsma 6-4, 7-6
2e HD Guus Oerlemans - Tom van Ooij / Peter Amerika - Robert van Boesschoten 6-4, 6-3
6 april 2014 T.V. Nieuw Vennep 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 0-6
1e HE Tim de Rooij / Filippo Messori 1-6, 0-6
2e HE Ralph de Boer / Giordy Baron 2-6, 0-6
3e HE Gareth Lau / Andoni Kapnisakis 1-6, 1-6
4e HE Paul Baans / Wouter Verhoef 0-6, 6-3, 5-7
1e HD Tim de Rooij - Ralph de Boer / Andoni Kapnisakis - Wouter Verhoef 6-4, 2-6, 3-6
2e HD Paul Baans - Rutger Baans / Filippo Messori - Timo Luca 5-7, 4-6
6 april 2014 T.O.P. Papendrecht 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6-0
1e HE Glenn Smits / Bart de Gelder 7-6, 6-4
2e HE Wesley Visser / Millen Mortier 6-1, 6-3
3e HE Bojan Brkić / Dean Tjin-A-Ton 6-3, 6-3
4e HE Rutger Meijer / Marco van der Wal 1-6, 6-2, 6-2
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Bart de Gelder - Dean Tjin-A-Ton 6-1, 6-1
2e HD Wesley Visser - Wouter Standaart / Millen Mortier - Marco van der Wal 6-1, 6-2
6 april 2014 T.V. Badhoevedorp 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-0
1e HE Pim Zijlstra / Joris Onverwagt 6-4, 6-2
2e HE Bas van Bentum / Hans Schwarz 6-0, 6-1
3e HE Bart Cordemeijer / DaniŽl Veltmeijer 1-6, 6-1, 6-0
4e HE Wouter Kramps / Djalmar Sistermans 7-5, 6-2
1e HD Bas van Bentum - Pim Zijlstra / Joris Onverwagt - Djalmar Sistermans 7-5, 6-4
2e HD Bart Cordemeijer - Wouter Kramps / Hans Schwarz - Evert-Jan Hulshof Opgave uit