Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd zondag 1e klasse Afdelingnr 15
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Gemengd zondag 1e klasse afdelingnr 15

Stand

GespeeldPunten
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 39
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 37
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 36
O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 7 34
T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 7 24
L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 7 24
T.C. Venlo 1 7 19
G.T.R. (Spaubeek) 1 7 11

Uitslagen

1 juni 2014 T.C. Venlo 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 3-5
1e HE Robert van Ewijk / Martijn Janssens 6-3, 6-1
2e HE Frans Folkvord / Coen van Gils 4-6, 2-6
1e DE Susan Eggen / Sharon Coone 1-6, 6-2, 6-4
2e DE / Ilona Somers Opgave thuis
HD Robert van Ewijk - Frans Folkvord / Martijn Janssens - Wouter Adriaansen 6-2, 6-4
DD Susan Eggen / Sharon Coone - Ilona Somers Opgave thuis
1e GD Susan Eggen - Frans Folkvord / Ilona Somers - Coen van Gils 4-6, 4-6
2e GD - Robert van Ewijk / Sharon Coone - Martijn Janssens Opgave thuis
1 juni 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 4-4
1e HE Ralph Ubachs / Yannick Zenden 0-6, 2-6
2e HE Bas Nijsten / M. Edele 2-6, 1-6
1e DE Dyonne America / Aimée van Alphen 3-0
2e DE Floor Boesten / Kim Wijnen 6-2, 6-1
HD Ralph Ubachs - Bas Nijsten / Yannick Zenden - Dion van Wersch 2-6, 3-6
DD Michelle Soons - Floor Boesten / Aimée van Alphen - Kim Wijnen 7-5, 6-2
1e GD Michelle Soons - Bas Nijsten / Aimée van Alphen - Dion van Wersch Opgave uit
2e GD Dyonne America - Dyonne America / M. Edele - Aimée van Alphen Opgave thuis
1 juni 2014 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 0-8
1e HE Ruben Oberink / Kevin Benning 4-6, 4-6
2e HE Jelmer Maurick / Sjors van der Velden 1-6, 1-6
1e DE Lotte van Leeuwen / Britt Schreuder 1-6, 0-6
2e DE Fleur ter Steeg / April van Gennip 4-6, 3-6
HD Jelmer Maurick - Danny Tekampe / Sjors van der Velden - Kevin Benning 5-7, 6-7
DD Esther Vermeulen - Lotte van Leeuwen / Daphne van den Heuvel - April van Gennip 0-6, 4-6
1e GD Fleur ter Steeg - Danny Tekampe / Kevin Benning - Daphne van den Heuvel 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Esther Vermeulen - Ruben Oberink / Sjors van der Velden - Britt Schreuder Opgave thuis
1 juni 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Gerard ter Woorst / Steven Korteling 6-4, 7-6
2e HE Friso Schonck / Dennis Kockx 3-6, 2-6
1e DE Dayna Townsend / Marleen Habes 6-7, 6-2, 4-6
2e DE Carlijn Hoedt / Dewi Dijkman 6-1, 2-6, 3-6
HD Gerard ter Woorst - Friso Schonck / Steven Korteling - Dille Rikkert 1-6, 7-5, 6-4
DD Dayna Townsend - Carlijn Hoedt / Marleen Habes - Mirte de Bakker 6-4, 6-3
1e GD Dayna Townsend - Gerard ter Woorst / Dennis Kockx - Mirte de Bakker 6-4, 6-4
2e GD Carlijn Hoedt - Friso Schonck / Dewi Dijkman - Dille Rikkert 3-6, 6-3, 7-6

25 mei 2014 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 6-2
1e HE Ruben Oberink / Yannick Zenden 2-6, 3-6
2e HE Jelmer Maurick / Dion van Wersch 6-1, 6-0
1e DE Lotte van Leeuwen / Aimée van Alphen 7-6, 6-2
2e DE Esther Vermeulen / Kim Wijnen 6-1, 6-4
HD Ruben Oberink - Jelmer Maurick / Yannick Zenden - Dion van Wersch 1-6, 4-6
DD Lotte van Leeuwen - Fleur ter Steeg / Aimée van Alphen - Kim Wijnen 6-0, 6-0
1e GD Ruben Oberink - Fleur ter Steeg / Yannick Zenden - Aimée van Alphen 6-3, 6-0
2e GD Jelmer Maurick - Esther Vermeulen / Dion van Wersch - Kim Wijnen 6-2, 6-4
25 mei 2014 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 8-0
1e HE Sjors van der Velden / Ralph Ubachs 6-2, 7-5
2e HE Kevin Benning / Bas Nijsten 6-3, 3-6, 6-3
1e DE Daphne van den Heuvel / Floor Boesten 6-2, 6-3
2e DE Britt Schreuder / Michelle Soons 6-3, 6-3
HD Sjors van der Velden - Kevin Benning / Ralph Ubachs - Bas Nijsten 6-2, 6-4
DD Daphne van den Heuvel - April van Gennip / Dyonne America - Floor Boesten 4-6, 6-0, 6-3
1e GD Kevin Benning - April van Gennip / Michelle Soons - Ralph Ubachs 6-1, 6-4
2e GD Sjors van der Velden - Britt Schreuder / Dyonne America - Bas Nijsten 6-4, 6-2
25 mei 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 6-2
1e HE Gerard ter Woorst / Wouter Adriaansen Opgave uit
2e HE Friso Schonck / Coen van Gils 7-5, 6-1
1e DE Carlijn Hoedt / Ilona Somers 6-4, 3-6, 3-6
2e DE Anne-Fleur Schonck / Sharon Coone 6-4, 6-0
HD Gerard ter Woorst - Friso Schonck / Wouter Adriaansen - Coen van Gils 7-5, 4-6, 6-3
DD Carlijn Hoedt - Dayna Townsend / Sharon Coone - Alexandra Scholer 6-1, 6-2
1e GD Gerard ter Woorst - Dayna Townsend / Ilona Somers - Coen van Gils Opgave thuis
2e GD Anne-Fleur Schonck - Friso Schonck / Sharon Coone - Wouter Adriaansen Opgave uit
25 mei 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Venlo 1 8-0
1e HE Steven Korteling / Robert van Ewijk 7-6, 6-7, 6-2
2e HE Dennis Kockx / Frans Folkvord 6-2, 6-2
1e DE Marleen Habes / Susan Eggen 6-0, 7-6
2e DE Dewi Dijkman / Anna Bertorellli 6-1, 6-4
HD Steven Korteling - Dille Rikkert / Frans Folkvord - Léon Lobach 6-3, 6-2
DD Marleen Habes - Mirte de Bakker / Susan Eggen - Anna Bertorellli 6-4, 6-2
1e GD Dennis Kockx - Mirte de Bakker / Robert van Ewijk - Anna Bertorellli 6-3
2e GD Dewi Dijkman - Dille Rikkert / Susan Eggen - Léon Lobach 2-6, 6-3, 7-6

18 mei 2014 T.C. Venlo 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Léon Lobach / Gerard ter Woorst 6-7, 4-6
2e HE Frans Folkvord / Friso Schonck 3-6, 2-6
1e DE Patricia Böntgen / Dayna Townsend 3-6, 6-3, 7-5
2e DE Dana Kremer / Anne-Fleur Schonck 6-3, 6-2
HD Robert van Ewijk - Frans Folkvord / Gerard ter Woorst - Friso Schonck 3-6, 1-6
DD Dana Kremer - Susan Eggen / Anne-Fleur Schonck - Carlijn Hoedt 6-7, 3-6
1e GD Patricia Böntgen - Robert van Ewijk / Carlijn Hoedt - Gerard ter Woorst 7-5, 6-2
18 mei 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 1-7
1e HE Ralph Ubachs / Danny Tekampe 6-7, 3-6
2e HE Bas Nijsten / Ruben Oberink 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Michelle Soons / Esther Vermeulen 6-3, 2-6, 0-6
2e DE Dyonne America / Karin Volkers 3-6, 2-6
HD Ralph Ubachs - Bas Nijsten / Danny Tekampe - Ruben Oberink 1-6, 2-6
DD Floor Boesten - Michelle Soons / Esther Vermeulen - Karin Volkers 6-2, 7-5
1e GD Ralph Ubachs - Floor Boesten / Danny Tekampe - Fleur ter Steeg 4-6, 4-6
2e GD Dyonne America - Bas Nijsten / Karin Volkers - Ruben Oberink 1-6, 3-6
18 mei 2014 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Yannick Zenden / Sjors van der Velden 6-3, 6-0
2e HE Dion van Wersch / Kevin Benning 6-2, 1-6, 3-6
1e DE Aimée van Alphen / Daphne van den Heuvel 4-6, 0-6
2e DE Kim Wijnen / Britt Schreuder 6-3, 3-6, 2-6
HD Yannick Zenden - Maarten Paas / Sjors van der Velden - Kevin Benning 6-1, 6-2
DD Aimée van Alphen - Kim Wijnen / Daphne van den Heuvel - April van Gennip 1-6, 4-6
1e GD Kim Wijnen - Yannick Zenden / April van Gennip - Kevin Benning 4-6, 4-6
2e GD Maarten Paas - Aimée van Alphen / Sjors van der Velden - Britt Schreuder 2-6, 5-7
18 mei 2014 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Wouter Adriaansen / Dennis Kockx 0-6, 2-6
2e HE Martijn Janssens / Steven Korteling 1-6, 2-6
1e DE Ilona Somers / Marleen Habes 7-6, 6-2
2e DE Sharon Coone / Dewi Dijkman 2-6, 6-1, 3-6
HD Wouter Adriaansen - Martijn Janssens / Steven Korteling - Dille Rikkert 5-7, 3-6
DD Sharon Coone - Alexandra Scholer / Marleen Habes - Mirte de Bakker 6-4, 6-4
1e GD Ilona Somers - Coen van Gils / Mirte de Bakker - Dennis Kockx 4-6, 4-6
2e GD Alexandra Scholer - Wouter Adriaansen / Dewi Dijkman - Dille Rikkert 6-7, 6-2, 7-6

11 mei 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 6-2
1e HE Gerard ter Woorst / Ruben Oberink 6-0, 6-2
2e HE Friso Schonck / Jelmer Maurick 6-3, 6-3
1e DE Dayna Townsend / Lotte van Leeuwen 6-0, 7-6
2e DE Anne-Fleur Schonck / Esther Vermeulen 6-4, 6-1
HD Gerard ter Woorst - Friso Schonck / Ruben Oberink - Jelmer Maurick 7-5, 6-4
DD Carlijn Hoedt - Anne-Fleur Schonck / Esther Vermeulen - Fleur ter Steeg 2-6, 5-7
1e GD Gerard ter Woorst - Carlijn Hoedt / Ruben Oberink - Fleur ter Steeg Opgave uit
2e GD Dayna Townsend - Friso Schonck / Esther Vermeulen - Jelmer Maurick 7-6, 6-7, 6-7
11 mei 2014 T.C. Venlo 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 2-6
1e HE Léon Lobach / Ralph Ubachs 2-6, 1-6
2e HE Frans Folkvord / Bas Nijsten 6-2, 6-1
1e DE Susan Eggen / Floor Boesten 6-3, 3-6, 6-4
2e DE / Dyonne America Opgave thuis
HD Léon Lobach - Frans Folkvord / Ralph Ubachs - Bas Nijsten 6-3, 4-6, 5-7
DD Susan Eggen / Dyonne America - Michelle Soons Opgave thuis
1e GD Susan Eggen - Léon Lobach / Ralph Ubachs - Michelle Soons 3-6, 1-6
2e GD - Frans Folkvord / Bas Nijsten - Floor Boesten Opgave thuis
11 mei 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Steven Korteling / Sjors van der Velden 6-3, 3-6, 0-6
2e HE Dennis Kockx / Kevin Benning 6-1, 6-2
1e DE Marleen Habes / Daphne van den Heuvel 1-6, 7-6, 3-6
2e DE Dewi Dijkman / April van Gennip 6-4, 4-6, 6-0
HD Steven Korteling - Dille Rikkert / Sjors van der Velden - Kevin Benning 1-6, 6-2, 6-3
DD Mirte de Bakker - Marleen Habes / Daphne van den Heuvel - Britt Schreuder 2-6, 1-6
1e GD Mirte de Bakker - Dennis Kockx / April van Gennip - Kevin Benning 6-4, 6-1
2e GD Dewi Dijkman - Dille Rikkert / Britt Schreuder - Sjors van der Velden 6-1, 5-7, 6-7
11 mei 2014 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-5
1e HE Wouter Adriaansen / Yannick Zenden 6-7, 0-6
2e HE Coen van Gils / Maarten Paas 3-6, 2-6
1e DE Ilona Somers / Aimée van Alphen 6-0, 6-0
2e DE Sharon Coone / Kim Wijnen 4-6, 4-6
HD Wouter Adriaansen - Martijn Janssens / Yannick Zenden - Maarten Paas 7-5, 2-6, 2-6
DD Sharon Coone - Alexandra Scholer / Aimée van Alphen - Kim Wijnen 6-1, 6-2
1e GD Ilona Somers - Coen van Gils / Aimée van Alphen - Dion van Wersch 6-3, 6-1
2e GD Martijn Janssens - Alexandra Scholer / Kim Wijnen - Yannick Zenden 6-7, 1-6

21 april 2014 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / T.C. Venlo 1 6-2
1e HE Danny Tekampe / Robert van Ewijk 4-6, 6-3, 7-6
2e HE Ruben Oberink / Léon Lobach 1-6, 4-6
1e DE Lotte van Leeuwen / Susan Eggen 6-3, 6-4
2e DE Esther Vermeulen / Maartje Basten 3-0
HD Ruben Oberink - Jelmer Maurick / Robert van Ewijk - Frans Folkvord 6-4, 7-5
DD Esther Vermeulen - Fleur ter Steeg / Susan Eggen - Maartje Basten 6-1, 6-0
1e GD Ruben Oberink - Fleur ter Steeg / Robert van Ewijk - Maartje Basten 6-7, 6-0, 7-6
2e GD Jelmer Maurick - Lotte van Leeuwen / Léon Lobach - Susan Eggen 1-6, 6-4, 6-7
21 april 2014 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Yannick Zenden / Steven Korteling 6-4, 6-3
2e HE Dion van Wersch / Dennis Kockx 6-4, 2-6, 0-6
1e DE Celine Rolly / Marleen Habes 6-2, 6-2
2e DE Kim Wijnen / Dewi Dijkman 2-6, 4-6
HD Yannick Zenden - Maarten Paas / Dille Rikkert - Steven Korteling 4-6, 6-2, 1-6
DD Celine Rolly - Aimée van Alphen / Marleen Habes - Mirte de Bakker 2-6, 2-6
1e GD Celine Rolly - Maarten Paas / Dennis Kockx - Mirte de Bakker 6-3, 6-1
2e GD Yannick Zenden - Kim Wijnen / Dille Rikkert - Dewi Dijkman 7-6, 6-7, 6-7
21 april 2014 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 2-6
1e HE Kevin Benning / Wouter Adriaansen 0-6, 0-6
2e HE Sjors van der Velden / Coen van Gils 6-4, 6-3
1e DE Britt Schreuder / Leslie Butkiewicz 3-6, 6-4, 1-6
2e DE April van Gennip / Sharon Coone 7-5, 3-6, 5-7
HD Sjors van der Velden - Kevin Benning / Wouter Adriaansen - Martijn Janssens 2-6, 2-6
DD April van Gennip - Daphne van den Heuvel / Leslie Butkiewicz - Ilona Somers 3-6, 6-4, 2-6
1e GD Daphne van den Heuvel - Kevin Benning / Ilona Somers - Coen van Gils 4-6, 4-6
2e GD Britt Schreuder - Sjors van der Velden / Leslie Butkiewicz - Martijn Janssens 6-4, 1-0
21 april 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-8
1e HE Ralph Ubachs / Gerard ter Woorst 2-6, 2-6
2e HE Bas Nijsten / Friso Schonck 3-6, 4-6
1e DE Michelle Soons / Dayna Townsend 6-4, 2-6, 2-6
2e DE Dyonne America / Anne-Fleur Schonck 2-6, 3-6
HD Bas Nijsten - Ralph Ubachs / Gerard ter Woorst - Friso Schonck 3-6, 2-6
DD Floor Boesten - Michelle Soons / Dayna Townsend - Anne-Fleur Schonck 4-6, 3-6
1e GD Bas Nijsten - Floor Boesten / Anne-Fleur Schonck - Gerard ter Woorst 0-6, 4-6
2e GD Dyonne America - Ralph Ubachs / Dayna Townsend - Friso Schonck 1-6, 3-6

13 april 2014 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 3-5
1e HE Gerard ter Woorst / Yannick Zenden 6-3, 1-6, 2-6
2e HE Friso Schonck / Dion van Wersch 6-1, 6-0
1e DE Dayna Townsend / Celine Rolly 4-6, 6-1, 3-6
2e DE Anne-Fleur Schonck / Kim Wijnen 6-3, 6-3
HD Gerard ter Woorst - Friso Schonck / Yannick Zenden - Maarten Paas 2-6, 5-7
DD Dayna Townsend - Anne-Fleur Schonck / Celine Rolly - Aimée van Alphen 6-3, 6-1
1e GD Gerard ter Woorst - Anne-Fleur Schonck / Celine Rolly - Maarten Paas 1-6, 0-6
2e GD Dayna Townsend - Friso Schonck / Kim Wijnen - Yannick Zenden 6-7, 3-6
13 april 2014 T.C. Venlo 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Robert van Ewijk / Sjors van der Velden 4-6, 6-7
2e HE Léon Lobach / Kevin Benning 6-3, 6-4
1e DE Maartje Basten / Daphne van den Heuvel 1-6, 0-6
2e DE Natascha Kennis / April van Gennip 2-6, 3-6
HD Robert van Ewijk - Frans Folkvord / Sjors van der Velden - Kevin Benning 4-6, 6-2, 6-3
DD Susan Eggen - Maartje Basten / Daphne van den Heuvel - Britt Schreuder 0-6, 6-4, 7-6
1e GD Léon Lobach - Susan Eggen / April van Gennip - Kevin Benning 4-6, 7-6, 6-7
2e GD Natascha Kennis - Frans Folkvord / Britt Schreuder - Sjors van der Velden 4-6, 2-6
13 april 2014 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 7-1
1e HE Wouter Adriaansen / Ruben Oberink 6-3, 1-6, 6-0
2e HE Coen van Gils / Jelmer Maurick 6-3, 6-2
1e DE Sharon Coone / Lotte van Leeuwen 6-2, 6-4
2e DE Leslie Butkiewicz / Esther Vermeulen 6-4, 6-3
HD Wouter Adriaansen - Martijn Janssens / Ruben Oberink - Jelmer Maurick 6-3, 6-7, 6-3
DD Leslie Butkiewicz - Ilona Somers / Esther Vermeulen - Fleur ter Steeg 6-3, 6-3
1e GD Leslie Butkiewicz - Martijn Janssens / Ruben Oberink - Fleur ter Steeg 6-4, 6-4
2e GD Sharon Coone - Coen van Gils / Lotte van Leeuwen - Jelmer Maurick 6-4, 5-7, 6-7
13 april 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 8-0
1e HE Steven Korteling / Ralph Ubachs 6-3, 6-2
2e HE Dennis Kockx / Bas Nijsten 6-3, 6-2
1e DE Marleen Habes / Michelle Soons 6-3, 6-0
2e DE Mirte de Bakker / Floor Boesten 7-6, 6-3
HD Steven Korteling - Dille Rikkert / Ralph Ubachs - Bas Nijsten 6-2, 6-2
DD Marleen Habes - Mirte de Bakker / Michelle Soons - Floor Boesten 7-6, 6-7, 6-2
1e GD Dennis Kockx - Marleen Habes / Michelle Soons - Ralph Ubachs 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Dille Rikkert - Dewi Dijkman / Ralph Ubachs - Bas Nijsten 6-2, 6-2

6 april 2014 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Ruben Oberink / Steven Korteling 4-6, 3-6
2e HE Danny Tekampe / Dennis Kockx 3-6, 2-6
1e DE Lotte van Leeuwen / Marleen Habes 3-6, 3-6
2e DE Esther Vermeulen / Dewi Dijkman 3-6, 7-5, 7-6
HD Ruben Oberink - Jelmer Maurick / Steven Korteling - Dille Rikkert 4-6, 7-6, 2-6
DD Esther Vermeulen - Fleur ter Steeg / Marleen Habes - Mirte de Bakker 6-2, 6-3
1e GD Fleur ter Steeg - Danny Tekampe / Mirte de Bakker - Dennis Kockx 4-6, 5-7
2e GD Lotte van Leeuwen - Jelmer Maurick / Dewi Dijkman - Dille Rikkert 0-6, 2-6
6 april 2014 G.T.R. (Spaubeek) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 0-8
1e HE Ralph Ubachs / Wouter Adriaansen 2-6, 0-6
2e HE Bas Nijsten / Coen van Gils 1-6, 4-6
1e DE Michelle Soons / Leslie Butkiewicz 2-6, 3-6
2e DE Dyonne America / Sharon Coone 3-6, 1-6
HD Ralph Ubachs - Bas Nijsten / Wouter Adriaansen - Martijn Janssens 1-6, 2-6
DD Floor Boesten - Dyonne America / Ilona Somers - Leslie Butkiewicz 0-6, 7-6, 1-6
1e GD Floor Boesten - Ralph Ubachs / Ilona Somers - Coen van Gils 4-6, 1-6
2e GD Michelle Soons - Bas Nijsten / Sharon Coone - Martijn Janssens 4-6, 2-6
6 april 2014 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.C. Venlo 1 3-5
1e HE Yannick Zenden / Robert van Ewijk 5-7, 4-6
2e HE Dion van Wersch / Léon Lobach 3-6, 3-6
1e DE Celine Rolly / Sarah Gronert 2-6, 2-6
2e DE Kim Wijnen / Maartje Basten 6-1, 6-4
HD Yannick Zenden - Maarten Paas / Robert van Ewijk - Frans Folkvord 6-3, 6-3
DD Celine Rolly - Aimée van Alphen / Sarah Gronert - Susan Eggen 3-6, 3-6
1e GD Maarten Paas - Celine Rolly / Sarah Gronert - Frans Folkvord 6-3, 6-3
2e GD Yannick Zenden - Aimée van Alphen / Léon Lobach - Susan Eggen 6-3, 3-6, 6-7
6 april 2014 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Kevin Benning / Gerard ter Woorst 2-6, 6-4, 3-6
2e HE Sjors van der Velden / Friso Schonck 6-1, 6-1
1e DE Daphne van den Heuvel / Bo Verhulsdonk 3-6, 7-6, 1-6
2e DE April van Gennip / Anne-Fleur Schonck 5-7, 6-4, 6-4
HD Kevin Benning - Sjors van der Velden / Gerard ter Woorst - Friso Schonck 2-6, 2-6
DD Daphne van den Heuvel - Britt Schreuder / Anne-Fleur Schonck - Dayna Townsend 6-2, 6-2
1e GD April van Gennip - Kevin Benning / Bo Verhulsdonk - Gerard ter Woorst 4-6, 1-6
2e GD Sjors van der Velden - Britt Schreuder / Friso Schonck - Dayna Townsend 4-6, 6-4, 6-7