Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd zondag 1e klasse Afdelingnr 17
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Gemengd zondag 1e klasse afdelingnr 17

Stand

GespeeldPunten
T.C. Victoria (Rotterdam) 1 7 37
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 32
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7 31
T.C. Zandvoort 3 7 28
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7 26
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7 25
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 23
T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7 22

Uitslagen

1 juni 2014 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 3-5
1e HE Tim Schweig / Boy Vergeer 2-6, 4-6
2e HE Senne Braun / Ivo Noorlander 4-6, 6-4, 6-1
1e DE Jamie Jillissen / Lizette Blankers 6-4, 6-0
2e DE Shandra de Graaff / Susanne Rehorst 3-6, 6-3, 0-6
HD Senne Braun - Tim Schweig / Robin Nicolai - Boy Vergeer 6-3, 3-6, 4-6
DD Jamie Jillissen - Shandra de Graaff / Romana Janshen - Samantha van Damme-Helderop 3-6, 0-4
1e GD Tim Schweig - Shandra de Graaff / Ivo Noorlander - Romana Janshen Opgave thuis
2e GD Jamie Jillissen - Senne Braun / Boy Vergeer - Samantha van Damme-Helderop Opgave uit
1 juni 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 6-2
1e HE Martijn Bok / Daan de Ru 6-0, 6-3
2e HE Remy Groenendaal / Remco Fehr 6-0, 6-1
1e DE Kelly de Beer / Ilse Huiskes 6-1, 7-5
2e DE Julia van Rosendael / Gina Spek 6-0, 2-0
HD Martijn Bok - Remy Groenendaal / Remco Fehr - Menno van de Bor 2-2
DD Anouk Sinnige - Kelly de Beer / Ilse Huiskes - Gina Spek 6-2, 7-5
1e GD Martijn Bok - Julia van Rosendael / Daan de Ru - Gina Spek Opgave thuis
2e GD Martijn Helmonds - Anouk Sinnige / Ilse Huiskes - Menno van de Bor 3-6, 6-4, 7-6
1 juni 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Tim van Terheijden / Lennard van Weelde 7-5, 6-0
2e HE Gijs Buntsma / Arnout van Weelde 6-1, 6-0
1e DE Natalia Ryzhonkova / Linda Sentis 6-3, 6-1
2e DE Sophia Grippo / Elke Tiel 7-5, 4-6, 6-7
HD Tim van Terheijden - Gijs Buntsma / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde 7-5, 6-1
DD Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo / Linda Sentis - Anouk Sterk 1-6, 2-6
1e GD Tim van Terheijden - Natalia Ryzhonkova / Lennard van Weelde - Elke Tiel 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Gijs Buntsma - Sophia Grippo / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 7-5, 2-6, 6-7
1 juni 2014 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Stefan de Jong / Daan van Randtwijk 4-6, 6-3, 3-6
2e HE Alexander van Rosendael / Tallon Griekspoor 6-1, 7-5
1e DE Sabine van der Sar / Joyce van der Linden 6-4, 6-1
2e DE Lianne de Jong / Romy Kerkhove 7-5, 7-5
HD Stefan de Jong - Alexander van Rosendael / Daan van Randtwijk - Tallon Griekspoor 4-6, 2-6
DD Sabine van der Sar - Lianne de Jong / Joyce van der Linden - Romy Kerkhove 6-1, 6-1
1e GD Lianne de Jong - Stefan de Jong / Joyce van der Linden - Mark Logger 6-3, 6-4
2e GD Sabine van der Sar - Alexander van Rosendael / Romy Kerkhove - Daan van Randtwijk 6-3, 4-6, 6-7

25 mei 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 5-3
1e HE Tim van Terheijden / Menno van de Bor 6-4, 6-4
2e HE Gijs Buntsma / Daan de Ru 6-2, 4-6, 6-7
1e DE Natalia Ryzhonkova / Gina Spek 6-3, 6-1
2e DE Sophia Grippo / Ilse Huiskes 2-6, 6-3, 6-1
HD Tim van Terheijden - Gijs Buntsma / Daan de Ru - Remco Fehr 6-4, 7-6
DD Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo / Ilse Huiskes - Gina Spek 2-6, 6-7
1e GD Melvyn op der Heijde - Natalia Ryzhonkova / Menno van de Bor - Gina Spek 6-1, 7-5
2e GD Sophia Grippo - Gijs Buntsma / Ilse Huiskes - Remco Fehr 4-6, 6-7
25 mei 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Arnout van Weelde / Remy Groenendaal 1-6, 2-6
2e HE Krzystof Muzalewski / Martijn Helmonds 1-6, 3-6
1e DE Linda Sentis / Julia van Rosendael 6-3, 6-3
2e DE Elke Tiel / Kelly de Beer 6-3, 6-2
HD Krzystof Muzalewski - Arnout van Weelde / Martijn Helmonds - Remy Groenendaal Opgave thuis
DD Anouk Sterk - Linda Sentis / Julia van Rosendael - Anouk Sinnige 6-1, 6-4
1e GD Elke Tiel - Krzystof Muzalewski / Remy Groenendaal - Kelly de Beer 3-6, 5-7
2e GD Anouk Sterk - Arnout van Weelde / Anouk Sinnige - Martijn Helmonds 6-3, 6-4
25 mei 2014 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 4-4
1e HE Stefan de Jong / Robin Nicolai 6-0, 6-2
2e HE Alexander van Rosendael / Boy Vergeer 3-6, 6-2, 1-6
1e DE Sabine van der Sar / Romana Janshen 3-6, 2-6
2e DE Lianne de Jong / Susanne Rehorst 6-1, 6-1
HD Stefan de Jong - Alexander van Rosendael / Boy Vergeer - Ivo Noorlander 6-1, 3-6, 6-3
DD Lianne de Jong - Sabine van der Sar / Romana Janshen - Samantha van Damme-Helderop 6-7, 3-6
1e GD Stefan de Jong - Sabine van der Sar / Romana Janshen - Ivo Noorlander 6-2, 6-3
2e GD Alexander van Rosendael - Lianne de Jong / Samantha van Damme-Helderop - Boy Vergeer 0-6, 4-6
25 mei 2014 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 3-5
1e HE Tallon Griekspoor / Tim Schweig 4-6, 6-1, 6-1
2e HE Daan van Randtwijk / Senne Braun 0-6, 7-5, 3-6
1e DE Romy Kerkhove / Shandra de Graaff 3-6, 6-3, 2-6
2e DE Joyce van der Linden / Fleur Holtkamp 6-2, 0-6, 2-6
HD Daan van Randtwijk - Tallon Griekspoor / Tim Schweig - Senne Braun 6-3, 6-4
DD Romy Kerkhove - Charlotte van der Meij / Shandra de Graaff - Jamie Jillissen 6-2, 3-6, 4-6
1e GD Daan van Randtwijk - Joyce van der Linden / Fleur Holtkamp - Tim Schweig 2-6, 4-6
2e GD Tallon Griekspoor - Charlotte van der Meij / Senne Braun - Jamie Jillissen 6-4, 6-1

18 mei 2014 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 2-6
1e HE Tim Schweig / Stefan de Jong 1-6, 2-6
2e HE Senne Braun / Alexander van Rosendael 6-2, 6-4
1e DE Shandra de Graaff / Sabine van der Sar 2-6, 2-6
2e DE Jamie Jillissen / Lianne de Jong 6-4, 6-4
HD Senne Braun - Tim Schweig / Alexander van Rosendael - Stefan de Jong 6-4, 2-6, 4-6
DD Fleur Holtkamp - Jamie Jillissen / Sabine van der Sar - Lianne de Jong 2-6, 3-6
1e GD Shandra de Graaff - Tim Schweig / Stefan de Jong - Lianne de Jong 1-6, 4-6
2e GD Senne Braun - Fleur Holtkamp / Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael 4-6, 3-6
18 mei 2014 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Boy Vergeer / Daan van Randtwijk 6-4, 6-0
2e HE Ivo Noorlander / Mark Logger 5-7, 1-6
1e DE Samantha van Damme-Helderop / Charlotte van der Meij 6-7, 6-2, 4-6
2e DE Susanne Rehorst / Romy Kerkhove 2-6, 6-4, 7-6
HD Robin Nicolai - Boy Vergeer / Tallon Griekspoor - Daan van Randtwijk 4-6, 4-6
DD Samantha van Damme-Helderop - Romana Janshen / Charlotte van der Meij - Joyce van der Linden 6-2, 6-3
1e GD Romana Janshen - Ivo Noorlander / Mark Logger - Joyce van der Linden 6-2, 6-3
2e GD Susanne Rehorst - Boy Vergeer / Tallon Griekspoor - Romy Kerkhove 6-2, 4-6, 7-6
18 mei 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 4-4
1e HE Martijn Bok / Tim van Terheijden 3-6, 5-7
2e HE Remy Groenendaal / Gijs Buntsma 6-2, 6-2
1e DE Kelly de Beer / Natalia Ryzhonkova 3-6, 3-6
2e DE Julia van Rosendael / Sophia Grippo Opgave uit
HD Remy Groenendaal - Martijn Helmonds / Tim van Terheijden - Gijs Buntsma 2-6, 3-6
DD Kelly de Beer - Julia van Rosendael / Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo 7-5, 6-3
1e GD Julia van Rosendael - Martijn Bok / Tim van Terheijden - Natalia Ryzhonkova 6-3, 6-4
2e GD Kelly de Beer - Martijn Helmonds / Sophia Grippo - Gijs Buntsma 2-6, 3-6
18 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Remco Fehr / Lennard van Weelde Opgave uit
2e HE Menno van de Bor / Arnout van Weelde 6-3, 6-4
1e DE Gina Spek / Linda Sentis 1-6, 0-6
2e DE Ilse Huiskes / Anouk Sterk 7-6, 6-3
HD Menno van de Bor - Daan de Ru / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde Opgave uit
DD Gina Spek - Ilse Huiskes / Anouk Sterk - Linda Sentis 3-6, 1-6
1e GD Gina Spek - Daan de Ru / Linda Sentis - Lennard van Weelde Opgave uit
2e GD Ilse Huiskes - Remco Fehr / Arnout van Weelde - Anouk Sterk 6-7, 4-6

11 mei 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE Alexander Blom / Stefan de Jong 6-4, 6-2
2e HE Tim van Terheijden / Alexander van Rosendael 6-0, 6-3
1e DE Natalia Ryzhonkova / Sabine van der Sar 6-3, 3-6, 6-1
2e DE Sophia Grippo / Lianne de Jong 6-4, 2-6, 0-6
HD Alexander Blom - Tim van Terheijden / Alexander van Rosendael - Stefan de Jong 6-4, 4-6, 4-6
DD Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo / Lianne de Jong - Sabine van der Sar 2-6, 2-6
1e GD Natalia Ryzhonkova - Alexander Blom / Sabine van der Sar - Stefan de Jong 4-6, 5-7
2e GD Sophia Grippo - Gijs Buntsma / Lianne de Jong - Alexander van Rosendael 2-6, 3-6
11 mei 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 3-5
1e HE Menno van de Bor / Boy Vergeer 6-7, 3-6
2e HE Remco Fehr / Ivo Noorlander 2-6, 7-6, 7-6
1e DE Gina Spek / Samantha van Damme-Helderop 6-7, 6-1, 5-7
2e DE Ilse Huiskes / Susanne Rehorst 6-2, 7-5
HD Remco Fehr - Daan de Ru / Boy Vergeer - Robin Nicolai 4-6, 6-4, 5-7
DD Gina Spek - Ilse Huiskes / Samantha van Damme-Helderop - Romana Janshen 6-7, 5-7
1e GD Daan de Ru - Gina Spek / Romana Janshen - Ivo Noorlander Opgave thuis
2e GD Menno van de Bor - Ilse Huiskes / Robin Nicolai - Susanne Rehorst Opgave uit
11 mei 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
1e HE Martijn Helmonds / Senne Braun 6-7, 6-3, 7-5
2e HE Martijn Bok / Tim Schweig 6-0, 6-1
1e DE Kelly de Beer / Jamie Jillissen 6-0, 3-6, 6-1
2e DE Anouk Sinnige / Shandra de Graaff 6-4, 6-4
HD Martijn Bok - Remy Groenendaal / Jamie Jillissen - Shandra de Graaff 6-3, 6-4
DD Anouk Sinnige - Federica van Adrichem / Jamie Jillissen - Shandra de Graaff 6-4, 6-2
1e GD Kelly de Beer - Remy Groenendaal / Tim Schweig - Fleur Holtkamp 5-7, 6-2, 7-6
2e GD Martijn Helmonds - Federica van Adrichem / Senne Braun - Jamie Jillissen 1-6, 7-6, 6-7
11 mei 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Arnout van Weelde / Tallon Griekspoor 3-6, 7-6, 3-6
2e HE Krzystof Muzalewski / Daan van Randtwijk 6-1, 4-6, 1-6
1e DE Anouk Sterk / Charlotte van der Meij 3-6, 2-6
2e DE Linda Sentis / Romy Kerkhove 6-1, 6-2
HD Arnout van Weelde - Lennard van Weelde / Mark Logger - Tallon Griekspoor 1-6, 2-6
DD Elke Tiel - Anouk Sterk / Charlotte van der Meij - Romy Kerkhove 6-2, 6-0
1e GD Elke Tiel - Krzystof Muzalewski / Mark Logger - Charlotte van der Meij 6-4, 6-4
2e GD Linda Sentis - Lennard van Weelde / Romy Kerkhove - Daan van Randtwijk 6-3, 3-6, 6-7

21 april 2014 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Tim Schweig / Alexander Blom 4-6, 2-6
2e HE Senne Braun / Gijs Buntsma 6-3, 4-6, 6-0
1e DE Shandra de Graaff / Natalia Ryzhonkova 6-3, 6-2
2e DE Jamie Jillissen / Sophia Grippo 6-1, 6-2
HD Senne Braun - Tim Schweig / Gijs Buntsma - Tim van Terheijden 6-1, 4-6, 6-1
DD Jamie Jillissen - Fleur Holtkamp / Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo 6-4, 5-7, 7-5
1e GD Shandra de Graaff - Tim Schweig / Tim van Terheijden - Natalia Ryzhonkova 2-6, 2-6
2e GD Senne Braun - Fleur Holtkamp / Alexander Blom - Sophia Grippo 7-5, 6-4
21 april 2014 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Stefan de Jong / Remy Groenendaal 4-6, 1-6
2e HE Alexander van Rosendael / Martijn Helmonds 2-6, 4-6
1e DE Sabine van der Sar / Julia van Rosendael 6-1, 6-2
2e DE Lianne de Jong / Anouk Sinnige 7-5, 6-3
HD Stefan de Jong - Alexander van Rosendael / Remy Groenendaal - Martijn Helmonds 6-3, 6-0
DD Sabine van der Sar - Sophie van Rosendael / Julia van Rosendael - Kelly de Beer 3-6, 7-5, 7-5
1e GD Lianne de Jong - Stefan de Jong / Remy Groenendaal - Kelly de Beer 3-6, 1-6
2e GD Sophie van Rosendael - Alexander van Rosendael / Anouk Sinnige - Martijn Helmonds 6-3, 1-6, 6-7
21 april 2014 T.C. Zandvoort 3 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-5
1e HE Daan van Randtwijk / Daan de Ru 1-6, 6-3, 2-6
2e HE Mark Logger / Remco Fehr 4-6, 6-3, 4-6
1e DE Joyce van der Linden / Gina Spek 6-4, 3-6, 3-6
2e DE Romy Kerkhove / Ilse Huiskes 7-6, 1-6, 7-5
HD Daan van Randtwijk - Mark Logger / Daan de Ru - Menno van de Bor 6-3, 6-3
DD Joyce van der Linden - Romy Kerkhove / Ilse Huiskes - Renée Reinhard 0-5
1e GD Joyce van der Linden - Mark Logger / Ilse Huiskes - Remco Fehr 4-6, 3-6
2e GD Romy Kerkhove - Daan van Randtwijk / Renée Reinhard - Menno van de Bor 7-5, 7-6
21 april 2014 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Boy Vergeer / Arnout van Weelde 6-2, 6-2
2e HE Ivo Noorlander / Lennard van Weelde 4-0
1e DE Samantha van Damme-Helderop / Elke Tiel 3-6, 4-6
2e DE Susanne Rehorst / Anouk Sterk 4-6, 4-6
HD Boy Vergeer - Ivo Noorlander / Arnout van Weelde - Lennard van Weelde Opgave uit
DD Samantha van Damme-Helderop - Romana Janshen / Elke Tiel - Anouk Sterk 4-6, 3-6
1e GD Ivo Noorlander - Romana Janshen / Anouk Sterk - Lennard van Weelde 6-2
2e GD Boy Vergeer - Susanne Rehorst / Arnout van Weelde - Elke Tiel 6-4, 6-4

13 april 2014 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 0-8
1e HE Menno van de Bor / Stefan de Jong 3-6, 1-6
2e HE Daan de Ru / Alexander van Rosendael 3-6, 2-6
1e DE Gina Spek / Sabine van der Sar 6-7, 1-6
2e DE Ilse Huiskes / Lianne de Jong 4-6, 3-6
HD Menno van de Bor - Daan de Ru / Stefan de Jong - Alexander van Rosendael 3-6, 3-6
DD Gina Spek - Renée Reinhard / Sabine van der Sar - Sophie van Rosendael 4-6, 2-6
1e GD Daan de Ru - Renée Reinhard / Lianne de Jong - Stefan de Jong 4-6, 4-6
2e GD Ilse Huiskes - Menno van de Bor / Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael 6-4, 1-6, 5-7
13 april 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 5-3
1e HE Alexander Blom / Boy Vergeer 6-2, 6-1
2e HE Tim van Terheijden / Ivo Noorlander 6-3, 6-4
1e DE Natalia Ryzhonkova / Samantha van Damme-Helderop 5-7, 7-5, 6-4
2e DE Sophia Grippo / Susanne Rehorst 6-0, 6-3
HD Alexander Blom - Gijs Buntsma / Boy Vergeer - Ivo Noorlander 4-6, 2-6
DD Natalia Ryzhonkova - Sophia Grippo / Samantha van Damme-Helderop - Romana Janshen 4-6, 4-6
1e GD Tim van Terheijden - Natalia Ryzhonkova / Boy Vergeer - Romana Janshen 2-6, 4-6
2e GD Gijs Buntsma - Sophia Grippo / Robin Nicolai - Susanne Rehorst 6-4, 6-2
13 april 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Remy Groenendaal / Tallon Griekspoor 4-6, 6-7
2e HE Martijn Bok / Mark Logger 6-1, 6-2
1e DE Kelly de Beer / Charlotte van der Meij 4-6, 4-6
2e DE Anouk Sinnige / Joyce van der Linden 6-2, 6-4
HD Martijn Bok - Martijn Helmonds / Tallon Griekspoor - Daan van Randtwijk 3-6, 2-6
DD Anouk Sinnige - Julia van Rosendael / Joyce van der Linden - Romy Kerkhove 6-2, 6-0
1e GD Kelly de Beer - Remy Groenendaal / Charlotte van der Meij - Mark Logger 6-4, 4-6, 6-7
2e GD Martijn Helmonds - Julia van Rosendael / Daan van Randtwijk - Romy Kerkhove 3-6, 5-7
13 april 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 6-2
1e HE Krzystof Muzalewski / Senne Braun 3-6, 6-7
2e HE Lennard van Weelde / Tim Schweig 6-2, 2-6, 7-5
1e DE Linda Sentis / Shandra de Graaff 6-0, 6-2
2e DE Elke Tiel / Jamie Jillissen 6-4, 7-6
HD Krzystof Muzalewski - Arnout van Weelde / Senne Braun - Tim Schweig 6-7, 2-6
DD Elke Tiel - Anouk Sterk / Jamie Jillissen - Fleur Holtkamp 6-1, 6-1
1e GD Anouk Sterk - Lennard van Weelde / Shandra de Graaff - Tim Schweig 6-3, 6-4
2e GD Elke Tiel - Arnout van Weelde / Senne Braun - Fleur Holtkamp 6-4, 1-6, 7-6

6 april 2014 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Stefan de Jong / Lennard van Weelde 6-3, 6-2
2e HE Alexander van Rosendael / Bart van Delft 7-5, 6-2
1e DE Sabine van der Sar / Linda Sentis 6-4, 4-6, 5-7
2e DE Lianne de Jong / Elke Tiel 1-6, 1-6
HD Stefan de Jong - Alexander van Rosendael / Lennard van Weelde - Arnout van Weelde 6-1, 6-2
DD Sabine van der Sar - Lianne de Jong / Linda Sentis - Anouk Sterk 6-1, 7-5
1e GD Lianne de Jong - Stefan de Jong / Elke Tiel - Bart van Delft 6-3, 5-7, 6-7
2e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Anouk Sterk - Arnout van Weelde 6-2, 6-7, 7-6
6 april 2014 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Daan van Randtwijk / Tim van Terheijden 3-6, 0-6
2e HE Tallon Griekspoor / Gijs Buntsma 6-3, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij / Christine Hurrell 6-0, 6-0
2e DE Romy Kerkhove / Sophia Grippo 5-7, 4-6
HD Tallon Griekspoor - Mark Logger / Tim van Terheijden - Gijs Buntsma 6-4, 3-6, 7-6
DD Charlotte van der Meij - Joyce van der Linden / Christine Hurrell - Sophia Grippo 6-4, 6-2
1e GD Daan van Randtwijk - Joyce van der Linden / Christine Hurrell - Tim van Terheijden Opgave uit
2e GD Romy Kerkhove - Mark Logger / Sophia Grippo - Gijs Buntsma 6-3, 6-0
6 april 2014 T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-5
1e HE Senne Braun / Menno van de Bor 6-4, 1-6, 7-5
2e HE Tim Schweig / Daan de Ru 6-7, 0-6
1e DE Shandra de Graaff / Ilse Huiskes 6-1, 7-6
2e DE Fleur Holtkamp / Gina Spek 4-6, 0-6
HD Senne Braun - Tim Schweig / Daan de Ru - Remco Fehr 3-6, 4-6
DD Jamie Jillissen - Fleur Holtkamp / Renée Reinhard - Gina Spek 5-7, 3-6
1e GD Shandra de Graaff - Tim Schweig / Ilse Huiskes - Menno van de Bor 1-6, 4-6
2e GD Senne Braun - Jamie Jillissen / Renée Reinhard - Remco Fehr 6-1
6 april 2014 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Robin Nicolai / Remy Groenendaal 1-6, 2-6
2e HE Boy Vergeer / Martijn Helmonds 6-2, 6-2
1e DE Samantha van Damme-Helderop / Kelly de Beer 4-6, 5-7
2e DE Susanne Rehorst / Julia van Rosendael 1-6, 4-6
HD Boy Vergeer - Ivo Noorlander / Martijn Helmonds - Remy Groenendaal 1-0
DD Samantha van Damme-Helderop - Romana Janshen / Anouk Sinnige - Julia van Rosendael 6-4, 6-2
1e GD Ivo Noorlander - Romana Janshen / Kelly de Beer - Remy Groenendaal 6-0, 6-2
2e GD Robin Nicolai - Susanne Rehorst / Martijn Helmonds - Anouk Sinnige 5-7, 3-6