Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd zondag Hoofdklasse Afdelingnr 8
Bijgewerkt t/m 13 juli 2014 Home


2014 Gemengd zondag Hoofdklasse afdelingnr 8

Competitieverslag van 1 juni 2014
Competitieverslag van 25 mei 2014
Competitieverslag van 18 mei 2014
Competitieverslag van 11 mei 2014
Competitieverslag van 21 april 2014
Competitieverslag van 13 april 2014
Competitieverslag van 6 april 2014

Stand

GespeeldPunten
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6 42
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6 30
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6 26
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6 25
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6 19
T.C. Bakkum 1 6 18
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6 8

Uitslagen

1 juni 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE David Pel / Ruud Vis 6-7, 6-3, 6-3
2e HE Paul Monteban / Viktor Rotteveel 6-3, 6-3
1e DE Nikki Luttikhuis / Kim van der Horst 4-6, 3-6
2e DE Ilse Puijker / Gaby Beelen Opgave uit
HD David Pel - Paul Monteban / Ruud Vis - Ralph Knol 7-6, 6-2
DD Nikki Luttikhuis - Ilse Puijker / Kim van der Horst - Gaby Beelen Opgave uit
1e GD Paul Monteban - Ilse Puijker / Gaby Beelen - Viktor Rotteveel Opgave uit
2e GD David Pel - Nikki Luttikhuis / Kim van der Horst - Ralph Knol Opgave thuis
1 juni 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
1e HE Guus Koevermans / Souhail El Ouazizi 6-3, 6-2
2e HE Maik Gijzen / Casper Bonapart 6-1, 6-1
1e DE Isolde de Jong / Claire Lablans 6-4, 7-5
2e DE Suzan Lamens / Melody Taal 6-3, 6-2
HD Lennert van der Linden - Maik Gijzen / Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi Opgave thuis
DD Nadine Gobin - Suzan Lamens / Melody Taal - Dorien Geertsema Opgave uit
1e GD Isolde de Jong - Guus Koevermans / Dorien Geertsema - Casper Bonapart 6-2, 6-3
2e GD Maik Gijzen - Nadine Gobin / Souhail El Ouazizi - Claire Lablans 2-6, 4-6
1 juni 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Matthew Pierot / Leander van der Vaart 6-4, 5-7, 0-6
2e HE Bart van Delft / Leon Vellekoop 7-6, 6-0
1e DE Moniqúe Zuur / Kimberley van Rijn 6-3, 6-1
2e DE / Denise van Putten Opgave thuis
HD Matthew Pierot - Bart van Delft / Leon Vellekoop - Leander van der Vaart Opgave uit
DD Moniqúe Zuur / Kimberley van Rijn - Denise van Putten Opgave thuis
1e GD Matthew Pierot - Moniqúe Zuur / Denise van Putten - Leon Vellekoop Opgave thuis
2e GD Bart van Delft / Kimberley van Rijn - Leander van der Vaart Opgave thuis

25 mei 2014 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 2-6
1e HE Casper Bonapart / Leander van der Vaart 2-6, 1-6
2e HE Souhail El Ouazizi / Leon Vellekoop 5-7, 6-7
1e DE Claire Lablans / Rosalie van der Hoek 6-3, 2-1
2e DE Dorien Geertsema / Denise van Putten 7-6, 1-6, 1-6
HD Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi / Leander van der Vaart - Leon Vellekoop 3-6, 2-6
DD Dorien Geertsema - Melody Taal / Rosalie van der Hoek - Denise van Putten 6-4, 4-6, 4-6
1e GD Claire Lablans - Souhail El Ouazizi / Rosalie van der Hoek - Leander van der Vaart 1-6, 5-7
25 mei 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
1e HE Maik Gijzen / Matthew Pierot 1-6, 2-6
2e HE Guus Koevermans / Serinho Wijdenbosch 3-6, 1-6
1e DE Isolde de Jong / Moniqúe Zuur 0-6, 6-1, 3-6
2e DE Suzan Lamens / Janneke Wikkerink 2-6, 5-7
HD Guus Koevermans - Maik Gijzen / Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch 2-6, 2-6
DD Nadine Gobin - Suzan Lamens / Moniqúe Zuur - Inger van Dijkman 3-6, 6-7
1e GD Maik Gijzen - Nadine Gobin / Matthew Pierot - Janneke Wikkerink Opgave thuis
2e GD Guus Koevermans - Isolde de Jong / Serinho Wijdenbosch - Inger van Dijkman Opgave uit
25 mei 2014 T.C. Bakkum 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-8
1e HE Viktor Rotteveel / Boy Wijnmalen 1-6, 2-6
2e HE Ralph Knol / Thimo van der Lecq 0-6, 2-6
1e DE Kim van der Horst / Mandy Wagemaker 0-6, 4-6
2e DE Gaby Beelen / Kim Rus 3-6, 3-6
HD Ruud Vis - Viktor Rotteveel / Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq 5-7, 6-0, 0-6
DD Kim van der Horst - Gaby Beelen / Mandy Wagemaker - Kim Rus 5-7, 3-6
1e GD Kim van der Horst - Ralph Knol / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq 4-6, 4-6
2e GD Gaby Beelen - Ruud Vis / Kim Rus - Boy Wijnmalen 5-7, 7-5, 6-7

18 mei 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7-1
1e HE Matthew Pierot / Casper Bonapart 6-0, 6-1
2e HE Bart van Delft / Souhail El Ouazizi 6-3, 6-1
1e DE Moniqúe Zuur / Dorien Geertsema 6-3, 7-5
2e DE Janneke Wikkerink / Melody Taal 6-4, 6-3
HD Matthew Pierot - Bart van Delft / Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi 6-4, 4-6, 6-4
DD Moniqúe Zuur - Janneke Wikkerink / Melody Taal - Claire Lablans 6-2, 6-0
1e GD Moniqúe Zuur - Matthew Pierot / Dorien Geertsema - Casper Bonapart Opgave uit
18 mei 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 7-1
1e HE Boy Wijnmalen / David Pel 7-6, 6-4
2e HE Thimo van der Lecq / Paul Monteban 5-7, 4-6
1e DE Mandy Wagemaker / Nikki Luttikhuis 6-4, 4-6, 6-3
2e DE Kim Rus / Alexandra Poorta 6-3, 6-1
HD Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq / David Pel - Paul Monteban 7-6, 6-3
DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Nikki Luttikhuis - Alexandra Poorta 6-4, 6-2
1e GD Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker / Alexandra Poorta - David Pel Opgave uit
2e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Nikki Luttikhuis - Paul Monteban Opgave uit
18 mei 2014 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 8-0
1e HE Leander van der Vaart / Lennert van der Linden 0-6, 2-1
2e HE Leon Vellekoop / Maik Gijzen 6-3, 6-4
1e DE Denise van Putten / Nadine Gobin 6-3, 7-5
2e DE Rosalie van der Hoek / Suzan Lamens 6-4, 4-6, 7-5
HD Leander van der Vaart - Leon Vellekoop / Lennert van der Linden - Maik Gijzen Opgave uit
DD Denise van Putten - Rosalie van der Hoek / Nadine Gobin - Isolde de Jong 6-1, 6-1
1e GD Rosalie van der Hoek - Leander van der Vaart / Lennert van der Linden - Isolde de Jong Opgave uit
2e GD Denise van Putten - Leon Vellekoop / Maik Gijzen - Suzan Lamens Opgave uit

11 mei 2014 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Casper Bonapart / Ruud Vis 3-6, 2-6
2e HE Souhail El Ouazizi / Viktor Rotteveel 6-2, 6-3
1e DE Claire Lablans / Kim van der Horst 6-7, 6-7
2e DE Melody Taal / Gaby Beelen 6-4, 6-4
HD Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi / Ruud Vis - Ralph Knol 7-5, 4-6, 0-6
DD Claire Lablans - Dorien Geertsema / Kim van der Horst - Gaby Beelen 6-3, 2-6, 2-6
1e GD Dorien Geertsema - Souhail El Ouazizi / Kim van der Horst - Ralph Knol 6-2, 7-5
2e GD Melody Taal - Casper Bonapart / Ruud Vis - Gaby Beelen 4-6, 4-6
11 mei 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Maik Gijzen / Paul Monteban 6-7, 6-7
2e HE Guus Koevermans / Melvyn op der Heijde 2-6, 6-2, 2-6
1e DE Isolde de Jong / Nikki Luttikhuis 2-6, 6-4, 2-6
2e DE Nadine Gobin / Zawadi Fulani 0-0, 0-0
HD Maik Gijzen - Guus Koevermans / Melvyn op der Heijde - Paul Monteban Opgave uit
DD Suzan Lamens - Nadine Gobin / Nikki Luttikhuis - Zawadi Fulani Opgave uit
1e GD Guus Koevermans - Suzan Lamens / Nikki Luttikhuis - Paul Monteban Opgave uit
2e GD Maik Gijzen - Isolde de Jong / Zawadi Fulani - Melvyn op der Heijde Opgave uit
11 mei 2014 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Fabian van der Lans / Boy Wijnmalen 1-6, 6-7
2e HE Leander van der Vaart / Thimo van der Lecq 6-7, 2-6
1e DE Rosalie van der Hoek / Mandy Wagemaker 3-6, 1-2
2e DE Denise van Putten / Kim Rus 6-4, 5-7, 2-6
HD Fabian van der Lans - Leon Vellekoop / Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq 6-7, 3-6
DD Denise van Putten - Rosalie van der Hoek / Mandy Wagemaker - Kim Rus Opgave thuis
1e GD Leander van der Vaart - Rosalie van der Hoek / Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker 7-5, 3-6, 7-5
2e GD Leon Vellekoop - Denise van Putten / Boy Wijnmalen - Kim Rus 6-7, 4-6

21 april 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Boy Westerhof / Leon Vellekoop 6-2, 7-5
2e HE David Pel / Leander van der Vaart 7-6, 1-4
1e DE Iryna Brémond-Kuryanovich / Kimberley van Rijn 6-2, 6-3
2e DE Nikki Luttikhuis / Denise van Putten 6-1, 6-7, 3-6
HD Boy Westerhof - David Pel / Fabian van der Lans - Leander van der Vaart 6-2, 6-1
DD Iryna Brémond-Kuryanovich - Nikki Luttikhuis / Denise van Putten - Kimberley van Rijn 6-2, 6-3
1e GD David Pel - Iryna Brémond-Kuryanovich / Kimberley van Rijn - Leon Vellekoop Opgave thuis
2e GD Boy Westerhof - Nikki Luttikhuis / Denise van Putten - Fabian van der Lans 6-2, 6-4
21 april 2014 T.C. Bakkum 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 3-5
1e HE Ruud Vis / Matthew Pierot 3-6, 1-6
2e HE Ralph Knol / Bart van Delft 1-6, 1-6
1e DE Kim van der Horst / Moniqúe Zuur 6-1, 6-4
2e DE Gaby Beelen / Inger van Dijkman 3-6, 5-7
HD Ruud Vis - Viktor Rotteveel / Bart van Delft - Matthew Pierot 1-6, 2-6
DD Kim van der Horst - Gaby Beelen / Moniqúe Zuur - Inger van Dijkman 7-6, 6-3
1e GD Ralph Knol - Kim van der Horst / Matthew Pierot - Moniqúe Zuur 1-6, 2-6
2e GD Ruud Vis - Gaby Beelen / Bart van Delft - Inger van Dijkman 7-5, 6-2
21 april 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
1e HE Boy Wijnmalen / Lennert van der Linden 4-6, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Maik Gijzen 6-1, 6-0
1e DE Mandy Wagemaker / Nadine Gobin 6-1, 6-2
2e DE Kim Rus / Suzan Lamens 6-2, 6-4
HD Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq / Lennert van der Linden - Guus Koevermans 6-0, 6-0
DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Nadine Gobin - Suzan Lamens 6-0, 6-1
1e GD Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq / Nadine Gobin - Maik Gijzen 6-1, 6-0
2e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Suzan Lamens - Guus Koevermans 6-3, 6-1

13 april 2014 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
1e HE Matthew Pierot / Boy Westerhof 1-6, 2-6
2e HE Serinho Wijdenbosch / Paul Monteban 7-6, 1-6, 0-2
1e DE Moniqúe Zuur / Iryna Brémond-Kuryanovich 6-0, 6-1
2e DE Janneke Wikkerink / Nikki Luttikhuis 6-0, 6-1
HD Bart van Delft - Matthew Pierot / Boy Westerhof - David Pel 4-6, 3-6
DD Moniqúe Zuur - Inger van Dijkman / Iryna Brémond-Kuryanovich - Nikki Luttikhuis 6-1, 6-1
1e GD Janneke Wikkerink - Matthew Pierot / Iryna Brémond-Kuryanovich - David Pel 6-4, 6-4
2e GD Inger van Dijkman - Bart van Delft / Nikki Luttikhuis - Paul Monteban 6-3, 7-5
13 april 2014 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Bakkum 1 2-6
1e HE Fabian van der Lans / Ruud Vis 3-6, 2-6
2e HE Leander van der Vaart / Ralph Knol 6-1, 6-1
1e DE Denise van Putten / Kim van der Horst 3-6, 3-6
2e DE Kimberley van Rijn / Gaby Beelen 3-6, 6-4, 5-7
HD Leander van der Vaart - Leon Vellekoop / Ruud Vis - Ralph Knol 2-6, 4-6
DD Kimberley van Rijn - Rosalie van der Hoek / Gaby Beelen - Kim van der Horst 1-6, 1-6
1e GD Rosalie van der Hoek - Leon Vellekoop / Kim van der Horst - Ralph Knol 6-2, 6-2
2e GD Denise van Putten - Fabian van der Lans / Ruud Vis - Gaby Beelen 4-6, 0-6
13 april 2014 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-8
1e HE Casper Bonapart / Boy Wijnmalen 1-6, 0-6
2e HE Souhail El Ouazizi / Thimo van der Lecq 2-6, 3-6
1e DE Claire Lablans / Mandy Wagemaker 3-6, 6-7
2e DE Melody Taal / Kim Rus 1-6, 1-6
HD Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi / Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq 1-6, 3-6
DD Dorien Geertsema - Claire Lablans / Mandy Wagemaker - Kim Rus 3-6, 3-6
1e GD Dorien Geertsema - Souhail El Ouazizi / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq 2-6, 3-6
2e GD Melody Taal - Casper Bonapart / Kim Rus - Boy Wijnmalen 7-6, 3-6, 6-7

6 april 2014 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 8-0
1e HE Alexander Blom / Casper Bonapart 6-0, 6-4
2e HE Paul Monteban / Souhail El Ouazizi 6-4, 6-4
1e DE Iryna Brémond-Kuryanovich / Claire Lablans 7-5, 6-0
2e DE Nikki Luttikhuis / Melody Taal 3-6, 7-6, 6-0
HD Alexander Blom - Paul Monteban / Casper Bonapart - Souhail El Ouazizi 6-4, 6-2
DD Iryna Brémond-Kuryanovich - Nikki Luttikhuis / Claire Lablans - Dorien Geertsema 3-6, 6-3, 6-3
1e GD Iryna Brémond-Kuryanovich - Alexander Blom / Dorien Geertsema - Souhail El Ouazizi 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Nikki Luttikhuis - Paul Monteban / Melody Taal - Casper Bonapart 6-4, 6-1
6 april 2014 T.C. Bakkum 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e HE Ruud Vis / Lennert van der Linden 4-6, 6-2, 5-7
2e HE Ralph Knol / Guus Koevermans 2-6, 1-6
1e DE Kim van der Horst / Isolde de Jong 7-6, 4-6, 4-6
2e DE Gaby Beelen / Suzan Lamens 3-6, 6-2, 4-6
HD Ruud Vis - Ralph Knol / Lennert van der Linden - Maik Gijzen 2-6, 2-6
DD Kim van der Horst - Ralph Knol / Suzan Lamens - Lennert van der Linden 7-6, 6-7, 6-7
1e GD Kim van der Horst - Gaby Beelen / Isolde de Jong - Nadine Gobin 6-0, 6-4
2e GD Gaby Beelen - Ruud Vis / Nadine Gobin - Maik Gijzen 6-1, 6-3
6 april 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
1e HE Marcus Hilpert / Serinho Wijdenbosch 6-0, 5-7, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Matthew Pierot 6-3, 4-6, 2-6
1e DE Mandy Wagemaker / Moniqúe Zuur 6-2, 4-6, 6-7
2e DE Kim Rus / Inger van Dijkman 6-4, 6-1
HD Marcus Hilpert - Thimo van der Lecq / Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch 6-2, 6-4
DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Moniqúe Zuur - Janneke Wikkerink 6-4, 6-4
1e GD Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq / Matthew Pierot - Inger van Dijkman 6-2, 6-3
2e GD Kim Rus - Marcus Hilpert / Janneke Wikkerink - Serinho Wijdenbosch 2-0