Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd zondag 1e klasse Afdelingnr 16
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Gemengd zondag 1e klasse afdelingnr 16

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 40
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 37
T.V. Hoorn 1 7 35
T.C. Bilthoven 1 7 34
T.C. Zandvoort 2 7 30
T.V. Heerhugowaard 3 7 21
G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 7 15
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 12

Uitslagen

1 juni 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Hoorn 1 3-5
1e HE Michel van der Goes / David Josepa 6-4, 6-2
2e HE Tom Smit / Gijs Brouwer 3-6, 6-1, 6-3
1e DE Marilien de Vries / Babs van Kampen 4-6, 1-6
2e DE Polly Lam Po Kuen / Annabelle Hageman 2-6, 4-6
HD Michel van der Goes - Tom Smit / Annabelle Hageman - Wesley de Kwaadsteniet 6-4, 6-4
DD Marilien de Vries - Polly Lam Po Kuen / Babs van Kampen - Jitske Frankenhuis 3-6, 6-4, 3-6
1e GD Marilien de Vries - Tom Smit / Gijs Brouwer - Jitske Frankenhuis 6-0, 2-6, 6-7
2e GD Polly Lam Po Kuen - Michel van der Goes / Annabelle Hageman - Wesley de Kwaadsteniet 6-4, 1-6, 6-7
1 juni 2014 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 8-0
1e HE Martijn van Haasteren / Elliot Carnello 6-1, 6-1
2e HE Charly Groenendijk / Michiel de Krom 6-4, 6-1
1e DE Claire Verwerda / Sarah Peek 6-1, 6-0
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Noumea Witmus 6-7, 6-2, 6-2
HD Martijn van Haasteren - Charly Groenendijk / Elliot Carnello - Michiel de Krom 6-4, 6-0
DD Claire Verwerda - Martina Nevrlka / Sarah Peek - Julia-Star Darnold 6-3, 6-1
1e GD Claire Verwerda - Martijn van Haasteren / Sarah Peek - Wilco Moggrť Opgave uit
2e GD Martina Nevrlka - Charly Groenendijk / Julia-Star Darnold - Elliot Carnello Opgave uit
1 juni 2014 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e HE Arjan Pondman / Alexander Nonnekes 6-4, 6-2
2e HE Ivor Duif / Marc Dijkhuizen 5-7, 4-6
1e DE Femke Reinhard / Chantal Nonnekes-Peperkamp 6-1, 6-4
2e DE Annick Melgers / Sem Wensveen 2-6, 2-6
HD Arjan Pondman - Ivor Duif / Alexander Nonnekes - Jasper Suijk 6-4, 3-6, 2-6
DD Maria Tritou - Annick Melgers / Chantal Nonnekes-Peperkamp - Sem Wensveen 5-7, 3-6
1e GD Maria Tritou - Ivor Duif / Alexander Nonnekes - Chantal Nonnekes-Peperkamp 1-6, 4-6
2e GD Femke Reinhard - Arjan Pondman / Marc Dijkhuizen - Sem Wensveen 5-7, 6-1, 6-7
1 juni 2014 T.C. Bilthoven 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Tim America / Erik Goris 6-4, 3-6, 6-2
2e HE Michal Nevřela / Rick Tania Opgave thuis
1e DE Lisa Borckink / Carlijn Prinsze 6-0, 6-3
2e DE Dido Blonk / Ilvi van Boxel Opgave uit
HD Michal Nevřela - Timion Meijs / Erik Goris - Rick Tania Opgave thuis
DD Lisa Borckink - Eva Boschloo / Carlijn Prinsze - Myrthe Mooi Opgave uit
1e GD Dido Blonk - Timion Meijs / Carlijn Prinsze - Erik Goris 6-3, 6-3
2e GD Eva Boschloo - Tim America / Rick Tania - Myrthe Mooi Opgave uit

25 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.C. Bilthoven 1 2-6
1e HE Cedric Willems / Tim America 6-4, 6-2
2e HE Wilco Moggrť / Michal Nevřela 3-6, 6-7
1e DE Roos van der Zwaan / Eva Boschloo 6-0, 6-1
2e DE Julia-Star Darnold / Dido Blonk 3-6, 1-6
HD Cedric Willems - Rens van der Vis / Tim America - Timion Meijs 4-6, 3-6
DD Julia-Star Darnold - Noumea Witmus / Dido Blonk - Lisa Borckink 3-6, 1-6
1e GD Roos van der Zwaan - Cedric Willems / Dido Blonk - Timion Meijs 2-6, 7-6, 6-7
2e GD Sarah Peek - Rens van der Vis / Michal Nevřela - Lisa Borckink 1-6, 3-6
25 mei 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Michel van der Goes / Jasper Suijk 6-1, 6-3
2e HE Tom Smit / Michel Koning 6-0, 6-4
1e DE Ilona van de Wetering / Suzanne Trik 7-5, 1-0
2e DE Marilien de Vries / Sem Wensveen 2-6, 6-1, 6-7
HD Michel van der Goes - Tom Smit / Alexander Nonnekes - Marc Dijkhuizen 6-2, 1-6, 6-3
DD Ilona van de Wetering - Marilien de Vries / Suzanne Trik - Chantal Nonnekes-Peperkamp 7-5, 5-7, 6-3
1e GD Marilien de Vries - Tom Smit / Alexander Nonnekes - Chantal Nonnekes-Peperkamp 6-7, 6-3, 6-7
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Sem Wensveen - Michel Koning 1-6, 6-7
25 mei 2014 T.V. Hoorn 1 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Gijs Brouwer / Arjan Pondman Opgave uit
2e HE David Josepa / Ivor Duif 5-7, 6-3, 6-4
1e DE Babs van Kampen / Femke Reinhard 3-6, 0-6
2e DE Annabelle Hageman / Maria Tritou 6-2, 6-2
HD Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa / Ivor Duif - Arjan Pondman 3-6, 4-6
DD Jitske Frankenhuis - Babs van Kampen / Annick Melgers - Femke Reinhard 6-1, 6-3
1e GD Lisette Brand - Wesley de Kwaadsteniet / Annick Melgers - Ivor Duif 6-2, 6-2
2e GD Jitske Frankenhuis - Gijs Brouwer / Maria Tritou - Arjan Pondman 6-0, 6-1
25 mei 2014 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 8-0
1e HE Martijn van Haasteren / Rick Tania 6-1, 6-0
2e HE Yannick Ebbinghaus / Erik Goris 6-1, 6-2
1e DE Claire Verwerda / Carlijn Prinsze 6-2, 6-3
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Ilvi van Boxel 6-2, 6-2
HD Charly Groenendijk - Martijn van Haasteren / Rick Tania - Erik Goris 6-3, 6-3
DD Martina Nevrlka - Claire Verwerda / Carlijn Prinsze - Myrthe Mooi 6-2, 6-3
1e GD Martina Nevrlka - Yannick Ebbinghaus / Ilvi van Boxel - Erik Goris 6-3, 6-3
2e GD Claire Verwerda - Martijn van Haasteren / Myrthe Mooi - Rick Tania 4-6, 6-0, 7-6

18 mei 2014 T.V. Heerhugowaard 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Arjan Pondman / Michel van der Goes 4-6, 0-6
2e HE Tim Blaauboer / Tom Smit 2-6, 6-2, 4-6
1e DE Maria Tritou / Ilona van de Wetering 6-3, 3-6, 6-3
2e DE Annick Melgers / Marilien de Vries 4-6, 1-6
HD Arjan Pondman - Tim Blaauboer / Tom Smit - Niels van Hal 6-4, 3-6, 3-6
DD Annick Melgers - Femke Reinhard / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 6-4, 6-1
1e GD Tim Blaauboer - Femke Reinhard / Ilona van de Wetering - Niels van Hal 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Arjan Pondman - Maria Tritou / Marilien de Vries - Tom Smit 6-2, 7-5
18 mei 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Rick Tania / Cedric Willems 6-1, 0-6, 7-6
2e HE Erik Goris / Rens van der Vis 6-7, 4-6
1e DE Myrthe Mooi / Roos van der Zwaan 3-6, 2-6
2e DE Ilvi van Boxel / Noumea Witmus 3-6, 5-7
HD Erik Goris - Rick Tania / Rens van der Vis - Michiel de Krom 4-6, 6-2, 6-0
DD Carlijn Prinsze - Myrthe Mooi / Julia-Star Darnold - Roos van der Zwaan 2-6, 6-4, 6-4
1e GD Ilvi van Boxel - Erik Goris / Roos van der Zwaan - Cedric Willems 3-6, 1-6
2e GD Carlijn Prinsze - Rick Tania / Julia-Star Darnold - Michiel de Krom 6-4, 7-5
18 mei 2014 T.C. Bilthoven 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-5
1e HE Timion Meijs / Yannick Ebbinghaus 6-1, 7-5
2e HE Michal Nevřela / Charly Groenendijk 6-3, 2-6, 6-3
1e DE Lisa Borckink / Claire Verwerda 3-6, 6-7
2e DE Dido Blonk / Linda Gerth-Verhoeve 6-4, 6-4
HD Michal Nevřela - Timion Meijs / Charly Groenendijk - Martijn van Haasteren 2-6, 2-6
DD Eva Boschloo - Dido Blonk / Claire Verwerda - Martina Nevrlka 2-6, 6-4, 5-7
1e GD Timion Meijs - Eva Boschloo / Yannick Ebbinghaus - Martina Nevrlka 2-6, 4-6
2e GD Michal Nevřela - Lisa Borckink / Martijn van Haasteren - Claire Verwerda 0-6, 1-6
18 mei 2014 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Hoorn 1 4-4
1e HE Michel Koning / Gijs Brouwer 7-6, 6-4
2e HE Jasper Suijk / Wesley de Kwaadsteniet 6-3, 1-6, 6-4
1e DE Suzanne Trik / Babs van Kampen 2-1
2e DE Sem Wensveen / Annabelle Hageman 3-6, 1-6
HD Michel Koning - Jasper Suijk / Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa 3-6, 6-2, 6-1
DD Suzanne Trik - Chantal Nonnekes-Peperkamp / Babs van Kampen - Jitske Frankenhuis 5-7, 6-3, 5-7
1e GD Chantal Nonnekes-Peperkamp - Michel Koning / Babs van Kampen - Gijs Brouwer 6-3, 6-4
2e GD Suzanne Trik - Jasper Suijk / Jitske Frankenhuis - David Josepa Opgave thuis

11 mei 2014 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Timion Meijs / Arjan Pondman 4-2
2e HE Tim America / Tim Blaauboer 4-6, 3-6
1e DE Dido Blonk / Femke Reinhard 4-6, 6-7
2e DE Lisa Borckink / Annick Melgers 6-4, 2-6, 6-4
HD Michal Nevřela - Tim America / Ivor Duif - Arjan Pondman 2-6, 6-3, 7-5
DD Dido Blonk - Lisa Borckink / Annick Melgers - Femke Reinhard 4-6, 6-4, 6-4
1e GD Dido Blonk - Timion Meijs / Ivor Duif - Femke Reinhard 6-3, 6-3
2e GD Lisa Borckink - Michal Nevřela / Annick Melgers - Arjan Pondman Opgave uit
11 mei 2014 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Martijn van Haasteren / Bas van der Valk 6-3, 5-7, 6-2
2e HE Charly Groenendijk / Tom Smit 4-6, 1-6
1e DE Claire Verwerda / Eva Wacanno 1-6, 3-6
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Ilona van de Wetering 2-6, 2-6
HD Martijn van Haasteren - Charly Groenendijk / Bas van der Valk - Niels van Hal 7-5, 7-5
DD Claire Verwerda - Martina Nevrlka / Marilien de Vries - Eva Wacanno 6-3, 4-6, 3-6
1e GD Martina Nevrlka - Charly Groenendijk / Eva Wacanno - Niels van Hal Opgave thuis
2e GD Claire Verwerda - Martijn van Haasteren / Bas van der Valk - Marilien de Vries Opgave uit
11 mei 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE DaniŽl Fennis / Ramon van Flymen 6-4, 6-1
2e HE Rick Tania / Marc Dijkhuizen 6-4, 2-6, 3-6
1e DE Carlijn Prinsze / Sem Wensveen 2-6, 2-6
2e DE Myrthe Mooi / Joyce van der Linden 6-0, 2-6, 7-5
HD DaniŽl Fennis - Rick Tania / Ramon van Flymen - Marc Dijkhuizen 6-7, 2-6
DD Carlijn Prinsze - Myrthe Mooi / Sem Wensveen - Mireille Bink 6-2, 3-6, 3-6
1e GD Carlijn Prinsze - DaniŽl Fennis / Joyce van der Linden - Jasper Suijk Opgave thuis
2e GD Myrthe Mooi - Rick Tania / Sem Wensveen - Marc Dijkhuizen Opgave uit
11 mei 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Hoorn 1 2-6
1e HE Cedric Willems / David Josepa 7-5, 7-6
2e HE Michiel de Krom / Gijs Brouwer 4-6, 0-6
1e DE Sarah Peek / Annabelle Hageman 4-6, 2-6
2e DE Noumea Witmus / Jitske Frankenhuis 3-6, 3-6
HD Cedric Willems - Rens van der Vis / David Josepa - Wesley de Kwaadsteniet 6-3, 6-7, 5-7
DD Sarah Peek - Julia-Star Darnold / Jitske Frankenhuis - Babs van Kampen 4-6, 0-6
1e GD Julia-Star Darnold - Rens van der Vis / Babs van Kampen - Wesley de Kwaadsteniet Opgave thuis
2e GD Noumea Witmus - Michiel de Krom / Annabelle Hageman - Gijs Brouwer 6-2, 6-4

21 april 2014 T.C. Zandvoort 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7-1
1e HE Alexander Nonnekes / Wilco Moggrť 6-0, 6-1
2e HE Marc Dijkhuizen / Michiel de Krom 6-1, 6-3
1e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp / Sarah Peek 6-2, 6-2
2e DE Suzanne Trik / Noumea Witmus 6-2, 4-6, 6-2
HD Marc Dijkhuizen - Jasper Suijk / Michiel de Krom - Rens van der Vis 6-3, 4-6, 4-6
DD Chantal Nonnekes-Peperkamp - Suzanne Trik / Sarah Peek - Noumea Witmus Opgave uit
1e GD Alexander Nonnekes - Chantal Nonnekes-Peperkamp / Rens van der Vis - Sarah Peek 6-4, 7-6
2e GD Jasper Suijk - Suzanne Trik / Wilco Moggrť - Noumea Witmus 6-3, 6-3
21 april 2014 T.V. Hoorn 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
1e HE Gijs Brouwer / Rick Tania 6-4, 6-1
2e HE Wesley de Kwaadsteniet / DaniŽl Fennis 6-1, 7-6
1e DE Babs van Kampen / Carlijn Prinsze 6-1, 4-6, 6-2
2e DE Annabelle Hageman / Myrthe Mooi 7-6, 6-3
HD Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa / DaniŽl Fennis - Erik Goris 6-4, 3-6, 6-2
DD Babs van Kampen - Jitske Frankenhuis / Carlijn Prinsze - Myrthe Mooi 7-5, 6-2
1e GD Annabelle Hageman - Gijs Brouwer / Carlijn Prinsze - Erik Goris 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Jitske Frankenhuis - David Josepa / Myrthe Mooi - Rick Tania 6-4, 4-6, 6-7
21 april 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE Bas van der Valk / Michal Nevřela 6-3, 6-0
2e HE Michel van der Goes / Timion Meijs 6-2, 6-0
1e DE Ilona van de Wetering / Dido Blonk 4-6, 4-6
2e DE Marilien de Vries / Lisa Borckink 4-6, 4-6
HD Bas van der Valk - Niels van Hal / Timion Meijs - Tim America 6-4, 6-4
DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Dido Blonk - Eva Boschloo 4-6, 2-6
1e GD Marilien de Vries - Tom Smit / Eva Boschloo - Tim America 6-3, 7-6
2e GD Michel van der Goes - Ilona van de Wetering / Lisa Borckink - Michal Nevřela 6-7, 4-6
21 april 2014 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
1e HE Tim Blaauboer / Martijn van Haasteren 1-6, 6-4, 6-7
2e HE Arjan Pondman / Charly Groenendijk 6-7, 7-6, 6-2
1e DE Femke Reinhard / Claire Verwerda 4-6, 0-6
2e DE Annick Melgers / Linda Gerth-Verhoeve 4-6, 7-5, 4-6
HD Tim Blaauboer - Arjan Pondman / Martijn van Haasteren - Yannick Ebbinghaus 5-7, 4-6
DD Maria Tritou - Femke Reinhard / Claire Verwerda - Martina Nevrlka 4-6, 3-6
1e GD Annick Melgers - Tim Blaauboer / Martijn van Haasteren - Martina Nevrlka 7-6, 7-5
2e GD Maria Tritou - Arjan Pondman / Charly Groenendijk - Linda Gerth-Verhoeve 4-6, 6-7

13 april 2014 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Martijn van Haasteren / Alexander Nonnekes 6-1, 6-3
2e HE Charly Groenendijk / Ziggy Janssen 6-4, 6-2
1e DE Claire Verwerda / Chantal Nonnekes-Peperkamp 4-6, 6-7
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Sem Wensveen 6-4, 6-2
HD Martijn van Haasteren - Yannick Ebbinghaus / Ziggy Janssen - Marc Dijkhuizen 6-1, 6-3
DD Martina Nevrlka - Claire Verwerda / Suzanne Trik - Ziggy Janssen 6-3, 4-6, 4-6
1e GD Martina Nevrlka - Yannick Ebbinghaus / Chantal Nonnekes-Peperkamp - Alexander Nonnekes 7-5, 6-4
2e GD Linda Gerth-Verhoeve - Charly Groenendijk / Suzanne Trik - Marc Dijkhuizen 3-6, 3-6
13 april 2014 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 1-7
1e HE Rick Tania / Bas van der Valk 0-6, 1-6
2e HE Erik Goris / Michel van der Goes 3-6, 6-7
1e DE Carlijn Prinsze / Ilona van de Wetering 6-4, 6-2
2e DE Ilvi van Boxel / Marilien de Vries 6-4, 3-6, 1-6
HD Erik Goris - DaniŽl Fennis / Bas van der Valk - Niels van Hal 6-4, 3-6, 4-6
DD Myrthe Mooi - Carlijn Prinsze / Marilien de Vries - Ilona van de Wetering 2-6, 1-6
1e GD Rick Tania - Myrthe Mooi / Tom Smit - Marilien de Vries 3-6, 5-7
2e GD DaniŽl Fennis - Monique van Bracht / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 4-6, 3-6
13 april 2014 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Rens van der Vis / Arjan Pondman 2-6, 4-6
2e HE Michiel de Krom / Tim Blaauboer 6-3, 4-6, 3-6
1e DE Roos van der Zwaan / Femke Reinhard 6-3, 2-6, 6-2
2e DE Noumea Witmus / Maria Tritou 3-6, 2-6
HD Rens van der Vis - Michiel de Krom / Arjan Pondman - Tim Blaauboer 7-6, 4-6, 2-6
DD Roos van der Zwaan - Sarah Peek / Femke Reinhard - Annick Melgers 6-3, 2-6, 5-7
1e GD Roos van der Zwaan - Rens van der Vis / Tim Blaauboer - Annick Melgers 6-2, 6-1
2e GD Michiel de Krom - Sarah Peek / Arjan Pondman - Annick Melgers 7-6, 6-7, 7-6
13 april 2014 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Hoorn 1 3-5
1e HE Michal Nevřela / David Josepa 4-6, 1-6
2e HE Timion Meijs / Gijs Brouwer 4-6, 7-5, 4-6
1e DE Lisa Borckink / Babs van Kampen 1-6, 4-6
2e DE Kim van Heur / Annabelle Hageman 3-6, 2-6
HD Tim America - Timion Meijs / Wesley de Kwaadsteniet - Gijs Brouwer 6-1, 6-4
DD Lisa Borckink - Dido Blonk / Jitske Frankenhuis - Babs van Kampen 6-7, 3-6
1e GD Dido Blonk - Tim America / Babs van Kampen - Wesley de Kwaadsteniet 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Lisa Borckink - Michal Nevřela / Jitske Frankenhuis - David Josepa 6-4, 6-3

6 april 2014 T.V. Hoorn 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-5
1e HE David Josepa / Martijn van Haasteren 2-6, 3-6
2e HE Gijs Brouwer / Charly Groenendijk 1-6, 4-6
1e DE Babs van Kampen / Claire Verwerda 6-3, 6-3
2e DE Annabelle Hageman / Linda Gerth-Verhoeve 6-0, 7-6
HD Gijs Brouwer - Wesley de Kwaadsteniet / Martijn van Haasteren - Yannick Ebbinghaus 1-6, 3-6
DD Babs van Kampen - Jitske Frankenhuis / Martina Nevrlka - Linda Gerth-Verhoeve 6-3, 6-0
1e GD Babs van Kampen - Wesley de Kwaadsteniet / Martijn van Haasteren - Claire Verwerda 7-6, 4-6, 6-7
2e GD Jitske Frankenhuis - David Josepa / Charly Groenendijk - Martina Nevrlka 5-7, 6-1, 6-7
6 april 2014 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Bilthoven 1 2-6
1e HE Jasper Suijk / Tim America 7-6, 5-7
2e HE Marc Dijkhuizen / Timion Meijs 6-7, 4-6
1e DE Suzanne Trik / Lisa Borckink 4-6, 3-6
2e DE Sem Wensveen / Eva Boschloo 6-2, 6-2
HD Alexander Nonnekes - Jasper Suijk / Tim America - Timion Meijs 3-6, 1-6
DD Suzanne Trik - Chantal Nonnekes-Peperkamp / Lisa Borckink - Eva Boschloo 6-4, 4-6, 1-6
1e GD Alexander Nonnekes - Chantal Nonnekes-Peperkamp / Tim America - Eva Boschloo 6-1, 6-4
2e GD Marc Dijkhuizen - Sem Wensveen / Timion Meijs - Lisa Borckink 4-6, 7-5, 6-7
6 april 2014 T.V. Heerhugowaard 3 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
1e HE Roderik Franken / Rick Tania 6-3, 6-1
2e HE Arjan Pondman / Erik Goris 2-6, 6-0, 6-4
1e DE Femke Reinhard / Carlijn Prinsze Opgave uit
2e DE Annick Melgers / Myrthe Mooi 5-7, 6-3, 6-1
HD Arjan Pondman - Tim Blaauboer / Erik Goris - DaniŽl Fennis 4-6, 3-6
DD Maria Tritou - Annick Melgers / Myrthe Mooi - Monique van Bracht 1-6, 3-6
1e GD Femke Reinhard - Tim Blaauboer / Myrthe Mooi - Rick Tania 7-6, 7-6
2e GD Maria Tritou - Roderik Franken / Monique van Bracht - DaniŽl Fennis 1-6, 3-6
6 april 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 8-0
1e HE Bas van der Valk / Michiel de Krom 6-0, 6-0
2e HE Tom Smit / Rens van der Vis 6-4, 6-4
1e DE Ilona van de Wetering / Julia-Star Darnold 6-4, 6-2
2e DE Marilien de Vries / Noumea Witmus 7-6, 3-6, 6-1
HD Bas van der Valk - Niels van Hal / Michiel de Krom - Rens van der Vis 6-2, 6-1
DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Julia-Star Darnold - Sarah Peek 6-3, 6-2
1e GD Marilien de Vries - Tom Smit / Sarah Peek - Wilco Moggrť 6-4, 6-0
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Julia-Star Darnold - Michiel de Krom 6-3, 6-3