Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 6
Bijgewerkt tot 3 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 6

Stand

GespeeldPunten
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 7 42
T.C. Zandvoort 2 7 38
L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 7 34
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 7 31
T.C. Bilthoven 1 7 29
T.V. Hoorn 1 7 22
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7 14

Uitslagen

2 juni 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Friso Schonck / Roland van de Kerkhof Opgave uit
2e HE Jorg van der Vloed / Opgave uit
1e DE Julie Cremers / April van Gennip 1-6, 2-6
2e DE Dayna Townsend / Lani Tummers 6-2, 6-1
1e HD Friso Schonck - Jorg van der Vloed / Opgave uit
1e DD Julie Cremers - Dayna Townsend / April van Gennip - Lani Tummers 7-6, 6-2
1e GD Dayna Townsend - Jorg van der Vloed / Lani Tummers - Roland van de Kerkhof Opgave uit
2e GD Julie Cremers - Friso Schonck / Opgave uit
2 juni 2013 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE Franz Sydow / Coen van Keulen 7-6, 6-4
2e HE Kevin Boelhouwer / Tim America 6-0, 6-3
1e DE Claire Verwerda / Lisa Borckink 7-5, 4-6, 6-4
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Eva Boschloo 3-6, 6-2, 2-6
1e HD Piet Koetsier - Kevin Boelhouwer / Timion Meijs - Coen van Keulen 3-6, 2-6
1e DD Linda Gerth-Verhoeve - Martina Nevrlka / Dido Blonk - Lisa Borckink 4-6, 5-7
1e GD Franz Sydow - Martina Nevrlka / Timion Meijs - Dido Blonk 6-4, 6-0
2e GD Piet Koetsier - Claire Verwerda / Tim America - Eva Boschloo 1-6, 6-1, 6-7
2 juni 2013 T.C. Zandvoort 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-3
1e HE Alexander Nonnekes / Vincent Schütte 6-3, 6-4
2e HE Daan van Randtwijk / Roy de Valk 6-7, 2-6
1e DE Mireille Bink / Roos van der Zwaan 3-6, 2-6
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp / Tessa Brevé 4-6, 0-6
1e HD Alexander Nonnekes - Daan van Randtwijk / Roy de Valk - Tonny Koernap 4-6, 7-5, 6-1
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Roos van der Zwaan - Erika Vogelsang 6-4, 6-4
1e GD Alexander Nonnekes - Chantal Nonnekes-Peperkamp / Tonny Koernap - Erika Vogelsang 6-3, 6-4
2e GD Daan van Randtwijk - Suzanne Trik / Vincent Schütte - Tessa Brevé 6-2, 6-4
2 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / T.V. Hoorn 1 7-1
1e HE Xander Spong / Wesley de Kwaadsteniet 6-4, 4-6, 6-1
2e HE Melvyn op der Heijde / Gijs Brouwer 6-4, 6-2
1e DE Anastasiya Yakimova / Lisette Brand 6-0, 6-1
2e DE Pauline Wong / Annabelle Hageman 6-2, 6-4
1e HD Xander Spong - Melvyn op der Heijde / Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa 6-2, 6-1
1e DD Anastasiya Yakimova - Pauline Wong / Babs van Kampen - Lisette Brand 6-7, 7-6, 6-3
1e GD Xander Spong - Anastasiya Yakimova / Babs van Kampen - David Josepa Opgave thuis
2e GD Melvyn op der Heijde - Pauline Wong / Annabelle Hageman Opgave uit

26 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-2
1e HE Xander Spong / Vincent Schütte 4-6, 6-1, 6-1
2e HE Melvyn op der Heijde / Roy de Valk 6-2, 5-7, 7-6
1e DE Elise Tamaëla / Erika Vogelsang 1-0
2e DE Elise Moeyes / Tessa Brevé 4-6, 0-6
1e HD Xander Spong - Egbert Weverink / Roy de Valk - Tonny Koernap 6-2, 7-5
1e DD Elise Tamaëla - Elise Moeyes / Tessa Brevé - Erika Vogelsang 6-3, 7-5
1e GD Elise Tamaëla - Melvyn op der Heijde / Erika Vogelsang - Roy de Valk Opgave uit
2e GD Elise Moeyes - Egbert Weverink / Tessa Brevé - Vincent Schütte 3-6, 4-6
26 mei 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Bilthoven 1 1-7
1e HE Friso Schonck / Timion Meijs 4-6, 2-6
2e HE Job Heijman / Tim America 6-1, 2-6, 3-6
1e DE Dayna Townsend / Dido Blonk 1-6, 6-2, 6-3
2e DE Emmy Erven / Lisa Borckink 1-6, 4-6
1e HD Job Heijman - Jorg van der Vloed / Timion Meijs - Tim America 6-4, 4-6, 4-6
1e DD Dayna Townsend - Emmy Erven / Eva Boschloo - Lisa Borckink 6-7, 2-6
1e GD Emmy Erven - Job Heijman / Tim America - Eva Boschloo 1-6, 6-0, 6-7
2e GD Dayna Townsend - Jorg van der Vloed / Timion Meijs - Dido Blonk 2-6, 1-6
26 mei 2013 T.V. Hoorn 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Nick van Rosberg / Alexander Nonnekes 2-6, 3-6
2e HE David Josepa / Daan van Randtwijk 6-2, 3-6, 6-4
1e DE Babs van Kampen / Mireille Bink 6-2, 6-3
2e DE Lisette Brand / Joyce van der Linden 5-7, 6-2, 4-6
1e HD David Josepa - Wesley de Kwaadsteniet / Alexander Nonnekes - Daan van Randtwijk 4-6, 6-3, 3-6
1e DD Babs van Kampen - Annabelle Hageman / Mireille Bink - Suzanne Trik 4-6, 6-7
1e GD Babs van Kampen - Wesley de Kwaadsteniet / Mireille Bink - Alexander Nonnekes 7-6, 7-6
2e GD Lisette Brand - Nick van Rosberg / Joyce van der Linden - Daan van Randtwijk 7-6, 7-6
26 mei 2013 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
1e HE Roland van de Kerkhof / Franz Sydow 6-4, 5-7, 4-6
2e HE Kevin Benning / Kevin Boelhouwer 4-6, 4-6
1e DE April van Gennip / Claire Verwerda 7-5, 7-5
2e DE Lani Tummers / Linda Gerth-Verhoeve 3-6, 1-6
1e HD Kevin Benning - Roland van de Kerkhof / Kevin Boelhouwer - Piet Koetsier 6-3, 5-7, 2-6
1e DD April van Gennip - Annemarie de Greef-Mikkers / Linda Gerth-Verhoeve - Martina Nevrlka 5-7, 2-6
1e GD Kevin Benning - April van Gennip / Franz Sydow - Martina Nevrlka 6-1, 3-6, 7-6
2e GD Roland van de Kerkhof - Lani Tummers / Piet Koetsier - Claire Verwerda 4-6, 3-6

12 mei 2013 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Franz Sydow / Job Heijman 4-3
2e HE Kevin Boelhouwer / Friso Schonck 6-0, 6-1
1e DE Claire Verwerda / Emmy Erven 6-2, 6-4
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Anne-Fleur Schonck 7-6, 3-6, 3-6
1e HD Piet Koetsier - Kevin Boelhouwer / Floris Boers - Friso Schonck 6-4, 7-6
1e DD Linda Gerth-Verhoeve - Martina Nevrlka / Julie Cremers - Anne-Fleur Schonck 6-3, 6-1
1e GD Martina Nevrlka - Franz Sydow / Julie Cremers - Floris Boers 7-5, 4-6, 7-6
2e GD Claire Verwerda - Piet Koetsier / Emmy Erven - Job Heijman 3-6, 6-3, 7-6
12 mei 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Vincent Schütte / David Josepa 4-6, 6-3, 6-4
2e HE Roy de Valk / Wesley de Kwaadsteniet 6-2, 6-3
1e DE Roos van der Zwaan / Babs van Kampen 4-6, 6-3, 1-6
2e DE Tessa Brevé / Lisette Brand 1-6, 4-6
1e HD Roy de Valk - Tonny Koernap / David Josepa - Wesley de Kwaadsteniet 6-3, 7-6
1e DD Tessa Brevé - Erika Vogelsang / Babs van Kampen - Annabelle Hageman 6-4, 4-6, 6-4
1e GD Erika Vogelsang - Tonny Koernap / David Josepa - Lisette Brand 7-6, 6-4
2e GD Tessa Brevé - Vincent Schütte / Annabelle Hageman - Wesley de Kwaadsteniet 6-0, 6-1
12 mei 2013 T.C. Bilthoven 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 4-4
1e HE Timion Meijs / Roland van de Kerkhof 6-1, 6-4
2e HE Tim America / Kevin Benning 6-7, 2-6
1e DE Lisa Borckink / April van Gennip 5-7, 4-6
2e DE Eva Boschloo / Lani Tummers 4-6, 6-7
1e HD Tim America - Coen van Keulen / Roland van de Kerkhof - Kevin Benning 6-2, 6-3
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / April van Gennip - Lani Tummers 6-4, 6-1
1e GD Coen van Keulen - Lisa Borckink / Kevin Benning - April van Gennip 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Timion Meijs - Dido Blonk / Roland van de Kerkhof - Lani Tummers 6-3, 6-3
12 mei 2013 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Daan van Randtwijk / Xander Spong 4-6, 6-1, 1-6
2e HE Alexander Nonnekes / Egbert Weverink 6-2, 6-2
1e DE Suzanne Trik / Pauline Wong 2-6, 1-3
2e DE Joyce van der Linden / Elise Moeyes 6-7, 6-0, 5-7
1e HD Alexander Nonnekes - Daan van Randtwijk / Xander Spong - Paul Monteban 4-6, 6-3, 5-7
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Pauline Wong - Elise Moeyes 3-6, 6-2, 6-0
1e GD Alexander Nonnekes - Mireille Bink / Xander Spong - Elise Moeyes 4-6, 6-3, 7-6
2e GD Daan van Randtwijk - Joyce van der Linden / Egbert Weverink - Pauline Wong 6-3, 6-2

5 mei 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 1-7
1e HE Job Heijman / Paul Monteban 3-6, 5-7
2e HE Friso Schonck / Egbert Weverink 4-6, 2-6
1e DE Julie Cremers / Alexandra Poorta 0-6, 0-6
2e DE Dayna Townsend / Elise Moeyes 5-7, 3-6
1e HD Job Heijman - Friso Schonck / Paul Monteban - Egbert Weverink 3-6, 1-6
1e DD Julie Cremers - Anne-Fleur Schonck / Elise Moeyes - Alexandra Poorta 1-6, 1-6
1e GD Anne-Fleur Schonck - Friso Schonck / Paul Monteban - Alexandra Poorta 3-6, 1-6
2e GD Job Heijman - Dayna Townsend / Egbert Weverink - Elise Moeyes 6-4, 7-5
5 mei 2013 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE Franz Sydow / Michel Koning 5-7, 2-6
2e HE Kevin Boelhouwer / Daan van Randtwijk 6-0, 6-1
1e DE Claire Verwerda / Suzanne Trik 2-6, 5-2
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Joyce van der Linden 7-6, 6-2
1e HD Piet Koetsier - Kevin Boelhouwer / Michel Koning - Daan van Randtwijk 6-3, 5-7, 3-6
1e DD Martina Nevrlka - Linda Gerth-Verhoeve / Mireille Bink - Suzanne Trik 1-6, 4-6
1e GD Kevin Boelhouwer - Martina Nevrlka / Michel Koning - Suzanne Trik 6-7, 6-0, 6-7
2e GD Piet Koetsier - Claire Verwerda / Daan van Randtwijk - Joyce van der Linden 2-6, 4-6
5 mei 2013 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Timion Meijs / Vincent Schütte 2-6, 7-5, 3-6
2e HE Tim America / Roy de Valk 2-6, 6-1, 6-1
1e DE Dido Blonk / Tessa Brevé 6-4, 3-6, 7-5
2e DE Lisa Borckink / Roos van der Zwaan 5-7, 4-6
1e HD Tim America - Timion Meijs / Roy de Valk - Tonny Koernap 2-6, 6-1, 6-3
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Roos van der Zwaan - Erika Vogelsang 0-6, 2-6
1e GD Eva Boschloo - Tim America / Erika Vogelsang - Tonny Koernap 6-3, 6-3
2e GD Lisa Borckink - Timion Meijs / Tessa Brevé - Vincent Schütte 4-6, 6-7
5 mei 2013 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.V. Hoorn 1 4-4
1e HE Roland van de Kerkhof / David Josepa 3-6, 2-6
2e HE Kevin Benning / Wesley de Kwaadsteniet 7-6, 6-0
1e DE April van Gennip / Babs van Kampen 1-6, 0-6
2e DE Lani Tummers / Annabelle Hageman 6-2, 6-3
1e HD Kevin Benning - Roland van de Kerkhof / David Josepa - Wesley de Kwaadsteniet 7-6, 6-3
1e DD April van Gennip - Lani Tummers / Babs van Kampen - Lisette Brand 4-6, 1-6
1e GD Kevin Benning - April van Gennip / Babs van Kampen - Wesley de Kwaadsteniet 6-2, 6-7, 7-6
2e GD Roland van de Kerkhof - Lani Tummers / David Josepa - Lisette Brand 2-6, 3-6

28 april 2013 T.V. Hoorn 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 6-2
1e HE David Josepa / Friso Schonck 6-2, 7-5
2e HE Wesley de Kwaadsteniet / Rob Keizers 4-4
1e DE Babs van Kampen / Dayna Townsend 6-2, 6-0
2e DE Annabelle Hageman / Anne-Fleur Schonck 4-6, 3-6
1e HD David Josepa - Wesley de Kwaadsteniet / Job Heijman - Rob Keizers 6-1, 6-4
1e DD Babs van Kampen - Lisette Brand / Dayna Townsend - Julie Cremers 6-3, 4-6, 6-4
1e GD Wesley de Kwaadsteniet - Babs van Kampen / Anne-Fleur Schonck - Friso Schonck 6-4, 6-2
2e GD David Josepa - Annabelle Hageman / Job Heijman - Julie Cremers 3-6, 3-6
28 april 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-5
1e HE Vincent Schütte / Franz Sydow 4-6, 6-4, 2-1
2e HE Roy de Valk / Kevin Boelhouwer 3-6, 4-6
1e DE Tessa Brevé / Linda Gerth-Verhoeve 6-1, 6-0
2e DE Roos van der Zwaan / Claire Verwerda 6-1, 6-3
1e HD Vincent Schütte - Tonny Koernap / Kevin Boelhouwer - Piet Koetsier 4-6, 3-6
1e DD Erika Vogelsang - Roos van der Zwaan / Claire Verwerda - Martina Nevrlka 4-6, 1-6
1e GD Erika Vogelsang - Tonny Koernap / Martina Nevrlka - Kevin Boelhouwer 1-6, 4-6
2e GD Tessa Brevé - Roy de Valk / Piet Koetsier - Claire Verwerda 1-6, 2-6
28 april 2013 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Michel Koning / Coen van Keulen 7-5, 6-3
2e HE Daan van Randtwijk / Timion Meijs 5-7, 6-4, 6-0
1e DE Mireille Bink / Dido Blonk 1-6, 1-2
2e DE Joyce van der Linden / Eva Boschloo 3-6, 2-6
1e HD Michel Koning - Daan van Randtwijk / Coen van Keulen - Tim America 3-6, 4-6
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Eva Boschloo - Lisa Borckink 6-2, 6-2
1e GD Michel Koning - Suzanne Trik / Timion Meijs - Dido Blonk 1-6, 6-4, 7-6
2e GD Daan van Randtwijk - Joyce van der Linden / Tim America - Lisa Borckink 6-1, 6-4

21 april 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Vincent Schütte / Roland van de Kerkhof 6-3
2e HE Roy de Valk / Kevin Benning 6-4, 2-6, 6-4
1e DE Roos van der Zwaan / April van Gennip 7-6, 6-3
2e DE Erika Vogelsang / Lani Tummers 6-1, 6-3
1e HD Roy de Valk - Vincent Schütte / Roland van de Kerkhof - Kevin Benning 7-6, 7-6
1e DD Roos van der Zwaan - Erika Vogelsang / April van Gennip - Lani Tummers 6-2, 6-2
1e GD Erika Vogelsang - Roy de Valk / April van Gennip - Kevin Benning 3-6, 6-1, 6-7
2e GD Roos van der Zwaan - Vincent Schütte / Roland van de Kerkhof - Lani Tummers 6-7, 6-0, 7-6
21 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-3
1e HE Paul Monteban / Kevin Boelhouwer 5-7, 5-7
2e HE Dean Tjin-A-Ton / Opgave uit
1e DE Anastasiya Yakimova / Linda Gerth-Verhoeve 6-1, 6-2
2e DE Elise Moeyes / Claire Verwerda 3-6, 7-6, 6-4
1e HD Paul Monteban - Dean Tjin-A-Ton / Kevin Boelhouwer - Piet Koetsier 4-6, 2-6
1e DD Elise Moeyes - Anastasiya Yakimova / Martina Nevrlka - Claire Verwerda 6-3, 6-0
1e GD Paul Monteban - Anastasiya Yakimova / Kevin Boelhouwer - Martina Nevrlka 6-3, 6-7, 6-7
2e GD Elise Moeyes - Dean Tjin-A-Ton / Claire Verwerda - Piet Koetsier 2-6, 7-6, 7-6
21 april 2013 T.C. Zandvoort 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 8-0
1e HE Michel Koning / Rob Keizers 6-3, 6-0
2e HE Daan van Randtwijk / Job Heijman 6-2, 6-2
1e DE Suzanne Trik / Julie Cremers 6-1, 6-2
2e DE Joyce van der Linden / Emmy Erven 5-7, 7-6, 7-5
1e HD Michel Koning - Daan van Randtwijk / Rob Keizers - Friso Schonck 6-1, 6-0
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Emmy Erven - Dayna Townsend 6-3, 6-3
1e GD Mireille Bink - Michel Koning / Friso Schonck - Dayna Townsend 6-3, 6-0
2e GD Joyce van der Linden - Daan van Randtwijk / Job Heijman - Julie Cremers 6-3, 6-1
21 april 2013 T.V. Hoorn 1 / T.C. Bilthoven 1 3-5
1e HE David Josepa / Coen van Keulen 1-6, 4-6
2e HE Gijs Brouwer / Timion Meijs 3-6, 4-6
1e DE Babs van Kampen / Dido Blonk 6-1, 6-2
2e DE Lisette Brand / Lisa Borckink 5-7, 6-4, 6-2
1e HD Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa / Timion Meijs - Tim America 6-7, 6-4, 4-6
1e DD Annabelle Hageman - Lisette Brand / Dido Blonk - Eva Boschloo 1-6, 7-5, 1-6
1e GD Wesley de Kwaadsteniet - Babs van Kampen / Timion Meijs - Lisa Borckink 7-5, 6-3
2e GD Gijs Brouwer - Annabelle Hageman / Coen van Keulen - Eva Boschloo 6-7, 0-6

14 april 2013 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 2-6
1e HE Timion Meijs / Paul Monteban 2-6, 2-6
2e HE Tim America / Xander Spong 4-6, 4-6
1e DE Lisa Borckink / Iryna Brémond-Kuryanovich 4-6, 2-6
2e DE Eva Boschloo / Elise Moeyes 7-6, 1-6, 2-6
1e HD Tim America - Coen van Keulen / Paul Monteban - Xander Spong 4-6, 6-1, 6-3
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Iryna Brémond-Kuryanovich - Elise Moeyes 5-7, 2-6
1e GD Lisa Borckink - Timion Meijs / Iryna Brémond-Kuryanovich - Xander Spong 1-6, 1-6
2e GD Dido Blonk - Coen van Keulen / Elise Moeyes - Paul Monteban 6-3, 3-6, 7-6
14 april 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 2-6
1e HE Job Heijman / Tonny Koernap 6-1, 6-4
2e HE Friso Schonck / Roy de Valk 1-6, 3-6
1e DE Julie Cremers / Erika Vogelsang Opgave uit
2e DE Anne-Fleur Schonck / Roos van der Zwaan 2-6, 3-6
1e HD Rob Keizers - Friso Schonck / Tonny Koernap - Roy de Valk 6-4, 1-6, 1-6
1e DD Julie Cremers - Emmy Erven / Erika Vogelsang - Roos van der Zwaan 3-6, 2-6
1e GD Rob Keizers - Anne-Fleur Schonck / Tonny Koernap - Erika Vogelsang 2-6, 5-7
2e GD Emmy Erven - Job Heijman / Roy de Valk - Roos van der Zwaan 4-6, 2-6
14 april 2013 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Hoorn 1 6-2
1e HE Franz Sydow / Nick van Rosberg 7-5, 1-0
2e HE Kevin Boelhouwer / Wesley de Kwaadsteniet 6-1, 6-0
1e DE Claire Verwerda / Babs van Kampen 6-4, 2-6, 1-6
2e DE Linda Gerth-Verhoeve / Annabelle Hageman 1-6, 5-7
1e HD Kevin Boelhouwer - Piet Koetsier / Wesley de Kwaadsteniet - David Josepa 6-3, 7-6
1e DD Claire Verwerda - Martina Nevrlka / Babs van Kampen - Lisette Brand 6-7, 7-5, 6-4
1e GD Kevin Boelhouwer - Martina Nevrlka / Lisette Brand - David Josepa 3-6, 6-3, 7-6
2e GD Claire Verwerda - Piet Koetsier / Wesley de Kwaadsteniet - Annabelle Hageman 6-2, 6-0
14 april 2013 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.C. Zandvoort 2 1-7
1e HE Roland van de Kerkhof / Michel Koning 6-7, 4-6
2e HE Kevin Benning / Daan van Randtwijk 3-6, 6-4, 6-2
1e DE April van Gennip / Mireille Bink 7-5, 0-6, 2-6
2e DE Lani Tummers / Joyce van der Linden 1-6, 2-6
1e HD Kevin Benning - Roland van de Kerkhof / Michel Koning - Daan van Randtwijk 3-6, 0-6
1e DD April van Gennip - Lani Tummers / Mireille Bink - Suzanne Trik 1-6, 1-6
1e GD April van Gennip - Kevin Benning / Michel Koning - Suzanne Trik 4-6, 2-6
2e GD Roland van de Kerkhof - Lani Tummers / Joyce van der Linden - Daan van Randtwijk Opgave thuis

7 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Paul Monteban / Roland van de Kerkhof 6-4, 6-3
2e HE Egbert Weverink / Jochem Mol 6-2, 6-2
1e DE Lynn Schönhage / April van Gennip 5-7, 4-6
2e DE Elise Moeyes / Myrthe Wittkämper 6-2, 7-6
1e HD Paul Monteban - Egbert Weverink / Roland van de Kerkhof - Jochem Mol 6-0, 6-1
1e DD Lynn Schönhage - Elise Moeyes / April van Gennip - Myrthe Wittkämper 4-6, 6-2, 6-3
1e GD Lynn Schönhage - Paul Monteban / April van Gennip - Roland van de Kerkhof 6-4, 6-2
2e GD Elise Moeyes - Egbert Weverink / Myrthe Wittkämper - Jochem Mol 6-3, 5-7, 7-6