Uitslagen landelijke competitie 2013, Heren zondag 1e klasse Afdelingnr 505
Bijgewerkt tot 4 jun 2013 Home


2013 Heren zondag 1e klasse afdelingnr 505

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Spijkenisse 1 7 33
T.V. Holy (Vlaardingen) 1 7 26
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 7 23
T.C. Drive (Sas van Gent) 1 7 22
L.T.C. 's-Gravenzande 1 7 18
T.V. De Boskreek (Breskens) 1 7 17
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 16
L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 7 13

Uitslagen

2 juni 2013 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 2-4
1e HE Leendert Keizer / Ruud Martens 6-7, 2-6
2e HE Luco Overvoorde / Kevin de Rooij 4-6, 5-7
3e HE Stephan Schoemaker / Rowin Tazelaar 2-6, 4-6
4e HE Dennis van Vliet / Kenny de Rooij 4-6, 0-6
1e HD Leendert Keizer - Luco Overvoorde / Ruud Martens - Remy Scherbeyn 6-4, 2-6, 6-4
2e HD Stephan Schoemaker - Joffrey van Zanten / Kevin de Rooij - Kenny de Rooij 6-3, 6-4
2 juni 2013 L.T.C. Spijkenisse 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-2
1e HE Nicky Mayer / Joest Kessen 6-2
2e HE UriŽl Maarsen / Dave de Graaf 5-7, 4-6
3e HE Tim Arp / Bart Overbeek 3-6, 3-6
4e HE Martijn van Dijk / Marco van Zutphen 6-3, 7-5
1e HD Stefan Weeda - UriŽl Maarsen / Dave de Graaf - Bart Overbeek 6-3, 6-0
2e HD Patriek Wolterbeek - Nicky Mayer / Joest Kessen - Marco van Zutphen 6-0, 1-0
2 juni 2013 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 4-2
1e HE Sander Kruis / Marco Verkleij 6-1, 6-1
2e HE Enrico de Boer / Remko van Gorkom 6-7, 3-6
3e HE Wouter Koning / Kaimo Baardman 6-1, 6-0
4e HE Maurice Kramer / Thijs van Winsen 6-4, 4-6, 3-6
1e HD Sander Kruis - Albert Baan / Thijs van Winsen - Marco Verkleij 6-1, 6-3
2e HD Enrico de Boer - Wouter Koning / Kaimo Baardman - Remco Rapmund 6-3, 7-6
2 juni 2013 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 3-3
1e HE Yannick van 't Leven / Mart Flikweert 4-6, 6-0, 1-0
2e HE Olav Goulooze / Bart van de Sande 4-6, 3-6
3e HE Guido van 't Leven / Thomas Felius 3-6, 3-6
4e HE John Vreeswijk / Dylan Blackman 6-2, 6-4
1e HD Yannick van 't Leven - Olav Goulooze / Bart van de Sande - Thomas Felius 3-6, 4-6
2e HD Guido van 't Leven - Julien van 't Leven / Dylan Blackman - Donovan Blackman 6-3, 3-6, 6-0

26 mei 2013 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 5-1
1e HE Stefan Weeda / Thijs van Winsen 6-1, 6-1
2e HE Tim Arp / Marco Verkleij 6-0, 7-6
3e HE Patriek Wolterbeek / Remko van Gorkom 6-3, 6-3
4e HE Nicky Mayer / Remco Rapmund 6-2, 6-0
1e HD Stefan Weeda - UriŽl Maarsen / Remco Rapmund - Kaimo Baardman 6-1, 6-1
2e HD Patriek Wolterbeek - Martijn van Dijk / Thijs van Winsen - Marco Verkleij 6-7, 3-6
26 mei 2013 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 3-3
1e HE Leendert Keizer / Donovan Blackman 7-5, 6-2
2e HE Roy Vijverberg / Bart van de Sande 2-6, 2-6
3e HE Luco Overvoorde / Dylan Blackman 6-2, 7-5
4e HE Stephan Schoemaker / Thomas Felius 1-6, 0-6
1e HD Leendert Keizer - Luco Overvoorde / Donovan Blackman - Dylan Blackman 6-2, 6-2
2e HD Stephan Schoemaker - Joffrey van Zanten / Bart van de Sande - Thomas Felius 3-6, 2-6
26 mei 2013 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 4-2
1e HE Ruud Martens / Julien van 't Leven 6-2, 6-1
2e HE Kevin de Rooij / Yannick van 't Leven 6-4, 6-0
3e HE Rowin Tazelaar / Olav Goulooze 6-3, 7-5
4e HE Pierre van Hyfte / Guido van 't Leven 7-5, 4-6, 2-6
1e HD Ruud Martens - Kevin de Rooij / Yannick van 't Leven - Olav Goulooze 6-3, 6-3
2e HD Kenny de Rooij - Rowin Tazelaar / Julien van 't Leven - Guido van 't Leven 2-6, 4-6
26 mei 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 2-4
1e HE Bart Overbeek / Albert Baan 3-6, 4-6
2e HE Dave de Graaf / Sander Kruis 7-5, 6-3
3e HE Joest Kessen / Enrico de Boer 6-1, 6-4
4e HE Marco van Zutphen / Wouter Koning 3-6, 3-6
1e HD Bart Overbeek - Dave de Graaf / Albert Baan - Sander Kruis 6-7, 6-7
2e HD Joest Kessen - Marco van Zutphen / Enrico de Boer - Wouter Koning 3-6, 4-6

12 mei 2013 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 3-3
1e HE Julien van 't Leven / Leendert Keizer 4-6, 3-6
2e HE Yannick van 't Leven / Roy Vijverberg 6-0, 6-3
3e HE Olav Goulooze / Luco Overvoorde 2-6, 2-6
4e HE Guido van 't Leven / Stephan Schoemaker 6-1, 6-2
1e HD Olav Goulooze - John Vreeswijk / Luco Overvoorde - Joffrey van Zanten 5-7, 4-6
2e HD Yannick van 't Leven - Guido van 't Leven / Leendert Keizer - Dennis van Vliet 7-5, 6-7, 6-1
12 mei 2013 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-3
1e HE Marco Verkleij / Dave de Graaf 4-6, 4-6
2e HE Remko van Gorkom / Bart Overbeek 6-7, 0-6
3e HE Thijs van Winsen / Joest Kessen 6-0, 6-2
4e HE Kaimo Baardman / Marco van Zutphen 6-1, 6-4
1e HD Marco Verkleij - Thijs van Winsen / Dave de Graaf - Bart Overbeek 2-6, 4-6
2e HD Kaimo Baardman - Remco Rapmund / Joest Kessen - Marco van Zutphen 7-5, 6-4
12 mei 2013 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 4-2
1e HE Mart Flikweert / Remy Scherbeyn 6-1, 6-3
2e HE Bart van de Sande / Pierre van Hyfte 6-4, 6-3
3e HE Thomas Felius / Rowin Tazelaar 2-6, 4-6
4e HE Dylan Blackman / Kenny de Rooij 6-4, 5-7, 6-0
1e HD Mart Flikweert - Donovan Blackman / Pierre van Hyfte - Kenny de Rooij 1-6, 4-6
2e HD Bart van de Sande - Thomas Felius / Remy Scherbeyn - Rowin Tazelaar 6-3, 4-6, 6-2
12 mei 2013 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 2-4
1e HE Sander Kruis / Stefan Weeda 5-7, 1-6
2e HE Enrico de Boer / Nicky Mayer 4-6, 2-6
3e HE Jo„o Varela / Patriek Wolterbeek 4-6, 2-6
4e HE Wouter Koning / UriŽl Maarsen 7-6, 3-6, 7-5
1e HD Sander Kruis - Albert Baan / Stefan Weeda - Nicky Mayer 4-6, 1-6
2e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Patriek Wolterbeek - UriŽl Maarsen 6-4, 3-6, 7-6

9 mei 2013 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 4-2
1e HE Sander Kruis / Mart Flikweert 3-6, 7-6, 4-6
2e HE Albert Baan / Bart van de Sande 6-4, 7-5
3e HE Wouter Koning / Thomas Felius 6-3, 6-0
4e HE Jo„o Varela / Dylan Blackman 3-6, 2-6
1e HD Sander Kruis - Albert Baan / Mart Flikweert - Dylan Blackman 6-3, 6-2
2e HD Wouter Koning - Enrico de Boer / Bart van de Sande - Thomas Felius 6-3, 6-3

5 mei 2013 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 0-6
1e HE Yannick van 't Leven / Sander Kruis 6-2, 2-6, 6-7
2e HE Julien van 't Leven / Albert Baan 4-6, 6-3, 2-6
3e HE Guido van 't Leven / Wouter Koning 2-6, 3-6
4e HE John Vreeswijk / Jo„o Varela 6-1, 2-6, 2-6
1e HD Yannick van 't Leven - Olav Goulooze / Sander Kruis - Albert Baan 6-7, 1-6
2e HD Julien van 't Leven - Guido van 't Leven / Wouter Koning - Enrico de Boer 1-6, 6-3, 3-6
5 mei 2013 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-2
1e HE Ruud Martens / Joest Kessen 6-0
2e HE Remy Scherbeyn / Dave de Graaf 3-6, 6-4, 4-6
3e HE Pierre van Hyfte / Bart Overbeek 6-4, 6-1
4e HE Kevin de Rooij / Marco van Zutphen 6-1, 6-1
1e HD Pierre van Hyfte - Ruud Martens / Bart Overbeek - Marco van Zutphen 6-7, 2-6
2e HD Kevin de Rooij - Rowin Tazelaar / Joest Kessen - Dave de Graaf 7-6, 1-6, 6-3
5 mei 2013 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 1-5
1e HE Leendert Keizer / Stefan Weeda 3-6, 1-6
2e HE Luco Overvoorde / Nicky Mayer 2-6, 3-6
3e HE Stephan Schoemaker / UriŽl Maarsen 4-6, 1-6
4e HE Dennis van Vliet / Tim Arp 6-7, 3-6
1e HD Leendert Keizer - Luco Overvoorde / UriŽl Maarsen - Nicky Mayer 6-7, 6-4, 6-4
2e HD Stephan Schoemaker - Joffrey van Zanten / Tim Arp - Stefan Weeda 0-6, 0-6
5 mei 2013 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 5-1
1e HE Mart Flikweert / Remco Rapmund 6-2, 6-4
2e HE Bart van de Sande / Thijs van Winsen 6-4, 6-3
3e HE Thomas Felius / Kaimo Baardman 6-4, 6-1
4e HE Dylan Blackman / Remko van Gorkom 6-2, 6-0
1e HD Thomas Felius - Bart van de Sande / Remko van Gorkom - Thijs van Winsen 6-3, 7-5
2e HD Mart Flikweert - Donovan Blackman / Kaimo Baardman - Remco Rapmund 3-6, 6-3, 1-6

28 april 2013 T.C. Drive (Sas van Gent) 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 2-4
1e HE Dylan Blackman / Stefan Weeda 1-6, 0-6
2e HE Mart Flikweert / Martijn van Dijk 0-1
3e HE Thomas Felius / UriŽl Maarsen 5-7, 6-2, 1-6
4e HE Bart van de Sande / Nicky Mayer 6-4, 7-5
1e HD Mart Flikweert - Dylan Blackman / UriŽl Maarsen - Nicky Mayer 4-6, 3-6
2e HD Thomas Felius - Bart van de Sande / Tim Arp - Stefan Weeda 4-6, 0-6

21 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Drive (Sas van Gent) 1 3-3
1e HE Jeanneau Stadegaard / Mart Flikweert 6-7, 4-6
2e HE Bart Overbeek / Bart van de Sande 6-2, 6-0
3e HE Dave de Graaf / Dylan Blackman 7-6, 6-1
4e HE Marco van Zutphen / Thomas Felius 1-6, 2-6
1e HD Dave de Graaf - Bart Overbeek / Bart van de Sande - Thomas Felius 6-2, 6-4
2e HD Jeanneau Stadegaard - Marco van Zutphen / Dylan Blackman - Donovan Blackman 3-6, 6-3, 2-6
21 april 2013 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 6-0
21 april 2013 L.T.C. Spijkenisse 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 5-1
1e HE Stefan Weeda / Yannick van 't Leven 6-2, 6-2
2e HE UriŽl Maarsen / Olav Goulooze 6-7, 6-4, 6-7
3e HE Nicky Mayer / Julien van 't Leven 6-2, 6-0
4e HE Tim Arp / Guido van 't Leven 6-3, 7-5
1e HD Stefan Weeda - Tim Arp / Olav Goulooze - Guido van 't Leven 6-2, 6-2
2e HD UriŽl Maarsen - Nicky Mayer / Yannick van 't Leven - Julien van 't Leven 6-2, 6-2
21 april 2013 T.V. Holy (Vlaardingen) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 3-3
1e HE Sander Kruis / Leendert Keizer 4-6, 6-7
2e HE Albert Baan / Luco Overvoorde 6-7, 6-3, 5-7
3e HE Wouter Koning / Roy Vijverberg 6-2, 6-1
4e HE Jo„o Varela / Stephan Schoemaker 6-4, 2-6, 6-2
1e HD Sander Kruis - Albert Baan / Joffrey van Zanten - Luco Overvoorde 7-6, 6-3
2e HD Wouter Koning - Jo„o Varela / Leendert Keizer - Stephan Schoemaker 6-3, 6-7, 6-7

14 april 2013 L.T.C. 's-Gravenzande 1 / T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 2-4
1e HE Leendert Keizer / Remco Rapmund 6-1, 6-0
2e HE Roy Vijverberg / Thijs van Winsen 1-6, 1-6
3e HE Luco Overvoorde / Marco Verkleij 6-7, 6-3, 6-4
4e HE Stephan Schoemaker / Kaimo Baardman 6-3, 6-7, 6-7
1e HD Luco Overvoorde - Joffrey van Zanten / Marco Verkleij - Thijs van Winsen 2-6, 6-7
2e HD Leendert Keizer - Dennis van Vliet / Remco Rapmund - Kaimo Baardman 3-6, 7-6, 6-7
14 april 2013 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-2
1e HE Yannick van 't Leven / Dave de Graaf 4-6, 3-6
2e HE Olav Goulooze / Jeanneau Stadegaard 6-2, 6-4
3e HE Julien van 't Leven / Bart Overbeek 6-4, 7-6
4e HE Guido van 't Leven / Marco van Zutphen 6-1, 6-0
1e HD Olav Goulooze - John Vreeswijk / Jeanneau Stadegaard - Bart Overbeek 4-6, 4-6
2e HD Yannick van 't Leven - Julien van 't Leven / Dave de Graaf - Marco van Zutphen 5-7, 6-3, 6-2
14 april 2013 T.V. De Boskreek (Breskens) 1 / T.V. Holy (Vlaardingen) 1 3-3
1e HE Ruud Martens / Sander Kruis 6-0, 6-3
2e HE Kevin de Rooij / Wouter Koning 5-7, 3-6
3e HE Rowin Tazelaar / Maurice Kramer 6-3, 5-7, 6-2
4e HE Kenny de Rooij / Jo„o Varela 6-7, 6-3, 7-5
1e HD Ruud Martens - Kevin de Rooij / Wouter Koning - Enrico de Boer 7-5, 2-6, 3-6
2e HD Rowin Tazelaar - Remy Scherbeyn / Sander Kruis - Maurice Kramer 6-2, 5-7, 3-6

7 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 2-4
1e HE Dave de Graaf / Leendert Keizer 5-7, 3-6
2e HE Bart Overbeek / Luco Overvoorde 6-7, 4-6
3e HE Joest Kessen / Roy Vijverberg 6-1, 6-1
4e HE Marco van Zutphen / Stephan Schoemaker 2-6, 4-6
1e HD Dave de Graaf - Jeanneau Stadegaard / Luco Overvoorde - Joffrey van Zanten 2-6, 3-6
2e HD Bart Overbeek - Joest Kessen / Leendert Keizer - Dennis van Vliet 3-6, 7-5, 7-5
7 april 2013 T.C. T.O.E.G.-Rotterdam 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 2 6-0
1e HE Thijs van Winsen / Yannick van 't Leven 6-0, 6-3
2e HE Marco Verkleij / Olav Goulooze 6-4, 6-4
3e HE Remko van Gorkom / Julien van 't Leven 7-5, 6-3
4e HE Kaimo Baardman / Guido van 't Leven 6-1, 6-3
1e HD Marco Verkleij - Thijs van Winsen / Olav Goulooze - John Vreeswijk 6-2, 6-3
2e HD Kaimo Baardman - Remco Rapmund / Yannick van 't Leven - Guido van 't Leven 6-2, 4-6, 6-1
7 april 2013 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. De Boskreek (Breskens) 1 6-0
1e HE Stefan Weeda / Ruud Martens 6-3, 6-3
2e HE Nicky Mayer / Rowin Tazelaar 3-6, 6-3, 6-3
3e HE UriŽl Maarsen / Remy Scherbeyn 6-2, 6-3
4e HE Tim Arp / Nick Maes 6-2, 6-2
1e HD UriŽl Maarsen - Martijn van Dijk / Rowin Tazelaar - Remy Scherbeyn 7-6, 7-6
2e HD Stefan Weeda - Nicky Mayer / Ruud Martens - Nick Maes 6-3, 6-2