Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd zondag 1e klasse Afdelingnr 14
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Gemengd zondag 1e klasse afdelingnr 14

Stand

GespeeldPunten
T.C. Bathmen 1 7 40
Meppeler L.T.C. 1 7 37
L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7 32
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 29
T.V. Heerhugowaard 2 7 27
T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 7 24
T.C. Bemmel 1 7 21
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 14

Uitslagen

1 juni 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Elroy Middendorp / Stefan Bodde 6-7, 2-6
2e HE Roy Schoonveld / Marc Geers 7-6, 6-4
1e DE Daniëlle Koetje / Ghislaine van Baal 7-5, 7-6
2e DE Sanne Hoekstra / Lizzy Bitter 2-6, 7-6, 1-6
HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Stefan Bodde - Yoram Hilberts 6-2, 2-6, 6-2
DD Sanne Hoekstra - Sanne Hoekstra / Martine Dijkman - Lizzy Bitter 3-6, 3-6
1e GD Sander Arends - Tessa van der Ploeg / Marc Geers - Martine Dijkman 3-6, 6-1, 7-6
2e GD Elroy Middendorp - Daniëlle Koetje / Yoram Hilberts - Ghislaine van Baal 6-4, 3-6, 7-6
1 juni 2014 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Bathmen 1 4-4
1e HE Floris Kilian / Paul Haarhuis 4-6, 3-6
2e HE Bart van Leijsen / Moos Sporken 2-6, 4-6
1e DE Arianne Hartono / Priscilla Visser 6-2, 2-6, 6-1
2e DE Joany Pontjodikromo / Lynn Schönhage 6-2, 6-3
HD Floris Kilian - Bart van Leijsen / Paul Haarhuis - Marc IJzerman 4-6, 3-6
DD Arianne Hartono - Joany Pontjodikromo / Priscilla Visser - Lynn Schönhage 7-5, 3-0
1e GD Arianne Hartono - Floris Kilian / Lynn Schönhage - Marc IJzerman Opgave thuis
2e GD Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga / Priscilla Visser - Jeroen van Ruler Opgave uit
1 juni 2014 T.C. Bemmel 1 / T.V. Heerhugowaard 2 6-2
1e HE Freek Consten / Jake Mak 2-6, 2-6
2e HE Stefan Nab / Adriaan de Jager 6-1, 6-4
1e DE Karen Rombouts / Nina Kruijer 1-6, 7-5, 2-6
2e DE Marjolein Kamphuis / Sophie Feller 6-0, 6-4
HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Jake Mak - Adriaan de Jager 6-7, 6-2, 6-2
DD Karen Rombouts - Marjolein Kamphuis / Nina Kruijer - Sophie Feller 6-7, 6-0, 6-0
1e GD Marjolein Kamphuis - Stefan Nab / Sophie Feller - Jake Mak Opgave uit
2e GD Karen Rombouts - Freek Consten / Nina Kruijer - Adriaan de Jager Opgave uit
1 juni 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
1e HE Jannick Lupescu / Jasper Krol 6-2, 7-6
2e HE Justin Roberts / Douwe Disbergen 6-1, 6-1
1e DE Tess van Dinteren / Anastasiya Mulder 1-6, 2-6
2e DE Shura Poppe / Celine Koets 6-3, 6-3
HD Jannick Lupescu - Justin Roberts / Jasper Krol - Maikel Borg 7-5, 6-2
DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Anastasiya Mulder - Celine Koets 2-6, 1-6
1e GD Tess van Dinteren - Justin Roberts / Anastasiya Mulder - Maikel Borg Opgave Thuis
2e GD Shura Poppe - Jannick Lupescu / Celine Koets - Douwe Disbergen Opgave uit

25 mei 2014 Meppeler L.T.C. 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
1e HE Erik Dallinga / Douwe Disbergen 3-6, 7-5, 6-3
2e HE Bart van Leijsen / Maikel Borg 6-4, 3-6, 6-3
1e DE Arianne Hartono / Anastasiya Mulder 6-4, 7-5
2e DE Dide Beijer / Celine Koets 7-5, 2-6, 6-4
HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Maikel Borg - Jasper Krol 6-2, 6-2
DD Dide Beijer - Joany Pontjodikromo / Anastasiya Mulder - Celine Koets 7-5, 6-3
1e GD Arianne Hartono - Floris Kilian / Celine Koets - Jasper Krol 6-1, 6-4
2e GD Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga / Anastasiya Mulder - Douwe Disbergen 6-4, 2-6, 6-7
25 mei 2014 T.C. Bathmen 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 6-2
1e HE Jeroen van Ruler / Jan-Wouter Roep 1-6, 0-6
2e HE Marc IJzerman / Remco Schreurs 6-2, 6-1
1e DE Lynn Schönhage / Tess van Dinteren 7-6, 7-6
2e DE Priscilla Visser / Shura Poppe 6-4, 6-1
HD Marc IJzerman - Jeroen van Ruler / Jan-Wouter Roep - Remco Schreurs 7-6, 4-6, 6-2
DD Lynn Schönhage - Priscilla Visser / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-3, 6-3
1e GD Marc IJzerman - Lynn Schönhage / Tess van Dinteren - Remco Schreurs Opgave uit
2e GD Jeroen van Ruler - Priscilla Visser / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 4-6, 3-6
25 mei 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e HE Sander Arends / Jake Mak 2-6, 6-2, 6-7
2e HE Roy Schoonveld / Adriaan de Jager 6-2, 6-4
1e DE Daniëlle Koetje / Nina Kruijer 6-2, 6-7, 6-3
2e DE Sanne Hoekstra / Sophie Feller 6-2, 4-6, 6-2
HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Jake Mak - Adriaan de Jager 3-6, 3-6
DD Sanne Hoekstra - Tessa van der Ploeg / Nina Kruijer - Sophie Feller 6-2, 4-6, 4-6
1e GD Sander Arends - Tessa van der Ploeg / Jake Mak - Nina Kruijer 6-4, 6-4
2e GD Elroy Middendorp - Daniëlle Koetje / Adriaan de Jager - Sophie Feller 6-3, 6-2
25 mei 2014 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bemmel 1 8-0
1e HE Stefan Bodde / Stefan Nab 6-3, 6-3
2e HE Marc Geers / Freek Consten 6-0, 6-3
1e DE Ghislaine van Baal / Karen Rombouts 6-2, 6-2
2e DE Lizzy Bitter / Manon Veldhorst 6-2, 6-0
HD Stefan Bodde - Yoram Hilberts / Nick van Boxtel - Freek Consten 6-3, 3-6, 6-2
DD Ghislaine van Baal - Martine Dijkman / Marjolein Kamphuis - Manon Veldhorst 6-4, 6-4
1e GD Marc Geers - Martine Dijkman / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 6-4, 6-2
2e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Karen Rombouts - Stefan Nab 7-6, 7-6

18 mei 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bathmen 1 1-7
1e HE Jasper Krol / Marc IJzerman 5-7, 1-6
2e HE Maikel Borg / Moos Sporken 6-3, 0-6, 0-6
1e DE Anastasiya Mulder / Lynn Schönhage 0-6, 6-1, 6-3
2e DE Fleur Eggink / Priscilla Visser 1-6, 1-6
HD Jasper Krol - Douwe Disbergen / Moos Sporken - Jeroen van Ruler 1-6, 2-6
DD Anastasiya Mulder - Fleur Eggink / Lynn Schönhage - Priscilla Visser 6-7, 2-6
1e GD Anastasiya Mulder - Douwe Disbergen / Lynn Schönhage - Marc IJzerman 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Fleur Eggink - Maikel Borg / Priscilla Visser - Jeroen van Ruler Opgave thuis
18 mei 2014 T.C. Bemmel 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 3-5
1e HE Freek Consten / Roy Schoonveld 6-7, 4-6
2e HE Stefan Nab / Elroy Middendorp 4-6, 5-7
1e DE Karen Rombouts / Daniëlle Koetje 6-2, 7-5
2e DE Manon Veldhorst / Tessa van der Ploeg 4-6, 4-6
HD Freek Consten - Nick van Boxtel / Elroy Middendorp - Sander Arends 1-6, 3-6
DD Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis / Tessa van der Ploeg - Sanne Hoekstra 7-6, 6-4
1e GD Karen Rombouts - Stefan Nab / Daniëlle Koetje - Roy Schoonveld 6-2, 6-2
2e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Sanne Hoekstra - Sander Arends 4-6, 1-6
18 mei 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Jannick Lupescu / Erik Dallinga 4-6, 1-6
2e HE Justin Roberts / Bart van Leijsen 6-3, 6-3
1e DE Tess van Dinteren / Arianne Hartono 6-0, 0-6, 3-6
2e DE Liza Lebedzeva / Dide Beijer 6-0, 6-0
HD Justin Roberts - Jan-Wouter Roep / Bart van Leijsen - Floris Kilian 2-6, 4-6
DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Dide Beijer - Joany Pontjodikromo 1-6, 1-6
1e GD Liza Lebedzeva - Jan-Wouter Roep / Arianne Hartono - Floris Kilian 5-7, 3-6
2e GD Jannick Lupescu - Shura Poppe / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 3-6, 3-6
18 mei 2014 T.V. Heerhugowaard 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Jake Mak / Stefan Bodde 6-2, 6-2
2e HE Adriaan de Jager / Yoram Hilberts 6-4, 6-4
1e DE Nina Kruijer / Martine Dijkman 6-3, 6-4
2e DE Sophie Feller / Lizzy Bitter 0-6, 2-6
HD Jake Mak - Adriaan de Jager / Stefan Bodde - Marc Geers 6-4, 7-5
DD Nina Kruijer - Sophie Feller / Lizzy Bitter - Ghislaine van Baal 4-6, 5-7
1e GD Nina Kruijer - Jake Mak / Yoram Hilberts - Ghislaine van Baal 6-0, 6-3
2e GD Sophie Feller - Adriaan de Jager / Martine Dijkman - Marc Geers 3-6, 4-6

11 mei 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / Meppeler L.T.C. 1 4-4
1e HE Sander Arends / Floris Kilian 6-2, 6-0
2e HE Roy Schoonveld / Bart van Leijsen 6-4, 7-6
1e DE Tessa van der Ploeg / Arianne Hartono 0-6, 4-6
2e DE Daniëlle Koetje / Joany Pontjodikromo 6-4, 6-4
HD Elroy Middendorp - Sander Arends / Bart van Leijsen - Erik Dallinga 7-6, 6-4
DD Tessa van der Ploeg - Sanne Hoekstra / Joany Pontjodikromo - Arianne Hartono 1-6, 3-6
1e GD Sander Arends - Daniëlle Koetje / Arianne Hartono - Floris Kilian 4-6, 3-6
2e GD Elroy Middendorp - Daniëlle Koetje / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 4-6, 6-7
11 mei 2014 T.V. Heerhugowaard 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7-1
1e HE Jake Mak / Douwe Disbergen 6-0, 6-0
2e HE Adriaan de Jager / Jasper Krol 7-5, 6-1
1e DE Maria Tritou / Anastasiya Mulder 3-6, 3-6
2e DE Nina Kruijer / Fleur Eggink 3-1
HD Jake Mak - Adriaan de Jager / Maikel Borg - Douwe Disbergen 4-6, 6-2, 6-2
DD Nina Kruijer - Sophie Feller / Anastasiya Mulder - Fleur Eggink Opgave uit
1e GD Jake Mak - Nina Kruijer / Anastasiya Mulder - Maikel Borg 6-4, 7-5
2e GD Sophie Feller - Adriaan de Jager / Fleur Eggink - Jasper Krol Opgave uit
11 mei 2014 T.C. Bemmel 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 3-5
1e HE Stefan Nab / Jan-Wouter Roep 6-7, 0-6
2e HE Nick van Boxtel / Remco Schreurs 6-2, 6-2
1e DE Karen Rombouts / Tess van Dinteren 3-6, 6-2, 6-7
2e DE Manon Veldhorst / Shura Poppe 7-5, 6-3
HD Stefan Nab - Freek Consten / Remco Schreurs - Jan-Wouter Roep 7-6, 5-7, 1-6
DD Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-3, 6-1
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Tess van Dinteren - Remco Schreurs 6-1, 5-7, 6-7
2e GD Manon Veldhorst - Freek Consten / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 4-6, 5-7
11 mei 2014 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bathmen 1 2-6
1e HE Stefan Bodde / Moos Sporken 0-6, 2-6
2e HE Marc Geers / Marc IJzerman 1-6, 2-6
1e DE Ghislaine van Baal / Lynn Schönhage 2-6, 6-4, 4-6
2e DE Lizzy Bitter / Priscilla Visser 6-2, 6-1
HD Stefan Bodde - Yoram Hilberts / Marc IJzerman - Moos Sporken 3-6, 3-6
DD Lizzy Bitter - Martine Dijkman / Lynn Schönhage - Priscilla Visser 4-6, 6-4, 3-6
1e GD Marc Geers - Martine Dijkman / Lynn Schönhage - Marc IJzerman 2-6, 2-6
2e GD Ghislaine van Baal - Yoram Hilberts / Priscilla Visser - Moos Sporken 6-4, 7-5

21 april 2014 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Bemmel 1 7-1
1e HE Floris Kilian / Freek Consten 6-1, 6-2
2e HE Bart van Leijsen / Stefan Nab 6-4, 6-3
1e DE Arianne Hartono / Marjolein Kamphuis 6-0, 6-1
2e DE Joany Pontjodikromo / Karen Rombouts 6-3, 6-3
HD Floris Kilian - Bart van Leijsen / Stefan Nab - Nick van Boxtel 6-4, 6-4
DD Arianne Hartono - Joany Pontjodikromo / Marjolein Kamphuis - Manon Veldhorst 6-2, 6-3
1e GD Joany Pontjodikromo - Bart van Leijsen / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 2-6, 0-6
2e GD Arianne Hartono - Floris Kilian / Karen Rombouts - Freek Consten 6-3, 6-4
21 april 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 4-4
1e HE Jelle Sels / Sander Arends 2-6, 2-6
2e HE Jan-Wouter Roep / Roy Schoonveld 6-4, 6-1
1e DE Tess van Dinteren / Daniëlle Koetje 3-6, 4-6
2e DE Anne Kurzweil / Sanne Hoekstra 6-4, 3-6, 6-3
HD Jelle Sels - Jan-Wouter Roep / Sander Arends - Roy Schoonveld 7-6, 7-6
DD Tess van Dinteren - Anne Kurzweil / Tessa van der Ploeg - Sanne Hoekstra 6-4, 7-5
1e GD Tess van Dinteren - Jelle Sels / Sander Arends - Tessa van der Ploeg 4-6, 6-7
2e GD Jan-Wouter Roep - Shura Poppe / Daniëlle Koetje - Roy Schoonveld 6-3, 2-6, 6-7
21 april 2014 T.C. Bathmen 1 / T.V. Heerhugowaard 2 6-2
1e HE Moos Sporken / Jake Mak 5-7, 3-6
2e HE Paul Haarhuis / Adriaan de Jager 6-3, 6-4
1e DE Lynn Schönhage / Nina Kruijer 6-3, 3-6, 6-3
2e DE Priscilla Visser / Sophie Feller 6-0, 3-6, 6-1
HD Paul Haarhuis - Marc IJzerman / Adriaan de Jager - Jake Mak 7-6, 6-4
DD Lynn Schönhage - Priscilla Visser / Nina Kruijer - Sophie Feller 7-6, 6-1
1e GD Priscilla Visser - Moos Sporken / Nina Kruijer - Jake Mak 1-6, 2-6
2e GD Marc IJzerman - Lynn Schönhage / Sophie Feller - Adriaan de Jager 6-2, 6-3
21 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Douwe Disbergen / Marc Geers 5-7, 1-6
2e HE Jasper Krol / Yoram Hilberts 7-5, 6-7, 6-2
1e DE Anastasiya Mulder / Ghislaine van Baal 4-6, 7-6, 6-2
2e DE Fleur Eggink / Martine Dijkman Opgave thuis
HD Jasper Krol - Maikel Borg / Yoram Hilberts - Stefan Bodde 6-3, 5-7, 4-6
DD Anastasiya Mulder - Fleur Eggink / Ghislaine van Baal - Lizzy Bitter 3-6, 7-5, 6-4
1e GD Anastasiya Mulder - Douwe Disbergen / Martine Dijkman - Marc Geers 5-7, 1-6
2e GD Fleur Eggink - Maikel Borg / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 7-6, 4-6, 7-6

13 april 2014 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-2
1e HE Sander Arends / Jasper Krol 6-2, 6-0
2e HE Roy Schoonveld / Maikel Borg 6-3, 6-2
1e DE Daniëlle Koetje / Anastasiya Mulder 6-3, 6-2
2e DE Tessa van der Ploeg / Celine Koets 6-4, 6-2
HD Roy Schoonveld - Elroy Middendorp / Jasper Krol - Douwe Disbergen 7-6, 5-7, 4-6
DD Daniëlle Koetje - Tessa van der Ploeg / Anastasiya Mulder - Celine Koets 6-4, 6-3
1e GD Sander Arends - Daniëlle Koetje / Anastasiya Mulder - Douwe Disbergen 6-2, 6-4
2e GD Elroy Middendorp - Tessa van der Ploeg / Celine Koets - Maikel Borg 2-6, 6-2, 6-7
13 april 2014 T.C. Bemmel 1 / T.C. Bathmen 1 2-6
1e HE Stefan Nab / Moos Sporken 5-7, 4-6
2e HE Freek Consten / Marc IJzerman 3-6, 4-6
1e DE Marjolein Kamphuis / Priscilla Visser 2-6, 0-6
2e DE Manon Veldhorst / Lynn Schönhage 7-5, 6-2
HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Moos Sporken - Jeroen van Ruler 4-6, 6-3, 5-7
DD Manon Veldhorst - Karen Rombouts / Priscilla Visser - Lynn Schönhage 6-1, 6-7, 6-7
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Lynn Schönhage - Moos Sporken 5-2
2e GD Karen Rombouts - Freek Consten / Priscilla Visser - Jeroen van Ruler 3-6, 6-3, 6-7
13 april 2014 T.V. Heerhugowaard 2 / Meppeler L.T.C. 1 3-5
1e HE Jake Mak / Floris Kilian 6-7, 6-2, 6-4
2e HE Adriaan de Jager / Erik Dallinga 6-1, 6-4
1e DE Nina Kruijer / Joany Pontjodikromo 7-6, 3-6, 6-4
2e DE Sophie Feller / Dide Beijer 3-6, 5-7
HD Jake Mak - Adriaan de Jager / Floris Kilian - Erik Dallinga 2-6, 3-6
DD Nina Kruijer - Sophie Feller / Joany Pontjodikromo - Dide Beijer 2-6, 2-6
1e GD Nina Kruijer - Jake Mak / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 2-6, 7-5, 6-7
2e GD Sophie Feller - Adriaan de Jager / Dide Beijer - Floris Kilian 4-6, 4-6
13 april 2014 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 5-3
1e HE Marc Geers / Niels Lootsma 6-3, 2-6, 5-7
2e HE Yoram Hilberts / Justin Roberts 2-6, 2-6
1e DE Ghislaine van Baal / Tess van Dinteren 6-1, 6-2
2e DE Lizzy Bitter / Shura Poppe 7-5, 6-0
HD Yoram Hilberts - Stefan Bodde / Jan-Wouter Roep - Niels Lootsma 7-6, 3-6, 7-6
DD Martine Dijkman - Ghislaine van Baal / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-2, 6-3
1e GD Marc Geers - Martine Dijkman / Tess van Dinteren - Justin Roberts 6-1, 6-4
2e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 2-6, 6-7

6 april 2014 Meppeler L.T.C. 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Floris Kilian / Stefan Bodde 7-6, 7-6
2e HE Bart van Leijsen / Marc Geers 6-3, 3-6, 2-6
1e DE Arianne Hartono / Martine Dijkman 6-2, 6-4
2e DE Joany Pontjodikromo / Lizzy Bitter 7-6, 4-6, 0-6
HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Stefan Bodde - Yoram Hilberts 6-2, 7-6
DD Arianne Hartono - Joany Pontjodikromo / Ghislaine van Baal - Lizzy Bitter 3-6, 5-7
1e GD Joany Pontjodikromo - Bart van Leijsen / Martine Dijkman - Marc Geers 5-7, 1-6
2e GD Arianne Hartono - Floris Kilian / Ghislaine van Baal - Yoram Hilberts 6-3, 6-2
6 april 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
1e HE Jannick Lupescu / Jake Mak 1-6, 3-6
2e HE Jan-Wouter Roep / Adriaan de Jager 6-1, 6-3
1e DE Liza Lebedzeva / Nina Kruijer 1-6, 1-6
2e DE Tess van Dinteren / Elise Moeyes 6-4, 2-6, 6-2
HD Jannick Lupescu - Jan-Wouter Roep / Jake Mak - Adriaan de Jager 6-4, 4-6, 4-6
DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Nina Kruijer - Elise Moeyes 2-6, 0-6
1e GD Jannick Lupescu - Shura Poppe / Nina Kruijer - Jake Mak 4-6, 6-7
2e GD Liza Lebedzeva - Jan-Wouter Roep / Elise Moeyes - Adriaan de Jager 7-5, 6-3
6 april 2014 T.C. Bathmen 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 5-3
1e HE Paul Haarhuis / Roy Schoonveld 6-3, 7-5
2e HE Marc IJzerman / Elroy Middendorp 4-6, 7-6, 2-6
1e DE Priscilla Visser / Daniëlle Koetje 3-6, 0-6
2e DE Lynn Schönhage / Tessa van der Ploeg 6-1, 6-2
HD Marc IJzerman - Paul Haarhuis / Sander Arends - Elroy Middendorp 6-3, 3-6, 6-0
DD Priscilla Visser - Lynn Schönhage / Tessa van der Ploeg - Sanne Hoekstra 6-2, 6-2
1e GD Marc IJzerman - Lynn Schönhage / Daniëlle Koetje - Roy Schoonveld 6-2, 6-3
2e GD Priscilla Visser - Paul Haarhuis / Sander Arends - Sanne Hoekstra 4-6, 1-6
6 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Bemmel 1 2-6
1e HE Douwe Disbergen / Stefan Nab 2-6, 2-6
2e HE Maikel Borg / Freek Consten 6-1, 5-7, 6-4
1e DE Anastasiya Mulder / Karen Rombouts 6-4, 6-3
2e DE Esmée Middel / Manon Veldhorst 3-6, 2-6
HD Jasper Krol - Maikel Borg / Stefan Nab - Nick van Boxtel 4-6, 7-5, 2-6
DD Anastasiya Mulder - Esmée Middel / Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis 4-6, 1-6
1e GD Anastasiya Mulder - Jasper Krol / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 4-6, 2-6
2e GD Esmée Middel - Douwe Disbergen / Karen Rombouts - Freek Consten 2-6, 7-5, 6-7