Uitslagen landelijke competitie 2013, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 506
Bijgewerkt tot 4 jun 2013 Home


2013 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 506

Stand

GespeeldPunten
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 28
L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 7 28
A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 7 24
T.C. Unicum (Leiden) 1 7 24
B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 7 21
L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7 18
Haarlemsche L.T.C. 1 7 14
T.V. Badhoevedorp 2 7 11

Uitslagen

2 juni 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 5-1
1e HE Cedric Willems / Gertjan Egberink 6-4, 6-0
2e HE Rens van der Vis / Maurice van Leeuwen 6-3, 6-2
3e HE Mike Soyer / Albert Robben 6-3, 6-1
4e HE Michiel de Krom / Leon van der Linden 6-3, 6-0
1e HD Rens van der Vis - Cedric Willems / Gertjan Egberink - Albert Robben 7-5, 6-3
2e HD Jan Jaap Overgaauw - Robert van de Pas / Maurice van Leeuwen - Leon van der Linden 3-6, 3-6
2 juni 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 4-2
1e HE Frank van den Heuvel / Martijn van der Zalm 6-1, 6-0
2e HE Patrick Zwiers / Stephan van den Brink 4-6, 2-6
3e HE Tom Groen / Bas Loohuis 6-7, 1-6
4e HE Frank Janssen / Opgave uit
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Martijn van der Zalm - Bas Loohuis 6-2, 6-2
2e HD Tom Groen - Patrick Zwiers / Opgave uit
2 juni 2013 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 6-0
1e HE Joris Bodin / Theo Driessen 6-2, 6-4
2e HE Conan de Bruin / Dylan Prins 7-5, 6-0
3e HE Kelly de Weers / Walter van Schie 6-3, 6-1
4e HE Berend Jonker / Jeroen Poots 7-5, 6-0
1e HD Conan de Bruin - Berend Jonker / Harold van Schie - Menno Serlier 6-2, 6-3
2e HD Joris Bodin - Kelly de Weers / Dylan Prins 6-2, 6-2
2 juni 2013 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 1-5
1e HE DaniŽl Rappange / Jeff Toth 6-7, 1-6
2e HE Colin van der Hel / Garnik Murad 7-6, 6-2
3e HE / Jordi van der Meer Opgave thuis
4e HE / Stefan Groot Opgave thuis
1e HD Colin van der Hel - DaniŽl Rappange / Jeff Toth - Jordi van der Meer 6-4, 3-6, 3-6
2e HD / Garnik Murad - Stefan Groot Opgave thuis

26 mei 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 3-3
1e HE Frank van den Heuvel / Walter van Schie 6-2, 6-2
2e HE Tom Groen / Harold van Schie 6-4, 4-6, 6-2
3e HE Patrick Zwiers / Dylan Prins 7-6, 1-6, 5-7
4e HE Mauk Smit / Jeroen Poots 6-7, 6-1, 1-6
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Walter van Schie - Dylan Prins 6-2, 6-1
2e HD Tom Groen - Frank Janssen / Jeroen Poots - Theo Driessen 6-7, 4-6
26 mei 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.C. Unicum (Leiden) 1 4-2
1e HE Cedric Willems / Jeff Toth 7-6, 4-6, 6-2
2e HE Mike Soyer / Timo de Mooy 6-1, 6-0
3e HE Robert van de Pas / Jordi van der Meer 3-6, 1-6
4e HE Michiel de Krom / Garnik Murad 6-1, 6-0
1e HD Cedric Willems - Robert van de Pas / Jeff Toth - Jordi van der Meer 3-6, 4-6
2e HD Jan Jaap Overgaauw - Rens van der Vis / Garnik Murad - Stefan Groot 6-2, 6-4
26 mei 2013 T.V. Badhoevedorp 2 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 0-6
1e HE Erik van der Zalm / Conan de Bruin 6-4, 5-7, 3-6
2e HE Stephan van den Brink / Kelly de Weers 3-6, 2-6
3e HE Martijn van der Zalm / Berend Jonker 6-4, 2-6, 6-7
4e HE Bas Loohuis / Bart van Schendel 4-6, 0-6
1e HD Erik van der Zalm - Martijn van der Zalm / Berend Jonker - Kelly de Weers 6-7, 6-2, 4-6
2e HD Stephan van den Brink - Bas Loohuis / Conan de Bruin - Bart van Schendel 1-6, 4-6
26 mei 2013 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 5-1
1e HE Gertjan Egberink / Colin van der Hel 6-2, 6-1
2e HE Albert Robben / DaniŽl Rappange 6-7, 6-7
3e HE Leon van der Linden / Opgave uit
4e HE Maurice van Leeuwen / Opgave uit
1e HD Gertjan Egberink - Leon van der Linden / Colin van der Hel - DaniŽl Rappange 4-6, 6-0, 6-2
2e HD Albert Robben - Maurice van Leeuwen / Opgave uit

12 mei 2013 Haarlemsche L.T.C. 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-4
1e HE Ben Spee / Cedric Willems 6-3, 5-7, 4-6
2e HE David Rappange / Robert van de Pas 1-6, 0-3
3e HE Colin van der Hel / Mike Soyer 3-6, 6-7
4e HE DaniŽl Rappange / Michiel de Krom 5-7, 6-4, 6-1
1e HD Ben Spee - David Rappange / Cedric Willems - Mike Soyer 4-6, 4-6
2e HD Colin van der Hel - DaniŽl Rappange / Michiel de Krom - Robert van de Pas 2-6, 6-4, 6-4
12 mei 2013 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 5-1
1e HE Theo Driessen / Erik van der Zalm 6-3, 6-1
2e HE Jeroen Poots / Martijn van der Zalm 7-6, 5-7, 0-6
3e HE Harold van Schie / Stephan van den Brink 7-5, 6-4
4e HE Dylan Prins / Bas Loohuis 6-4, 6-2
1e HD Harold van Schie - Walter van Schie / Erik van der Zalm - Stephan van den Brink 5-7, 6-4, 6-3
2e HD Theo Driessen - Jeroen Poots / Martijn van der Zalm - Bas Loohuis 7-5, 7-6
12 mei 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-4
1e HE Jeff Toth / Gertjan Egberink 4-6, 2-6
2e HE Jordi van der Meer / Albert Robben 4-6, 6-0, 6-2
3e HE Timo de Mooy / Maurice van Leeuwen 6-0, 6-2
4e HE Garnik Murad / Leon van der Linden 7-6, 4-6, 3-6
1e HD Jordi van der Meer - Timo de Mooy / Gertjan Egberink - Albert Robben 4-6, 4-6
2e HD Jeff Toth - Stefan Groot / Maurice van Leeuwen - Leon van der Linden 7-6, 0-6, 2-6
12 mei 2013 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 4-2
1e HE Berend Jonker / Frank van den Heuvel 3-6, 3-6
2e HE Joris Bodin / Mauk Smit 6-0, 6-3
3e HE Conan de Bruin / Frank Janssen 6-2, 6-4
4e HE Kelly de Weers / Tom Groen 0-6, 6-2, 6-1
1e HD Joris Bodin - Kelly de Weers / Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers 3-6, 3-6
2e HD Berend Jonker - Conan de Bruin / Frank Janssen - Tom Groen Opgave uit

5 mei 2013 Haarlemsche L.T.C. 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-4
1e HE Ben Spee / Kelly de Weers 6-3, 6-3
2e HE Colin van der Hel / Conan de Bruin 6-2, 6-4
3e HE DaniŽl Rappange / Casper Mantje 4-6, 4-6
4e HE Gerhard Westerbeek / Berend Jonker 1-6, 2-6
1e HD Ben Spee - Gerhard Westerbeek / Kelly de Weers - Casper Mantje 3-6, 3-6
2e HD Colin van der Hel - DaniŽl Rappange / Conan de Bruin - Berend Jonker 5-7, 4-6
5 mei 2013 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Badhoevedorp 2 5-1
1e HE Gertjan Egberink / Stephan van den Brink 6-3, 6-2
2e HE Leon van der Linden / Erik van der Zalm 2-6, 2-6
3e HE Albert Robben / Martijn van der Zalm 7-6, 6-7, 7-6
4e HE Maurice van Leeuwen / Bas Loohuis 6-1, 6-3
1e HD Gertjan Egberink - Albert Robben / Stephan van den Brink - Martijn van der Zalm 6-2, 3-6, 7-5
2e HD Leon van der Linden - Maurice van Leeuwen / Erik van der Zalm - Bas Loohuis 6-7, 6-2, 6-1
5 mei 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 4-2
1e HE Jan Jaap Overgaauw / Frank van den Heuvel 6-7, 5-7
2e HE Robert van de Pas / Patrick Zwiers 6-1, 6-2
3e HE Mike Soyer / Tom Groen 6-1, 6-2
4e HE Michiel de Krom / Jan Tervoort 6-0, 6-0
1e HD Michiel de Krom - Robert van de Pas / Patrick Zwiers - Tom Groen 6-3, 6-3
2e HD Jan Jaap Overgaauw - Mike Soyer / Frank van den Heuvel - Jan Tervoort 6-7, 6-7
5 mei 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
1e HE Jeff Toth / Theo Driessen 6-0, 6-1
2e HE Garnik Murad / Jeroen Poots 5-7, 7-5, 1-6
3e HE Jordi van der Meer / Walter van Schie 6-3, 6-1
4e HE Timo de Mooy / Dylan Prins 6-1, 6-4
1e HD Garnik Murad - Timo de Mooy / Jeroen Poots - Theo Driessen 7-5, 6-3
2e HD Jordi van der Meer - Stefan Groot / Harold van Schie - Walter van Schie 5-7, 6-4, 6-7

28 april 2013 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-4
1e HE Kelly de Weers / Jeff Toth 6-3, 2-6, 2-6
2e HE Bart van Schendel / Timo de Mooy 3-6, 2-6
3e HE Conan de Bruin / Garnik Murad 4-6, 6-3, 6-3
4e HE Berend Jonker / Jordi van der Meer 2-6, 0-6
1e HD Conan de Bruin - Berend Jonker / Jeff Toth - Garnik Murad 7-5, 6-2
2e HD Kelly de Weers - Bart van Schendel / Jordi van der Meer - Stefan Groot 5-7, 3-6
28 april 2013 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Theo Driessen / Ben Spee 3-6, 6-2, 3-6
2e HE Harold van Schie / DaniŽl Rappange 6-4, 7-5
3e HE Walter van Schie / Colin van der Hel 6-2, 6-2
4e HE Dylan Prins / Gerhard Westerbeek 6-3, 7-5
1e HD Harold van Schie - Walter van Schie / DaniŽl Rappange - Colin van der Hel 1-6, 4-6
2e HD Theo Driessen - Jeroen Poots / Ben Spee - Gerhard Westerbeek 6-2, 3-6, 6-2

21 april 2013 T.V. Badhoevedorp 2 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-4
1e HE Erik van der Zalm / Jeff Toth 2-6, 2-6
2e HE Stephan van den Brink / Garnik Murad 7-6, 6-7
3e HE Martijn van der Zalm / Timo de Mooy 2-6, 6-7
4e HE Bas Loohuis / Stefan Groot 6-1, 6-4
1e HD Stephan van den Brink - Martijn van der Zalm / Jeff Toth - Jordi van der Meer 3-6, 0-3
2e HD Erik van der Zalm - Bas Loohuis / Timo de Mooy - Stefan Groot 6-1, 6-1
21 april 2013 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-4
1e HE Theo Driessen / Gertjan Egberink 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Jeroen Poots / Albert Robben 2-6, 3-6
3e HE Walter van Schie / Leon van der Linden 6-7, 3-6
4e HE Dylan Prins / Maurice van Leeuwen 2-6, 6-0, 6-2
1e HD Harold van Schie - Walter van Schie / Gertjan Egberink - Albert Robben 4-6, 6-7
2e HD Theo Driessen - Jeroen Poots / Maurice van Leeuwen - Leon van der Linden 6-4, 6-2
21 april 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 3-3
1e HE Frank van den Heuvel / Ben Spee 6-4, 7-5
2e HE Frank Janssen / Colin van der Hel 0-6, 4-6
3e HE Tom Groen / DaniŽl Rappange 6-3, 4-6, 6-2
4e HE Mauk Smit / Gerhard Westerbeek 6-4, 6-7, 4-6
1e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Ben Spee - Gerhard Westerbeek 6-1, 6-0
2e HD Tom Groen - Patrick Zwiers / Colin van der Hel - DaniŽl Rappange 4-6, 3-6
21 april 2013 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-3
1e HE Dominic Bersee / Paul Moggrť 2-6, 2-6
2e HE Kelly de Weers / Tonny Koernap 6-3, 2-6, 2-6
3e HE Berend Jonker / Mike Soyer 6-4, 6-1
4e HE Ivo Bodin / Michiel de Krom 3-6, 2-6
1e HD Dominic Bersee - Berend Jonker / Tonny Koernap - Mike Soyer 6-3, 6-2
2e HD Kelly de Weers - Ivo Bodin / Michiel de Krom - Jeroen de Kievit 6-2, 6-4

14 april 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 4-2
1e HE Vincent SchŁtte / Theo Driessen 6-3, 6-0
2e HE Mike Soyer / Harold van Schie 6-2, 6-2
3e HE Michiel de Krom / Jeroen Poots 5-7, 7-5, 6-3
4e HE Lennart Pronk / Dylan Prins 1-6, 3-6
1e HD Vincent SchŁtte - Mike Soyer / Jeroen Poots - Walter van Schie 6-4, 6-4
2e HD Michiel de Krom - Lennart Pronk / Theo Driessen - Dylan Prins 3-6, 3-6
14 april 2013 Haarlemsche L.T.C. 1 / T.V. Badhoevedorp 2 3-3
1e HE Ben Spee / Martijn van der Zalm 6-7, 6-4, 6-1
2e HE Jorn Gunster / Stephan van den Brink 2-6, 4-6
3e HE Colin van der Hel / Erik van der Zalm 6-7, 7-6, 6-1
4e HE Gerhard Westerbeek / Bas Loohuis 2-6, 6-7
1e HD Ben Spee - Gerhard Westerbeek / Martijn van der Zalm - Stephan van den Brink 6-3, 6-2
2e HD Colin van der Hel - Jorn Gunster / Erik van der Zalm - Bas Loohuis 0-6, 3-6
14 april 2013 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 3-3
1e HE Gertjan Egberink / Berend Jonker 6-0, 6-1
2e HE Maurice van Leeuwen / Bart van Schendel 0-6, 6-7
3e HE Leon van der Linden / Conan de Bruin 1-6, 1-6
4e HE Albert Robben / Jairo Seur 6-1, 6-3
1e HD Gertjan Egberink - Maurice van Leeuwen / Berend Jonker - Conan de Bruin 3-6, 3-6
2e HD Leon van der Linden - Albert Robben / Bart van Schendel - Jairo Seur 4-6, 6-4, 6-1
14 april 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 3-3
1e HE Jeff Toth / Frank van den Heuvel 2-6, 4-6
2e HE Timo de Mooy / Tom Groen 6-2, 6-1
3e HE Jordi van der Meer / Mauk Smit 6-3, 1-6, 6-1
4e HE Garnik Murad / Frank Janssen 6-4, 6-2
1e HD Jeff Toth - Timo de Mooy / Frank van den Heuvel - Patrick Zwiers 7-6, 1-6, 4-6
2e HD Stefan Groot - Garnik Murad / Tom Groen - Frank Janssen 4-6, 3-6

7 april 2013 T.V. Badhoevedorp 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-4
1e HE Erik van der Zalm / Robert van de Pas 0-6, 6-4, 3-6
2e HE Stephan van den Brink / Mike Soyer 4-6, 0-6
3e HE Martijn van der Zalm / Tom Vogelsang 4-6, 6-1, 6-4
4e HE Bas Loohuis / Michiel de Krom 3-6, 6-3, 2-6
1e HD Stephan van den Brink - Martijn van der Zalm / Michiel de Krom - Robert van de Pas 6-7, 3-6
2e HD Bas Loohuis - Erik van der Zalm / Mike Soyer - Jan Jaap Overgaauw 1-6, 6-2, 6-0
7 april 2013 B.L.T.C. Westerhout (Beverwijk) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-2
1e HE Frank van den Heuvel / Gertjan Egberink 7-6, 6-1
2e HE Frank Janssen / Maurice van Leeuwen 7-6, 4-6, 6-3
3e HE Tom Groen / Leon van der Linden 5-7, 6-4, 7-6
4e HE Patrick Zwiers / Albert Robben 1-6, 1-6
1e HD Tom Groen - Patrick Zwiers / Gertjan Egberink - Albert Robben 3-6, 1-6
2e HD Frank van den Heuvel - Mauk Smit / Maurice van Leeuwen - Leon van der Linden 6-0, 6-4