Uitslagen landelijke competitie 2014, Gemengd Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt t/m 10 juni 2014 Home


2014 Gemengd Eredivisie afdelingnr 1

Competitieverslag van 8 juni 2014
Competitieverslag van 7 juni 2014
Competitieverslag van 6 juni 2014
Competitieverslag van 5 juni 2014
Competitieverslag van 3 juni 2014
Competitieverslag van 1 juni 2014
Competitieverslag van 31 mei 2014
Competitieverslag van 28 mei 2014
Competitieverslag van 25 mei 2014
Competitieverslag van 24 mei 2014
Competitieverslag van 23 mei 2014

Stand

GespeeldPunten
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 8 32
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 8 31
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 9 31
T.C. Zandvoort 1 9 29
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 20
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 7 19
T.C. Salland (Bathmen) 1 7 14
L.T.C. Barneveld 1 7 10

Uitslagen

8 juni 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Alban Meuffels / Scott Griekspoor 7-6, 6-7, 5-7
2e HE Nick van der Meer / Kristof Vliegen 3-6, 6-4, 7-5
1e DE Sandra Zaniewska / Lesley Kerkhove 6-1, 6-4
2e DE Bernarda Pera / DaniŽlle Harmsen 6-4, 6-4
HD Nick van der Meer - David de Goede / Scott Griekspoor - Kristof Vliegen 7-5 Opgave
DD Sandra Zaniewska - Bernarda Pera / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 6-7, 3-6

7 juni 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Yannick Mertens / Scott Griekspoor 6-2, 6-3
2e HE Simone Vagnozzi / Kristof Vliegen 6-7, 2-6
1e DE Corinna Dentoni / Lesley Kerkhove 3-6, 5-7
2e DE Quirine Lemoine / DaniŽlle Harmsen 6-1, 6-3
HD Yannick Mertens - Simone Vagnozzi / Scott Griekspoor - Kristof Vliegen 4-6, 1-6
DD Corinna Dentoni - Quirine Lemoine / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 6-3, 3-6, [10-8]
7 juni 2014 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung / Alban Meuffels 7-6, 6-4
2e HE Matwť Middelkoop / Nick van der Meer 3-6 Opgave
1e DE Angelique van der Meet / Sandra Zaniewska 4-6, 2-6
2e DE Bibiane Schoofs / Bernarda Pera 4-6, 7-5, 6-3
HD Jesse Huta Galung - Max de Vroome / Nick van der Meer - David de Goede 5-7, 3-6
DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Sandra Zaniewska - Bernarda Pera 7-5, 6-7(6), [10-7]

5 juni 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-1
1e HE Yannick Mertens / Stephan Fransen 6-4, 7-5
2e HE Simone Vagnozzi / Dennis Coenen 6-0, 6-4
1e DE Corinna Dentoni / Sviatlana Pirazhenka 3-6, 1-6
2e DE Quirine Lemoine / Lisanne van Riet 6-3, 6-2
HD Yannick Mertens - Simone Vagnozzi / Stephan Fransen - Wesley Koolhof 7-5, 6-4
DD Corinna Dentoni - Quirine Lemoine / Sviatlana Pirazhenka - Lisanne van Riet 6-3, 6-2
5 juni 2014 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-2
1e HE Scott Griekspoor / Pavol CervenŠk 5-7 Opgave
2e HE Kristof Vliegen / Dick Norman 6-3, 6-4
1e DE Lesley Kerkhove / KristŪna KučovŠ 6-4, 6-7(4), 6-2
2e DE DaniŽlle Harmsen / Stanislava HrozenskŠ 6-1, 6-2
DD Scott Griekspoor - Kristof Vliegen / Pavol CervenŠk - Dick Norman Opgave thuis
DD Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen / KristŪna KučovŠ - Stanislava HrozenskŠ 6-0, 3-6, [10-7]
5 juni 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 4-2
1e HE Alban Meuffels / Thiemo de Bakker 2-6, 4-6
2e HE Nick van der Meer / Niels Lootsma 7-6(4), 7-6(4)
1e DE Sandra Zaniewska / Anna Alzate 6-0, 6-1
2e DE Bernarda Pera / Chayenne Ewijk 6-4, 6-2
HD Nick van der Meer - David de Goede / Thiemo de Bakker - Niels Lootsma 0-0
DD Sandra Zaniewska - Bernarda Pera / Anna Alzate - Chayenne Ewijk 6-3, 6-1
5 juni 2014 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
1e HE Botic van de Zandschulp / Jesse Huta Galung 4-2 Opgave
2e HE Evthimios Karaliolios / Matwť Middelkoop 3-6, 3-6
1e DE RichŤl Hogenkamp / Angelique van der Meet 5-7, 1-6
2e DE Karolina Wlodarczak / Bibiane Schoofs 3-6, 0-6
HD Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios / Max de Vroome - Jesse Huta Galung 3-6, 3-6
DD RichŤl Hogenkamp - Karolina Wlodarczak / Kelly Versteeg - Bernice van de Velde 2-6, 7-5, [4-10]

3 juni 2014 T.C. Salland (Bathmen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Thiemo de Bakker / Yannick Mertens 6-3, 6-1
2e HE Jelle Sels / Simone Vagnozzi 6-7, 1-6
1e DE Anna Alzate / Eva Wacanno 1-6, 6-2, 5-7
2e DE Chayenne Ewijk / Quirine Lemoine 6-7, 2-6
HD Thiemo de Bakker - Niels Lootsma / Yannick Mertens - Simone Vagnozzi 6-2, 6-1
DD Anna Alzate - Chayenne Ewijk / Eva Wacanno - Quirine Lemoine 2-6, 3-6
3 juni 2014 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung / Scott Griekspoor 6-0, 3-0 Opgave
2e HE Matwť Middelkoop / Kristof Vliegen 1-6, 0-6
1e DE Angelique van der Meet / Lesley Kerkhove 2-6, 7-5, 2-6
2e DE Bibiane Schoofs / DaniŽlle Harmsen 6-1, 6-2
HD Jesse Huta Galung - Matwť Middelkoop / Scott Griekspoor - Kristof Vliegen 6-3, 2-6, [6-10]
DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 6-2, 6-3
3 juni 2014 T.C. Van Horne (Weert) 1 / L.T.C. Barneveld 1 5-1
1e HE Pavol CervenŠk / Botic van de Zandschulp 7-5, 6-4
2e HE Stefan Wauters / Evthimios Karaliolios 6-4, 6-4
1e DE Zuzana KučovŠ / RichŤl Hogenkamp 6-3, 6-7, 6-2
2e DE Stanislava HrozenskŠ / Karolina Wlodarczak 6-1, 4-6, 6-1
HD Pavol CervenŠk - Stefan Wauters / Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios 6-0, 6-1
DD Zuzana KučovŠ - Stanislava HrozenskŠ / RichŤl Hogenkamp - Karolina Wlodarczak 5-7, 6-1, [8-10]
3 juni 2014 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 1-5
1e HE Wesley Koolhof / Alban Meuffels 5-7, 0-2 Opgave
2e HE Stephan Fransen / Nick van der Meer 4-6, 3-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Sandra Zaniewska 6-4, 6-4
2e DE Lisanne van Riet / Bernarda Pera 3-6, 2-6
HD Dennis Coenen - Stephan Fransen / Nick van der Meer - David de Goede 3-6, 4-6
DD Sviatlana Pirazhenka - Lisanne van Riet / Demi Schuurs - Bernarda Pera 6-7, 1-6

1 juni 2014 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 5-1
1e HE Scott Griekspoor / Thiemo de Bakker 6-7, 4-6
2e HE Kristof Vliegen / Niels Lootsma 6-0, 6-1
1e DE Lesley Kerkhove / Justine Ozga 6-4, 7-6
2e DE DaniŽlle Harmsen / Anna Alzate 6-1, 6-2
HD Scott Griekspoor - Kristof Vliegen / Thiemo de Bakker - Niels Lootsma 7-6(4), 6-1
DD Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen / Justine Ozga - Anna Alzate 6-1, 6-1
1 juni 2014 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Alban Meuffels 6-4, 7-6(4)
2e HE Matwť Middelkoop / Nick van der Meer 6-2, 2-6, 3-6
1e DE Angelique van der Meet / Sandra Zaniewska 6-1, 6-0
2e DE Bibiane Schoofs / Bernarda Pera 4-6, 2-6
HD Jesse Huta Galung - Matwť Middelkoop / Alban Meuffels - David de Goede 4-6, 6-3, [10-7]
DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Sandra Zaniewska - Bernarda Pera 6-4, 7-5
1 juni 2014 T.C. Van Horne (Weert) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1R HE Jasper Smit / Yannick Mertens 6-7, 2-6
2e HE Stefan Wauters / Simone Vagnozzi 6-0, 4-6, 6-3
1e DE KristŪna KučovŠ / Corinna Dentoni 0-6, 0-6
2e DE Marrit Boonstra / Ilona van de Wetering 7-5, 6-2
HD Jasper Smit - Stefan Wauters / Yannick Mertens - Simone Vagnozzi 1-6, 6-7(6)
DD KristŪna KučovŠ - Marrit Boonstra / Corinna Dentoni - Ilona van de Wetering 2-6, 2-6
1 juni 2014 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 0-6
1e HE Botic van de Zandschulp / Wesley Koolhof 2-6, 2-6
2e HE Evthimios Karaliolios / Stephan Fransen 0-6, 1-6
1e DE Liza Lebedzeva / Sviatlana Pirazhenka 4-6, 2-6
2e DE Emma Janssen / Lisanne van Riet 7-5, 4-6, 2-6
HD Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios / Wesley Koolhof - Stephan Fransen 3-6, 1-6
DD RichŤl Hogenkamp - Jaimy-Gayle van de Wal / Lisanne van Riet - Josanne van Bennekom 3-6, 1-6

31 mei 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Barneveld 1 6-0
1e HE Yannick Mertens / Botic van de Zandschulp 7-5, 2-6, 6-4
2e HE Simone Vagnozzi / Evthimios Karaliolios 7-5, 6-0
1e DE Arantxa Rus / RichŤl Hogenkamp 1-6, 7-6, 6-3
2e DE Quirine Lemoine / Jaimy-Gayle van de Wal 6-1, 6-4
HD Yannick Mertens - Simone Vagnozzi / Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios 6-0, 6-1
DD Arantxa Rus - Quirine Lemoine / RichŤl Hogenkamp - Jaimy-Gayle van de Wal 6-1, 6-2
31 mei 2014 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-3
1e HE Wesley Koolhof / Jasper Smit 7-6(5), 6-4
2e HE Stephan Fransen / Stefan Wauters 6-7(7), 6-4, 2-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Zuzana KučovŠ 3-6, 3-6
2e DE Lisanne van Riet / Marrit Boonstra 6-4, 2-6, 6-2
HD Wesley Koolhof - Stephan Fransen / Jasper Smit - Stefan Wauters 6-3, 6-4
DD Sviatlana Pirazhenka - Lisanne van Riet / Zuzana KučovŠ - Marrit Boonstra 3-6, 2-6
31 mei 2014 T.C. Salland (Bathmen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Thiemo de Bakker / Jesse Huta Galung 6-7(5), 4-6
2e HE Jelle Sels / Matwť Middelkoop 2-6, 1-6
1e DE Anna Alzate / Angelique van der Meet 0-6, 0-6
2e DE Chayenne Ewijk / Bernice van de Velde 6-3, 6-1
HD Jelle Sels - Niels Lootsma / Jesse Huta Galung - Max de Vroome 6-4, 4-6, [10-7]
DD Anna Alzate - Chayenne Ewijk / Bibiane Schoofs - Bernice van de Velde 0-6, 6-2, [8-10]
31 mei 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Alban Meuffels / Joris de Loore 2-6, 6-2, 6-4
2e HE Nick van der Meer / Scott Griekspoor 6-1, 6-4
1e DE Sandra Zaniewska / Lesley Kerkhove 7-6, 6-4
2e DE Bernarda Pera / DaniŽlle Harmsen 6-7, 6-7
HD Alban Meuffels - David de Goede / Joris de Loore - Scott Griekspoor 6-3, 5-7, [8-10]
DD Sandra Zaniewska - Bernarda Pera / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 5-7, 6-4, [8-10]

28 mei 2014 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 0-6
1e HE Pavol CervenŠk / Jesse Huta Galung 3-6, 2-6
2e HE Jasper Smit / Matwť Middelkoop 4-6, 3-6
1e DE Michaela HončovŠ / Angelique van der Meet 5-7, 5-7
2e DE Marrit Boonstra / Bibiane Schoofs 3-6, 4-6
HD Pavol CervenŠk - Jasper Smit / Jesse Huta Galung - Max de Vroome 3-6, 4-6
DD Michaela HončovŠ - Marrit Boonstra / Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs 2-6, 4-6
28 mei 2014 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 2-4
1e HE Wesley Koolhof / Thiemo de Bakker 1-6, 2-6
2e HE Stephan Fransen / Niels Lootsma 6-7(5), 2-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Anna Alzate 6-3, 6-3
2e DE Lisanne van Riet / Chayenne Ewijk 3-6, 7-5, 3-6
HD Wesley Koolhof - Stephan Fransen / Thiemo de Bakker - Niels Lootsma 6-4, 3-6, 7-5
DD Sviatlana Pirazhenka - Lisanne van Riet / Anna Alzate - Chayenne Ewijk 3-6, 6-2, [8-10]
28 mei 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Yannick Mertens / Alban Meuffels 7-5, 7-6
2e HE Bas van der Valk / Nick van der Meer 4-6, 0-6
1e DE Arantxa Rus / Sandra Zaniewska 6-1, 6-1
2e DE Quirine Lemoine / Bernarda Pera 7-5, 6-1
HD Yannick Mertens - Bas van der Valk / Nick van der Meer - David de Goede 6-2, 4-6, [3-10]
DD Arantxa Rus - Quirine Lemoine / Sandra Zaniewska - Bernarda Pera 6-0, 6-3
28 mei 2014 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Botic van de Zandschulp / Kevin Griekspoor 2-6, 7-5, 6-4
2e HE Evthimios Karaliolios / Scott Griekspoor 4-6, 4-6
1e DE RichŤl Hogenkamp / Lesley Kerkhove 7-6(6), 2-6, 7-6(3)
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal / DaniŽlle Harmsen 1-6, 4-6
HD Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 4-6, 3-6
DD RichŤl Hogenkamp - Jaimy-Gayle van de Wal / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 3-6, 6-4, [10-5]

25 mei 2014 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Wesley Koolhof / Kevin Griekspoor 7-5, 6-4
2e HE Stephan Fransen / Scott Griekspoor 3-6, 6-3, 6-4
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Lesley Kerkhove 3-6, 2-6
2e DE Lisanne van Riet / DaniŽlle Harmsen 0-6, 6-7
HD Wesley Koolhof - Stephan Fransen / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 6-1, 7-5
DD Sviatlana Pirazhenka - Lisanne van Riet / Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen 4-6, 7-5, 6-7(5)
25 mei 2014 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Yannick Mertens / Jesse Huta Galung 2-6, 2-6
2e HE Simone Vagnozzi / Matwť Middelkoop 6-0, 6-1
1e DE Arantxa Rus / Angelique van der Meet 2-6, 6-2, 6-4
2e DE Corinna Dentoni / Bibiane Schoofs 5-7, 3-6
HD Yannick Mertens - Simone Vagnozzi / Jesse Huta Galung - Matwť Middelkoop 2-6, 6-3, [6-10]
DD Arantxa Rus - Corinna Dentoni / Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs 6-7(2), 5-7
25 mei 2014 T.C. Salland (Bathmen) 1 / L.T.C. Barneveld 1 3-3
1e HE Thiemo de Bakker / Botic van de Zandschulp 6-2, 6-1
2e HE Jelle Sels / Evthimios Karaliolios 1-6, 4-6
1e DE MichaŽlla Krajicek / RichŤl Hogenkamp 4-6, 6-7(5)
2e DE Chayenne Ewijk / Karolina Wlodarczak 7-6(6), 2-6, 6-1
HD Thiemo de Bakker - Jelle Sels / Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios 7-6, 4-6, [10-7]
DD MichaŽlla Krajicek - Chayenne Ewijk / RichŤl Hogenkamp - Karolina Wlodarczak 6-3, 4-6, [8-10]
25 mei 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-2
1e HE Alban Meuffels / Jasper Smit 6-2, 6-0
2e HE Nick van der Meer / Dick Norman 6-3, 3-6, 6-4
1e DE Sandra Zaniewska / Michaela HončovŠ 3-6, 4-6
2e DE Bernarda Pera / Stanislava HrozenskŠ 6-3, 6-0
HD Nick van der Meer - David de Goede / Jasper Smit - Dick Norman 7-6, 2-6, [8-10]
DD Sandra Zaniewska - Bernarda Pera / Michaela HončovŠ - Stanislava HrozenskŠ 6-4, 6-2

24 mei 2014 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
1e HE Botic van de Zandschulp / Alban Meuffels 5-7, 4-6
2e HE Evthimios Karaliolios / David de Goede 0-6, 1-6
1e DE RichŤl Hogenkamp / Sandra Zaniewska 7-5, 6-1
2e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Bernarda Pera 2-6, 2-6
HD Botic van de Zandschulp - Evthimios Karaliolios / Alban Meuffels - David de Goede 3-6, 3-6
DD RichŤl Hogenkamp - Jaimy-Gayle van de Wal / Sandra Zaniewska - Bernarda Pera 2-6, 6-4, [10-8]
24 mei 2014 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung / Wesley Koolhof 7-6(6), 6-4
2e HE Matwť Middelkoop / Stephan Fransen 2-6, 6-3, 3-6
1e DE Angelique van der Meet / Sviatlana Pirazhenka 3-6, 4-6
2e DE Bibiane Schoofs / Lisanne van Riet 6-2, 6-1
HD Jesse Huta Galung - Matwť Middelkoop / Wesley Koolhof - Stephan Fransen 5-7, 5-7
DD Angelique van der Meet - Bibiane Schoofs / Sviatlana Pirazhenka - Josanne van Bennekom 6-1, 6-1
24 mei 2014 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Kevin Griekspoor / Yannick Mertens 4-6, 6-2, 7-5
2e HE Scott Griekspoor / Simone Vagnozzi 3-6, 1-6
1e DE Lesley Kerkhove / Cindy Burger 2-6, 6-3, 6-4
2e DE DaniŽlle Harmsen / Quirine Lemoine 2-6, 5-7
HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Yannick Mertens - Simone Vagnozzi 2-6, 6-7
DD Lesley Kerkhove - DaniŽlle Harmsen / Cindy Burger - Quirine Lemoine 6-3, 6-1
24 mei 2014 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 1 6-0
1e HE Jasper Smit / Niels Lootsma 1-6, 7-6, 6-1
2e HE Dick Norman / Roel Oostdam 7-6, 6-3
1e DE Michaela HončovŠ / Laura Pous-Tiů 4-6, 6-4, 6-1
2e DE Stanislava HrozenskŠ / Anna Alzate 6-3, 6-0
HD Jasper Smit - Dick Norman / Niels Lootsma - Roel Oostdam 6-2, 6-3
DD Michaela HončovŠ - Stanislava HrozenskŠ / Laura Pous-Tiů - Anna Alzate 2-6, 6-3, 7-6