Uitslagen landelijke competitie 2013, Dames senioren Eredivisie Afdelingnr 900
Bijgewerkt tot 3 jun 2013 Home


2013 Dames senioren Eredivisie afdelingnr 900

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 7 32
A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 7 31
T.V. Forescate (Voorschoten) 1 7 27
B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7 21
M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 7 21
H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 7 17
G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 7 10
Oranje T.C. (Den Haag) 1 7 9

Uitslagen

2 juni 2013 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 5-1
1e DE Rebecca van Balen / Mimi de Wit 4-6, 7-6, 6-1
2e DE Eline Husslage / Jolanda Elenbaas 4-6, 6-2, 1-6
3e DE Linda Gouka / Carla Spelt-Siebinga 6-3, 6-4
4e DE Felice van Veen / Agnes de Rijke 6-3, 6-0
1e DD Rebecca van Balen - Felice van Veen / Carla Spelt-Siebinga - Mimi de Wit 5-7, 6-4, 6-3
2e DD Linda Gouka - Lisanne Thijssen / Jolanda Elenbaas - Florine Hohmann 7-5, 6-1
2 juni 2013 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e DE Bionda van Overloop-Zonderop / Sabrina Evers 2-6, 2-6
2e DE Heddy den Hollander-Boers / Liset Leerkes 6-0, 6-2
3e DE Ingrid Kruit / Diane Forrest 6-2, 6-3
4e DE Margot van Devilee / Kirsten Balk 7-6, 3-6, 6-7
1e DD Pascal Schouten - Ingrid Kruit / Diane Forrest - Sabrina Evers 2-6, 0-6
2e DD Heddy den Hollander-Boers - Bionda van Overloop-Zonderop / Kirsten Balk - Liset Leerkes 6-3, 6-7, 7-6
2 juni 2013 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Oranje T.C. (Den Haag) 1 4-2
1e DE Hilde Otterman / Mirjam Swarte Opgave uit
2e DE Marleen van Mastwijk / Marije van Thiel Opgave uit
3e DE Karin Delbrugge / Melanie Kievit Opgave uit
4e DE Marita van der Molen / Meike de Haas-van Loenen Opgave uit
1e DD Hilde Otterman - Marleen van Mastwijk / Mirjam Swarte - Marije van Thiel Opgave thuis
2e DD Karin Delbrugge - Marita van der Molen / Melanie Kievit - Meike de Haas-van Loenen Opgave thuis
2 juni 2013 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 1-5
1e DE Angela Pan / Annemiek Wissink 0-6, 0-6
2e DE Wendy Dirne / Lonneke Tax 0-6, 3-6
3e DE / Marceline Spaan Opgave thuis
4e DE / Tammera Canter Visscher Opgave thuis
1e DD Angela Pan - Wendy Dirne / Marceline Spaan - Lonneke Tax 6-3, 6-4
2e DD / Annemiek Wissink - Tammera Canter Visscher Opgave thuis

26 mei 2013 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
1e DE Rebecca van Balen / Norina Elmaleh 1-0
2e DE Eline Husslage / Kirsten Balk 3-6, 6-7
3e DE Linda Gouka / Liset Leerkes 3-6, 6-4, 6-2
4e DE Lisanne Thijssen / Diane Forrest 0-6, 0-6
1e DD Rebecca van Balen - Eline Husslage / Diane Forrest - Liset Leerkes 4-6, 3-6
2e DD Linda Gouka - Felice van Veen / Kirsten Balk - Norina Elmaleh Opgave uit
26 mei 2013 Oranje T.C. (Den Haag) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-3
1e DE Mirjam Swarte / Sandra Auwens-van der Aa 7-6, 4-6, 4-3
2e DE Marije van Thiel / Eefje Henkelman 6-2, 6-2
3e DE Melanie Kievit / Karin Suurs 0-6, 2-6
4e DE Meike de Haas-van Loenen / Colette Hermsen 0-6, 4-6
1e DD Mirjam Swarte - Marije van Thiel / Karin Suurs - Colette Hermsen 1-6, 2-6
2e DD Melanie Kievit - Meike de Haas-van Loenen / Sandra Auwens-van der Aa - Rozan Koppers Opgave uit
26 mei 2013 H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 2-4
1e DE Mimi de Wit / Heddy den Hollander-Boers 1-6, 1-6
2e DE Jolanda Elenbaas / Margot van Devilee 6-4, 6-4
3e DE Carla Spelt-Siebinga / Pascal Schouten 3-6, 3-6
4e DE Agnes de Rijke / Jacqueline Paauw 6-2, 6-1
1e DD Mimi de Wit - Carla Spelt-Siebinga / Heddy den Hollander-Boers - Pascal Schouten 3-6, 3-6
2e DD Florine Hohmann - Jolanda Elenbaas / Margot van Devilee 0-6, 6-7
26 mei 2013 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 2-4
1e DE Willemijn van Hasselt / Annemiek Wissink 3-6, 1-6
2e DE Hilde Otterman / Marquérite Patiwael 4-6, 4-6
3e DE Marleen van Mastwijk / Mariëlle Patiwael 0-6, 1-6
4e DE Barbara Huijgen / Marceline Spaan 6-3, 6-2
1e DD Hilde Otterman - Marleen van Mastwijk / Annemiek Wissink - Marquérite Patiwael 0-6, 1-6
2e DD Karin Delbrugge - Marita van der Molen / Mariëlle Patiwael - Tammera Canter Visscher 6-1, 6-1

12 mei 2013 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 5-1
1e DE Heddy den Hollander-Boers / Linda Gouka 6-1, 6-1
2e DE Bionda van Overloop-Zonderop / Eline Husslage 3-6, 7-6, 6-4
3e DE Margot van Devilee / Rebecca van Balen 2-6, 4-6
4e DE Pascal Schouten / Lisanne Thijssen 6-3, 6-3
1e DD Bionda van Overloop-Zonderop - Pascal Schouten / Linda Gouka - Eline Husslage 6-3, 4-6, 6-4
2e DD Margot van Devilee - Jacqueline Paauw / Rebecca van Balen - Lisanne Thijssen 6-3, 4-6, 6-4
12 mei 2013 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / Oranje T.C. (Den Haag) 1 6-0
1e DE Marquérite Patiwael / Mirjam Swarte 6-3, 6-2
2e DE Marceline Spaan / Marije van Thiel 6-1, 6-1
3e DE Mariëlle Patiwael / Jeanette Ozinga 4-0
4e DE Lonneke Tax / Maëlka Keunen-van Huijstee 6-0, 6-0
1e DD Marceline Spaan - Lonneke Tax / Mirjam Swarte - Jeanette Ozinga 6-7, 6-4, 6-2
2e DD Marquérite Patiwael - Tammera Canter Visscher / Marije van Thiel - Maëlka Keunen-van Huijstee 6-2, 6-4
12 mei 2013 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 4-2
1e DE Sabrina Evers / Agnes de Rijke 6-0, 6-1
2e DE Kirsten Balk / Carla Spelt-Siebinga 6-1, 6-1
3e DE Norina Elmaleh / Mimi de Wit 5-7, 4-6
4e DE Andrea Swick / Jolanda Elenbaas 2-6, 4-6
1e DD Sabrina Evers - Kirsten Balk / Carla Spelt-Siebinga - Agnes de Rijke 6-1, 6-1
2e DD Norina Elmaleh - Andrea Swick / Florine Hohmann - Jolanda Elenbaas 7-6, 2-6, 7-5
12 mei 2013 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e DE Sandra Auwens-van der Aa / Hilde Otterman 6-1, 6-1
2e DE Rozan Koppers / Marleen van Mastwijk 6-1, 6-3
3e DE Karin Suurs / Karin Delbrugge 6-3
4e DE Wendy Dirne / Marita van der Molen 3-6, 6-1, 6-4
1e DD Sandra Auwens-van der Aa - Karin Suurs / Marleen van Mastwijk - Hilde Otterman 6-1, 6-2
2e DD Wendy Dirne - Rozan Koppers / Karin Delbrugge - Marita van der Molen 6-0, 6-4

5 mei 2013 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-2
1e DE Heddy den Hollander-Boers / Rozan Koppers 6-4, 6-1
2e DE Ingrid Kruit / Eefje Henkelman 3-6, 6-3, 6-3
3e DE Margot van Devilee / Karin Suurs 6-1, 6-1
4e DE Pascal Schouten / Wendy Dirne 4-6, 6-3, 4-6
1e DD Margot van Devilee - Pascal Schouten / Eefje Henkelman - Rozan Koppers 3-6, 1-6
2e DD Ingrid Kruit - Jacqueline Paauw / Wendy Dirne - Karin Suurs 6-3, 6-4
5 mei 2013 H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 / Oranje T.C. (Den Haag) 1 6-0
1e DE Mimi de Wit / Marije van Thiel 6-2, 6-2
2e DE Jolanda Elenbaas / Jeanette Ozinga 6-1, 6-0
3e DE Carla Spelt-Siebinga / Melanie Kievit 6-2, 6-0
4e DE Agnes de Rijke / Maëlka Keunen-van Huijstee 5-7, 7-5, 6-4
1e DD Carla Spelt-Siebinga - Mimi de Wit / Jeanette Ozinga - Melanie Kievit 7-6, 6-4
2e DD Florine Hohmann - Jolanda Elenbaas / Maëlka Keunen-van Huijstee - Marije van Thiel 4-6, 7-5, 6-2
5 mei 2013 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 4-2
1e DE Rebecca van Balen / Hilde Otterman 6-3, 6-3
2e DE Géraldine de Vos / Marleen van Mastwijk 4-6, 6-4, 4-6
3e DE Eline Husslage / Marita van der Molen 6-1, 6-2
4e DE Felice van Veen / Karin Delbrugge 6-4, 6-1
1e DD Rebecca van Balen - Eline Husslage / Marleen van Mastwijk - Hilde Otterman 6-2, 6-1
2e DD Lisanne Thijssen - Felice van Veen / Karin Delbrugge - Marita van der Molen 5-7, 4-6
5 mei 2013 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 5-1
1e DE Sabrina Evers / Annemiek Wissink 6-4, 6-0
2e DE Kirsten Balk / Marquérite Patiwael 6-0, 6-2
3e DE Dominika Wojtal / Lonneke Tax 6-0, 6-4
4e DE Norina Elmaleh / Mariëlle Patiwael 2-6, 7-5, 6-4
1e DD Kirsten Balk - Sabrina Evers / Tammera Canter Visscher - Marceline Spaan 6-1, 6-3
2e DD Andrea Swick - Dominika Wojtal / Mariëlle Patiwael - Lonneke Tax 4-6, 2-6

28 april 2013 Oranje T.C. (Den Haag) 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 3-3
1e DE Mirjam Swarte / Géraldine de Vos 6-3, 6-0
2e DE Marije van Thiel / Rebecca van Balen 1-6, 1-6
3e DE Jeanette Ozinga / Felice van Veen 6-4, 6-2
4e DE Meike de Haas-van Loenen / Lisanne Thijssen 3-6, 2-6
1e DD Mirjam Swarte - Jeanette Ozinga / Felice van Veen - Géraldine de Vos 7-6, 6-3
2e DD Marije van Thiel - Melanie Kievit / Rebecca van Balen - Eline Husslage 4-6, 4-6
28 april 2013 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 2-4
1e DE Hilde Otterman / Mimi de Wit 6-7, 3-6
2e DE Marleen van Mastwijk / Jolanda Elenbaas 2-6, 2-6
3e DE Karin Delbrugge / Carla Spelt-Siebinga 2-6, 0-6
4e DE Barbara Huijgen / Florine Hohmann 6-0, 6-1
1e DD Hilde Otterman - Marleen van Mastwijk / Mimi de Wit - Carla Spelt-Siebinga 3-6, 3-6
2e DD Marita van der Molen - Karin Delbrugge / Jolanda Elenbaas - Agnes de Rijke 6-4, 0-6, 7-6

21 april 2013 Oranje T.C. (Den Haag) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 1-5
1e DE Mirjam Swarte / Sabrina Evers 6-2, 3-6, 6-3
2e DE Marije van Thiel / Kirsten Balk 0-6, 0-6
3e DE Jeanette Ozinga / Dominika Wojtal 7-5, 4-6, 0-6
4e DE Maëlka Keunen-van Huijstee / Norina Elmaleh 2-6, 2-6
1e DD Mirjam Swarte - Jeanette Ozinga / Kirsten Balk - Liset Leerkes 6-2, 0-6, 2-6
2e DD Maëlka Keunen-van Huijstee - Marije van Thiel / Andrea Swick - Dominika Wojtal 2-6, 6-7
21 april 2013 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 6-0
1e DE Annemiek Wissink / Jolanda Elenbaas 6-0, 6-3
2e DE Marquérite Patiwael / Agnes de Rijke 6-2, 6-2
3e DE Lonneke Tax / Carla Spelt-Siebinga 6-1, 6-3
4e DE Mariëlle Patiwael / Florine Hohmann 6-4, 6-2
1e DD Marceline Spaan - Annemiek Wissink / Mimi de Wit - Carla Spelt-Siebinga 7-5, 6-4
2e DD Mariëlle Patiwael - Tammera Canter Visscher / Agnes de Rijke - Florine Hohmann 6-3, 6-1
21 april 2013 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 0-6
1e DE Marleen van Mastwijk / Heddy den Hollander-Boers 2-6, 2-6
2e DE Hilde Otterman / Bionda van Overloop-Zonderop 6-3, 4-6, 1-6
3e DE Marita van der Molen / Pascal Schouten 0-6, 4-6
4e DE Barbara Huijgen / Margot van Devilee 1-6, 6-4, 4-6
1e DD Hilde Otterman - Marleen van Mastwijk / Heddy den Hollander-Boers - Pascal Schouten 4-6, 1-6
2e DD Marita van der Molen - Karin Delbrugge / Margot van Devilee - Ingrid Kruit 2-6, 4-6
21 april 2013 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 4-2
1e DE Sandra Auwens-van der Aa / Eline Husslage 6-2, 6-1
2e DE Eefje Henkelman / Linda Gouka 3-6, 1-6
3e DE Karin Suurs / Lisanne Thijssen 6-1, 6-3
4e DE Wendy Dirne / Felice van Veen 7-5, 2-6, 3-6
1e DD Sandra Auwens-van der Aa - Colette Hermsen / Felice van Veen - Rebecca van Balen 6-1, 6-3
2e DD Eefje Henkelman - Karin Suurs / Linda Gouka - Eline Husslage 4-6, 6-2, 6-4

14 april 2013 M.T.C. Bequick (Maassluis) 1 / T.V. Forescate (Voorschoten) 1 3-3
1e DE Linda Gouka / Annemiek Wissink 3-6, 4-6
2e DE Géraldine de Vos / Marquérite Patiwael 1-6, 3-6
3e DE Rebecca van Balen / Marceline Spaan 6-7, 6-4, 6-1
4e DE Felice van Veen / Lonneke Tax 6-2, 6-4
1e DD Rebecca van Balen - Felice van Veen / Marceline Spaan - Lonneke Tax 6-7, 0-6
2e DD Linda Gouka - Eline Husslage / Tammera Canter Visscher - Marquérite Patiwael 6-2, 2-6, 6-4
14 april 2013 L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 / Oranje T.C. (Den Haag) 1 6-0
1e DE Heddy den Hollander-Boers / Jeanette Ozinga 6-1, 6-2
2e DE Bionda van Overloop-Zonderop / Melanie Kievit 6-0, 6-0
3e DE Ingrid Kruit / Maëlka Keunen-van Huijstee 6-1, 6-4
4e DE Pascal Schouten / Meike de Haas-van Loenen 6-0, 6-2
1e DD Bionda van Overloop-Zonderop - Pascal Schouten / Meike de Haas-van Loenen - Maëlka Keunen-van Huijstee 6-0, 6-4
2e DD Heddy den Hollander-Boers - Jacqueline Paauw / Melanie Kievit - Jeanette Ozinga 6-0, 6-1
14 april 2013 H.L.T.C. Gooiland (Hilversum) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-4
1e DE Agnes de Rijke / Eefje Henkelman 0-6, 2-6
2e DE Jolanda Elenbaas / Colette Hermsen 6-1, 7-5
3e DE Carla Spelt-Siebinga / Karin Suurs 6-7, 6-2, 0-6
4e DE Florine Hohmann / Wendy Dirne 1-6, 1-6
1e DD Carla Spelt-Siebinga - Mimi de Wit / Karin Suurs - Colette Hermsen 6-7, 6-2, 6-2
2e DD Jolanda Elenbaas - Florine Hohmann / Wendy Dirne - Eefje Henkelman 6-3, 3-6, 2-6
14 april 2013 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 6-0
1e DE Sabrina Evers / Hilde Otterman 6-3, 6-2
2e DE Liset Leerkes / Marleen van Mastwijk 6-1, 6-0
3e DE Kirsten Balk / Marita van der Molen 6-2, 6-1
4e DE Diane Forrest / Karin Delbrugge 6-2, 6-3
1e DD Kirsten Balk - Liset Leerkes / Hilde Otterman - Marleen van Mastwijk 6-2, 6-2
2e DD Andrea Swick - Norina Elmaleh / Marita van der Molen - Karin Delbrugge 7-6, 6-3

7 april 2013 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 1-5
1e DE Sandra Auwens-van der Aa / Kirsten Balk 3-6, 3-6
2e DE Karin Suurs / Liset Leerkes 4-6, 6-2, 2-6
3e DE Colette Hermsen / Diane Forrest 1-6, 2-6
4e DE Wendy Dirne / Dominika Wojtal 3-6, 6-2, 3-6
1e DD Sandra Auwens-van der Aa - Colette Hermsen / Andrea Swick - Sabrina Evers 7-5, 7-5
2e DD Wendy Dirne - Rozan Koppers / Diane Forrest - Liset Leerkes 2-6, 4-6
7 april 2013 T.V. Forescate (Voorschoten) 1 / L.T.C. De Munnik (Leiderdorp) 1 2-4
1e DE Annemiek Wissink / Bionda van Overloop-Zonderop 6-2, 6-1
2e DE Lonneke Tax / Heddy den Hollander-Boers 0-6, 7-6, 3-6
3e DE Marceline Spaan / Ingrid Kruit 1-6, 7-6, 6-0
4e DE Mariëlle Patiwael / Pascal Schouten 2-6, 5-7
1e DD Annemiek Wissink - Marceline Spaan / Bionda van Overloop-Zonderop - Margot van Devilee 5-7, 4-6
2e DD Marquérite Patiwael - Lonneke Tax / Heddy den Hollander-Boers - Jacqueline Paauw 1-6, 3-6