Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt tot 6 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 3

Competitieverslag van 2 juni 2013
Competitieverslag van 26 mei 2013
Competitieverslag van 12 mei 2013
Competitieverslag van 5 mei 2013
Competitieverslag van 21 april 2013
Competitieverslag van 14 april 2013
Competitieverslag van 7 april 2013

Stand

GespeeldPunten
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7 42
L.T.C. Barneveld 1 7 36
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 33
Meppeler L.T.C. 1 7 31
T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 7 25
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 7 24
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 20
L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 7 13

Uitslagen

2 juni 2013 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Floris Herrema / Egbert Weverink 6-4, 2-6, 4-6
2e HE Rogier Wassen / Stefan Bergman 6-3, 6-2
1e DE Denise van Putten / Charlotte van der Meij 6-2, 6-1
2e DE Silvana Jansen-Bauer / Elise Moeyes 3-6, 6-4, 3-6
1e HD Leander van der Vaart - Rogier Wassen / Paul Monteban - Egbert Weverink 6-2, 6-4
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Denise van Putten / Charlotte van der Meij - Elise Moeyes 1-6, 1-6
1e GD Silvana Jansen-Bauer - Rogier Wassen / Paul Monteban - Charlotte van der Meij 3-6, 7-5, 7-6
2e GD Leander van der Vaart - Denise van Putten / Stefan Bergman - Elise Moeyes 6-0, 6-3
2 juni 2013 L.T.C. Barneveld 1 / Meppeler L.T.C. 1 7-1
1e HE Evthimios Karaliolios / Floris Kilian 6-3, 6-4
2e HE Steven Korteling / Bart van Leijsen 6-3, 6-3
1e DE Nicolette van Uitert / Joany Pontjodikromo 6-3, 6-2
2e DE Kim Kilsdonk / Arianne Hartono 3-6, 5-7
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Floris Kilian - Alban Meuffels 6-3, 2-4
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Joany Pontjodikromo - Arianne Hartono 6-3, 6-4
1e GD Nicolette van Uitert - Steven Korteling / Joany Pontjodikromo - Bart van Leijsen 7-6, 3-6, 7-6
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Arianne Hartono 6-2, 6-1
2 juni 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Sander Arends / Bart van Kampen 5-7, 6-2, 6-3
2e HE Marc Geers / Niels de Morťe 6-2, 3-6, 3-6
1e DE Maurien Rikkert / Lisanne van Riet 3-6, 3-6
2e DE Lizzy Bitter / Tessy van de Ven 3-6, 2-6
1e HD Sander Arends - Stefan Bodde / Niels de Morťe - Philippe Niewerth 5-7, 7-6, 1-6
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven 0-6, 0-6
1e GD Sander Arends - Maurien Rikkert / Bart van Kampen - Lisanne van Riet 6-3, 6-3
2e GD Marc Geers - Nikki Luttikhuis / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts 2-6, 0-6
2 juni 2013 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Justin Eleveld / Niels Lootsma 6-1, 7-5
2e HE Elroy Middendorp / Botic van de Zandschulp 6-7, 3-6
1e DE Kim Borg / Caitlin Whoriskey 0-6, 0-6
2e DE DaniŽlle Koetje / Ghislaine van Baal 6-3, 5-7, 6-7
1e HD Elroy Middendorp - Roy Schoonveld / Jannick Lupescu - Niels Lootsma 1-6, 4-6
1e DD DaniŽlle Koetje - Kim Borg / Julyette Steur - Ghislaine van Baal 1-6, 2-6
1e GD DaniŽlle Koetje - Justin Eleveld / Caitlin Whoriskey - Niels Lootsma 1-6, 4-6
2e GD Kim Borg - Roy Schoonveld / Julyette Steur - Botic van de Zandschulp 2-6, 4-6

26 mei 2013 Meppeler L.T.C. 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Floris Kilian / Sander Arends 2-6, 6-7
2e HE Bart van Leijsen / Marc Geers 6-7, 6-4, 2-6
1e DE Josien Boverhof / Maurien Rikkert 6-3, 4-6, 7-5
2e DE Joany Pontjodikromo / Lizzy Bitter 1-6, 5-7
1e HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Sander Arends - Stefan Bodde 6-7, 4-6
1e DD Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo / Maurien Rikkert - Nikki Luttikhuis 6-4, 6-1
1e GD Josien Boverhof - Floris Kilian / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 6-2, 5-7, 7-6
2e GD Joany Pontjodikromo - Bart van Leijsen / Nikki Luttikhuis - Marc Geers 6-4, 5-7, 7-6
26 mei 2013 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 0-8
1e HE Roy Schoonveld / Antal van der Duim 2-6, 1-6
2e HE Elroy Middendorp / David Pel 0-6, 1-6
1e DE Kim Borg / Iryna Brťmond-Kuryanovich 3-6, 1-6
2e DE DaniŽlle Koetje / Pauline Wong 0-6, 2-6
1e HD Roy Schoonveld - Elroy Middendorp / Antal van der Duim - Dennis van Scheppingen 0-6, 5-7
1e DD DaniŽlle Koetje - Kim Borg / Iryna Brťmond-Kuryanovich - Pauline Wong 3-6, 5-7
1e GD Kim Borg - Elroy Middendorp / Iryna Brťmond-Kuryanovich - Dennis van Scheppingen 1-6, 0-6
2e GD DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld / Pauline Wong - David Pel Opgave thuis
26 mei 2013 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Jannick Lupescu / Kevin Noordermeer 6-0, 6-1
2e HE Niels Lootsma / Floris Herrema 6-4, 6-2
1e DE Ghislaine van Baal / Valeria Podda 6-3, 6-2
2e DE Anna Alzate / Denise van Putten 6-7, 6-3, 6-2
1e HD Niels Lootsma - Jannick Lupescu / Floris Herrema - Leander van der Vaart 6-3, 6-3
1e DD Ghislaine van Baal - Anna Alzate / Valeria Podda - Silvana Jansen-Bauer 6-3, 0-6, 1-6
1e GD Ghislaine van Baal - Jannick Lupescu / Silvana Jansen-Bauer - Kevin Noordermeer 5-7, 5-7
2e GD Anna Alzate - Niels Lootsma / Denise van Putten - Leander van der Vaart 2-6, 6-1, 6-7
26 mei 2013 L.T.C. Barneveld 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7-1
1e HE Evthimios Karaliolios / Philippe Niewerth 6-2, 6-4
2e HE Steven Korteling / Niels de Morťe 6-3, 6-3
1e DE Nicolette van Uitert / Lisanne van Riet 7-6, 6-4
2e DE Kim Kilsdonk / Tessy van de Ven 6-7, 5-7
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Niels de Morťe - Philippe Niewerth 6-2, 6-2
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 6-2, 7-6
1e GD Nicolette van Uitert - Steven Korteling / Lisanne van Riet - Niels de Morťe 4-6, 7-6, 7-6
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 6-2, 3-6, 7-6

12 mei 2013 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 5-3
1e HE Kevin Noordermeer / Justin Eleveld 0-6, 3-6
2e HE Floris Herrema / Elroy Middendorp 4-6, 6-7
1e DE Valeria Podda / Kim Borg 6-2
2e DE Denise van Putten / DaniŽlle Koetje 7-6, 6-2
1e HD Floris Herrema - Leander van der Vaart / Justin Eleveld - Roy Schoonveld 3-6, 2-6
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Valeria Podda / Kim Borg - DaniŽlle Koetje 6-3, 6-3
1e GD Silvana Jansen-Bauer - Kevin Noordermeer / Kim Borg - Elroy Middendorp 6-3, 6-4
2e GD Denise van Putten - Leander van der Vaart / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 7-6, 6-7, 7-6
12 mei 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / Meppeler L.T.C. 1 5-3
1e HE Niels de Morťe / Alban Meuffels 2-6, 1-6
2e HE Philippe Niewerth / Floris Kilian 6-2, 4-6, 6-3
1e DE Lisanne van Riet / Joany Pontjodikromo 6-1, 6-1
2e DE Tessy van de Ven / Arianne Hartono 6-4, 6-2
1e HD Niels de Morťe - Bart van Kampen / Floris Kilian - Bart van Leijsen 3-6, 6-4, 6-2
1e DD Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts / Joany Pontjodikromo - Josien Boverhof 6-1, 6-2
1e GD Lisanne van Riet - Bart van Kampen / Arianne Hartono - Alban Meuffels 0-6, 1-6
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Josien Boverhof - Bart van Leijsen 6-7, 1-6
12 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Thomas Schoorel / Jelle Sels 6-7, 7-5, 6-4
2e HE Dennis van Scheppingen / Niels Lootsma 6-4, 7-6
1e DE Natalia Ryzhonkova / Ghislaine van Baal 6-1, 6-4
2e DE Charlotte van der Meij / Anna Alzate 5-7, 2-6
1e HD Thomas Schoorel - David Pel / Jelle Sels - Niels Lootsma 7-6, 6-2
1e DD Natalia Ryzhonkova - Charlotte van der Meij / Ghislaine van Baal - Anna Alzate 6-4, 6-3
1e GD Thomas Schoorel - Charlotte van der Meij / Jelle Sels - Ghislaine van Baal 6-2, 5-7, 7-6
2e GD David Pel - Natalia Ryzhonkova / Niels Lootsma - Anna Alzate 6-2, 4-6, 7-6
12 mei 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Barneveld 1 3-5
1e HE Sander Arends / Evthimios Karaliolios 1-6, 7-5, 6-3
2e HE Marc Geers / Steven Korteling 6-4, 6-1
1e DE Nikki Luttikhuis / Nicolette van Uitert 4-6, 0-6
2e DE Maurien Rikkert / Kim Kilsdonk 2-6, 6-3, 6-2
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 7-6, 4-6, 6-7
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert 0-6, 0-6
1e GD Maurien Rikkert - Sander Arends / Steven Korteling - Nicolette van Uitert 5-7, 1-6
2e GD Stefan Bodde - Lizzy Bitter / Evthimios Karaliolios - Kim Kilsdonk 5-7, 6-4, 6-7

5 mei 2013 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / L.T.C. Barneveld 1 3-5
1e HE Roy Schoonveld / Evthimios Karaliolios 6-7, 4-6
2e HE Justin Eleveld / Steven Korteling 6-1, 6-2
1e DE Kim Borg / Nicolette van Uitert 1-6, 2-6
2e DE DaniŽlle Koetje / Kim Kilsdonk 7-5, 6-3
1e HD Justin Eleveld - Elroy Middendorp / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 6-2, 6-0
1e DD Kim Borg - DaniŽlle Koetje / Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert 2-6, 1-6
1e GD Elroy Middendorp - DaniŽlle Koetje / Steven Korteling - Nicolette van Uitert 4-6, 2-6
2e GD Roy Schoonveld - Kim Borg / Evthimios Karaliolios - Kim Kilsdonk 3-6, 1-6
5 mei 2013 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Kevin Noordermeer / Sander Arends 1-6, 6-2, 6-7
2e HE Leander van der Vaart / Marc Geers 6-4, 2-6, 6-4
1e DE Valeria Podda / Nikki Luttikhuis 6-4, 6-1
2e DE Denise van Putten / Maurien Rikkert 6-1, 6-0
1e HD Kevin Noordermeer - Leander van der Vaart / Stefan Bodde - Marc Geers 0-6, 3-6
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Valeria Podda / Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis 6-4, 6-4
1e GD Kevin Noordermeer - Silvana Jansen-Bauer / Sander Arends - Maurien Rikkert 6-3, 6-1
2e GD Floris Herrema - Denise van Putten / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 4-6, 3-6
5 mei 2013 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Botic van de Zandschulp / Alban Meuffels 3-6, 0-6
2e HE Jelle Sels / Bart van Leijsen 6-3, 7-5
1e DE Ghislaine van Baal / Bernarda Pera 1-6, 2-6
2e DE Anna Alzate / Joany Pontjodikromo 6-1, 4-6, 2-6
1e HD Jelle Sels - Jannick Lupescu / Floris Kilian - Bart van Leijsen 6-2, 2-6, 6-4
1e DD Ghislaine van Baal - Anna Alzate / Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo 5-7, 3-6
1e GD Ghislaine van Baal - Botic van de Zandschulp / Josien Boverhof - Floris Kilian 5-7, 6-2, 6-7
2e GD Anna Alzate - Jannick Lupescu / Bernarda Pera - Alban Meuffels 4-6, 2-6
5 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
1e HE Antal van der Duim / Bart van Kampen 6-2, 6-1
2e HE Dennis van Scheppingen / Niels de Morťe 6-2, 7-6
1e DE Sandra Zaniewska / Lisanne van Riet 4-6, 6-2, 7-5
2e DE Natalia Ryzhonkova / Tessy van de Ven 4-6, 1-6
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Niels de Morťe - Philippe Niewerth 7-6, 6-2
1e DD Natalia Ryzhonkova - Charlotte van der Meij / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 3-6, 4-6
1e GD Antal van der Duim - Sandra Zaniewska / Bart van Kampen - Lisanne van Riet 6-1, 3-6, 7-6
2e GD David Pel - Natalia Ryzhonkova / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts 6-3, 4-6, 7-6

21 april 2013 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 3-5
1e HE Floris Kilian / Alexander Blom 7-6, 6-2
2e HE Alban Meuffels / Dennis van Scheppingen 3-6, 6-1, 7-6
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Iryna Brťmond-Kuryanovich 3-6, 2-6
2e DE Marlou Kluiving / Natalia Ryzhonkova 2-6, 0-6
1e HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Dennis van Scheppingen - David Pel 1-6, 6-7
1e DD Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo / Natalia Ryzhonkova - Charlotte van der Meij 5-7, 6-1, 4-6
1e GD Jaimy-Gayle van de Wal - Alban Meuffels / Iryna Brťmond-Kuryanovich - Alexander Blom 7-6, 6-2
2e GD Josien Boverhof - Bart van Leijsen / Natalia Ryzhonkova - David Pel 2-6, 2-6
21 april 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Bart van Kampen / Botic van de Zandschulp 6-3, 6-3
2e HE Niels de Morťe / Jelle Sels 6-1, 6-3
1e DE Lisanne van Riet / Ghislaine van Baal 6-0, 6-3
2e DE Tessy van de Ven / Anna Alzate 4-6, 6-2, 6-2
1e HD Niels de Morťe - Philippe Niewerth / Niels Lootsma - Jelle Sels 6-3, 7-6
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Anna Alzate - Ghislaine van Baal 6-0, 6-1
1e GD Tessy van de Ven - Bart van Kampen / Ghislaine van Baal - Niels Lootsma 6-3, 6-2
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Anna Alzate - Botic van de Zandschulp 6-4, 6-7, 7-6
21 april 2013 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Evthimios Karaliolios / Rogier Wassen 7-5, 7-6
2e HE Steven Korteling / Florian Lemke 1-6, 1-6
1e DE Nicolette van Uitert / Valeria Podda 6-1, 7-6
2e DE Kim Kilsdonk / Denise van Putten 6-2, 6-2
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Rogier Wassen - Florian Lemke 4-6, 6-7
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Denise van Putten - Silvana Jansen-Bauer 6-1, 6-1
1e GD Nicolette van Uitert - Steven Korteling / Valeria Podda - Rogier Wassen 6-4, 6-7, 7-6
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Silvana Jansen-Bauer - Florian Lemke 7-6, 7-5
21 april 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 4-4
1e HE Sander Arends / Roy Schoonveld 6-2, 7-5
2e HE Stefan Bodde / Elroy Middendorp 6-4, 3-6, 0-6
1e DE Maurien Rikkert / Kim Borg 3-6, 6-1, 6-2
2e DE Lizzy Bitter / DaniŽlle Koetje 1-6, 4-6
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Elroy Middendorp - Roy Schoonveld 5-7, 2-6
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Kim Borg - DaniŽlle Koetje 6-2, 6-7, 3-6
1e GD Sander Arends - Maurien Rikkert / Kim Borg - Elroy Middendorp 6-4, 6-3
2e GD Marc Geers - Nikki Luttikhuis / Roy Schoonveld - DaniŽlle Koetje 6-3, 3-6, 7-6

14 april 2013 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Roy Schoonveld / Philippe Niewerth 6-3, 2-6, 4-6
2e HE Justin Eleveld / Niels de Morťe 6-1, 6-1
1e DE DaniŽlle Koetje / Lisanne van Riet 5-7, 3-6
2e DE Kim Borg / Tessy van de Ven 0-6, 1-6
1e HD Justin Eleveld - Elroy Middendorp / Niels de Morťe - Bart van Kampen 7-5, 6-3
1e DD Kim Borg - DaniŽlle Koetje / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 1-6, 0-6
1e GD Kim Borg - Elroy Middendorp / Lisanne van Riet - Bart van Kampen 1-6, 4-6
2e GD DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 5-7, 3-6
14 april 2013 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
1e HE Florian Lemke / Alban Meuffels 0-6, 1-6
2e HE Rogier Wassen / Bart van Leijsen 6-0, 6-3
1e DE Valeria Podda / Joany Pontjodikromo 6-4, 6-0
2e DE Denise van Putten / Arianne Hartono 6-7, 6-7
1e HD Florian Lemke - Rogier Wassen / Bart van Leijsen - Floris Kilian 6-2, 3-6, 0-6
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Denise van Putten / Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo 6-7, 6-4, 2-6
1e GD Valeria Podda - Leander van der Vaart / Alban Meuffels - Arianne Hartono 4-6, 3-6
2e GD Silvana Jansen-Bauer - Florian Lemke / Josien Boverhof - Floris Kilian 1-6, 3-6
14 april 2013 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Jannick Lupescu / Sander Arends 6-2, 6-7, 6-3
2e HE Jelle Sels / Marc Geers 6-3, 6-3
1e DE Ghislaine van Baal / Maurien Rikkert 6-3, 3-6, 3-6
2e DE Anna Alzate / Nikki Luttikhuis 7-5, 6-3
1e HD Jannick Lupescu - Niels Lootsma / Sander Arends - Stefan Bodde 7-5, 6-2
1e DD Ghislaine van Baal - Anna Alzate / Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis 6-2, 6-2
1e GD Jannick Lupescu - Ghislaine van Baal / Sander Arends - Maurien Rikkert 7-6, 6-7, 6-7
2e GD Botic van de Zandschulp - Anna Alzate / Marc Geers - Lizzy Bitter 6-1, 6-3
14 april 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / L.T.C. Barneveld 1 7-1
1e HE Alexander Blom / Evthimios Karaliolios 6-2, 0-6, 6-2
2e HE Dennis van Scheppingen / Steven Korteling 6-1, 6-2
1e DE DaniŽlle Harmsen / Nicolette van Uitert 7-6, 6-2
2e DE Charlotte van der Meij / Kim Kilsdonk 6-7(5), 7-6(3), 6-4
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 6-3, 6-4
1e DD DaniŽlle Harmsen - Charlotte van der Meij / Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk 6-3, 2-6, 2-6
1e GD Dennis van Scheppingen - DaniŽlle Harmsen / Nicolette van Uitert - Steven Korteling 7-6, 6-2
2e GD Alexander Blom - Charlotte van der Meij / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 7-6, 7-6

7 april 2013 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Evthimios Karaliolios / Jannick Lupescu 4-6, 2-6
2e HE Steven Korteling / Niels Lootsma 6-7, 3-6
1e DE Nicolette van Uitert / Ghislaine van Baal 6-0, 6-0
2e DE Kim Kilsdonk / Anna Alzate 6-0, 6-4
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Niels Lootsma - Jelle Sels 4-6, 6-2, 6-0
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Ghislaine van Baal - Anna Alzate 6-3, 6-2
1e GD Nicolette van Uitert - Steven Korteling / Ghislaine van Baal - Jannick Lupescu 1-6, 5-7
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Anna Alzate - Jelle Sels 6-2, 6-3
7 april 2013 Meppeler L.T.C. 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 8-0
1e HE Alban Meuffels / Justin Eleveld 6-3, 6-4
2e HE Floris Kilian / Robert Constantinovici 6-4, 6-4
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Kim Borg 4-6, 6-4, 6-4
2e DE Josien Boverhof / DaniŽlle Koetje 6-3, 4-6, 6-4
1e HD Floris Kilian - Bart van Leijsen / Justin Eleveld - Elroy Middendorp 6-4, 7-5
1e DD Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo / Kim Borg - DaniŽlle Koetje 6-3, 6-1
1e GD Jaimy-Gayle van de Wal - Alban Meuffels / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 3-6, 6-1, [11-9]
2e GD Joany Pontjodikromo - Bart van Leijsen / Kim Borg - Elroy Middendorp 6-1, 6-4
7 april 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Sander Arends / Alexander Blom 6-2, 6-2
2e HE Marc Geers / Dennis van Scheppingen 3-6, 2-6
1e DE Nikki Luttikhuis / DaniŽlle Harmsen 3-6, 6-1, 3-6
2e DE Maurien Rikkert / Charlotte van der Meij 7-6, 6-1
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Alexander Blom - David Pel 2-6, 3-6
1e DD Lizzy Bitter - Maurien Rikkert / DaniŽlle Harmsen - Charlotte van der Meij 3-6, 3-6
1e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Alexander Blom - DaniŽlle Harmsen 2-6, 2-6
2e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Charlotte van der Meij - Dennis van Scheppingen 3-6, 6-7
7 april 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Bart van Kampen / Kevin Noordermeer 6-1, 3-6, 6-7(5)
2e HE Niels de Morťe / Florian Lemke 2-6, 2-6
1e DE Lisanne van Riet / Valeria Podda 6-2, 7-6
2e DE Tessy van de Ven / Denise van Putten 6-3, 6-3
1e HD Philippe Niewerth - Niels de Morťe / Florian Lemke - Kevin Noordermeer 6-3, 6-2
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Valeria Podda - Denise van Putten 6-4, 4-6, 6-0
1e GD Bart van Kampen - Lisanne van Riet / Valeria Podda - Kevin Noordermeer Opgave uit
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Florian Lemke - Denise van Putten 6-7, 6-4, 7-6