Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt tot 3 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
T.C. Unicum (Leiden) 1 5 29
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5 28
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5 23
Meppeler L.T.C. 2 5 19
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5 18
O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 5 17
L.T.V. Lelystad 1 6 10
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 Gediskwalificeerd

Uitslagen

26 mei 2013 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / Meppeler L.T.C. 2 6-2
1e HE Leon Vellekoop / Erik Brummer 7-5, 6-3
2e HE Milco Trampe / Yoram Hilberts 6-1, 2-6, 7-6
1e DE Dominique Karregat / Priscilla Visser 1-6, 1-6
2e DE Aniek van Rossum / Marlou Kluiving 6-1, 6-1
1e HD Milco Trampe - Leon Vellekoop / Erik Dallinga - Yoram Hilberts 4-6, 4-6
1e DD Jasmin Gerritsen - Aniek van Rossum / Priscilla Visser - Marlou Kluiving 6-2, 7-5
1e GD Leon Vellekoop - Jasmin Gerritsen / Erik Dallinga - Dide Beijer Opgave uit
2e GD Dominique Karregat - Bas Wild / Erik Brummer - Priscilla Visser 6-2, 4-1
26 mei 2013 O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 0-8
1e HE Thomas Gloudemans / Freek Tissink Opgave thuis
2e HE Yannick Goossens / Vincent van den Honert 1-6
1e DE Hélena Korompis / Inger van Dijkman 3-6, 3-6
2e DE Colet Weening / Isolde de Jong 2-6, 0-6
1e HD Yannick Goossens - Thomas Gloudemans / Vincent van den Honert - Freek Tissink Opgave thuis
1e DD Hélena Korompis - Colet Weening / Inger van Dijkman - Isolde de Jong 4-6, 2-6
1e GD Yannick Goossens - Hélena Korompis / Vincent van den Honert - Inger van Dijkman Opgave thuis
2e GD Thomas Gloudemans - Colet Weening / Freek Tissink - Isolde de Jong Opgave thuis
26 mei 2013 L.T.V. Lelystad 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Akash Wagh / Gerard ter Woorst 6-1, 3-6, 6-2
2e HE Maarten Witte / Floris Boers 4-6, 4-6
1e DE Alexa de Bont / Janneke Wikkerink 7-5, 4-6, 2-6
2e DE Demi van de Beek / Liv Geurts 0-6, 5-7
1e HD Akash Wagh - Maarten Witte / Gerard ter Woorst - Floris Boers 4-6, 1-6
1e DD Demi van de Beek - Milou Pietersz / Janneke Wikkerink - Yvette Vlaar 1-6, 2-6
1e GD Alexa de Bont - Maarten Witte / Liv Geurts - Gerard ter Woorst 1-6, 0-3
2e GD Demi van de Beek - Akash Wagh / Yvette Vlaar - Floris Boers 1-6, 1-6

12 mei 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Freek Tissink / Leon Vellekoop 1-6, 6-4, 6-7
2e HE Vincent van den Honert / Milco Trampe 6-2, 6-4
1e DE Inger van Dijkman / Dominique Karregat 6-2, 6-1
2e DE Janine Hemmes / Aniek van Rossum 4-6, 2-6
1e HD Freek Tissink - Vincent van den Honert / Bas Wild - Milco Trampe 7-5, 6-3
1e DD Inger van Dijkman - Janine Hemmes / Dominique Karregat - Jasmin Gerritsen 6-1, 6-1
1e GD Freek Tissink - Janine Hemmes / Leon Vellekoop - Aniek van Rossum 6-3, 6-7, 7-6
2e GD Vincent van den Honert - Inger van Dijkman / Bas Wild - Jasmin Gerritsen 6-2, 6-2
12 mei 2013 Meppeler L.T.C. 2 / O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 4-4
1e HE Erik Dallinga / Thomas Gloudemans 6-3, 6-4
2e HE Yoram Hilberts / Yannick Goossens 2-6, 1-6
1e DE Priscilla Visser / Colet Weening 6-2, 6-0
2e DE Marlou Kluiving / Hélena Korompis 1-6, 6-3, 6-2
1e HD Erik Brummer - Erik Dallinga / Thomas Gloudemans - Yannick Goossens 6-3, 2-6, 2-6
1e DD Marlou Kluiving - Dide Beijer / Colet Weening - Hélena Korompis 7-5, 6-2
1e GD Dide Beijer - Yoram Hilberts / Hélena Korompis - Yannick Goossens 2-6, 3-6
2e GD Priscilla Visser - Erik Brummer / Colet Weening - Thomas Gloudemans Opgave thuis
12 mei 2013 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / L.T.V. Lelystad 1 6-2
1e HE Martijn Bok / Akash Wagh 6-1, 6-0
2e HE Quirijn van Veen / Maarten Witte 3-6, 3-6
1e DE Kelly de Beer / Demi van de Beek 6-4, 6-1
2e DE Julia van Rosendael / Milou Pietersz 6-3, 6-4
1e HD Martijn Bok - Quirijn van Veen / Akash Wagh - Maarten Witte 7-6, 2-6, 1-6
1e DD Kelly de Beer - Julia van Rosendael / Alexa de Bont - Demi van de Beek 7-6, 6-3
1e GD Martijn Bok - Julia van Rosendael / Alexa de Bont - Patrick van Dusschoten 6-4, 6-4
2e GD Quirijn van Veen - Kelly de Beer / Milou Pietersz - Akash Wagh 3-6, 7-6, 7-6

9 mei 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 5-3
1e HE Gerard ter Woorst / Freek Tissink 4-6, 7-5, 7-5
2e HE Floris Boers / Vincent van den Honert 6-2, 2-6, 1-6
1e DE Janneke Wikkerink / Janine Hemmes 6-2, 6-1
2e DE Liv Geurts / Isolde de Jong 6-1, 4-6, 6-2
1e HD Floris Boers - Gerard ter Woorst / Freek Tissink - Vincent van den Honert 2-6, 6-3, 6-4
1e DD Yvette Vlaar - Janneke Wikkerink / Janine Hemmes - Inger van Dijkman 4-6, 6-0, 0-6
1e GD Gerard ter Woorst - Liv Geurts / Freek Tissink - Janine Hemmes 6-1, 2-6, 7-6
2e GD Floris Boers - Yvette Vlaar / Vincent van den Honert - Isolde de Jong 6-7, 0-6

5 mei 2013 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.V. Lelystad 1 7-1
1e HE Milco Trampe / Akash Wagh 3-6, 6-3, 7-6
2e HE Leon Vellekoop / Maarten Witte 6-2, 6-1
1e DE Aniek van Rossum / Alexa de Bont 6-3, 6-1
2e DE Jasmin Gerritsen / Milou Pietersz 6-3, 6-1
1e HD Milco Trampe - Leon Vellekoop / Patrick van Dusschoten - Akash Wagh 7-6, 6-4
1e DD Jasmin Gerritsen - Dominique Karregat / Milou Pietersz - Demi van de Beek 6-4, 6-1
1e GD Aniek van Rossum - Leon Vellekoop / Alexa de Bont - Maarten Witte 6-1, 6-7, 6-7
2e GD Dominique Karregat - Bas Wild / Demi van de Beek - Patrick van Dusschoten 6-4, 6-3
5 mei 2013 T.C. Unicum (Leiden) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Freek Tissink / Remy Groenendaal 6-7, 1-6
2e HE Vincent van den Honert / Martijn Helmonds 4-6, 0-2
1e DE Inger van Dijkman / Kelly de Beer 6-3, 1-6, 4-6
2e DE Janine Hemmes / Julia van Rosendael 4-6, 7-6, 6-3
1e HD Vincent van den Honert - Freek Tissink / Remy Groenendaal - Quirijn van Veen 7-5, 6-7, 6-2
1e DD Inger van Dijkman - Janine Hemmes / Julia van Rosendael - Kelly de Beer 1-6, 7-6, 6-3
1e GD Janine Hemmes - Freek Tissink / Martijn Helmonds - Julia van Rosendael 6-2, 6-0
2e GD Vincent van den Honert - Inger van Dijkman / Quirijn van Veen - Kelly de Beer 7-6, 6-2
5 mei 2013 Meppeler L.T.C. 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Erik Dallinga / Gerard ter Woorst 4-6, 4-6
2e HE Yoram Hilberts / Floris Boers 7-6, 6-2
1e DE Dide Beijer / Liv Geurts 2-6, 6-2, 6-2
2e DE Marlou Kluiving / Yvette Vlaar 4-6, 7-5, 6-1
1e HD Erik Dallinga - Erik Brummer / Gerard ter Woorst - Floris Boers 6-4, 7-5
1e DD Priscilla Visser - Dide Beijer / Yvette Vlaar - Janneke Wikkerink 4-6, 1-6
1e GD Marlou Kluiving - Yoram Hilberts / Liv Geurts - Gerard ter Woorst 5-7, 2-6
2e GD Priscilla Visser - Erik Brummer / Floris Boers - Janneke Wikkerink 6-4, 5-7, 6-7

28 april 2013 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / Meppeler L.T.C. 2 5-3
1e HE Remy Groenendaal / Erik Brummer 7-5, 6-0
2e HE Martijn Helmonds / Yoram Hilberts 5-7, 6-1, 6-0
1e DE Kelly de Beer / Marlou Kluiving 6-1, 6-1
2e DE Annelies Schenk / Priscilla Visser 1-6, 0-6
1e HD Martijn Helmonds - Martijn Bok / Erik Brummer - Erik Dallinga 4-6, 1-6
1e DD Kelly de Beer - Annelies Schenk / Dide Beijer - Marlou Kluiving 4-6, 5-7
1e GD Kelly de Beer - Remy Groenendaal / Yoram Hilberts - Marlou Kluiving 7-6, 6-4
2e GD Martijn Bok - Annelies Schenk / Priscilla Visser - Erik Dallinga 7-5, 2-6, 7-6

21 april 2013 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Remy Groenendaal / Bas Wild 6-1, 3-2
2e HE Martijn Helmonds / Milco Trampe 6-1, 7-6
1e DE Kelly de Beer / Jasmin Gerritsen 6-0, 4-6, 6-3
2e DE Julia van Rosendael / Dominique Karregat 7-6, 6-4
1e DD Kelly de Beer - Julia van Rosendael / Aniek van Rossum - Jasmin Gerritsen 6-3, 6-2
1e GD Martijn Bok - Julia van Rosendael / Leon Vellekoop - Aniek van Rossum 3-6, 2-6
2e GD Kelly de Beer - Remy Groenendaal / Milco Trampe - Jasmin Gerritsen 3-6, 6-3, 7-6
21 april 2013 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 6-2
1e HE Gerard ter Woorst / Thomas Gloudemans 6-4, 6-4
2e HE Floris Boers / Yannick Goossens 5-7, 4-6
1e DE Janneke Wikkerink / Colet Weening 6-1, 6-1
2e DE Liv Geurts / Hélena Korompis 6-0, 6-2
1e HD Floris Boers - Gerard ter Woorst / Thomas Gloudemans - Yannick Goossens 3-6, 6-3, 2-6
1e DD Liv Geurts - Yvette Vlaar / Hélena Korompis - Colet Weening 6-2, 6-2
1e GD Gerard ter Woorst - Liv Geurts / Yannick Goossens - Hélena Korompis 6-1, 7-5
2e GD Floris Boers - Yvette Vlaar / Thomas Gloudemans - Colet Weening 6-1, 6-2
21 april 2013 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 1-7
1e HE Akash Wagh / Freek Tissink 0-6, 0-6
2e HE Maarten Witte / Vincent van den Honert 6-7, 6-3, 6-1
1e DE Alexa de Bont / Inger van Dijkman 4-6, 2-6
2e DE Milou Pietersz / Janine Hemmes 0-6, 2-6
1e HD Akash Wagh - Patrick van Dusschoten / Vincent van den Honert - Freek Tissink 3-6, 4-6
1e DD Demi van de Beek - Alexa de Bont / Inger van Dijkman - Janine Hemmes 2-6, 6-7
1e GD Demi van de Beek - Patrick van Dusschoten / Janine Hemmes - Freek Tissink 4-6, 1-6
2e GD Milou Pietersz - Ryan Koffeman / Inger van Dijkman - Vincent van den Honert 1-6, 2-6

14 april 2013 O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Thomas Gloudemans / Remy Groenendaal 7-5, 6-4
2e HE Yannick Goossens / Quirijn van Veen 6-1, 7-6
1e DE Colet Weening / Julia van Rosendael 5-7, 1-6
2e DE Hélena Korompis / Eva Pera 4-6, 6-4, 6-1
1e HD Yannick Goossens - Thomas Gloudemans / Remy Groenendaal - Martijn Helmonds 6-3, 6-1
1e DD Colet Weening - Hélena Korompis / Anouk Sinnige - Julia van Rosendael 4-6, 3-6
1e GD Yannick Goossens - Hélena Korompis / Martijn Helmonds - Julia van Rosendael 6-3, 6-2
2e GD Thomas Gloudemans - Colet Weening / Quirijn van Veen - Eva Pera 6-7, 6-2, 7-6
14 april 2013 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Milco Trampe / Gerard ter Woorst 4-6, 7-5, 4-6
2e HE Leon Vellekoop / Floris Boers 6-3, 6-2
1e DE Aniek van Rossum / Janneke Wikkerink 1-6, 6-3, 1-6
2e DE Dominique Karregat / Yvette Vlaar 2-6, 7-6, 2-6
1e HD Milco Trampe - Bas Wild / Gerard ter Woorst - Floris Boers 7-6, 6-4
1e DD Jasmin Gerritsen - Aniek van Rossum / Janneke Wikkerink - Liv Geurts 3-6, 3-6
1e GD Leon Vellekoop - Jasmin Gerritsen / Gerard ter Woorst - Liv Geurts 3-6, 1-6
2e GD Bas Wild - Dominique Karregat / Floris Boers - Yvette Vlaar 6-4, 3-6, 6-7
14 april 2013 Meppeler L.T.C. 2 / L.T.V. Lelystad 1 6-2
1e HE Erik Dallinga / Maarten Witte 6-2, 4-6, 5-7
2e HE Yoram Hilberts / Ryan Koffeman Opgave uit
1e DE Dide Beijer / Demi van de Beek 6-2, 6-2
2e DE Marlou Kluiving / Milou Pietersz 6-4, 6-4
1e HD Erik Dallinga - Yoram Hilberts / Maarten Witte - Ryan Koffeman 6-3, 6-2
1e DD Priscilla Visser - Dide Beijer / Alexa de Bont - Demi van de Beek 7-5, 6-3
1e GD Yoram Hilberts - Marlou Kluiving / Alexa de Bont - Maarten Witte 6-0, 6-4
2e GD Erik Dallinga - Priscilla Visser / Ryan Koffeman - Milou Pietersz 3-6, 5-7

7 april 2013 L.T.V. Lelystad 1 / O.S.V. De Kieviten (Wassenaar) 1 3-5
1e HE Maarten Witte / Thomas Gloudemans 7-5, 0-6, 7-5
2e HE Ryan Koffeman / Yannick Goossens 2-6, 1-6
1e DE Alexa de Bont / Colet Weening 6-2, 6-2
2e DE Demi van de Beek / Hélena Korompis 0-6, 1-6
1e HD Maarten Witte - Patrick van Dusschoten / Thomas Gloudemans - Yannick Goossens 3-6, 4-6
1e DD Alexa de Bont - Demi van de Beek / Colet Weening - Hélena Korompis 6-3, 3-6, 4-6
1e GD Alexa de Bont - Ryan Koffeman / Hélena Korompis - Yannick Goossens 3-6, 2-6
2e GD Demi van de Beek - Patrick van Dusschoten / Colet Weening - Thomas Gloudemans 2-6, 6-3, 7-6