Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 5
Bijgewerkt tot 3 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 5

Stand

GespeeldPunten
THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7 43
T.C. Bemmel 1 7 32
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 30
T.V. Heerhugowaard 3 7 29
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 7 27
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 26
Hillegomse T.C. 1 18
T.C. Cash (Rijen) 1 7 15

Uitslagen

2 juni 2013 T.C. Cash (Rijen) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Guus Oerlemans / Jeroen van der Ven 1-6, 1-6
2e HE Ralf Jansen / Jeroen Gortworst 2-6, 2-6
1e DE Karen Evers / Maria Tritou 6-3, 6-2
2e DE Christine de Kroon-Vink / Nina Kruijer 6-7, 4-6
1e HD Jeroen Duurinck - Guus Oerlemans / Arjan Pondman - Jeroen Gortworst 4-6, 6-2, 6-1
1e DD Karen Evers - Alexandra Scholer / Kim de Weille - Nina Kruijer 6-4, 1-6, 3-6
1e GD Ralf Jansen - Alexandra Scholer / Jeroen van der Ven - Kim de Weille Opgave uit
2e GD Jeroen Duurinck - Christine de Kroon-Vink / Maria Tritou Opgave thuis
2 juni 2013 T.C. Bemmel 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 7-1
1e HE Stefan Nab / Marco van der Wal 6-3
2e HE Nick van Boxtel / Millen Mortier 6-1, 6-1
1e DE Hilde ten Wolde / Regina Husak 6-3, 3-6, 0-6
2e DE Marjolein Kamphuis / Lynn Schönhage Opgave uit
1e HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Millen Mortier - Rich van Hout 6-3, 6-2
1e DD Hilde ten Wolde - Manon Veldhorst / Regina Husak - Lynn Schönhage 3-6, 7-6, 7-5
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Regina Husak - Millen Mortier Opgave uit
2e GD Manon Veldhorst - Stefan Nab / Lynn Schönhage - Rich van Hout Opgave uit
2 juni 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Hillegomse T.C. 1 2-2 Gestaakt
1e HE Dille Rikkert / Sten Weingärtner 3-6, 6-0, 6-4
2e HE Dennis Kockx / Ryan Geerdink 6-7, 6-3, 4-6
1e DE Anne Pauline van Huijstee / Samantha van der Drift 2-6, 3-6
2e DE Dewi Dijkman / Ilona Rolloos 6-2, 6-3
2 juni 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 3-5
1e HE Michel van der Goes / Marcus Hilpert 3-6, 2-6
2e HE Tom Smit / Jasper Stoter 3-6, 6-2, 6-4
1e DE Ilona van de Wetering / Kimberley Cassar 3-6, 4-6
2e DE Marilien de Vries / Lara van Tiggelen 6-4, 6-4
1e HD Tom Smit - Michel van der Goes / Marcus Hilpert - Jasper Stoter 6-3, 2-6, 4-6
1e DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen 3-6, 6-7
1e GD Michel van der Goes - Ilona van de Wetering / Marcus Hilpert - Lara van Tiggelen Opgave uit
2e GD Tom Smit - Marilien de Vries / Kimberley Cassar - Jasper Stoter Opgave thuis

26 mei 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
1e HE Michel van der Goes / Jeroen van der Ven 5-7, 2-6
2e HE Tom Smit / Arjan Pondman 4-6, 6-1, 5-7
1e DE Ilona van de Wetering / Kim de Weille 4-6, 3-6
2e DE Marilien de Vries / Nina Kruijer 3-6, 1-6
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Arjan Pondman - Jeroen Gortworst 6-3, 7-5
1e DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Kim de Weille - Maria Tritou 6-3, 6-2
1e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Nina Kruijer - Jeroen van der Ven 4-6, 5-7
2e GD Marilien de Vries - Tom Smit / Maria Tritou - Jeroen Gortworst 6-3, 6-1
26 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Millen Mortier / Dille Rikkert 6-7, 2-6
2e HE Rich van Hout / Dennis Kockx 7-6, 4-6, 0-6
1e DE Regina Husak / Dewi Dijkman 6-2, 6-2
2e DE Lynn Schönhage / Isabelle Hoorn Opgave thuis
1e HD Rich van Hout - Millen Mortier / Rolf Alblas - Dille Rikkert 6-2, 6-1
1e DD Regina Husak - Lynn Schönhage / Isabelle Hoorn - Dewi Dijkman Opgave thuis
1e GD Marco van der Wal - Regina Husak / Mirte de Bakker - Rolf Alblas 6-7, 0-6
2e GD Millen Mortier - Lynn Schönhage / Dille Rikkert - Dewi Dijkman Opgave thuis
26 mei 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Cash (Rijen) 1 8-0
1e HE Marcus Hilpert / Guus Oerlemans 6-2, 7-5
2e HE Jasper Stoter / Jeroen Duurinck 6-2, 6-2
1e DE Kimberley Cassar / Christine de Kroon-Vink 7-5, 6-2
2e DE Lara van Tiggelen / Karen Evers 6-4, 6-4
1e HD Marcus Hilpert - Jasper Stoter / Guus Oerlemans - Ralf Jansen 6-2, 6-2
1e DD Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen / Karen Evers - Alexandra Scholer 6-3, 6-4
1e GD Lara van Tiggelen - Marcus Hilpert / Christine de Kroon-Vink - Jeroen Duurinck 7-5, 6-3
2e GD Jasper Stoter - Kimberley Cassar / Alexandra Scholer - Ralf Jansen 6-2, 6-0
26 mei 2013 T.C. Bemmel 1 / Hillegomse T.C. 1 7-1
1e HE Stefan Nab / Sten Weingärtner 3-6, 6-4, 6-2
2e HE Nick van Boxtel / Ryan Geerdink 6-3, 3-6, 7-6
1e DE Marjolein Kamphuis / Samantha van der Drift 3-0
2e DE Manon Veldhorst / Ilona Rolloos 6-1, 7-6
1e HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Ryan Geerdink - Marco van Trigt 3-6, 4-6
1e DD Marjolein Kamphuis - Manon Veldhorst / Samantha van der Drift - Ilona Rolloos 6-4, 6-0
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Samantha van der Drift - Sten Weingärtner 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Hilde ten Wolde - Stefan Nab / Ilona Rolloos - Marco van Trigt 6-4, 3-6, 7-6

12 mei 2013 T.C. Cash (Rijen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Guus Oerlemans / Tom Smit 6-4, 7-5
2e HE Ralf Jansen / Michel van der Goes 0-6, 0-6
1e DE Christine de Kroon-Vink / Ilona van de Wetering 7-5, 1-6, 2-6
2e DE Karen Evers / Marilien de Vries 3-6, 3-6
1e HD Guus Oerlemans - Ralf Jansen / Michel van der Goes - Niels van Hal 3-6, 2-6
1e DD Karen Evers - Alexandra Scholer / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 3-6, 6-4, 7-5
1e GD Guus Oerlemans - Alexandra Scholer / Niels van Hal - Marilien de Vries 6-3, 6-3
2e GD Ralf Jansen - Christine de Kroon-Vink / Tom Smit - Ilona van de Wetering 4-6, 2-6
12 mei 2013 Hillegomse T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 2-6
1e HE Sten Weingärtner / Marco van der Wal 2-6, 6-3, 6-7
2e HE Ryan Geerdink / Millen Mortier 6-1, 6-2
1e DE Samantha van der Drift / Alexandra Poorta 1-6, 2-6
2e DE Ilona Rolloos / Regina Husak 4-6, 1-6
1e HD Ryan Geerdink - Sten Weingärtner / Millen Mortier - Marco van der Wal 3-6, 6-2, 5-7
1e DD Samantha van der Drift - Ilona Rolloos / Regina Husak - Alexandra Poorta 6-4, 5-7, 6-7
1e GD Samantha van der Drift - Sten Weingärtner / Alexandra Poorta - Marco van der Wal 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Ilona Rolloos - Marco van Trigt / Millen Mortier - Regina Husak 6-4, 3-6, 7-6
12 mei 2013 T.V. Heerhugowaard 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 2-6
1e HE Jeroen van der Ven / Marcus Hilpert 3-6, 6-7
2e HE Jeroen Gortworst / Jasper Stoter 2-6, 4-6
1e DE Maria Tritou / Kimberley Cassar 6-0, 0-6, 6-4
2e DE Kim de Weille / Lara van Tiggelen 6-1, 6-3
1e HD Jeroen van der Ven - Arjan Pondman / Marcus Hilpert - Jasper Stoter 6-4, 1-6, 4-6
1e DD Maria Tritou - Nina Kruijer / Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen 1-6, 1-6
1e GD Jeroen van der Ven - Kim de Weille / Marcus Hilpert - Lara van Tiggelen 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Jeroen Gortworst - Nina Kruijer / Jasper Stoter - Kimberley Cassar 2-6, 2-6
12 mei 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Dennis Kockx / Stefan Nab 7-5, 6-3
2e HE Rolf Alblas / Nick van Boxtel 6-3, 6-3
1e DE Anne Pauline van Huijstee / Hilde ten Wolde 1-2
2e DE Dewi Dijkman / Marjolein Kamphuis 5-7, 0-6
1e HD Dennis Kockx - Jeroen van den Hoek / Stefan Nab - Nick van Boxtel 6-4, 6-2
1e DD Anne Pauline van Huijstee - Dewi Dijkman / Marjolein Kamphuis - Manon Veldhorst 7-6, 2-6, 3-6
1e GD Anne Pauline van Huijstee - Jeroen van den Hoek / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 6-2, 7-6
2e GD Dewi Dijkman - Dille Rikkert / Manon Veldhorst - Stefan Nab 4-6, 6-0, 6-7

5 mei 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Michel van der Goes / Stefan Nab 6-1, 6-1
2e HE Tom Smit / Nick van Boxtel 1-6, 6-1, 6-2
1e DE Ilona van de Wetering / Hilde ten Wolde 6-2, 6-1
2e DE Marilien de Vries / Manon Veldhorst 2-6, 3-6
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Nick van Boxtel - Stefan Nab 3-6, 7-5, 0-6
1e DD Ilona van de Wetering - Marilien de Vries / Marjolein Kamphuis - Manon Veldhorst 6-0, 5-7, 2-6
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / Nick van Boxtel - Marjolein Kamphuis 6-2, 6-4
2e GD Ilona van de Wetering - Tom Smit / Stefan Nab - Hilde ten Wolde 6-2, 6-1
5 mei 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 6-2
1e HE Marcus Hilpert / Marco van der Wal 3-6, 6-3, 6-1
2e HE Jasper Stoter / Millen Mortier 4-6, 6-3, 6-2
1e DE Lara van Tiggelen / Pauline Wong 3-6, 3-6
2e DE Kimberley Cassar / Regina Husak 6-3, 6-2
1e HD Marcus Hilpert - Jasper Stoter / Marco van der Wal - Millen Mortier 6-4, 3-6, 6-2
1e DD Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen / Pauline Wong - Regina Husak 4-6, 6-3, 6-2
1e GD Kimberley Cassar - Jasper Stoter / Regina Husak - Millen Mortier 4-6, 7-6, 7-6
2e GD Lara van Tiggelen - Marcus Hilpert / Pauline Wong - Marco van der Wal 6-4, 5-7, 6-7
5 mei 2013 T.C. Cash (Rijen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 0-8
1e HE Guus Oerlemans / Dennis Kockx 2-6, 3-6
2e HE Ralf Jansen / Rolf Alblas 1-6, 2-6
1e DE Karen Evers / Demi Schuurs 0-6, 3-6
2e DE Christine de Kroon-Vink / Dewi Dijkman 4-6, 6-3, 3-6
1e HD Jeroen Duurinck - Guus Oerlemans / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 6-4, 2-6, 3-6
1e DD Karen Evers - Alexandra Scholer / Demi Schuurs - Dewi Dijkman 6-7, 1-6
1e GD Guus Oerlemans - Alexandra Scholer / Dille Rikkert - Demi Schuurs 4-6, 1-6
2e GD Jeroen Duurinck - Christine de Kroon-Vink / Jeroen van den Hoek - Dewi Dijkman 4-6, 4-6
5 mei 2013 T.V. Heerhugowaard 3 / Hillegomse T.C. 1 3-5
1e HE Jeroen van der Ven / Sten Weingärtner 6-1, 7-5
2e HE Jeroen Gortworst / Ryan Geerdink 6-7, 4-6
1e DE Maria Tritou / Samantha van der Drift 7-5, 6-4
2e DE Nina Kruijer / Ilona Rolloos 6-1, 6-3
1e HD Jeroen Gortworst - Jeroen van der Ven / Ryan Geerdink - Marco van Trigt 6-7, 4-6
1e DD Nina Kruijer - Maria Tritou / Samantha van der Drift - Ilona Rolloos 5-7, 2-6
1e GD Nina Kruijer - Jeroen van der Ven / Samantha van der Drift - Sten Weingärtner 3-6, 4-6
2e GD Jeroen Gortworst - Maria Tritou / Ilona Rolloos - Marco van Trigt 4-6, 3-6

28 april 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 2-6
1e HE Dille Rikkert / Jeroen van der Ven 3-6, 3-6
2e HE Dennis Kockx / Jeroen Gortworst 4-6, 6-1, 6-3
1e DE Dewi Dijkman / Maria Tritou 6-1, 7-6
2e DE / Kim de Weille Opgave thuis
1e HD Dennis Kockx - Rolf Alblas / Jeroen van der Ven - Jeroen Gortworst 5-7, 6-3, 4-6
1e DD Dewi Dijkman - Kim de Weille / Maria Tritou Opgave thuis
1e GD Dewi Dijkman - Dille Rikkert / Kim de Weille - Jeroen van der Ven 2-6, 4-6
2e GD / Maria Tritou - Jeroen Gortworst Opgave thuis

21 april 2013 T.C. Bemmel 1 / T.C. Cash (Rijen) 1 5-3
1e HE Stefan Nab / Guus Oerlemans 7-6, 3-6, 3-6
2e HE Nick van Boxtel / Ralf Jansen 6-0, 6-0
1e DE Marjolein Kamphuis / Christine de Kroon-Vink 6-3, 6-0
2e DE Manon Veldhorst / Alexandra Scholer 6-4, 7-5
1e HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Guus Oerlemans - Jeroen Duurinck 6-2, 6-1
1e DD Manon Veldhorst - Hilde ten Wolde / Christine de Kroon-Vink - Alexandra Scholer 4-6, 3-6
1e GD Nick van Boxtel - Marjolein Kamphuis / Alexandra Scholer - Guus Oerlemans 6-0, 6-3
2e GD Hilde ten Wolde - Stefan Nab / Christine de Kroon-Vink - Jeroen Duurinck 1-6, 6-7
21 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
1e HE Melvyn op der Heijde / Jeroen van der Ven 4-6, 0-6
2e HE Millen Mortier / Jeroen Gortworst 5-7, 6-2, 6-1
1e DE Pauline Wong / Maria Tritou 6-0, 7-5
2e DE Regina Husak / Kim de Weille 2-6, 0-6
1e HD Millen Mortier - Marco van der Wal / Arjan Pondman - Jeroen Gortworst 2-6, 6-2, 2-6
1e DD Pauline Wong - Regina Husak / Maria Tritou - Nina Kruijer 6-1, 6-1
1e GD Pauline Wong - Melvyn op der Heijde / Nina Kruijer - Jeroen Gortworst 6-3, 6-7, 7-6
2e GD Millen Mortier - Regina Husak / Arjan Pondman - Kim de Weille 0-2
21 april 2013 Hillegomse T.C. 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 2-6
1e HE Marco van Trigt / Marcus Hilpert 2-6, 0-6
2e HE Sten Weingärtner / Jasper Stoter 6-4, 6-2
1e DE Samantha van der Drift / Kimberley Cassar 3-6, 2-6
2e DE Ilona Rolloos / Lara van Tiggelen 2-6, 2-6
1e HD Ryan Geerdink - Marco van Trigt / Marcus Hilpert - Jasper Stoter 7-6, 5-7, 7-6
1e DD Samantha van der Drift - Ilona Rolloos / Lara van Tiggelen - Kimberley Cassar 6-7, 7-5, 4-6
1e GD Samantha van der Drift - Sten Weingärtner / Marcus Hilpert - Lara van Tiggelen 2-6, 4-6
2e GD Ilona Rolloos - Ryan Geerdink / Jasper Stoter - Kimberley Cassar 2-6, 5-7
21 april 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Dille Rikkert / Bas van der Valk 4-6, 6-7
2e HE Dennis Kockx / Michel van der Goes 6-0, 1-6, 6-0
1e DE Mirte de Bakker / Ilona van de Wetering 4-6, 6-2, 2-6
2e DE Dewi Dijkman / Marilien de Vries 6-3, 6-4
1e HD Rolf Alblas - Dennis Kockx / Bas van der Valk - Tom Smit 2-6, 3-6
1e DD Mirte de Bakker - Dewi Dijkman / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 7-5, 2-6, 3-6
1e GD Dewi Dijkman - Dille Rikkert / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 7-6, 6-2
2e GD Mirte de Bakker - Rolf Alblas / Marilien de Vries - Tom Smit 6-7, 1-6

14 april 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / Hillegomse T.C. 1 6-2
1e HE Bas van der Valk / Ryan Geerdink 6-2, 6-2
2e HE Tom Smit / Sten Weingärtner 6-2, 0-6, 6-4
1e DE Ilona van de Wetering / Samantha van der Drift 6-4, 4-6, 7-6
2e DE Marilien de Vries / Ilona Rolloos 6-1, 6-0
1e HD Niels van Hal - Bas van der Valk / Ryan Geerdink - Marco van Trigt 4-6, 6-4, 7-6
1e DD Ilona van de Wetering - Marilien de Vries / Samantha van der Drift - Ilona Rolloos 6-7, 2-6
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / Samantha van der Drift - Sten Weingärtner 3-6, 4-6
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Ilona Rolloos - Marco van Trigt 4-6, 6-4, 7-6
14 april 2013 T.C. Cash (Rijen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 2-6
1e HE Guus Oerlemans / Marco van der Wal 4-6, 6-4, 6-1
2e HE Ralf Jansen / Melvyn op der Heijde 1-6, 2-6
1e DE Alexandra Scholer / Natalia Ryzhonkova 1-2
2e DE Karen Evers / Pauline Wong 0-6, 0-1
1e HD Jeroen Duurinck - Guus Oerlemans / Millen Mortier - Marco van der Wal 6-3, 6-2
1e DD Karen Evers - Alexandra Scholer / Natalia Ryzhonkova - Pauline Wong 1-6, 0-6
1e GD Guus Oerlemans - Alexandra Scholer / Melvyn op der Heijde - Pauline Wong 2-6, 3-6
2e GD Jeroen Duurinck - Karen Evers / Millen Mortier - Natalia Ryzhonkova 3-6, 2-6
14 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
1e HE Marcus Hilpert / Dennis Kockx 6-2, 7-5
2e HE Jasper Stoter / Rolf Alblas 7-5, 6-0
1e DE Kimberley Cassar / Mirte de Bakker 6-3, 6-0
2e DE Lara van Tiggelen / Dewi Dijkman 6-3, 6-3
1e HD Marcus Hilpert - Jasper Stoter / Dennis Kockx - Dille Rikkert 6-2, 6-1
1e DD Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen / Mirte de Bakker - Dewi Dijkman 4-6, 6-1, 6-0
1e GD Lara van Tiggelen - Marcus Hilpert / Dewi Dijkman - Dille Rikkert 7-5, 6-4
2e GD Kimberley Cassar - Jasper Stoter / Mirte de Bakker - Rolf Alblas 4-6, 6-4, 6-7
14 april 2013 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e HE Jeroen van der Ven / Stefan Nab 6-2, 6-3
2e HE Arjan Pondman / Nick van Boxtel 6-4, 7-6
1e DE Maria Tritou / Hilde ten Wolde 5-7, 6-7
2e DE Nina Kruijer / Manon Veldhorst 7-6, 7-5
1e HD Jeroen van der Ven - Jeroen Gortworst / Stefan Nab - Nick van Boxtel 6-2, 4-6, 5-7
1e DD Nina Kruijer - Kim de Weille / Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis 6-1, 5-7, 7-6
1e GD Arjan Pondman - Kim de Weille / Nick van Boxtel - Marjolein Kamphuis 2-6, 2-6
2e GD Maria Tritou - Jeroen Gortworst / Hilde ten Wolde - Stefan Nab 6-7, 7-5, 7-6

7 april 2013 T.C. Bemmel 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 3-5
1e HE Stefan Nab / Marcus Hilpert 1-6, 2-6
2e HE Nick van Boxtel / Jasper Stoter 6-4, 6-0
1e DE Hilde ten Wolde / Kimberley Cassar 4-6, 3-6
2e DE Manon Veldhorst / Lara van Tiggelen 5-7, 4-6
1e HD Stefan Nab - Nick van Boxtel / Marcus Hilpert - Jasper Stoter 2-6, 5-7
1e DD Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis / Kimberley Cassar - Lara van Tiggelen 3-6, 6-2, 6-2
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Kimberley Cassar - Marcus Hilpert 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Hilde ten Wolde - Stefan Nab / Lara van Tiggelen - Jasper Stoter 6-3, 7-6
7 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-3
1e HE Marco van der Wal / Bas van der Valk 1-6, 6-3, 1-6
2e HE Millen Mortier / Tom Smit 7-5, 0-6, 2-6
1e DE Natalia Ryzhonkova / Ilona van de Wetering 6-1, 6-0
2e DE Pauline Wong / Marilien de Vries 6-0, 6-0
1e HD Marco van der Wal - Melvyn op der Heijde / Bas van der Valk - Niels van Hal 2-6, 3-6
1e DD Pauline Wong - Natalia Ryzhonkova / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 6-3, 6-2
1e GD Melvyn op der Heijde - Pauline Wong / Niels van Hal - Marilien de Vries 7-5, 6-2
2e GD Millen Mortier - Natalia Ryzhonkova / Michel van der Goes - Ilona van de Wetering 7-6, 6-0
7 april 2013 Hillegomse T.C. 1 / T.C. Cash (Rijen) 1 4-4
1e HE Ryan Geerdink / Guus Oerlemans 7-5, 1-6, 4-6
2e HE Sten Weingärtner / Ralf Jansen 6-1, 6-1
1e DE Samantha van der Drift / Christine de Kroon-Vink 4-6, 4-6
2e DE Ilona Rolloos / Karen Evers 2-6, 2-6
1e HD Marco van Trigt - Ryan Geerdink / Guus Oerlemans - Jeroen Duurinck 6-1, 7-5
1e DD Ilona Rolloos - Samantha van der Drift / Alexandra Scholer - Karen Evers 6-3, 3-6, 6-2
1e GD Samantha van der Drift - Sten Weingärtner / Karen Evers - Guus Oerlemans 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Ilona Rolloos - Marco van Trigt / Christine de Kroon-Vink - Jeroen Duurinck 5-7, 5-7