Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt tot 7 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 2

Competitieverslag van 2 juni 2013
Competitieverslag van 26 mei 2013
Competitieverslag van 12 mei 2013
Competitieverslag van 5 mei 2013
Competitieverslag van 21 april 2013
Competitieverslag van 14 april 2013
Competitieverslag van 7 april 2013

Stand

GespeeldPunten
T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 7 38
T.V. Heerhugowaard 1 7 36
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 35
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7 30
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 29
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 20
G.T.R. (Spaubeek) 1 7 18
T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7 18

Uitslagen

2 juni 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
1e HE Martijn van Haasteren / Wesley Koolhof 2-6, 2-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem 2-6, 3-6
1e DE Caroline Maes / Josanne van Bennekom 1-6, 7-5, 0-6
2e DE Claire Lablans / Lotte Hartjes 6-0, 6-0
1e HD Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem - Wesley Koolhof 1-6, 7-5, 1-6
1e DD Claire Lablans - Caroline Maes / Josanne van Bennekom - Lotte Hartjes 7-5, 6-1
1e GD Yannick Ebbinghaus - Caroline Maes / Wesley Koolhof - Josanne van Bennekom 1-6, 3-6
2e GD Martijn van Haasteren - Claire Lablans / Colin van Beem - Lotte Hartjes 6-1, 6-7, 6-7
2 juni 2013 G.T.R. (Spaubeek) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Pascal Wilkat / Lennert van der Linden Opgave uit
2e HE Philippe Brand / Omar van Welzenis 5-7, 2-6
1e DE Emma Janssen / Nadine Gobin 6-0, 6-7, 6-1
2e DE Marjanne Vanoppen / Christel Wiersema 6-4, 6-4
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Lennert van der Linden - Omar van Welzenis Opgave uit
1e DD Emma Janssen - Yanick Dullens / Nadine Gobin - Christel Wiersema 4-6, 6-3, 4-6
1e GD Yanick Dullens - Philippe Brand / Christel Wiersema - Lennert van der Linden Opgave uit
2e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / Nadine Gobin - Omar van Welzenis Opgave uit
2 juni 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 6-2
1e HE Boy Wijnmalen / Bobbie de Goeijen 6-3, 6-4
2e HE Thimo van der Lecq / Bart van Delft 6-7, 6-2, 6-3
1e DE Mandy Wagemaker / Linda Sentis 3-6, 3-6
2e DE Kim Rus / Elke Tiel 6-0, 1-0
1e HD Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq / Bobbie de Goeijen - Krzystof Muzalewski 6-0, 6-3
1e DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Linda Sentis - Elke Tiel Opgave uit
1e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Linda Sentis - Bart van Delft 7-5, 2-6, 6-7
2e GD Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker / Krzystof Muzalewski - Elke Tiel Opgave uit
2 juni 2013 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Ivo Noorlander / Bart de Gier 2-6, 2-6
2e HE Boy Vergeer / Jake Mak 3-6, 1-6
1e DE Lizette Blankers / Karen Nijssen 6-7, 5-7
2e DE Selma Andrade / Lisanne Balk 3-6, 3-6
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Bart de Gier - Jake Mak 4-6, 6-4, 6-4
1e DD Selma Andrade - Lizette Blankers / Lisanne Balk - Karen Nijssen 2-6, 3-6
1e GD Ivo Noorlander - Ségou Jonker / Jake Mak - Karen Nijssen 2-6, 6-4, 6-7
2e GD Boy Vergeer - Selma Andrade / Lisanne Balk - Bart de Gier 2-6, 6-3, 6-7

26 mei 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Lennert van der Linden / Boy Wijnmalen 0-4
2e HE Guus Koevermans / Thimo van der Lecq 2-6, 0-6
1e DE Nicole Thyssen / Mandy Wagemaker 1-6, 7-6, 5-2
2e DE Nadine Gobin / Kim Rus 1-6, 1-6
1e HD Lennert van der Linden - Guus Koevermans / Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq Opgave thuis
1e DD Nicole Thyssen - Nadine Gobin / Kim Rus - Mandy Wagemaker 2-0
1e GD Nicole Thyssen - Lennert van der Linden / Kim Rus - Boy Wijnmalen Opgave thuis
2e GD Nadine Gobin - Guus Koevermans / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq Opgave uit
26 mei 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Martijn van Haasteren / Bart de Gier 4-6, 2-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Jake Mak 7-6, 7-6
1e DE Caroline Maes / Karen Nijssen 6-4, 6-2
2e DE Claire Lablans / Lisanne Balk 3-6, 6-1, 6-2
1e HD Sebastiaan Bonapart - Martijn van Haasteren / Bart de Gier - Jake Mak 1-6, 3-6
1e DD Claire Lablans - Caroline Maes / Lisanne Balk - Karen Nijssen 5-7, 6-4, 6-1
1e GD Martijn van Haasteren - Caroline Maes / Jake Mak - Karen Nijssen 4-6, 6-4, 6-7
2e GD Sebastiaan Bonapart - Claire Lablans / Bart de Gier - Lisanne Balk 2-6, 2-6
26 mei 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7-1
1e HE Colin van Beem / Ivo Noorlander 6-1, 6-2
2e HE Roel Oostdam / Boy Vergeer 6-3, 6-4
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Lizette Blankers 6-1, 6-0
2e DE Lotte Hartjes / Selma Andrade 1-6, 0-6
1e HD Dennis Coenen - Roel Oostdam / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 7-6, 2-6, 7-5
1e DD Lotte Hartjes - Sviatlana Pirazhenka / Selma Andrade - Lizette Blankers 7-5, 6-4
1e GD Sviatlana Pirazhenka - Colin van Beem / Ségou Jonker - Boy Vergeer 6-1, 6-1
2e GD Lotte Hartjes - Roel Oostdam / Lizette Blankers - Ivo Noorlander 2-6, 6-1, 7-6
26 mei 2013 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 1-7
1e HE Philippe Brand / Bobbie de Goeijen 6-1, 4-6, 2-6
2e HE Pascal Wilkat / Bart van Delft 4-6, 4-6
1e DE Emma Janssen / Linda Sentis 2-6, 0-6
2e DE Marjanne Vanoppen / Elke Tiel 2-6, 6-4, 3-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Bobbie de Goeijen - Bart van Delft Opgave thuis
1e DD Yanick Dullens - Emma Janssen / Linda Sentis - Elke Tiel 0-6, 2-6
1e GD Yanick Dullens - Philippe Brand / Elke Tiel - Bobbie de Goeijen Opgave thuis
2e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / Linda Sentis - Bart van Delft Opgave uit

12 mei 2013 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Boy Vergeer / Martijn van Haasteren 5-7, 6-3, 6-2
2e HE Robin Nicolai / Sebastiaan Bonapart 6-7, 6-4, 6-2
1e DE Selma Andrade / Caroline Maes 1-6, 1-6
2e DE Lizette Blankers / Claire Lablans 2-6, 4-6
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Martijn van Haasteren - Sebastiaan Bonapart 6-2, 6-2
1e DD Selma Andrade - Lizette Blankers / Claire Lablans - Caroline Maes 6-4, 4-6, 6-2
1e GD Selma Andrade - Boy Vergeer / Caroline Maes - Martijn van Haasteren 5-7, 2-6
2e GD Lizette Blankers - Ivo Noorlander / Claire Lablans - Sebastiaan Bonapart 6-3, 3-6, 7-6
12 mei 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Matthew Pierot / Lennert van der Linden 6-0, 6-3
2e HE Bart van Delft / Omar van Welzenis 6-1, 6-3
1e DE Elke Tiel / Elyne Boeykens 2-6, 0-6
2e DE Linda Sentis / Nadine Gobin 6-2, 6-3
1e HD Bart van Delft - Matthew Pierot / Lennert van der Linden - Omar van Welzenis 6-3, 7-6
1e DD Moniqúe Zuur - Elke Tiel / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 6-0, 7-5
1e GD Matthew Pierot - Moniqúe Zuur / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 2-6
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Nadine Gobin - Omar van Welzenis 6-0, 6-1
12 mei 2013 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 5-3
1e HE Bart de Gier / Roel Oostdam 7-6, 7-5
2e HE Jake Mak / Mark IJzerman 4-6, 7-5, 6-4
1e DE Karen Nijssen / Sviatlana Pirazhenka 7-5, 1-6, 3-6
2e DE Lisanne Balk / Elke Lemmens 6-3, 6-1
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Roel Oostdam - Dennis Coenen 4-6, 2-6
1e DD Lisanne Balk - Karen Nijssen / Sviatlana Pirazhenka - Elke Lemmens 3-6, 2-6
1e GD Karen Nijssen - Jake Mak / Dennis Coenen - Elke Lemmens 6-4, 6-2
2e GD Bart de Gier - Lisanne Balk / Roel Oostdam - Sviatlana Pirazhenka 6-4, 6-1
12 mei 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 6-2
1e HE Boy Wijnmalen / Pascal Wilkat 7-6, 2-6, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Philippe Brand 6-2, 6-2
1e DE Mandy Wagemaker / Emma Janssen 6-4, 6-1
2e DE Kim Rus / Marjanne Vanoppen 6-7, 6-3, 6-2
1e HD Boy Wijnmalen - Thimo van der Lecq / Pascal Wilkat - Philippe Brand 6-7, 3-6
1e DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Emma Janssen - Yanick Dullens 6-1, 6-3
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Yanick Dullens - Philippe Brand 6-1, 7-6
2e GD Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq / Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat 6-7, 6-2, 7-6

5 mei 2013 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Ivo Noorlander / Boy Wijnmalen 3-6, 6-7
2e HE Boy Vergeer / Thimo van der Lecq 2-6, 2-6
1e DE Selma Andrade / Mandy Wagemaker 1-6, 2-6
2e DE Lizette Blankers / Kim Rus 3-6, 3-6
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen 6-7, 7-6, 1-6
1e DD Selma Andrade - Lizette Blankers / Mandy Wagemaker - Kim Rus 7-5, 3-6, 7-6
1e GD Robin Nicolai - Lizette Blankers / Kim Rus - Boy Wijnmalen 6-7, 2-6
2e GD Boy Vergeer - Selma Andrade / Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker 3-6, 4-6
5 mei 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Lennert van der Linden 7-6, 7-5
2e HE Roel Oostdam / Omar van Welzenis 7-5, 6-2
1e DE Elke Lemmens / Elyne Boeykens 3-6, 1-6
2e DE Josanne van Bennekom / Nicole Thyssen 6-1, 6-2
1e HD Roel Oostdam - Wesley Koolhof / Lennert van der Linden - Omar van Welzenis 2-6, 6-2, 6-1
1e DD Josanne van Bennekom - Elke Lemmens / Nadine Gobin - Nicole Thyssen 6-2, 6-1
1e GD Elke Lemmens - Dennis Coenen / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 6-4, 4-6, 6-7
2e GD Josanne van Bennekom - Wesley Koolhof / Nicole Thyssen - Omar van Welzenis Opgave uit
5 mei 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 5-3
1e HE Martijn van Haasteren / Pascal Wilkat 1-6, 4-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Philippe Brand 6-7, 6-4, 6-2
1e DE Caroline Maes / Emma Janssen 6-1, 6-4
2e DE Claire Lablans / Marjanne Vanoppen 6-1, 6-1
1e HD Martijn van Haasteren - Sebastiaan Bonapart / Philippe Brand - Pascal Wilkat 1-6, 2-6
1e DD Caroline Maes - Claire Lablans / Yanick Dullens - Emma Janssen 6-0, 6-3
1e GD Caroline Maes - Martijn van Haasteren / Yanick Dullens - Philippe Brand 7-5, 6-2
2e GD Claire Lablans - Sebastiaan Bonapart / Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat 2-6, 6-7
5 mei 2013 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Bart de Gier / Matthew Pierot 6-1, 6-0
2e HE Jake Mak / Bart van Delft 6-3, 3-6, 3-6
1e DE Karen Nijssen / Linda Sentis 6-2, 6-4
2e DE Lisanne Balk / Moniqúe Zuur 6-2, 1-6, 6-2
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Matthew Pierot - Melle van Gemerden 0-6, 7-6, 6-3
1e DD Lisanne Balk - Karen Nijssen / Moniqúe Zuur - Elke Tiel 6-3, 6-7, 6-3
1e GD Karen Nijssen - Jake Mak / Melle van Gemerden - Elke Tiel 6-3, 6-3
2e GD Bart de Gier - Lisanne Balk / Bart van Delft - Linda Sentis 4-6, 6-3, 6-7

21 april 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
1e HE Bobbie de Goeijen / Wesley Koolhof 2-6, 3-6
2e HE Melle van Gemerden / Colin van Beem 4-6, 1-6
1e DE Linda Sentis / Sviatlana Pirazhenka 1-6, 7-5, 6-2
2e DE Emma Hayman / Josanne van Bennekom 1-6, 2-6
1e HD Bobbie de Goeijen - Bart van Delft / Wesley Koolhof - Colin van Beem 4-6, 4-6
1e DD Linda Sentis - Emma Hayman / Sviatlana Pirazhenka - Elke Lemmens 3-6, 5-7
1e GD Emma Hayman - Melle van Gemerden / Elke Lemmens - Dennis Coenen 6-4, 5-7, 6-7
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Josanne van Bennekom - Wesley Koolhof 7-5, 7-5
21 april 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 7-1
1e HE Lennert van der Linden / Bart de Gier 4-6, 6-1, 6-4
2e HE Bart Brons / Jake Mak 6-0, 3-6, 1-6
1e DE Nicole Thyssen / Karen Nijssen 6-3, 6-3
2e DE Elyne Boeykens / Lisanne Balk 6-3, 6-2
1e HD Lennert van der Linden - Omar van Welzenis / Bart de Gier - Jake Mak 7-5, 6-4
1e DD Elyne Boeykens - Nicole Thyssen / Lisanne Balk - Karen Nijssen 6-4, 5-7, 6-2
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Karen Nijssen - Jake Mak 6-3, 7-6
2e GD Nicole Thyssen - Omar van Welzenis / Lisanne Balk - Bart de Gier 6-3, 5-7, 7-6
21 april 2013 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 2-6
1e HE Pascal Wilkat / Boy Vergeer 6-3, 6-3
2e HE Philippe Brand / Robin Nicolai 6-0, 6-1
1e DE Emma Janssen / Selma Andrade 3-6, 6-7
2e DE Marjanne Vanoppen / Lizette Blankers 3-6, 7-5, 6-7
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Boy Vergeer - Ivo Noorlander 6-4, 3-6, 3-6
1e DD Emma Janssen - Yanick Dullens / Selma Andrade - Lizette Blankers 4-6, 1-6
1e GD Yanick Dullens - Philippe Brand / Selma Andrade - Boy Vergeer 6-7, 6-2, 6-7
2e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / Lizette Blankers - Ivo Noorlander 3-6, 7-6, 6-7
21 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7-1
1e HE Boy Wijnmalen / Martijn van Haasteren 2-6, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Sebastiaan Bonapart 6-2, 6-1
1e DE Mandy Wagemaker / Caroline Maes 6-2, 6-7, 6-4
2e DE Kim Rus / Claire Lablans 6-0, 6-4
1e HD Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen / Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart 6-4, 6-3
1e DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Caroline Maes - Claire Lablans 6-0, 6-4
1e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Caroline Maes - Martijn van Haasteren 7-5, 6-2
2e GD Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker / Claire Lablans - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-2

14 april 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 2-6
1e HE Martijn van Haasteren / Bobbie de Goeijen 6-2, 3-6, 4-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Melle van Gemerden 1-6, 2-6
1e DE Caroline Maes / Moniqúe Zuur 3-6, 4-6
2e DE Claire Lablans / Linda Sentis 6-7, 4-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Martijn van Haasteren / Bobbie de Goeijen - Bart van Delft 1-6, 4-6
1e DD Claire Lablans - Caroline Maes / Linda Sentis - Moniqúe Zuur 3-6, 4-6
1e GD Yannick Ebbinghaus - Claire Lablans / Bart van Delft - Moniqúe Zuur 4-6, 7-6, 7-6
2e GD Sebastiaan Bonapart - Caroline Maes / Melle van Gemerden - Linda Sentis 3-0 Opgave uit
14 april 2013 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 0-8
1e HE Boy Vergeer / Lennert van der Linden 2-6, 2-6
2e HE Ivo Noorlander / Bart Brons 4-6, 5-7
1e DE Selma Andrade / Elyne Boeykens 5-7, 0-1
2e DE Lizette Blankers / Nicole Thyssen 3-6, 0-6
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Omar van Welzenis - Lennert van der Linden 3-6, 6-4, 5-7
1e DD Selma Andrade - Lizette Blankers / Nicole Thyssen - Nadine Gobin 4-6, 3-6
1e GD Robin Nicolai - Lizette Blankers / Lennert van der Linden - Elyne Boeykens 1-6, 3-6
2e GD Selma Andrade - Boy Vergeer / Nicole Thyssen - Omar van Welzenis 3-6, 2-6
14 april 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 5-3
1e HE Colin van Beem / Boy Wijnmalen 7-5
2e HE Mark IJzerman / Thimo van der Lecq 6-2, 4-6, 1-6
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Mandy Wagemaker 6-2, 6-2
2e DE Elke Lemmens / Kim Rus 4-6, 6-2, 7-6(5)
1e HD Colin van Beem - Dennis Coenen / Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen 6-2, 2-6, 4-6
1e DD Josanne van Bennekom - Sviatlana Pirazhenka / Kim Rus - Mandy Wagemaker 6-1, 6-3
1e GD Elke Lemmens - Dennis Coenen / Kim Rus - Boy Wijnmalen 6-3, 7-6(4)
2e GD Josanne van Bennekom - Mark IJzerman / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq 5-7, 6-4, [8-10]
14 april 2013 T.V. Heerhugowaard 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 7-1
1e HE Bart de Gier / Pascal Wilkat 6-2, 6-1
2e HE Jake Mak / Philippe Brand 4-6, 1-6
1e DE Karen Nijssen / Marjanne Vanoppen 6-0, 6-0
2e DE Lisanne Balk / Emma Janssen 6-1, 6-1
1e HD Jake Mak - Bart de Gier / Pascal Wilkat - Philippe Brand 7-6(4), 6-2
1e DD Lisanne Balk - Karen Nijssen / Marjanne Vanoppen - Emma Janssen 6-2, 6-2
1e GD Karen Nijssen - Jake Mak / Yanick Dullens - Philippe Brand 6-4, 6-2
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat 6-4, 5-7, [10-8]

7 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Thimo van der Lecq / Bart de Gier 4-6, 2-6
2e HE Boy Wijnmalen / Jake Mak 6-7(5), 6-4, 7-6(3)
1e DE Mandy Wagemaker / Karen Nijssen 6-0, 1-6, 1-6
2e DE Kim Rus / Lisanne Balk 6-4, 3-6, 1-6
1e HD Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen / Jake Mak - Bart de Gier 6-3, 3-6, 5-7
1e DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Lisanne Balk - Karen Nijssen 3-6, 6-2, 6-7(10)
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Karen Nijssen - Jake Mak 2-6, 0-6
2e GD Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq / Lisanne Balk - Bart de Gier 6-3, 3-6, [6-10]
7 april 2013 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 3-5
1e HE Pascal Wilkat / Colin van Beem 4-6, 7-6(4), 4-6
2e HE Philippe Brand / Dennis Coenen 7-6, 6-0
1e DE Marjanne Vanoppen / Sviatlana Pirazhenka 1-6, 2-6
2e DE Emma Janssen / Josanne van Bennekom 2-6, 0-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Colin van Beem - Mark IJzerman 6-4, 3-6, 6-3
1e DD Emma Janssen - Yanick Dullens / Sviatlana Pirazhenka - Elke Lemmens 1-6, 4-6
1e GD Philippe Brand - Yanick Dullens / Dennis Coenen - Elke Lemmens 5-7, 2-6
2e GD Pascal Wilkat - Marjanne Vanoppen / Mark IJzerman - Josanne van Bennekom 7-6, 6-3
7 april 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Lennert van der Linden / Yannick Ebbinghaus 6-1, 6-2
2e HE Omar van Welzenis / Martijn van Haasteren 4-6, 5-7
1e DE Elyne Boeykens / Caroline Maes 6-3, 6-7, 2-6
2e DE Nicole Thyssen / Claire Lablans 6-2, 6-2
1e HD Lennert van der Linden - Omar van Welzenis / Martijn van Haasteren - Sebastiaan Bonapart 6-4, 6-4
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Claire Lablans - Caroline Maes 1-6, 7-5, 2-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-3
2e GD Omar van Welzenis - Nicole Thyssen / Claire Lablans - Sebastiaan Bonapart 6-2, 6-2
7 april 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 4-4
1e HE Melle van Gemerden / Boy Vergeer 5-7, 5-7
2e HE Bart van Delft / Robin Nicolai 3-6, 6-2, 6-3
1e DE Moniqúe Zuur / Selma Andrade 4-6, 6-4, 6-3
2e DE Elke Tiel / Lizette Blankers 6-1, 5-7, 6-7
1e HD Melle van Gemerden - Bart van Delft / Boy Vergeer - Ivo Noorlander 3-6, 7-6, 4-6
1e DD Linda Sentis - Moniqúe Zuur / Selma Andrade - Lizette Blankers 6-1, 6-2
1e GD Bart van Delft - Elke Tiel / Ivo Noorlander - Lizette Blankers 6-4, 6-3
2e GD Melle van Gemerden - Linda Sentis / Boy Vergeer - Selma Andrade 2-6, 6-1, [9-11]