Uitslagen landelijke competitie 2014, Heren Eredivisie Afdelingnr 500
Bijgewerkt t/m 3 januari 2015 Home


2014 Heren Eredivisie afdelingnr 500

Competitieverslag van 15 juni 2014
Competitieverslag van 1 juni 2014
Competitieverslag van 25 mei 2014
Competitieverslag van 18 mei 2014
Competitieverslag van 11 mei 2014
Competitieverslag van 21 april 2014
Competitieverslag van 13 april 2014
Competitieverslag van 6 april 2014

Stand

GespeeldPunten
T.V. Simpelveld 1 9 36
T.O.S. Bergeijk 1 9 31
T.V. DUNO (Doorwerth) 1 8 26
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 8 23
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 20
H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 7 18
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 7 16
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 12

Uitslagen

15 juni 2014 T.V. Simpelveld 1 / T.O.S. Bergeijk 1 4-0
1e HE Jesse Timmermans / Niels Cleeren 7-6(7), 6-4
2e HE Kevin Boelhouwer / Michiel Antheunis 6-3, 6-0
3e HE Tom Schönenberg / René Lindenbergh 6-4, 6-2
4e HE Sascha Hesse / Stefan Aarts 6-3, 6-2

14 juni 2014 T.O.S. Bergeijk 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Peter Lucassen / Jeroen Camfferman 6-7(4), 3-6
2e HE Niels Cleeren / Robert Willekes MacDonald 6-4, 4-6, 5-7
3e HE Stefan Aarts / Martijn Belgraver 3-6, 2-6
4e HE Michiel Antheunis / Bas Louwers 6-3, 6-3
1e HD Stefan Aarts - Michiel Antheunis / Jeroen Camfferman - Bas Louwers 6-2, 6-4
2e HD René Lindenbergh - Peter Lucassen / Martijn Belgraver - Robert Willekes MacDonald 1-3 Opgave
14 juni 2014 T.V. Simpelveld 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 4-0
1e HE Tom Schönenberg / Kevin Schimmel 6-2, 7-6(2)
2e HE Kevin Boelhouwer / Arjan Pastoors 6-3, 4-6, 6-3
3e HE Jesse Timmermans / Bernd Lenten 6-2, 6-2
4e HE Jens Janssen / Milko Mulder 6-3, 6-3

1 juni 2014 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 4-2
1e HE Kevin Schimmel / Bart van den Berg 3-6, 4-6
2e HE Arjan Pastoors / Yoran Verschoor 6-4, 6-2
3e HE Marcel Reuter / Bas Struijk 2-6, 3-6
4e HE Milko Mulder / Sabin Tigu 6-4, 6-2
1e HD Arjan Pastoors - Kevin Schimmel / Yoran Verschoor - Bas Struijk 7-6, 7-5
2e HD Bernd Lenten - Milko Mulder / Sabin Tigu - Bart van den Berg 2-6, 6-4, 6-2
1 juni 2014 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Bram Kaffener / Bart Beks 4-6, 2-6
2e HE Rob van Thiel / Fernon Wibier 3-6, 6-4, 5-7
3e HE Sander van Grinsven / Hendrik Jan Davids 5-7, 6-4, 0-0
4e HE Ivo Tiemessen / Niels van de Ven 6-2, 3-6, 2-6
1e HD Sander van Grinsven - Rob van Thiel / Bart Beks - Fernon Wibier Opgave uit
2e HD Ivo Tiemessen - Bram Kaffener / Wim Lemckert - Stephen Noteboom Opgave uit
1 juni 2014 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Simpelveld 1 3-3
1e HE Niels Cleeren / Tom Schönenberg 3-6, 3-6
2e HE René Lindenbergh / Mark Joachim 5-2
3e HE Frederik van de Ven / Sascha Hesse 1-6, 0-6
4e HE Michiel Antheunis / Sascha Klör 3-6, 4-6
1e HD Niels Cleeren - Michiel Antheunis / Tom Schönenberg - Mark Joachim 6-2, 7-6
2e HD René Lindenbergh - Stefan Aarts / Sascha Klör - Sascha Hesse 7-6, 6-7, 5-4
1 juni 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 4-2
1e HE Jeroen Camfferman / Maarten Kamermans 7-5, 6-1
2e HE Bas Louwers / Jasper Hunting 6-1, 6-1
3e HE Robert Willekes MacDonald / Vincent van den Honert 1-3
4e HE Martijn Belgraver / Bart van Monsjou 6-3, 6-1
1e HD Martijn Belgraver - Jeroen Minnaar / Bart van Monsjou - Vincent van den Honert 4-6, 4-6
2e HD Jeroen Camfferman - Bas Louwers / Maarten Kamermans - Johan Dijkstra 6-2, 6-2

25 mei 2014 T.O.S. Bergeijk 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Peter Lucassen / Hendrik Jan Davids 6-1, 6-1
2e HE Niels Cleeren / Fernon Wibier 6-1, 0-6, 6-4
3e HE René Lindenbergh / Niels van de Ven 6-0, 6-3
4e HE Frederik van de Ven / Sjeng Schalken 0-6, 0-6
1e HD Niels Cleeren - Frederik van de Ven / Fernon Wibier - Bart Beks 1-6, 2-6
2e HD René Lindenbergh - Stefan Aarts / Hendrik Jan Davids - Patrick Couprie 7-5, 7-6
25 mei 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Bart van den Berg / Jeroen Camfferman 6-2, 1-6, 5-7
2e HE Yoran Verschoor / Robert Willekes MacDonald 6-3, 6-2
3e HE Sabin Tigu / Bas Louwers 6-4, 6-0
4e HE Bas Struijk / Martijn Belgraver 2-6, 7-6, 2-6
1e HD Yoran Verschoor - Bas Struijk / Jeroen Camfferman - Paul Moggré 6-4, 6-4
2e HD Sabin Tigu - Bart van den Berg / Martijn Belgraver - Robert Willekes MacDonald 2-6, 2-6
25 mei 2014 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 3-3
1e HE Kevin Schimmel / Maarten Kamermans 6-3, 7-5
2e HE Arjan Pastoors / Vincent van den Honert 4-6, 6-7
3e HE Milko Mulder / Bart van Monsjou 4-6, 6-4, 2-6
4e HE Bernd Lenten / Jasper Hunting 4-6, 6-4, 6-4
1e HD Kevin Schimmel - Arjan Pastoors / Johan Dijkstra - Jasper Hunting 6-2, 6-2
2e HD Bernd Lenten - Milko Mulder / Vincent van den Honert - Bart van Monsjou Opgave thuis
25 mei 2014 T.V. Simpelveld 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Mark Joachim / Stijn de Gier 7-5, 7-6
2e HE Benjamin Reek / Bram Kaffener 7-6, 5-7, 6-0
3e HE Jens Janssen / Rob van Thiel 1-1
4e HE Sascha Klör / Ivo Tiemessen 6-0, 6-2
1e HD Sascha Hesse - Mark Joachim / Sander van Grinsven - Stijn de Gier 2-6, 0-1
2e HD Sascha Klör - Benjamin Reek / Ivo Tiemessen - Rob van Thiel 6-1, 6-2

18 mei 2014 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 0-6
1e HE Stijn de Gier / Peter Lucassen 6-2, 2-6, 2-6
2e HE Rob van Thiel / Niels Cleeren 3-6, 5-7
3e HE Ivo Tiemessen / Stefan Aarts 4-6, 2-6
4e HE Sander van Grinsven / Frederik van de Ven 4-6, 6-7
1e HD Sander van Grinsven - Stijn de Gier / Stefan Aarts - Peter Lucassen 4-6, 5-7
2e HD Ivo Tiemessen - Bram Kaffener / Niels Cleeren - Frederik van de Ven 2-6, 2-6
18 mei 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Simpelveld 1 3-3
1e HE Hendrik Jan Davids / Jesse Timmermans 6-1, 4-6, 5-7
2e HE Fernon Wibier / Mark Joachim 4-6, 7-6, 6-4
3e HE Jurriaan Berendes / Sascha Hesse 0-6, 2-6
4e HE Patrick Couprie / Sascha Klör 1-6, 2-6
1e HD Bart Beks - Fernon Wibier / Jesse Timmermans - Benjamin Reek 6-7, 6-4, 7-6
2e HD Hendrik Jan Davids - Patrick Couprie / Sascha Hesse - Sascha Klör 6-7, 7-5, 7-6
18 mei 2014 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 5-1
1e HE Vincent van den Honert / Bart van den Berg 6-2, 6-4
2e HE Bart van Monsjou / Yoran Verschoor 6-3, 3-6, 7-5
3e HE Jasper Hunting / Bas Struijk 6-2, 6-1
4e HE Maarten Kamermans / Chris Berkouwer 7-5, 6-7, 7-6
1e HD Vincent van den Honert - Bart van Monsjou / Yoran Verschoor - Bas Struijk 6-2, 6-4
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Bart van den Berg - Rick Schalkers 0-6, 2-6

11 mei 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.V. Simpelveld 1 2-4
1e HE Bart van den Berg / Kevin Boelhouwer 6-4, 2-6, 6-3
2e HE Yoran Verschoor / Jesse Timmermans 6-3, 6-3
3e HE Chris Berkouwer / Sascha Hesse 5-7, 5-7
4e HE Bas Struijk / Benjamin Reek 4-6, 7-6, 2-6
1e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Jesse Timmermans - Benjamin Reek 4-6, 6-7
2e HD Rick Schalkers - Bart van den Berg / Mark Joachim - Sascha Hesse 5-7, 6-7
11 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e HE Jeroen Camfferman / Stijn de Gier 6-4, 6-2
2e HE Paul Moggré / Bram Kaffener 6-3, 6-2
3e HE Robert Willekes MacDonald / Rob van Thiel 6-1, 2-6, 1-6
4e HE Bas Louwers / Sander van Grinsven 6-4, 6-3
1e HD Jeroen Camfferman - Paul Moggré / Sander van Grinsven - Stijn de Gier 7-5, 7-6
2e HD Jeroen Minnaar - Bas Louwers / Rob van Thiel - Ivo Tiemessen 2-6, 1-6
11 mei 2014 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 4-2
1e HE Kevin Schimmel / Niels Cleeren 7-6, 3-6, 6-3
2e HE Arjan Pastoors / René Lindenbergh 6-4, 7-6
3e HE Marcel Reuter / Stefan Aarts 5-7, 2-6
4e HE Milko Mulder / Frederik van de Ven 6-2, 2-6, 7-6
1e HD Kevin Schimmel - Arjan Pastoors / Niels Cleeren - Frederik van de Ven Opgave uit
2e HD Marcel Reuter - Milko Mulder / René Lindenbergh - Stefan Aarts Opgave thuis
11 mei 2014 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-6
1e HE Vincent van den Honert / Bart Beks 4-6, 2-6
2e HE Bart van Monsjou / Hendrik Jan Davids 7-6, 4-6, 6-7
3e HE Maarten Kamermans / Fernon Wibier 3-6, 3-6
4e HE Jasper Hunting / it gewonnen 2-6, 3-6
1e HD Bart van Monsjou - Vincent van den Honert / Fernon Wibier - Bart Beks 2-6, 1-6
2e HD Johan Dijkstra - Jasper Hunting / Sjeng Schalken - Hendrik Jan Davids 1-6, 1-6

8 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 3-3
1e HE Jeroen Camfferman / Bernd Lenten 6-4, 3-3
2e HE Paul Moggré / Arjan Pastoors 4-6, 6-1, 2-6
3e HE Robert Willekes MacDonald / Kevin Schimmel 2-6, 1-6
4e HE Bas Louwers / Milko Mulder 7-5, 6-4
1e HD Bas Louwers - Paul Moggré / Arjan Pastoors - Kevin Schimmel 6-3, 0-6, 3-6
2e HD Jeroen Camfferman - Martijn Belgraver / Bernd Lenten - Milko Mulder 6-3, 6-3

21 april 2014 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
1e HE Stijn de Gier / Arjan Pastoors 6-1, 1-6, 3-6
2e HE Rob van Thiel / Kevin Schimmel 3-6, 6-3, 2-6
3e HE Ivo Tiemessen / Bernd Lenten 2-6, 1-6
4e HE Sander van Grinsven / Milko Mulder 6-4, 6-1
1e HD Rob van Thiel - Stijn de Gier / Arjan Pastoors - Kevin Schimmel 2-6, 1-6
2e HD Bram Kaffener - Sander van Grinsven / Bernd Lenten - Milko Mulder 5-7, 3-6
21 april 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Hendrik Jan Davids / Bart van den Berg 6-4, 6-4
2e HE Niels van de Ven / Yoran Verschoor 2-6, 3-6
3e HE Patrick Couprie / Chris Berkouwer 3-6, 4-6
4e HE Jurriaan Berendes / Sabin Tigu 6-1, 6-4
1e HD Patrick Couprie - Hendrik Jan Davids / Rick Schalkers - Sabin Tigu 6-3, 6-3
2e HD Jurriaan Berendes - Stephen Noteboom / Bas Struijk - Yoran Verschoor 5-7, 0-6
21 april 2014 T.V. Simpelveld 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 4-2
1e HE Jesse Timmermans / Jasper Hunting 6-4, 6-1
2e HE Jens Janssen / Bart van Monsjou 6-4, 6-4
3e HE Benjamin Reek / Vincent van den Honert 3-6, 4-6
4e HE Sascha Klör / Maarten Kamermans 6-0, 6-2
1e HD Kevin Boelhouwer - Benjamin Reek / Bart van Monsjou - Vincent van den Honert 3-6, 2-6
2e HD Sascha Klör - Jesse Timmermans / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 6-4, 6-1
21 april 2014 T.O.S. Bergeijk 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e HE Niels Cleeren / Jeroen Camfferman 3-6, 6-7
2e HE Michiel Antheunis / Paul Moggré 6-4, 7-5
3e HE Stefan Aarts / Robert Willekes MacDonald 2-6, 6-3, 7-6
4e HE René Lindenbergh / Bas Louwers 4-6, 6-2, 6-0
1e HD Niels Cleeren - Michiel Antheunis / Jeroen Camfferman - Paul Moggré 4-6, 4-6
2e HD René Lindenbergh - Frederik van de Ven / Bas Louwers - Martijn Belgraver 7-6, 6-1

13 april 2014 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e HE Bart van den Berg / Stijn de Gier 3-6, 6-0, 6-3
2e HE Yoran Verschoor / Bram Kaffener 6-1, 6-3
3e HE Bas Struijk / Rob van Thiel 4-6, 7-6, 2-6
4e HE Sabin Tigu / Sander van Grinsven 3-6, 2-6
1e HD Bart van den Berg - Sabin Tigu / Sander van Grinsven - Stijn de Gier 3-6, 4-6
2e HD Yoran Verschoor - Bas Struijk / Ivo Tiemessen - Rob van Thiel 6-1, 6-3
13 april 2014 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 1-5
1e HE Bart van Monsjou / Peter Lucassen 1-6, 2-6
2e HE Vincent van den Honert / Niels Cleeren 6-3, 6-2
3e HE Maarten Kamermans / Michiel Antheunis 4-6, 3-6
4e HE Jasper Hunting / Stefan Aarts 2-6, 3-6
1e HD Vincent van den Honert - Johan Dijkstra / Stefan Aarts - Peter Lucassen 6-7, 4-6
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Niels Cleeren - Michiel Antheunis 4-6, 3-6
13 april 2014 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Kevin Schimmel / Fernon Wibier 6-4, 6-3
2e HE Arjan Pastoors / Hendrik Jan Davids 7-6, 6-3
3e HE Marcel Reuter / Niels van de Ven 6-4, 6-1
4e HE Milko Mulder / Patrick Couprie 6-4, 6-1
1e HD Kevin Schimmel - Arjan Pastoors / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 6-1, 6-3
2e HD Bernd Lenten - Marcel Reuter / Patrick Couprie - Fernon Wibier 3-6, 3-6
13 april 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Simpelveld 1 0-6
1e HE Jeroen Camfferman / Kevin Boelhouwer 6-1, 1-6, 4-6
2e HE Paul Moggré / Jens Janssen 1-6, 7-6, 3-6
3e HE Robert Willekes MacDonald / Benjamin Reek 6-3, 2-6, 5-7
4e HE Bas Louwers / Sascha Klör 1-6, 1-6
1e HD Jeroen Camfferman - Paul Moggré / Sascha Klör - Jesse Timmermans 4-6, 1-6
2e HD Martijn Belgraver - Robert Willekes MacDonald / Jens Janssen - Kevin Boelhouwer 6-7, 1-6

6 april 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
1e HE Bart Beks / Jeroen Camfferman 1-6, 4-6
2e HE Hendrik Jan Davids / Paul Moggré 4-6, 7-6, 3-6
3e HE Fernon Wibier / Robert Willekes MacDonald 6-1, 6-3
4e HE Sjeng Schalken / Bas Louwers 6-4, 6-1
1e HD Bart Beks - Stephen Noteboom / Paul Moggré - Jeroen Camfferman 2-6, 2-6
2e HD Niels van de Ven - Wim Lemckert / Martijn Belgraver - Robert Willekes MacDonald 1-6, 2-6
6 april 2014 T.O.S. Bergeijk 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 4-2
1e HE Peter Lucassen / Bart van den Berg 6-4, 2-6, 6-2
2e HE Niels Cleeren / Yoran Verschoor 4-6, 3-6
3e HE Michiel Antheunis / Chris Berkouwer 7-5, 6-3
4e HE Stefan Aarts / Bas Struijk 6-4, 6-4
1e HD Peter Lucassen - Stefan Aarts / Bart van den Berg - Sabin Tigu 7-6, 7-6
2e HD Niels Cleeren - Frederik van de Ven / Yoran Verschoor - Bas Struijk 5-7, 4-6
6 april 2014 T.V. Simpelveld 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 4-2
1e HE Jesse Timmermans / Kevin Schimmel 4-6, 6-3, 3-6
2e HE Kevin Boelhouwer / Arjan Pastoors 7-5, 6-3
3e HE Sascha Hesse / Marcel Reuter 6-2, 6-1
4e HE Mark Joachim / Milko Mulder 6-2, 6-3
1e HD Jesse Timmermans - Kevin Boelhouwer / Kevin Schimmel - Arjan Pastoors 6-3, 3-6, 5-7
2e HD Sascha Hesse - Jens Janssen / Marcel Reuter - Bernd Lenten 2-6, 6-3, 6-4
6 april 2014 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 1-5
1e HE Stijn de Gier / Vincent van den Honert 2-6, 4-6
2e HE Rob van Thiel / Bart van Monsjou 3-6, 6-4, 6-4
3e HE Sander van Grinsven / Maarten Kamermans 4-6, 6-0, 4-6
4e HE Ivo Tiemessen / Jasper Hunting 2-6, 4-6
1e HD Stijn de Gier - Sander van Grinsven / Vincent van den Honert - Bart van Monsjou 3-6, 5-7
2e HD Rob van Thiel - Bram Kaffener / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 2-6, 6-4, 1-6